چهارشنبه ۲۸ اردیبهشتساعت ۱۵:۲۴May 2022 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «سامانه»

آقای خبر   ۸ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار مهر ، اداره کل بورس و اعزام دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: با توجه به درخواست های مکرر متقاضیان تأسیس مؤسسات و شرکت های اعزام دانشجو و پیرو مصوبه مورخ 18 اسفند 1400، کارگروه نظارت بر مؤسسات و شرکت های اعزام دانشجو به خارج از کشور بدین وسیله اعلام می کند ...
صدای بورس   ۹ دقیقه پیش   + ۷ سایت دیگر  
سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در آغار به کار دچار مشکل و اختلال شد و امکان ثبت نام وجود ندارد.
خبر آنلاین   ۹ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
واکنش وزیر ارشاد به حمله سایبری به سایت نمایشگاه و سامانه های وزارت ارشاد را ببینید.منبع:آخرین خبر
استاندار خراسان رضوی گفت: راه اندازی سامانه رسیدگی به زائرین بدلیل حضور میلیونی زائرین و مجاورین آقا علی ابن موسی الرضا از اهمیت ویژه ای برخوردار است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۸ دقیقه پیش    
وزیر اقتصاد گفت: بسیاری از پرداختی ها تا پارسال بیرون از نظامات رسمی بود که راه اندازی سامانه پاکنا، اصلاح شدند.
روند بازار   ۱۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
قیمت درهم امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت 1401 نوساناتی دارد. در مدت اخیر، روند بازار درهم چگونه بوده است؟ به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، قیمت درهم امارات امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت در سامانه سنا، با 0٫58 افت، 6976 تومان ثبت شده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۹ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
با تداوم درگیری ها در اوکراین یک مقام ارشد روس اعلام کرد تحویل سامانه موشکی اس-500 به ارتش این کشور آغاز شده است.
جهان اقتصاد   ۲۲ دقیقه پیش   + ۳۵ سایت دیگر  
معاون توسعه بازرگانی وزیر جهاد کشاورزی گفت:بر اساس شاخصه های هر واحد تولیدی اعم از دام های سبک و سنگین و مرغداری ها، سهمیه موردنیاز در سامانه بارگذاری شده است و پس از خریداری بین آنها توزیع می شود. ...
شاتا نیوز   ۲۳ دقیقه پیش    
سامانه یکپارچه تخصیص و فروش خودرو (sale.iranecar.com) در ادامه برنامه های تحولی وزارت صمت به منظور شفاف سازی، حذف تدریجی قرعه کشی و هدفمندسازی تخصیص خودرو به مصرف کننده واقعی راه اندازی شده است.
ایمنا   ۲۳ دقیقه پیش    
سایپا طرح فروش فوق العاده محصولات خود را در اردیبهشت و خرداد 1401 از طریق سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز کرد؛ در این طرح جدید، محصولات سایپا شامل انواع کوییک، ساینا و تیبا 2 عرضه و پس از ثبت نام، قرعه کشی فروش فوری برگزار می شود.
منوچهر منطقی در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد افزود: این هفت روز از دیروز شروع شده و تا سه شنبه هفته آینده ادامه خواهد داشت. وی اظهارداشت: سامانه مزبور در ابتدا ممکن است با یکسری مشکلاتی مواجه باشد اما سعی بر اینکه در اسرع وقت این مشکلات برطرف شود تا خریداران خودرو با مراجعه به سایت کمتر با مشکل ...
دولت   ۳۶ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تماس ها با سامانه تلفن 124 که مردم اعتراض ها را بیان می کنند شخصا بررسی می کنم.
قم پرس   ۳۶ دقیقه پیش    
به گزارش قم پرس : دکتر سیدمرتضی سقائیان نژاد همزمان با 27 اردیبهشت ماه روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی، با حضور در اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری، این روز را به فعالان این حوزه تبریک گفت. ...
ندای پیشوا   ۳۶ دقیقه پیش    
ثبت نام متقاضیان در سامانه یکپارچه فروش خودرو آغاز شد/ به گزارش خبرگزاری ندای پیشوا، ثبت نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو آغاز شده است و متقاضیان به مدت یک هفته فرصت دارند تا اقدام ...
خبرگزاری تسنیم   ۳۸ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
آیا فروش خودرو در سامانه یکپارچه خودرو تأثیراتی را هم بر بازار پرالتهاب قیمت خودرو گذاشته است؟
شاتا نیوز   ۴۰ دقیقه پیش    
مهم ترین وظیفه سامانه پاسخگویی یکپارچه وزارت صمت (سامانه نظارت و رسیدگی به تخلفات 124) دریافت انتقادات و شکایات مردمی در خصوص واحدهای صنفی است. خدمت رسانی این سامانه به صورت شبانه روزی بوده و مشکلات هم وطنان پس از دریافت به فوریت در دستور کار سازمان تعزیرات قرار می گیرد.
خبرگزاری فارس   ۴۳ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: از هفته آینده برگه های نظارت مردمی روی کالاها نصب می شود و از طریق سامانه و اپلیکیشن، به صورت خودکار موضوع قیمت کالاها قابل کنترل خواهد بود.
می متالز   ۴۸ دقیقه پیش   + ۳۲ سایت دیگر  
می متالز - با اجرایی شدن امکان صدور چک تضمینی در سامانه صیاد بانک توسعه صادرات نحوه اجرا و اصلاحات مربوط به مقررات آن تشریح شد.
تجارت نیوز   ۵۱ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، برای عرضه هماهنگ محصولات خودروسازان از دیروز آغاز به کار کرده. اما سامانه با اختلال مواجه شده بود. علت چیست؟ مشکل سامانه چه زمانی برطرف می شود؟
ایرنا   ۵۳ دقیقه پیش    
تهران- ایرنا- وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت گفت: تماس ها با سامانه تلفن 124 که مردم اعتراض ها را بیان می کنند شخصا بررسی می کنم.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۵۴ دقیقه پیش    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان مرکزی جلسه بازگشایی پاکت های مناقصه نیروهای حفاظتی ، از طریق سامانه ستاد (سامانه تدارک الکترونیکی دولت) در ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 1401/02/28 وبا حضورمدیرمحترم جناب مهندس موسوی و رییس کمیسیون جناب آقای حسن بیگی و اعضای کمیسیون معاملات ...
به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت ایران و به نقل از خبرگزاری صداوسیما ؛ مرزبان زاد در برنامه میز اقتصاد شبکه خبر افزود: در کنار سامانه فروش یکپارچه خودرو باید موضوع دیگر را درنظر بگیریم مثلا اینکه فروش به چه کسانی انجام می شود ضمن اینکه اطلاعات سامانه بعدا باعث سوء استفاده از افراد خاصی ...
تجارت نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳۰ سایت دیگر  
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تماس ها با سامانه تلفن 124 که مردم اعتراض ها را بیان می کنند، شخصا بررسی می کنم.
هم اندیشی   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر صمت گفت: از هفته آینده برگه های نظارت مردمی روی کالاها نصب می شود و از طریق سامانه و اپلیکیشن، به صورت خودکار موضوع قیمت کالاها قابل کنترل خواهد بود.
وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تماس های مردم با سامانه پاسخگویی وزارت صمت را شخصا رصد می کنم.
آخرین نیوز   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مجلس، گفت: سامانه رفاه ایرانیان با گذشت 10 سال از هدفمندی یارانه ها هنوز ناقص است، مثلا عده ای یارانه حقشان بوده و پرداخت نشده و عده ای مانند برخی نمایندگان مجلس یا برخی مدیران ارشد نظام یارانه به حساب شان پرداخت شده است.
فرصت امروز   ۱ ساعت پیش   + ۱۸ سایت دیگر  
فرصت امروز : بر اساس اطلاعات مندرج در سامانه شرکت مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس امروز با 11 هزار و 47 واحد کاهش در رقم یک میلیون و 594 هزار واحد ایستاد. همچنین شاخص کل با معیار هم وزن هم با 5186 واحد کاهش در رقم 442 هزار و 623 واحد ایستاد. ...
ایسنا   ۱ ساعت پیش    
ایسنا/سمنان سخنگوی سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از تسهیلات 2 میلیاردی ارزان قیمت برای حمایت از دامداران این استان خبر داد و گفت: دامداران استان سمنان برای دریافت تسهیلات حمایتی ویژه اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها باید در سامانه سیتا ثبت نام کنند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس کل دادگستری استان همدان از راه اندازی سامانه ای برای بررسی و نظارت بر عملکرد قضات در استان خبر داد و گفت: در این سامانه برای نخستین بار و بدون هیچ هزینه ای، رتبه بندی آنلاین قضات نیز انجام می شود.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- وزیر اقتصاد دارایی در حاشیه هیات دولت با اشاره به ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه در سامانه مربوط به سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: برای ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده تاکنون 500 هزار نفر به این سامانه مراجعه کردند.
55آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد دارایی با اشاره به ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه در سامانه مربوط به سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: برای ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده تاکنون 500 هزار نفر به این سامانه مراجعه کردند
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ساری - ایرنا - استانداری مازندران جدول حضور مدیران استان در سامانه ارتباط مردم و دولت را برای نیمه نخست خرداد ماه اعلام کرد که طبق آن 14 مدیر دولتی و بخش عمومی با حضور در سامانه سامد پاسخگوی شهروندان مازندرانی خواهند بود.
به گزارش روابط عمومی کمیسیون معاملات شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مناقصه عمومی یک مرحله ای امور حفاظت فیزیکی و نگهبانی ، در شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری، در روز دوشنبه، بیست و ششم اردیبهشت ماه سال جاری، ساعت 11:30، با هماهنگی کمیسیون معاملات ستاد شرکت ...
به گزارش روابط عمومی کمیسیون معاملات شرکت خدمات حمایتی کشاورزی مناقصه عمومی یک مرحله ای امور حفاظت فیزیکی و نگهبانی ، در شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان کردستان، در روز چهارشنبه، پبیست و هشتم اردیبهشت ماه سال جاری، ساعت 8 صبح ...
55آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۲۸ سایت دیگر  
در حالی دومین روز آغاز به کار سامانه یکپارچه تخصیص خودرو را سپری می کنیم که برخی خریداران با مشکلاتی در بارگذاری اطلاعات و نهایی کردن ثبت نام مواجه هستند.
ایرنا   ۱ ساعت پیش    
تهران-ایرنا- وزیر اقتصاد و دارایی امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه دولت با اشاره به ثبت نام از متقاضیان جدید یارانه در سامانه مربوط به سازمان هدفمندی یارانه ها گفت: برای ثبت نام از متقاضیان دریافت یارانه شامل افراد جدید و جامانده تاکنون 500 هزار نفر به این سامانه مراجعه کردند.
استانداری خراسان شمالی   ۲ ساعت پیش    
استاندار خراسان شمالی صبح امروز در ادامه ارتباطات مردمی مسئولان و ارتباط بی واسطه در سامانه سامد (111) حضور یافت و از طریق تلفن شنونده مسائل و مشکلات مردم بود.
سلام نو   ۲ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
وزیر اقتصاد گفت: طبق آمار وزارت رفاه از روز گذشته تا به امروز 500 هزار نفر به این سامانه مراجعه کردند و در مهلت یک روزه هم به درخواست افراد پاسخ داده می شود.
ایمنا   ۲ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
ایران خودرو ثبت نام پیش فروش خودرو با قیمت غیر قطعی ( پیش پرداخت علی الحساب) را در اردیبهشت و خرداد 1401 آغاز کرد. فرم ثبت نام اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام یکپارچه خودرو در دسترس است؛ تاریخ قرعه کشی آخرین فروش اینترنتی خودرو پس از ثبت نام اعلام می شود.
دانستنی آنلاین   ۲ ساعت پیش    
0/5 (0 نظر) 0/5 (0 نظر) برچسب ها برگه های نظارت مردمی روی کالاها فروشگاه های خوار و بار کنترل خودکار قیمتها وزیر صمت برچسب ها
مدیرکل دفتر صنایع وزارت صمت با اشاره به اینکه ثبت نام در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو در حال انجام است و سامانه قطع نشده است، گفت: اگر مشکل مقطعی در سامانه وجود دارد ناشی از کمبود پهنای باند است.
اقتصاد ایران: معاون توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی در نامه ای قیمت های جدید ذرت، جو و کنجاله سویا در سامانه بازارگاه را اعلام کرد.
اقتصاد ایران: با توجه به بررسی های صورت گرفته اطلاعات مربوط به املاک در دهک بندی ها در نظر گرفته نشده و این در حالی است که سامانه مربوط به آن در کشور وجود دارد، از این جهت لازم است هر چه سریعتر معیار املاک به دهک بندی خانوارها افزوده شود.
وزیر اقتصاد گفت: وزارت رفاه تا یک ماه آینده سامانه رفاه ایرانیان را به طور کامل ساماندهی می کند.
روز نو   ۲ ساعت پیش   + ۲۳ سایت دیگر  
به گفته توکلی، در هر دوره 200 تا 300 هزار خودرو فروخته می شود به نحوی که هر فرد یک خودرو ثبت نام می کند، بنابراین تعداد زیادی از افراد می توانند ثبت نام کنند.
ملیت   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره انجمن صنفی گاوداران با بیان اینکه قیمت نهاده های دامی به دلیل کرایه حمل در سامانه بازارگاه 700 تومان کمتر از نرخ مصوب اعلام شد، گفت: دولت باید بازار را اشباع کند.
به گزارش روابط عمومی سازمان صمت قم اکبر ابدالی رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان قم ، اظهار داشت: بر اساس قانون و بر اساس وظیفه ذاتی سازمان صمت بازرسان سازمان صمت ضابط سازمان تعزیرات حکومتی هستند موارد احتکار را کشف می کنیم سپس صورت جلسه می شود و در سامانه مخصوص ثبت تخلفات بین سازمان صمت و ...
قدس آنلاین   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره حمله سایبری به سامانه های وزارت ارشاد و بازبینی مجدد برخی از آن ها به دلایل امنیتی صحبت کرد.
ثبت نام برای دریافت یارانه به این ترتیب است که سرپرست خانوار، ابتدا برای کسب اطلاع از آخرین وضعیت ثبت نام خود، کد دستوری #کد ملی*43857*4* را شماره گیری و سپس با مراجعه به آدرس اینترنتی my.gov.ir نسبت به ثبت درخواست برقراری یارانه خانوار خود اقدام می کند.