جمعه ۰۷ آذرساعت ۰۴:۰۸Nov 2020 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کمیته ویژه»

برترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: از زمان تشکیل کمیته ویژه وزارت کار برای شناسایی کارگران بدون بیمه یک ماه می گذرد اما هنوز خبری از اقدامات و برنامه های این کمیته نیست و پیگیری های ما از معاون وزیرکار و دبیر این کمیته نیز بی پاسخ مانده است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۳:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز طرح اصلاح قانون کمیسیون ماده 100 شهرداری ها بررسی شد و در نهایت این طرح برای بررسی بیشتر به کمیته ویژه این کمیسیون ارجاع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۸:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
سندیکای صنعت مخابرات ایران دومین اطلاعیه خود پس از برگزاری کمیته ویژه مبارزه با بیماری کرونا در حوزه فاوا را با مضمون اعلام آماده باش به کارخانجات و کارگاه های تولیدی مخابرات منتشر کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۱۹ سایت دیگر  
پرداخت 20 هزار میلیاردتومان تسهیلات در بخش مسکن و ساختمان، جزئیات نحوه فعالیت صنوف در تهران از اول آذر، تشکیل کمیته ویژه مبارزه با کرونا در حوزه فناوری اطلاعات، سهمیه بنزین آذر ماه امشب واریز می شود برخی از اخبار اقتصادی امروز شبستان است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۳۰ - ۰۹:۲۹   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با توجه به شرایط ویژه همه گیری بیماری کرونا و لزوم همدلی و همکاری برای پیشگیری از گسترش بیش از حد این بیماری، کمیته ویژه ای را مأمور پیگیری مسائل مربوط به این بیماری در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۷:۴۰   + ۱۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات در حکمی محمدباقر اثنی عشری را به سمت عضو کمیته ویژه مبارزه با بیماری کرونا در ارتباطات و فناوری اطلاعات منصوب کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۳:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
نخستین جلسه کمیته ویژه مقابله با کرونا درحوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات (فاوا) تشکیل شد. دراین جلسه مقرر شد در زمان تعطیلی کرونا، فعالیت نیروهای اجرایی و نظارتی در حوزه فاوا ادامه یابد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده آلمان در شورای امنیت مدعی است روسیه و چین مانع از ارزیابی کمیته ویژه شورای امنیت درباره تخطی کره شمالی از سقف مجاز واردات نفت شده اند.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۱:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
اولین جلسه ی کمیته ویژه مبارزه با بیماری کرونا در ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز (سه شنبه) 99/8/27 به ریاست مهندس آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور مدیران عضو این کمیته برگزار شد.
سیتنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۷:۲۷    
با حکم وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مهندس فرامرز رستگار، دبیر و عضو هیات مدیره سندیکای صنعت مخابرات ایران، عضو کمیته ویژه مبارزه با کرونا در ارتباطات و فناوری اطلاعات شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۲۹    
پیرو فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حضور حداکثری جوانان در مقابله با بیماری کرونا، کمیته ویژه پویش جوانان پیشگامان خدمت و سلامت استان قم تشکیل شد.
صبا ایران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۷:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در مطلبی با عنوان نامگذاری معابر تهران به نام پوچگرا های عصر طاغوت به شورای شهر تهران حمله کرده و این شورا را به حذف نام شهدا از معابر شهر تهران متهم کرده است ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۳ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار قم از تشکیل کمیته ویژه پیگیری پروژه های درمانی در استان خبر داد و گفت: مراجع عظام تقلید همیشه در زمینه ساخت بیمارستان و توسعه بخش های مختلف درمانی پیشگام و پیش قدم بودند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۰:۵۰   + ۵ سایت دیگر  
فرماندار رشت با تاکید بر اهمیت همکاری و همراهی آحاد مردم و اصناف در جهت پیشگیری از افزایش نگران کننده تلفات ناشی از کرونا، گفت: کمیته ویژه ستاد مقابله با کرونا بر چگونگی اجرای این طرح نظارت می کند.
ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار در مصوبات اخیر خود با اشاره به دپوی برخی لاستیک های وارد شده با ارز 4200 که بیش از هشت ماه در انبار عاملین موجود است، مصوب کرده در هر استان کمیته ای با ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت و با عضویت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۱۷:۰۸   + ۱۲ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار در مصوبات اخیر خود با اشاره به دپوی برخی لاستیک های وارد شده با ارز 4200 که بیش از هشت ماه در انبار عاملین موجود است، مصوب کرده در هر استان کمیته ای با ریاست سازمان صنعت، معدن و تجارت و با عضویت اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای استان ...
اقتصاد آنلاین / بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۶:۳۱   + ۵۱ سایت دیگر  
جو بایدن در اولین سخنرانی بعد از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا گفت می خواهد کاری کند که آمریکا دوباره در جهان احترام پیدا کند.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۰۰:۱۱    
مخبر کمیسیون اصل90 قانون اساسی مجلس شورای اسلامی گفت: کمیته ویژه پیگیری شکایات زندانیان سیاسی و مطبوعاتی در مجلس از فردا کار خود را به طور رسمی آغاز می کند. محمد دادفر به خبرنگار پارلمانی ایرنا گفت: در این کمیته او، منصور میرزاکوچکی، محمد قمی و سیدحاجی محمد موحد عضویت دارند. ...
پس از شیوع کرونا دولت صرفا کارگران بیمه شده را مشمول حمایت خود قرار داد و هیچ حمایتی از کارگران فاقد بیمه صورت نگرفت که تا امروز نیز مشکلات این قشر هنوز حل نشده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۲:۲۳   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از القدس العربی، کمیته چهارم مجمع عمومی سازمان ملل متحد که به کمیته ویژه مسائل سیاسی و پایان دادن به استعمارگری معروف است به 6 قطعنامه فلسطین در خصوص کمک به آوارگان فلسطینی، محکومیت شهرک سازی ها، آنروا و نقض حقوق فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۰۲:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا به نقل از القدس العربی، کمیته چهارم مجمع عمومی سازمان ملل متحد که به کمیته ویژه مسائل سیاسی و پایان دادن به استعمارگری معروف است به 6 قطعنامه فلسطین در خصوص کمک به آوارگان فلسطینی، محکومیت شهرک سازی ها، آنروا و نقض حقوق فلسطینیان از سوی رژیم صهیونیستی، رأی داد. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۳ - ۲۲:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از تشکیل کمیته ویژه رفع مشکل تعاونی های مسکنی خبر داد که سالیان سال است با مشکلات عدیده ای مواجه هستند.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
علی اصغر عنابستانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ در مورد برخی افراد بیکار شده در اثر کرونا که بیمه ی بیکاری ندارند، گفت: با شیوع کرونا حدود 5 میلیون بیکار بدون بیمه شناسایی شدند ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۱۴:۰۳    
علی مقامی گفت: پیرو فرمان رهبر معظم انقلاب به جوانان و نیروهای داوطلب برای ورود به میدان خدمت رسانی به مردم در موج سوم شیوع ویروس کرونا به مجامع استانی جوانان تشکیل کمیته ی ویژه جهت اجرای برنامه های پویش جوانان پیشگامان خدمت و سلامت را ابلاغ کردیم.
آنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور گفت: بسیاری از افراد به دلیل از دست دادن شغلشان دچار آسیب روانی شده اند که نیازمند حمایت هستند و باید در ستاد ملی مقابله با کرونا، کمیته ویژه عوارض ناشی از کرونا نسبت به رفع این چالش اقدام کند.
فرمانداری شهرضا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۳    
فرماندار شهرضا در جلسه ستاد کرونا باتوجه به گزارش شبکه بهداشت از وضعیت بیماری کرونا در شهرستان با بیان اینکه راه های دسترسی به آرامستان باید مسدود شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
مجمع روحانیون مبارز کمیته ویژه انتخابات 1400 را در مجمع فعال و بر حراست اصل قانون اساسی درباره انتخابات و نقش مردم به عنوان نهاد جمهوریت نظام و از بین بردن موانع انتخابات واقعی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۴:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
کاشان- ایرنا- استاندار اصفهان از تشکیل کمیته ویژه مبارزه با کرونا در کاشان و آران و بیدگل خبر داد و گفت: تصمیم های مهمی عصر روز سه شنبه در نشست این کمیته گرفته خواهد شد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۳:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه با ستاد ملی کرونا ،" محمد شریعتمداری "، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور فوری تشکیل " کمیته ای ویژه " را در این وزارتخانه برای پیگیری دستورات معظم له صادر کرد . ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۰۰:۰۲    
به دنبال فرمایش مقام معظم رهبری در جلسه با ستاد ملی مقابله با کرونا مبنی بر موظف بودن سازمان تأمین اجتماعی برای پرداخت مستمری بیکاری به کارگرانی که بیمه نداشته اند و بر اثر کرونا بیکار شده اند، محمد شریعتمداری، وزیر تعاون ...
به دنبال فرمایشات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جلسه با ستاد ملی کرونا ،" محمد شریعتمداری "، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دستور فوری تشکیل " کمیته ای ویژه " را در این وزارتخانه برای پیگیری دستورات معظم له صادر کرد .
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد خراسان رضوی گفت: مقرر شده است دو کمیته ویژه در ذیل قرارگاه مواسات برای آموزش های مقابله با کرونا در مساجد استان تشکیل شود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۱:۲۲    
حجت الاسلام قدیریان با اشاره به لبیک کانون های مساجد تهران به فرمان مقام معظم رهبری، گفت: به منظور بهره گیری از ظرفیت کانون های مساجد برای مقابله با بیماری کووید 19 کمیته اقدام عملی به فرامین رهبری تشکیل شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۱:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس در تماس تلفنی با وزیر ورزش خواستار رسیدگی به مشکلات مدیریتی این باشگاه شد.
تین نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۰۹:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش قیمت بلیت هواپیما خبر داد و گفت: قرار است که این موضوع ظرف مدت یک هفته در کمیته ویژه کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۷:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون عمران مجلس، از مخالفت اعضای این کمیسیون با افزایش چشمگیر قیمت بلیط هواپیما خبر داد و گفت: قرار است که این موضوع ظرف مدت یک هفته در کمیته ویژه کمیسیون مورد بررسی قرار گیرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
کمیته ویژه کرونا در هند اعلام کرد با رعایت دستورالعمل های بهداشتی کرونا به زودی مهار می شود و الا ماهانه 3 میلیون نفر به جمع مبتلایان اضافه می شوند
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - چهارمین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان هرمزگان با موضوع بررسی آرای صادره کمیسیون ماده 100 شهرداری ها و تعیین تکلیف مستحدثات غیر قانونی در حریم سواحل خلیج فارس و دریای عمان به ریاست علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان و با حضور اعضای این شورا ...
هانا خبر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۲:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر پیگیری حقوقی مسأله آلودگی آب رود ارس، دستور داد کمیته ویژه ای با مسئولیت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار در این خصوص تشکیل شود.
استاندار آذربایجان شرقی با تأکید بر پیگیری حقوقی مسأله آلودگی آب رود ارس، دستور داد کمیته ویژه ای با مسئولیت معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و عضویت دستگاه های متولی در این خصوص تشکیل شود.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های دشتی و تنگستان گفت: کمیته ای ویژه ای با محوریت اداره کل برای بررسی و حل مشکلات آموزش و پرورش حوزه انتخابیه دشتی و تنگستان تشکیل شود. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۵:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
تهران – ایرنا - کمیته ویژه تحقیق در مورد اقدامات رژیم صهیونیستی علیه وضعیت حقوق بشر در مناطق اشغالی روز دوشنبه باردیگر خواستار توقف اشغالگری این رژیم بر کرانه باختری، قدس، غزه و جولان اشغالی سوریه شد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۷:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کردپرس، سرکنسول گری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه، اعلام کرد که مهدی شوشتری، سرکنسول دیداری را با سرتیپ چتو صالح جانشین وزیر امور داخله اقلیم کردستان انجام داده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
ترامپ در حالی ادعای بهبودی و ازسرگیری کارزار انتخاباتی خود را دارد که کمیته ویژه انتخابات، دومین مناظره او با نامزد دموکرات را لغو کرده است.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۳:۲۲   + ۶ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در پیامی توئیتری، نانسی پلوسی سخنگوی مجلس نمایندگان این کشور را دیوانه خطاب کرد و مدعی شد که قصد واقعی دموکرات ها از فعال کردن متمم 25 قانون اساسی، زمینه چینی برای به قدرت رساندن کامالا هریس نامزد دموکرات ها برای پست معاونت ریاست جمهوری است. ...
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
وزارت دفاع تونس از سقوط یک فروند هواپیمای نظامی و جان باختن خلبان آن در جنوب این کشور خبر داد. به گزارش آناتولی؛ وزارت دفاع تونس امروز سه شنبه طی اطلاعیه ای اعلام کرد: یک فروند جنگنده نوع "F-5" در منطقه رماده استان تطاوین در جنوب این کشور سقوط کرده و خلبان آن جان خودرا از دست داده است. ...
آنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۵:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کمیته انتخابات جبهه پایداری نحوه ورود به انتخابات ریاست جمهوری 1400 را بررسی می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۳:۲۶   + ۸ سایت دیگر  
سرپرست باشگاه پرسپولیس دستور تشکیل کمیته ویژه استقبال از اعضای این تیم را داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۲:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرد پرس به نقل از عین العراق نیوز، "ارشد صالحی" با صدور بیانیه ای اعلام کرد: وضعیت سیاسی عراق، وضعیت مطلوبی ندارد و برخی طرف ها می خواهند با ایجاد مشکلات داخلی و کشاندن عراق به تنش میان ایران و آمریکا، اوضاع کشور را بحرانی کنند. ...