چهارشنبه ۰۸ بهمنساعت ۱۷:۵۹Jan 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «خروپف»

روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۷:۳۲    
نصف جهان: ایجاد "خروپف" به هنگام خواب می تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ در این مطلب با چد راهکار ساده طب سنتی برای درمان خروپف آشنا می شویم... . از جمله دلایل "خروپف" می توان به مشکلات سینوسی و همچنین گلو اشاره کرد که با پدید آمدن بلغم در این نواحی باعث خروپف می شود. ...
میهن نوین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خروپف یکی از دلایل عمده کم خوابی می باشد و دو نوع خروپف در کودکان وجود دارد و علائم خروپف کودکان می تواند بسیار متفاوت باشد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۹:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
علائمی مانند درد قفسه سینه، بازو یا کمر، ضعف و حالت تهوع، سرفه کردن و خس خس سینه، تورم، درد گلو یا فک، خستگی غیرعادی، نشان دهنده حمله قلبی است که باید به آن ها توجه کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۵:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در برخی مواقع ممکن است نوزادان در خواب خروپف کنند. دلایل اصلی خروپف نوزادان چیست و چه ترفندهایی برای کنترل و درمان خروپف نوزاد وجود دارد؟ آیا خروپف نوزادان طبیعی است؟ در مطلب زیر به این سوالات شما پاسخ می دهیم.
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
خروپف کردن دلایل مختلفی دارد که در هر فردی متفاوت است. بایستی طبق عادات و رفتارهای سلامت و زندگی افراد علت را تشخیص داده و درمان شود. خروپف کردن یک صدای نسبتا خشن است که به دلیل عبور جریان هوا در بافت گلو می باشد و باعث می شود که بافت ها هنگام نفس کشیدن کمی بلرزد ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۰۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
موقعیت بدنی شما هنگام خواب می تواند در هضم مواد عذایی، درد، خروپف و سلامت پوست شما نقش داشته باشد. در این مقاله جوانب مثبت و منفی موقعیت های مختلف خوابیدن، به علاوه نکاتی در مورد چگونگی بهتر کردن نحوه قرار گیری بدن هنگام خواب را با هم بررسی خواهیم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۲۳:۰۱    
زمانی که هوا در پشت گلو جمع شده باشد به دلیل شل شدن بافت های فوقانی عقب گلو در هر تنفس، ایجاد صدا می کنند و به این صدا خروپف می گویند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۷    
موقعیت بدنی شما هنگام خواب می تواند در هضم مواد عذایی، درد، خروپف و سلامت پوست شما نقش داشته باشد. در این مقاله جوانب مثبت و منفی موقعیت های مختلف خوابیدن را بررسی خواهیم کرد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۴:۱۲   + ۶ سایت دیگر  
پولیپ بینی می تواند با علایمی مانند احساس گرفتگی بینی، آبریزش بینی، مسدود شدن بینی، کاهش حس بویایی، نفس کشیدن از طریق دهان، احساس فشار در پیشانی و صورت، وقفه تنفسی در خواب و خروپف همراه باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۳:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
محققان می گویند می توان با اقداماتی ساده از خروپف در هنگام خواب جلوگیری کرد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۵۹    
بیشتر زوج ها داشتن تختخواب مشترک و باهم خوابیدن را نشانه ای از صمیمیت و همدلی می دانند، اما برخی پژوهش ها از فواید خوابیدن در تخت های جداگانه حکایت دارند. زوج هایی که در تخت مشترک می خوابند، بیشتر در معرض ناراحتی های شبانهٔ ناشی از همسرشان قرار دارند ...
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۹   + ۹ سایت دیگر  
مردم نیوز :بزرگسالانی که سالم ترین الگوی خواب را دارند یعنی سحرخیز هستند، 7 تا 8 ساعت در روز می خوابند و بی خوابی مداوم ندارند، خروپف نمی کنند یا در طول روز خواب آلودگی بیش ازحد ندارند، در مقایسه با افراد با الگوی خواب نادرست 42 درصد کمتر در معرض خطر ابتلا به نارسایی قلبی هستند. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۵:۱۲    
به طور کلی می توان گفت که اغلب افراد گاهی اوقات خروپف می کنند اما مشکلی ندارد، به دلیل این که روش های موثر و کاربردی برای “درمان خروپف” وجود دارد.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
موقعیت بدنی شما هنگام خواب می تواند در هضم مواد غذایی، درد، خروپف و سلامت پوست شما نقش داشته باشد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۹:۰۲    
ایجاد "خروپف" به هنگام خواب می تواند دلایل مختلفی داشته باشد؛ در این مطلب با چد راهکار ساده طب سنتی برای درمان خروپف آشنا می شویم... .
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۲:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
موقعیت بدنی شما هنگام خواب می تواند در هضم مواد عذایی، درد، خروپف و سلامت پوست شما نقش داشته باشد. در این مقاله جوانب مثبت و منفی موقعیت های مختلف خوابیدن را بررسی خواهیم کرد.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۲۱:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
موقعیت بدنی شما هنگام خواب می تواند در هضم مواد عذایی، درد، خروپف و سلامت پوست شما نقش داشته باشد. در این مقاله جوانب مثبت و منفی موقعیت های مختلف خوابیدن را بررسی خواهیم کرد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۰۹ - ۱۷:۱۶    
موقعیت بدنی شما هنگام خواب می تواند در هضم مواد عذایی، درد، خروپف و سلامت پوست شما نقش داشته باشد. در این مقاله جوانب مثبت و منفی موقعیت های مختلف خوابیدن را بررسی خواهیم کرد.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۸ - ۱۸:۲۷   + ۱۶ سایت دیگر  
محققان قرصی ابداع کرده اند که با مصرف آن می توان خروپف به هنگام خواب را متوقف کرد.
روز نو   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
شاید با خوردن یک قرص قبل از خواب بتوان از شر خروپف های شبانه ی خود خلاص شد.
اول فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۷:۱۰   + ۴۶ سایت دیگر  
اول فارس : امروزه دیگر توسط پژوهش های بسیار متععد محققان مشخص شده است که خواب کافی و خوب شبانه یکی از بهترین کار هایی است که می توانید برای بهبود سلامت، روحیه و بهره وری کلی خود انجام دهید ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
بسیاری از افراد هنگام خواب از مشکل خروپف رنج می برند که نه فقط باعث ناراحتی خودشان بلکه موجب ناراحتی اطرافیان نیز می شوند.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۵۵    
اگر فرزند تازه متولد شده تان گاهی دچار خرخر کردن در خواب می شود این امری کاملا طبیعی است.
نی نی بان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۷ - ۲۲:۵۰    
تعداد دفعات و احتمال خروپف کردن و خرناس کودکان با افزایش سن آن ها، کاهش پیدا می کند.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۱:۳۰    
کافیست شبی را در کنار فردی به صبح برسانید که خر و پف می کند. انگار در طول شب تراکتوری بالای سرتان مشغول شخم زدن زمین بوده است. البته همسران افرادی که خر و پف می کنند تا حدودی به این صداهای ناهنجار عادت دارند، اما با این حال خروپف، هم برای خود فرد و هم اطرافیانش آزاردهنده و مشکل زا است ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۸:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
خروپف در کودکان علامتی از انسداد متناوب راه هوایی فوقانی است. خروپف دلایل زمینه ای زیادی دارد. شایع ترین علت آناتومیک خروپف، بزرگی لوزه سوم و لوزه های طرفی است. بی توجهی به درمان خروپف کودکان عوارض بی شماری در کودکی و بزرگسالی به دنبال دراد.
جام جم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۷:۲۷    
یافته های جدید نشان می دهد افرادی که در خواب شبانه خرو پف می کنند نسبت به سایر مردم عادی خطر بیشتری برای مواجه شدن با مرگ در صورت مبتلا شدن به ویروس کرونا دارند.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۸:۱۶    
خروپف می تواند باعث اذیت و آزار اطرافیان شود اما یک سری از مواد غذایی هستند که می توانند خروپف را درمان کنند و از بین ببرند.
سلامت بانوان اوما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
برخی از زنان باردار به خصوص در سه ماهه سوم دچار خر و پف هنگام خواب می شوند. در یک مطالعه تحقیقی روی 1673 زنی که عادت خروپف داشتند مورد آزمایش قرار گرفتند. 35 درصد از زنان هر روز یا سه تا چهار بار در هفته دچار این عارضه شده اند ...
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
خروپف می تواند باعث اذیت و آزار اطرافیان شود اما یک سری از مواد غذایی هستند که می توانند خروپف را درمان کنند و از بین ببرند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۷ - ۰۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
پربازدیدترین اخبار کلینیکی باشگاه خبرنگاران جوان را در این بسته خبری مشاهده کنید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
در برخی موارد هرازگاهی خروپف مشکلی ندارد اما گاهی این موضوع می تواند زنگ خطری برای اعلام یک بیماری باشد.
سیمرغ   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۴:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
خروپف یکی از مشکل های شایع در افراد است، این عارضه با شدت بیشتر در مردان وجود دارد، اما نتیجه های پژوهش های جدید نشان می دهد بانوانی که در زمان خواب دچارمشکل آپنه انسدادی هستند با درصد بالایی احتمال دارد به سرطان دچار شوند
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان یک متخصص گوش، گلو و بینی، با اشاره به علت های خرخر شبانه در بزرگسالان، عنوان کرد: در بزرگسالان لوزه سوم نداریم و عامل خروپف ممکن است ناشی از وجود توده هایی در پشت بینی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۲۱:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
شاید باور نکنید، اما خوابیدن روی پهلوی چپ به کاهش و حتی متوقف کردن خروپف کمک می کند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۶:۰۰    
به تازگی هدفونی به نام Sleepbuds ساخته شده که خرخر کردن کاربر را به او هشدار می دهد. به این ترتیب کاربر برای پیشگیری از خروپف موقعیت سر و گردن خود را به هنگام خواب تغییر می دهد.
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۹:۴۴    
خروپف چیزی بیشتر از یک مزاحمت برای کسی است که کنار او می خوابید، خروپف تهدیدی برای سلامتی شماست، چون می تواند هم کیفیت و هم کمیت خواب تان را کاهش دهد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۴:۴۷    
برای درمان خروپف محصولات متعددی در دسترس هستند، اما اکثر آنها تاثیر گذار و اثربخش نمی باشند. هیچ معجزه وجود ندارد، اما یک سری تغییرات در شیوه زندگی و درمان های خانگی می توانند به کنترل آن کمک کند
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، اگر موفق به رصد اخبار علمی، پزشکی نشده اید، در این بسته برترین اخبار پزشکی هفته از نگاه کاربران را دنبال کنید. افرادی که نمی توانند زیر تیغ بوتاکس بروند ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۱۱ - ۲۳:۰۲   + ۵ سایت دیگر  
خروپف یک واکنش شایع در افراد است که علت های گوناگونی در بروز آن نقش دارند و با به کار بردن چند ترفند ساده می توان آن را رفع کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۰۷ - ۰۶:۴۲    
علل خروپف بعضاْ به دلیل عوامل وراثتی است و گاهی هم به تغذیه و سبک زندگی برمی گردد
سلامانه   ۱۳۹۹/۰۳/۰۳ - ۰۰:۲۳    
سلامانه: قریباً همه افراد خروپف می کنند، اما در برخی از افراد خروپف کردن می تواند به یک مشکل مزمن تبدیل شود و حتی ممکن است علائم یک بیماری باشد. خروپف در طولانی مدت می تواند باعث اختلال در خواب و خستگی در طول روز، افزایش تحریک پذیری ...
دانا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۱ - ۱۰:۴۲    
خروپف علاوه بر تولید صداهای آزار دهنده و ناگواری که برای اعضای خانواده مزاحمت ایجاد می کند ، خروپوف می تواند علامت یک بیماری جدی باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
دختربچه 7 ساله به دلیل خروپف کردن درخواب تحت عمل جراحی قرار گرفت و جان خود را از دست داد.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ - ۰۷:۲۸    
ویدئویی پربازدید از عنوان کردن موضوع خروپف پدر توسط کودک خردسال با واکنش های متفاوت کاربران همراه شده است.
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۴:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
اگر عدم تنفس به هنگام خروپف در خواب به 10 ثانیه برسد، به بدن آسیب برساند.
ربیع   ۱۳۹۸/۱۱/۲۰ - ۱۵:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، خروپف تنفس پر سروصدا هنگام خواب است. این یک بیماری شایع است که می تواند هر کسی را تحت تأثیر قرار دهد ، اگرچه در مردان و افرادی که اضافه وزن دارند بیشتر اتفاق می افتد. خروپف با افزایش سن گرایش پیدا می کند. ...