دوشنبه ۳۰ فروردینساعت ۱۳:۵۲Apr 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «حفاظت»

ایرنا   ۱۸ دقیقه پیش    
سنندج- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست کردستان گفت: 6 گونه از 22 گونه دوزیستان ایران و به عبارتی معادل 27 درصد از انواع دوزیستان کشور در این استان هم شناسایی شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۲۰ دقیقه پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست هرمزگان گفت: صیادی عامل مرگ گربه ماهی ها در جاسک است.
خبرگزاری فارس   ۳۴ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا گفت: ذخیره نکردن رمز عبور و خروج از حساب های کاربری در هنگام استفاده از اینترنت در کافی نت ها از جمله اقدامات لازم جهت حفاظت از حریم خصوصی است.
خبر آنلاین   ۵۶ دقیقه پیش    
در دیدار مدیران کل دامپزشکی و حفاظت محیط زیست استان که در محل اداره کل دامپزشکی استان تشکیل شد بر تداوم تعامل و همکاریهای بین بخشی تاکید و اهمیت و حساسیت رصد و پایش بیماریهای مختلف در حوزه حیات وحش در راستای جلوگیری از شیوع بیماری در جمعیت دام و طیور منطقه مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: 118 اخطاریه برای مراکز تولید کننده پسماند عفونی در خراسان رضوی صادر شد.
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
نیشابور (پانا)- رئیس اداره حفاظت محیط زیست نیشابور از دستگیری شکارچیان قوچ وحشی در نیشابور خبر داد. به گزارش روابط عمومی اداره حفاظت محیط زیست نیشابور ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز در خصوص آسیب وارد شده به درخت اُرس 2700 ساله شهرستانک گفت: میراث فرهنگی تکنیک حفاظت از درختی چند هزار ساله را ندارد و این وظیفه به عهده سازمان هایی مثل جنگلداری که در این حوزه متخصص است.
ایسنا   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/البرز مدیرکل حفاظت محیط زیست البرز گفت: علی رغم پیگیری های محیط زیست برای جلوگیری از آبیاری اراضی کشاورزی با فاضلاب، اما این معضل همچنان در مناطقی از استان ادامه دارد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
گرگان - ایرنا - جانشین یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان گفت که جانمایی 20 دوربین نظارتی جدید در جنگل های هیرکانی استان به پایان رسیده و نصب و راه اندازی آن نیازمند تامین اعتبار است.
همشهری   ۲ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال سایت پرنده نگری هشیلان تکمیل می شود و به بهره برداری می رسد، گفت: این سایت در حال حاضر حدود 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- فرمانده یگان حفاظت اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: خشک سالی و کاهش بارندگی سبب شده است تا حضور غیرمجاز دامداران در مراتع و مناطق حفاظت شده استان بیشتر شود.
همشهری   ۲ ساعت پیش    
رئیس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: آتش سوزی در جنگل ها و مراتع منطقه حفاظت شده خامی در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد در بامداد دوشنبه 30 فروردین پس از دو شبانه روز تلاش بی وقفه مهار شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، حفاظت و نگهداری از میراث فرهنگی تاریخی جهان و انتقال آن به نسل آینده را ضرورری دانست و تاکید کرد: تجارب دیروز و امروز را چراغی فراروی آینده میراث بشری کنیم.
اقتصاد ایران: اصفهان- معاون پایش و نظارت حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: حدود 75 بال فلامینگو از ابتدای بهار امسال به مهمانی تالاب بین المللی گاوخونی آمدند.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
کتابخانه شخصی شهید غلامرضا ملکوتی شامل 578 نسخه کتاب به منظور حفاظت و بهره مندی بهینه پژوهشگران و اصحاب علم و دانش به سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران اهدا شد.
فکر اقتصادی   ۳ ساعت پیش   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،در این شرایط غیرعادی، مراقبت بیشتر از امور زندگی، رفاه و سلامتی در خانه ها و حفاظت از محیط زیست مهم تر از قبل شده است ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۳ ساعت پیش    
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی البرز گفت: یک کوزه سفالی مربوط به عصر مفرغ در کرج کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست استان قزوین، نسبت به شیوه امحای زباله های عفونی در بیمارستانها در شرایط همه گیری کرونا هشدار داد و گفت : پسماندهای عفونی بیمارستان های این استان پایش و نظارت می شود.
سازمان شیلات ایران   ۳ ساعت پیش    
تعداد بازدید: 2 جانشین فرمانده یگان حفاظت شیلات گلستانگفت: طی یک مرحله گشت دریایی،  مامورین اینیگانتوانستند جهتجلوگیریازصیدغیرمجازومقابلهباصیادانغیرقانونی، 1نفر صیاد غیرمجاز را در در  منطقه چالاشت حوالی پره گلستانشناسایی و دستگیر نمایند. ...
یک حلقه گرزه مار توسط نیروهای حفاظت محیط زیست شهرستان آبدانان در منطقه حفاظت شده دینارکوه رها سازی شد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - فرمانده یگان حفاظت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی آذربایجان شرقی گفت: طی سال گذشته تعداد 123 نفر از مجرمان و عاملان تعرض به میراث فرهنگی استان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.
برترین ها   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مهر: مدیرکل مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد گفت: آتش سوزی جنگلهای کوه خامی پس از سه روز مهار شد. وحید محمدی شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: منطقه حفاظت شده کوه خامی 30 هزار هکتار وسعت داشته و زیستگاه گونه های کمیاب گیاهی و جانوری همچون پلنگ، کل، بز و کبک است. ...
خبرگزاری فارس   ۴ ساعت پیش    
فرماندهی یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان مرکزی از شناسایی یک مورد تخلف در سرای صندوق سازهای بازار تاریخی اراک خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
کارشناس امور آزمایشگاه هوای اداره کل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: هوای کلانشهر اصفهان برای نهمین روز پیاپی در وضعیت قابل قبول (سالم) است.
باشگاه خبرنگاران   ۴ ساعت پیش    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد روز سی ام فروردین ماه در شرایط سالم برای تنفس شهروندان قرار دارد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- مرکز پایش و کنترل هوای اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان روز دوشنبه کیفیت هوای مرکز این استان را برای نهمین روز پیاپی سالم اعلام کرد.
خبرگزاری مهر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اصفهان- کارشناس امور آزمایشگاه هوا اداره کل حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: هوای کلانشهر اصفهان برای نهمین روز پیاپی در وضعیت قابل قبول (سالم) است.
فرمانده یگان حفاظت اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از اهدای 16 شی تاریخی به یگان حفاظت میراث خبر داد.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
اردبیل- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل در نشستی مشترک با مدیرکل دامپزشکی بر واکسیناسیون دام های اهلی مجاور با زیستگاه های حیات وحش این استان تاکید کرد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست خلخال گفت: مشاهده تمساح در رودخانه قزل اوزن این شهرستان تنها یک نوع شیطنت رسانه ای در فضای مجازی بوده و به هیچ عنوان واقعیت ندارد .
بررسی های کارشناسان سازمان حفاظت محیط زیست نشان می دهد علت اصلی مرگ گربه ماهیان در ساحل جاسک، فعالیت های صید و صیادی بوده است. به گزارش سازمان حفاظت محیط زیست ...
ایرنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان رضوی گفت: کیفیت هوای کلانشهر مشهد روز سی ام فروردین ماه در شرایط سالم برای تنفس شهروندان قرار دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۶ ساعت پیش    
بهار که می شود بهشت در پارک ملی و منطقه حفاظت شده ساریگل اسفراین عیان می شود.
خبر آنلاین   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
پیامهای رهبرمعظم انقلاب و رئیس جمهور به مناسبت روز ارتش، ادامه مذاکرات وین، واکسیناسیون برای حفاظت در برابر بیماری کرونا و... از تیترهای امروز مطبوعات است. 23302
شعار سال   ۷ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
کوره پخت سفال در روستای گیلده واقع در شهرستان شفت، با قدمتی بیش از 200سال، سازه ای منحصربفرد است و برای حفاظت از آن می باید به موزه میراث روستایی گیلان منتقل شود.
شما نیوز   ۹ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی و سمت ساحلی روستای ریگو جزیره قشم مجموعا به مساحت سه هزار و 500 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۱:۴۶   + ۱۸ سایت دیگر  
"احیای زمین، افزایش بهره وری برای توسعه پایدار" به عنوان شعار روز جهانی زمین پاک از سوی سازمان حفاظت محیط زیست برای سال 1400 مشخص شده است.
فکر شهر   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۰۰:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
فکرشهر: تولد بهاره بره جبیرها در سایت جبیر پارک ملی دریایی نایبند در شهرستان عسلویه آغاز شد. به گزارش فکرشهر از محیط زیست، رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان عسلویه گفت: جَبیر اصلی ترین گونه خشکی زی پارک ملی دریایی نایبند است که به علت های مختلف از جمله شکار، تخریب زیستگاه ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گلستان گفت: بطور میانگین سالانه 200 هکتار از جنگل های پارک ملی گلستان دچار حریق می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
رییس کمسیون شهرسازی و معماری شورای اسلامی شهر تهران گفت: در راستای حفاظت از جان مردم در برابر کرونا، به همراه همکارانم در ⁧‫شورای شهر‬⁩ و ⁧‫شهرداری تهران‬⁩، مجدانه تلاش می کنیم تا در صورت امکان، بخشی از ⁧‫واکسن‬⁩ موردنیاز مردم پایتخت فراهم شود.
فکر اقتصادی   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری فکر اقتصادی ،رییس یگان حفاظت از اراضی ملی، دولتی و اجراییات سازمان منطقه آزاد قشم گفت: یک قطعه از اراضی خالصه دولتی واقع در خارج از محدوده طرح هادی و سمت ساحلی روستای ریگو جزیره قشم مجموعا به مساحت سه هزار و 500 مترمربع از سوی این یگان رفع تصرف شد. ...
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۸    
رییس سازمان ملی استاندارد ایران در پیامهای جداگانه ای، 29 فروردین، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را به فرماندهان ارتش و همه تلاشگران ، حماسه سازان و سربازان سنگرهای دفاع از امنیت و حفاظت از استقلال و تمامیت ارضی میهن اسلامی ایران تبریک گفت. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا : کرمی گفت: یک راس بره آهوی ماده که در بدو تولد به وسیله سودجویان از مادرش جدا شده بود به همت یگان حفاظت محیط زیست قلعه گنج کشف و ضبط شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست گچساران گفت: آتش سوزی در جنگل ها و مراتع منطقه حفاظت شده خامی در جنوب استان کهگیلویه و بویراحمد پس از 48 ساعت تلاش مهار شد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۲:۱۴   + ۱۵ سایت دیگر  
شفقنا_ رهبر جریان حکمت ملی عراق گفت: فضای سیاسی کشور دچار وضعیت خطرناک جدایی توده های مردم از رهبران سیاسی شده و ابراز امیدواریم که انتخابات پیش رو فرصتی برای رفع این فاصله باشد. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۱:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
رئیس جمهوری افغانستان گفت: ما برای حفاظت از خاک کشور آمادگی کامل داریم، وقت آن رسیده حاکمیت ملی افغانستان به صورت کامل اجرایی شود و افغانستان بی طرفی خود را ثابت کند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۵۸   + ۱۷ سایت دیگر  
سامانه مدیریت حفاظت و احیا (پرونده الکترونیک آثار تاریخی) با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مناسبت گرامی داشت روز جهانی بناها و محوطه های تاریخی یکشنبه 29 فروردین 1400 در سالن فجر وزارتخانه رونمایی شد. ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
حدود سه سال پیش سازمان حفاظت از محیط زیست با پشتیبانی و حمایت شخصِ عیسی کلانتری رئیس این سازمان در قراردادی با شرکت “نانو صنعت پرشیا” به بهانه نجات و احیای تالاب بین المللی انزلی اقدام به اجرای طرحی به نام “بایوجمی” کرد که با انتقادات بسیاری از اساتید دانشگاه، صاحبنظران و فعالان محیط زیست مواجه شد ...
توریسم آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۹ - ۲۰:۳۸   + ۱۴ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول از ممنوعیت ورود وسایل نقلیه به منطقه گردشگری دره توبیرون خبر داد.