یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۰۵:۱۴Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «تقلب»

شهرآٰرا نیوز   ۸ ساعت پیش    
سازندگان همستر کامبت به تازگی در مصاحبه ای درباره داشتن چند حساب کاربری روی یک دستگاه توضیحاتی داده اند.
رادیو ایران   ۹ ساعت پیش    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، قائم مقام سرپرست سازمان ملی سنجش و رییس شورای حفاظت از آزمون ها در برنامه ایران امروز در پاسخ به این پرسش که آیا آزمون امسال تقلب تاثیرگذاری داشته است یا خیر؟ گفت: سازمان سنجش کشور امسال با تلاش دستگاه های انتظامی، امنیتی ...
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۸    
پرونده کنکور 1403 هم بسته شد اما باز هم مثل سال های گذشته، چند داوطلب تلاش کردند تا با تقلب از مسیر میانبر برای رسیدن به دانشگاه استفاده کنند. از هندزفری نامرئی تا جاسازی دستگاه تقلب در بدن، شیوه های تقلبی در کنکور است که در سال های اخیر لو رفته اند.
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۲۲:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
مرحله دوم کنکور سراسری امسال در 21 و 22 تیر ماه 1403 در گروه های آزمایشی ریاضی، تجربی، علوم انسانی، هنر و زبان در دو نوبت صبح و عصر پنج شنبه و صبح جمعه با شرکت 1894 داوطلب زن و مرد در 9 حوزه آزمونی شهرستان خواف برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه فروش سوالات کنکور سال هاست به کرات تکرار می شود و تنها در قالب هشدار از سوی مسئولان شاهد امنیتی بودن آزمون سراسری هستیم ...
دیار میرزا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام اموزش با تاکید براینکه تعدادی از سرشبکه های گروه ها و کانال های مدعی تقلب قبل از برگزاری آزمون سراسری دستگیر شدند ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۷:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
با اقدامات و رصد پلیس فتا تعدادی از سرشبکه های گروه ها و کانال های مدعی تقلب قبل از برگزاری آزمون سراسری دستگیر شدند و تعدادی از افرادی که پس از شروع آزمون با استفاده از ابزار های مخفی اقدام به تهیه تصویر از دفترچه سوالات کردند نیز بلافاصله شناسایی و دستگیر شدند و اقدامات این شبکه ها خنثی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۶:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با بیان اینکه پیش از انتخابات نظام را متهم به تقلب می کردند گفت: انتخاب افراد قوی در کابینه دولت سبب حل مشکلات مردم می شود.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۸   + ۳۲ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام اموزش با تاکید براینکه تعدادی از سرشبکه های گروه ها و کانال های مدعی تقلب قبل از برگزاری آزمون سراسری دستگیر شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۲۴    
ابزار الکترونیکی تقلب در یکی از حوزه های کنکور سراسری شهرستان خواف کشف و ضبط شد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، اخوان، مدیرمسئول روزنامه جوان درتوئیتی نوشت: اینکه کسانی نام میرحسین را جلوی رئیس جمهور منتخب فریاد می زنند خود دلیل محکمی بر حقانیت جمهوری اسلامی است. ...
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۵   + ۱۴ سایت دیگر  
والدین هندی به شکل عجیبی در کنکور به فرزندان خود تقلب می رسانند.
فردا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۶   + ۱۶ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش گفت: سه نفر از میان کسانی که تجهیزات تقلب را خریداری کرده بودند، امروز پیش از حضور در جلسه کنکور شناسایی و دستگیر شدند.
ایلنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۰۹:۰۰   + ۲۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور از دستگیری دو داوطلب متقلب در روز اول برگزاری کنکور خبرداد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس سازمان ملی سنجش گفت: نتایج اولیه کنکور برای انتخاب رشته شهریور و نتایج نهایی مهرماه اعلام می شود.
تازه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۰:۴۱   + ۷۸ سایت دیگر  
همراه داشتن ابزار الکترونیک حتی به صورت خاموش تخلف است. این ابزارها به سرعت شناسایی می شوند، در آزمون های روز پنجشنبه نیز دو نفر که ابزار الکترونیک داشتند قبل از هر اقدامی شناسایی و دستگیر شدند.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۸:۱۵    
کارت های تقلب امروز pexelverse پیکسل تپ 21 تیر 1403 پنجشنبه هم تغییر کرد و می توانید در این مطلب آن را بزنید و سکه های جدید را بگیرید.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۵:۴۱    
مسئول حفاظت آزمون استان خوزستان با اشاره به در نظر گرفتن تمهیدات کامل برای امنیت و سلامت آزمون سراسری نوبت دوم سال 1403 گفت: از داوطلبان درخواست می شود ضمن هوشیاری، فریب افراد کلاه بردار و شبکه های متخلف مدعی تقلب در فضای مجازی را نخورند.
وقت صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۳:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
وقت صبح - اگر تسک های دیروز برای شما حذف شدند و فقط یک تسک را مشاهده میکنید در 90% موارد یکی از رمز های زیر خواهد بود. کد ویژه امشب هم آمد: کد تسک جدید و شبانه امروز تپ سواپ TAPSWAP پنجشنبه 21 تیر تا 22 ام ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۸    
پورعباس گفت: با وزارت نیرو تمهیداتی اندیشیده ایم که برق در جلسه های آزمون طی امروز و فردا قطع نشود، اما نگران هستیم.
بیتوته   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۱۷   + ۷۲ سایت دیگر  
بیش از نیم میلیون داوطلب در چهار گروه آزمایشی علوم انسانی، ریاضی و فنی، هنر و زبان های خارجی امروز در اولین روز نوبت دوم کنکور به رقابت می پردازند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۰۲    
رئیس شورای حفاظت از آزمون سراسری گفت: با وجود کاوشگران نسل 3 هیچگونه تقلبی در کنکور امکانپذیر نیست.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۸:۵۲    
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور اقدامات انجام شده برای پیشگیری از تقلب در نوبت دوم کنکور 1403 را تشریح کرد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۸:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش گفت: روز گذشته پلیس فتا 114 شیاد تقلب را شناسایی و دستگیر کرد و پس از آن تاکنون با آرامش کامل اوقات را سپری کردیم.
میزان   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۱    
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور با بیان اینکه حضور قاضات در آزمون سراسری باعث شد تا باند هایی که به صورت شبکه ای در زمینه تقلب در کنکور فعالیت می کردند را دستگیر کنیم گفت: این همکاری موجب خشک شدن ریشه شبکه های تقلب شده است.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۴:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با فرارسیدن فصل کنکور، قطع اینترنت نه فقط برای مسئولان بلکه برای مردم هم تبدیل به یک دغدغه می شود. چند سال است که برای پیشگیری از تقلب با روش های آنلاین، سازمان سنجش در روزهای برگزاری کنکور سراسری اینترنت را در مناطقی که آزمون در آنجا برپا می شود قطع می کند.
اقتصاد 24   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۰:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
با آغاز فصل گرما، استفاده از انرژی در تمامی کشور های جهان افزایش یافته و این نکته، تهدید جدی برای کشور های کم آب و درگیر خشکسالی مثل ایران است.
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۱:۳۹   + ۱۵ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور گفت: سال آینده تلاش می کنیم که دستگاه های جدید برای تهیه دفترچه های کنکور نصب کنیم و با کمک آن تمای دفترچه های کنکور هوشمند و رمزنگاری شوند تا دیگر کوچک ترین تقلبی شناسایی شود.
همشهری   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۶:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
براساس قانون اگر داوطلبی در کنکور دست به تقلب بزند با مجازات های سختی مثل جریمه 100 میلیونی، محرومیت یک تا 10 ساله برای شرکت در آزمون و ... مواجه خواهند شد.
معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه با ارسال پیامکی نسبت به تقلب داوطلبان کنکور هشدار داد. به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران ؛ معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در پیامکی اعلام کرد ...
وقت صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
وقت صبح - کارت های امروز پنجشنبه هم منتشر شد: ترکیب برنده امروز pexelverse پیکسل تپ 21 تیر 1403 پنجشنبه دیروز: کارت های روزانه یا کمبوی امروز PixelVerse (پیکسل تپ) 20 تیر 1403 چهارشنبه شنبه منتشر شد. ...
دیجیاتو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۱۵ سایت دیگر  
دونالد ترامپ با انتشار پست جدیدی در شبکه اجتماعی Truth Social ضمن اشاره به مارک زاکربرگ ، مدیرعامل متا، گفت عوامل تقلب های انتخاباتی را به زندان خواهد انداخت. ترامپ در پست خودش نوشت: ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۲۱:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا: این کلاهبرداران 16 میلیارد تومان از این طریق کسب درامد کرده اند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
انبوه داده های به دست آماده از ابزارها، فرآیندها و سامانه های اطلاعاتی و مالی و چالش های مرتبط با استخراج تحلیل های هدفمند و موثر بی شک یکی از دغدغه های اصلی سازمان های نوین است.
دولت   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۷:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
آنچه امروز مردم در صندوق های رأی مشخص می کنند، بر روی زندگی امروز و فردای همه ی ما و زندگی ده ها سال بعد فرزندان مان تأثیر می گذارد. طبیعتاً هر کسی تلاش می کند اثرگذاری خود را برای زندگی خود و فرزندانش داشته باشد.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۳:۳۵   + ۱۳ سایت دیگر  
منصوره معصومی اصل، شبکه راهبردی یاران انقلاب اسلامی درباره دلایل شکست کاندیدای اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری به دیده بان ایران گفت: مردم چون به دستور ولی امام زمان بی توجهی کردند، باید منتظر بلایا باشند ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۴۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول حفاظت آزمون استان خوزستان با اشاره به در نظر گرفتن تمهیدات کامل برای امنیت و سلامت آزمون سراسری نوبت دوم سال 1403 گفت: از داوطلبان درخواست می شود ضمن هوشیاری، فریب افراد کلاه بردار و شبکه های متخلف مدعی تقلب در فضای مجازی را نخورند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
برخی محدودیت های کاربرد قانون بن فورد. بر حسب ارزیابی های مختلف، در موارد زیر مدل بن فورد ناتوان است: 8-1- برای داده هایی که توزیع متقارن داشته باشد مانند تابع توزیع نرمال 8-2- برای داده هایی که در دامنه های بزرگ نباشد، مثلا برای انتخابات با چند ده یا چند صد رأی دهنده ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۱:۲۷   + ۴۶ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رئیس شورای حفاظت آزمون سراسری ضمن هشدار به داوطلبان برای ارتباط نگرفتن با مدعیان فروش سوالات نوبت دوم آزمون سراسری گفت: با اقدامات پلیس فتا کانال های فضای مجازی مدعی فروش سؤالات آزمون سراسری شناسایی شده و این مدعیان و فروشندگان ابزار تقلب دستگیر می شوند.
ورزش 3   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گری لینه کر، ستاره سابق تیم ملی انگلیس، به جوردن پیکفورد توصیه کرد که تقلبش روی پنالتی ها را در جای دیگری حفظ کند.
نامه نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۷:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
روزنامه کیهان با اشاره به پیروزی پزشکیان در انتخابات اخیر ، ادعای تقلب در انتخابات 88 و مهندسی انتخابات در 1400 را یاوه گویی دانسته است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۴:۲۵    
سرپرست سازمان ملی سنجش گفت: در آزمون نوبت اول حدود 35 نفر تقلب را در جلسه آزمون دستگیر کرده ایم. به گزارش خبرنگار اجتماعی حیات ، عبدالرسول پورعباس، سرپرست سازمان ملی سنجش، اظهار کرد: در آزمون سراسری نوبت دوم 1403 ...
کیهان   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۰:۵۴    
چه خبره بی بی سی ؟! وحید یامین پور: عوامل بی بی سی، رسانه ای که آتش بیار معرکه تقلب و بی اعتباری انتخابات در ایران بوده، حالا دارند درباره جزئیات آراء که به طور رسمی گزارش وزارت کشور جمهوری اسلامی است، تحلیل می دهند ...
عصر ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۹:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
آژانس بین المللی تست (ITA) برای مبارزه با دوپینگ در المپیک پاریس از فناوری های پیشرفته و هوش مصنوعی استفاده خواهد کرد.
مشرق نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، یامین پور در صفحه توئیتر خود نوشت: عوامل بی بی سی ، رسانه ای که آتش بیار معرکه تقلب و بی اعتباری انتخابات در ایران بوده حالا دارند درباره جزئیات آراء که به طور رسمی گزارش وزارت کشور جمهوری اسلامی است، تحلیل می دهند. جالب نیست؟ ...
دیوان اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
کارگاه آموزشی "کشف تقلب در بیمه اتومبیل" از ساعت 09:00 تا 11:00 روز سه شنبه 19 تیرماه 1403 به صورت برخط برگزار می شود.
بهار نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۳:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
گروه فیلم:حواشی فینالیست های شب های مافیا تمامی ندارد، بعد از ادعای تقلب در دور جدید این بازی این بار ماجرای جدال لفظی مجید واشقانی و حامد آهنگی خبر ساز شده است. ....
اقتصاد آنلاین / فرارو   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۲۰:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
پور عباس گفت: تخلفاتی که صورت گرفته بر مبنای دو دسته تخلف است که یکی همراه داشتن تجهیزات الکترونیکی و دیگری همراه داشتن نت ها و یادداشت بود و تقلب شبکه ای و سازمان یافته نداشتیم. 49 نفر تخلف کردند که از مجموع جمعیت یک میلیون و200 هزار نفر عدد جزئی است. تخلف در کنکور ریشه کن شده است ...
آنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۸ - ۱۱:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست سازمان ملّی سنجش و ارزشیابی نظام آموزش کشور با بیان اینکه، اعلام هیچ کدام از نمرات نهایی دانش آموزان واقعی نیست، گفت: تقلب رسانی مراقبان به دانش آموزان دوازدهمی در زمان برگزاری امتحانات نهایی شایعه است.