شنبه ۰۴ بهمنساعت ۰۱:۵۹Jan 2021 23
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وزیرجهاد»

ایانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۳:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
کارخانه خوراک دام و طیور و آبزیان شرکت تعاونی پارس در خراسان شمالی با حضور دکتر خاوازی وزیرجهاد کشاورزی و هیئت همراه، استاندار خراسان شمالی و رییس سازمان جهاد کشاورزی و جمعی از معاونین و مدیران به بهره برداری رسید.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۴ - ۱۵:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
وزیرجهاد کشاورزی گفت: تمام بذوری که در کشور تولید می شود،حاصل تلاش های موسسه اصلاح نهال و بذر و موسسه تحقیقات دیم کشور است و با افتخار می توانیم اعلام کنیم در زمینه تولید بذر بیش از 95 درصد خوداتکا هستیم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۸:۵۲    
معاون وزیرجهاد کشاورزی در سفر به اُرزوئیه طرح ملی زراعت چوب را افتتاح کرد.
طلوع کرمان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۱:۵۸    
در دیدار آقای محمدی نماینده مردم بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس شورای اسلامی با آقای خاوازی وزیرجهاد کشاورزی مشکلات گردوکاران و کشاورزان منطقه بررسی و چاره اندیشی شد ...
موج رسا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۲۰:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
استاندار زنجان با اشاره به اینکه قیمت مرغ روند نزولی می گیرد گفت: مشکل نهاده های دامداران استان به وزیرجهاد کشاورزی ابلاغ می شود.
صراط نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۱۷:۵۳    
محمد علی طهماسبی معاون وزیرجهاد کشاورزی و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران که بطور همزمان سرپرستی معاونت باغبانی وزارت جهاد کشاورزی را عهده دار است همزمان به بزرگداشت روز بسیج در اقدامی نامتعارف و ناشایست دستور تبدیل دفتر پایگاه مقاومت بسیج این سازمان به واحد اداری را صادر نمود.
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۰:۰۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان، صالح محمدی مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان گیلان از دیدار استاندارگیلان با وزیرجهاد کشاورزی خبر داد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۱۴ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون آب و خاک وزیرجهاد کشاورزی گفت: 160 هزار هکتار از اراضی کشاورزی کشور تا پایان کار دولت از دیم به آبی تبدیل می شود که این یک اقدام توسعه ای ارزشمند در حوزه کشاورزی به شمار می رود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۲۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - معاون آب و خاک وزیرجهاد کشاورزی گفت: 50 هزار هکتار از طرح توسعه منابع آب و خاک در غرب و شمالغرب کشور تا پایان سال جاری به بهره برداری می رسد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۱۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
عباس صلاحی اردکانی روز شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: در اجرای تفاهم نامه همکاری بین رییس ستاد کل نیروهای مسلح و وزیرجهاد کشاورزی در سال 97 و تایید طرح مهارت آموزی کارکنان وظیفه نیروهای مسلح از سوی فرماندهی معظم کل قوا، با بهره گیری از فرصت وظیفه عمومی برای مهارت آموزی و [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۹:۳۱    
دیدار تشکل ها، فعالین و نخبگان کشاورزی خراسان جنوبی با دکتر خاوازی وزیر جهاد کشاورزی هم اکنون در بیرجند در حال برگزاری است.
پول پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت خدمات حمایتی کشاورزی طی نامه ای به خاوازی وزیرجهاد کشاورزی، از همکاری همه جانبه بانک کشاورزی قدردانی کرد.
نقدینه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
نقدینه - مدیرعامل شرکت روژین تاک طی نامه ای به دکتر خاوازی وزیرجهاد کشاورزی، از حمایت ها و همراهی همه جانبه بانک کشاورزی قدردانی کرد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، مدیرعامل شرکت روژین تاک در این نامه ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۳۷    
وزیر جهاد کشاورزی از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها با همراهی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان هرمزگان از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده های دامی از کشتی ها بازدید کرد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیرجهاد کشاورزی از سوله نگهداری ذرت و بسته بندی کودشیمیایی واقع در بندرشهیدرجایی در استان هرمزگان از نزدیک بازدید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
وزیرجهاد کشاورزی از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها با همراهی رییس سازمان جهادکشاورزی استان هرمزگان از بندر شهید رجایی و روند تخلیه نهاده ها بازدید کرد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۹:۲۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه مکانیزاسیون کشاورزی با اشاره به نوسانات قیمتی ماشین آلات کشاورزی، گفت: در این زمینه از بخش صنعت خواستیم با تهیه بسته های حمایتی و تشویقی لازم برای تولیدکنندگان ماشین آلات، تجهیزات و ادوات کشاورزی، ثبات لازم را در این بخش ایجاد کند. ...
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۱۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی مراسم آغاز سال تحصیلی جدید که در یکی از هنرستان های کشاورزی شهرستان ری برگزار شد، گفت: به منظور ارتقای جایگاه هنرستان های کشاورزی، تفاهم نامه همکاری بین وزارتخانه های جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش منعقد خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۶ - ۰۲:۴۰    
کاظم خاوازی ، وزیر جهاد کشاورزی در گفتگو با برنامه تلویزیونی تیتر امشب شبکه خبر گفت: در ابتدای انقلاب اسلامی در مجموع 27 میلیون تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شد که این رقم امسال به 130 میلیون تن افزایش می یابد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۲۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی گفت: در ابتدای انقلاب اسلامی در مجموع 27 میلیون تن انواع محصولات کشاورزی تولید می شد که این رقم امسال به 130 میلیون تن افزایش می یابد.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۰۶/۰۵ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
وزیرجهاد کشاورزی از پروژه ایجاد مرکز عرضه مستقیم محصولات کشاورزی و روستایی مجتمع انباری امین آباد شهر ری در استان تهران بازدید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۱۰:۳۲   + ۱۴ سایت دیگر  
گرگان - ایرنا - وزیرجهاد کشاورزی با تاکید بر ضرورت افزایش تعداد زنجیره تولید در کشور گفت که در هفت سال گذشته هزار و 600 واحد فراوری به مجموع ظرفیت صنایع تبدیلی کشور افزوده شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۱:۱۳    
یک طرح کشاورزی با حضور وزیر جهاد کشاورزی در شهرری افتتاح شد .
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
برنامه رویش شبکه هفت سیما، امروز شنبه اول شهریور، به موضوع کشاورزی هوشمند می پردازد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه رویش شنبه اول شهریور، به مناسبت هفته دولت با دکتر کامبیز بازرگان معاون وزیرجهاد کشاورزی و رئیس سازمان تحقیقات،آموزش و ترویج کشاورزی، درباره کشاورزی هوشمند گفت و گو می کند ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۲۳ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی ساعتی پیش از نهالستان منابع طبیعی در شهرستان ایوان بازدید کرد و از نزدیک در جریان توانمندی های منابع طبیعی استان در تولید نهال قرار گرفت.
رویش افکار   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۶:۳۹   + ۲۳ سایت دیگر  
به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی در جلسه هم اندیشی گندم کاران و صنایع وابسته بر لزوم اعمال نظر بخش خصوصی در سیاست گذاری ها و تصمیم گیری ها تأکید و اظهار کرد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۸:۱۶   + ۵ سایت دیگر  
در پی سفر وزیر جهاد کشاورزی و هیئت همراه به استان کرمان، رضوانی مشاور وزیربا خانواده شهید محمدی و جانباز ضیاء الدینی در کرمان دیدار وگفتگو کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۴/۰۱ - ۱۳:۱۸   + ۹ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی در نامه ای خطاب به مدیران ستادی و استانی این وزارتخانه بر ضرورت تعامل سازنده با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۷ - ۱۱:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- 448 پروژه مقابله با بیابان زایی در سطح 127 هزار هکتار به طور همزمان در 22 استان کشور با حضور وزیر جهاد کشاورزی افتتاح شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۲۱:۴۵   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی بر لزوم برنامه ریزی دقیق برای اجرای الگوی کشت پیش از شروع فصل نشاکاری در استان ها تاکید کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۱۵:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی گفت: هر کیلوگرم تخم مرغ به شکل نامحدود با قیمت 18 هزار و 900 تومان در میادین میوه و تره بار تهران عرضه می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۴ - ۱۳:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
با حکم وزیر جهاد کشاورزی مرتضی رضایی که سمت معاون وزیر جهادی کشاورزی را نیز برعهده دارد با حفظ سمت سرپرست شرکت پشتیبانی امور دام کشور شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۷:۰۵   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - انجمن صنایع فرآورده های لبنی اعلام کرد، با توجه به شرایط فعلی کشور، در صورتی با صادرات شیرخشک موافق است که ذخایر استراتژیک شیرخشک و کره تامین و حفظ شود.
معاون اول رئیس جمهور، بخش کشاورزی را عهده دار تامین امنیت غذایی مردم دانست و گفت: بزرگترین مسئله کشور مطمئن شدن از تامین امنیت غذایی مردم است و هیچ حکومتی نمی تواند نسبت به بخش کشاورزی بی تفاوت باشد.
اقتصاد آنلاین / دانا   ۱۳۹۸/۱۰/۱۱ - ۱۵:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین ، حسین شیرزاد رییس هیئت مدیره و مدیر عامل سازمان مرکزی تعاون روستایی ایران با اعلام این واقعیت که به ناچار باید وارد سیاست ها و راهبردهای مالی جدید بشویم و سمت وسوی هیئت مدیره در صندوق باید به کارایی مالی، توسعه کیفی نیروها و مکان یابی درست شعب و ارزیابی شعبه های فعلی با جدید ...
به گزارش اقتصادآنلاین ، حسین شیرزاد اظهار کرد: در راستای اجرای سیاست های حمایتی دولت و در اجرای ابلاغیه وزارت جهاد کشاورزی این سازمان به منظور حمایت از کشاورزان و جلوگیری از ضرر و زیان تولیدکنندگان اقدام به خرید زعفران تولیدی سال 1398 از کشاورزان نمود . ...
دانا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۹ - ۱۱:۴۶   + ۱۲ سایت دیگر  
براساس برنامه ریزی های انجام شده در طرح، در سال جاری تعداد 1100 شرکت تعاونی های غیرفعال موجود در 31 استان کشور مورد شناسایی قرار گرفته اند که مقرر است در اولین گام در سال 1398 تعداد 410 شرکت تعاونی غیر فعال تعیین تکلیف قرار گیرد.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۳۹۸/۰۹/۱۲ - ۲۰:۴۶   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مهر، مرتضی رضایی، شامگاه سه شنبه در همایش علمی صنعت طیور که در گلوگاه افزود: برای ساماندهی و سازماندهی در بخش صنعت طیور تاکنون 16 هزار واحد گوشتی در سامانه سماسد ثبت نام کردند که یک یا چند دوره در سال جوجه کشی دارند. ...
افق تازه   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۷:۵۱   + ۹۶ سایت دیگر  
جلسه استیضاح آقای حجتی در مجلس شورای اسلامی که قرار بود در جلسه علنی فردا (سه شنبه) برگزار شود، منتفی است. رئیس جمهور روز دوشنبه ضمن پذیرش استعفای "محمود حجتی" از مسئولیت وزارت جهاد کشاورزی، وی را به سمت مشاور رئیس جمهوری در امور کشاورزی و امنیت غذایی منصوب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: با توجه به موافقت رئیس جمهور با استعفای وزیر کشاورزی، جلسه استیضاح این وزیر منتفی شد.
میزان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۴:۳۰   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- عباسی گفت: با توجه به قبول استعفای وزیر جهاد کشاورزی از سوی رئیس جمهور ، جلسه استیضاح حجتی در مجلس شورای اسلامی که قرار بود در جلسه علنی فردا (سه شنبه) برگزار شود، منتفی است. تاریخ انتشار: 14:26 - 04 آذر 1398 - کد خبر: 570949
برترین ها / عصر ایران   ۱۳۹۸/۰۹/۰۴ - ۱۴:۱۵   + ۵۶ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: رئیس جمهور استعفای وزیر جهاد کشاورزی را قبول کرده است. اسدالله عباسی گفت: با توجه به قبول استعفای وزیر جهاد کشاورزی از سوی رئیس جمهور، جلسه استیضاح آقای حجتی در مجلس شورای اسلامی که قرار بود در جلسه علنی فردا (سه شنبه) برگزار شود، منتفی است.
ناطقان   ۱۳۹۸/۰۹/۰۳ - ۱۵:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
عباسی، سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت: امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور امروز به ما اعلام کرد که احتمالا حجتی استعفا داده و آقای رئیس جمهور هم نپذیرفته است، بر این اساس در صورت پذیرفته شدن استعفای او ...
مردم نیوز   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۲:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
مردم نیوز : به گزارش مرکز روابط و اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی، محمود حجتی افزود که به رغم تحریم های اقتصادی و محدودیت های ایجاد شده درمبادلات تجاری با حمایت های همه جانبه صورت گرفته از سوی دولت و تلاش و مشارکت تولیدکنندگان ...
ایرنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۴ - ۲۱:۲۳   + ۶۰ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - وزیر جهاد کشاورزی به آغاز اصلاح قیمت بنزین اشاره کرد و گفت که بحمدالله وضعیت تولید و تامین محصولات کشاورزی و امنیت غذایی جامعه در شرایط بسیار خوبی قرار داشته و کالاهای اساسی مورد نیاز مردم در حد کافی تامین و تولید شده و کشور در آرامش قرار دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۸/۰۸/۲۳ - ۱۸:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
در مراسمی با حضور محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی طرح توسعه باغات در اراضی شیبدار و گیاهان دارویی لرستان در شهرستان دورود افتتاح شد.