دوشنبه ۱۵ خردادساعت ۲۰:۲۷Jun 2023 5
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نزولی»

دنیای اقتصاد   ۱۲ دقیقه پیش   + ۱۷ سایت دیگر  
تسنیم : در این گزارش می خواهیم به نوسانات قیمتی 15 خودروی داخلی پرتقاضای بازار طی 3 ماه گذشته بپردازیم که در طول این مدت قیمت ها روند صعودی و نزولی قابل توجهی را تجربه کرده است.
عرشه آنلاین   ۴ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
یک کارشناس بازار و صنعت خودرو ادامه و یا توقف روند نزولی قیمت ها در بازار خودرو را وابسته به نوسانات نرخ دلار دانست و گفت: بازار از آن جنسی شده که قیمت ها ریزش می کند، اما خیلی متقاضی ندارد و اتفاقا وقتی روند افزایشی آغاز می شود، تقاضا ما به ازاء آن به وجود می آید.
سلام نو / بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۷:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
قیمت طلا در بازارهای جهانی تحت تاثیر گزارش بازار کار آمریکا که بسیار فراتر از انتظارات بود نزدیک به 1.5 درصد کاهش یافت.
هشدار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۰۶:۱۹   + ۸ سایت دیگر  
بازار سهام اگرچه در روز جاری ارزش معاملات پایینی را ثبت کرد، اما توانست پس از روند نزولی چند روز گذشته، با رشدی 18 هزار واحدی مجددا به مدار صعودی برگردد.
حوزه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: یکی از اهداف امام رساندن ملت ایران به جایگاه واقعی خود پس از 200 سال سیر نزولی و ذلالت بار تحمیلی بود و شهدا در این عزت بخشی نقش اساسی برعهده داشتند و امروز بسیاری از کشورهای قدرتمند مانند چین واسطه ارتباط ایران با سایر کشورها می شود.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | کمتر از 24 ساعت قبل اعلام شد که لیونل مسی قرار است از پاری سن ژرمن جدا شود و قرارداد او تمدید نخواهد شد. پاریسی ها طی همین زمان کم با اثرات اعلام این خبر رو به رو شده اند و آن را در اینستاگرام رسمی باشگاه به خوبی مشاهده می کنیم. ...
تجارت نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۸:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
امروز قیمت طلا و سکه کاهش داشت. این روند نزولی در بازار فلز زرد متعاقب عقب نشینی قیمت دلار رخ داده است. فعالان اقتصادی معتقدند تا زمانی که بازار ارز کاهشی است نباید انتظار روند صعودی را در بازار طلا و سکه داشت.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
نرخ طلا و سکه با ریزش قیمت دلار در بازار کاهش یافت. به گزارش روند بازار به نقل از خبرنگار ایبِنا ، اخبار خوش سیاسی و آمارهایی که خبر از بهبود شرایط اقتصادی می دهند این روزها موجب کنترل بازار ارز و طلا شده و شاهد روند نزولی قیمت ها در این دو بازار هستیم. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۶:۳۰    
امروز قیمت دلار ثابت بود و به 42,135 (چهل و دو هزار و یکصد و سی و پنج ) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، بدون تغییر است. قیمت طلا و سکه اما روند نزولی داشت.
بورس نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۵:۲۹    
شرکت تولید برق ماهتاب کهنوج مشمول ماده 141 قانون تجارت شده و بر اساس این موضوع هیئت مدیره مکلف است بلافاصله مجمع عمومی فوق العاده صاحبان سهام را دعوت نماید تا موضوع انحلال یا بقاء شرکت مورد شور و رای واقع شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۴:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت اونس طلا امروز در محدوده 1948 دلار به فروش رسید.در بازار داخلی ایران هم قیمت طلا و سکه به واسطه کاهش قیمت طلا جهانی نزولی شدند.با این حال نرخ دلار نوسان محدودی را ثبت کرد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۵۸   + ۳۰ سایت دیگر  
پایگاه خبری معدن نیوز -قیمت طلا روز جمعه و پیش از تعطیلی بازار کاهش یافت زیرا آمارهای شغلی بالاتر از حد انتظار آمریکا، بازدهی خزانه داری را افزایش داد اما در مسیر افزایش هفتگی قرار داشت زیرا افزایش نرخ بیکاری امید به توقف افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را حفظ کرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۲:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
قیمت هر اونس طلا در روز جمعه نزدیک به 1.5 درصد کاهش پیدا کرد تا فلز زرد تمام افزایش قیمت هایی که در سه روز قبل از آن را ثبت کرده بود تقریباً از دست بدهد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
امروز قیمت سکه در بازار کاهشی بود و به 30,389,000 (سی میلیون و سیصد و هشتاد و نه هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، کاهش 0.68 درصدی داشته است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه بین الملل: طالبان از گزارش تازه بانک جهانی در مورد شاخص های اقتصادی افغانستان استقبال کرده و گفته که با بهبود اقتصادی بار مسئولیت این کشور بر دوش جامعه جهانی کاهش خواهد یافت. ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
تحولات پنج ماهه نخست روی کار آمدن کابینه جدید رژیم صهیونیستی بر روابط این رژیم و اعراب تأثیر گذاشته است. این روند نزولی احتمالاً در دوره تصدی کابینه ائتلافی ادامه خواهد داشت، بنابراین در کابینه فعلی رژیم صهیونیستی تنها پیشرفت محدودی ممکن است در روابط این رژیم و اعراب امکان پذیر باشد.
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران - قیمت ورق سرد در بازار داخلی چین در آخرین معاملات 7 دلار رشد روزانه داشته 619 دلار هر تن درب کارخانه شنیده شده است. ورق گرم نیز تنها یک دلار بالا رفته 518 دلار هر تن ثبت شد. ...
ایفنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
پایگاه خبری فولاد ایران – از آنجایی که تقاضای کم برای گاز قیمت گاز طبیعی اروپا را در هفته های اخیر به سقوط آزاد رسانده است، تاجران و مقامات این صنعت احتمال می دهند که قیمت های روز آینده در برخی از کشورها کاهش مختصری به زیر صفر داشته باشد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۴۷   + ۱۵ سایت دیگر  
دولت سیزدهم علاوه بر کنترل کسری بودجه، توانست با اجرای سیاست های مختلف، خلق پول بانک ها را مهار کرده به طوری که رشد مانده تسهیلات بانکی از حدود 52 درصد در شهریور 1400 به حدود 34 درصد در فروردین 1402 کاهش یافت.
نقدینه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری نقدینه ، طی مدت اخیر به دلیل خبرهایی که از احتمال توافق هسته ای منتشر شده، قیمت دلار رو به پایین حرکت کرده و این موضوع باعث شده اکثر بازارها نزولی شوند ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۲۱:۲۱    
اقتصادنیوز: در هفته اخیر دو بازار مهم بانکی برگزار شده و نرخ سودها در این بازار مسیری قابل توجه را ثبت کردند. در مهم ترین آن ها داده ها و آمارهای بانکی نشان میدهد نرخ بهره بین بانکی برخلاف وضعیت هفته های قبل مسیر نزولی قابل توجهی را رقم زده است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۸:۰۷    
دولت ژاپن پیش نویس بسته ای از اقدامات خود را برای معکوس کردن نرخ نزولی زاد و ولد در این کشور تهیه کرده و این بسته خواستار افزایش حمایت مالی از خانوارهایی است که فرزند بزرگ می کنند.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
گروه اقتصادی: یک کارشناس بازار سرمایه گفت: بازار در هفته ای که گذشت، روند نزولی داشت و بیش از 60 هزار واحد کاهش یافت و شاخص هم وزن نیز نزولی بود. شرکت های بزرگ و کوچک هم زمان کاهش قیمت داشتند؛ قیمت های جهانی نیز در این هفته ها ضعیف هستند و با سفر سلطان عمان ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۶:۰۲   + ۲۹ سایت دیگر  
رکنا اقتصادی: معاون وزیر راه و شهرسازی از واگذاری زمین 250 متری رایگان به خانوارهای روستایی دارای 3 فرزند خبر داد و گفت: غرب زده ها باعث روند نزولی افزایش جمعیت ایران شدند.
روند نزولی شاخص ارزی در روزهای اخیر، باعث شده تا فعالان بازار چشم انداز دلار و سایر ارزها را کاهشی ترسیم کنند.
سلام نو / ایران اکونومیست   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
محمد کشتی آرا کارشناس بازار طلا از تدام روند کاهشی قیمت دلار با توجه به اخبار مثبت اقتصادی و سیاسی در مجموع بازار طلا در هفته آینده خبر داد.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۱:۳۱    
تورم در ایران بالای 50 درصد باقی مانده و بسیاری از کارشناسان اقتصادی معتقدند در صورتی که بازار سرمایه به روند مثبت برنگردد نقدینگی موجود در اقتصاد کشور وارد بازار کالایی می شود و به تورم دامن می زند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته اخیر خروج سرمایه از بورس در 3 روز رخ داد و در مجموع 3 هزار و 879 میلیارد تومان پول حقیقی از بازار خارج شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۰۹:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
برخی کارشناسان معتقدند با توجه به روند نزولی ارزش معاملات بورس در چند هفته گذشته، سناریوی حمایت واعظی از بازار، در سال 99 احتمالا تکرار می شود و سهامداران خرد زیان می بینند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : یک تحلیلگر رمزارز در توییتر با هویت CrediBULL Crypto یک حرکت نزولی کوتاه مدت برای بیت کوین پیش بینی کرده است. به گفته این تحلیلگر کریپتو، بیت کوین در یک منطقه مقاومت قابل توجهی معامله می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۵۳    
امروز قیمت دلار روند نزولی داشت و به 42,135 (چهل و دو هزار و یکصد و سی و پنج ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.03 درصدی داشته است. قیمت پوند اما بالا رفت.
بازار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
در هفته ای که گذشت، بازار های طلا و ارز متاثر از اخبار و وقایع گوناگون سیاسی و اقتصادی، روندی باثبات و حتی نزولی را تجربه کردند.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۷    
امروز قیمت دلار مبادله ای در معاملات روند نزولی داشت و به 42,135 (چهل و دو هزار و یکصد و سی و پنج ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.03 درصدی داشته است.
نواندیش   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۷   + ۱۶ سایت دیگر  
اقتصادآنلاین؛ قیمت خودرو پس از دوهفته ثبات امروز روند نزولی را دوباره از سرگرفت. در بازار امروز خودرو قیمت اکثر محصولات ایران خودرو بین 15 الی 20 میلیون تومان ارزان شد و قیمت محصولات سایپا نیز حوالی 10 میلیون ریزش را به ثبت رساند. پیش بینی قیمت خودرو در روزهای آینده ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۱:۵۱    
امروز قیمت دلار روند نزولی داشت و به 42,135 (چهل و دو هزار و یکصد و سی و پنج ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش 0.03 درصدی داشته است. قیمت پوند اما بالا رفت.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تحلیل گران با وجود افزایش قیمت طلا اما چشم نداز قیمتی این فلز ارزشمند را نزولی می بینند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۳۸   + ۹ سایت دیگر  
در شرایطی که روز قبل قیمت دلار کاهش پیدا کرد حباب درهم برای سومین روز پیاپی افزایش پیدا کرد که اگر حباب درهم تعدیل نشود واگرایی حباب درهم با روند قیمت دلار می تواند ترمز روند نزولی دلار را بکشد
عرشه آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۱۶    
فردوسی و استانبول بازار دلار تهران شاهد بمباران خبری بود، سیگنال های سیاسی مثبت دیروز فضای بازار دلار را پر کرد و همین امر باعث شد نرخ دلار در تهران تا حدودی نزولی شود.
قم فردا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۸:۰۸   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی توانسته است با اعمال سیاست تثبیت بالاخره پس از التهابات سنگینی که نرخ ارز غیررسمی در ماه های گذشته تجربه کرده است، ترمز رشد نرخ ارز را بکشد و آن را در روندی نزولی قرار دهد.
چند ثانیه   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۰۰:۴۲   + ۸ سایت دیگر  
برخی از فعالان سیاسی و اقتصادی باور دارند که در صورتی که اخبار دیروز قطعی شود این امر ممکن است کفه ترازوی کاهشی ها در بازار دلار را سنگین کند. اقتصاد بازار دلار زیر بمباران برجامی ...
کیهان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۲:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
سرویس اقتصادی- در حال حاضر با ترافیک خبرهای مثبت خارجی و مدیریت بازار ارز از سوی بانک مرکزی، قیمت ارز و البته طلا در کشور روند نزولی دارد؛ اما سوداگران این بازار تلاش می کنند به هر طریق از کاهش قیمت ها جلوگیری کنند و برخی رسانه ها نیز در زمین همین سوداگران بازی می کنند. ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۱:۳۷   + ۱۸ سایت دیگر  
می متالز - قیمت نفت پس از سقوط بیش از چهار درصدی که شب گذشته تجربه کرد، در معاملات روز چهارشنبه به دلیل نگرانی ها نسبت به کندی تقاضای چین برای سوخت، به روند نزولی خود ادامه داد.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
قیمت کاردانو (ADA) در خطر بریک داون از یک خط حمایت صعودی بلندمدت است که می تواند باعث سقوط شدیدتر این ارز دیجیتال شود. در این میان، پرایس اکشن ADA و وضعیت اندیکاتورهای مختلف هم از تداوم روند نزولی این رمزارز پشتیبانی می کنند.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۲۰:۰۳    
ثبات همچنان در بازار خودرو به چشم می آید. با توجه به اینکه روزهای آینده تعطیلاتی پیش رو است رشد یا کاهش قیمتی خودرو بعید به نظر می رسد. با توجه به شرایط کنونی، روند بازار در کوتاه مدت نزولی به نظر می رسد. ...
سلام نو / روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۹:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
قیمت سکه امامی با 400 هزار تومان کاهش به 30 میلیون و 301 هزار تومان رسید و هر گرم طلا با قیمت دو میلیون و 492 هزار تومان معامله شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۴۲   + ۱ سایت دیگر  
بازارهای بورس کشورهای اروپایی معاملات امروز را با روند نزولی آغاز کردند.
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۷:۱۸   + ۳۰ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران طی معاملات روز چهارشنبه 10 خرداد 1402 تا رقم 2 میلیون و 271 هزار واحد روند نزولی داشت.
روند بازار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
بازار خودرو پس از چند جهش نجومی و صعود پیاپی، طی یک ماه اخیر شوک عجیب کاهش قیمت را تجربه کرد. حال آینده این بازار چه خواهد شد؟ سرعت شیب نزولی قیمت ها افزایش می یابد یا بازار دوباره به روند صعودی بازمی گردد؟ ...
می متالز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۰ - ۱۶:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
می متالز - با توجه به اینکه بازار فولاد چین در محاصره بهبود اقتصادی کندی است، منابع بازار انتظار دارند که تولید فولاد این کشور با توجه به رکود تقاضا، برای تثبیت روند نزولی قیمت در بازار داخلی فولاد کاهش یابد.