چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۲۰:۰۰May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مدیر عامل شرکت»

ایسنا   ۱۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: در 14 ماه گذشته 38 درصد به ظرفیت تولید محصولات پتروشیمیایی کشور افزوده شده است.
رکنا   ۱۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت مخابرات ایلام گفت: از ابتدای سالجاری تاکنون 8 سایت جدید تلفن همراه در سطح استان نصب شده است.
ایرنا   ۳۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
ایلام - ایرنا - مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان ایلام گفت: طرح ارتقاء آب از سد ایلام به میزان 200 لیتر در ثانیه با 60 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجرا است.
موج   ۵۸ دقیقه پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم از پاداش شش میلیارد تومانی کاهش مصرف برق در قم خبرداد.
تجارت گردان   ۱ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
دکترعلی جباری مدیرعامل شرکت بیمه رازی با اعلام افزایش سرمایه این شرکت گفت: بیمه رازی با ثبت سرمایه 22000 میلیارد ریال جزو سه شرکت اول صنعت بیمه قرار می گیرد .
شعار سال   ۱ ساعت پیش   + ۱۶ سایت دیگر  
شیرخشک نوزاد پگاه، با نشان لاکتومیل در کشور کویت، به ثبت رسید. حمید خدائی مدیرعامل شرکت شیرخشک نوزاد پگاه با اعلام این خبر افزود: این اقدام در راستای صادرات محصولات شیرخشک نوزاد پگاه، با نشان لاکتومیل به کشور کویت، انجام شد.
رمضانعلی سبحانی فر مدیرعامل شرکت ملی پست در حکمی؛ محسن بخشی را به سمت مدیرکل پست استان قزوین منصوب کرد.
نیپنا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرنگار نیپنا؛ بهزاد محمدی معاون وزیر نفت و مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حاشیه سفر دوروزه و بازدید میدانی از مجتمع ها و طرح های پتروشیمی مستقر در منطقه ماهشهر اظهارکرد: از آنجایی که یکی از اهداف بلند مدت شرکت ملی صنایع پتروشیمی در مسیر توسعه پایدار و هوشمندانه صنعت ...
شانا   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، اهمیت پایداری انتقال اطلاعات و تجهیزات ارتباطی را در انتقال گاز کشور مهم برشمرد.
نیروگاهیان   ۲ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از برق نیوز، درطی حکمی از سوی متولی زاده رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت توانیر، سید کاظم حسینی کارنامی بعنوان سرپرست شرکت توزیع نیروی برق مازندران منصوب شد. قرارگاه ویژه شرکت توزیع نیروی برق مازندران برای پیشگیری و مقابله با کرونا ...
شما نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی با اشاره به اینکه در راستای رونق تولید و کمک به اقتصاد کشور، تعداد 305 واحد تولیدی و صنعتی در استان مرکزی در سال 1399 گازرسانی شده، گفت: جهت کاهش آلودگی محیط زیست و همچنین کاهش موانع تولید در سال جهش تولید ...
شما نیوز   ۲ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت پالایش گاز فجرجم با اشاره به روند پیشرفت پروژه عظیم سد باغان گفت: انتظار داریم طبق تعهداتی که داده شده، آب مورد نیاز این شرکت در زمستان سال جاری بطور کامل از محل فرازبند سد باغان تامین شود.
مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس از اهدای 10 تخت ICU ، 10 دستگاه مانیتور علائم حیاتی بیمار، 16 دستگاه ساکشن جراحی و دو دستگاه بلادگاز به شبکه ی درمان هرمزگان خبر داد.
تحلیل بازار   ۲ ساعت پیش    
همدان - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان از مشارکت هفت هزار و 179 مشترک بخش کشاورزی در طرح های مدیریت مصرف برق همدان خبر داد.
خبر آنلاین   ۳ ساعت پیش   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان قزوین گفت: کشاورزان باید الگوی مصرف و الگوی کشت را رعایت کنند تا در شرایط خشکسالی دچار چالش نشویم.
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل گفت: روند بهسازی معابر شهرک صنعتی شماره 2 اردبیل که از دو سال گذشته آغاز شده بود در سال جدید نیز در حال انجام و اجرا می باشد.
مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در نشستی با مدیرعامل شرکت فولاد کاوه جنوب کیش از عملکرد این شرکت در زمینه جوانگرایی و اشتغال نیروهای بومی قدردانی کرد.
تحلیل بازار   ۳ ساعت پیش    
همدان - ستوده، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان همدان از اجرای طرح انتقال آب رودخانه دره مرادبیگ همدان به تصفیه خانه شهید بهشتی خبرداد.
شما نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مهندس بهزاد محمدی،معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی و مهندس امید شهیدی نیا،مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی امروز در راس هیاتی بلندپایه از مجتمع پتروشیمی امیرکبیر بازدید کردند.
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت توزیع برق تهران بزرگ با بیان اینکه برای استان تهران هفت هزار و 253 مگاوات سهمیه برق برای تابستان در نظر گرفته شده است، گفت: برای جلوگیری از قطع برق منازل باید هزار و 540 مگاوات برق صرفه جویی شود.
لوح تقدیری در راستای ایفای مسئولیت های اجتماعی شرکت فولاد مبارکه به پاس خدمات این شرکت به مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اهدا شد. *** تقدیر سه نهاد حقوقی از ایفای مسئولیت اجتماعی فولاد مبارکه ...
ایلنا   ۳ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت نمایشگاه های استان اصفهان گفت: محل قبلی نمایشگاه های اصفهان واقع در پل شهرستان به مرکز واکسیناسیون تجمعی و خودرویی شهروندان تبدیل شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
دکتر افشین متقی مدیر کل منابع انسانی و پشتیبانی بنیاد ملی نخبگان طی لوح سپاسی از اقدامات آقای حسین قنطار مدیر عامل شرکت پانیذسازان دانا (نالینو)، تقدیر به عمل آورد.
مدیرعامل گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس، با اشاره به صدور مجوز تأمین سرمایه خلیج فارس از سوی شورای عالی بورس، این اقدام را مبارک عنوان کرد و گفت: گروه پتروشیمی خلیج فارس ،اولین گروه صنعتی است که خارج از شبکه بانکی، این مجوز را دریافت کرد و به نوعی انحصار تأمین سرمایه شکسته شد.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گیلان از افزایش آبگذاری کانال های آبیاری شبکه سفید رود در استان خبر داد.
وزارت نیرو   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای فارس با بیان اینکه تلفاتی در جوجه فلامینگوها نداشیم، گفت: کلونی فلامینگوهایی که در عمق این دریاچه و در تراز 10 متری دریاچه بختگان قرار دارند، کاملا سالم و فعال است.
پیام خاوران   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان جنوبی با اشاره به افزایش 22 درصدی مصرف برق در استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته گفت: این افزایش بی سابقه برق در استان احتمال خاموشی برق را در پی خواهد داشت.
پیام خاوران   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خراسان جنوبی در دیدار با مدیر کل صدا و سیمای خراسان جنوبی گفت: نقش صداوسیمای خراسان جنوبی در فرهنگ سازی مصرف برق موثر است.
رویداد 24   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت راه آهن شهری تهران و حومه (مترو) در مراسم آغاز عملیات اجرایی احداث نخستین قطعه از خط 10 مترو تهران گفت: 9700 میلیارد تومان هزینه ساخت 20 کیلومتر مترو بوده است.
تمدن لر   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان گفت: در استان لرستان حدود 1500 کیلومتر شبکه فرسوده برق وجود دارد . به گزارش پایگاه خبری تمدن لر، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق لرستان در مراسم افتتاح طرح بهینه سازی شبکه برق 26 روستا گفت ...
همشهری   ۴ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمانشاه: باتوجه به وضعیت نامناسب بارش ها، پیش بینی می کنیم تابستان امسال به 300 روستای استان با تانکر آبرسانی شود.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
مدیرعامل کشت و صنعت مغان معتقد است ورود دستگاه قضایی به پرونده کشت و صنعت مغان، برکات و آثار مثبت زیادی برای نگین کشاورزی ایران داشته است.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش   + ۱۴ سایت دیگر  
قاسمی، معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی گفت: طرح تبدیل خودروهای مسافربر شخصی، اکنون برای خودروهای آژانس با اعطای یارانه دولتی به میزان 75 درصد از هزینه مورد نیاز اجرا می شود.
ایسنا   ۴ ساعت پیش    
ایسنا/زنجان مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان زنجان گفت: شهرک های صنعتی شهرستان ابهر با بحران آب مواجه است.
ایرنا   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- مدیرعامل شرکت داروسازی فایزر در کتابی از روند ساخت واکسن کرونا توسط دانشمندان همکار این شرکت می گوید.
ایلنا   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت منطقه ای برق باختر گفت: در سال جاری تابستان بسیار سختی به لحاظ مصرف برق در پیش است، چرا که علاوه بر کاهش بارش ها و محدودتر شدن استفاده از پتانسیل نیروگاه های برق آبی، شاهد افزایش دما، شرایط کرونایی و همچنین استفاده غیرمجاز از برق برای استخراج رمز ارز هستیم ...
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، به نقل از روابط عمومی شرکت خدمات انفورماتیک، در این جلسه ابتدا جناب آقای مهندس "سید ابوطالب نجفی" مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک، در گزارشی به بیان دستاوردها و عملکرد سال 1399 پرداخت و اظهار داشت: سال گذشته با شیوع گسترده بیماری کرونا ...
خبرگزاری فارس   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان، شنا و ماهیگیری در مخازن پشت سدها و سازه های آبی این استان را ممنوع اعلام کرد و گفت: شنا در این مکان ها، خطرات جدی برای ترددکنندگان، شناگران و ماهیگیران به همراه دارد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان قم با اشاره به ضرورت مدیریت مصرف برق بویژه در فصل گرما گفت: نیاز به مدیریت مصرف برق جدی است و اگر این مدیریت انجام نشود، خاموشی قطعی در راه خواهد بود.
وزارت نیرو   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای سمنان با اشاره به کاهش نزولات جوی در سال آبی جاری و لزوم اجرای برنامه های سازگاری با کم آبی گفت: باید از انجام کشت محصولات پر آب بر در این استان خودداری و کشت بهاره مدیریت شود.
اقتصاد آنلاین / می متالز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۵۹   + ۱۶ سایت دیگر  
اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در نخستین کنفرانس آنلاین مس که روز یکشنبه 26 اردیبهشت برگزار می شود، سخنرانی می کند.
مدیرعامل شرکت صنایع فولاد کردستان از آغاز عملیات حفاری ژئوتکنیک سایت احداث کارخانه های آهن اسفنجی قروه و بیجار خبر داد.
مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان بر اطلاع رسانی گسترده خدمات الکترونیک گاز تاکید کرد. مهندس حسین اکبر، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در جلسه رسیدگی به شکایات درخواست ها و پیشنهادات واصله این شرکت در راستای حفظ حقوق شهروندی و مشتری مداری با اشاره به اهمیت موضوع اطلاع رسانی گسترده تر سامانه های ...
خرد و کلان   ۵ ساعت پیش    
روند انتشار فیش حقوقی مدیران که مدتی متوقف شده بود، بار دیگر در فضای مجازی داغ شده است؛ اما این بار نه بر مبنای واقعیت، بلکه بر اساس یک محتوای کذب! به گزارش پایگاه خبری خرد و کلان ...
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان اردبیل از کاهش 4 مگاواتی مصرف برق استان در 7 ماه گذشته با تعدیل روشنایی معابر خبر داد.
معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی از مجتمع های پتروشیمی فعال در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی ماهشهر بازدید کرد.
اقتصاد ایران: عصر خودرو- مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه درباره هزینه ساخت خط 10 مترو تهران اعلام کرد: 7 هزار و 700 میلیارد تومان برای بخش ساختمانی و 2 هزار میلیارد تومان هم برای تجهیزات پیش بینی شده که در مجموع 9 هزار و 700 میلیارد تومان هزینه اولیه برای پنج ایستگاه و 20 کیلومتر مسیر پیش بینی شده ...
اقتصاد ایران: آخرین وضعیت اراضی نگین کشاورزی ایران از زبان مدیرعامل شرکت دشت مغان تشریح شد.
رویداد 24   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
قائم مقام مدیر عامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با تاکید بر اینکه تعیین قیمت مصوب نان به استانداری های هر استان واگذار شده است، گفت: هر ساله در ابتدای سال بر اساس آنالیز هزینه های تمام شده، قیمت نان توسط استانداری ها تعیین و اعلام می شود ...
یکتا پرس   ۵ ساعت پیش   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت متروی تهران با اشاره به اینکه خط 10 مترو طولانی ترین خط برون شهری متروی پایتخت محسوب می شود، گفت: براساس پیش بینی ها بخش نخست این بخش یعنی از وردآورد تا میدان کتاب تا سال 1404 افتتاح می شود.