پنجشنبه ۰۱ مهرساعت ۰۷:۲۰Sep 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انفاق»

وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۳۰ - ۰۷:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
همزمان با سراسر کشور و در بستر فضای مجازی ( شبکه شاد) جشن عاطفه ها در قالب پویش مهر عاطفه ها با شعار مهر ماه مهربانی برای دانش آموزان کهگیلویه و بویراحمد برگزار می شود. ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۰:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
قائم مقام کمیته استان قزوین گفت: جریان نیکوکاری در کشور ما وجود داشته و دارد ولی مراکز نیکوکاری این جریان را فرهنگ سازی و منسجم می کند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۴:۳۲    
فواد فخفاخ، استاد دانشگاه تونس معتقد است مظاهر تکافل تنها در احسان و انفاق محدود نمی شود بلکه از آن دایره فراتر می رود تا همه شئون زندگی را شامل شود و تکافل در توسعه تمدن اسلامی از طریق ارتقای سطح روابط میان ملت ها و ادیان نمونه دیگری از مظاهر تکافل است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۲۸    
معاون توسعه مشارکت های مردمی کمیته امداد استان قزوین گفت: مرکز نیکوکاری نمایندگی کمیته امداد امام خمینی نیست بلکه یک مرکز مردمی و خیریه است که برای فرهنگ سازی انفاق تلاش می کند در واقع باید گفت که مرکز نیکوکاری به مثابه دفتر پیشخوان نیکوکاری است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۲:۱۸    
بخشدار ارداق گفت: رسالت کمیته امداد امام خمینی (ره) توسعه فرهنگ انفاق و نیکوکاری و ترویج بخشندگی و بخشیدن در میان مردم است.
استانداری گلستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۱۰:۵۶    
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان آزادشهر، پویش همکلاسی مهربان 2 باحضور امام جمعه و فرماندار ،مدیر آموزش وپرورش، مسئول ستاد اقامه نماز و مسئول بسیج دانش آموزی و فرهنگیان این شهرستان برگزار شد. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۴ - ۰۸:۴۲    
همدان(پانا)- مسوولین سازمان دانش آموزی استان همدان در دیدار رییس کمیته امداد امام خمینی استان بر محکم تر شدن ارتباط این دو ارگان تاکید کرده و عنوان کردند ایجاد روحیه انفاق و بخشندگی هدف همکاری سازمان دانش آموزی با کمیته امداد است. ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۳ - ۱۰:۰۷    
حجت الاسلام رمضانی گفت: امام حسن (ع) الگویی در انفاق و دستگیری از محرومان است و باید بر اساس سیره اهل بیت (ع) در کمک به نیازمندان و حفظ کرامت آنها عمل کنیم.
دیار میرزا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۸:۴۶   + ۵ سایت دیگر  
اگر مردی همسرش را از خانه بیرون کند، عمل او مصداق ترک انفاق است. ابتدا اظهارنامه ای خطاب به همسرتان دایر بر الزام ایشان به تحویل کلید ارسال نمایید. سپس در صورت ندادن کلید، شکایت کیفری ترک انفاق مطرح کنید.
ابنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۴    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا نشست اهمیت انفاق در قرآن کریم در مرکز اسلامی حضرت فاطمه زهرا(س) در شهر سائو پائولو بزرگ ترین شهر کشور برزیل، برگزار شد.
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۶/۱۶ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
انصاری معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش استان مرکزی گفت: پویش همکلاسی مهربان با مشارکت بسیج دانش آموزی از 15 شهریور لغایت 7 مهر ماه برای کمک به دانش آموزان نیازمند در مدارس سراسر استان دایر است که هدف از آن ترویج حس تعاون و انفاق میان دانش آموزان است.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۷:۱۷    
حجت الاسلام والمسلمین خاموشی گفت: اولین اثر مواسات و انفاق این است که مردم به عدالت و گشایش در امور امیدوار می شوند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۵:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
سرپرست وزارت آموزش و پرورش در نشست با اعضای جامعه خیرین مدرسه ساز کشور، گفت: هیچ صدقه ای بالاتر از انفاق در مسیر تعلیم و تربیت نیست. به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، پیش از ظهر امروز علیرضا کاظمی در نشست با اعضای جامعه خیرین مدرسه ساز کشور ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۳:۳۱    
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه گفت: امروز تظاهر به انفاق های مومنانه مردمی ضرورت جامعه است چراکه بیش از 80 درصد کمک ها از ناحیه مردم است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شهرری- ایرنا - رییس جامعه مدرسین حوزه علیه قم گفت: روحیه انفاق، ایثار و مواسات به عنوان اضلاع اقتصاد اسلامی پس از شیوع کرونا در کشور به اوج خود رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۱ - ۱۱:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
خداوند در قیامت به افرادی اجازه می دهد تا برای دیگران شفاعت کنند، ولی بسیاری از مردم، شرائط دریافت شفاعت را ندارند. کوتاهی و تساهل در نماز و انفاق و اطعام نیازمندان، و هدر دادن عمر، سبب محروم شدن ازشفاعت در قیامت می شود.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۰۹ - ۱۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
امام حسین(ع) باب ابواب مسابقات بندگی و بزرگ ترین انفاق کننده در راه خداوند متعال هستند.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۵ - ۲۲:۵۹    
(ثروت اندوزان منتظر بمانند که) روزی (فرا خواهد رسید که این سکه ها) در آتش سوزان دوزخ داغ و گداخته می شود و (فرشتگان عذاب) پیشانی و پهلو و پشت شان را با آنها داغ خواهد کرد (و در همین حال به آنها گفته می شود) این همان چیزی است که برای خودتان اندوختید (و به صورت گنج درآوردید و حبس کردید و در راه خدا ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۸:۵۶    
متقی فر با بیان اینکه تحویل گرفتن دولت توسط حجت السلام رئیسی در زمان خوبی انفاق نمی افتد، تاکید کرد: متاسفانه سید ابراهیم رئیسی در سال 1400 در بدترین شرایطی دولت را تحویل می گیرد که در تاریخ 42 ساله انقلاب اسلامی سابقه نداشته است.
اقتصاد آنلاین / فرادید   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۴۳   + ۱۵ سایت دیگر  
با پایان بررسی کلیات برنامه پیشنهادی دولت سیزدهم، مجلس وارد بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۵:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی فراکسیون شفافیت مجلس ضمن مخالفت با وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش تاکید کرد: مشکلات آموزش و پرورش مشکلات بزرگی است، انتظار بود برای رفع این مشکلات فردی بزرگ و با تجربه و با تخصص کافی و لازم در حیطه آموزش و پرورش معرفی شود که متاسفانه این اتفاق رخ نداد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام علوی تهرانی گفت: یکی از اصولی که در زندگی ما باید نهادینه شود این است که تدین دیگر نمی تواند ارثی باشد بلکه باید درسی باشد و آن را یاد گرفت. ظهور با ایمان ارثی محقق نمی شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
حجت الاسلام علوی تهرانی گفت: عبادت به سه قسمت تقسیم می شود؛ بخشی بدنی مثل نماز و روزه است؛ بخشی از عبادات مالی مثل خمس، انفاق و ذکات و ... هستند. سومین عبادت، روحی است که شامل تفکر می شود. این سه نوع عبادت به ترتیب سخت می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها _ عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: امام زمان(عج) در خون خواهی امام حسین (ع) خروج و قیام می کنند و خدا از ایشان دفاع می کند و پیروز می شوند و وقتی پیروز شدند کارشان اقامه یاد خدا، انفاق در راه خدا و امر به معروف و نهی از منکر است.
استانداری کرمانشاه   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری کرمانشاه؛ در متن پیام فریبرز نجفی مهر آمده است: 22 مردادماه را "روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی" نام نهاده اند. روزی برای تکریم و تعظیم به تمام تلاش های آنانی که بی نام و نشان و بی هیچ تکلفی، خدمت را معنایی دیگر می بخشند ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۱ - ۰۶:۱۲    
سید حسین خادمیان گفت: اگر کسی به سراغ نذر و انفاق بهداشتی در ایام محرم رفت، بداند که ثواب آن اگر بیشتر از اطعام نباشد، کمتر نخواهد بود.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
در ایام 17 مرداد و روز خبرنگار و همزمان با دومین روز از محرم حسینی رئیس ستاد اقامه نماز استان به انفاق هیئت همراه از دفتر خبرگزاری جام جم آنلاین بازدید و از خبرنگاران این مجموعه تقدیر بعمل آوردند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۲۰ - ۰۸:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه کیهان در ستون خبر ویژه امروز خود نوشت: نایب رئیس مجلس دهم مدعی شد مشکل تحریم با شعار و فحش دادن حل نمی شود.
برترین ها / کیهان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۱:۵۹   + ۳۰ سایت دیگر  
ایلنا: پزشکیان نماینده تبریز در مجلس گفت: امیدوارم که بتوانند با دیپلماسی موضوعات را حل کنند منتها دیپلماسی یعنی یک چیزی بدهید و یک چیزی بگیرید؛ تو نمی توانی فقط بگیری و هیچ چیزی هم نپردازی. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۷:۲۵   + ۶ سایت دیگر  
مختاری با بیان اینکه اگر چه هیئت های مذهبی ما همیشه کارکرد اجتماعی داشته گفت: تا پیش از کرونا برگزاری مراسمات عزاداری آنان بیشتر مورد توجه بوده که با شیوع کرونا این کارکرد با آزاد سازی زندانیان، مشارکت در طرح انفاق مومنانه و... نمایان تر به نمایش گذاشته شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۳:۱۳    
نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: زکات جلوه ایثار مال و بزنگاهی است که انسان در آن امتحان پس می دهد لذا شجره انفاق و احسان به خلق باید با پویا شدن هرچه بیشتر شورای زکات در استان ایجاد شود.
ستاد اقامه نماز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۹:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
سوال اول: با توجه به آیه 31 سوره ابراهیم .............. عامل رشد و اخلاص است؟ 1- انفاق آشکار 2- خوش اخلاقی 3- انفاق پنهانی 4- زکات دادن علاقه مندان میتوانند جهت شرکت در مسابقه “فقط عدد” گزینه مورد نظر خود را تا ساعت 9 صبح، 20 مردادماه به سامانه پیامکی 1000017 ارسال نمایند. ...
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۱۴:۴۷   + ۳ سایت دیگر  
روز گذشته شرکت بهساز کاشانه با نماد ثبهساز اطلاعیه مشخص شدن نتایج یک مزایده را در کدال منتشر کرد که حواشی زیادی به همراه داشت.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۸ - ۰۹:۱۰    
سیدحمید خویی در شرح اوصاف متقین در نهج البلاغه اظهار کرد: خداوند در توصیف عباد الرحمان می فرماید آنها کسانی هستند که وقتی انفاق می کنند نه خشک دستی کرده و نه اسراف می کنند لذا پارسایان هنگامی که مورد آزمون ثروتمندی و دارایی قرار می گیرند مست نمی شوند و تعادل خود را از دست نمی دهند و از میانه روی ...
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۱۲:۴۲    
مدیرکل کمیته امداد استان کرمان در پیامی فرارسیدن هفدهم مردادماه روز خبرنگار را به تمام اصحاب رسانه و اهل قلم و رسانه ملی به ویژه خبرنگارانی که در جهت اشاعه و نهادینه کردن فرهنگ خیر و احسان، انفاق و نیکوکاری در جامعه تلاش می کنند، تبریک گفت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۷ - ۰۸:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد در پیامی فرا رسیدن 17 مردادماه روز خبرنگار را به تمام اصحاب رسانه و اهل قلم و رسانه ملی به ویژه خبرنگارانی که در جهت اشاعه و نهادینه کردن فرهنگ خیر و احسان، انفاق و نیکوکاری در جامعه تلاش می کنند، تبریک گفت.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۳:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان قزوینبا بیان اینکه خبرنگاران نقش مهمی در فرهنگ سازی دارند، گفت: تعامل با رسانه ها ابزار موثر خدمت به نیازمندان است، تلاش می کنیم از این ظرفیت گران سنگ برای فرهنگ سازی انفاق و نیکوکاری استفاده کنیم.
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۰۱:۰۷    
جوادآباد(پانا)- علت انتخاب روز خانواده، شأن نزول آیه هل اتی در سوره الانسان است که راجع به خانواده و استحکام پایه های آن عنوان شده است. سوره هل اتی در روز 25 ذیحجه در شأن اهل بیت پیامبر (ص) نازل شد که پس از سه روز روزه و انفاق افطار خود، از طرف خداوند اطعام شدند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۴:۴۳    
حجت الاسلام قاسم جعفرزاده در گفت وگو با تازه ترین ها به نقل از مهر ، اساس تربیت انسان را کانون خانواده عنوان و اظهار کرد: سوره هل اتی در روز 25 ذی الحجه در شأن اهل بیت پیامبر ( ص) نازل شد که پس از سه روز روزه و انفاق افطار خود، از طرف خداوند اطعام شدند ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
احمد محمدی در گفت وگو با خبرگزاری میزان پیرامون کرامت و حاتم بخشی امیرالمومنین (ع) گفت: یکی از ویژگی های بارز ائمه معصومین (ع) کرامت آنان است این ویژگی خاص در امیرالمومنین (ع) به خوبی دیده شده و حتی آیه ای در باب کرامت ایشان نسبت به دست گیری از فقرا نازل شده که به آیه حاتم بخشی امیرالمومنین (ع) ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
در کشاکش روزها و در مواجهه با مشکلات اجتماعی و اقتصادی، هستند افرادی که با تمام داشته هایشان به میدان انفاق می روند و با رعایت تمام اصول، صادقانه خدمت رسانی می نمایند، جهادگران ولایت پذیری که فعالیتشان را بر مبنای اوامر رهبری تنظیم و برنامه ریزی نموده اند و این راز موفقیتشان است.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۰:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
شبکه رادیویی معارف سه شنبه 12 مرداد در برنامه مثل خورشید شنوندگان را با ثمرات میانه روی در انفاق از نگاه نبی اکرم(ص) آشنا می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، یکی از صفات ارزشمندی که اسلام برآن سفارش کرده، انفاق است که ثمرات بی شماری برای آن بیان شده ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۱۵:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مردم با وجود مشکلات فراوان اقتصادی اما در انفاق و ایثار همواره جلودار هستند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۹ - ۰۸:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- در دوران کرونا میزان اهدای خون در جهان کاهش داشته، اما در ایران این کاهش بسیار اندک بود و ایرانیان مانند همیشه در ایثار و انفاق پیش دستی کردند و سازمان انتقال خون هم خون مورد نیاز بیماران را در این مدت تامین کرد و هیچگاه ذخیره خون به بحران نرسید.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۰    
با حضور جمعی از فعالان اجتماعی در عرصه انفاق و نیکوکاری در مسجد ولایت شهر قزوین، مرکز نیکوکاری پویش مردم حاشیه قزوین راه اندازی شد تا خدمت رسانی مردمی به نیازمندان حاشیه شهر با جدیت بیشتری ادامه پیدا کند.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: انفاق یعنی انسان چیزی داشته باشد و بخشی از آن و یا همه آن را به دیگران ببخشد، لذا بالاترین درجه انفاق، جانفشانی و از خود گذشتگی شهدا است.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۲:۴۵   + ۷ سایت دیگر  
امام جمعه تبریز با تاکید بر لزوم توجه به انفاق و اطعام فقرا در دهه امامت و ولایت، گفت: هیئات عزاداری توجه کنند تا روز مباهله به هیچ وجه عزاداری محرم برگزار نشود همانطور که در طول چند سال گذشته هم چنین بوده است .
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۱:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
حدیث امام صادق (ع) درباره انفاق و خوشرویی را در این مطلب بخوانید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۲:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
حدیث امام صادق (ع) درباره انفاق و خوشرویی را در این مطلب بخوانید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کاشان از اجرای طرح ضیافت غدیر ویژه اطعام ایتام و نیازمندان در کاشان خبر داد.