پنجشنبه ۱۶ مردادساعت ۱۷:۲۲Aug 2020 6

جدیدترین‌های «طرح الحاق»

 
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه لوکزامبورگ با تأکید بر اینکه طرح الحاق اسرائیل یک دزدی و نقض قوانین بین المللی است گفت: اتحادیه اروپا تنها در صورت پایبندی اسرائیل به قوانین بین المللی مناسبات اقتصادی خود با آن را توسعه می دهد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۴۶    
سخنگوی هیئت رئیسه گفت: اعلام وصول طرح الحاق یک ماده به آیین نامه داخلی، تعداد اعضای کمیسیون قضایی و حقوقی را تغییر می دهد تا جلسات این کمیسیون رسمیت پیدا کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، طرح الحاق یک تبصره به ماده 38 آیین نامه داخلی مجلس را به صورت عادی اعلام وصول کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۱۳   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی، طرح الحاق یک ماده به آیین نامه داخلی مجلس را اعلام وصول کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۰:۰۷    
عضو هیأت رئیسه مجلس اعلام کرد کهطرح الحاق یک تبصره به ماده 38 آیین نامه داخلی مجلس اعلام وصول شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۵۷    
عضو هیات رئیسه مجلس طرح الحاق یک تبصره به ماده 38 آئین نامه داخلی مجلس را اعلام وصول کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۰۹:۱۴   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - مقامات فلسطینی اعلام کردند که تل آویو مخفیانه در حال اجرای طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی است.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۲۱:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
عضو ارشد کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش فلسطین اعلام کرد که رژیم صهیونیستی عملاً در حال اجرای طرح اشغال کرانه باختری و الحاق آن به فلسطین اشغالی است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مقامات فلسطینی اعلام کردند که تل آویو به طور مخفیانه برنامه خود را برای اعمال حاکمیت بر بخش هایی از کرانه باختری اجرا می کند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۴۴    
شفقنا- یک مقام آمریکایی گفت: در رابطه با موضوع طرح الحاق کرانه باختری، اکنون توپ در زمین آمریکا است و دولت آمریکا همچنان طرح ترامب برای صلح میان اسرائیل و فلسطین را به پیش می برد . ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۵:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
یک وبگاه صهیونیستی به نقل از منبعی ادعا کرد که واشنگتن هنوز به طرح اشغال سی درصدی کرانه باختری فکر می کند و احتمال اجرای آن در ماه آگوست وجود دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۱:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
یک مقام آمریکایی در واکنش به اظهارات نخست وزیر رژیم صهیونیستی درباره اجرای طرح اشغال سی درصدی کرانه باختری گفت هنوز تصمیم جدی بر سر این طرح گرفته نشده است.
برترین ها / اکو فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا: نخست وزیر اسرائیل روز دوشنبه اعلام کرد، امکان الحاق اراضی فلسطینی در کرانه باختری هم چنان به قوت خود باقی است و دولت منتظر موضع گیری کاخ سفید در این باره است. به نوشته روزنامه رای الیوم چاپ لندن، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل در نشست حزب لیکود این مساله را مطرح کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۲۱:۴۱   + ۹ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (دوشنبه) اعلام کرد، امکان الحاق اراضی فلسطینی در کرانه باختری هم چنان به قوت خود باقی است و دولت منتظر موضع گیری کاخ سفید در این باره است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۹:۳۸   + ۱۲ سایت دیگر  
نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جدیدترین اظهارات خود درباره طرح اشغال کرانه باختری از احتمال اجرای طرح اشغال کرانه باختری خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه هاآرتص امروز(یکشنبه) نوشت، مسوولان فلسطینی در نشستی ویژه به این نتیجه رسیدند که اگر اجرای طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری تا آخر ماه سپتامبر به تاخیر افتد، اجرای این طرح دشوار خواهد شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یک مسئول آمریکایی فاش کرد هیچ تماسی بین رژیم صهیونیستی با واشنگتن درباره طرح الحاق اراضی کرانه باختری وجود ندارد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۰ - ۱۸:۱۲   + ۷ سایت دیگر  
عضو دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس بر اتحاد ملت فلسطین برای مقابله با طرح های رژیم صهیونیستی تأکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۵:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس پارلمان لبنان ضمن هشدار درباره تبعات اجرای طرح اشغال کرانه باختری، مقاومت را تنها راه موجود خواند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۱:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین چهارشنبه شب نشستی را در مقر خود در رام الله با کمیته بحران که متشکل از نمایندگان کمیته اجرایی سازمان آزادی بخش و کمیته مرکزی جنبش فتح و دولت است، برگزار کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۴    
استیصال دولت نتانیاهو در برابر بحران کرونا، مشکلات جدی اقتصادی و اختلاف نظرهای جدی با مقامات ارشد رژیم صهیونیستی مخصوصاً اختلاف با بنی گنتس نخست وزیر تناوبی از دیگر علل مهم توقف اجرای طرح الحاق بوده است.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۹ - ۰۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا به نقل از خبرگزاری نصیرتولی ترکیه، اشکنازی که با رادیو رژیم صهیونیستی صحبت می کرد، گفت: هیچکس درباره طرح الحاق صحبت نمی کند حتی آمریکایی ها ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
یک وزیر صهیونیستی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، شیوع ویروس کرونا در آمریکا توجه دولت این کشور را از بررسی طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری منحرف کرده است. همچنین وزیر خارجه اسرائیل گفت، دیگر کسی از "الحاق" حرف نمی زند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی با اذعان به شکست طرح اشغال گرانه این رژیم تأکید کرد: دیگر احدی از طرح الحاق حرف نمی زند، حتی آمریکایی ها.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
به ندرت کسی هست که نداند هدف رژیم صهیونیستی در کرانه باختری اشغالی چیست. این رژیم تمامیت فلسطین از جمله کرانه باختری را میخواهد. باید به همه بیانیه ها و برنامه های رهبران این رژیم در قبال طرح الحاق با این پیش زمینه نگریست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گابی اشکنازی در مصاحبه با یکی از رسانه های صهیونیست گفت در حال حاضر کسی صحبتی از طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اسرائیل نمی کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۶:۰۷    
نتایج یک تحقیقات ادعا کرد که برنامه های اسرائیل برای الحاق سرزمین های فلسطینی در کرانه باختری می تواند به محیط زیست آسیب جدی وارد کند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۵:۳۳   + ۶ سایت دیگر  
وزیر خارجه رژیم صهیونیستی با اشاره به تماس های هفتگی خود با وزیر امور خارجه آمریکا درباره طرح معامله قرن، گفت در حال حاضر دیگر هیچ کس درباره طرح اشغال سی درصدی کرانه باختری صحبت نمی کند.
رسا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۴۰    
نماینده کنست رژیم صهیونیستی تاکید کرد که طرح الحاق کرانه باختری که بخش های وسیعی از کرانه باختری و غور اردن را هدف قرار داده و به ضرر این رژیم است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۶:۲۲    
خالد مشعل ، رهبر پیشین حماس طرحی را برای مقابله با برنامه الحاق کرانه باختری و معامله قرن دونالد ترامپ پیشنهاد داده است.
ابنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۴۵    
به گزارش خبرگزاری اهل بیت(ع) ابنا هزاران فلسطینی با برگزاری تظاهرات در رفح طرح الحاق کرانه باختری و معامله قرن آمریکا را محکوم کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
یک سیاست مدار اسرائیلی عنوان کرد، طرح الحاق که بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل به نیابت از جبهه راستگراهای اسرائیلی آن را اعلام کرده و بخش های گسترده ای از کرانه باختری و غور اردن را هدف قرار می دهد، عملاً به اسرائیل ضرر رسانده است و تل آویو بهای این طرح را خواهد پرداخت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۱۱:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سابق دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی حماس چشم اندازی سیاسی را برای مقابله با طرح صهیونیستی الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی مطرح کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۸:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
وزرای خارجه اردن و واتیکان بر لزوم افزایش تلاش ها برای ممانعت از اجرای طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری به اراضی اشغالی تاکید کردند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۲۳:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه انگلیس با انتشار پیامی در توییتر افزود: گفت وگوی خوبی را با لودریان درباره مسائل مهم از جمله ایران، جلوگیری از اجرای طرح الحاق [کرانه باختری به سرزمین های اشغالی] و مذاکرات صلح خاورمیانه داشته اند ...
اقتصاد آنلاین / انتخاب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۱:۰۷   + ۱۲ سایت دیگر  
دومینیک راب ، وزیر امور خارجه انگلیس روز گذشته گفت با ژان ایو لودریان همتای فرانسوی خود درباره ایران رایزنی کرده است.
آنا / میزان   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۲:۳۲   + ۱۳ سایت دیگر  
دبیر کل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی تلفنی با رئیس شورای علمای پیوند محمدی عراق گفتگو کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۱:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نویسنده عرب با اشاره به سیاست های اشغالگران برای الحاق کرانه باختری و تسلط کامل بر خاک فلسطین نوشت: فلسطینیان برای مقابله با اهداف این رژیم به مقاومت یکپارچه نیاز دارند.
رِتنو، بر تعهد اندونزی در حمایت از استقلال فلسطین تأکید کرد و اظهار داشت: اندونزی هر گونه طرح الحاقی را محکوم می کند. به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی به نقل از خبرگزاری رسا ، رِتنو مرسودی، وزیر امور خارجه اندونزی ...
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
تعدادی از گروه های فلسطینی با برگزاری یک نشست، مخالفت خود را با عادی سازی روابط میان کشورهای عربی و رژیم صهیونیستی اعلام کردند. به گزارش شیعه پرس به نقل از القدس ...
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۸:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
رای بالای نمایندگان مجلس اصولگرا به طرح الحاق یک بند به تبصره یک قانون بودجه سال 99 کل کشور که این روزها با عنوان طرح قیر رایگان معروف شده است، حرف و حدیث های زیادی را ایجاد کرده است ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۴:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه لبنان تأکید کرد خطر طرح الحاق غور اردن از سوی رژیم صهیونیستی همچنان پای برجاست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۱:۴۴    
دو جنبش فتح و حماس برای برگزاری جشنواره ملی مشترک در نوار غزه به عنوان بخشی از اقدامات علیه طرح الحاق اسرائیل توافق کردند.
برترین ها / ایکنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۳   + ۱۰ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین آغاز مذاکره با رژیم صهیونیستی را به توقف روند الحاق بخش هایی از کرانه باختری و مشارکت کشورهای دیگر در این مذاکره مشروط کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
پادشاه اردن که به امارات سفر کرده است در جریان دیدار با ولیعهد ابوظبی ضمن اعلام مجدد مخالفت امان با طرح الحاق کرانه باختری، گفت: الحاق کرانه باختری پیامدهای خطرناکی دارد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۱۰:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اعتقاد دارد دیپلمات های ارشد اروپایی دریافته اند اکنون زمانی نیست که بخواهند در جنایت جدید اشغالگران صهیونیستی شریک شوند.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۹:۲۴   + ۱۵ سایت دیگر  
کلیات طرح الحاق یک بند به قانون بودجه در جلسه علنی مجلس تصویب شد که در صورت تصویب جزئیات آن، اعتبار لازم برای اختصاص یک میلیون تن قیر در اختیار وزارت نفت قرار می گیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۶:۳۶    
در شرایطی که نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی بود که به زودی طرح الحاق بخش هایی از کرانه باختری به سرزمین های اشغالی را اجرایی می کند، آنگونه که از اظهارات مقامات تل آویو بر می آید، مشکلات این رژیم تا حدی است که در شرایط فعلی اجازه چنین کاری را نمی دهد ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۰:۲۰    
دنیای اقتصاد : نمایندگان مجلس با کلیات طرح الحاق یک بند به تبصره یک قانون بودجه سال 99 کل کشور (قیر رایگان) موافقت کردند. حمایت از اقشار ضعیف جامعه، احداث بیشتر و بهسازی راه روستایی و مناطق حاشیه ای شهرها از دلایل اصلی حمایت برخی نمایندگان از این طرح بود ...
تقریب   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۲۲:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
گروه ها و جریان های ملی و اسلامی فلسطین خواستار توسعه مقاومت مردمی در برابر طرح رژیم صهیونیستی برای الحاق کرانه باختری شدند.