چهارشنبه ۱۳ اسفندساعت ۰۶:۳۷Mar 2021 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ولیعهد»

خبرگزاری مهر   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
عضو مجلس نمایندگان آمریکا با ارائه لایحه ای، خواستار تحریم محمد بن سلمان ولیعهد سعودی شده و اقدام علیه وی را به مثابه آزمایش دولت آمریکا در پایبندی به حقوق بشر دانست.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- دو قانونگذار آمریکایی با ارائه طرح های جداگانه در رابطه با قتل "جمال خاشقچی" روزنامه نگار منتقد آل سعود خواستار تحریم "محمدبن سلمان" و جلوگیری از ورود ولیعهد سعودی به ایالات متحده شدند.
یکی از نمایندگان دموکرات مجلس سنا آمریکا از ارائه طرحی بمنظور تنبیه محمد بن سلمان در جریان قتل خاشقجی خبر داد.
ستاره صبح   ۶ ساعت پیش    
اشاره: جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا برخلاف دونالد ترامپ که از انتشار گزارش سیا درباره قتل جمال خاشقچی خودداری کرد، گزارش قتل این روزنامه نگار سعودی را منتشر کرد. در این گزارش، محمد بن سلمان، ولیعهد جوان عربستان، آمر قتل خاشقچی معرفی شده است ...
نماینده مجلس نمایندگان آمریکا از ارائه طرحی در این مجلس خبر داد که اشتباه دولت بایدن را در خودداری از مجازات ولیعهد سعودی اصلاح خواهد کرد.
پرس شیعه   ۶ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان گزارشگران بدون مرز امروز اعلام کرد که علیه محمد بن سلمان ولیعهد سعودی در آلمان به اتهام جنایت علیه بشریت شکایت کرده است. به گزارش شیعه پرس به نقل از خبرگزاری فرانسه ...
دولت آمریکا صریحاً اعلام کرد که از تحریم یا هرگونه مجازات های اساسی دیگر علیه ولیعهد عربستان در ارتباط با قتل خاشقجی چشم پوشی می کند.
جام نیوز   ۱۰ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
سازمان بین المللی "خبرنگاران بدون مرز" شکایت نامه ای علیه محمد بن سلمان به دادستانی کل آلمان ارائه داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
یک روزنامه عرب زبان به نقل از منابع آمریکایی نوشت: اینکه رئیس جمهور آمریکا می گوید این کشور امکان تحریم مستقیم ولیعهد سعودی را ندارد یک دروغ است.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۷:۳۵    
خبرنگاران بدون مرز از بن سلمان و همدستانش به علت دست داشتن در قتل جمال خاشقچی به دادگاه عالی آلمان شکایت کردند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۶:۱۰    
منابع خبری از نقش احتمالی محمد بن زاید ولیعهد امارات در افشای گزارش قتل جمال خاشقجی خبر می دهند و می گویند، ولیعهد عربستان احساس می کند همتای اماراتیش به او خیانت کرده است.
خبرگزاری فارس: سازمان گزارشگران بدون مرز امروز (سه شنبه) در بیانیه ای از شکایت خود علیه محمد بن سلمان ولی عهد عربستان سعودی در دادگاهی در آلمان در ارتباط با قتل جمال خاشقچی خبر داد. ...
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۳۷    
سازمان گزارشگران بدون مرز از ولیعهد عربستان به دلیل دست داشتن در پرونده قتل فعال مخالف سعودی شکایت کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- به دنبال شکایت سازمان گزارشگران بدون مرز پرونده رسیدگی به اتهامات کیفری محمد بن سلمان در دادگاه کارلسروهه آلمان تشکیل شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
سازمان گزارشگران بدون مرز از طرح شکایتی علیه محمد بن سلمان در خصوص قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۵:۲۵    
خبرگزاری میزان – سازمان گزارشگران بدون مرز مستقر در پاریس با ارائه دادخواستی 500 صفحه ای به دادگاهی در آلمان، از محمد بن سلمان به دلیل قتل جمال خاشقجی ، منتقد سعودی شکایت کرد. ...
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
هشتگ های واکنش به انتشار گزارش دفتر اطلاعات ملی آمریکا در خصوص دستور قتل خاشقچی توسط ولیعهد عربستان سعودی در برنامه امشب هاشتاغ شبکه العام بررسی می شود. ...
ابنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
سازمان گزارشگران بدون مرز شکایت 500 صفحه ای از ولیعهد رژیم سعودی را به دادگاه کارلسروهه آلمان تقدیم کرده است.
الف   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۲۰    
روزنامه نیویورک تایمز نوشت رئیس جمهور آمریکا با خودداری از تحریم کردن ولیعهد عربستان به خاطر قتل "جمال خاشقجی" مخالف سعودی، یک قاتل را رها کرده است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۴۷   + ۷ سایت دیگر  
مردم نیوز : گزارش مربوط به قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی و شهروند دائم آمریکا در اکتبر 2018 در کنسولگری عربستان در استانبول که روز جمعه جامعه اطلاعاتی آمریکا منتشر کرد، عمدتا تاییدی است بر آنچه که از قبل می دانسته ایم ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۲:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه آمریکا از اظهارنظر درباره اینکه آیا نام محمد بن سلمان، ولیعهد سعودی جزو آن دسته از مقام های سعودی است که هدف محدودیت های ویزای آمریکا طبق "ممنوعیت جدید خاشقجی" قرار گرفته اند یا خیر، خودداری کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی در دیدار با نخستین سفیر امارات در این رژیم، از ولیعهد ابوظبی برای سفر به اراضی اشغالی دعوت کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
کاخ سفید امتناع آمریکا از اعمال تحریم ها علیه ولیعهد سعودی در پرونده جمال خاشقجی را توجیه کرد.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
جوبایدن رئیس جمهوری آمریکا درباره سرنوشت محمد بن سلمان بیانیه صادر می کند. شاهزاده خشن سعودی که تادیروز به پشتوانه دونالد ترامپ برای عموزادگانش رقص شمشیر می کرد، حالا در آستانه طرد شدن قرار گرفته است ...
تدبیر و امید   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ارزیابی ما این است که محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان سعودی مجوز انجام عملیاتی در استانبول ترکیه برای دستگیری یا قتل روزنامه نگار سعودی، جمال خاشقچی را صادر کرد. ارزیابی ما بر این اساس قرار دارد که ولیعهد سعودی از سال 2017 کنترل تصمیم گیری ها در پادشاهی عربستان سعودی را به دست گرفته است .
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
سفیر عربستان در سازمان ملل مدعی شد که گزارش آمریکا درباره قتل روزنامه نگار منتقد سعودی بر پایه "احتمالات" بوده و اتهامی را علیه ولیعهد سعودی اثبات نمی کند!
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
قطر تا چندی پیش، یکی از منتقدان جدی حکومت عربستان از جمله محمد بن سلمان، ولیعهد ماجراجوی پادشاهی سعودی محسوب می شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
اسلام آباد - ایرنا - روزنامه پاکستانی داون افشاگری اخیر آمریکا درخصوص پرونده قتل روزنامه نگار و منتقد سعودی را یک دیپلماسی ظاهری برای تحقق عدالت توصیف کرد و با اشاره به اینکه ولیعهد قدرتمند عربستان از فرآیند محاکمه خارج است، از دولت بایدن خواست تا عامل اصلی این جنایت بزرگ را به دست عدالت بسپارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
رئیس رژیم صهیونیستی از ولیعهد ابوظبی برای سفر به اراضی اشغالی دعوت کرد.
موج رسا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
گزارش اطلاعاتی آمریکا در خصوص ترور جمال خاشقجی به دستور ولیعهد عربستان خشم نماینده ریاض در سازمان ملل را برانگیخت.
حامیان ولایت   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
آمریکا انحلال تیم قتل به رهبری محمد بن سلمان ولیعهد عربستان را که به دلیل قتل جمال خاشقجی روزنامه نگار منتقد سعودی مورد تحریم واشنگتن قرار گرفته اند، خواستار شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۹:۰۳   + ۱ سایت دیگر  
در پی انتشار گزارش محرمانه سیا درباره نقش داشتن ولیعهد عربستان در قتل جمال خاشقجی، مخالفان مصری از دولت جو بایدن خواستند علیه رئیس جمهور این کشور اقدام کند.
جماران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران به نقل از خبرگزاری آلمان، همزمان با افزایش نگرانی ها از انفعال دولت جو بایدن در قبال ولعیهد عربستان، درخواست ها برای مجازات محمد بن سلمان به دلیل صدور دستور قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار سعودی بیشتر شده است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۶   + ۴ سایت دیگر  
دیپلماسی ایرانی: این گونه پیداست که دولت بایدن در صرافت اعمال مسائل حقوق بشری و برای متهم نشدن به تبعیض در این خصوص به سراغ متحدی چون عربستان و شخص ولیعهد عربستان رفته است. ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۳۵    
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا اعلام کرد که واشنگتن از عربستان خواسته است، واحد ویژه تحت کنترل ولیعهد سعودی در ارتباط با قتل روزنامه نگار منتقد این کشور را منحل کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۸:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - آل سعود در سال های اخیر با یکه تازی در جهان عرب که با کمک های کشورهای غربی به ویژه آمریکا انجام شده، خسارت های فراوانی به مردم مسلمان منطقه وارد کرده، ولی از قرار معلوم رییس جمهوری جدید آمریکا نمی خواهد دیگر شریک جنایات ریاض بویژه محمد بن سلمان ولیعهد سعودی باشد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - کابوس قتل جمال خاشقچی روزنامه نگار مخالف سعودی در استانبول ترکیه همچنان همراه محمد بن سلمان خواهد بود و حالا که گزارش نهادهای اطلاعاتی آمریکا منتشر شده است ولیعهد سعودی این روزها بیشتر از هر زمانی در گرفتاری و مخمصه دست و پا می زند.
ایران پرس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا از عربستان خواست واحد ویژه تحت کنترل محمد بن سلمان ولیعهد این کشور را که واشنگتن آن را در ارتباط با قتل جمال خاشقچی تحریم کرده است، منحل کند.
برترین ها / همشهری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۲۸   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری تسنیم: جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید دوشنبه شب به وقت تهران در یک نشست خبری تأکید کرد که دولت متبوعش قصد ندارد محمد بن سلمان ولیعهد سعودی را به دلیل نقش اثبات شده اش در قتل وحشیانه جمال خاشقجی روزنامه نگار مخالف حکومت سعودی -که در سال 2018 در کنسولگری عربستان در استانبول به قتل رسید- تحریم ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۷:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
هیئت حاکمه عربستان سعودی این روزها روزهای سختی را می گذراند. ملک سلمان بن عبدالعزیز که تلاش کرد پسرش را منصوب کند تا مسیر تازه ای را در عرصه سیاسی عربستان آغاز و پادشاهی را در خانواده خود متمرکز کند ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۶:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
تحلیلگر مسائل منطقه گفت: فشار آمریکا به ریاض منجر به مجازات ولیعهد سعودی نمی شود و در این مسیر نباید منتظر تغییرات شگرف در ساختار سیاسی ریاض باشیم.
تقریب   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۵:۴۸   + ۹ سایت دیگر  
رئیس اسبق سازمان اطلاعات عربستان در واکنش به گزارش اخیر نهادهای اطلاعاتی آمریکا درباره دخالت ولیعهد سعودی در قتل جمال خاشقچی، با حمله به دولتهای پیشین آمریکا گفت که بسیاری از جنایات جهان توسط نظامیان آمریکایی و به دستور عالی ترین مقامات این کشور انجام می شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۴:۳۲   + ۲۴ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: آمریکا از عربستان سعودی خواست، تیم و باند مخوف قتل جمال خاشقچی به رهبری محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی که واشنگتن این تیم را تحریم کرده است منحل کند. ...
افکار نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۳:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس گزارش یک روزنامه غربی نیروهای موسوم به واکنش سریع تحت نظارت ولیعهد سعودی برای حفاظت از وی روش های متفاوتی را در ترور منتقدان و مخالفان سعودی به کار می گیرند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۳:۰۰   + ۲۷ سایت دیگر  
پس از افشای گزارش محرمانه درباره دست داشتن، ولیعهد سعودی در ترور جمال خاشقچی روزنامه نگار منتقد سعودی، سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد که واشنگتن حق مجازات، ولی عهد سعودی را در آینده و در صورت لزوم محفوظ می داند.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۲:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
کاخ سفید با صدور بیانیه ای از محفوظ بودن حق تحریم محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از اسپوتنیک، کاخ سفید با صدور بیانیه ای از محفوظ بودن حق تحریم محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی خبر داده و اعلام کرد که اگر لازم باشد ...
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۱:۲۰   + ۱۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : سیتی بانک می گوید ، بیت کوین در نقطه اوج است و می تواند به ارز انتخابی برای تجارت جهانی تبدیل شود. قیمت طلا هم در نیمه اول کانال 1700 دلار نوسان کرد اما در بازار نفت اتهامات علیه ولیعهد سعودی وضعیت را متشنج کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید اعلام کرد آمریکا حق خود را برای تحریم محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در آینده درصورت لزوم محفوظ می دارد.
اقتصاد آنلاین / عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۰۰:۱۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کاخ سفید روز دوشنبه اعلام کرد، آمریکا حق مجازات ولیعهد سعودی را در آینده در صورتی که لازم شود، محفوظ می دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۲۳:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
وزیر دفاع اسبق آمریکا در سخنانی گفت قتل خاشقجی باید با عواقبی مواجه و تحریم های جدی و قاطعی ضد ولیعهد سعودی اعمال شود.