جمعه ۱۵ اسفندساعت ۰۴:۳۷Mar 2021 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نذورات»

روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۶:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
نصف جهان: درآمد موقوفات استان اصفهان در سال جاری 46 درصد افزایش یافته است. معاون مدیریت منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف و امور خیریه اصفهان گفت: درآمد سال جاری موقوفات استان اصفهان بیش از 46 درصد بیشتر از سال قبل شده است. ...
بسیج   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۱۱:۵۲    
مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس، از اختصاص نذورات ماه های محرم و صفر به بیمارستان های حضرت علی اصغر (ع)، شهید فقیهی و نمازی به صورت ارزاق خام به عنوان تلاشی برای تقویت تعامل مشترک با مجموعه سلامت خبر داد.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
حوزه/ کارشناس مذهبی رسانه ملی گفت: در عموم منابع دینی امر خیر کاشت درخت مورد تاکید قرار گرفته و پایه اصلی در موقوفات و نذورات غرس درخت است و در غرس درخت می توان از ظرفیت حوزه ها، دانشگاه ها و مدارس بهره مند شد.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
عیسی بابایی با اشاره به فعالیت 240 مرکز نیکوکاری در گلستان گفت : این مراکز امسال 68 میلیارد تومان کمک های مردمی و نذورات جمع آوری و در جشن نیکوکاری نیز تاکنون 8 میلیارد جمع آوری کرده اند .
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۳:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
روز عاشورا محمود کفشش را درمی آورد و پابرهنه همراه دسته می رفت و چون عاشورا روزه آب می گرفت در طول مسیر که مردم نذورات پخش می کردند، چیزی نمی خورد و تشنه لب مسیر را می رفت و می آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۹:۲۷   + ۷ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان البرز با اشاره به اینکه ستاد عتبات عالیات از برکات مکتب حاج قاسم سلیمانی است، گفت: کمک های نقدی و نذورات مردم به ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان با توجه به شرایط کرونا و مشکلات معیشتی و اقتصادی بیشتر از سال گذشته بوده است.
دانستنی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
برچسب ها ترویج فرهنگ و سیره حضرت رضا علیه السلام دانستنی آنلاین رسانه طرح ملی نذر رسانه رضوی برچسب ها
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۹:۱۱    
مسئول ستاد دیه چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه نهادهای مردمی و یا افرادی که می خواهند در آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد سهیم شوند می توانند نذورات نقدی خود را به حساب این اداره واریز کنند، گفت: گروه مردمی سه شنبه های مهدوی(دختران بام ایران) شهرکرد، برای این کار خیر پیش قدم شده اند.
جهت پرس   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۷:۵۰    
اما این روزها طبق بررسی های میدانی خبرنگار ما حجم افراد نیازمند برای بدست آوردن نذورات و خیرات به دلیل شرایط بد اقتصادی در بهشت زهرا(س)بیشتر شده است.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۱۱:۴۰    
حوزه بسیج شهرداری منطقه13 در اقدامی جهادی نسبت به راه اندازی پویش نذر قربانی ماهانه اقدام کرده است. به گزارش شوراآنلاین و به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه13، با توجه به شیوع کرونا پویش_نذر_قربانی_ماهانه با هدف کمک به کارگران زحمت کش راه اندازی شد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۲۱:۳۱    
مجمع خیران بهداشت و سلامت استان که نام آن، امام هادی علیه السلام است، از مردم خواست به شکرانه نعمت سلامتی خود و خانواده هایشان، نذورات خود را در راه تجهیز مراکز درمانی و بهبود بیماران مبتلا به کرونا خرج کنند.
تابناک اصفهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۸:۱۸   + ۱۱ سایت دیگر  
کمال حیدری افزود: به همت مجمع خیران بهداشت و سلامت استان اصفهان از این پس امکان کمک الکترونیکی مردم برای بهبود بیماران مبتلا به کرونا در پی راه اندازی سامانه قبوض برخط فراهم شده است تا نیکوکاران نذورات خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری پرداختکنند. ...
میزان مراجعه مردم مهربان و نوعدوست خراسان رضوی در طرح نذرخون فاطمی افزایش یافته است اما اهدا کنندگان باید توجه داشته باشند که نیاز به خون همیشگی است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۲۱:۴۸    
فتحی با اشاره به کاهش 80 درصدی نذورات بقاع متبرکه به جهت شیوع کرونا،گفت: در راستای لبیک به منویات رهبری درخصوص رزمایش کمک مومنانه از محل موقوفات قائمشهر تاکنون 3 هزار و 850 بسته معیشتی به ارزش هر بسته 300 هزار تومان بین نیازمندان توزیع شد.
روزنامه وارش   ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ - ۱۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
فتحی رییس اوقاف قائمشهر در نشست خبری از کاهش درآمد در نذورات بقای متبرکه خبر داد و گفت: در سال جاری کل مبلغ درآمدی اوقاف حدود 30 میلیارد ریال بوده و همچنین امسال کاهش 80 درصدی درآمد نذورات بقاع متبرکه را داشتیم. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ - ۱۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول امور بانوان ستاد بازسازی عتبات عالیات کشور با اشاره به نقش مهم بانوان در جمع آوری نذورات برای بازسازی عتبات عالیات گفت: میزان مشارکت بانوان در بازسازی عتبات عالیات بیش از 50درصد است.
دیار میرزا   ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ - ۱۸:۱۸    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه لنگرود گفت: 80 امامزاده تحت مدیریت ما هستند و از محل درآمد نذورات در راستای عمرانی و بازسازی و همچنین فعالیت قرآنی استفاده می کنیم.
حوزه   ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ - ۱۰:۲۷    
حوزه/ ر قالب طرح بنای نور یک وام بدون بهره و ضامن درنظر گرفته شده تا افراد بتوانند نذورات خود را ادا کنند؛ هرلحظه نیز که موفق نشدند اقساط را پرداخت کنند، ستاد متعهد است مابقی پول را به بانک بازگرداند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ - ۱۱:۲۱    
اهالی خیر روستای محمدآباد شهرستان آران و بیدگل هزینه پذیرایی هیات ها و نذورات خود را صرف خرید تجهیزات پزشکی کردند.
پلیس فتا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس پلیس فتا استان فارس از شناسایی و دستگیری 16 نفر ازعاملان انتشار شماره حساب شخصی در فضای مجازی که جهت جذب کمک های مردمی به صورت غیر قانونی فعالیت داشته اند، خبر داد. ...
احتساب   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۵:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
احتساب - مدیر دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه بادرود گفت: وقف مشارکتی با عنوان "نهالستان پسته" در بادرود برای ایجاد محل درآمد پایدار برای امامزادگان آقا علی عباس و شاهزاده محمد (ع) در بادرود به ثبت رسید. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس ستاد عتبات عالیات استان گیلان با اشاره به اجرای طرح بنای نور در گیلان و تشریح جزییات این طرح افزود: این طرح با هدف تسهیل در مشارکت عمومی برای بازسازی عتبات عالیات است و به عنوان یک طرح مشارکتی برای جمع آوری نذورات مردمی است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۱:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
دوهندو با بیان اینکه فعالیت های ستاد عتبات عالیات بیش از پیش اطلاع رسانی شود گفت: عملکرد مردم گیلان در ارائه نذورات و کمک به بازسازی عتبات و عالیات در عراق مطلوب است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۱۰:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس سازمان عتبات و عالیات گیلان با بیان اینکه میزان مشارکت مردم ما نسبت در سه ماه دوم و سوم نسبت به سه ماهه اول افزایش فراوانی داشته، گفت: علی رغم شرایط کرونایی حاکم بر کشور نذورات مردم نسبت به سال های گذشته افزایش داشته است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۷:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
گرگان- مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت: برپایی هر نوع ایستگاه های صلواتی با محوریت توزیع نذورات و چای (موکب ها، خیمه ها، چادر و ...) در تمامی استان و شهرستان ها ممنوع است.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، کاربرفضای مجازی در واکنش به فروش تابلو آیدین آغداشلو در توییتر نوشت: این تابلو تو حراج تهران 12 میلیارد تومان به فروش رفت و رکورد حراج تهران رو شکست. فقط یادتون باشه تو ایام فاطمیه و محرم پولاتونو صرف نذورات و مداحی و هیئت نکنیدااااا، عوضش بدین به اینا تابلو بخرن ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۶:۵۳   + ۱۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام احمدزاده با بیان اینکه 8 هزار روضه خانگی با همکاری موقوفه مهر فاطمی مشهد و مراکز افق بقاع متبرکه استان خراسان رضوی اجرا می شود، گفت:12 هزار بسته معیشتی و 30 هزار پرس غذای گرم توسط هیئت ها و مراکز افق از محل موقوفات و نذورات توزیع می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۱۰    
موسسه خیریه زینبیه ی عقیله ی بنی هاشم زینب کبری (س) در نظر دارد با مساعدت و یاری مردم طرح جمع آوری نذورات مردمی ایام فاطمیه را در رامهرمز آغاز کند.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس هیات امنای آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع) بافق گفت: با شروع بکار هیأت امنا مجموعه پشت بام آستان که از وضعیت نامناسبی برخوردار بود با کمک خیری و از محل نذورات و اعتبارات داخلی بازسازی شد. ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
سمنوپزان از دیرباز جزء مراسم آئینی و مذهبی شهرهای مختلف ایران در ایام شهادت حضرت فاطمه (س) است که صاحب اصلی مراسم سمنوپزان حضرت فاطمه زهرا(س) است. جوانان هیأت بیت الزهرا شهرستان آمل در ایام فاطمیه این آیین سنتی را برپا داشته اند ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۲۲:۲۸   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا بهترین راه پرداخت صدقه و نذورات پرداخت الکترونیکی است.
ابنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
به گفته مسوول ستاد بازسازی عتبات عالیات لرستان میزان نذورات و مشارکت مردم استان درایام شیوع ویروس کرونا بیش از دو برابر سال قبل افزایش داشته است.
بافق فردا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۸:۰۹    
رئیس هیات امنا آستان مقدس امامزاده عبدالله(ع) بافق از افزایش 40 درصدی نذورات خبر داد. سید سعید حسینی با اعلام این خبر گفت:هیات امنا از 26 دی ماه سال 1395 از طریق سازمان اوقاف و امور خیریه منصوب شد و از بدو شروع کار با مشکلات عدیده ای مواجه گشت. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۰:۳۱    
مدیر روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات البرز گفت: امکان پرداخت آنلاین نذورات بازسازی اعتاب مقدسه فراهم شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۲۲:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
ارجونی گفت: هدایت نذورات به سمت سلامت محوری و اقدامات درمانی از فعالیت های هیئات مذهبی در ایام کرونا است.
بسیج   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۱:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: استان سمنان مقام چهارم استان در جمع آوری نذورات ستاد بازسازی عتبات عالیات در سطح کشور را کسسب کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۴:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
گروه استان ها دلدادگان بسیاری در طول تاریخ از گوشه و کنار جهان به بارگاه ملکوتی امام رضا(ع) متوسل می شوند و نذورات نقدی و غیرنقدی خود را به این آستان مقدس تقدیم می کنند.
پایگاه مقاومت بسیج شهید تندگویان شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه ارومیه همزمان با فرا رسیدن ایام فاطمیه و اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی و همرزمانشان از محل نذورات بسیجیان شرکت ایستگاه صلواتی برپا کردند
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۷:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
آستان قدس رضوی در برنامه ریزی دقیق با همکاری دفاتر استانی ضمن شناسایی نیازمندان در بازه های زمانی مختلف کمک ها و نذورات خیران را در قالب گوشت قربانی، سبد کالای مواد غذایی، غذای متبرک و در برخی موارد کمک نقدی به مستضعفان اعطا می کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
به همت اداره نذورات و هدایای مردمی آستان حضرت عبدالعظیم الحسنی(ع)، طرح رزمایش مواسات برای حمایت از نیازمندان در ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) برگزار می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
مسوول عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی در بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی در شمالغرب کشور گفت: مردم با اعطای نذورات خود به مساجد، بیشترین مشارکت را طی طرح شهید حاج قاسم سلیمانی به خود اختصاص دادند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
اراک--رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی، گفت: بیش از 40 میلیارد ریال در قالب کمک های مردمی و نذورات در سال جاری در استان مرکزی جمع آوری شده است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۲۳:۱۶    
به مناسبت ایام فاطمیه هیئات مذهبی شهرستان خرم آباد اقدام به پخش نذورات و کمک های مومنانه کردند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
اراک - ایرنا - مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان مرکزی گفت: 30 هزار بسته معیشتی از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون از محل موقوفات، نذورات و کمک های خیران تهیه و بین نیازمندان این استان توزیع شد.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۵:۲۷    
قلم_ مرکزی_رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان مرکزی گفت: بالغ بر 4میلیارد تومان کمکهای مردمی و نذورات در استان مرکزی جمع آوری و باز توزیع شده است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۴:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- تهران- همزمان با فصل سرما خادمین امامزاده روح الله الحسنی (ع) تهران در اقدامی نسبت به تهیه شال گردن برای 300 کودکان کار اقدام کردند و همچنین از طریق نیات موقوفات ناحیه 3 اوقاف شهر تهران، کارت خرید پوشاک 500 هزار تومانی برای 800 کودک کار و نیازمند نیز توزیع شد.
صبح قزوین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۳:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل ستاد بازسازی عتبات استان قزوین گفت: سال گذشته سردار سلیمانی طرحی برای بازسازی عتبات ارائه و ابلاغ کرد مبنی براینکه هر ایرانی در سال پنج هزارتومان برای ساخت عتبات کمک کند؛ برداشت شهید بزرگوار این بود که با جمع شدن این مبلغ در طول سال می توان فعالیت های عمرانی را انجام داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۴:۲۵    
آگلی از اقامه عزای حضرت زهرا(س) در مساجد روستای مرزیجران و تهیه و توزیع نذری در ایام فاطمیه خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۰:۲۰   + ۷ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری از توزیع 12 هزار بسته معیشتی در قالب طرح شهید سلیمانی در مازندران خبر داد و گفت: این بسته ها از محل عوائد موقوفات، کمک های خیرین و نذورات مردمی تهیه و بین نیازمندان و مددجویان توزیع خواهد شد.
ایمنا   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۰۸:۵۴    
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه گلپایگان گفت: به منظور توسعه حریم بارگاه امام زادگان هفده تن طرح تملک و آزادسازی پیرامون آن از محل اعتبار نذورات و موقوفات آن اجرا شد.