سه شنبه ۱۱ آذرساعت ۰۶:۵۶Dec 2020 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مماشات»

نماینده   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۸:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با تاکید بر عزم قاطع و استوار کشورمان در پیمایش راه عزت و اقتدار هسته ای گفت: کاهش تعهدات برجامی در صنعت هسته ای خللی به تعاملات کشورمان با جهان ایجاد نمی کند.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۲    
وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم نظارت مستمر بر اجرای پروتکل های ضدکرونا، گفت: در این مرحله با هیچکس مماشات نکنید. ما پیک زمستانه ای را مانند تمام جهان پیش روی خود داریم.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۳:۴۰    
اقتصاد ایران: وزیر بهداشت با تاکید بر لزوم نظارت مستمر بر اجرای پروتکل های ضدکرونا، گفت: در این مرحله با هیچکس مماشات نکنید. ما پیک زمستانه ای را مانند تمام جهان پیش روی خود داریم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
نمکی گفت: در این مرحله با هیچ کس در خصوص رعایت دستورالعمل ها مماشات نکنید، ما یک پیک زمستانی در پیش داریم.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۰   + ۷۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: وزیر بهداشت با اشاره به پیک اخیر بیماری کرونا در کشور و با بیان اینکه طوفان سهمگینی بود و خوشبختانه در اکثر داریم به تعادل جدید بازمی گردیم، گفت: مردم به تله قدیمی عادی انگاری شرایط نروند و با تصور اینکه شرایط بهتر شده، ما را از اجرای دقیق پروتکلها دور نکنند. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۱۱    
" هرگونه مماشات در برابر آمران و عاملان این جنایت قابل قبول نبوده و در مقابل ارسال پالس های مذاکره ایستادگی خواهیم کرد."
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۲:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: در این مرحله با هیچ کس در خصوص رعایت دستورالعمل ها مماشات نکنید، ما یک پیک زمستانی در پیش داریم که باید بر رعایت دقیق دستورالعمل ها تاکید شود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ سعید نمکی، وزیر بهداشت در اجلاس روسای دانشگاه ها با اشاره به روند کاهشی کرونا در ایران گفت: امروزه شاهد تلاش های کادر درمان هستیم. خوشبختانه گزارشاتی دریافت شده که نشان از کاهش بیماری در کشور دارد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۴۹   + ۲۵ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه رعایت پروتکل های بهداشتی باید با جدیت دنبال شود خطاب به روسای دانشگاه های علوم پزشکی گفت: با هیچ کسی مماشات نکنید و هر پروتکل شکنی معادل مرگ و میر است.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۰:۱۷    
وزیر دفاع گفت: ما در بودجه دولت گام اول را برداشتیم در حالی که بودجه، سازمان پژوهش وزارت دفاع افزایش یافته بود دیروز تصمیم گرفتیم این بودجه را دو برابر کنیم.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۹ - ۰۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و روابط عمومی آستان حضرت عبدالعظیم(ع) با بیان اینکه ملت ایران در مورد انتقام خون شهدای مظلوم خود با کسی مماشات نمی کند، بر ضرورت ایجاد امید در جامعه از سوی خبرنگاران تأکید کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۴۸    
فرماندار زهک با بیان اینکه با کسانی که سلامتی مردم را به مخاطره می اندازند هیچ مماشات نخواهیم داشت، گفت: بیش از 80 درصد مردم زهک پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۳:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
بایدن برای نشان دادن عمق دوستی و وابستگی خود به اسراییل خطاب به نتانیاهو گفته بود: اگر اسراییل وجود نداشت هم او یک اسرائیل در منطقه درست می کرد.
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۱:۱۸   + ۳۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس گفت: امروز راه مماشات بسته است و انتقام گرفتن از آمران و عاملان این جنایت های بزرگ است که هزینۀ سنگین و غیرقابل بازگشت این ترورها را برای آنها مشخص خواهد کرد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۲۰:۳۶    
دشمن با خباثت هرچه تمام تر دست به ترور و براندازی می زند و کتمان هم نمی کند اما رئیس جمهور ما همچنان خود را به مذاکره و مماشات با دشمن قسم خورده ملت ایران مشغول کرده و هزینه این خوش باوری های ساده لوحانه را مردم ایران با شهادت فرزندان دانشمندش همچون شهید پروفسور محسن فخری زاده می پردازند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۸:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
محمدباقر قالیباف در پی ترور دانشمند هسته ای ایران خاطرنشان کرد: امروز راه مماشات بسته است و انتقام گرفتن از آمران و عاملان این جنایت های بزرگ است که هزینۀ سنگین و غیرقابل بازگشت این ترورها را برای آنها مشخص خواهد کرد.
آنچه منجر به شهادت محسن فخری زاده شد: مماشات در برابر ترور، پیشنهاد مذاکره در برابر فشار! مشخص نیست که چرا غرب گرایان که در ماه های پایانی زمامداری خود به سرمی برند هنوز بر راهبرد شکست خورده سازش تاکید دارند.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۲۲    
دشمن با خباثت هرچه تمام تر دست به ترور و براندازی می زند و هیچ هم کتمان نمی کند، رئیس جمهور ما همچنان خود را به مذاکره و مماشات با دشمن قسم خورده ملت ایران مشغول کرده و هزینه این خوش باوری های ساده لوحانه را مردم ایران با شهادت فرزندان دانشمندش همچون شهید پروفسور محسن فخری زاده می پردازند.
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۴۴    
قالیباف در خصوص اقدامات مجلس برای حفظ میراث شهید فخری زاده توئیتی را منتشر کرده است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۳:۰۰   + ۲۰ سایت دیگر  
ترور دانشمند و محقق برجسته کشورمان دکتر محسن فخری زاده خبر اول رسانه های جهان شده است. فرماندهان نظامی کشور از جمله فرمانده سپاه اعلام کردند مجازات عاملان ترور در دستور کار قرار گرفته است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۲:۲۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، قالیباف در خصوص اقدامات مجلس برای حفظ میراث شهید فخری زاده طی توییتی نوشت: امروز راه مماشات بسته است و انتقام گرفتن از آمران و عاملان این جنایت های بزرگ است که هزینۀ غیرقابل بازگشت این ترورها را مشخص خواهد کرد. ...
به گزارش نویدتهران،رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: وقوع حادثه تروریستی دانشمند مجاهد و نخبه دفاعی کشور بار دیگر چهره پلید رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی نسبت به ملت شریف ایران را آشکارتر ساخت و باید نهادهای امنیتی و اطلاعاتی نسبت به شناسایی ...
برترین ها / خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۰:۴۲   + ۱۳ سایت دیگر  
برترین ها: علیرضا سلیمی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در حساب توئیتر خود نسبت به ترور دانشمند هسته ای کشور واکنش نشان داد. این نماینده مجلس در توئیتر خود نوشت: شیک پوش های پشت میز مذاکره همان تروریست قاتل دانشمندان هسته ای و سردار شهید ما هستند. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۲۰:۱۰   + ۶۵ سایت دیگر  
رئیس مجلس شورای اسلامی نوشت: وقوع حادثه تروریستی دانشمند مجاهد و نخبه دفاعی کشور بار دیگر چهره پلید رژیم صهیونیستی و استکبار جهانی نسبت به ملت شریف ایران را آشکارتر ساخت و باید نهادهای امنیتی و اطلاعاتی نسبت به شناسایی، دستگیری و اشد مجازات عوامل این حادثه تروریستی اقدامات لازم را به انجام رسانند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
هشدار رئیس کمیته امنیتی انتظامی ستاد مدیریت بیماری کرونا استان کرمانشاه: با برپا کنندگان مجالس عروسی و عزا برخورد قانونی می شود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۱۰:۵۵    
مقام آمریکایی مماشات با ایران را تهدیدی برای صلح در خاورمیانه دانست.
اقتصاد آنلاین / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی کاخ سفید مدعی شد هر گونه تلاش برای آنچه وی مماشات در برابر ایران خواند، می تواند روند عادی سازی روابط کشورهای عرب منطقه با رژیم صهیونیستی را به خطر بیندازد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۹:۳۱    
فرمانده حوزه مالک اشتر زاهدان گفت: امنیت منطقه خط قرمز سپاه می باشد و در این خصوص با هیچ فرد و جریانی مماشات نخواهد شد، پایگاه های مقاومت با تیزبینی کلیه تحرکات را رصد و به هیچ کس اجازه ایجاد تا امنی را ندهند.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا با انتقاد از اعضای دولت جو بایدن گفت، آنها در یک دنیای فانتزی زندگی کرده و منفعل هستند. به گزارش ایسنا، مایک پامپئو، وزیر امور خارجه آمریکا در مصاحبه با فاکس نیوز گفت: تعدادی از آنها را می شناسم. آنها دیدگاه بسیار متفاوتی دارند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه آمریکا می گوید سابقه حرفه ای وزرای معرفی شده از سوی بایدن، حاکی از واپسگرایی آنها است و نشان می دهد که اهل مماشات هستند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۵:۰۹   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری دانشجو: وزیر امور خارجه آمریکا گفت وزرای انتخابی دولت احتمالی بعدی این کشور در جهانی خیالی زندگی کرده اند و اهل مماشات هستند. مایک پمپئو وزیر امور خارجه آمریکا روز سه شنبه گفت، وزرای معرفی شده از سوی جو بایدن رئیس جمهور احتمالی آمریکا در جهانی خیالی زندگی می کند. ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۴    
با وجود حضور عالیشاه در تمرینات تیمش اما شنیده ها حاکی از این است که یحیی چاره ای جز مماشات با عالیشاه نداشته است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۱:۲۲    
با گذشت زمان، مشخص شد برخی اعضای مجلس یازدهم حداقل در زمینه ورزش تفاوتی با دوره قبلی ندارند و اساس را بر رفاقت و مماشات با سلطانی فر گذاشته اند.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۰:۱۳    
فرماندار شهرستان پیشوا در نشست قرارگاه مبارزه با کرونا اظهار داشت: در پاسخ به ابهامات و سوالات مردم در خصوص قرار گرفتن شهرستان پیشوا در وضعیت قرمز باید گفت امکان اعمال سلیقه در تعیین وضعیت سه گانه کرونا وجود ندارد و این سنجش بر اساس ارزیابی های وزارت بهداشت و درمان صورت می گیرد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۲۰:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - مایک پمپئو در آخرین روز سفر 10 روزه اش به آسایی غربی و در مصاحبه با نشنال در ابوظبی با تاکید بر این که سیاست مماشات با ایران زیان آور خواهد بود، استراتژی امنیت ملی و سیاست خارجی دونالد ترامپ، رییس جمهور آمریکا را واقع بینانه خواندو گفت: برای دفاع از شهروندان آمریکا ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: مدتی قبل کمیته استیناف فدراسیون فوتبال در خصوص یک پرونده حکمی صادر کرده که هنوز این حکم ابلاغ نشده است. چند سال قبل یکی از کارمندان فدراسیون فوتبال در بخش روابط بین الملل برای انجام ماموریتی جهت برگزاری یکسری کلاس ها با حضور مدرسین بلژیکی بودجه ای را از فدراسیون می گیرد و برای ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۰۸:۰۸    
نماینده مردم خمینی شهر در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان مجلس در نظارت بر هزینه کرد یک میلیارد یورویی برداشتی از صندوق توسعه ملی برای مقابله با کرونا کوتاه نیامده و مجلس در امر وظیفه نظارتی خود به هیچ وجه مماشات نخواهد کرد.
شهرخوان   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۹:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب اردبیل گفت: زمان مماشات با سارقان رزق و روزی مردم به سر آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
قطعا دلسوزان انقلاب باید نسبت به عملکرد نمایندگان تعصب و غیرت بیش تری نشان دهند و با هرگونه عاملی که بخواهد اعتماد عمومی به انقلاب را خدشه دار کند، با جدیت، بدون مماشات و تعارف و با قهر انقلابی برخورد کنند.
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۰۲:۱۴   + ۵ سایت دیگر  
اگر برای حفاظت از سلامت، قرنطینه می کنیم در اجرای آن مماشات نورزیم و با جدیت و در زمان مناسب آن را اجرا کنیم. اگر برای معیشتِ دوران قرنطینه بسته ای کمکی طراحی می کنیم از ظرفیت همه امکانات دولتی، شرکتی، مردمی و بنیادها استفاده کنیم ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۱۹:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
مهاباد- ایرنا- فرماندار میاندوآب با بیان اینکه در شرایط کنونی حفظ سلامت مردم مهم ترین اولویت در کشور است، گفت: اکنون که در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا قرار داریم، شاهد عدم تمکین بازارهای دواب این شهرستان به مصوبات ستاد ملی کرونا هستیم ولی برای مقابله با این امر، با کسی مماشات نداریم.
فرمانداری نجف آباد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۲۳:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه شهرستان به همراه مدیر محترم شبکه بهداشت و درمان شهرستان در جلسه ویدئو کنفرانس ستاد استانی مبارزه با کرونا با حضور وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، استاندار محترم استان و سایر اعضاء محترم ستادی مشارکت نمودند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
امنیت جامعه خط قرمز پلیس است و با ناامن کنندگان جامعه مماشات نخواهد شد.
راه ملت   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۱:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری کهگیلویه و بویراحمد از رفع تصرف 45 هزار متری از اراضی شهرستان دنا خبر داد و گفت: رفع تصرفات از انفال با قوت و قدرت ادامه دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۲۳:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
تیم های پارس جنوبی جم و ایران جوان بوشهر در دیداری تدارکاتی به تساوی دست یافتند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۵:۰۸   + ۳۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: اکنون زمان مماشات و عادی انگاری نیست، در صورت هرگونه غفلت از طرف مردم و مسئولان با فرا رسیدن روزهای سردتر وضعیت بیماری به مراتب سخت تر و سنگین تر خواهد بود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۴:۲۰    
دیگر نباید ته رودخانه، مجروح و جنازه جمع کنید وزیر بهداشت خطاب به مدیران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: اولین گامی که باید بردارید تا بارتان را سبک کنید، نظارت بر اجرای پروتکل ها است. اگر پروتکل ها رعایت نمی شود و شما سکوت کنید، مسئولیت عمده گردن شما است. ...
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
مشاور امنیت ملی پیشین آمریکا ادعای ترامپ مبنی بر تقلب در انتخابات ریاست جمهوری را رد کرد.