چهارشنبه ۰۷ مهرساعت ۰۴:۳۴Sep 2021 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشتارگاه»

رییس سازمان امور عشایر ایران گفت: یک میلیون راس دام سبک عشایر توسط شرکت پشتیبانی امور دام خریداری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۶:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
بجنورد-ایرنا- معاون محیط زیست انسانی اداره کل حفاظت محیط زیست خراسان شمالی گفت: کشتارگاه صنعتی دام مکلف شده است که سیستم تصفیه خانه را تا دی ماه امسال راه اندازی و فعال کند و در غیراین صورت با آن برخورد قانونی می شود.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۶ - ۱۲:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
شهردار قم طی احکامی مدیران مناطق یک، پنج و شش شهرداری، همچنین سرپرست سازمان اتوبوسرانی، مدیرعامل سازمان پایانه ها، سرپرست سازمان کشتارگاه صنعتی و سرپرست مرکز علمی کاربردی شهرداری قم را تعیین کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۴۵    
160 کیلوگرم گوشت غیرقابل مصرف شتر به دلیل تب دار بودن در کشتارگاه دام نهبندان ضبط و معدوم شد.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۷:۲۵   + ۳۲ سایت دیگر  
به گزارش خلیج فارس ، باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: علیرضا سالمی درباره آخرین جزئیات توزیع گوشت مرغ در ایام تعطیلات اظهار کرد: بنابر دستور معاون اول رئیس جمهور و تاکید وزیر جهاد کشاورزی مبنی برعرضه مرغ در ایام تعطیل در میادین، این امر در فاز اول از جمعه آغاز شد. ...
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۶:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آماری که گمرک به تازگی منتشر کرده است در مردادماه امسال بیش از 52 هزار تن گوشت قرمز در کشتارگاه های رسمی عرضه شده که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 43 درصد افزایش یافته است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری همدان با بیان اینکه نرخ مصوب دولتی برای عرضه مرغ و تخم مرغ اعلام شده است، گفت: عرضه این محصولات با قیمتی بیش از نرخ تعیین شده گرانفروشی محسوب و با عوامل تامین و توزیع اعم از مرغدار، کشتارگاه و اصناف متخلف برخورد قانونی می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۳:۰۶    
ایسنا/خراسان شمالی معاون پایش اداره کل محیط زیست خراسان شمالی از اعطای فرصت دوباره به شهرداری بجنورد برای رفع نواقص تصفیه خانه کشتارگاه صنعتی بجنورد خبر داد.
55آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۰۴ - ۱۰:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روزهای گذشته، تغییر خاصی نداشت. در همین رابطه و طبق اعلام مرکز آمار، وزن گوشت قرمز عرضه شده انواع دام های ذبح شده در کشتارگاه های رسمی کشور در مرداد 1400 جمعاً 52.8 تن گزارش شده است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
در مردادماه امسال بیش از 52 هزار تن گوشت قرمز در کشتارگاه های رسمی عرضه شده که نسبت به مدت مشابه پارسال 43 درصد افزایش دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نبود کشتارگاه با توجه به تعداد بالای دام سبک و سنگین در خراسان جنوبی، رونق صنعت دامپروری را کند کرده است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۱:۱۸    
استاندار خراسان جنوبی ضمن تأکید بر راه اندازی اورژانسی بزرگترین کشتارگاه خراسان جنوبی گفت: هم اکنون این استان با توجه به دغدغه دامداران نیازمند این کشتارگاه است.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۲۰:۱۳    
قیمت انواع گوشت قرمز امروز نسبت به روزهای گذشته، تغییر خاصی نداشت. در همین رابطه و طبق اعلام مرکز آمار، وزن گوشت قرمز عرضه شده انواع دام های ذبح شده در کشتارگاه های رسمی کشور در مرداد 1400 جمعاً 52.8 تن گزارش شده است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۷:۳۱    
کشتارگاه های صنعتی مهمترین مرجع نظارت و کنترل بهداشتی و کیفی دام های کشتار شده هستند.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۵:۴۰    
بر اساس نتایج این طرح، وزن گوشت قرمز عرضه شده انواع دام های ذبح شده در کشتارگاه های رسمی کشور در مرداد 1400 جمعاً 52٬800 تن گزارش شده، که سهم گوشت گاو و گوساله بیش از سایر انواع دام بوده است.
اقتصادگردان   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۴:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
در مردادماه امسال بیش از 52 هزار تن گوشت قرمز در کشتارگاه های رسمی عرضه شده که 43 درصد نسبت به قبل افزایش دارد.
اقتصاد آنلاین / افق تهران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۳:۰۷   + ۷ سایت دیگر  
طبق اعلام مرکز آمار، وزن گوشت قرمز عرضه شده انواع دام های ذبح شده در کشتارگاه های رسمی کشور در مرداد 1400 جمعاً 52.8 تن گزارش شده، که سهم گوشت گاو و گوساله بیش از سایر انواع دام بوده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۰۳ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: طی شبانه روز گذشته 11 نفر دیگر از هم استانی قربانی کرونا شدند.
افزایش 49 درصدی مقدار عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه های رسمی نسبت به پارسال ثبت شده است.
سالمی گفت: امروز حدود 25تن مرغ گرم در 10میدان میوه و تره بار پایتخت عرضه شده است همچنین سهمیه مرغ گرم میادین در طول هفته هم افزایش می یابد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
مردم نسبت به کمبود مرغ در تعطیلات پایان هفته انتقاداتی داشتند که وزیر جهاد کشاورزی وعده باز بودن کشتارگاه ها در روز جمعه را داده است.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۳۱ - ۱۲:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: لاشه یک رأس گاو مبتلا به سپتی سمی در کشتارگاه شهرستان گیلانغرب از چرخه مصرف انسانی خارج شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۲:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
بیرجند- مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت:پروژه های بازار دام نهبندان با 95 درصد و کشتارگاه با 80 درصد پیشرفت فیزیکی به زودی به مرحله بهره برداری می رسد.
هم اندیشی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۹ - ۱۰:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
پایگاه تحلیلی خبری هم اندیشی: طی روزهای گذشته قیمت گاز در سطح اروپا رشد چشمگیری داشته است و حالا تولیدکنندگان گوشت در انگلیس قربانی این مسئله شده اند. درواقع صنعت تولید غذا و نوشیدنی انگلیس ممکن است با کمبود شدید گاز دی اکسید کربن که اتفاقا مصرف بالایی در میان آنها دارد مواجه شود ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۲۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
رئیس شورای اسلامی شهر دماوند از رفع 60 درصدی مشکلات کشتارگاه این شهر و از راه اندازی آن تا روز چهارشنبه خبر داد و درباره گزینه های شهرداری گفت: پنج گزینه نهایی تصدی پست شهرداری دماوند در حال بررسی است و به زودی گزینه نهایی معرفی خواهد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۶:۵۵    
در 6 ماه اول امسال، دامپزشکی طرقبه شاندیز بر کشتار 62 هزار و 13 راس گوسفند در دو کشتارگاه سنتی دام نظارت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام مدیرکل امور عشایر استان ایلام گفت: عشایر این استان تاکنون 35 هزار دوز واکسن کووید 19 دریافت کرده اند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۳:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
تجارت نیوز: کشتار دام های نارس به دلیل کمبود خوراک دام در کشتارگاه ها زیاد شد. با وجود اینکه تقاضایی برای خرید گوشت در بازار وجود ندارد اما به دلیل کمبود خوراک، در برخی مناطق دام ها با سن پایین راهی کشتارگاه می شوند. پوریان، رئیس شورای تامین دام: ...
استانداری خراسان رضوی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان رضوی گفت: سند آسیب شناسی و احداث کشتارگاه های صنعتی و مدرن در خراسان رضوی تهیه خواهد شد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۱۰:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - روز جمعه 26 شهریور، پیمان فلسفی مدیر عامل مرکز حلال جهانی و حجت الاسلام والمسلمین محمد دهقانی سرپرست ناظران شرعی این مرکز با 21 نفر از نمایندگان شرکت های برزیلی تولید کننده و صادر کننده گوشت قرمز و سفید به ایران جلسه مجازی داشت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۷:۰۵   + ۱۳ سایت دیگر  
سینمای ایران موفق به کسب دو جایزه اصلی از بخش فیلم های خارجی جشنواره بین المللی فیلم ولز شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۶ - ۱۱:۱۰    
گروه استان ها - استان زنجان با اینکه به عنوان یکی از قطب های پرورش طیور در کشور مطرح است اما با راه اندازی کشتارگاه صنعتی بلدرچین و بهره برداری از نخستین واحد صنعتی پرورش بلدرچین گام بلند تری در عرصه تولید پرندگان خواهد داشت.
خبر روز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۲۳:۵۸    
جلسه ساماندهی و برررسی و خصوصا حسابرسی ادوار گذشته که روی زمین مانده بود مصوب شد که ظرف روزهای اتی به سرانجام برسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۹:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه پرنده و ماهی علت اصلی گرانی مرغ را در نرخ عرضه این کالا از مرغدار به کشتارگاه و از کشتارگاه به واحد صنفی اعلام کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
پورنجف گفت : 5 تن و 121 کیلوگرم فراورد های دامی خام فاسد در سطح استان ایلام کشف و معدوم و 886کیلوگرم لاشه دام سبک و سنگین نیز در کشتارگاه های ایلام ضبط شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
2 هزار و 430 هزار تن مرغ زنده از شهرستان بهشهر به کشتارگاه های مازندران ارسال شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس اتحادیه صنف فروشندگان گوشت قرمز اصفهان درباره ذبح دام های مولد در کشتارگاه های استان، گفت: دامداران به دلیل هزینه های سنگین تولید و نبود نهاده ها، گاوهای مولد سنگین و بره های زیر 10 کیلوگرم را برای ذبح به کشتارگاه های استان می برند
برترین ها / خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۱:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
تجارت نیوز: بلدرچین در بازار گران و کمیاب شد. رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با اعلام این خبر گفت: تولید بلدرچین برای مرغدارها صرفه اقتصادی ندارد. به همین دلیل تولید بلدرچین کم شد. اخیرا به دلیل گرانی و کمبود دان، بلدرچین های ماده و مولد راهی کشتارگاه ها می شوند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۹:۳۶    
مشکل زیست محیطی کشتارگاهی در آستانه اشرفیه که مسئولان حفاظت محیط زیست مدت هاست قول رفع آن را داده اند، موضوع پیگیری 20 امروز است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۶:۱۵    
ایسنا/گلستان مدیرعامل این کشتارگاه گفت: مجهزترین و بزرگترین کشتارگاه صنعتی دام استان در شهرستان آق قلا با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در حال ساخت است.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۳    
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان با اعلام اجرای برنامه خودکنترلی معیارهای بهداشتی فرایند تولید در کشتارگاههای دام و طیور استان، اعلام کرد: دو محور اصلی نظارت دامپزشکان در کشتارگاه ها عدم انتقال آلودگی به واحد های پرورش طیور و پیش گیری از آلودگی های زیست محیطی استو
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۲:۳۹    
ملک حسینی فرماندار آزادشهر با هدف نظارت بر اقدامات انجام شده در خصوص کشتارگاه شهرداری آزادشهر از این مجموعه بازدید کرد. به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۸:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/اردبیل عضو هیئت مدیره انجمن صنفی مسئولین فنی و ناظرین بهداشتی دامپزشکی استان اردبیل گفت: ماده 19 آیین نامه نظارت بهداشتی دامپزشکی در مورد الزام استخدام دامپزشک و سایر رده ها در واحدهای پرورش دام و طیور و آبزیان، سردخانه ها، کشتارگاه ها، انبارها ...
پایگاه خبری انتهاج   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۰۴:۱۲    
به گزارش انتهاج به نقل از ایرنا؛ بجنورد -ایرنا- خشکسالی، گرانی نهاده های دامی و ناتوانی برای تامین خوراک دام سبب شده تا دخل و خرج دامداران خراسان شمالی هم خوانی نداشته باشد و به همین علت دام های مولد بویژه گوسفندان نژاد افشار، مغان و کردی راهی کشتارگاه ها می شوند.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۲۳:۵۳    
جلسه رفع مشکلات کشتارگاه صنعتی بجنورد به ریاست سرپرست شهرداری بجنورد و با حضور راهبر پروژه و مدیران شهرداری برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۷:۵۸    
هم زمان با هفته تعاون و با حضور مدیر شعب استان زنجان ، بزرگترین خط کشتار صنعتی بلدرچین و بوقلمون شرکت تعاونی کشتارگاه طیور زنجان با پرداخت تسهیلات بانک توسعه تعاون راه اندازی شد .
شوشان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۵۱    
شوشان - زمان بابادی شوراب : بسمه تعالی علیرغم داشتن مدرک مهندسی عمران و فوق لیسانس سازه های آبی بدلیل اینکه مدرک فوق لیسانس محیط زیست را هم داشتم، مدتی حکم مدیریت کشتارگاه دام سبک و سنگین شهرداری اهواز به من ابلاغ شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۱:۰۱    
بجنورد-ایرنا- خشکسالی، گرانی نهاده های دامی و ناتوانی برای تامین خوراک دام سبب شده تا دخل و خرج دامداران خراسان شمالی هم خوانی نداشته باشد و به همین علت دام های مولد بویژه گوسفندان نژاد افشار، مغان و کردی راهی کشتارگاه ها می شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
سمنان- ایرنا- رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به راه اندازی سامانه جامع تجارت گفت: گوشت مرغ از کالاهای اساسی در این سامانه از مبدا کشتارگاه تا مصرف کننده شناسه دار و قابل رصد و پایش می شود.
استانداری تهران   ۱۴۰۰/۰۶/۲۱ - ۱۰:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از پلمب کشتارگاه دماوند با ورود مدعی العموم خبر داد و گفت: پیمانکار این کشتارگاه تحت عنوان تهدید علیه بهداشت عمومی تحت تعقیب قضایی قرار گرفت.