یکشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۰۶Dec 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تقلب»

یک عضو ائتلاف فتح عراق در سخنانی گفت: اگر دادگاه فدرال به اسناد ارائه شده در خصوص تقلب در انتخابات پارلمانی توجه نکند، اعتراض خود را در مجامع بین المللی مطرح می کنیم.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
یکی از نمایندگان ائتلاف دولت قانون در عراق اعلام کرد، ادله و شواهد قاطعی درمورد وجود تقلب و دستکاری در انتخابات پارلمانی اخیر این کشور وجود دارد.
شفقنا   ۹ ساعت پیش    
شفقنا-ائتلاف الفتح به رهبری هادی العامری امروز (یکشنبه) تهدید کرد که در گام بعدی موضوع تقلب در انتخابات و دستکاری نتایج آن را بین المللی خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از بغداد الیوم-علی الفتلاوی یکی از رهبران این ائتلاف ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۲۱:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش امروز (شنبه) شبکه خبری المیادین العامری در مورد برگزاری انتخابات اخیر عراق گفت: ترس ما از تقلب در این انتخابات تصادفی نبود و از ابتدا از دستکاری الکترونیکی نتائج نگرانی داشتیم زیرا تجربه سال 2018 را هنوز از خاطر نبرده ایم ...
اول فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
در حالی که چند سال است، بحث ارائه بیمه تکافل در صنعت بیمه کشورمان مطرح شده اما تاکنون این بیمه به مرحله اجرایی نرسیده است. امروز همزمان با روز ملی بیمه، وزیر اقتصاد در خصوص بیمه تکافل و معرفی آن در بین مردم صحبت کرد ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
هدف از وضع تحریم های جدید تحت فشار قرار دادن الکساندر لوکاشنکو، رئیس جمهوری بلاروس و دولتش است که از سوی غرب و اپوزیسیون به تقلب در انتخابات ریاست جمهوری و سرکوب معترضان به نتیجه این انتخابات متهم شده است
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق اعلام کرد که ائتلاف امیدوار بود انتخابات پارلمانی در فضایی سالم و شفاف و به دور از هرگونه دستکاری و تقلب برگزار شود .
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
نشست خبری ائتلاف الفتح در عراق، لحظاتی پیش با هدف ارائه اسناد و شواهد مربوط به دستکاری و تقلب در انتخابات پارلمانی اخیر این کشور، آغاز شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۸    
شفقنا- هادی العامری رهبر ائتلاف الفتح عراق امروز (شنبه) با برگزاری نشست خبری در دفتر گروه عصائب اهل الحق به بیان دلایل خود در خصوص وقوع تقلب گسترده در انتخابات پرداخت و گفت که از سال 2018 به روند کار کمیسیون انتخابات عراق، تردید داشته است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۶:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
هادی العامری رئیس ائتلاف الفتح در کنفرانس خبری درباره اسناد مرتبط با تقلب در انتخابات پارلمانی عراق گفت: کمیساریای عالی انتخابات اشتباهات زیادی مرتکب شد و از اختیارات خود فراتر رفت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۵:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
نشست خبری ائتلاف الفتح در عراق، لحظاتی پیش با هدف ارائه اسناد و شواهد مربوط به دستکاری و تقلب در انتخابات پارلمانی اخیر این کشور، آغاز شد.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۸   + ۱۹ سایت دیگر  
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: آبان ماه امسال 15 هزار و 960 فقره گزارش و شکایت مردمی پیرامون کالا و خدمات از طریق ستاد خبری مستقر در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان ها دریافت شد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۴:۴۱    
حوزه/ هادی العامری رئیس ائتلاف فتح عراق امروز مستندات و ادله تقلب و دست کاری نتایج انتخابات عراق را فاش می کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
رهبر ائتلاف فتح عراق قصد دارد عصر امروز شنبه با برگزاری یک نشست خبری اسناد مربوط به تقلب در انتخابات پارلمانی زودهنگام این کشور را افشا کند.
تقریب   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۳:۳۵    
هادی العامری رهبر ائتلاف فتح عصر امروز شنبه اسناد تقلب در انتخابات را افشا می کند.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۵۳    
شفقنا- هادی العامری ، رهبر ائتلاف فتح، امروز(شنبه)، اسناد و مدارک تقلب در نتیجه انتخابات را فاش می کند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرات نیوز، ائتلاف فتح در بیانیه ای اعلام کرد که العامری برای افشای اسناد و مدارک دستکاری در نتایج انتخابات عراق که به دادگاه فدرال ارائه کرده بود ...
دانا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۸    
برخی تولیدکنندگان لوازم خانگی روی محصول تولید داخلی، برند شناخته شده دوو کره نصب می کند که به دلیل گمراه شدن مصرف کننده نوعی تقلب محسوب می شود.
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۱۳:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره انجمن واردکنندگان فرآورده های بهداشتی و آرایشی و عطریات ایران اظهار داشت: گردش مالی لوازم آرایشی در بازار ایران یک میلیارد دلار بوده که از این رقم درحال حاضر 70 درصد آن قاچاق و تقلبی است.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۳:۵۶    
یک هفته قبل از حراجی بزرگ سال، فروشگاه ها اقدام به گرانی بیش از 70 درصدی کالا و محصولات خود کرده و در زمان موعود با تخفیف های دو رقمی، بالاتر از قیمت مصوب گذشته، مردم را ترغیب به خرید کرده اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۰۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور در تجمع بهارستان / پاریس و رؤیای احیای نفوذ از دست رفته / دولت بودجه نمی دهد؛ شهرداری شاکی! / مرغ بدون صف تحویل خانه / تقلب در واردات کامیون های دست دوم اروپا / اصفهان و یزد؛ صنایع سیراب، مردم تشنه / مشکل لاینحل میکروفن / باز این قسمت طرح صیانت ...
خبرورزشی: باشگاه گل گهر سیرجان در واکنش به بحث استفاده غیرقانونی این باشگاه از بازیکن غیرقانونی بیانیه ای صادر کرد. با توجه به اخبار منتشر شده و بیانیه یکی از باشگاه ها در مورد اریک بایناما باشگاه گل گهر حق خود می داند که توضیحاتی ارائه کند. ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۲۲:۰۵    
اعلام نتیجه نهایی انتخابات پارلمانی عراق، اگرچه با استقبال طیف صدر مواجه شده، ولی معترضان همچنان بر تقلب تأکید دارند. در شرایط پیچیده و حساس عراق، امریکایی ها هم می کوشند از این وضع، برای ماندن در عراق استفاده کنند.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۴۵    
سخنگوی حزب اتحادیە میهنی کردستان تاکید کرد کە تصمیم کمیسیون عالی انتخابات عراق، دربارە بازگرداندن دو کرسی این حزب در مجلس عراق، وجود تقلب در انتخابات را اثبات کردە است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۳:۲۷   + ۶ سایت دیگر  
تحلیلگر عراقی، با اشاره به ادله و شواهد مؤید دستکاری و تقلب در انتخابات پارلمانی اخیر این کشور گفت آمریکا به منظور ابقای نیروهایش در خاک عراق، یک نقشه سیاسی ترسیم کرد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
ایستادگی آیت الله مدرس در برابر رضاخان پهلوی، دلیلی بود که رضاشاه در مجلس ششم، با تقلب گسترده مانع انتخاب این شهید بزرگوار شد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۴:۱۹    
یکی از کاربران توییتر اسنادی از تقلب دیجیکالا در حراج جمعه سیاه را افشا کرد.
برترین ها / ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۳:۴۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خبرآنلاین: لیونل مسی شب گذشته موفق شد برای هفتمین بار به عنوان برنده جایزه توپ طلا در پاریس انتخاب شود. این اتفاق در حالی رخ داد که بسیاری باور داشتند امسال نوبت روبرت لواندوفسکی است که با توجه به عملکرد خیره کننده اش در ترکیب بایرن مونیخ این جایزه را با خود به خانه ببرد. ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۲:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: دونالد ترامپ رئیس جمهور سابق آمریکا با اصرار بر تقلب در انتخابات 2020 اعلام کرد حاضر است با هر سیاست مدار یا سردبیر رسانه آمریکایی مناظره کند. ...
کیهان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۲۲:۲۱   + ۸ سایت دیگر  
دبیرکل جنبش عصائب اهل الحق عراق ضمن انتقاد از نتایج بازشماری دستی انتخابات و با اعلام اینکه تطابق
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۷:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
عضو ائتلاف فتح عراق در سخنانی تأکید کرد که این ائتلاف به منظور اثبات تقلب در انتخابات پارلمانی زودهنگام در این کشور، اسناد جدیدی را به دادگاه فدرال ارائه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۵:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
یک عضو ارشد ائتلاف الفتح عراق از ارائه دلایل جدید از سوی این گروه سیاسی در خصوص وقوع تقلب گسترده در انتخابات پارلمانی خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۳:۱۹   + ۲۲ سایت دیگر  
بعد از گذشت حدود دو هفته از اظهار نظر انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان مبنی بر اینکه فروش لوازم خانگی تولید داخل که با برچسب برند خارجی در بازار عرضه می شوند، مصداق تقلب است و حواشی مختلف این ماجرا، سازمان حمایت از معاون امور صنایع وزارت صمت خواسته در این زمینه اعلام نظر کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۲    
عضو هیئت علمی دانشگاه علامه طباطبایی اظهار کرد: با وجود اقداماتی که در سایر کشورها برای مقابله با تقلب های علمی صورت گرفته اما متأسفانه ما در ایران هنوز جنبش شکستن تقلب و بسیاری از اقدامات دیگر برای مقابله رفتارهای غیر اخلاقی در پژوهش را مورد توجه قرار نداده ایم در حالی که از بسیاری از این اقدامات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۰۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دونالد ترامپ از سردبیران و مدیران رسانه ای آمریکا خواسته در مورد ادعا های وی مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری 2020 با وی مناظره کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۵:۵۹    
شورای عالی دولت لیبی از تقلب در روند ثبت نام و دریافت کارت رای دهی شهروندان این کشور خبر داد و آن را تقلب سیستماتیک و نظام مند خواند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۳:۵۲   + ۷۵ سایت دیگر  
مشترکان در صورت دریافت هرگونه تماس، پیامک یا لینک های اغواکننده اینترنتی که پیشنهاد تماس به شماره بین المللی دارد، دقت کنند تا در دام کلاهبرداران نیفتند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۲:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – تحولات پر سر و صدای پس از انتخابات پارلمانی در عراق، این روزها به محل مجادلات کلامی و بگو مگوی شخصیت ها و رهبران گروه های سیاسی تبدیل شده است؛ انتخاباتی که بخشی از جریان سیاسی آن را سالم تلقی کرده و بسیاری نیز معتقدند که در برگزاری آن تقلب های گسترده صورت گرفته است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۷:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
خبرورزشی – طبق اساسنامه جدید وزارت ورزش برای انتخابات ریاست فدراسیون دستورالعمل های جدید به ثبت رسیده که باید کمیسیونهای داوران، بازیکنان و مربیان انتخاب شوند ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۲۱:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
نظرسنجی منتشر شده توسط خبرگزاری المعلومه عراق نشان می دهد که بیش از نیمی از رای دهندگان معتقدند در انتخابات پارلمانی 10 اکتبر، تقلب شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۹:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ساری- استاندار مازندران از گرانفروشی و کم فروشی به عنوان تقلب یاد کرد و گفت: ناظران و بازرسان خواب گرانفروشان را برهم می زنند.
راه پرداخت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۶:۴۱    
راه پرداخت بهترین منبع شما برای دانستن هر چیزی در زمینه فناوری های مالی است. در عصر اطلاعات که فناوری های جدید بر پایه توجه به داده بنا شده اند، داده ها برای سازمان ها سرمایه ای باارزش محسوب می شوند که می توانند الگوهای تاریک و ناپیدایی را برای مدیران و مجریان فرایندها روشن کنند ...
برترین ها / میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان: مدیران باشگاه استقلال با ارائه توضیحات جدید در خصوص نشست اخیر درباره تبلیغات محیطی، مسئولان سازمان لیگ را متهم به سوء استفاده از اطلاعات محرمانه داخل آن جلسه کردند. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
شفقنا- وائل الرکابی عضو ائتلاف دولت قانون در عراق گفت: نماینده سازمان ملل اعلام کرده است که از شواهدی که تقلب در نتایج انتخابات را ثابت می کند، خبر نداشته است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
یک داوطلب برای تقلب در آزمون استخدامی پلیس از ماسک مجهز به یک دستگاه الکترونیکی استفاده کرد.
پانا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیرکل بازرسی ویژه و امور تعزیرات سازمان حمایت گفت در 7 ماه سال جاری بیشترین تعداد شکایات دریافتی از بازار به ترتیب به گرانفروشی، کم فروشی و تقلب تعلق داشته است. ...
در آبان ماه امسال بیشترین شکایت های دریافتی در بخش کالا مربوط به انواع نان و مرغ و در بخش خدمات مربوط به نرخ تعمیر خودروهای سبک و رستوران های غذا خوری و بیشترین شکایات بر اساس نوع تخلف مربوط به گرانفروشی و تقلب بوده است.
مدیر کل اداره استاتدارد استان تهران از تشدید نظارت بر استاندارد لوازم خانگی خبر داد و گفت که مقرر شده با کمک انجمن، بازار لوازم خانگی کنترل شود و محصولاتی که احتمالاً در آنها تقلب صورت گرفته یا در کارگاه های زیرزمینی ساخته شده یا به صورت قاچاق وارد شده اند جمع آوری و از طریق مراجع قضایی با آنها ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۴   + ۴۱ سایت دیگر  
براساس گزارشی که مدیر کل بازرسی ویژه وامور تعزیرات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان از وضعیت شکایت و تخلفات بازار درهفت ماهه سال جاری ارائه کرد ؛ بیشترین تعداد شکایات دریافتی به ترتیب به گرانفروشی ، کم فروشی و تقلب تعلق داشته است.
موسسه مطالعاتی تحریریه   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۸:۳۰    
ایلان ماسک در 17 سالگی چنان نمره بالایی را در برنامه نویسی دریافت کرد که مسئولان مجبور شدند برای اطمینان یکبار دیگر از وی امتحان بگیرند.
مشرق نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۰۳:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یک کاربر فضای مجازی در توییتر نوشت: او در جلسه تصویب برجام برای آینده ایران گریست، آن روز اکثریت او را دلواپس، بی سواد و... می دانستند ولی امروز اکثریت به او حق می دهند. ...