یکشنبه ۲۴ تیرساعت ۱۸:۱۷Jul 2024 14
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «رتبه اول»

ایسنا   ۳ ساعت پیش    
ایسنا/کردستان مدیرکل بهزیستی کردستان، با بیان اینکه کردستان در حوزه مشارکت های مردمی رتبه اول کشوری را کسب کرده و این نشان می دهد که مردم استان با وجود مشکلات زیاد اقتصادی هنوز پای کار هستند و کمک به هم نوع را در اولویت قرار داده اند ...
پارسینه   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش پارسینه ؛ آخرین آماری که بانک مرکزی در رابطه با وضعیت اجاره مسکن در شهر تهران منتشر کرده نشان می دهد اجاره آپارتمان های 30 تا 50 متری در تهران و 60 متر با سهم 14.8 درصدی، جایگاه اول را در میان معاملات مسکن این شهر را به خود اختصاص داده اند. ...
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش    
امین دهقان مدیرعامل شرکت نفت سپاهان در مجمع عمومی سالیانه گفت: در سال 1402 رتبه اول تولید، صادرات و ارزآوری در صنعت روانکار را داشتیم.
بسیج   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
بانوی رابری حافظ قرآن افزود: مشوق اصلی من در زمینه حفظ قرآن همسر عزیزم که همیشه مشوق من در زمینه های قرآنی و فرهنگی هستندتاکنون در مسابقات مختلفی شرکت کرده ام و در مسابقات حفظ استانی نیروی انتظامی در پنج جزء در سال 1399، ده جزء 1400 و بیست جزء 1401 به لطف خدا رتبه اول را کسب نمودم.
تحلیل بازار   ۴ ساعت پیش    
امین دهقان مدیرعامل شرکت نفت سپاهان گفت: در سال 1402 رتبه اول تولید، صادرات و ارزآوری در صنعت روانکار را داشتیم و حدود 1.1 میلیارد دلار از سال 1397 تا پایان 1402 ارز به سامانه های کشور ارائه کردیم.
خبرگزاری برنا   ۴ ساعت پیش    
نشست حضوری و وبیناری ویژه ابلاغ شیوه نامه ساعت کاری مربیان پیمانی و رسمی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور امروز به ریاست معاون وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه کشور برگزار شد.
اقتصاد ایران: مدیرعامل شرکت نفت سپاهان گفت: در سال 1402 رتبه اول تولید و صادرات و ارزآوری در صنعت روانکار را داشتیم و حدود 1.1 میلیارد دلار از سال 1397 تا پایان سال 1402 ارز به سامانه های کشور ارائه کردیم که جزو افتخارات ماست.
شما نیوز   ۵ ساعت پیش    
مدیرعامل شرکت نفت سپاهان در مجمع عمومی سالیانه این شرکت با اعلام خبر رشد 27 درصدی درآمد عملیاتی، رکورد تولید 740 هزار تنی و رتبه اول ارزآوری در صنعت روانکارها، به تشریح برنامه های توسعه ای این شرکت برای سال 1403 پرداخت و بر اهمیت حفظ پایداری تولید و سودآوری تاکید کرد.
جهش هفت برابری سود خالص ، افزایش سرمایه بانک به 11همت ، کاهش 90درصدی زیان انباشته ، کسب رتبه اول بانک از نظر کفایت سرمایه در بین شبکه بانکی و رشد100درصدی تسهیلات ارزی از مهم ترین شاخص های عملکردی بانک توسعه صادرات ایران در سال 1402 بود که به تایید اعضای مجمع رسید.
تحلیل بازار   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- استاندار گلستان گفت: منطقه آزاد گلستان در مقایسه با 10 منطقه آزاد جدید کشور رتبه اول را کسب کرده و این پروژه با قوت ادامه می یابد.
ایسنا   ۸ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان استان همدان از بزرگترین استان های تولیدکننده گشنیز و رازیانه کشور بوده و در تولید گشنیز و رازیانه دارای رتبه اول کشور به شمار می رود.
عصر امروز   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گفته مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) استان تهران، پایتخت نشینان در پرداخت زکات، رتبه اول را دارند و صفرهای خیرات شان در سه ماه، نه رقمی شد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۴/۲۴ - ۰۷:۰۶    
مسئول سازمان بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: بسیج سازندگی استان مرکزی در شاخص های ترکیبی اشتغال رتبه اول استان را در بین تمامی دستگاه های متولی امر اشتغال کسب کرده است.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۳:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یزد - مدیر کل تامین اجتماعی استان با بیان اینکه مفتخریم در استان یزد بالغ بر 80 درصد جمعیت استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند به طوری که یزد از حیث ضریب تحت پوشش بیمه شدگان، رتبه اول کشور را دارد. سازمان تامین اجتماعی را بزرگترین نهاد بیمه گر اجتماعی در کشور خواند
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۹:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
سازمان فاوای شهرداری مشهد سال گذشته توانست با جذب درآمد مازاد بر منابع پیش بینی شده در آلبوم اصلاح بودجه 1402، رتبه نخست را در میان سازمان ها و شرکت های تابعه شهرداری مشهد کسب کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۸:۲۳    
مدیرکل تامین اجتماعی استان یزد: بیش از 80 درصد جمعیت استان تحت پوشش این سازمان هستند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۷:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | در جدیدترین اخبار صنعت گیم و بر اساس گزارشی که وبگاه فامیتسو درباره ی میزان فروش بازی ها در ماه گذشته در بازار ژاپن منتشر کرده، بازی Luigi’s Mansion 2 موفق شد با فروش 33828 واحدی در رتبه اول جدول قرار بگیرد ...
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۶:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - استاندار البرز گفت: این استان در جانمایی اراضی و ثبت شهرک های الحاقی برای اجرای طرح نهضت ملی مسکن رتبه اول کشور را دارد.
اصفهان امروز آنلاین   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۰:۱۷    
مدیر شعب پست بانک استان گفت: استان اصفهان طی خرداد ماه سالجاری در شاخصهای مهمی همچون واگذاری چک ؛ صدور ساتنا؛ صدور پایا؛ بازاریابی ضمانت نامه و اعتبارات اسنادی رتبه اول را در بین استانها کسب نموده است.
سینا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۹:۳۷    
استاندار فارس گفت: شورای اطلاع رسانی دولت با اعلام رتبه بندی عملکرد رسانه ای استانداران سراسر کشور در استفاده از ظرفیت های رسانه ای و ایجاد تعامل و هم افزایی در اطلاع رسانی؛ از کسب رتبه اول استان فارس در سال 1402 خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۸:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان از کسب رتبه اول در جشنواره کشوری خوارزمی توسط آموزش و پرورش استثنایی استان خبر داد.
درگاه ملی قوه قضایيه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۷:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
کسب رتبه اول جشنواره ملی آراء برتر قوه قضائیه توسط قضات تجدیدنظر استان
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۰۰:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
دکتر مهرداد سپه وند انتخابات به پایان رسید و رئیس جمهور منتخب راهی پاستور می شود تا هدایت کشوری را بر عهده بگیرد که زمانی رتبه اول منطقه را در شاخص های مهم اقتصادی هدف قرار داده بود، اما در نهایت طی سال های گذشته با حسرت شاهد پیشی گرفتن کشورهای همسایه بوده است ...
ایبنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۵:۴۱    
اوکسانا لوت وزیر کشاورزی روسیه گفت: در سال 2023-2024، کشاورزی روسیه رتبه اول صادرات جو و نخود را در جهان کسب کرد.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۳   + ۲۲ سایت دیگر  
ایسنا/فارس استاندار فارس گفت: شورای اطلاع رسانی دولت با اعلام رتبه بندی عملکرد رسانه ای استانداران سراسر کشور در استفاده از ظرفیت های رسانه ای و ایجاد تعامل و هم افزایی در اطلاع رسانی، از کسب رتبه اول استان فارس در سال 1402 خبر داد.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۲۲:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بجنورد_ رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر خراسان شمالی رتبه اول کشور را در ثبت اعضا کسب کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۴:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
در ارزیابی سالیانه شرکت مادر تخصصی تولید برق حرارتی، نیروگاه رامین اهواز موفق به کسب رتبه اول در زمینه ساخت قطعات نیروگاهی در سال 1402 شد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۱۰:۲۳   + ۸ سایت دیگر  
براساس داده های سامانه کدال، شرکت بیمه تجارت نو در سه(3) ماهه نخست 1403 به رتبه اول فروش رشته بیمه عمر و سرمایه گذاری در بین شرکت های بیمه ای بورسی رسید.
8 صبح   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۹:۲۵   + ۷ سایت دیگر  
به گزارش هشت صبح و به نقل از مهر : سید محمد رضا هاشمی در گفت وگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه استان سمنان رتبه اول ایجاد اشتغال را در سه ماهه اول سال جاری به خود اختصاص داد، تاکید کرد: این استان به لحاظ نرخ بیکاری نیز دومین استان کشور محسوب می شود. ...
وزارت امور خارجه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۸:۰۶    
سوئد در گزارش جدید شاخص سالیانه کمیسیون اروپایی در مورد توانایی نوآوری کشورهای عضو، پس از دانمارک در جایگاه دوم قرار گرفته است. سوئد تا پیش از این و برای چندین سال (تا سال 2020) رتبه اول را به خود اختصاص داده بود ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۱ - ۰۲:۰۸   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/سمنان استاندار سمنان عملکرد استان سمنان در حوزه اشتغال در سطح کشور را بسیار موفق ارزیابی کرد و گفت: این استان با ثبت اشتغال 39.93درصدی با اختلاف زیاد رتبه اول اشتغال را در کشور کسب کرده و کرمانشاه و اردبیل نیز در رتبه های بعدی قرار گرفتند.
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۲۳:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان، با اشاره به رتبه اول استان در تولید متمرکز بلوبری در کشور، یادآور شد: بلوبری در یک عرصه 25 هکتاری در شهرستان بندرانزلی تولید می شود و رویکرد صادراتی دارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۹:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: جوانان ایران در فدراسیون صلیب سرخ و هلال احمر جهانی رتبه اول را از آن خود کردند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل بر اساس نظام رتبه بندی لایدن هلند 2024؛رتبه اول دانشگاه های ایران را در شاخص نسبت مقالات 10درصد برتر به کل مقالات کسب کرد.
بولتن نیوز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۳:۱۰   + ۴۸ سایت دیگر  
گروه خودروسازی سایپا در ارزیابی وزارت صمت توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، موفق شد، برای نخستین بار ...
موج رسا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۲:۲۱   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرعامل ستاد دیه کشور در دیدار با رئیس کل دادگستری زنجان گفت: استان زنجان از حیث کمک های مردمی به ستاد دیه و آزادی زندانیان مشمول رتبه اول کشور شد.
فرصت امروز   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۱:۱۰   + ۱۵ سایت دیگر  
به گزارش فرصت امروز به نقل از ایسنا، عباس علی آبادی ظهر امروز (دوشنبه) در مراسم جشنواره تابستانه پژوهش و تعاملات صنعتی روز صنعت خودرو ، ضمن اشاره به اینکه، در سال 2023 مجموع درآمد خودرو، 3350 میلیارد دلار بوده که رتبه اول درآمدزایی در جهان را داشته است، اظهار کرد: این درحالیست که طبق آمار ...
خبر خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۱۰:۱۲    
به گزارش خبرخودرو، گروه خودروسازی سایپا در ارزیابی وزارت صمت توسط شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، موفق شد، برای نخستین بار رتبه یک ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای سبک در حوزه محصولات تولیدی گروه سایپا و همچنین رتبه یک خدمات پس از فروش در حوزه ارائه خدمات به محصولات گروه پارس خودرو را کسب ...
تیتر20   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۴۵    
رتبه یک ارائه خدمات پس از فروش به خودروهای سبک در حوزه محصولات تولیدی گروه سایپا رسید.
عصر خودرو   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۲۲    
عصر خودرو- گروه خودروسازی سایپا رتبه یک ارائه خدمات پس از فروش را کسب کرد.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۹:۱۱    
معلم چهارباغی، موفق به کسب رتبه اول رشته شعر در سی و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشجو معلمان سراسر کشور یادواره شهدای خدمت شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۳/۰۴/۲۰ - ۰۰:۰۳   + ۹۱ سایت دیگر  
خبرگزاری صداوسیما: به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت تا پایان امسال 3هزار ایستگاه شارژ خودروی برقی در کشور ساخته می شود. عباس علی آبادی گفت: در سال 2023 کل درآمد خودرو سه هزار و 350میلیارد دلار بوده که رتبه اول درآمدزایی در جهان را داشته؛ این در حالی است که بر اساس آمار ...
ایسنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/هرمزگان دانشجویان دانشکده داروسازی بندرعباس در نمایشگاه دارویی فارمکس، رتبه اول در کشور را کسب کردند.
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۹    
به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان یزد ، معاون آموزش متوسطه این اداره کل اظهار داشت : استان یزد حائز رتبه چهارم کشور در جشنواره جوان خوارزمی و همچنین رتبه اول جشنواره خوارزمی به نسبت دانش آموزی کشور را در سال تحصیلی جاری از آن خود کرد ...
یزد فردا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۲۹    
رئیس کمیته امداد بافق گفت: این شهرستان با بیش از 400 میلیون تومان زکات پرداخت شده در سال گذشته، رتبه اول استان را دارد.
معدن نامه   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۲:۰۹   + ۶ سایت دیگر  
فولاد خراسان در سال مالی 1402 موفق شد رتبه اول رشد تولید و فروش فولاد در 1402 را بدست آورد. رشد 97 درصدی فروش تناژی در بازار های صادراتی از دیگر دستاورد های فخاس در این سال مالی است.
حیات   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۱۰:۵۸   + ۱۵ سایت دیگر  
بر اساس رتبه بندی لایدن در سال 2024 ایران با 46 دانشگاه ، رتبه اول را در میان کشورهای اسلامی دارد. به گزارش گروه اجتماعی حیات ، سید احمد فاضل زاده رئیس مؤسسه ISC اظهار کرد: نظام رتبه بندی لایدن، نتایج رتبه بندی دانشگاه های برتر دنیا در سال 2024 میلادی خود را منتشر کرد ...
خبر فوری   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
اطلاعیه مدیران خودرو 777 درباره سامانه یکپارچه عرضه خودروهای داخلی مدیران خودرو 777 به عنوان رتبه اول فروش و نمایندگی برتر شرکت صنایع خودروسازی مدیران را بخوانید.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان، در چهارمین جلسه کمیته بذر استان که با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی استان کردستان برگزار شد صالح احمدی گفت : کردستان در زمینه برنامه های بذری رتبه اول کشور را دارد. ...
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۹ - ۰۸:۴۸   + ۵ سایت دیگر  
مسئول ستاد سیاست گذاری ائمه جمعه اصفهان با اشاره به اینکه 10 درصد پایگاه های نماز جمعه در استان اصفهان قرار دارد، گفت: بنا نداریم به دنبال ساختمان سازی باشیم، بلکه باید به فکر درست کردن ساختمان فکر افراد باشیم و به جای نهضت مصلاسازی به سمت نهضت مصلی سازی حرکت کنیم.