سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۱۵:۱۲Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وپویا»

اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۴:۵۳    
امروز سهام شرکت سرمایه گذاری پویا با معاملاتی به ارزش 14میلیارد تومان رشدی 1.4درصدی را برای سهامدارانش به ارمغان آورد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۰:۱۴   + ۷ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار چند نماد بورس تهران و فرابورس بیشترین نسبت قدرت خریدار به فروشنده را به دست آورده اند؛ این روند گویای هجوم تقاضای پول های کلان به این نماد هاست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۳    
امروز سهام شرکت سرمایه گذاری پویا رشدی 3.8 درصدی را برای سهامدارانش به ارمغان آورد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ - ۰۸:۴۸    
این عزیزان سبز پوش در همه سنگرها ی جهادی فعال وپویا هستند وانصافا مایه مباهات هستند والگوی زیبا برای شغل شریف نظامی وپاسداربودن را ترسیم نمودند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار چند نماد بورس تهران و فرابورس بیشترین نسبت قدرت خریدار به فروشنده را به دست آورده اند؛ این روند گویای هجوم تقاضای پول های کلان به این نماد هاست ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۸ - ۰۰:۱۳    
رضا شاکری تحلیلگر بازار چند نماد بورس تهران و فرابورس تهران بیشترین نسبت قدرت خریدار به فروشنده را به دست آورده اند؛ این روند گویای هجوم تقاضای پول های کلان به این نماد هاست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۱۶:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در پایان معاملات بورس امروز سهام شرکت سرمایه گذاری پویا 0.3 درصد افت کرد و میان نماد های پرتراکنش قرار گرفت. قیمت این سهم به حدود قیمت 19مرداد ماه رسید.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۰۰:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار چندین نماد بورس تهران و فرابورس تهران بیشترین نسبت قدرت خریدار به فروشنده را به دست آورده اند؛ این روند گویای هجوم تقاضای پول های کلان به این نماد هاست ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- محمد ارغوان : شرکت سرمایه گذاری پویا با نماد وپویا که همین امسال به صورت عرضه اولیه وارد بازار فرابورس شد، برخلاف عرضه های اولیه که تا مدت ها رشد می کنند خیلی زود روند نزولی به خود گرفت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۵:۳۱    
وپویا بعد از قرمز پوشی های متعدد، امروز نیز چهار درصد افت را تجربه کرد و بین نمادهای پرتراکنش امروز قرار گرفت.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۰۰:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
رضا شاکری تحلیلگر بازار تابلوخوانی با بررسی روند معاملات در بازار سهام به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می پردازد. این بررسی ها نشان می دهد نماد پتایر با قدرت بالای خریدار رو به رو شده و وپویا افزایش حجم را تجربه کرده است.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۵:۲۴    
وپویا با چهار درصد افت امروز را به پایان رساند این در حالیست که روند وپویا در پنج روز گذشته نیز چنین بوده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۱۱ - ۰۰:۱۵    
رضا شاکری تحلیلگر بازار تابلوخوانی با بررسی روند معاملات در بازار سهام به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می پردازد. این بررسی ها نشان می دهد نماد ونوین با قدرت بالای خریدار رو به رو شده و وپویا افزایش حجم را تجربه کرده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۰ - ۱۶:۲۴    
در پایان معاملات امروز فرابورس سهام شرکت سرمایه گذاری پویا با افت 2.4درصدی مواجه شد و بین نمادهای پرتراکنش قرار گرفت. وپویا امروز در ابتدا و انتهای بازار به صف فروش نشست و دقایقی هم در این میان متعادل معامله شد. حجم معاملات امروز این سهم به طور قابل توجهی با افزایش رو به رو بود.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۴:۰۹   + ۱۸ سایت دیگر  
شرکت سرمایه گذاری پویا در دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه 1399، فروشنده و خریدار سهام چند شرکت بورسی بود و از واگذاری های خود 246 میلیارد و 970 میلیون ریال سود کسب کرد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۰:۳۴    
رضا شاکری ترجمه: محمد حسین باقی تابلوخوانی با بررسی روند معاملات در بازار سهام به شناسایی معاملات خاص و تحولات در بازار سهام می پردازد. این بررسی ها نشان می دهد نماد ولساپا با قدرت بالای خریدار رو به رو شده و وپویا افزایش حجم را تجربه کرده است ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۵۸    
عرضه اولیه شرکت سرمایه گذاری پویا که از زیرمجموعه های شرکت سرمایه گذاری تدبیر است، در تیرماه سال جاری صورت گرفت و این شرکت، در گروه سرمایه گذاری ها در فرابورس قرار گرفت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۵:۰۲    
در پایان معاملات فرابورس امروز سهام شرکت سرمایه گذاری پویا با افت 1.3درصدی مواجه شد و با صف فروش مواجه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
در پایان معاملات فرابورس امروز سهام شرکت سرمایه گذاری پویا بعد از تجربه سه روز متوالی مثبت با افت 1.7درصدی مواجه شد و به صف فروش نشست.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۴:۳۶    
وپویا بعد از قرمز پوشی های متعدد، برای دومین روز متوالی، صعود را تجربه کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۳۵    
سرمایه گذاری پویا در معاملات بورس امروز با پنج درصد مثبت، دومین روز مثبت خود را رقم زد.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
ساعت 24-محمد صادق جنان صفت - گفت وگو، سخن گفتن و نوشتن از نیرومندترین مقوله هایی هستند که به آدمی و جامعه های انسانی توانایی داده اند تا از نادانی، ترس، ابهام و دشمنی با یکدیگر رها شوند ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۹    
به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بویین زهرا؛ جلسه توجیهی پروژه ملی "کنترل وزن و چاقی دانش آموزان بارویکرد ترویج سبک زندگی فعال وسالم "ویژه دبیران و آموزگاران درس تربیت بدنی با حضور رئیس اداره،معاون پرورشی وتربیت بدنی، کارشناس تربیت بدنی و سلامت ...
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۶/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۱۱ سایت دیگر  
از اول سال 99 ،سهام 16 شرکت در بورس عرضه اولیه شده است. توقع می رفت که این عرضه های حداقل در این شرایط منفی بازار مثبت باشند اما این عرضه های اولیه نیز به تبعیت از بازار و با اُفت شاخص بورس ، منفی شدند. از بین 16 شرکت عرضه اولیه سهام 7 شرکت با اُفت شاخص بورس، اُفت کردند. ...
هم اندیشی   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۴:۴۹    
با توجه به تجربه انتخابات گذشته اگراتحاد و انسجام لازم بین نیروهای انقلابی ایجاد نشود قطعا نتیجه ی خوبی به دست نمی آید، نیروهای انقلابی باید با وحدت و اتفاق نظر بروی کاندیدای واحد دراین زمینه درایت کافی را به خرج بدهند تا پیروز انتخابات شوند.
ایثار   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۰    
رئیس بنیاد ساوه گفت:آموزش خانواده یعنی دادن اطلاعات و آگاهی های لازم به هر یک از اعضای خانواده در جهت داشتن یک خانواده موفق وپویا که هر یک از اعضای خانواده به درستی وظایف و نقش ها و مسئولیت خود را در برابر سایر اعضای خانواده ، افراد جامعه و آفریدگار خود به نحو مطلوبی اجرا می کنند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۰۸:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
معاملات در آریا، پیزد، وپویا و رافزا تا اطلاع بعدی صرفا از ساعت 12 و 35 دقیقه تا 13 و 30 دقیقه به صورت حراج پیوسته بدون مرحله پیش گشایش برگزار خواهد شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۳ - ۱۹:۲۰   + ۶ سایت دیگر  
پیش از عرضه اولیه سیتا، سهامداران شاهد عرضه اولیه وپویا بودند. قبل از آن، افسانه اروجی، معاون بازار فرابورس، خبر داده بود که دو عرضه اولیه در دستور کار فرابورس قرار دارد که یکی از این عرضه اولیه ها به روش ثبت سفارش و دیگری به روش گشایش نماد است.
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۱۰:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، گزارش ها حاکی از اختلال در سایت کارگزاری های بورسی از جمله کارگزاری مفید و مبین است. هفته گذشته نیز اختلال در سایت یک کارگزاری باعث کاهش یک میلیون نفری مشارکت گنندگان در خریئ عرضه اولیه وپویا شد . ...
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۴/۱۱ - ۰۱:۱۴   + ۱ سایت دیگر  
انتظار داریم رکورد مشارکت سهامداران ایرانی در عرضه اولیه سیتا شکسته شود و حدود 4 میلیون کد شرکت کند. البته در عرضه اولیه وپویا که 4 تیر 99 انجام شد، به دلیل قطعی سیستم معاملات انلاین کارگزاری مفید و کارگزاری آگاه، بیش از 1 میلیون تن از هموطنان از خرید عرضه اولیه باز ماندند.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۲۲:۰۵    
هفته گذشته در جریان عرضه اولیه وپویا بسیاری از سهامداران نسبت به عدم تخصیص سهام اعتراض داشتند، کارگزاری مفید در این رابطه توضیحاتی ارائه کرده است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۴/۱۰ - ۰۰:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد – سیمین سعیدی : هفته گذشته در پی عرضه اولیه وپویا برخی شرکت های کارگزاری دچار مشکلات فنی شدند. طبق بررسی های انجام شده شرکت های کارگزاری در عرضه اولیه سفارش ها را به سازمان بورس فرستاده، ولی این سازمان نتوانست همه تقاضاها را قبول کند، از این رو بخشی از تقاضاها ثبت نشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۸ - ۱۳:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
مدیرعامل کارگزاری آگاه با بیان اینکه بعد از اتفاق فنی ای که چهارشنبه در کارگزاری روی داد، درصدد رفع مشکل هستیم و اکنون سامانه معاملات آنلاین راه اندازی شده، گفت: برای کسانی که در این مسأله زیان دیده اند، سازوکار جبرانی در نظر گرفته ایم.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۲۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
کارگزاری آگاه برای آن دسته از مشتریانی که از خرید عرضه اولیه وپویا جا مانده بودند، اطلاعیه ای صادر کرده است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۷ - ۱۲:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
روز چهارشنبه عرضه اولیه وپویا به عنوان نخستین عرضه تابستان امسال وارد بازار سهام شد، عرضه ای که عدم تخصیص آن به بسیاری از سهامداران موجب اعتراض آنها شده است.
پانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۱۵:۲۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران ( پانا) - تعداد 600 میلیون سهم شرکت سرمایه گذاری پویا در جریان عرضه اولیه سهام این شرکت به قیمت هر سهم 410 تومان میان 2 میلیون و 547 هزار و 310 کد معاملاتی تقسیم شد. ...
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
در چهارشنبه اخیر، چهارم تیر ماه عرضه اولیه وپویا انجام شد. اما پس از این، سهامداران می توانند منتظر عرضه اولیه کدام نمادهای دیگر باشند.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۲۰:۴۱   + ۳ سایت دیگر  
گزارش نصیر از ایراد مهم سامانه های معاملات بورس؛ به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری نصیر، اختلالات، قفل شدن ها و قطعی های زیاد سامانه های کارگزاری ها باعث شده تا بسیاری از کاربران آن ها در هنگام خرید یا فروش متضرر شوند و هنگام خرید یا فروش با قفل بودن سامانه روبرو شوند ...
پول نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
در جریان عرضه اولیه سهم وپویا حداکثر به هر کد (نفر) تعداد 229 سهم در سقف قیمت 4100 ریال تعلق گرفته است که ارزش تقریبی آن حدود 94500 تومان می شود.
ایستا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۵۰   + ۱۳ سایت دیگر  
ایستانیوز:آخرین روز مبادلاتی هفته نخست تابستان مصادف با ششمین عرضه اولیه امسال در فرابورس ایران بود و طی آن هر سهم سرمایه گذاری پویا 4100 ریال قیمت خورد تا این شرکت به عنوان دومین شرکت از گروه سرمایه گذاری در سال 99 رسما به گردونه معاملات فرابورس اضافه شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۴۵    
ششمین عرضه اولیه سال 1399 امروز انجام شد و در آن 14 درصد از سهام شرکت سرمایه گذاری پویا با نماد وپویا برای اولین بار در فرابورس عرضه شد. در این عرضه اولیه به هر کد معاملاتی حداکثر 229 سهم به قیمت 4100 ریال تعلق گرفت.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۶:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
آخرین روز مبادلاتی هفته نخست تابستان مصادف با ششمین عرضه اولیه امسال در فرابورس ایران بود و طی آن هر سهم سرمایه گذاری پویا 4100 ریال قیمت خورد تا این شرکت به عنوان دومین شرکت از گروه سرمایه گذاری در سال 99 رسما به گردونه معاملات فرابورس اضافه شود
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۰    
سرمایه گذاری پویا در نماد وپویا با قیمت 4100 ریال و مشارکت حدود 2.5 میلیونی کشف قیمت شد.
وانا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۴:۴۷    
کارگزاری مفید در اقدامی عجیب برخی از سفارشات عرضه اولیه نماد وپویا را حذف کرد.
اخبار بانک   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
امروز با عرضه اولیه 15 درصد سهام سرمایه گذاری پویا معادل 600 میلیون سهم، ششمین شرکت جدید وارد بازار می شود که به نقدینگی 123 هزار تومانی نیاز است .
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۱۱:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام مدیریت عملیات بازار فرابورس، مهلت ثبت سفارش عرضه اولیه وپویا تا ساعت 12 و 30 دقیقه تمدید شد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۹:۴۱    
امروز چهارشنبه 4 تیرماه عرضه اولیه وپویا انجام می شود که سهمیه هر کد بورسی حداکثر 300 سهم است.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۰۴/۰۴ - ۰۷:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
از لحظاتی پیش، ثبت سفارش در عرضه اولیه وپویا آغاز شد. در این عرضه اولیه که تا ساعت 11 ادامه دارد سهمیه خرید هر فرد حداکثر 300 سهم است.
نبض بورس   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۸:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل وپویا در مورد برآورد خالص ارزش دارایی های این شرکت اظهار کرد: دارایی های ثابت مشهود سرمایه گذاری پویا 11 میلیارد تومان، سرمایه گذاری های بلندمدت 639 میلیارد تومان و سرمایه گذاری های کوتاه مدت آن 1614 میلیارد تومان است که این سه مورد ...