دوشنبه ۱۴ آذرساعت ۲۱:۵۲Dec 2022 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «غروب»

خبرگزاری تسنیم   ۳۰ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
نایب قهرمان جام جهانی 2018 با غلبه بر ژاپن در ضربات پنالتی، خود را به جمع هشت تیم پایانی جام جهانی 2022 قطر رساند.
سلام نو / خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۷:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
مردی 45 ساله اهل و ساکن کوی علوی اهواز دختر 17ساله اش را به دلیل مسائل ناموسی با چاقو به قتل رساند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۹:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
جزئیات و تصویر منتشر شده به غایت تلخ است، پدری دختر 17 ساله اش را غروب جمعه ای که گذشت، با چاقو به قتل رسانده، و بنا بر اعترافات خودش در کلانتری اهواز، جسد دخترک را در ملحفه ای پیچیده و کنار منزل شیخ طایفه شان انداخته است.
فرتاک نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
در واقع در صورتی که از فعالیت های هوای سرد متنفر باشید به احتمال زیاد چند روز پشت سرهم اصلا خورشید را نبینید. این مساله می تواند منجر به افسردگی زمستانی شود. البته در صورتی که این ناراحتی روی عملکردتان تاثیر بگذارد ممکن است به عنوان اختلال افسردگی فصلی تشخیص داده شود ...
شیعه نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
یک منبع آگاه اظهار داشت ساعت 20 غروب روز جمعه 11 آذرماه مردی 45 ساله اهل و ساکن کوی علوی اهواز با در دست داشتن یک چاقوی خون آلود خود را به یکی از کلانتری های این شهرستان معرفی کرد و بیان داشت فرزندم به نام معصومه که حدودا 17ساله است را به دلیل مسائل ناموسی با سلاح سرد چاقو به قتل رساندم و در یک ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۱۵:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
روزنامه آفتاب یزد نوشت: ساعت 20 غروب روز جمعه 11 آذرماه مردی ساکن کوی علوی اهواز با در دست داشتن یک چاقوی خون آلود خود را به یکی از کلانتری ها معرفی کرد و گفت فرزندم معصومه که حدودا 17ساله است را به دلیل مسائل ناموسی به قتل رساندم.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۳۷    
هرچه زمان می گذرد سنگینی فضا بیش از گذشته حس می شود، غروب آسمان و انعکاس تصویر آن در آب حوض موزه هنر معاصر بر سنگین شدن این فضا کم نمی گذارد، حتی کبوتری که لب حوض آمده است تا تشنگی خود را برطرف کند، منصرف می شود و با پرواز خود فضا را به صدای ممتد کلاغ ها وا می گذارد.
برترین ها / نواندیش   ۱۴۰۱/۰۹/۱۳ - ۰۹:۰۲   + ۲۰ سایت دیگر  
نکته جالب توجه اینکه در برخی از موارد حتی شکایتی از سوی خانواده مقتول مطرح نمی شود و یا به فاصله کمی از طرح شکایت اعلام رضایت می شود. فلذا در اینگونه موارد به لحاظ گذشت شاکی خصوصی مجازات متناسبی که در قانون تعیین شده به طور کامل اجرا نشده و از اینرو از بازدارندگی لازم و کافی برخوردار نخواهد بود.
برترین ها / فرادید   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۱:۳۴   + ۲۷ سایت دیگر  
دختر 17ساله اهوازی شب گذشته به دلیل موارد ناموسی توسط پدرش با چاقو به قتل رسید. جنازه این دختر جوان جلوی در خانه شیخ طایفه کشف شد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۴:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
نصر: در غروب یک روز پاییزی، وقتی که ریزعلی خواجوی از مزرعه به خانه برمی گشت، متوجه شد که بر اثر ریزش کوه، مسیر حرکت قطار بسته شده است ... . این جملات آغازین داستانی در کتاب سوم دبستان، از قهرمانی یک دهقان فداکار است که از 6 دهه قبل دهه ورد زبان دانش آموزان این مرز و بوم بوده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۱۲:۱۷    
نثر جلال آل احمد آن قدر اثرگذار بوده که مقلد پرور باشد. نثری که سیمین دانشور در غروب جلال چنین توصیفش کرده است: تلگرافی، حساس، دقیق، تیزبین، خشمگین، افراطی، خشن، صریح، صمیمی، منزه طلب و حادثه آفرین ...
برترین ها / تیک   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۱۹ سایت دیگر  
احسان صالحی که در حال حاضر عضو شورای اطلاع رسانی دولت است در واکنش به افشای بولتن های فارس نوشت: آتش بولتن های کذایی از گور کسی بلند می شود که سال هاست از ملغمه راست و دروغ، بدون تحقیق سررسید پر و همان ها را بولتن می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۲ - ۰۰:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
19 شهرستان مازندران بر اساس آخرین به روزرسانی رنگ بندی کرونایی در وضعیت آبی قرار گرفتند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۷:۱۰    
لحظه غروب خورشید در دریاچه سد سنگ سیاه شهرستان دهگلان سوژه شهروند خبرنگار ما شد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
از این گفت و گو ما 46 دقیقه را می بینیم ولی زمان ضبط آن قطعا خیلی بیشتر بوده است. این را هم از کات خوردن های پیاپی گفت و گو می شود فهمید، هم از آنجا که سلام و احوالپرسی در هوای روشن و آفتابی انجام می شود و این دو نفر در آستانه غروب با مخاطبان شان خداحافظی می کنند.
سازمان صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۹/۱۱ - ۰۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش شبکه رادیویی ایران، شهر جیرفت دارای آداب و رسوم و فرهنگ مختلفی می باشد.یکی از این مراسم مربوط به مراسم ازدواج است. زهرا فقیه میرزایی تهیه کننده برنامه فرهنگ مردم بیان کرد: یکی از مراسم ازدواج در این شهر به نام سر تراشون و سر آب بردن داماد است. ...
رجا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
نرخ تورم نیز در انگلیس از محدوده 2 به 11.1 درصد رسیده و کشور به گفته رئیس بانک مرکزی وارد یک دوره طولانی رکود اقتصادی شده است. با توجه به افزایش قیمت انرژی نیز مردم باید بین گرسنگی و گرم کردن خود در زمستان یک مورد را انتخاب کنند.
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۴:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
( رفتم بیمارستان گلستان اهواز. سراغ مجروحان چهارشنبه(25آبان) در ایذه. کارگر است و در بلوار حافظ جنوبی مجروح شده. همان جا که کیان پیرفلک گلوله می خورد. یوسف موسوی می گوید: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۵   + ۸ سایت دیگر  
علت سرخی میوه ها ی شب یلدا آغاز جشن روشنا یی ایزد مهر است، ایزدمهر جلوه و نمودش سرخی شفق و فلق در افق طلوع و غروب خورشید است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۱۰ - ۰۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ویدئویی از غروب زمین در پشت ماه، آنگونه که سفینه اوریون آن را ثبت کرده است را مشاهده می کنید.
حوزه   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/اردوی دوم ویژه طلاب سیکل در روز چهارشنبه 23 آذرماه بعد از نماز مغرب و عشاء آغاز شده و غروب جمعه 25 آذرماه به کار خود پایان می دهد.
خبر فوری   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۱۰:۳۹   + ۱۰ سایت دیگر  
عکس های جالب و دیدنی؛ از غروب آفتاب در ساحل الماس تا جشنواره سالانه میمون ها را در ادامه مشاهده می کنید.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۸ - ۰۹:۱۳   + ۷ سایت دیگر  
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی بزرگترین آتشفشان جهان فوران کرد ماونا لوا در هاوایی، بزرگترین آتشفشان جهان، پس از حدود چهار دهه از غروب روز یکشنبه 6 آذر فعال شده و به گفته مقامات محلی توده عظیمی از خاکستر و ذرات آتشفشانی در اطراف این قله پخش شده است. ...
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۱۳:۲۱    
شهدای ایران :...عظیمی/بعداز نماز مغرب و عشا، پای کار نشستم تا کمی از کارهای روز بعد جلو بیفتم که حجم برنامه های روز بعد کمی سنگین بود. گوشی را روشن کردم و در حالی که به موضوع یادداشتم فکر می کردم، دلم بی هوا، هوای کربلا و صحن و سرای ارباب کرد. برنامه موسیقی .. ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۴۵    
خبر شهادت سیزده پاسدار و بسیجی، بار دیگر شهرستان اسدآباد را داغدار کرد. چند روز بعد سیزده تابوت خالی شهدای قراویز بر روی دوش مردم داغ دار اسدآباد تشییع شد و عدد قبور شهدای بی پیکر شهر به 18 رسید.
ایبنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۷ - ۰۸:۰۳    
نویسنده کتاب غروب پالمیرا تاکید کرد این اثر را با وجود 18 راوی با زاویه دید سوم شخص نوشته است و آماده سازی چنین اثری را در حوزه مستند نگاری سخت تر از نگارش کتاب اول شخص عنوان کرد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۰:۳۰    
برخی خبرنگاران ایرانی احتمال می دادند، مسئول گروه آمریکایی، برای جلوگیری از پرسش های خارج از کنترل خبرنگاران ایرانی توصیه هایی به رسانه ها ایالات متحده کرده است؛ اما تصور نمی کردند که قرار است فرصت هیچ سوالی به ایرانی ها داده نشود و در واقع یک تحریم ضربتی علیه آن وضع و اجرا شود!
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۲۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
برخی خبرنگاران ایرانی احتمال می دادند، مسئول گروه آمریکایی، برای جلوگیری از پرسش های خارج از کنترل خبرنگاران ایرانی توصیه هایی به رسانه ها ایالات متحده کرده است؛ اما تصور نمی کردند که قرار است فرصت هیچ سوالی به ایرانی ها داده نشود و در واقع یک تحریم ضربتی علیه آن وضع و اجرا شود!
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۹:۱۵    
غروب امروز یک اکیپ 10نفره از خبرنگاران ورزشی ایران اعزامی به قطر، برای پوشش تمرین تیم ملی آمریکا به ورزشگاه الغرافه دوحه رفتند. به گزارش تابناک ورزشی ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۶:۱۳    
هرمزگان یکی از استان های زیبای ایران است که به واسطه زیبایی هایش گردشگران را حیرت زده کرده است. یکی از زیبایی های وصف نشدنی این استان پرتگاه غروب می باشد که در قلب جزیره هرمز واقع شده است.
598   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۴:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
آرژانتین در ورزشگاه لوسیل به عربستان سعودی باخت و تا آستانه ی حذف پیش رفت اما در همین استادیوم با شکست مکزیک بازگشتی باشکوه به جام بیست و دوم داشت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۹/۰۶ - ۱۳:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
کتاب غروب پالمیرا نوشته محبوبه معظمی به زودی توسط انتشارات 27 بعثت منتشر می شود.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۲۲:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
هواداران تیم ملی فوتبال ایران با حضور در مرکز شهر دوحه پیروزی تیم ملی مقابل ولز را جشن گرفتند. جمع زیادی از هواداران تیم ملی فوتبال ایران یک روز پس از پیروزی بزرگ مقابل ولز، با حضور در منطقه سوق نجاد و واقف پیروزی تیم ملی را جشن گرفتند ...
خرداد نیوز   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۵:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
رسول خادم از چهره های پر بحث این روزهای شبکه های اجتماعی است. او در حساب اینستاگرامی اش تصویری از جهان پهلوان تختی منتشر کرده و نوشته: پنجاه و پنج سال از مرگت میگذرد. پنجاه و پنج سااااال. دلت با مردم بود. هنوز زنده ای
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۱۳:۴۱    
طلوع و غروب زیبای خورشید که بر اسکلت کشتی به گل نشسته می تابد، از بهترین جاذبه های دیدنی دنیا است که فقط می توانید در جزیره کیش مشاهده کنید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۲:۱۱   + ۶ سایت دیگر  
بعد از پشت سر گذاشتن چهار روز جهنمی زیر آفتاب شدیدِ سر ظهر، امیدمان به این بود که غروب نشده جشن پیروزی بگیریم، بعضاً خبرهای ناخوشایندی از گوشه و کنار شنیده می شد که نگران کننده بود و دست و دل مان می لرزید برای بازی روز جمعه.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۵ - ۰۰:۱۷    
اوقات شرعی به افق تهران شنبه 5 آذر 1401 اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
صدای ممتد بوق ها همنوا با صدای ایران ایران شده بود و این سرودی هماهنگ را در غروب جمعه بوشهر خلق کرده بود؛ خیابان های بوشهر زیر پایکوبی پیر و جوان بود و خانواده ها در شور پیروزی در میدان رئیسعلی غلغله به پا کرده بودند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۱۷:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
کرمان- ایرنا- خیابان های منتهی به میدان آزادی شهر کرمان غروب جمعه همزمان شد با غریو شادی غرورانگیز ایرانیان و مردم دیار کریمان همراه با سایر استان ها دقایقی پس از برد فوتبال ایران برابر ولز، اینچنین احساس خود را به نمایش گذاشتند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۸:۵۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - مجید همچون جوانان امروز به سر و وضع اش اهمیت می داد، روی دستش را خالکوبی کرده بود، یک قهوه خانه هزار متری داشت و هر روز غروب یکی دو ساعت به نانوایی دایی اش که نان بربری می پخت می رفت، به او کمک می کرد و به نیازمندان نان رایگان می داد بعد هزینه آن را از جیب خود پرداخت می کرد.
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۴ - ۰۵:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس تیم علمی رصدخانه لارستان گفت: لحظاتی بعد از غروب آفتاب (ساعت 16:59) هلال ماه یک روز و 15 ساعته در موقعیت صورت فلکی قوس با چشم غیر مسلح به راحتی، قابل مشاهده است.
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۹    
اوقات شرعی به افق تهران جمعه 4 آذر 1401 اعلام شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۲۳:۵۳    
یادواره شهید تهرانی مقدم و 18 شهید دهه کرامت در استان لرستان غروب پنجشنبه با حضور جمعی از رزمندگان و ایثارگران و مسوولان استانی در سالن جهاد کشاورزی لرستان برگزار شد.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۹/۰۳ - ۱۷:۰۲    
چند کیلومتر مانده به بریس، شهر خوب به چشم می آید. دقیقا روی بلندی است و دریا زیر پایش. قایق ها توی دریایی که موج هایش صخره ها را در آغوش می کشند به اهالی اینجا آرامش می دهد. زندگی مردم بریس به دریا پیوند خورده است. آن ها وابسته اند به دریایی که به آن دریا بزرگ می گویند ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۲۳:۵۹    
اوقات شرعی به افق تهران پنجشنبه 3 آذر 1401 اعلام شد.
پانا   ۱۴۰۱/۰۹/۰۲ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - جشنواره بین المللی فیلم رشد، چهل و هفتمین دوره خود را در مشهد برگزار کرد و در این دوره دختران دانش اموز پیشتاز فیلمسازی شدند. چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد در طول یک هفته، از سوم تا دهم آذرماه، آثار بخش مسابقه را علاوه بر مشهد ...
موج   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۳:۵۹    
اوقات شرعی به افق تهران چهارشنبه 2 آذر 1401 اعلام شد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۱:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
غروب روز چهارشنبه چهارم آبان ماه سال 1401، مردمی که در جوار حرم احمدبن موسی (ع) به نماز و زیارت و دعا مشغول بودند، ناگهان با یک تروریست کلاش به دست مواجه شدند؛ تروریستی که ساعاتی بعد با بر عهده گرفتن مسئولیت عملیات توسط گروهک تروریستی داعش مشخص شد از عوامل تکفیری این گروه است ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۱۱:۵۲    
فیروزی از برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب غروب آفتاب در اندلس همزمان با هفته کتاب در شهرستان فسا خبر داد.