پنجشنبه ۱۶ اردیبهشتساعت ۱۷:۲۳May 2021 6
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته ویژه»

ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۸:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از تشکیل کمیته ویژه ای برای بازپس گیری اراضی شهرک های صنعتی از افرادی که زمین در اختیار گرفته اما قصد بهره برداری از آن برای فعالیت های تولیدی و صنعتی را نداشته و تنها زمین را به قصد سوداگری در اختیار دارند، خبر داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۰:۰۶    
کارشناسان معتقد هستند که قطعات سیستم سوخت رسانی محصولات داخلی دارای مشکل کیفی بوده و خودروسازان برای بررسی این ایراد باید کمیته ویژه تشکیل و در صورت تکرار حادثه حریق، فراخوان اعلام کنند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۹:۴۳   + ۶ سایت دیگر  
خبر آنلاین : پرویز سروری، چهره سیاسی اصولگرا و عضو کمیته ویژه مجلس برای بررسی حوادث88 گفت: خاتمی در جلسه با ما خیلی متفاوت با موضع گیری هایش صحبت کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۴:۵۵    
کمیته تحقق و بررسی پزشکی پیرامون علت مرگ دیه گو آرماندو مارادونا وقوع کم کاری و کوتاهی پزشکی در رسیدگی به اسطوره سابق فوتبال جهان را عامل درگذشت وی دانسته است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۰:۲۹   + ۴ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: برای عملیاتی کردن شعار "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها"، تشکیل کمیته ویژه برای تحقق شعار سال در حوزه استانی ضروری است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری سمنان گفت: باید به نیازمندی بیماران کرونایی توجه داشت و کمیته ویژه ای در زمینه بهداشت روان و مددکاری تشکیل شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد صبح امروز کمیته ویژه واکسیناسیون به منظور هماهنگی ارائه واکسن به جمعیت های اولویت دار به ریاست فرماندار شهرستان بویراحمد تشکیل شد.
نبض بازار   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۱    
رئیس کمیته ویژه پیگیری مصوبات اقتصادی مجلس با اشاره به رانت ارز 4200 تومانی اظهار کرد: کشور در حال حرکت به سمت ارز تک نرخی بود و در بودجه 1400 مجلس تلاش کرد تا ارز 4200 تومانی را حذف کند اما در نهایت موفق به اجرای آن نشد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با انتقاد از شرایط ناخوشایند کرونا در کشور گفت: آیا قرار نیست کمیته ویژه ای در ستاد ملی کرونا شکل بگیرد تا سبک زندگی با کووید19 را به همگان آموزش دهد؟
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
خلیج فارس: مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور گفت: برای تسریع در تکمیل طرح های آب شیرین کن استان بوشهر هفته آینده کمیته های ویژه تخصصی تشکیل می شود.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۴۸    
درمنان با اشاره به تشکیل کمیته ویژه نظارت بر بازار دلفان گفت: هرگونه تخلف در توزیع آرد و نان قابل اغماض نیست.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۰:۳۵   + ۲۸ سایت دیگر  
عضو هیئت مدیره بانک صنعت و معدن گفت: انتخاب شعار “تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها” در سال 1400 وظیفه متولیان امر تولید و نقش مؤثر تصمیم گیران شبکه بانکی را مورد تأکید ویژه قرار می دهد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۸:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
نائب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از بررسی استفساریه ماده 13 در مورد معافیت از مالیات مستخدمان مناطق آزاد در کمیته ویژه خبر داد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در راستای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا و پیگیری اقدامات پیشگیرانه، پنجاه و دومین جلسه استانی کمیته ویژه پیشگیری از کرونا با حضور دکتر فرزاد گوهردهی مدیر کل بهزیستی مازندران، معاونین و اعضای کمیته برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۲۱:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
شهرکرد- ایرنا- نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری و امام جمعه شهرکرد با تاکید کمیته ویژه ای در فضای کار و تولید استان تشکیل و به طور میدانی این موانع را شناسایی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته ویژه رسیدگی و نظارت بر اجرای قوانین اقتصادی در دستور کار این کمیسیون قرار گرفته که به ریز بحث نظارت را دنبال کرده و با نگاهی جدید و رویکرد اجرای فرمایشات مقام معظم رهبری فعالیت می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۲:۰۷    
گروه استان ها-رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: کمیته ویژه نظارت بر اجرای قوانین اقتصادی در دستورکار کمیسیون اقتصادی برای اجرای دقیق فرامین رهبری تشکیل می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی از تشکیل کمیته ویژه نظارت و اجرای قوانین اقتصادی در جهت تحقق شعار سال 1400 خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۲۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ما دو اصلاح قانونی مهم را در سال جدید پیگیری می کنیم که در حمایت از تولید نقش مثبت و تأثیرگذاری دارد.
استانداری مازندران   ۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۴:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر جذب و حمایت از سرمایه گذاری استانداری مازندران از صدور 250 موافقت اصولی گلخانه ها در مازندران خبر داد و گفت: این اقدام در راستای تسهیل گری در حوزه کشت گلخانه ای صورت گرفت در حالی که به طور معمول، صدور این مجوزها، 4 تا 6 ماه و یا بیشتر به طول می انجامید ...
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از تشکیل کمیته ویژه نظارت و اجرای قوانین اقتصادی در جهت تحقق شعار سال خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور با اشاره به اثرات روانی پاندمی کرونا گفت: نتایج واکنش های روانشناختی شرایط پرفشار در مرحله پس از بحران کرونا متجلی شده و براین اساس باید یک کمیته ویژه برای سلامت روان در ستاد ملی مقابله با کرونا تشکیل شود.
پانا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۴ - ۱۸:۰۶    
تهران (پانا) - معاون حقوقی و امور مجلس در تشریح سفر دو روزه اش به استان سیستان و بلوچستان از تشکیل کمیته ای برای تدوین سند جامع آموزش در این استان خبر داد. ...
روزنامه راه مردم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۴:۰۱   + ۳۴ سایت دیگر  
سرپرست اداره کل حریم خبر داد: علیرضا صادقی سرپرست اداره کل حریم شهر تهران؛ از آماده باش نوروزی کمیته ویژه صیانت از حریم با هدف رصد و پایش هرچه بیشتر مناطق دارای حریم و جلوگیری از هرگونه عملیات ساختمانی غیر مجاز و تصرف و تغییر کاربری اراضی کشاورزی در بازه زمانی 25 اسفند 1399 تا 16 فروردین 1400 ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
دبیرکل مجمع مجالس گفت: کمیته ویژه ای در APA تشکیل شده که هدف اصلی آن برداشتن گام های اساسی و جدی برای ارتقاء نقش زنان در آسیا است.
سازمان صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۱:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
محمدمهدی برومندی گفت: امسال 609 هزار تن سیب و 530 هزار تن پرتقال در سردخانه ها ذخیره کرده ایم. وی با بیان اینکه توزیع و قیمت گذاری میوه در اختیار وزارت جهاد کشاورزی نیست افزود: براساس دستور العمل ها ذخیره سازی میوه بر عهده وزارت صمت است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
کمیته ویژه ای با محوریت مرکز تحقیقات راه، ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی برای نظارت بر ساخت و ساز در سی سخت تشکیل می شود.
یکتا پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۳:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
کمیته ویژه سازمان غذا و داروی ایالات متحده، واکسن کووید جانسون اند جانسون را بررسی و آن را برای دریافت مجوز استفاده ی اضطراری توصیه کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری هرمزگان گفت: خانه های سازمانی استان از طریق کمیته ویژه ساماندهی منازل سازمانی استان به صورت عادلانه در اختیار کارکنان قرار می گیرد.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۰۲    
عبدالله پاکاری روز دوشنبه 4 اسفند 99،در جلسه کمیته ویژه مسکن ایثارگران استان که به ریاست معاون عمرانی استاندار برگزار شد،با اشاره به پیگیری تفاهم نامه منعقده مابین معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار گیلان،اظهار کرد:تا پایان دولت ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمانی غیردولتی فاش کرد، یک سوری برای پستی عالی در کمیته سازمان ملل فعال در حوزه حقوق بشر انتخاب شده است. به گزارش ایسنا، به نقل از شبکه خبری روسیا الیوم، سازمان غیردولتی "UN Watch" که دفتر آن در ژنو واقع است، اعلام کرد که بسام الصباغ ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۲۱:۱۹   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس گفت: کمیسیون تلفیق امروز در مصوبه ای، کمیته ای را با حضور 5 عضو هیئت دولت تشکیل داد و مسئولیت چگونگی هزینه کرد این ارز از این پس بر عهده این کمیته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۶:۱۶    
می دانیم که در یک نظام مردم سالار بدون وجود نظارت، سلامت امور ممکن نیست؛ چراکه وضعیت موجود و وضعیت مطلوب در یک نظام همواره یکسان و منطبق برهم نیست و برای رسیدن از وضعیت کنونی به وضعیت سلامت و مطلوبیت ....
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۲ - ۰۳:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
سینما دیلی: فیلم خورشید ساخته مجید مجیدی با قرار گرفتن در لیست 15 نامزد اولیه، یک قدم به نامزدی اسکار در بخش بهترین فیلم بین المللی (که امسال نامش از بهترین فیلم خارجی به بین المللی تغییر کرده) نزدیک شد. ...
فرهنگ سدید   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۰۲:۳۳    
ساواک یک زندان پشت پرده برای زندانیان سیاسی تدارک دیده بود که کمیته مشترک ضد خرابکاری نام داشت. تظاهرات دانشجویی سال 1349، اداره سوم (امنیت داخلی ساواک) را بر آن داشت تا کمیته ویژه ای را، مأمور شناسایی عوامل اصلی حرکت های دانشجویی کند و بعد ها همین گروه ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۲۳:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
ساواک یک زندان پشت پرده برای زندانیان سیاسی تدارک دیده بود که کمیته مشترک ضد خرابکاری نام داشت. تظاهرات دانشجویی سال 1349، اداره سوم (امنیت داخلی ساواک) را بر آن داشت تا کمیته ویژه ای را، مأمور شناسایی عوامل اصلی حرکت های دانشجویی کند و بعد ها همین گروه ...
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۲:۱۸   + ۴۷ سایت دیگر  
کارمزدهای صدور چک و سایر موارد تغییر نخواهد کرد و در صورت اخذ تصمیمات جدید کمیته ویژه آن را بررسی خواهد کرد
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۰:۱۳   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، کمیته ویژه وزارت بهداشت لبنان بعداز ظهر جمعه مجوز استفاده اضطراری از واکسن روسی اسپوتنیک V را صادر کرد. به گزارش خبرگزاری تاس روسیه، این تصمیم روز جمعه و با حضور وزیر بهداشت لبنان اتخاذ شده است. ...
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۲۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
فارس: کمیته ویژه وزارت بهداشت لبنان بعداز ظهر جمعه مجوز استفاده اضطراری از واکسن روسی اسپوتنیک V را صادر کرد. به گزارش خبرگزاری تاس روسیه، این تصمیم روز جمعه و با حضور وزیر بهداشت لبنان اتخاذ شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان یزد گفت: کمیته راهبری جهیزیه با مشارکت خیران، مراکز نیکوکاری، اصناف و صاحبان صنایع به منظور تأمین جهیزیه مورد نیاز نوعروسان نیازمند راه اندازی و ایجاد می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – استاندار واسط عراق از تشکیل کمیته ویژه ای در روزهای آینده برای تکمیل اقدامات عملی جهت گشایش گذرگاه مرزی جدید الشهابی با جمهوری اسلامی ایران خبر داد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۰۹:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا، ویلیام برنز، دیپلمات باسابقه آمریکایی را به عنوان رئیس سازمان اطلاعات مرکزی اطلاعات، سیا، معرفی کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۰:۳۵    
رئیس پارلمان افغانستان با تاکید بر حمایت این مجلس از طرح دولت موقت از ایجاد یک کمیته ویژه پارلمانی برای دخیل شدن در روند صلح با طالبان خبر داد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۹:۱۳    
انقلاب اسلامی ایران، مولود لحظه ها است. لحظه هایی که در به ثمر نشستن این انقلاب بسیار موثر بوده اند.مرور این لحظه ها می تواند، در تحلیل چگونگی انقلاب بسیار مفید باشد. برآنیم که تا پایان بهمن ماه وقایع روزانه از رویدادهای انقلاب اسلامی در بهمن 1357 را منتشر کنیم.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۰۸:۵۸   + ۱۲ سایت دیگر  
زاهدان- ایرنا- رییس کمیته کارگری و کارآفرینی ستاد بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: 400 عنوان برنامه توسط این کمیته ویژه گرامیداشت دهه فجر با رعایت پروتکل های بهداشتی در سراسر این استان اجرا خواهد شد.
استانداری کرمانشاه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۵:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ هوشنگ بازوند در نشست هم اندیشی با پیشکسوتان و روسای باشگاه های بدنسازی و پرورش اندام و مسوولین این هیأت در آستانه دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۶:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
کرمی از تشکیل تیم های بازرسی و نظارت برای اجرای طرح نظارتی ویژه از تأسیسات گردشگری استان خبر داد.
رییس کل بانک مرکزی درباره مشکلات واحدهای تولیدی و بدهی های بانکی به نقش بانک ها در اقتصاد کشور اشاره کرد و گفت به هر حال مشکلاتی بوده و هست با این حال بخش عظیمی از تولید کشور به خاطرکمک بانک هاست.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۲۱:۰۶    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی با اشاره به دستور معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رسیدگی به وضعیت مصدومین شیمیایی سردشت و افرادی که پیگیر تحت پوشش قرار گرفتن بنیاد هستند گفت: حضور کمیته ویژه درمان ...
کمیته ویژه نظارت بر مجتمع های خدماتی رفاهی بین راهی استان همدان از مجتمع های بین راهی در محورهای ارتباطی شریانی و پرتردد استان بازدید کردند.