سه شنبه ۰۷ آذرساعت ۱۶:۵۹Nov 2023 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته ویژه»

وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی   ۱۴۰۲/۰۹/۰۶ - ۱۳:۵۲    
نخستین جلسه کمیته ویژه نظارت بر ایمنی عملکرد واحدهای تولیدی و صنعتی در زمینه فراورده های تصفیه دوم روغن (روغن، گریس، قیر و صنایع مشابه) در استان سمنان برگزار شد.
وزارت کشور   ۱۴۰۲/۰۹/۰۵ - ۱۲:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401 گفت: در جریان اغتشاشات سال گذشته خوشبختانه با مدیریت انجام شده در استان مرکزی کمترین ناآرامی و آسیب را شاهد بودیم.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۴   + ۱۹ سایت دیگر  
کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال گذشته در اطلاعیه ای اقدامات خود را تشریح کرد که ایرنا منتشر کرده است.
خبر آنلاین   ۱۴۰۲/۰۹/۰۱ - ۱۹:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: اعضای کمیته ویژه منتخب ابراهیم رئیسی برای بررسی ناآرامی های سال 1401 با تعدادی از زنان بازداشتی در اوین ملاقات و گفت وگو کردند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۸/۲۸ - ۱۶:۲۱    
رئیس کمیته حقوق بشر مجلس، گفت: مطالبه خانواده شهدای امنیت این است که عاملان این جنایات سریعتر تعیین تکلیف شوند و به مجازات برسند؛ که مطالبه به حقی است و ما هم در کمیته ویژه برسی ناآرامی ها، پیگیر این بحث بوده ایم.
دبیرکل اتحادیه مالکان کشتی ایران با تاکید بر اینکه برای تحقق سیاست های توسعه دریامحور باید کمیته ای ویژه حول محور وزارت راه و شهرسازی و سازمان بنادر و دریانوردی تشکیل شود، گفت: برنامه ها و فعالیت ها در این خصوص باید یکپارچه باشد و هیچ ارگانی ساز خودش را نزند.
میزان   ۱۴۰۲/۰۸/۱۷ - ۰۸:۳۶   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - امیر سعید ایروانی، سفیر و نماینده دائم ایران در سازمان ملل در نشست کمیته ویژه سیاسی و استعمارزدایی مجمع عمومی سازمان ملل با موضوع رویه ها و شهرک سازی های رژیم صهیونیستی موثر بر حقوق مردم فلسطین و دیگر اعراب مناطق اشغالی ...
مدیر امور اقتصادی و دارایی خراسان جنوبی در دویست و هشتاد و هفتمین جلسه کمیته ویژه کمیته مقررات زدایی و توسعه محیط کسب و کار از تلاش این استان برای رفع موانع معدن خبر داد.
بازار کار   ۱۴۰۲/۰۸/۱۵ - ۰۹:۲۳   + ۲۰ سایت دیگر  
معاون اشتغال وزارت کار گفت: اصلی ترین چالش بازار کار در حال حاضر نرخ بیکاری فارغ التحصیلان است. یک کمیته برای هم افزایی تمام دستگاه های دولت تحت عنوان اشتغال فارغ التحصیلان شکل گرفته است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۸/۱۴ - ۱۲:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر طالبان کمیته ویژه ای را برای دفاع از حقوق مهاجرین افغان مقیم خارج این کشور تشکیل داد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۲/۰۸/۰۷ - ۲۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
حسن خیریانپور، معاون هماهنگی اموراقتصادی وگردشگری استاندار در بازدید از مرکز بازسازی وحفاظت ازذخایر ژنتیکی آزادماهیان شهید باهنر کلاردشت برضرورت تشکیل کمیته ویژه توسعه آبزی پروری تاکید کرد.
ایتنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۶ - ۰۵:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - سازمان ملل در صدد ایجاد یک کمیته مشورتی 39 نفره برای پاسخ به سؤالات مربوط به تهدیدات و فرصت های هوش مصنوعی است. بریتانیا هم اعلام کرده است که نخستین نشست بین المللی هوش مصنوعی بزودی در این کشور برگزار می شود.
سلام نو / ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۵ - ۰۹:۰۱   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته ویژه پیگیری حقوقی و بین المللی آخرین وضعیت پرونده ترور سردار شهید سلیمانی را تشریح کرد.
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۸/۰۳ - ۱۰:۰۱    
یشنهاد می گردد کمیته ویژه ای زیر نظر مدیرکل محترم نظارت و ارزیابی بخش تعاون ، بر کلیه فرایند تهیه و ساخت مسکن نظارت مستمر داشته باشد .
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۲ - ۲۲:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
رشت - ایرنا - دستیار رئیس جمهور در پیگیری حقوق و آزادی های اجتماعی و عضو کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401 به منظور بررسی وضعیت پرونده کشته شدگان اغتشاشات با خانواده سه نفر از آنان در شهرهای رشت، لشت نشا و رضوانشهر در استان گیلان دیدار و گفت و گو کرد.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
احسان خاندوزی، وزیر اقتصاد با بیان اینکه موضوع عرضه مصالح ساختمانی درستاد اقتصادی دولت تعیین تکلیف شد که قرار بر این است تا همچنان عرضه این کالاها در بورس انجام شود، اعلام کرد: برای رفع ایرادات نحوه عرضه مصالح ساختمانی در بورس کالا کمیته سه جانبه ای تشکیل می شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۸/۰۱ - ۱۲:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
عباسعلی کدخدایی رییس پژوهشکده شورای نگهبان و رییس کمیته ویژه پیگیری حقوقی و بین المللی پرونده ترور و شهادت حاج قاسم سلیمانی و عضو حقوقدان شورای نگهبان از خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) بازدید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۷ - ۱۱:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - استاندار اردبیل گفت: برای ساماندهی فضای کسب و کار با هدف رونق سرمایه گذاری کمیته ویژه کسب و کار در این استان تشکیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۷/۲۴ - ۱۶:۲۱   + ۲۰ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-در نوزدهمین جلسه کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401، 18 مورد از گزارش ها و شکایت های واصله به این کمیته مورد بحث و بررسی اعضا قرارگرفت.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۷/۲۲ - ۲۰:۲۸   + ۸ سایت دیگر  
جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: موضوع همسان سازی حقوق بازنشستگان با شاغلین یکی از مسائل مهمی است که در سطح جامعه مطرح می شود. ...
ایمنا   ۱۴۰۲/۰۷/۱۹ - ۰۸:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت شهری تیران تغییر زمان یا مکان بازار روز شهر تیران را در گرو تصمیم جمعی ادارات مربوطه در قالب تشکیل کمیته ویژه دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۱۶ - ۰۸:۴۶   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون استاندار خراسان شمالی از تشکیل کمیته ویژه وصول مطالبات بانکی در استان خبر داد.
راه امروز   ۱۴۰۲/۰۷/۱۵ - ۱۶:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
رئیس اتاق ایران با اعلام آمادگی برای برگزاری نشست اتاق های بازرگانی کشورهای عضو دی 8 در اوایل سال جدید میلادی پیشنهاد کرد: کمیته ویژه سرمایه گذاری های مشترک در دی 8 تشکیل شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۹:۱۰   + ۷ سایت دیگر  
زاهدان- رئیس اداره مراکز و خدمات گردشگری میراث فرهنگی، گردشگری وصنایع دستی سیستان وبلوچستان از راه اندازی دبیرخانه ویژه پیگیری اعتبار وتسهیلات در اداره کل خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۴ - ۰۷:۱۲   + ۱۶ سایت دیگر  
معاون محیط زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط زیست اظهار کرد: یکی از نقص های ما در مسأله حفاظت از یوز تمرکز بر حفاظت این گونه در زیستگاه توران بود اما با توجه به گسترده بودن زیستگاه این گونه، تلاش می کنیم امنیت آن را در اطراف توران نیز فراهم کنیم.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۳ - ۰۸:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پارلمان اروپا در فوریه سال 2023 با تشکیل کمیته ویژه دخالت خارجی در روند های دموکراتیک در اتحادیه اروپا شامل تبلیغات سوء، تقویت صداقت، شفافیت و پاسخگویی در پارلمان اروپا ، به تهیه پیش نویس قطعنامه ای به منظور ممانعت از دخالت خارجی در این پارلمان اقدام کرد. ...
خبرگزاری میراث آریا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان از افزایش مجموعه های ستاد اجرایی خدمات سفر استان به 14 کمیته ویژه فعالیت های این ستاد در نیمه دوم سال 1402 خبر داد.
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۷:۱۱   + ۸ سایت دیگر  
این نشست با سخنرانی رئیس کمیته ویژه پیگیری حقوقی و بین المللی پرونده ترور شهید سلیمانی، معاونان وزرای امور خارجه، کشور و و شماری از اساتید دانشگاه و صاحب نظران مسایل منطقه ای و بین المللی با محوریت تبیین دیدگاه و سیره عملی شهید سلیمانی در تکریم و دفاع از حقوق اقلیت های قومی و مذهبی در جریان تهاجم ...
ایرنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس کمیته ویژه پیگیری حقوقی و بین المللی پرونده ترور و شهادت سردار قاسم سلیمانی از اعلام بخشی از نتایج بررسی های این پرونده تا یک ماه آینده خبر داد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۸:۳۲   + ۲۳ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی تبعات ناعدالتی در پرداخت حقوق و دستمزد در رشته های مختلف پزشکی در نشست امروز این کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه خبر داد و گفت ...
میزان   ۱۴۰۲/۰۶/۲۰ - ۱۲:۱۱   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - پارلمان اروپا در فوریه سال 2023 با تشکیل کمیته ویژه دخالت خارجی در روند های دموکراتیک در اتحادیه اروپا شامل تبلیغات سوء، تقویت صداقت، شفافیت و پاسخگویی در پارلمان اروپا ، به تهیه پیش نویس قطعنامه ای به منظور ممانعت از دخالت خارجی در این پارلمان اقدام کرد. ...
سخنگوی سازمان امور مالیاتی کشور گفت: بر اساس مصوبه کمیسیون شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، کمیته ای ویژه برای تهیه لیست معوقات مالیاتی جهت ارائه به مراجع نظارتی تشکیل می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۱۲ - ۰۷:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: کابینه تندرو رژیم اسرائیل امکان اخراج معترضان اریتره ای که به پلیس حمله کردند را بررسی می کند.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۲۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
در پی فوت جواد روحی از بازداشت شدگان اعتراضات 1401 در زندان نوشهر، محمود صادقی نماینده سابق مجلس در نامه ای به محسنی اژه ای درخواست کرده کمیته مستقل برای بررسی حادثه تشکیل شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۶/۱۰ - ۱۴:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
استاندار قم گفت: درحال فراهم سازی زیرساخت هایی در استانداری قم هستیم که دیگر هیچ سرمایه گذاری برای اخذ مجوز گیر پیچ و خم بروکراسی اداری نباشد. دیوان سالاری اداری متاسفانه باعث فرار سرمایه گذار از استان قم شده است.
رئیس هیات عامل ایدرو از تشکیل کمیته ای برای واگذاری سهام خودروسازان خبر داد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۶/۰۳ - ۲۰:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
کمیته ویژه منتخب رئیس جمهور در بررسی ناآرامی های سال 1401 بیانیه ای را منتشر کرد و در این بیانیه از راه اندازی یک سامانه اینترنتی جهت دسترسی آسان شهروندان جهت ثبت هرگونه شکایت و یا ارسال گزارش به کمیته خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۵/۳۱ - ۰۹:۵۳    
حجت الاسلام گنابادی نژاد گفت: با توجه به اینکه امسال زنان محور مراسم تجلیل از پیشکسوتان دفاع مقدس هستند فرصت مناسبی است تا کمیته ویژه ای با مسئولیت مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری خراسان رضوی تشکیل تا به نقش زنان در دفاع مقدس و حوزه های مختلف پرداخته شود.
انصاف نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۸ - ۰۳:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
سایت روزنامه شرق نوشت: دیروز، بالاخره سایت کمیته ویژه پیگیری ناآرامی های 1401 رونمایی شد. تصویر نیکا شاکرمی روی جلد یک مجله رفت فیلم | مصاحبه شاهین صمد پور با خانواده ابوالفضل آدینه زاده: 27 ساچمه از بدنش خارج کرده اند مصاحبه ای با خواهر خدانور لجعی و یکی از ساکنان بومی منطقه ...
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۶ - ۰۷:۰۱   + ۱۸ سایت دیگر  
کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401 با حکم رئیس جمهور، اردیبهشت ماه امسال برای بررسی ابعاد حوادث سال گذشته تشکیل شد.
سلام نو / فرارو   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۱۱:۵۳   + ۱۹ سایت دیگر  
زهره الهیان رئیس کمیته حقوق بشر مجلس شورای اسلامی از دستور رئیس جمهور برای تعیین خسارات وارده به خانواده هایی که در جریان ناآرامی های سال گذشته مورد ظلمی قرار گرفته اند، خبر داد.
میزان   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۸:۵۲   + ۶۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنابر گزارش دبیرخانه کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401، کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401 بیانیه ای را به شرح زیر منتشر کرده است. بسم الله الرحمن الرحیم ملت شریف ایران برادران، خواهران گرامی سلام علیکم؛ ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۵/۲۵ - ۰۰:۳۴    
دیدار کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال گذشته با رئیس جمهور: اعضای کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401، عصر روز دوشنبه با ابراهیم رئیسی دیدار کردند. رئیسی با بیان اینکه کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401 کمیته ای ملی است و همه دستگاه ها موظف به همکاری با این کمیته هستند ...
سروش نیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۲۴ - ۱۶:۲۱    
نشست کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401 با حضور رئیس جمهور برگزار شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۵/۲۳ - ۱۹:۴۲   + ۹۶ سایت دیگر  
اعضای کمیته ویژه بررسی ناآرامی های سال 1401، پیش از ظهر امروز دوشنبه با دکتر سید ابراهیم رئیسی دیدار کردند.
خوزنیوز   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۲۰:۰۸   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان با اشاره به درگذشت دو نفر از مصدومان حادثه تلخ تاسیسات غرب کارون، خبر از رسیدن جانباختگان این حادثه به سه تن داد. به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان ...
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۵/۱۴ - ۱۲:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
نشست کمیته ویژه اربعین کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس روز دوشنبه، 16 مرداد، با حضور وزرا و مسئولان ارشد دستگاه های مربوطه پیرامون مراسم راهپیمایی اربعین حسینی برگزار می شود.
تابا خبر   ۱۴۰۲/۰۵/۱۰ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش تابا؛ امید نصیری در این گفتگو در خصوص آخرین وضعیت مصدومان حادثه در واحد بهره برداری و نمکزدایی غرب کارون شرکت نفت و گاز اروندان، اظهار کرد: این حادثه آتش سوزی در یکی از ردیف های نفتی واحد فرآورش و نمکزدایی غرب کارون که جهت انجام تعمیرات اساسی از یکماه گذشته از مدار تولید خارج و از هرگونه ...