یکشنبه ۰۲ مهرساعت ۰۰:۳۴Sep 2023 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فراکسیون»

هشتمین اجلاسیه مجاهدان در غربت با حضور مهماناتی از سران گروه های مقاومت کشور های لبنان، فلسطین، سوزیه، عراق و یمن عصر شنبه 1 مهر 1402 در مشهد برگزار شد. همچنین وزیر ارشاد، معاون پارلمانی دولت ، نمایندگان فراکسیون مقاومت مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام حاج علی اکبری و رحیمیان در برنامه حضور داشتند.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی گفت: دانش آموزان با بیان پیشرفت های کشور در حقیقت آینده ایران را می سازند و در این راه باید والدین و معلمان از دستاوردهای نظام اسلامی آگاه تر شوند.
خبرگزاری فارس   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب شرق در مطلبی قابل تامل، شوق و ذوق جوانان و نوجوانان برای دیدن رونالدو ستاره فوتبال جهان را با کار نمایندگان فراکسیون امید مجلس دهم برای گرفتن عکس سلفی با موگرینی مقایسه کرد!
برترین ها / عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
در هفته جاری مدت زمان پیشنهادی برای اجرای لایحه حجاب و عفاف را به صحن آوردند و برای 3 سال رأی گرفتند، البته بعد از تصویب اصل هشتاد و پنجی شدن آن تغییراتی در این لایحه رخ داد یعنی یکی دو نکته بود که حذف آن ها اتفاق مثبتی محسوب می شود از جمله بحث دانش آموزان بود که تبصره های 3 ...
عضو هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: عملکرد خوب مدیران در حوزه فرهنگ و هنر برای دشمن هزینه های بسیاری ایجاد کرده و موجب غضب دشمن شده است.
برترین ها   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: آن نکات منفی که قبلا در لایحه حجاب و عفاف بود همه آن ها سر جای خود باقی است و نکات منفی دیگری اضافه شده است؛ یعنی در مجموع لایحه بدتر شده است.
رویداد 24   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۱:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
موسی احمدی عضو فراکسیون روحانیت مجلس می گوید: خیلی از افرادی که بی حجاب به خیابان ها می آیند، ناآگاهند و تحت تاثیر تبلیغات مخالفان نظام قرار گرفتند. من در دبیرستان های دخترانه ای رفتم و دو ساعت در خصوص حجاب صحبت کردم و دیدم همان بچه هایی که در خصوص رعایت حجاب، بی انگیزه بودند ...
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
گروه جامعه: رئیس فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی، هشدار داد که در حال حاضر یک روند غیر متعارف و گسترده از مهاجرت سرمایه های انسانی را شاهدیم.
برترین ها / دیار میرزا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۱   + ۴۰ سایت دیگر  
غلامرضا نوری رئیس فراکسیون مستقلین مجلس گفت: ببینید اساساً در مورد این لایحه روی موضوعات بحث نشد و اصلا مشخص نشد که این ها پیشنهادات چه کسی بود؟ چگونه آمد و تبدیل به لایحه شد؟ لایحه ای که ابتدا 9 ماده بود و بعدا رسید به 70 ماده چطور این اندازه گسترش پیدا کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۷:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس گفت: رونمایی از تسلیحات جدید نظامی و دفاعی ایران به دنیا نشان می دهد دیگر دوران بزن و در رو از سوی دنیای استکبار خصوصا آمریکایی ها به پایان رسیده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۲   + ۷ سایت دیگر  
فراکسیون های احزاب در پارلمان آلمان به لایحه کاهش اجباری مصرف برق و انرژی در بسیاری بخش ها رای مثبت دادند.
اینتیتر   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون کارگری مجلس گفت: هم از نظر قانون برنامه و تکلیف قانونی و هم مصوبات مجلس و شرایط روز اقتصادی، سبد معیشت کارگران و حقوق بازنشستگان نیازمند پیگیری است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۱ - ۰۸:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با بیان اینکه رژیم صهیونیستی دچار انزواء شده است، گفت: تحولات داخلی این رژیم نشان از پوسیدگی آن است، در واقع طرح عادی سازی روابط با کشورهای اسلامی به تاریخ پیوست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
رییس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با انتقاد از مقدار بالای تولید سالانه پسماند ها در کشور، گفت: در بسیاری از کشورهای اروپایی با بکارگیری فناوری و تبدیل این پسماندها به مواد اولیه یا انرژی ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۶:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با بیان اینکه زمینه حضور بخش خصوصی و تجار ایرانی باید در برزیل تسهیل شود، گفت: به نظر می رسد با توجه به روابط دوجانبه خوب دو کشور و همچنین عضویت آنها در بریکس، مانعی در این عرصه وجود نداشته باشد و بتوان با برنامه ریزی مناسب به سقف تجاری بالایی دست یافت.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۰۲:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
گروه بین الملل: مهسا امینی که پارسال جان باخت و ایلان ماسک، میلیاردر آمریکایی، در جمع نامزدهای جایزه حقوق بشر و آزادی بیان اتحادیه اروپا موسوم به جایزه ساخاروف قرار گرفتند. ...
خبرگزاری رضوی   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۳۲   + ۷ سایت دیگر  
تهران- رئیس فراکسیون فرهنگ عمومی مجلس شورای اسلامی گفت: با ورود نظارتی مجلس، حداکثر شرط سنی آزمون استخدامی وزارت خارجه برای کارشناسی و کارشناسی ارشد به 40سال و برای دکتری به 45سال افزایش یافت.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۲۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان رضوی دبیرکل اجلاسیه بین المللی مجاهدان در غربت با اشاره به گردهمایی فراکسیون های مقاومت کشورهای مختلف برای مقابله با توسعه طلبی استکبار در این اجلاسیه، گفت: مقاومت راه گشای ظهور امام زمان(عج) است.
8 صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۲۰    
تهران- پایگاه خبری تحلیلی هشت صبح عضو شورای مرکزی فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی موضع گیری رسمی آیت الله رییسی در سازمان ملل را عزتمندانه خواند و گفت: رییس جمهور در سخنرانی خود در سازمان ملل، گفتمان اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی را تشریح کرده و از همه آزادی خواهان به شایستگی و عزتمندی دفاع کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس اعتقاد دارد: انگلیسی ها پیرو سیاست های دیکته شده ایالات متحده هستند و جیمز کلورلی به عنوان وزیر خارجه این کشور نیز از این دیکته روخوانی کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون روحانیت مجلس با اشاره به سخنان رییس جمهور کشورمان در سازمان ملل متحد، گفت: از نظر آینده نگری و آینده پژوهشی، جمهوری اسلامی ایران مبتنی بر برنامه های بلند مدت و سیاست های کلی نظام می تواند قطب علمی منطقه شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی در توئیتی سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل را بسیار کوبنده و عزتمندانه دانست.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۶:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی در توئیتی از سخنرانی رئیس جمهور در مجمع عمومی سازمان ملل، قدردانی کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۵:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون نیروهای انقلاب اسلامی مجلس، گفت: ایران هیچگاه کشوری را تهدید نکرده لذا آمریکا و شورای همکاری خلیج فارس نمی توانند جمهوری اسلامی را عامل بی ثباتی و ناامنی منطقه بدانند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی در توئیتی بر لزوم خدمت صادقانه،شبانه روزی و جهادی برای مردم تاکید کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۴:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه هزینه کرد و مدیریت اعتبارات جهانی اختصاص داده شده برای احیای محیط زیست مهمترین اصل است، گفت ...
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس با تاکید بر اینکه جریان دروغین "زن، زندگی، آزادی" با بصیرت و آگاهی مردم شکست خورد، گفت: بهترین راه برای قدردانی از مردم خدمتصادقانه و جهادی است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۹ - ۰۹:۳۹    
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، گفت: اعمال تحریم به بهانه حقوق بشر در سالروز اغتشاشات خشونت آمیز از سوی کانادا و استرالیا، دخالت در امور ایران تلقی می شود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۹:۳۸    
دبیر فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس یازدهم با بیان اینکه مجلس نماد قدرت ملی مردم برای تعیین سرنوشت خود در سطح ملی است، گفت: هر میزان حضور مردم پای صندوق های رأی بیشتر باشد ما شاهد شکل گیری پارلمانی قوی، مقتدر و کارآمد خواهیم بود.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۶    
رئیس فراکسیون جوانی جمعیت و حمایت از خانواده مجلس شورای اسلامی در توئیتی به جلسه رأی اعتماد به وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۱    
رئیس فراکسیون زنان و خانواده مجلس در توئیتی به جلسه ای با تعدادی از زنان ادیب کشور در حوزه هنری اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۴:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون زنان و خانواده مجلس شورای اسلامی در توئیتی به جلسه رای اعتماد به وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس، گفت: ساماندهی منافقین برای برگزاری سخنرانی در بلژیک اقدامی غیرقانونی و خلاف رویه های دیپلماتیک است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۶    
رئیس فراکسیون زنان مجلس در دیدار با با تعدادی از زنان شاعر و نویسنده در حوزه هنری تاکید کرد که افزایش چشمگیر و خیره کننده زنان نویسنده و شاعر پس از انقلاب اسلامی بسیاری را شگفت زده کرده است.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۶    
عضو هیات علمی دانشگاه امام صادق ( ع ) بغداد ضمن استقبال از افزایش همکاری ها میان نمایندگان زن پارلمان عراق با فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تصویب قوانینی برای ارتقای وضعیت زنان مسلمان تاکید کرد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۸ - ۰۹:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
زمزمه های افزایش 20 درصدی حقوق کارکنان و بازنشستگان در نیمه دوم سال و تاکید رئیس فراکسیون کارگری مجلس بر اعمال این افزایش در بخش کارگری
مثلث آنلاین   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۸:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
رییس فراکسیون کارگری مجلس تاکید کرد: درخواست ما از دولت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی این است که به سرعت تحقق افزایش حقوق کارگران را در دستورکار خود قرار دهند.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۷:۰۷    
رئیس فراکسیون ورزش مجلس با اشاره به اعتماد مجلس به کیومرث هاشمی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان، عنوان کرد: مسئله مهم این است که بسیاری انتظار دارند وزیر ورزش ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۶:۰۲   + ۹ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ورزش مجلس گفت:ورزشی که می تواند منجر به نشاط اجتماعی شود به دلیل بی تدبیری و سوءمدیریت به پاشنه آشیل کشور تبدیل شده است، بی عدالتی، تبعیض و فساد در ورزش بیداد می کند.
فاش نیوز   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۵:۴۲   + ۶ سایت دیگر  
فاش نیوز - روزنامه زنجیره ای اعتماد با چند سال تاخیر و در حالی که روند تولید در کشور مجددا رونق گرفته ، از قول یک گروه سیاسی موسوم به جمعیت تولیدگرایان مدعی شد: فرصت های طلایی برای توسعه کشور را از دست داده ایم ...
اقتصاد آنلاین / 8 صبح   ۱۴۰۲/۰۶/۲۶ - ۰۸:۵۹   + ۵۰ سایت دیگر  
عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی از نامه نمایندگان به قالیباف در راستای توقف روند بررسی لایحه برنامه در صحن مجلس خبر داد و گفت: باید لایحه به کمیسیون باز گردد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۲:۴۸    
جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی صبح امروز 27 شهریور ماه 1402 و پیش از آغاز صحن علنی مجلس با حضور کیومرث هاشمی، وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان برگزار شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۱:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رییس فراکسیون کارگری مجلس، گفت: با منابع موجود به غیر از 800 هزار کارگر ساختمانی می توان تعداد 400 هزار کارگر ساختمانی دیگر را نیز تحت پوشش بیمه قرار داد اما درخواست ما این است که تعداد 800 هزار کارگر به طور یکجا تحت پوشش بیمه قرار گیرند.
نماینده   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۶   + ۵ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون دیپلماسی بین المللی و منافع ملی مجلس نقض تعهدات برجامی اتحادیه اروپا را محکوم کرد.
پانا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ورزش مجلس: در آستانه بازی های آسیایی، وزارت ورزش نباید با سرپرست اداره شود
عصر خبر   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۳۳ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: سخنگوی فراکسیون انقلاب اسلامی از حمایت این فراکسیون از کیومرث هاشمی برای تصدی وزارت ورزش و جوانان خبر داد
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون گردشگری، زیارت و میراث فرهنگی مجلس شورای اسلامی، طی یادداشتی از ثبت جهانی پرونده 54 کاروانسراهای ایران در چهل و پنجمین نشست کمیته میراث جهانی یونسکو در شهر ریاض کشور عربستان خبر داد و و نوشت ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مجلس لبنان از فراکسیون حزب الله گفت: هیچ چشم اندازی در لبنان درباره امکان پایان دادن به بن بست سیاسی در انتخاب رئیس جمهور، جز با تفاهم بین فراکسیون های بزرگ و اصلی وجود ندارد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۶/۲۷ - ۱۰:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی گفت: معتقدم با توجه به سوابق درخشان، صداقت، روحیه جهادی و روحیه عدالت محوری که گزینه پیشنهادی وزارت ورزش دارد، او می تواند خلاءها را برطرف کند.