یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۰۷:۲۴Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نزولی»

روزنامه تعادل   ۴ ساعت پیش    
روند نزولی و اصلاحی بازارسرمایه همچنان ادامه دارد و بورس تهران همانند روزها و هفته های گذشته خود با کاهش شاخص کل مواجه شد و وارد چهارمین هفته نزولی خود در سال جدید شد.
خبر دیشموک   ۶ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تشکیل سرمایه ثابت در دولت تدبیر و امید 32 درصد کاهش یافته و میزان سرمایه گذاری انجام شده در سال 99 معادل سرمایه گذاری سال 81 است که در واقع بیانگر کاهش سرعت توسعه به سطح 19 سال پیش است.
دنیای اقتصاد   ۶ ساعت پیش    
شکور علیشاهی / تحلیلگر بازار سرمایه شاخص کل هم وزن از ابتدای سال تاکنون تقریبا 7/ 1 درصد افت داشته و از محدوده 441 هزار و 800 واحد به محدوده 434 هزار و 100 واحد رسیده است. روند میان مدت این شاخص نزولی و روند کوتاه مدت آن خنثی برآورد می شود.
خبرگزاری مهر   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
رشت- استاندار گیلان با اشاره به اینکه رسیدن به روند نزولی کرونا تنها در سایه مشارکت مردم امکان پذیر است، گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی یک وظیفه ملی است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۲۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بورس سال 1400 را با ادامه روند نزولی اسفند 99 آغاز کرد و همچنان پس از گذشت تقریبا یک ماه، همچنان در روند نزولی باقی مانده است. نگرانی ها و نکات مبهمی برای وضعیت بازار سهام وجود دارد. کارشناسان بازار سرمایه حمایت، گذر زمان و بازگشت اعتماد سهامداران به بازار را عوامل اصلی موثر در بازار می دانند.
کرمان نو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۱۵    
شروع سال جدید با ثبات بازاربورس برای شرکت های کرمانی همراه بود. اگر چه به جز شرکت میدکو الباقی شرکت های کرمانی رشد مثبتی نداشتند، اما روند نزولی مداومی هم نداشتند. با این حال سهامداران خرد همچنان بر خروج از بازار اصرار دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۹:۰۶    
قیمت سکه امروز در بازار روند نزولی را تجربه کرد و با کاهش 110 هزار تومانی به 10,480,000 (ده میلیون و چهارصد و هشتاد هزار) تومان رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : امروز از ابتدای معاملات روند شاخص کل بورس نزولی شد و در نیم ساعت ابتدایی بیش از 5 هزار واحد افت کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۰۲   + ۱۳ سایت دیگر  
بازار سهام درگیر صف های فروش گسترده شده و خارج شدن از این شرایط نیازمند فاکتورهای مثبت تاثیرگذار و حمایت های گسترده و عمیق تر است. اما آیا از بازار حمایت می شود؟
شبستان   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۵۰    
ابول نژادیان با بیان اینکه خوشبختانه تعداد بیماران سرپایی و موارد بستری شیب نزولی به خود گرفته اما روند مراجعه به بیمارستان کاهشی نیست گفت: موارد بیمار جدید 9 درصد و موارد بستری 3 درصد کاهش داشته است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۷    
ارزش سهام عدالت یک میلیونی و 500 هزار تومانی در سامانه استعلام مشخص شد و در ادامه خبر ارزش سهام عدالت امروز شنبه 28 فروردین را میخوانید. سهام عدالت امروز نسبت به روز گذشته روند نزولی را طی کرد و ارزش سهام عدالت کاهش یافت.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۴۱    
استاندار گیلان : اگر چه وضعیت کرونایی خوبی در کشور و گیلان حاکم نیست ، اما برای آغاز سیر نزولی همه اعضای جامعه باید دست به دست هم دهند.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۴۱    
در معاملات امروز 28 فروردین 1400، شاخص با کاهش 9 هزار و 634 واحدی به یک میلیون و 233 هزار واحدی رسید.
فرادید   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
قیمت سکه طرح جدید با 0.05 درصد کاهش، با قیمت 10 میلیون و 710 هزار تومان فروخته شد. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی (طرح قدیم) با افزایش 0.67 درصدی به قیمت 10 میلیون و 478 هزارتومان فروخته شد. همچنین برخلاف روند نزولی قیمت نرخ دلار در روز های اخیر، امروز ظهر دلار آمریکایی با کاهش قیمت معامله شد ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۱    
در اولین روز معاملاتی هفته، شاخص کل بورس تهران طبق معمول، به روند نزولی خود ادامه داد و با افتی 9 هزار واحدی به کار خود پایان داد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۱۱    
کارشناس بازار سرمایه با اشاره به اینکه بازار همچنان از نبودن خریداران رنج می برد، مطرح کرد: بورس همچنان روی ریل نزولی باقی می ماند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها- استاندار خراسان جنوبی گفت: 65 درصد ابتلاها در استان ما، به علت برگزاری دورهمی هاست که برای مهار هر چه سریعتر بیماری، لازم است از تجمعات پرهیز شود و همه دست به دست هم بدهیم تا آمارها هر چه زودتر نزولی شوند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۸    
میرمعینی، کارشناس بازار سرمایه گفت: تا زمانی که اعتماد مردم به بورس برنگردد، روند نزولی متوقف نخواهد شد و رشد را شاهد نخواهیم بود.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
نقدینه - شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 9 هزار و 634 واحدی معادل 0.77 درصد به یک میلیون و 233 هزار و 723 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با افت 70 واحدی به 17 هزار و 880 واحد رسید. ...
آرتان پرس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۵    
قیمت میلگرد در شرق چین علی رغم سودهای چند روز گذشته، وارد مدار نزولی شده است.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
بازار سهام در پایان معاملات امروز (شنبه) با نزول 9 هزار واحدی همراه بود و تعداد زیادی از نمادها در صف فروش قفل بودند. همچنین حقوقی ها فعالیت های خود را در بازار نزولی ادامه دادند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات امروز با ادامه روند ریزشی خود در سال جاری با 9634 واحد کاهش در ارتفاع یک میلیون و 233 هزار واحد قرار گرفت و ارزش معاملات خرد سهام با 1277 میلیارد تومان، کمترین رقم در 16 ماه اخیر را ثبت کرد.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
سهام عدالت در روند معاملات امروز (28 فروردین) در راستا حرکت نزولی شاخص، همچون روند یک هفته گذشته با افت قیمت همراه بود و نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته 0.8 کاهش داشت.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
تعداد بیماران مبتلا به کرونا در اصفهان بعد از دوره نزولی و روزهایی که استان اصفهان در بین رنگ بندی شهرها آبی شده بود، مجدد به دوران اوج بازگشت و در ابتدایی ترین روزهای سال 1400 به مرز هشدار رسید.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
قیمت نماد شرکت فولاد مبارکه سپاهان در فروردین 1400 که روند شاخص بورس نزولی بود، با چه تغییراتی همراه بود؟
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
گول رشد موقت شاخص بورس را نخورید. این روز ها که بازار خرسی، همچنان به روند نزولی خود ادامه می دهد، گاهی پیش می آید که شاخص کل بورس برای یک روز رنگ سبز به تن کند. در چنین شرایطی نور امید در دل هر کدام از ما به وجود می آید و دست به خرید سهام می زنیم ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
طی روند نزولی بازار سرمایه در فروردین 1400، تغییرات قیمتی نماد شستا، یکی از نمادهای بزرگ و شاخص ساز بورس، چگونه است؟
روزنامه گسترش صمت   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودروی تهران : طی نیمه نخست امسال به دلیل ثبات نسبی نرخ ارز ، شاهد افزایش قیمت خودرو نخواهیم بود. ثبات نسبی نرخ ارز از نیمه دوم سال گذشته منجر به تثبیت یا سیر نزولی قیمت ها در بازار شب عید خودرو شد ...
طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۲:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
طلا طی ماه های گذشته حرکات نزولی زیادی از خود نشان داده و قیمت آن به شکل قابل توجهی کاهش یافته بود اما در روز گذشته شاهد یک صعود شدید در قیمت طلا بودیم.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/یزد فرماندار ابرکوه با اشاره به تداوم رصد و بازرسی از بخش های مختلف شهرستان در رابطه با رعایت پروتکل های بهداشتی تا روز دوشنبه آتی، تاکید کرد: اگر تا این روز آمار نزولی نداشته باشیم، قطعاً کلیه اصناف تعطیل و شهرستان قرنطینه خواهد شد.
نفت آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۷   + ۱۹ سایت دیگر  
آرامکو پس از انتشار اخبار مربوط به حمله موشکی به سایت ها و تاسیسات آن در جازان، در پنجشنبه سهامش روند نزولی به خود گرفت.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۱:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
بازار سهام همچنان درگیر صف های فروش با حجم زیادی است. کارشناسان بازار سرمایه معتقدند شرایط بازار به گونه ای پیش رفته است که بی اعتمادی سهامداران یکی از عوامل روند نزولی بازار است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۸    
افکارسنجی های سالانه نشان از ادامه روند نزولی محبوبیت فرانسه در میان کشورهای آفریقایی دارد.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار سرمایه با بیان اینکه چهار عامل بر آینده بازار سرمایه تاثیر مستقیم دارد، گفت: تا زمانی که اعتماد مردم به بورس برنگردد، روند نزولی متوقف نخواهد شد و رشد را شاهد نخواهیم بود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/البرز دبیر ستاد کرونای استان البرز گفت: اگر مردم همکاری کنند، امیدواریم بعد از این هفته کم کم به سمت کنترل این بیماری پیش برویم.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۰:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: قیمت دلار در لبه مرز روانی ایستاده است مرزی که اگر عقب نشیند فاز بازار را نزولی خواهد کرد. قیمت دلار در پشت خط زیر 25 هزار تومان بسته شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۷   + ۶ سایت دیگر  
فرارو- بورس روند نزولی خود را از سر گرفته است. امروز شاخص کل بدون رودربایستی در 30 دقیقه اول معاملات امروز پنج هزار واحد کاهش پیدا کرده و حسابی سهامداران را ناامید کرده است. صف های فروش غوغا می کنند و نقشه بازار سراسر قرمزرنگ است ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
بازار سهام در جریان معاملات امروز (شنبه) برخلاف بعضی از انتظارها برای صعود شاخص، روند نزولی هفته های اخیر خود را ادامه داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
سرپرست فرمانداری ایذه گفت: در یک هفته گذشته روند بیماری در این شهرستان شیب نزولی داشته و در 2 روز گذشته فوتی ناشی از کرونا در ایذه نداشتیم.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۸:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بازار سهام در آغاز معاملات امروز، با افزایش حجم عرضه همراه است و اگر حمایت خاصی انجام نشود، روند بازار نزولی است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۴:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
در چند روز اخیر نرخ ها تقریبا روند نزولی طی کرده اما این مساله نیز خریداران را برای خرید ترغیب نکرده است. بررسی ها نشان می دهد برای خرید پژو 206 تیپ 2 مدل 1400 در شهرهای مختلف باید حداقل 206 و حداکثر 212 میلیون تومان بودجه در نظر گرفت ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۶    
سمانه عاملی / تحلیلگر بازار روند کلی حرکت قیمت نفت برنت دریای شمال صعودی برآورد می شود. این روند در حدود 20 روز کاری قبل به سمت پایین شکسته شد و حتی تا منطقه 60 دلار نیز کاهش داشت ...
اصلاح سهام ادامه دارد. بورس تهران یک هفته نزولی دیگر را پشت سر گذاشت و نماگر اصلی این بازار با کاهش هفتگی 5/ 0 درصدی مواجه شد تا سومین هفته منفی سال جدید ثبت شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۰:۰۶    
یکی از روش های پیش بینی قیمت ها، نگاه به روند گذشته آنها است. بر این اساس در این صفحه روندهای قیمتی بازارهای مهم ایران و جهان به نمایش گذاشته شده اند. همچنین در متن مربوط به هر قسمت روند آتی قیمت ها براساس شواهد موجود پیش بینی شده اند.
اقتصاد آنلاین / طلا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۶:۳۲   + ۸ سایت دیگر  
رییس اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به کاهش قیمت طلا طی هفته گذشته بیان کرد: اگر در هفته پیش رو هم روند ارز نزولی باشد، با توجه به نبود تقاضا پیش بینی می شود قیمت طلا و سکه اندکی ارزان تر شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۲:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : شاخص کل هم وزن نیز تنها در روز سه شنبه رشد کرد و در دیگر روزهای هفته اخیر نزولی بود
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۲۰:۱۲   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : روند نزولی بیت کوین توجه سرمایه گذاران را به سمت پناهگاه قدیمی سرمایه یعنی طلا جلب می کند و این امر می تواند رشد طلا را موجب شده باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۸:۳۵    
بورس تهران در هفته ای که گذشت با چهار روز عملکرد منفی و یک روز مثبت برایندی در مجموع نزولی داشت.
وانا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۱۵   + ۱۵ سایت دیگر  
بازار سهام در جریان معاملات فروردین 1400 روند نزولی سال گذشته را ادامه داده و بسیاری از کارشناسان بازار سرمایه معتقدند با توجه به شرایط موجود در بازار روند نزولی و افزایش عرضه در بسیاری از نمادها ادامه دارد.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۷:۰۹    
امروز مطالبی همچون ارزش سهام عدالت نزولی یا صعودی؟، چگونه می توان در بورس، مانع زدایی کرد؟، آثار مالیات خانه های خالی بر بازار مسکن، رکورد منفی دیگری برای بورس به ثبت رسید، با 90 میلیون تومان صاحب خودرو شوید!، زمان واریز باقیمانده سود سهام عدالت؛ در سایت نبض بورس قرار گرفته است.