دوشنبه ۰۶ بهمنساعت ۱۸:۳۵Jan 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حفتر»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۴    
تهران- ایرنا- نیروهای تحت فرمان خلیفه حفتر اعلام کردند که مجوز صادرات مجدد نفت لیبی را با توجه به شرایط شهروندان این کشور صادر می کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۰۵    
مسئولانی از دولت وفاق ملی لیبی و دولت وابسته به خلیفه حفتر نظامی بازنشسته لیبیایی برای تهیه پیش نویس بودجه ملی دیدار و گفتگو کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
منابع از انصراف وکلای خلیفه حفتر از دفاع از وی در پرونده شکایت چند شهروند لیبیایی از حفتر در دادگاهی در آمریکا خبر دادند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۷:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا : نیروهای موسوم به "ارتش ملی لیبی" مخالفت خود را با اعزام ناظران بین المللی برای نظارت بر وضعیت شکننده لیبی اعلام کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۲۶    
شفقنا_وزیر امور خارجه ترکیه گفت که کسی نمی تواند ما را از لیبی بیرون کند چرا که ما به موجب توافقی با دولت قانونی این کشور در اینجا حضور داریم. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از إرم نیوز، چاووش اوغلو، وزیر امور خارجه ترکیه امروز(سه شنبه) در جریان کنفرانس خبری با سرگئی لاوروف ...
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۶    
وزیردفاع ترکیه در واکنش به سخنان ژنرال حفتر درباره لزوم خروج ترکیه از لیبی به وی هشدار داد که در صورت حمله به نظامیان ترکیه، ارتش این کشور پاسخ نظامی خواهد داد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
فارس: وبسایت عربی21 در گزارشی نوشته که با بررسی صفحات مجازی وابسته به دولت سعودی متوجه شده است که این صفحات چند روزی است محتوایی علیه قطر منتشر نمی کنند. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۲۸    
تهران-ایرنا- سفر همزمان دو هیات بلندپایه نظامی و اطلاعاتی مصر و ترکیه به عنوان دو بازیگر اصلی تحولات لیبی به شهر طرابلس، درست پس از تهدیدات علنی خلیفه حفتر علیه ترکیه، بار دیگر این دو کشور متخاصم را در آستانه رویارویی با یکدیگر قرار داده است.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۱:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
لفاظی ترکیه با نیرو های وابسته به خلیفه حفتر بالا گرفته و وزیر دفاع ترکیه در واکنش به تهدیدات حفتر گفت در صورتی که نظامیان ترکیه مورد حمله قرار بگیرند، نیرو های حفتر اهداف قانونی آنکارا در نظر گرفته خواهند شد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۶:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: وزیر دفاع ترکیه به نیروهای ژنرال خلیفه حفتر در شرق لیبی، درباره هر گونه اقدام علیه نظامیان ترکیه در لیبی هشدار داد. خلوصی آکار، که به لیبی سفر کرده ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- وزیر دفاع ترکیه به تهدیدات نظامی خلیفه حفتر فرمانده ارتش ملی لیبی علیه نیروهای این کشور واکنش نشان داد و او را جنایتکار خطاب کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۳۱    
وزیر دفاع ترکیه با هشدار به فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی آن ها را هدف قانونی آنکارا در هر مکانی برشمرد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۱۵    
خبرگزاری میزان - خلوصی آکار ، وزیر دفاع ترکیه در ادامه جنگ لفظی میان آنکارا و نیرو های خلیفه حفتر ، فرمانده ارتش شرق لیبی ، از واکنش تلافی جویانه به هرگونه اقدام علیه نیرو های ترکیه خبر داد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۴:۰۸   + ۴ سایت دیگر  
ترکیه می گوید چنانچه نظامیانش در لیبی هدف قرار بگیرند؛ با نیروهای خلیفه حفتر مقابله به مثل کرده و آنها را اهدافی مشروع تلقی خواهد کرد.
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۵    
حلوصی آکار در واکنش به تهدیدات خلیفه حفتر فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی، گفت در صورتی که نظامیان ترکیه مورد حمله قرار بگیرند، نیروهای حفتر اهداف قانونی آنکارا در نظر گرفته خواهند شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۵   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه به نیروهای موسوم به "ارتش ملی لیبی" هشدار داد که در صورت حمله به نیروهای آنکارا در لیبی، حمله به این نیروها را هدفی مشروع می داند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه گفت که خلیفه حفتر و حامیانش باید بدانند که در صورت هرگونه حمله به نیروهای ترکیه به طور مشروع هدف قرار خواهند گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
حلوصی آکار در واکنش به تهدیدات خلیفه حفتر فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی، گفت در صورتی که نظامیان ترکیه مورد حمله قرار بگیرند، نیروهای حفتر اهداف قانونی آنکارا در نظر گرفته خواهند شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۱:۰۳    
تهران – ایرنا – دو روز بعد از اظهارات خلیفه حفتر که ترکیه را به جنگ تهدید کرد ،یک مقام در ستاد مرکزی ارتش ملی لیبی گفت : ادامه حضور ترکیه در سرزمین مان را نمی پذیریم .
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۰:۴۸    
وزیر خارجه دولت موقت لیبی وابسته به خلیفه حفتر ضمن ابراز خوش بینی در خصوص اقدامات صورت گرفته برای حل بحران لیبی، افزود: طرف های مختلف در حال اعتمادسازی هستند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع ترکیه با همتای لیبیایی خود هماهنگی برای عقب راندن یک اقدام دشمنانه جدید نیرو های شورشی غیر قانونی خلیفه حفتر را با هدف برهم زدن ثبات لیبی بررسی کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۵:۵۲    
کمیته نظامی مشترک 5 + 5 عملیات تبادل 48 اسیر بین دولت وفاق و فرمانده شبه نظامیان موسوم به ارتش ملی انجام داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۳:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پس از تمدید18 ماهه مجوز حضور نظامیان ترکیه در لیبی، ژنرال حفتر فرمانده شبه نظامیان موسوم به "ارتش ملی لیبی" ترکیه را تهدید به جنگ کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
هیأت سازمان ملل برای حمایت از لیبی، از موفقیت بزرگی که در روند تبادل زندانیان بین دولت وفاق ملی و نیروهای موسوم به ارتش "ملی" لیبی به فرماندهی خلیفه حفتر با نظارت کمیته نظامی مشترک (5+5) محقق شد، استقبال کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع ترکیه اعلام کرد، نیروهایش تیراندازی با سلاح های سنگین را به نیروهای ارتش دولت وفاق ملی لیبی آموزش دادند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۲۲:۵۷    
وزیر دفاع دولت وفاق ملی لیبی مستقر در طرابلس اعلام کرد که نیروهای وفادار به ژنرال خلیفه حفتر دیگر فرصت غارت و ویرانی کشور را نخواهند داشت. به گزارش شیعه پرس به نقل از دیلی صباح ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۲۱:۴۰    
لیبی اسپوتنیک: خلیفه حفتر ، رهبر گروه موسوم به ارتش ملی لیبی، طی مراسمی به مناسبت شصت و نهمین سالروز استقلال لیبی گفت، تا زمانی که ارتش ترکیه در خاک ماست، استقلال، آزادی، امنیت و صلح هیچ ارزشی ندارد. این دشمن اشغالگر یا با صلح یا با زور سلاح، باید لیبی را ترک کند. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۴:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت نجات ملی لیبی تأکید کرد که فرمانده تشکیلات موسوم به ارتش ملی لیبی نباید بار دیگر بتواند طرابلس را به کنترل خود درآورد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۱۰:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده نیروهای موسوم به ارتش "ملی" لیبی به ترکیه هشدار داد، یا با زور سلاح یا مسالمت آمیز این کشور را ترک کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۹:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شورای عالی حاکمیتی لیبی اعلام کرد خلیفه حفتر در هیچ چارچوب سیاسی برای حل و فصل بحران این کشور حضور نخواهد داشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۵ - ۰۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
فرمانده شبه نظامیان موسوم به ارتش ملی لیبی تحت فرماندهی خلیفه حفتر از جنگ احتمالی با نیروهای ترکیه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۲۳:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- ژنرال خلیفه حفتر فرمانده شبه نظامیان موسوم به ارتش ملی لیبی از حمله قریب الوقوع به نیروهای ترکیه خبر داد و آمادگی عناصر تحت امر خود را در این زمینه اعلام کرد.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: پارلمان ترکیه مجوز حضور نظامی این کشور در لیبی را برای 18 ماه دیگر تمدید کرد. نمایندگان پارلمان ترکیه ژانویه امسال مجوز یک ساله حضور ارتش این کشور در لیبی برای حمایت از دولت لیبی در مقابل نیروهای وفادار به ژنرال خلیفه حفتر را تصویب کرده بودند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۴:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
در پی نافرجام بودن مذاکرات طرف های لیبیایی، فرمانده شبه نظامیان شرق لیبی موسوم به ارتش ملی لیبی، با نظارت ابوظبی، حدود هزار جنگنجوی سودانی را جذب کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۱۰:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده نیروهای موسوم به "ارتش ملی لیبی" و رئیس سازمان اطلاعات مصر در جریان دیدار با یکدیگر، مسائل امنیتی مشترک بین دو کشور را مورد بررسی قرار دادند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۳:۴۱    
نخست وزیر ایتالیا با فرمانده نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۱۰:۴۷    
رهبر نیروهای موسوم به "ارتش ملی لیبی" و نخست وزیر ایتالیا درباره آخرین تحولات لیبی گفت وگو کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۲۸ - ۰۵:۵۵    
نخست وزیر ایتالیا با ژنرال خلیفه حفتر فرمانده نیرو های شرق لیبی درباره آخرین رویداد های مربوط به گفتگو های سیاسی لیبی گفتگو کرد.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۴:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فارس: رئیس جمهور ترکیه به منظور ادامه حمایت این کشور از دولت وفاق ملی لیبی، طرحی را برای تمدید حضور نظامی آنکارا در لیبی به پارلمان ترکیه ارائه داد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
وزیر دفاع دولت وفاق لیبی در مصاحبه با رسانه ای فرانسوی، حمایت پاریس از خلیفه حفتر را شرم آور خواند و از مواضع ترکیه در قبال لیبی تمجید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۰    
وزیر دفاع دولت وفاق ملی لیبی با اشاره به اینکه برای فرانسه ننگ است که سال ها از (خلیفه) حفتر حمایت می کند، ابراز امیدواری کرد که این کشور موضعگیری خود را تغییر دهد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- صلاح الدین النمروش وزیر دفاع لیبی با انتقاد از عملکرد فرانسه در قبال لیبی حمایت این کشور از حفتر را شرم آور خواند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
شه نظامیان تحت فرمان ژنرال سابق ارتش لیبی که فرماندهی شبه نظامیان شرق این کشور را در جنگ علیه نیروهای غرب لیبی بر عهده دارد، یک فروند کشتی ترکیه را بعد از توقیف پنج روزه و بازرسی، آزاد کرد.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
مردم نیوز : یک روزنامه قطری با بررسی آخرین تحولات جاری در صحنه لیبی و اقدام امارات در تجهیز شبه نظامیان تحت فرمان خلیفه حفتر به سامانه های پدافندی و موشک انداز نوشت که امارات همسو با مصر، به دنبال تحمیل معادله ای جدید در لیبی و مقابله با هرگونه توافق سیاسی احتمالی ناخواسته است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۵:۰۸    
سخنگوی نیروهای وابسته به ژنرال حفتر بیانیه وزارت خارجه ترکیه درباره توقیف شناور این کشور را استکباری و غیرقابل پذیریش خواند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۲:۲۹    
یک سند امنیتی محرمانه فاش کرد، امارات از سودان درخواست کرده برای کمک به نیروهای موسوم به ارتش ملی لیبی به فرماندهی ژنرال خلیفه حفتر به این کشور نیرو اعزام کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۵۱    
وزارت خارجه ترکیه در بیانیه ای با اشاره به توقیف کشتی این کشور در لیبی از سوی نیروهای خلیفه حفتر اعلام کرد: این اقدام، مهاجمان را تبدیل به اهداف مشروع خواهد کرد.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۹:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
سندی دال بر توافق امارات متحده عربی با خلیفه حفتر مبنی بر اعزام 1200 تن از شبه نظامیان سودانی به شرق لیبی افشا شده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۰۰:۰۸   + ۷ سایت دیگر  
مهر : وزارت خارجه ترکیه امروز در بیانیه ای توقیف کِشتی این کشور توسط نیروهای وابسته به خلیفه حفتر در لیبی را به شدت محکوم کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۲۲:۵۵    
منابع امنیتی فاش کردند دولت انتقالی سودان به درخواست امارات، به لیبی نیرو اعزام کرده است تا از ژنرال حفتر حمایت کنند.