دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۳:۰۲May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «شائبه»

میزان   ۳۷ دقیقه پیش    
خبرگزاری میزان - احیای واحدهای تولیدی یکی از دستورکارهای اصلی دستگاه قضایی در دوره تحول است. طی حدود دو سال اخیر و آغاز دوره تحول در دستگاه قضایی، اقدامات بسیار ارزند ه ای برای احیای واحد های تولیدی توسط قوه قضاییه در استان های مختلف کشور صورت گرفته است ...
بسیج   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امور داخلی مجلس با تأکید بر عدم تعویق انتخابات ریاست جمهوری گفت : مطرح کردن چنین شائبه هایی توسط افرادی انجام می شود که از پاسخ دادن به نیازهای اقتصادی جامعه و افکار عمومی ناتوان بودند.
خبر آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
سایت قرن نو نوشت: در روزهای اخیر که بحث سیاستگذاری در امور دیپلماسی نقل محافل شده، برخی رسانه ها مدعی شده اند که اکثریت اعضای شورای عالی امنیت ملی را اعضای دولت تشکیل می دهند.
شنیده می شود فدراسیون والیبال در فهرستی که به سفارت ایتالیا ارسال خواهد کرد، نام چند نفر از کارمندانش را هم قرار داده که شائبه هایی را در پی داشته است.
تحلیل بازار   ۵ ساعت پیش    
ساری- تعجیل و تقلای دولت برای برپایی انتخابات هیئت مدیره شرکت های سرمایه گذاری عدالت و حضور آقازاده ها و غیربومی ها به عنوان داوطلب انتخابات در مازندران شائبه های فراوانی را ایجاد کرده است.
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
مرکز مطالعات خلیج فارس: تصویر زیر گذرنامه شیخ زاید، بنیانگذار امارات متحده عربی در سال 1951میلادی است که دو بار نام خلیج فارس در آن ذکر شده است.
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۱۸    
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: تلاش شهرداران این باشد که تا لحظه آخر کار و مراقبت کنند طرحهایی که انجام می شود شائبه انتخاباتی نداشته باشد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۰:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه که نام آن با اعتراضات کارگری و مشکلات مدیریتی، گره خورده است، پس از سال ها واگذاری به بخش خصوصی که در مقاطعی نیز شائبه دار خوانده شد و مشکلات زیادی را برای کارگرانش به دنبال داشت، سرانجام بنا بر رأی خلع ید مالک شرکت از سوی دیوان محاسبات کشور، به دولت بازگردانده شد ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۲۲:۴۲   + ۱۴ سایت دیگر  
ایسنا: شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه که نام آن با اعتراضات کارگری و مشکلات مدیریتی، گره خورده است، پس از سال ها واگذاری به بخش خصوصی که در مقاطعی نیز شائبه دار خوانده شد و مشکلات زیادی را برای کارگرانش به دنبال داشت، سرانجام بنا بر رأی خلع ید مالک شرکت از سوی دیوان محاسبات کشور ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۷:۲۹   + ۸ سایت دیگر  
عباس آخوندی ، وزیر سابق راه و شهرسازی، از جمله کسانی است که شائبه ورود به عرصه انتخابات در مورد او جدی است، البته آخوندی معتقد است در این زمینه تصمیم فردی نیاز نیست و باید براساس عملکرد نهاد اجماع ساز وارد عرصه شود.
شوشان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۵:۱۴    
به گزارش شوشان بر اساس اخبار دریافتی فرحان منصوری رئیس هیات نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای شهرستان شوش که بیش از این ریاست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب را برعهده داشت به دلیل عدم ایجاد شائبه در بی طرفی هیات نظارت بر انتخابات از سمت خود در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کناره گیری کرد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: تلاش شهرداران این باشد که تا لحظه آخر کار و مراقبت کنند طرحهایی که انجام می شود شائبه انتخاباتی نداشته باشد.
ورزش 3   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۴:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
سرمربی تیم مس کرمان از کمیته داوران خواست تا با وسواس بیشتر به انتخاب داوران بپردازد تا از شائبه ها بکاهد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه که نام آن با اعتراضات کارگری و مشکلات مدیریتی، گره خورده است، پس از سال ها واگذاری به بخش خصوصی که در مقاطعی نیز شائبه دار خوانده می شد، سرانجام بنا به اعلام دیوان محاسبات کشور به دولت بازگشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۳:۰۱    
رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: همچنان به عنوان نماینده کاندیداهایی که در معرض این بررسی هستند از اعضای این هیأت که مسؤولیت بسیار خطیری را بر دوش دارند درخواست و انتظار داریم در روند بررسی مراقب و مواظب گزارشات بعضاً کذب و غیرواقعی باشند.
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خاورستان ، دستگاه قضایی در دوره تحول با دستور ویژه آیت الله رییسی با قاطعیت به بحث برخی کژکارکردها در اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری های بی ضابطه و شائبه دار ورود کرده و در این زمینه احکامی صادر و اقداماتی صورت گرفته است. ...
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری گفت: احساس کردم در این دوره با شرایطی مواجهه هستیم که نیاز به یک دولت مقتدر داریم. رئیس جمهوری که اجازه دخالت های بیرونی در امور اجرایی را ندهد و شائبه حاکمیت دوگانه را از بین ببرد لذا در این افرادی که کاندیدا هستند یک چنین ویژگی ای کمتر وجود دارد و احساس کردم ورود ...
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۸:۴۶    
اشرف بروجردی، نماینده رئیس جمهور در شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و رئیس کتابخانه ملی روز پنج شنبه شانزدهم اردیبهشت ماه 1400 طی گفتگویی با روزنامه آرمان، تلویحاً شائبه و امکان تقلب در انتخابات ریاست جمهوری را مطرح کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۳:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
سفرهای استانی سرپرست فدراسیون دوچرخه سواری در کنار رئیس سابق فدراسیون شطرنج، شائبه های زیادی را به وجود آورده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۲:۰۴    
در حالی که بخشی از تورم کالاهای اساسی مربوط به کمبود کالا در بازار است، عدم ترخیص چهار میلیون تن کالا در بنادر کشور آن هم در آستانه انتخابات و همزمان با مذاکرات وین، شائبه بازی های سیاسی را در اذهان تقویت می کند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۰:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
در حالی که بخشی از تورم کالاهای اساسی مربوط به کمبود کالا در بازار است، عدم ترخیص چهار میلیون تن کالا در بنادر کشور آن هم در آستانه انتخابات و همزمان با مذاکرات وین، شائبه بازی های سیاسی را در اذهان تقویت می کند.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
علی رهبری موسیقیدان و آهنگساز و رهبر پیشین ارکستر سمفونیک تهران در حالی سرود جمهوری اسلامی ایران را کپی سرود ملی کره جنوبی می داند که بسیاری فعالان رسانه ای پیش از این و در سال 93 همزمان با بازی های تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی فوتبال برزیل، این شائبه را مطرح کردند.
روز نو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۴۹ سایت دیگر  
دستگاه قضایی در دوره تحول با قاطعیت به بحث برخی کژکارکردها در اجرای اصل 44 قانون اساسی و واگذاری های بی ضابطه و شائبه دار ورود کرده و در این زمینه احکامی صادر و اقداماتی صورت گرفته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- این روزها اخبار متناقضی درباره کپی بودن یا نبودن سرود ملی ایران منتشر می شود؛ برخی معتقدند این سرود کپی از سرود ملی کره جنوبی است؛ اما برخی نظر دیگری دارند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۵۲    
رکنا: محمدرضا باهنر تاکید کرد که قالیباف آمدن خود را تقریبا به نیامدن آقای رئیسی منوط کرده و گفته است که اگر آقای رئیسی نیاید من می آیم.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۳۶    
رکنا: سه نظامی سابق در یک قاب؛ دیدار محسن رضایی، رستم قاسمی و سعید محمد در روز پنجشنبه باعث شد شائبه هایی به وجود آید که بوی ائتلاف می آید.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۴۱    
یوفا اعلام کرد پرونده 3 باشگاه معروف رئال، بارسا و یووه برای تعیین مجازات های دیگر به کمیته انضباطی خواهد رفت تا شائبه های کنار گذاشتن این باشگاه ها از لیگ قهرمانان اروپا قوت گیرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
18 اردیبهشت 1400 - 14:26 کنار هم گذاشتن این واقعیت های میدانی با اظهارات مقامات ایرانی که سرشار از خوش بینی و تخفیف نسبت به آمریکایی هاست برای برخی تحلیلگران این شائبه را پیش آورده که نکند وین به جای آنکه آوردگاهی برای لغو تحریم ها و راهگشا برای مردم ایران باشد ...
برترین ها / پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۴:۰۴   + ۹۲ سایت دیگر  
خبرگزاری صدا و سیما: شرکت نیشکر هفت تپه با ورود و پیگیری دستگاه قضایی، از واگذاری معیوب رهایی یافت و به بیت المال بازگشت. پس از ابطال واگذاری های فسادآمیز بنگاه ها و واحد های تولیدی مانند هپکو، ایران ترانسفو، ماشین سازی تبریز، شرکت تولید نیروی برق شاهرود، شرکت آب وخاک پارس ...
پایگاه خبری نوید تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۵۲    
به گزارش نویدتهران،از ماه های گذشته برخی افراد دست به آمار وارقام بی اساس می زنند که واقعا جای بسی تامل است جز شائبه انگیزی، چیزی عاید نخواهد شد .برخی درداخل وخارج بااستفاده ازشبکه ها وکانال های خاص میزگرد هایی برگزار می کنند ازسویی انتخابات راتحریم می کنند وازسویی میزان مشارکت کنندگان انتخابات را ...
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
در پی انتشار خبر فوت کودک 4 ساله اهل روستای پیشانی کندک جاسک بر اثر گزارش نامعلوم و نشر این شائبه که در مراکز درمانی شرق استان پادزهر موجود نیست، فاطمه نوروزیان (سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی استان) بیان کرد ...
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران بیان کرد: اگر مردم در جریان تصمیمات شورای شهر قرار بگیرند شائبه تخلفات از بین می رود و مجموعه مدیریت شهری نیز با دقت بیشتری تصمیم گیری می کند پس باید در همه نهادها شفافیت اجرا شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش جهان نیوز ، اشرف بروجردی فعال سیاسی اصلاح طلب و نماینده رئیس جمهور در شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و رئیس کتابخانه ملی در مصاحبه با روزنامه آرمان ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۸:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
خبرورزشی – انتصاب مدیرعامل باشگاه سایپا به عنوان سرپرست کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال و برپایی مراسم افطاری که مدیران فدراسیون فوتبال میزبان آن را باشگاه سایپا عنوان کرده اند همه و همه، شائبه هایی را در خصوص اتفاقات رخ داده اخیر پیرامون باشگاه سایپا و فدراسیون فوتبال به وجود می آورد ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۷:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
نام شورای نگهبان و شرح وظایف قانونی آن شکی باقی نمی گذارد که تعیین ضوابط نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری کاری است که با قانون زاویه دارد و ذهن مردم را به جهت گیری آن شورا و انتخابات دستوری می برد و با ایجاد ابهام شائبه جهت گیری سیاسی و مصلحتی را در اذهان ایجاد میکند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
ریخت و پاش در مراسم افطاری و خیرات پُست به چند فرد رسانه ای که دارای گرایش رنگی به استقلال و پرسپولیس هستند و در خصوص یکی از آن ها و ارتباطش با شبکه دلالی شائبه هایی مطرح شده، راه های ناصوابی است که عزیزی خادم تا الان پیموده.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۲۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
سرویس سیاسی- آمریکا و اروپا در پی آن هستند تا از نیاز دولت به نتیجه مذاکرات وین، حداکثر امتیاز را کسب کرده و از اضطرار دولت روحانی در آستانه انتخابات، میوه های برجامی خود را بچینند. ...
جام جم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی با تاکید بر ضرورت مشارکت گسترده مردم در انتخابات، گفت: در این خصوص هر گونه اقدامات شائبه برانگیز که با تخریب و القای مطالب منفی موجب کاهش مشارکت شده و انتخابات را تحت تأثیر بگذارد، قابل گذشت نبوده و بر اساس قانون برخورد خواهد شد.
برترین ها / خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۷:۳۵   + ۵۷ سایت دیگر  
ایسنا: باشگاه برایتون در اقدامی عجیب و سوال برانگیز نام و پرچم ایران را در قسمت معرفی علیرضا جهانبخش از سایت رسمی این باشگاه حذف کرد. داستان نیمکت نشینی های علیرضا جهانبخش قطعا برای این بازیکن و هواداران پرشمار تیم ملی فوتبال ایران اتفاقی ناراحت کننده است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۸:۱۸   + ۱۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : محمدرض باهنر می گوید: آقای رئیسی برای قوه قضاییه مستقیما منصوب رهبر انقلاب است و قاعدتا اگر ایشان بخواهد برای کاندیداتوری اقدام کند مقام معظم رهبری باید از این کار راضی باشند.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۲۲:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
پیشنهاد می شود با دعوت از یک نفر کارشناس مجرب و متخصص و مورد تأیید در حوزه شهرسازی و با حضور خبرنگار مذکور بررسی لازم در خصوص پرونده های ذکر شده صورت پذیرد.
پایگاه خبری جامعه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۳۴    
پایگاه خبری جامعه خبر| سید هادی کسایی زاده: شهرستان ری با آمار تقریبی 900 هزارنفری خود را به یک شهری با جمعیت استان شدن نزدیک می کند. جمعیتی که بیشترین مهاجران را در محروم ترین مناطق پایتخت در خود جای داده و قومیت های مختلفی را کنار هم جمع کرده است ...
رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۵:۰۶    
نماینده سابق مجلس می گوید: معتقدم برخی از مواد قانون اساسی باید تغییر کند و به روز شود. ولی این تغییر نباید محدود کننده حضور نخبگان و جوانان شود. چرا اصلاح قانون انتخابات باید نزدیک زمان انتخابات 1400 و با حذف چند چهره مهم صورت بگیرد؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس مدیریت شهری درباره توقف شهر فروشی در پایتخت نوشت: این ادعا صرفاً ازجانب نهاد محلی شورای شهر، به مزاح و شوخی و احیاناً به ناآگاهی شبیه تر است و طرح آن شائبه ناآگاهی از آنرا به ذهن متبادر می سازد.
برترین ها / انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۴:۳۰   + ۲۸ سایت دیگر  
ایرنا: سخنگوی حزب ندای ایرانیان از نامه دبیرکل این تشکل اصلاح طلب به دبیر شورای نگهبان درباره ابلاغیه جدید این شورا خبر داد. سید شهاب الدین طباطبایی با اعلام این خبر،گفت: این ابلاغیه سوالات، ابهامات و شائبه هایی را برای بخش زیادی از جامعه سیاسی ایجاد کرده است ...
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۴۴   + ۱۵ سایت دیگر  
ایسنا: روز گذشته(چهارشنبه) اخباری در مورد آسیب دیدگی احسان حدادی منتشر شد و شائبه عدم آمادگی او تا المپیک را مطرح کرد. مسئولان فدراسیون دوومیدانی هم عنوان کردند که بعد از انجام بررسی های پزشکی نظر نهایی را در مورد وضعیت این ورزشکار اعلام می کنند. ...
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۱:۰۰   + ۱۰ سایت دیگر  
فرارو - محمد مهدی حاتمی: نهادهای بالادستی تقنینی و اجرایی کشور، می خواهند یک بار دیگر یک طرح شکست خورده را دوباره بیازمایند و این در حالی است که از منظر تخصصی، شائبه های فراوانی در مورد این طرح وجود دارد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
دو دستیار مارک ویلموتس در تیم ملی ایران برای کمتر از 100روز کاری، 35میلیارد از فدراسیون طلبکار شدند! رقمی معادل قرارداد یک سرمربی سرشناس. چنین حدی از ضرر در یک قرارداد شائبه های جدی فساد و تبانی را به ذهن می رساند.
صاحب نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۰:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
تولیدکننده الکل از غلات آلوده گفت: اگر غلات آلوده ای بدون تخریب افلاتوکسین به شربت تبدیل شود و وارد یا محیط زیست شود قطعاً سفره های آب زیرزمینی منطقه آسیب خواهد دید و اگر هم در حال انتقال شربت به سایر نقاط کشور به محیط اطراف نشت داشته باشد قطعاً مشکل آفرین خواهد بود.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۲۳:۴۶    
وحید اشتری در مکتوبات مدعی است که دعوت از آقای پناهیان برای افتتاح پروژه اسکی و تله کابین، دعوت از دادستان کل کشور برای افتتاح پدیده شاندیز، دعوت از آقای حداد عادل و شریعتمداری برای افتتاح ایرانمال همگی از یک جنس اند. همگی کارکرد وجاهت بخشی و سفیدسازی تخلفات در پروژه های شبهه دار را دارند.