شنبه ۲۷ دیساعت ۰۳:۳۵Jan 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیسیون آموزش مجلس»

ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: هر فردی با رتبه ای از طریق کنکور وارد رشته ای می شود و متاسفانه استعداد فردی در این انتخاب لحاظ نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۰:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به همراه برخی روسای کمیسیون های تخصصی طی نامه ای به وزیر علوم خواستار رسیدگی به تخلفات و بی انضباطی های مالی سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور شدند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس نشست عصر امروز این کمیسیون را تشریح کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۸:۱۱   + ۲۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: در جلسه امروز این کمیسیون، گزارشی از تفریغ بودجه آموزشی و پژوهشی کشور از سوی رئیس و دادستان دیوان محاسبات ارائه شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۰۹:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در تشریح سوال نماینده علی آباد گفت: پاسخ های وزیر علوم به علت عدم افزایش 50 درصدی حقوق و دستمزد کارشناسان وزارت علوم و دانشگاه پیام نور در این کمیسیون قانع کننده نبوده سوال به صحن علنی ارجاع شده است.
دکتر محمد مهدی زاهدی عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: با کنکور نمی توان یک فارغ التحصیل دبیرستانی براساس انتظارات پیش بینی شده در سند تحول داشته باشیم.
برترین ها / موج   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۰:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
ایرنا: رییس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس شورای اسلامی از تصویب کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد. ...
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۵۸   + ۱۰ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس در نشست امروز (یکشنبه) این کمیسیون با کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس موافقت کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۸:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش مجلس در نشست امروز (یکشنبه) این کمیسیون با کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس موافقت کردند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۷:۳۱   + ۲۸ سایت دیگر  
اعضای کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری به کلیات طرح رایگان شدن اینترنت برای دانش آموزان، معلمان و مدارس رأی مثبت دادند.
روزنامه وقایع اتفاقیه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۰۸    
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه یک سوم دانش آموزان امکانات لازم برای دسترسی به آموزش غیر حضوری را ندارند، گفت: تلاش هایی برای توسعه زیر ساخت های کشور صورت گرفته است اما همچنان با ضعف هایی در این حوزه مواجهیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۲۲:۵۶   + ۹ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - دبیر اول کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: تئاتر خیابانی مریوان نماد قدمت فرهنگ و هنر کردستان است و حمایت از اجرای آن باید در اولویت کاری دستگاه های اجرایی متولی فرهنگ استان باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- نائب رئیس کمیسیون آموزش مجلس اصلاح بودجه، اصلاح نظام مالی و اصلاح نظام مالیاتی را سه ضلع اصلی فعالیت مجلس دانست و گفت: بودجه سال آینده 312 هزار میلیارد تومان کسری عملیاتی دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۷:۰۷   + ۶ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تمرکز این کمیسیون در سال 1400 بر چگونگی هزینه کرد بودجه دانشگاه ها خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۱:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با اعلام این خبر که پرونده فسخ قرارداد واگذاری هفت تپه بدون دلیل به هیأت داوری رفته، گفت: رأی هیأت داوری هم مبنی بر لغو شدن فسخ قرارداد و عدم برگشت این شرکت به بیت المال بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۷:۰۱   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از ارسال نامه ای انتقادی به وزرای علوم و بهداشت مبنی بر اینکه چرا برخی رشته های دانشگاهی در دانشگاه فنی و حرفه ای و دانشگاه های علوم پزشکی مجازی است، خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه سرانه 39 هزار تومانی ورزشی هر دانش آموز به طور معمول در اختیار مدارس برای تأمین و نوسازی تجهیزات ورزشی قرار می گیرد، گفت: حتی اگر همین رقم اندک هم تخصیص یابد، مربیان تربیت بدنی رضایت دارند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۱:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
احمدحسین فلاحی درباره جلسه روز سه شنبه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به خبرنگار سیاسی ایرنا گفت: الهام یاوری رییس سازمان ملی پرورش استعدادهای درخشان امروز در جلسه امروز کمیسیون حضور یافت و در ارتباط با گزارش اخیر خود از روند تغییرات و تحولات صورت گرفته در این حوزه به کمیسیون، گزارشی ارائه کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۲۰:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از بررسی افزایش تعداد مدارس استعدادهای درخشان با حضور رییس این سازمان خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۸:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس در تشریح نشست امروز این کمیسیون گفت: اعضای این کمیسیون بر افزایش تعداد مدارس سمپاد برای کشف و پرورش استعدادهای درخشان در کشور تأکید کردند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۹:۰۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر شفافیت مالی دانشگاه ها گفت: تاکید ما این است که دانشگاه ها همواره در عملکرد هزینه و درآمد مالی خود شفافیت داشته باشند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۴۴    
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس جزئیات جلسه امروز این کمیسیون درباره بررسی سوالات نمایندگان از وزیر علوم را تشریح کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۷:۳۲   + ۵ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی با اشاره به مصوبه روز گذشته کمیسیون آموزش گفت: هدیه مجلس به نهضتی های پیش از سال 91 این است که باز هم شرایط برای استخدام فراهم شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس جزئیات جلسه امروز این کمیسیون درباره بررسی سوالات نمایندگان از وزیر علوم را تشریح کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با اشاره به عدم اقناع نماینده سوال کننده از پاسخ های غلامی درباره سهامدار بودن برخی مدیران وزارت علوم در موسسات غیردولتی گفت: افزایش تحرکات منافقین و سلطنت طلب ها در فضای علمی دانشگاه ها نگران کننده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۰۲   + ۱۱ سایت دیگر  
اسماعیلی، عضو کمیسیون تلفیق بودجه، از بررسی 800 پیشنهاد در حوزه آموزش، تحقیقات و فناوری در کمیسیون آموزش برای ارائه به تلفیق در کمیته های شش گانه کمیسیون خبر داد.
رئیس کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی از سوی کمیسیون دولت را مکلف کرد که ظرف سه ماه آینده آمار بیسوادان در کشور را گزارش دهد تا به ازای تعداد بیسواد در کشور بودجه در نظر گرفته شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: دوباره بحث سند 2030 در بودجه 1400 مطرح و درخواست اعتبارهم کرده بودند، اما با ورود کمیسیون و مجلس این مبحث از کلیات بودجه حذف شده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: این کمیسیون در جلسه امروز تصویب کرد که دولت مجدداً آزمون استخدامی برای ساماندهی نیروهای نهضت سوادآموزی برگزار کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۷:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس گفت: دولت باید برای جذب نیروهای نهضت سواد آموزی در آموزش و پرورش آزمون استخدامی برگزار کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه تجهیزات کنونی آموزش مجازی کافی نیست گفت: دولت از اعتبارات ستاد ملی کرونا در آموزش هم هزینه کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۷    
عضو کمیسیون آموزش مجلس با تاکید بر شفافیت مالی دانشگاه ها گفت: تاکید ما این است که دانشگاه ها همواره در عملکرد هزینه و درآمد مالی خود شفافیت داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۲:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با بیان اینکه مهدهای کودک و پیش دبستان ها نباید از اول هم تحت پوشش بهزیستی قرار می گرفتند گفت: مجلس معتقد است که باید تربیت در اختیار یک سیستم و به صورت هدفمند و حساب شده برای اعمال نظارت بیشتر باشد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه گفته می شود بند مربوط به سند 2030 بر اثر کم دقتی وارد لایحه بودجه شده پذیرفتنی نیست.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۷:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس گفت: حقوق اساتید و کارکنان دانشگاه آزاد نسبت به مراکز علمی دولتی بسیار پایین است که این موضوع در مجلس با اصلاح ردیف بودجه آموزش عالی درحال پیگیری است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از تشکیل کمیته های 6گانه کمیسیون آموزش برای جمع بندی پیشنهادات بودجه ای حوزه های آموزش، تحقیقات و فناوری خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از بررسی نهایی پیشنهادهای بودجه ای دستگاه های اجرایی برای بودجه 1400 در کمیته های تخصصی این کمیسیون خبر داد و گفت: این پیشنهادات امروز نهایی خواهد شد.
مجلس شورای اسلامی   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۱۶:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس طی نامه ای خطاب به وزیر علوم، عنوان کرد که نامه او به رهبر انقلاب درباره تعطیلی دانشگاه فرهنگیان، شگفتی و نگرانی اعضای کمیسیون آموزش مجلس و جامعه دانشگاهی و فرهیختگان کشور را به دنبال داشت.
رئیس کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس، طی نامه ای خطاب به وزیر بهداشت خواستار بازگشایی باشگاه های ورزشی در سراسر کشور شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۶:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس گفت : اکثریت کمیسیون آموزش صراحتاً با اجرای سند آمایش آموزش عالی کشور مخالفت کردند و در صورت اصلاح نشدن روند اجرایی در سند آمایش اجازه اجرای آن را نخواهیم داد.
بسیج پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۲ - ۰۲:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
در دیدار اعضای کمیسیون آموزش مجلس با خانواده شهید فخری زاده صورت گرفت؛ علیرضا منادی سپیدان رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پس از موافقت مقام معظم رهبری مدظله العالی اساسنامه سازمان سپند در جریان تصویب قرار گرفت بر حمایت گسترده نمایندگان مجلس شورای اسلامی از این ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۵:۰۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از تصویب پیشنهاد رشد 30 درصدی اعتبارات سرمایشی و گرمایشی 100 هزار کلاس درس در این کمیسیون خبر داد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی امروز دوشنبه یکم دی ماه برگزار شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش مجلس با غیرواقعی خواندن بخش درآمدی لایحه بودجه 1400، به رشد 30 درصدی بودجه آموزش عالی و 50 درصدی حوزه پژوهش اشاره و تأکید کرد: برای ما تخصیص این اعتبارات اهمیت دارد نه صرفاً رشد اعداد در لایحه بودجه.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس از تصویب پیشنهاداتی در حوزه آموزش برای ارائه به کمیسیون تلفیق خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۷:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش مجلس خواستار برگزاری حضوری دوره های فنی و حرفه ای با رعایت دستورالعمل های بهداشتی شد.
اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با رأی قاطع بند مربوط به اجرای سند 2030 را از لایحه بودجه سال 1400 حذف کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش از رأی قاطع اعضای این کمیسیون به حذف بند مربوط به اجرای سند 2030 در بودجه 1400 خبر داد.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۷:۱۷   + ۱۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس با انتقاد از وجود سند 2030 در گزارش عملکردی لایحه بودجه 1400 گفت: نمایندگان به هیچ وجه چنین چیزی را نمی پذیرند و با آن برخورد خواهند کرد.