دوشنبه ۲۴ خردادساعت ۰۳:۱۷Jun 2021 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «کشتارگاه»

خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۵:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با بیان اینکه درحال حاضر افزایش قیمت مرغ گوشتی در بازار آزاد غیرقابل دفاع است،گفت:کم کاری هایی در زمینه ثبت هوشمند اطلاعات کشتارگاه ها و حوزه تولید مرغ گوشتی از سوی دولت و سازمان های ذی ربط صورت گرفته است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۱۴:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
نایب رییس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی افزایش قیمت مرغ را ناشی از انحرافات مسیر کشتارگاه تا توزیع دانست و گفت:فروش مرغ بیش از نرخ مصوب 24هزار و 900 تومان گرانفروشی است.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۳/۲۳ - ۰۹:۱۱   + ۹ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بعد از تحویل مرغ گوشتی توسط تولید کننده به کشتارگاه مشخص نیست چه میزان از آن، به عنوان محصول نهایی به بازار عرضه می شود و به دست توزیع کننده حقیقی می رسد.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۲:۳۵   + ۱۰ سایت دیگر  
دامداران به دلیل گرانی خوراک دام، توان علوفه رسانی به دام های خود را ندارند و بره کشان به راه انداخته اند اما سود این بره کشان فقط نصیب دلالان می شود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۱۰:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
مرغ این روزها بالاتر از قیمت در مراکز فروش مازندران عرضه می شود، در این زمینه سرپرست معاونت بهبود تولیدات دامی جهاد کشاورزی استان در این زمینه عنوان می کند ...
کشتارگاه صنعتی طیور آزادگان شهرستان خاش با حضور موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، واعظ مهدوی مدیرعامل بنیاد همدلان آینده نگر سیستان و بلوچستان "هاسب" و جمعی از خیرین و مسئولان محلی شهرستان خاش آغاز به کار کرد.
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۲ - ۰۱:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر شعب بانک کشاورزی استان آذربایجان شرقی گفت: طرح کشتارگاه سبک وسنگین بنام آذرگوشت آتروپات با مشارکت این بانک بزودی در شهرستان میانه به بهره برداری می رسد. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۹:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
با حضور استاندار کشتارگاه صنعتی طیور خاش راه اندازی شد.
منابع آگاه فاش کردند که شرکت JBS آمریکا اخیرا مجبور شده چندین میلیون دلار به بیت کوین به عنوان باج به هکرهای سایبری پرداخت کند.
شفا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۲:۳۴   + ۳۰ سایت دیگر  
با توجه به انتقال بیماری از طریق گوشت، لاشه ها به مدت 24 ساعت در پیشسرد کشتارگاه های مجاز نگه داری می شوند
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۱ - ۱۱:۲۵   + ۱۹ سایت دیگر  
مدیر عامل اتحادیه صنعت دامپروران گفت: با توجه به کمبود بارش و نبود علوفه، دامداران دام های مولد خود را به کشتارگاه می برند که این امر زنگ خطری برای تولید گوشت کشور است.
بازار نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۳:۰۱   + ۱۳ سایت دیگر  
در راستای تنظیم بازار مرغ کلیه کشتارگاه ها ملزم به ورود و ثبت اطلاعات کشتار مرغ در سامانه جامع تجارت شدند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت: در چند ماه آینده بساط کشتارهای غیرمجاز در سطح استان برچیده می شود.
افق تهران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ستاد تنظیم بازار در راستای تنظیم بازار مرغ کلیه کشتارگاه ها از الزام ثبت اطلاعات کشتار در سامانه جامع تجارت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۱:۱۹   + ۷ سایت دیگر  
در راستای تنظیم بازار مرغ کلیه کشتارگاه ها ملزم به ورود و ثبت اطلاعات کشتار مرغ در سامانه جامع تجارت شدند.
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ملکشاهی گفت:تعداد 16 واحد از قصابی های سطح شهرستان که مبادرت به کشتار دام در خارج از کشتارگاه و بدون رعایت ضوابط بهداشتی نموده بودند با حضور نمایندگانی از نیروی انتظامی و پلیس اماکن پلمب گردیدند .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۰:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس شبکه دامپزشکی قاینات از حذف و معدوم سازی لاشه 7 راس گاو در کشتارگاه دام شهرداری قاین خبر داد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۸:۰۵    
مدیر کل امور عشایر استان فارس گفت: خرید حمایتی دام زنده مازاد عشایر در کشتارگاه های شیراز، مرودشت و اقلید آغاز شد و عشایر خسارت دیده از خشکسالی که تمایل داشته باشند دامشان را به فروش برسانند با توجه به محل استقرار می توانند به یکی از این کشتارگاه ها مراجعه کنند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اداره بهداشت و مدیریت بیماری های دامی اداره کل دامپزشکی خراسان جنوبی اظهار کرد: از آنجایی که بیماری خونریزی دهنده تب کریمه کنگو در دام، بدون علامت است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۰:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
اراک- با پیگیری، انتشار گزارش ها و مصاحبه های خبرگزاری مهر مبنی بر توقف رویه فروش و کشتار دام مادر در استان مرکزی، جلسه ای برای ایجاد بسته مدیریتی جهت حل مشکلات کشتارگاه دام برگزار شد.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۲۳:۳۹    
سیاست های نادرست دولت می رود تا بحران ها و دلسردی کشاورزان به بخش دامداری نیز برسد و این صنعت نیز در آستانه تعطیلی قرار گیرد چنانکه رییس شورای تامین دام کشور با تاکید براینکه صنعت دامپروری کشور نیازمند نقدینگی است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
فرماندار تویسرکان با اشاره به پیشرفت فیزکی بیش از 95 درصدی پروژه در دست احداث کشتارگاه طیور این شهرستان گفت: حدود چهار ماه آینده پروژه به بهره برداری می رسد
تابناک ایلام   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان ایلام از آغاز طرح ساماندهی کشتار غیرمجاز و عرضه مرغ زنده در استان خبر داد و گفت: در حال حاضر بیش از 320 مرکز غیرمجاز کشتار مرغ در ایلام فعال است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۴:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت که همزمان با دومین روز از هفته محیط زیست زباله های رها شده در نزدیکی کشتارگاه صنعتی دام این شهرستان واقع در 2 راهی صالح آباد جمع آوری شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۳:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان غربی رییس اداره صنعت، معدن وتجارت شاهین دژ از کشف محموله مرغ زنده در این شهرستان خبر داد و گفت: در راستای رصد و بازرسی نحوه عملکرد واحدهای مرغداری و کشتارگاه های دام و طیور شهرستان یک محموله مرغ زنده که بصورت غیر قانونی و خارج از شبکه در حال توزیع بود کشف شد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۸ - ۱۵:۴۷   + ۱۷ سایت دیگر  
رییس شورای تامین دام کشور با تاکید براینکه صنعت دامپروری کشور نیازمند نقدینگی است، گفت: اکنون تولیدکنندگان با کمبود جدی نقدینگی و علوفه دامی روبرو هستند که همین امر باعث شده تا دام ها، زودهنگام روانه کشتارگاه شوند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۲۲:۴۷    
دادستان شهرستان بشرویه گفت: امروز پس از اتمام مهلت یک ماهه دادستانی به شهرداری شهرستان جهت تجهیز کشتارگاه بازدید در دستور کار دادستانی قرارگرفت.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۷:۵۲    
مرصاد نیوز: رئیس دامپزشکی شهرستان هرسین گفت: از ابتدای سال تاکنون برای بیش از 1000 راس بره پرواری به کشتارگاه های خارج از استان مجوز حمل بهداشتی صادر شده است که نسبت به سال های گذشته حدودا" 5 برابر شده است.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۵   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره اتحادیه مرغ تخم گذار استان تهران درباه علت گرانی تخم مرغ گفت: دولت به مرغ های با سن بالای 90 هفته نهاده نمی دهد و با توجه به شرایط تولید و بازار نهاده، تولیدکنندگان نیز مرغ های بالای 90 هفته را به کشتارگاه می فرستند. فقط در اردیبهشت ماه 2 تا 2 ...
عصر تبریز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۲۳:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان کشتارگاه صنعتی شهرداری تبریز گفت: قیمت گوشت قرمز در سطح شهر تعدیل یافته و قیمت های ارائه شده در برخی رسانه ها غیرواقعی هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۶ - ۱۱:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان بهار گفت: خروجی غیراستاندارد پساب کشتارگاه های شهرستان بهار آلودگی زیست محیطی را به همراه دارد
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۳ - ۱۳:۰۱    
سازمان FBI از REvil به عنوان گروه مهاجم در حمله سایبری به شرکت تامین کننده گوشت JBS نام برد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دامدار باغملکی گفت: کاهش نزولات آسمانی و افزایش قیمت علوفه و نهاده دامی سبب شده تا دامداران دام مولد خود را روانه کشتارگاه کنند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
خسروی گفت: در صورتی که مشکلات کارخانه طلای کودکان، کشتارگاه طیور و کارخانه چدن رفع شود، فرد بیکاری در شهرستان خوسف نخواهیم داشت.
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۳/۱۲ - ۱۳:۴۷    
به منظور کنترل و نظارت بیشترتوزیع مرغ گرم در شهرستانهای بویراحمد، دنا و مارگون تیم های نظارتی ویزه در ساعات اولیه روزهای کشتار، در کشتارگاه های استان مستقر می شوند و نظارت دقیق بر توزیع این کالا را تا مرحله عرضه و رسیدن کامل به دست مصرف کننده واقعی،رصد وپایش می نمایند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۳۷    
کشتارگاه مرغ پارسیان پس از 15 روز تعطیلی با حکم قضایی بازگشایی شد.
ایانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۳:۲۸    
مدیر جهاد کشاورزی ساری گفت: چهار کشتارگاه با اشتغال 100 نفر، 4 واحد کارخانه خوراک دام با اشتغال 92 نفر و هفت کارخانه فعال لبنیات با اشتغال 119 نفر در این شهرستان فعالیت می کنند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۱:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ایلام با تاکید بر این که همه مرغداری های استان موظف به تحویل مرغ خود به کشتارگاه ها هستند، گفت: با این اقدام عملا مرغی برای عرضه کشتار غیر مجاز در مراکز سطح شهر باقی نمی ماند.
سینما جریان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۱ - ۱۰:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سینما جریان | فیلم کشتارگاه ساخته عباس امینی در سی و ششمین دوره جشنواره فیلمهای پلیسی فرانسه جایزه ویژه داوران را به دست آورد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۲۱:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
واحد کشتارگاه مرغ در کهگیلویه و بویراحمد توسط تعزیرات حکومتی جریمه شد.
برترین ها / ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۴:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
ایسنا: نایب رئیس کانون انجمن صنفی مرغداران گوشتی گفت: مرغداران مرغ هایشان را با نرخ مصوب عرضه می کنند اما اینکه همین مرغ ها با قیمت مصوب به دست مردم نمی رسد نشان دهنده این است که در مسیر کشتارگاه تا واحدهای صنفی قطعا تخلف و سودجویی رخ می دهد. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
دو فیلم متری شیش و نیم جایزه بزرگ بهترین فیلم و جایزه منتقدان و کشتارگاه جایزه هیات داوران جشنواره فیلم های پلیسی فرانسه را دریافت کردند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
احمدی از افزایش 600 درصدی صدور مجوزهای حمل دام در خلیل آباد به مقصد کشتارگاه های داخل و خارج استان در دو ماه ابتدای سال جاری نسبت به سال گذشته خبر داد.
میزان   ۱۴۰۰/۰۳/۱۰ - ۱۰:۲۰    
خبرگزاری میزان - میلانلویی، رئیس دادگستری شیروان ضمن تقدیر از مدیرعامل کشتارگاه صنعتی طیور پرستو به دلیل بکارگیری مددجویان زندان و نهاد های حمایتی مانند کمیته امداد و بهزیستی در این واحد صنعتی این امر را اقدامی خداپسندانه دانست که موجبات دلگرمی هرچه بیشتر مددجویان در بازگشت به کانون خانواده و جامعه ...
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۸:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره نظارت بر بهداشت عمومی و مواد غذایی اداره کل دامپزشکی خراسان رضوی گفت : وجود خونابه به دلیل افزایش دمای نگهداری مرغ بسته بندی شده یا متناسب نبودن سایز پلاستیک با مرغ است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۶:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دامپزشکی استان مرکزی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون تولید گوشت قرمز در کشتارگاه های دام استان مرکزی نسبت به مدت مشابه گذشته 55 درصد افزایش یافته است. در سال جاری 1960 تن گوشت قرمز در کشتارگاه های دام استان مرکزی تولید شد، در حالیکه میزان تولید این محصول در مدت مشابه سال گذشته 1007 تن بود.
مدیرعامل اتحادیه مرکزی مرغداران میهن با بیان اینکه در اردیبهشت ماه 2 میلیون مرغ تخم گذار بیش از آمار هر ماهه راهی کشتارگاه ها شده است، گفت: دولت آینده خود را آماده بازار ملتهب تخم مرغ و افزایش قیمت آن کند.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۲:۳۹    
ایلام- امامی، مدیرکشتارگاه صنعتی دام ایلام با اشاره به وضعیت کشتارگاه ایلام، گفت: کشتار و ذبح غیرمجاز مشکل اصلی کشتارگاه صنعتی ایلام است.