سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۰۰:۵۵Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سر رسید»

می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - فرابورس ایران اوراق مرابحه عام دولت در نماد اراد71 در تاریخ 8 بهمن ماه پذیره نویسی می کند. بدین ترتیب نرخ سود اوراق 18 درصد سالانه و مواعد پرداخت سود 6ماه یکبار می باشد. تاریخ سررسید اوراق 8بهمن 1403 می باشد.
پایگاه خبری گسترش   ۶ ساعت پیش    
امروز بعد از مدت ها شاهد انتشار دوباره اوراق اختیار فروش تبعی بودیم. این اوراق اولین بار در مهر ماه و در اوج منفی های بازار برای نجات بورس به بازار سهام معرفی شد. طی اطلاعیه هایی که منتشر شده است، تا الان 3 نماد فولاد، فملی و خودرو اوراق اختیار فروش تبعی با سر رسید یک ساله منتشر کرده اند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ - ۱۴:۲۱    
سهام شرکت ملی صنایع مس ایران 2.6درصد رشد کرد. بخشی از معاملات این نماد تایید نشد. همچنین ناظر بازار پایان دوره معاملاتی قراردادهای اختیار معامله سهام این شرکت نیز در سررسید بهمن ماه را اعلام کرد.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۱/۰۴ - ۱۹:۲۲   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی و مدیریت امور زائران استانداری خراسان رضوی گفت: با توجه به نامشخص بودن زمان پایان کرونا، سررسید بازپرداخت کلیه هزینه های گردشگری باید به حداقل سه ماه پس از پایان کرونا موکول شود. ...
اقتصاد تهران   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۰۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادتهران: بانک مرکزی با تزریق 57.2 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد. ...
نیروگاهیان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۱:۵۷    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز نامه مهم و سرگشاده به رییس مجلس و نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 منتشر شده است که در آن از مجلس خواسته شده است جلوی زیاده خواهی های مالکان چند نیروگاه خاص خصوصی را بگیرند. متن نامه به شرح زیر است: ...
برق نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۱۵    
نامه سرگشاده ای به رییس مجلس و نمایندگان عضو کمیسیون تلفیق بودجه 1400 منتشر شده است که در آن از مجلس خواسته شده تا جلوی زیاده خواهی های مالکان چند نیروگاه خاص خصوصی را بگیرند ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۹:۰۴    
بانک مرکزی با تزریق 57.2 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۶:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تزریق 57.2 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
روزنامه صبح اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۳:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
گشتی در نمایشگاه مجازی کتاب تهران و حاشیه هایش به گزارش واحد فرهنگی خبرگزاری صبح اقتصاد سه فصل اول سال با روزهایی بحرانی برای اهالی نشر به سر رسید اما کرونا نگذاشت تا پای علاقه مندان کتاب و ناشران در سال 99 به نمایشگاه کتاب باز شود ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۵   + ۲۶ سایت دیگر  
مسئولان سازمان برنامه و بودجه می گویند که بدهی سر رسید شده دولت به صندوق توسعه ملی به 12 میلیارد دلار می رسد، اما با توجه به شرایط خاص درآمدی دولت این بدهی براساس پیش بینی های صورت گرفته تا سال 1401 امهال شده و فقط 3000 میلیارد تومان آن در سال آینده پرداخت می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۸:۰۳   + ۲۶ سایت دیگر  
هفته گذشته، 4.6 هزار میلیارد ریال اوراق اراد60 با نرخ بازده تا سررسید 21.5 درصد و 100 میلیارد ریال اوراق اراد65 با نرخ بازده تا سررسید 21.5 درصد در بورس فروخته شد.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۳:۱۲   + ۱۴ سایت دیگر  
اخبار پولی مالی- بیمه معلم در سال 1400 به عنوان اولین شرکت در صنعت بیمه ایران، پرداخت مستمری بیمه نامه های عمر سررسید شده را اجرایی می کند.
598   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
سؤال اساسی این است که تسهیلات سررسید شده دولت از صندوق توسعه ملی چقدر است و آیا اجازات هیئت امنای صندوق توسعه ملی مبنی بر اعطای مهلت برای بازپرداخت بدهی دولت به این صندوق، کماکان معتبر بوده و تسهیلات سررسید شده، بدون لحاظ تسهیلاتی است که مهلت گرفته اند یا خیر.
اقتصادگردان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۰۹:۳۰    
بانک مرکزی با تزریق 45.5 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سابق هیات عامل صندوق توسعه ملی گفت: به دلیل آن که برداشت دولت از صندوق توسعه ملی با مجوز خاص است، بنابراین هیات امنا راسا نمی تواند نسبت به بخشیدن سود و موکول کردن زمان سررسید به وقت دیگری تصمیم بگیرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : بازار دوم بدهی معاملات را در حالی آغاز کرد که به غیر از نرخ های سود یک ساله سایر سررسیدها با افزایش روبرو شدند.
فردا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۱۸    
عباسی رئیس کمیسیون انرژی مجلس گفت: سقف میزان فروش نفت در بودجه سال آینده بر روی 1.5 میلیون بشکه بسته شد. اگر نفت از یک میلیون بشکه در روز بیشتر فروش رفت سهم صندوق توسعه ملی 38 درصد در نظر گرفته شده و دیونی که برای سال آینده از سوی دولت سررسید شده آن ها هم باید پرداخت شود.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۸   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه- بانک مرکزی با تزریق 45.5 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد. ...
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تزریق 45.5 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۱:۴۴   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه اصلاح طلب اعتماد در گزارشی تصریح کرد: سررسید 130 هزار میلیارد تومان از اوراق قرضه منتشره، یکی از چالش هایی است که دولت روحانی برای دولت بعدی به ارث می گذارد.
اقتصاد آنلاین / تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۱۹:۴۰   + ۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تزریق 34.7 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 19.90 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۲۰   + ۲۵ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تزریق 45.5 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۹    
اقتصاد نیوز : کمترین حجم فروش اوراق هفته نیز اراد 65 بوده که با وجود نرخ بالای 21.5 درصدی اما تاریخ سررسید آن سه ساله بوده و از جذابیت کمتری برای فروش برخوردار بوده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۴   + ۷۸ سایت دیگر  
بانک مرکزی با تزریق 45.5 هزار میلیارد ریال نقدینگی در قالب توافق بازخرید با سررسید 14 روزه با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در هفته سی و سوم حراج اوراق بدهی دولتی رکورد بالاترین رقم در یک ماه و نیم گذشته به ثبت رسید. بررسی اوراق فروش رفته نشان می دهد با وجود افزایش نرخ سود اما تاریخ سررسید اوراق جذاب تر از نرخ سود آنها در این هفته بوده است.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۴:۴۲   + ۲۱ سایت دیگر  
حوادث رکنا: فریبا زن تهرانی در سرویس بهداشتی بهشت زهرا تهران مورد حمله 2 مرد خشن قرار گرفت.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۹:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس با تاکید بر اینکه تعویق زمان بازپرداخت بدهی دولت به صندوق توسعه ملی توسط هیأت امنا اعتبار ندارد، اعلام کرد مجموع بدهی های سررسیدشده دولت در سال 1400 به صندوق توسعه حدود 12 میلیارد و 221 میلیون دلار و 500 میلیون یورو به صورت ارزی و 20 هزار میلیارد ریال به صورت ریالی است.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
فراهانی تصریح کرد: گزارش جامع و تفصیلی از دیون و بدهی های شهرداری های مناطق، سازمان ها و شرکت های شهرداری به تفکیک معوقات و بدهی های سررسید شده اعلام نشده است و شاهد اجرای تکالیف از سوی شهرداری نبوده ایم.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای از راه اندازی قرارداد آتی زعفران پوشال با سررسید اردیبهشت ماه 1400 خبر داد.
ایتنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۳    
ایتنا - بسیاری از کارشناسان پیشبینی کرده بودند که مالکان حدود 200 میلیون PC در سراسر جهان بدون توجه به پایان این سررسید به استفاده از OS محبوبشان ادامه خواهند داد.
بورس نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالا با صدور اطلاعیه ای از راه اندازی قرارداد آتی زعفران پوشال با سررسید اردیبهشت ماه 1400 خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیریت توسعه بازار مشتقه بورس کالای ایران، با صدور اطلاعیه ای، از راه اندازی قرارداد اختیار معامله سکه طلا با سررسید اردیبهشت ماه 1400 خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۹:۳۸    
اقتصادنیوز: امروز 21 دی ماه 1399 روند معاملات اوراق مجددا نزولی شد.
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۶ سایت دیگر  
حکایت کارت اعتباری از این قرار است که بانک ها با صدور کارت اعتباری برای مشتریان خود می توانند این امکان را به دارنده آن بدهند که هزینه کالاها و خدمات موردنیاز خود را به جای پرداخت نقدی و یا استفاده از ابزار پرداخت در سررسید مشخص، از محل تسهیلات دریافتی که در کارت تعریف شده پرداخت کنند ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۲:۴۵    
حکایت کارت اعتباری از این قرار است که بانک ها با صدور کارت اعتباری برای مشتریان خود می توانند این امکان را به دارنده آن بدهند که هزینه کالاها و خدمات موردنیاز خود را به جای پرداخت نقدی و یا استفاده از ابزار پرداخت در سررسید مشخص، از محل تسهیلات دریافتی که در کارت تعریف شده پرداخت کنند ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۱:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: امروز 20 دی ماه 1399 بازار اوراق بدهی پس از دو روز روند صعودی به روند غالب هفته های اخیر باز گشت و حجم معاملات مجددا نزولی شد.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۶:۳۰    
در این مقاله به انواع جلدهای سررسیدهای تبلیغاتی می پردازیم زیرا یکی از انواع سررسیدهای که در حال حاضر استفاده زیادی هم دارند، سررسیدهای تبلیغاتی است. سررسیدها استفاده های زیادی دارند و به همین علت در انواع و اشکال مختلف استفاده می شوند.
برترین ها / صدا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۰۹   + ۳۴ سایت دیگر  
شرق: حسین راغفر، کارشناس اقتصادی میزان بازپرداخت اصل و فرع بدهی دولت برای سال 1401 از محل اوراق منتشرشده را رقمی معادل صد هزار میلیارد تومان اعلام می کند. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۳:۰۷    
در حالی برخی از مسئولین مقصر بحران انرژی امروز را مصرف بالای مردم می دانند که طرز طلب مدیرعامل شرکت برق حرارتی می گوید به دلیل بدهی حدود 80 هزار میلیاردی به این بخش، سرمایه گذاری در این صنعت کاهش یافته و فعالان این صنعت قادر به پرداخت معوقات خود نیستند ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۸:۵۸    
در معاملات هفته گذشته بازار سهام، اوراق تسهیلات مسکن تسه 9712 منتشره در فرودین 98 در فرابورس طی آخرین روزهای کاری نزولی شد. به این ترتیب به رغم آنکه نماد تسه 9712 تمام روزهای هفته را با افزایش قیمت سپری کرده بود؛ اما روز چهارشنبه همراستا با دیگر سررسید ها روندی منفی را در پیش گرفته است. ...
اعتدال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۳:۰۰    
برخی مردم، غالباً حساب دخل و خرج و درآمد خود را نمی کنند و بی گدار به آب می زند و اقدام به خرید اجناس به صورت قسطی با قیمت بالاتر از معمول و عرفی می کنند و در وجه آن، چک می دهند. پس از مدتی در سررسید چک، خود را قادر به پرداخت نمی بینند و عاقبت گرفتار قانون و حبس می شوند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۰۰:۴۶   + ۲۴ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، پیرو اطلاعیه روز سه شنبه 9دی ماه 1399 درخصوص برگزاری حراج اوراق بدهی دولتی به اطلاع می رساند، طی برگزاری سی و دومین مرحله از این حراج، پنج بانک و موسسه اعتباری سفارش های خود را به ارزش 2/ 12 میلیارد تومان در سامانه بازار بین بانکی ثبت کردند ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۸:۲۸   + ۱۶ سایت دیگر  
در مجموع، بانک مرکزی با تزریق 51.8 هزار میلیارد ریال نقدینگی با حداقل نرخ 20 درصد به بانک های متقاضی موافقت کرد. معاملات مربوط به این عملیات و معاملات مربوط به سررسید توافق بازخرید دو هفته قبل به ارزش 34.9 هزار میلیارد ریال توسط کارگزاری بانک مرکزی در روز چهارشنبه 17 دی ماه انجام شد.
پیام فوری   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۵۳   + ۲۰ سایت دیگر  
ضمن اعلام نتیجه سی و دومین مرحله از حراج اوراق بدهی دولتی مورخ 16 دی ماه 1399، به اطلاع می رساند حراج جدید اوراق یاد شده در تاریخ 23 دی ماه سال جاری برگزار خواهد شد. ...
روزنامه خبر شمال   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی مازندران اعلام کردکه با شیوع کرونا حدود 600 میلیارد ریال از چک های مالیاتی سررسید شده اصناف و بازاریان استان امهال شده است. علی اکبر حمزه ای افزود: امور مالیاتی در راستای همراهی با اصناف و بازاریان و کمک به این قشر به خاطر خسارت ناشی از شیوع کرونا ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۵:۳۷   + ۸۸ سایت دیگر  
مدیر مطالعات اقتصادی و سنجش ریسک بورس کالای ایران جزئیات انتشار اوراق سلف مسکن در بورس را تشریح کرد و گفت: در زمان سررسید اوراق، سرمایه گذار یا واحد انتخابی خود را تحوریل خواهد گرفت یا پول اوراق را بر اساس قیمتی که کارشناس تعیین می کند، اخذ خواهد کرد.