پنجشنبه ۰۱ آبانساعت ۱۳:۰۶Oct 2020 22

جدیدترین‌های «سهم»

ایسنا   ۱ دقیقه پیش    
در شرایطی توسعه تجارت و بازرگانی تقاضای جهانی برای استفاده از حمل و نقل هوایی را افزایش داده که در منطقه خاصی همچون چابهار به عنوان منطقه استراتژیک، سهم حمل و نقل هوایی قابل تأمل است و می توان گفت سهمی از حمل و نقل هوایی بین الملل ندارد!
مدیر کل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اینکه از سیاست های ما راه اندازی مدرسه پویا در مدارس است گفت: از سال گذشته در کشور 245 مدرسه پویا را جز برنامه خود قرار دادیم که سهم استان فارس از این مدارس پویا 8 مدرسه بوده است . ...
خبرگزاری تسنیم   ۳۵ دقیقه پیش    
گروه استان ها - رئیس کمیته امداد کشور گفت: سهم امداد از مسکن محرومان ساخت 43 هزار واحد مسکونی بوده که با کمک بنیاد مسکن در حال احداث است.
وزیر راه و شهرسازی گفت: سهم حوزه مسکن 40 درصد از تولید خالص ملی و 20 درصد از تولید ناخالص ملی را در بر می گیرد، همچنین اشتغال ناشی از ساخت مسکن نزدیک به 13 درصد است.
بانک اقتصادنوین در 6 ماهه منتهی به شهریور 1399 مبلغ 418 ریال برای هر سهم سود محقق کرد؛ این در حالی است که در دوره مشابه قبل 367 ریال زیان داشت.
بسیج پرس   ۱ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری بسیج پرس محمود محمودزاده در مراسم آغاز بهره برداری و شروع عملیات اجرایی طرح های اقدام ملی مسکن و همچنین افتتاح واحدهای مسکن مهر گفت: امروز 11 هزار و 600 واحد پروژه های طرح اقدام ملی مسکن در 8 استان به بهره برداری می رسد. ...
معدن24   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بررسی آمارهای منتشره سامانه کدال حاکی از سود خالص 801 ریالی کاوه (نماد معاملاتی شرکت فولاد کاوه جنوب کیش در بورس) به ازای هر سهم در دوره منتهی به 31 شهریورماه امسال است. ...
اخبار بانک   ۱ ساعت پیش    
شرکت فولاد مبارکه با انتشار صورت های مالی نیمه اول سال ، 483 ریال سود برای هر سهم محقق کرده که نسبت به دوره مشابه گذشته 25 درصد رشد داشته است.
برق نیوز   ۱ ساعت پیش    
معاون وزیر نیرو در امور انرژی های تجدیدپذیر گفت: ظرفیت تونل بادی مشترک ایران و افغانستان 30 هزار مگاوات تخمین زده شده که 25 هزار مگاوات سمت افغانستان و 5000 مگاوات سمت ایران است.
نبض بورس   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
شرکت شاهد در دوره 12 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 276 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 165 ریال اعلام شده بود، از افزایش 67 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گفت: طبق برنامه قرار است امسال 23 میلیون حلقه لاستیک رادیال سواری در کشور تولید شود که سهم کردستان از این میزان 25 درصد است.
خبرگزاری ایسنا: یک مقام آمریکایی مدعی شده است که ایران و روسیه با اقداماتی در حال مداخله در روند انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا هستند. به نقل از روزنامه دیلی میل ...
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان غذا و دارو، کاهش سهم ارز واردات دارو در سال گذشته را یک اقدام مهم در راستای حمایت از تولید داخل دانست.
آقای خبر   ۲ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری مهر ، علیرضا زالی درباره وضعیت کرونا در تهران گفت: در 24 ساعت گذشته بالغ بر 852 بیمار جدید با تشخیص کرونا بستری شده اند که سهم بیمارانی که به خاطر وخامت حالشان نیاز به بخش مراقبت های ویژه داشته اند بالغ بر 1700 بیمار بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۳ ساعت پیش    
گروه استان ها-ناظر گمرکات آذربایجان غربی سهم گمرک بازرگان از کل درآمد گمرکات استان را 55 درصد اعلام کرد و گفت: این گمرک بیشترین سهم از کل درآمد گمرکات استان را به خود اختصاص داده است.
پول نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه سرمایه گذاری مسکن در دوره 9 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود 253 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 19 ریال اعلام شده بود، از افزایش یک هزار و 232 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
پول نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بیمه نوین در دوره 6 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 315 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 201 ریال اعلام شده بود، از افزایش 554 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
وانا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
گروه خدمات بازار سرمایه سهم آشنا در مهرماه، وظیفه بازارگردانی 30 نماد جدید در بورس تهران و فرابورس ایران را برعهده گرفته و در تلاش است تا با فعالیت مستمر، جریان معاملات در این نمادها را متعادل نماید.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نتایج بررسی ها نشان می دهد ایران از لحاظ نسبت انتشارات به تولید ناخالص داخلی در نمایه نامه واس در جایگاه پانزدهم جهان قرار دارد.
تجارت گردان   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رسیدن به ضریب نفوذ 7 درصدی بیمه در طول اجرای برنامه ششم توسعه و افزایش سهم بیمه های زندگی در سبد محصول شرکت های بیمه از اهداف مهمی است که صنعت بیمه آن را دنبال می کند ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - تشکل های زیست محیطی مازندران حذف پرداخت سهم عوارض آلایندگی به صندوق ملی حفاظت محیط زیست را باعث عقب ماندگی اجرای طرح های زیست محیطی بخصوص پسماند در استان های کشور ارزیابی کردند و خواستار تجدیدنظر نمایندگان مجلس شورای اسلامی در باره این تصمیم شدند.
تولید و توزیع گاز مایع در خوزستان 3 برابر میزان مورد نیاز است، اما طی چند وقت اخیر با کمبود مواجه و صفوف طولانی خرید کپسول تشکیل شده، علت چیست؟
جلسه ارزیابی عملکرد شش ماهه ذوب آهن اصفهان با حضور مدیرعامل و دیگر مدیران ارشد تاصیکو و مدیران شرکت ذوب آهن اصفهان به صورت ویدئو کنفرانس 30مهرماه در اصفهان و تهران برگزار شد.
سهم تولیدکنندگان نفت خاورمیانه از بازار هند در ماه سپتامبر به پایینترین میزان در چهار ماه اخیر نزول کرد و در مقابل سهم آفریقا به بالاترین حد در یک سال گذشته رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۰:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
به دنبال انتظار برای نتیجه مذاکرات محرک مالی ایالات متحده، سهم های آسیایی رشد کرد و یوآن اوج گرفت. به گزارش ایبِنا به نقل از رویترز، با افزایش خوش بینی ها درمورد اقتصاد چین و گمانه زنی ها مبنی بر اینکه پیروزی جو بایدن ...
موج   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران طی دهه اخیر که با دو دوره تحریم های سنگین همزمان بوده است، از سوی برخی در داخل کشور به انحصار متهم شده در حالی که دقیقاً از فردای اجرای برجام سهم این شرکت از حمل و نقل کشور 50 درصد کاهش یافت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رحیمی گفت: به منظور کاهش مصرف آب و توسعه گلخانه ها درخواست می شود توافقی بین وزارت نیرو و جهاد کشاورزی بابت تمدید پروانه و عدم کسر 20 درصد سهم آب صورت گیرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
سهام این شرکت که یکی از بزرگترین شرکت های بورسی و از تاثیرگذارترین نماد ها بر شاخص بورس است، این روز ها حال خوشی ندارد و تمام دارندگان این سهم به دنبال راهکاری برای کاهش زیان خود هستند.
شبکه ورزشی لحظه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۰۴    
لیگ قهرمانان اروپا تیم فوتبال سالزبورگ در رقابت های لیگ قهرمانان اروپا امشب در ساعت 20:25 به مصاف تیم فوتبال لوکوموتیو مسکو رفت. به گزارش سرویس ورزشی شبکه لحظه ، در روز دوم از هفته اول رقابت های لیگ قهرمانان اروپا در مرحله گروهی تیم فوتبال سالزبورگ اتریش از تیم لوکوموتیو مسکو پذیرایی کرد . ...
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۴۹    
می متالز - شرکت فولاد مبارکه اصفهان در 6 ماه نخست امسال به ازای هر سهم 483 ریال سود محقق کرده است که نسبت به مدت مشابه پارسال 25 درصد افزایش داشته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - استاندار لرستان گفت: سهم دستگاههای اجرایی استان برای درآمدهای مالیاتی در سال جاری690 میلیارد تومان است.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۱۶    
مس متالز - شرکت فولاد خوزستان (فخوز) در شش ماه اول سال جاری از سود 53% خود خبر داد، این سود به 1775 ریال به ازای هر سهم رسیده است که از کل سود سال 98 شرکت 2تومان بالاتر است.
عصر شهروند   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۶   + ۱۴ سایت دیگر  
شرکت ارتباطات سیار ایران در 6ماهه منتهی به شهریور 1399 مبلغ 987 ریال به ازای هر سهم سود محقق کرده است که 8 درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد داشته است. گفتنی است در این دوره درآمد های عملیاتی 34 درصد نسبت به دوره مشابه سال گذشته رشد داشته است .
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۲:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
طرح ممنوعیت تغییر کاربری اراضی کشاورزی به صورت دوفوریتی قرار است در مجلس موردبحث و بررسی قرار گیرد تا از زمین به عنوان فرصت مورداستفاده شود.
پانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
تهران(پانا) - مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت با اشاره به مبادلات تجاری 6 ماهه نخست سال جاری، گفت از مجموع کل صادرات ایران به 6 کشور همسایه، عراق و امارات بیشترین سهم پذیرش کالا را به خود اختصاص داده اند و میزان تجارت با عربستان به صفر رسید. ...
اسب بخار پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بالغ بر 85هزار دستگاه از محصولات تولیدی بزرگترین تجاری ساز کشور با تنوع محصولات متفاوت در سیستم حمل و نقل درون و برون شهری و مسافری کشور فعالیت می نماید و بیش از 60 درصد سهم بازار تجاری کامیونت را با گرید کیفیت 4 و 5 ستاره به خود اختصاص داده است ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۱۱    
صنایع کاغذسازی کاوه(چکاوه) با انتشار صورت های مالی تلفیقی حسابرسی نشده 6 ماهه برای دوره منتهی به 31 شهریور سال مالی 29 اسفند 1399، خبر از تحقق سود 120 ریالی به ازای هر سهم داده که نسبت به دوره مشابه قبلی رشد 140 درصدی داشته است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۲    
عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی لرستان مصرف انواع مواد پروتئینی مانند حبوبات و پروتئین های حیوانی مانند مرغ، ماهی و گوشت بدون چربی را نیز در تقویت سیستم ایمنی بدن نقش بسیار موثری دانست و توصیه کرد روزانه 2-3 سهم از این گروه موادغذایی مصرف شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک صادرات با ارائه عملکرد نیمه نخست سال جاری، 289 ریال سود برای هر سهم محقق کرده که نسبت به دوره مشابه قبل 9533 درصد رشد داشته است. تهران- اقتصادبرتر- 30 مهر 99 ...
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۰:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت : سهم نفت در بودجه به زیر ده درصد رسیده لذا رویکرد اخذ مالیات باید از بنگاه ها به سمت خانوار برود. تهران – اقتصاد برتر – 30 مهر 99 ...
آی اسپورت   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
آی اسپورت - شجاع خلیل زاده که پیش از اعزام تیم به دوحه برای مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به دنبال تمدید قرارداد بود، بعد از اینکه حضور چند باره اش در باشگاه نتیجه ای در بر نداشت، انتقادات تندی را متوجه مدیریت کرد ...
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
عملکرد مطلوب موسسه ملل در دو فصل نخست سال جاری سود خالص این موسسه را با رشد 351 درصدی به 194 میلیارد تومان رساند و برای هر سهم 194 ریال سود شناسایی کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور طرح کلان و معماری شبکه ملی اطلاعات را ابلاغ کرد. در این سند تاکید شده که سهم خرده فروشی آنلاین باید تا سال 1404 به میزان 10 درصد از کل بازار خرده فروشی کشور برسد و در بخش محتوا نیز تاکید شده سهم 70 درصدی خدمات محتوای داخلی از ترافیک مصرفی کاربران با ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
شرکت ایران ارقام در دوره 12 ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399، به ازای هر سهم خود یک هزار و 811 ریال زیان شناسایی کرد که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته، افزایش 874 درصدی در زیان مشاهده می شود. این شرکت طی دوره 6 ماهه نخست سال مالی منتهی به اسفند 99، زیان هر سهم را 186 ریال اعلام کرده بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۴   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر عربی و آفریقایی سازمان توسعه تجارت با اشاره به مبادلات تجاری 6 ماهه نخست سال جاری، گفت: از مجموع کل صادرات ایران به 6 کشور همسایه، عراق و امارات بیشترین سهم پذیرش کالا را به خود اختصاص داده اند و میزان تجارت با عربستان به صفر رسید.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۶   + ۳ سایت دیگر  
گروه دارویی سبحان در دوره 6 ماهه منتهی به 31 خرداد ماه 1399، به ازای هر سهم خود 186 ریال کنار گذاشت که نسبت به دوره مشابه در سال گذشته که سود هر سهم 9 ریال اعلام شده بود، از افزایش یک هزار و 967 درصدی در هر سهم حکایت دارد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۱۲    
نزدیک به نیمی از جمعیت قم در مناطق 2 و 6 شهرداری که به محله نیروگاه معروف است قرار دارد اهالی این محله ها از انقلابی ترین و ولایت مدارترین مردمان قم هستند که گاهی در تبعیض جغرافیایی با مناطق دیگر قرار می گیرند اما به یمن سفر رهبر انقلاب سهم قابل توجهی از پروژه های عمرانی به این مناطق اختصاص یافت.