شنبه ۰۳ آبانساعت ۱۲:۵۷Oct 2020 24

جدیدترین‌های «محجبه»

گیلانستان   ۲ ساعت پیش    
سگ گردانی از منظر قانون به قلم یک دانشجوی دکتری حقوق و جرمشناسی مورد بررسی قرار گرفت.
در پارک لاله، خانم محجبه ای با دیدن صحنه حضور یک دختر خانمی با حجابی بسیار نامناسب، با تذکر لسانی همراه با ادب و در نظر گرفتن مراتب امر به معروف و نهی از منکر، خواستار رعایت حجاب و شئونات اسلامی می شود، اما این خانم با حمله ور شدن به وی، او را مضروب می کند.
حوزه   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ پس از آنکه یک دختر محجبه در تیم والیبال دبیرستانی در تنسی از شرکت در مسابقات محروم ماند، انجمن ورزشی دبیرستان ها در این ایالت به مجاز بودن حجاب برای دانش آموزان بدون نیاز به مجوز جداگانه رای می دهند.
ایکنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
محجبه بودن در فرانسه، که به عنوان مهد آزادی از آن نام برده می شود، جرم است و مسلمانانی که در این کشور زندگی می کنند طعم محدودیت ها و اعمال فشار مذهبی بر اقلیت ها را بسیار چشیده اند.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ دو زن با ظاهر اروپایی که با فریادهای نژادپرستانه و اسلام هراسانه دو زن مسلمان را تهدید کرده بودند، در نزدیکی برج ایفل در پاریس با ضربات چاقو آنان را به شدت مجروح و روانه بیمارستان کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۰۲ - ۱۵:۲۷   + ۹ سایت دیگر  
اتحادیه جهانی علمای مسلمان حمله با سلاح سرد به دو زن محجبه در فرانسه را تروریستی خواند و از جامعه این کشور خواست تا واکنش نشان دهند.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۲۱    
الازهر مصر در بیانیه ای ضمن محکوم کردن حمله به دو زن محجبه در پاریس، بر موضع ثابت خود در رد این گونه اقدامات وحشی گرانه تأکید کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۱:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دیده بان اسلام هراسی تلاش برای قتل عمد دو زن مسلمان محجبه در پاریس در پی حادثه قتل معلم فرانسوی را محکوم کرد و درباره حملات نژادپرستان علیه مسلمانان هشدار داد.
گیلانستان   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۲۵    
زن هنجارشکن و سگ باز در حالی که به چادری ها و مقدسات فحش میداده، سر آن خانم را محکم به نیمکت میکوبد و به دستانش هم ضربه میزند!
اسپوتینگ روسیه   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۴    
دو زن مسلمان در مرکز شهر پاریس در حوالی برج ایفل به خاطر سگ چاقو خوردند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۶    
عضو مجمع علمای مسلمان لبنان اعلام کرد: تصمیم ممنوعیت فعالیت پرستاران محجبه به وحدت ملی و چهره لبنان آسیب می زند.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
همایش عفاف وحجاب و تجلیل از دانش آموزان محجبه مدارس دخترانه شهرستان رفسنجان به همت فرمانده بسیج دانش آموزی خواهران شهرستان و با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۲:۴۹    
دیوید بکام با روش مخصوص خود در روز جهانی دختر از دختران محجبه حمایت کرد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۴۲    
رهبر حزب کارگر وعده داد با شهردار مسلمانی که به خاطر تبعیض نژادی از این حزب استعفاء کرده است، دیدار و از او دلجویی کند.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۳:۰۳    
نخستین شهردار مسلمان محجبه در انگلیس به دلیل نگاه نژادپرستانه حزب کارگر از این حزب استعفا داد.
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
نخستین شهردار محجبه مسلمان در انگلیس در اعتراض به نژادپرستی حاکم بر حزب کارگر، از این حزب استعفا داد.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۱:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
برترین ها: امیرحسین مرادیان (فرزند سفیر ایران در دانمارک) همسر آناشید حسینی در اینستاگرام خود خبر طلاق از همسرش را اعلام کرد. آن هم به دلیل حواشی ایجاد شده برای زندگی شان! ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۴۸    
یک دختر مسلمان مقیم آلمان با انتشار ویدیویی اعلام کرد: یک باشگاه ورزشی در آلمان به وی به خاطر داشتن حجاب اجازه ورود نداده است.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ یک زن مسلمان و محجبه فلسطینی تبار برای نخستین بار نامزد شرکت در انتخابات شوراها در برزیل شده است و قصد دارد در وضعیت مهاجران و مسلمانان تغییر ایجاد کند.
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۰:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
شمس اولین هنرپیشه مصر بود که محجبه شد و از بازیگری کناره گیری کرد در زمان اوج شهرتی که در عرصه بازیگری داشت و خیلی از مردم که بازی شمس را دوست داشتند و نمی خواستند از عرصه بازیگری کناره گیری کند
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۱:۰۹    
یک زن محجبه مسلمان که در مرکز پلیس دیترویت برای گرفتن عکس رزور وادار به برداشتن حجاب خود شده بود از پلیس این شهر شکایت کرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۸:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ زن محجبه اهل دیترویت در آمریکا از مقامات شهری و پلیس به خاطر کشف حجاب اجباری شکایت کرد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۲۲:۴۱   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرنیوز نوشت:خواننده محجبه فرانسوی می گوید حجاب جزیی از ظاهر من است و هرگز مرا بدون این پوشش نمی بینید.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
بی توجهی نسبت به زیبایی یک عروسک محجبه در شبکه قرآن، موجی از انتقادات را به راه انداخته است.
برترین ها / فکر شهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۷:۴۳   + ۳۲ سایت دیگر  
روزنامه خراسان: امام جمعه بجنورد خبر منتشر شده مبنی بر درخواست وی از ناجا برای ناامن کردن زندگی بدحجابان را که از سوی برخی خبرگزاری ها منتشر شده بود، تکذیب کرد. ...
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۶:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ فیلم دوربین های مداربسته نشان می دهد که روز سه شنبه در محله ایلفورد در شرق لندن، راننده یک ون سفید، یک عابر پیاده مسافر را که زن مسلمان محجبه ای بوده عمدا زیر می گیرد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۰۲:۰۷    
حوزه/ یک دانشجوی محجبه در انگلیس با ارسال ویدئویی در تیک تاک، که 1.8 میلیون نفر آن را تماشا کردند، از ارسال ایمیل بی شرمانه توسط استاد دانشگاه پرده برداشت.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۱۱ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: تهیه کننده برنامه خوشبخت تاکید کرد: موضوع این برنامه خانه و خانواده و نقد سبک زندگی و رفتاری اعضای خانواده است و مخاطب آن بزرگسال هستند نه کودکان. ...
رهیافته   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۰:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
وقتی به اسلام گروییده و محجبه شدم، مردها بیشتر از گذشته به من احترام گذاشتند./ اسلام زیبایی های بسیاری دارد. یکی از زیباترین ویژگی های آن نماز است. از وقتی که به اسلام گروییده و محجبه شده ام، بیش از پیش مورد احترام مردها قرار گرفته ام.
فرارو   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۴   + ۷ سایت دیگر  
فرارو- حضور گروهی از دختران محجبه در اجرای یک برنامه در اندونزی جنجالی شده است. به گزارش فرارو، این گروه 4 نفره به همراه گروهی از پسران در حالی که دستورالعمل های پیشگیری از ویروس کرونا را رعایت کرده اند اقدام به انجام حرکات ناموزون می کنند. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۱:۴۵    
یکی از مدارس در نشویل آمریکا خواستار تغییر قوانین پس از آن شد که صلاحیت یک بازیکن والیبال این مدرسه به خاطر داشتن حجاب برای شرکت در مسابقه رد شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ اعضای رای دهنده انجمن مدیریت دانشجویی در دانشگاه دوپال در شیکاگو یک دانشجوی دختر مسلمان و محجبه را به عنوان معاون مدیریت انجمن انتخاب کردند.
شیعه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۰۹:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
یک دختر ورزشکار مسلمان به دلیل داشتن حجاب از مسابقه والیبال دبیرستانی در تنننسی آمریکا محروم شد.
نامه نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۴ سایت دیگر  
العالم نوشت: کسی که سخنرانی ها و اظهارات رئیس جمهور آمریکا و به ویژه اظهاراتش در انتقاد از مخالفان سیاسی اش در ایالات متحده را رصد کند، به این نتیجه می رسد که این مَرد یا دچار فلج فکری و یا نژادپرست است؛ هر چند که نژادپرستی در رده فلج ذهنی قرار می گیرد.
برترین ها / پرسش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۱:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: عباس عبدی طی یادداشتی به بحث های اخیرا شکل گرفته درباره حجاب که از گفتگوی تلویزیونی مهدی نصیری و سوزنچی شروع شد وارد شده و در بخشی از یادداشت امروز خود نوشت: ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۶:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
رضوی الشربینی مجری معروف مصری در برنامه تلویزیونی درباره زنان محجبه و بی حجاب اظهاراتی کرد که این اظهارات جنجال برانگیز شد.
جام نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۲۰:۱۲    
به گزارش جام نیوز ، بی بی سی فارسی در جدیدترین اقدام خود علیه مسلمانان و نمادهای دینی و مذهبی، برای انتشار خبر جریمه 10 هزار پوندی برای کسانی که قرنطینه در بریتانیا را نقض می کنند، تصویری از یک زن مسلمان محجبه را منتشر کرد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۲۲:۰۸    
شماری از نمایندگان پارلمان فرانسه به دلیل مخالفت با حضور یک دانشجوی مسلمان محجبه در جلسه ای، آنجا را ترک کردند.این در حالی است که در این کشور توهین به خداوند متعال و کفر گویی آزاد است!
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش مشرق، سیدمحمد حسینی، وزیر اسبق ارشاد با انتشار فیلمی از پارلمان فرانسه در توییتر نوشت: آزادی فرانسوی! اهانت به پیامبر (ص) بلامانع و ممدوح، ورود محجبه به پارلمان ممنوع و مذموم! ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۲۱:۱۴   + ۱۷ سایت دیگر  
یک نماینده ائتلاف ملی دانشجویان فرانسه بعد از این که برخی نمایندگان در اعتراض به داشتن حجاب او جلسه را ترک کردند دو دستگی در داخل کمیته پارلمان فرانسه ایجاد کرد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۰۳    
سلیمانی گفت: کودکان فعال و محجبه کانون فرهنگی هنری منجی به منظور ترویج ارزش های اسلامی با اهدای کتاب و لوح تقدیر با حضور رئیس هیئت امنای مسجد حضرت صاحب الزمان (عج) شهر کاج تجلیل شدند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
نمایندگان مجلس فرانسه در اعتراض به حضور دانشجوی محجبه در پارلمان جلسه را ترک کردند.
خبرگزاری فارس: رضوی الشربینی مجری بی حجاب سرشناس تلویزیونی مصر گفته بود زنان محجب صد هزار برابر بهتر از زنان بی حجاب هستند. چندی پیش رضوی الشربینی مجری معروف تلویزیونی مصر که خود بی حجاب است در مورد حجاب اظهارنظر کرده بود و گفته بود که حجاب بسیار بهتر از بی حجابی است و زنان محجب نزد خداوند بسیار ...
فرارو   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۰۱:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
بسیاری از مصری ها برای حمایت از رضوی شربینی، مجری معروف تلویزیون مصر، که به خاطر اظهار نظر درباره روسری و حجاب مورد تحقیق و بازجویی قرار گرفته است به شبکه های اجتماعی روی آورده اند. ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۱:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
شفقنا- نمایندگان حزب راستگرای سنتی فرانسه (جمهوری خواه) و یک نماینده زن حزب حاکم (جمهوری به پیش)، از گوش دادن به صحبتهای یک دانشجوی دختر محجبه در رابطه با موضوع کوید 19 خودداری و جلسه را ترک کردند. ...
ایکنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۴۰    
یک زن محجبه به خاطر بدرفتاری پلیس لس آنجلس و وادار شدن به برداشتن حجاب خود از پلیس این شهر به جرم نقض آزادی های دینی شکایت کرد.
امید لرستان   ۱۳۹۹/۰۶/۲۷ - ۱۷:۱۴    
شهید مطهری در کتاب پانزده گفتار از لزوم تعظیم شعائر اسلامی سخن به میان می آورد بحثی که هنوز هم در بین مجامع علمی مذهبی مغفول مانده است. شعائر جمع شعار به معنای نشانه ی وابستگی یا علامت وابستگی است و تعظیم شعائر اسلامی یعنی بزرگداشت...