سه شنبه ۰۷ بهمنساعت ۲۲:۱۷Jan 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «وام دانشجویی»

راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۲۲    
شرایط ثبت نام وام دانشجویی پیام نور اعلام شد. در ادامه شرایط دریافت وام دانشجویی دانشگاه پیام نور برای هر یک از مقاطع تحصیلی، نحوه بازپرداخت، ضامن مورد نیاز برای دریافت وام دانشجویی پیام نور و سایر اطلاعات ضروری را برایتان گردآوری کرده ایم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۰۳ - ۱۲:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
سامانه استعلام شاغلین از سازمان های ذیربط فعال شده است و چنانچه این سامانه، دانشجویی را شاغل تشخیص دهد، دانشجوی شاغل نمی تواند وام دریافت کند.
ورامین دشت   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۱۶:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری ورامین دشت، حمیدرضا خانی رئیس دانشگاه علمی کاربری شهرداری ورامین در این راستا اظهارداشت: علاقمندان به تحصیل در دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین می توانند با بهمراه داشتن مدارک موردنیاز به واحد ثبت نام دانشگاه مراجعه نمایند. ...
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۱۱/۰۲ - ۰۲:۰۱   + ۱۷ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، جو بایدن که از ظهر چهارشنبه به طور رسمی رئیس جمهوری آمریکا شده است، در نخستین روز فعالیت، از وزارت آموزش خواست تا وقفه جاری در بازپرداخت وام های دانشجویی و بهره آن را برای میلیون ها آمریکایی که وام دانشجویی فدرال دریافت کرده اند، تمدید کند ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: صندوق رفاه دانشجویان برای کمک به دانشجویانی که قدرت خرید تجهیزات ارتباطی جهت آموزش های مجازی را ندارند، وام می دهد.
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۲:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: رئیس دفتر آتی کاخ سفید خبر داد که رئیس جمهوری منتخب آمریکا در 10 روز نخست فعالیت خود اقدام هایی در زمینه بازگشت این کشور به پیمان های جهانی و لغو و تمدید برخی از تصمیم های دولت پیشین اتخاذ خواهد کرد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۹:۰۱   + ۲۳ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام انواع وام های دانشجویی نیم سال تحصیلی جاری، فردا اول بهمن ماه جاری پایان می پذیرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۴:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه تهران مهلت ثبت نام وام های دانشجویی نیمسال اول تحصیلی این دانشگاه امروز 28 دی ماه به پایان می رسد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: در شرایط فعلی وام دانشجویی 500 هزار تومانی نداریم و کف وام های تحصیلی 1 و نیم میلیون تومان است.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با وام دانشجویی 500 هزار تومانی فقط کیف لپ تاپ میشه خرید، نه خود لپ تاپ.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۱:۰۱    
دانشجویان دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی تا 29 دی ماه می توانند برای وام دانشجویی نیمسال اول تحصیلی جدید ثبت نام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۲۰:۲۱    
معاونت دانشجویی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام برای دریافت وام دانشجویی تا 28 دی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۵۸   + ۸ سایت دیگر  
براساس اعلام دانشگاه شریف، مهلت ثبت درخواست وام دانشجویی تا 30 دی ماه تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۱۴:۴۲    
دانشگاه سمنان در اطلاعیه ای از تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی تا 30 دی ماه خبر داد.
اقتصاد آنلاین / ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۷:۴۲   + ۲۵ سایت دیگر  
رییس صندوق رفاه دانشجویان با تاکید بر اینکه پیش بینی می شود بیش از 200 هزار متقاضی وام دانشجویی در ترم جاری داشته باشیم، گفت: زمان ثبت نام وام دانشجویان در ترم آینده بعد از ثبت و انتخاب واحد آغاز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۷:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
دانشگاه صنعتی قم در اطلاعیه ای از تمدید زمان ثبت درخواست وام دانشجویی در این دانشگاه تا 22 دی ماه خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۵۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول اداره رفاه دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تمدید مجدد مهلت ثبت نام وام دانشجویی تا 30 دی، گفت: تاکنون حدود هزار و 200 دانشجو برای دریافت وام های مختلف ثبت نام کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۰:۰۵   + ۶ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه شهید بهشتی برای ثبت نام وام های دانشجویی، تا 29 دی ماه مهلت دارند که نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۳۵   + ۳۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام انواع وام های دانشجویی نیم سال تحصیلی جاری مجددا و تا اول بهمن ماه تمدید شد.
اقتصاد آنلاین / شما نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام وام های دانشجویی با توجه به شرایط ناشی از شیوع بیماری کرونا و تشدید آن برای بار دوم تمدید شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم تحقیقات و فناوری مهلت ثبت نام وام های دانشجویی را اول بهمن ماه تمدید کرد.
ناطقان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۶:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
مهلت تمدید شده ثبت نام برای دریافت وام های دانشجویی نیم سال تحصیلی جاری (1399-1400) صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم فردا دوشنبه 15 دی ماه جاری پایان می یابد.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان گفت: وام های دانشجویی در کمترین زمان ممکن پرداخت می شود و تاخیری در پرداخت وام ها نداریم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۲:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
براساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی، دانشجویان این دانشگاه می توانند تا 10 دی ماه برای دریافت وام دانشجویی ثبت نام کنند.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۱۳:۱۱    
نحوه ثبت نام وام دانشجویی در سامانه ساجد دانشگاه آزاد مشخص شد. در ادامه نحوه ثبت نام وام دانشجویی در سامانه ساجد دانشگاه آزاد، شرایط عمومی و اختصاصی جهت بهره مندی از وام های دانشجویی دانشگاه آزاد را بخوانید.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۲:۳۲    
دانشجویان دانشگاه آزاد می توانند از ترم دوم درخواست وام بدهند. وام دانشجویی دانشگاه آزاد شامل موارد زیادی می شود که راهبرد معاصر در این خبر به نحوه ثبت نام وام دانشجویی در سامانه ساجد دانشگاه آزاد می پردازد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۴ - ۰۸:۵۹    
بدهی مصرف کننده شامل بدهی های شخصی است که فرد بدهکار در نتیجه خرید کالاهایی که برای مصرف فردی یا خانگی استفاده می شود ، بدهکار است. بدهی کارت اعتباری ، وام دانشجویی ، وام خودرو ، وام مسکن و وام روزپرداخت همه مواردی از بدهی مصرف کننده است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۱ - ۰۸:۳۶   + ۱۲ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی، دانشجویان این دانشگاه می توانند تا 10 دی ماه برای دریافت وام دانشجویی ثبت نام کنند.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم به انتقاد برخی از دانشجویان درباره افزایش مبلغ اقساط وام هایی دانشجویی در آیین نامه جدید صندوق پاسخ داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۳۰ - ۰۵:۰۱    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: ارائه گواهی کسر از حقوق ضامن فعلا و فقط در زمان ثبت نام وام های دانشجویی ضرورت ندارد.
بازتاب   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۱۲:۴۹    
سال تحصیلی جاری در حالی آغاز شد که دانشجویان با شرایط جدیدی نسبت به سال های گذشته رو به رو شدند. از طرفی کرونا خانه نشینشان کرده و از سویی نیز تورم هزینه هایشان را افزایش داده است. با این حال آنچه برای آنها افزایش مناسبی نداشته، وام های دانشجویی است. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۳ - ۱۴:۵۶   + ۲۴ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- معاونت دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی در اطلاعیه ای اعلام کرد: ثبت نام وام های دانشجویی این دانشگاه تا 14 دی ماه تمدید شد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۱۱:۴۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بر اساس اعلام معاونت دانشجویی، دانشجویان دانشگاه علامه طباطبایی تا 14 دی ماه می توانند برای دریافت وام دانشجویی ثبت نام کنند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۲ - ۰۸:۲۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان مسئول اداره رفاه دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به تمدید مهلت ثبت نام وام دانشجویی تا 15 دی، گفت: وام بیش از 400 دانشجو در مرحله پرداخت قرار دارد و تا روزهای آینده واریز می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۲۰ - ۱۱:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی اعلام کرد: دانشجویان این دانشگاه می توانند تا 10 دی ماه برای دریافت وام دانشجویی ثبت نام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۹ - ۱۰:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان دانشگاه شریف تا 13 دی ماه می توانند برای وام دانشجویی ثبت نام کنند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۸ - ۰۸:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
معاونت دانشجویی دانشگاه تهران اعلام کرد: مهلت ثبت نام وام های دانشجویی دانشجویان این دانشگاه تا 10 دی ماه تمدید شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۷ - ۱۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام معاون امور فرهنگی و آموزش کمیته امداد استان ایلام از دانشجویان و طلاب مددجوی مورد حمایت این نهاد خواست به منظور تکمیل اطلاعات تحصیلی خود جهت دریافت وام دانشجویی و شهریه دانشجویی به سامانه حوزه فرهنگی و آموزش این نهاد مراجعه کنند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۱:۰۱   + ۲۹ سایت دیگر  
صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم مهلت ثبت وام های دانشجویی را به مدت یک ماه تمدید کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام 5 گروه وام دانشجویی بر اساس اعلام صندوق رفاه دانشجویان امروز، 15 آذر به پایان می رسد.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۴:۳۶    
پرداخت وام شهریه به دانشجویان شهریه پردازشاغل، الکترونیکی (مجازی) و دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی انتقالی از خارج به داخل کشور در صورت وجود اعتبار مازاد از محل اعتبار تخصیصی به دانشگاه، در اولویت بعدی امکان پذیر است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۴۵   + ۲۲ سایت دیگر  
دانشجویان متقاضی دریافت وام دانشجویی از صندوق رفاه وزارت علوم باید شرایط و ضوابط معرفی ضامن و مدارک لازم را رعایت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
مهلت ثبت نام وام دانشجویی بنیاد علوی 15 آذر به پایان می رسد، دانشجویان برای درخواست این وام باید دارای شرایط و ضوابطی باشند.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۰ - ۰۹:۲۳   + ۲۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون صندوق رفاه دانشجویان با تاکید بر اینکه 10 درصد دانشجویان گوشی اندروید دسترسی ندارند، گفت: صندوق رفاه به تمامی دانشجویانی که این امکانات را نداشته باشند وام کمک هزینه خرید گوشی یا تبلت تا سقف 5 میلیون تومان پرداخت می کند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۷ - ۱۰:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: با توجه به شرایط کرونایی برای سال تحصیلی جاری، دریافت گواهی کسر از حقوق لغو و این موضوع به دانشگاه ها بخشنامه شد.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۳۹۹/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۷   + ۷ سایت دیگر  
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان به تشریح خدمات حمایتی این نهاد در اعطای وام دانشجویی و کمک هزینه تحصیلی به مددجویان دانشجوی گلستانی پرداخت.
ناطقان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۲:۴۹    
ثبت نام وام تحصیلی دانشجویی در نیم سال از 30 مهر آغاز شده است و 15 آذر آخرین مهلت ثبت نام برای دریافت این وام است.
اخبار پیام نور   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
پیام نورنا: معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: اعتبار تسهیلات دانشجویی نیمسال اول 1400-1399 با 124 درصد افزایش از مبلغ 125 میلیارد ریال به 280 میلیارد ریال افزایش یافت.