چهارشنبه ۱۷ آذرساعت ۲۳:۳۹Dec 2021 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ارتکاب»

عصر ایران   ۴ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
سازمان بازرسی با هرگونه سوء جریان برخورد می کند. سوء جریان ممکن است به صورت ارتکاب اعمال مجرمانه و مفاسدی مانند اختلاس، ارتشاء یا پول شویی باشد که مبارزه با این اعمال در صلاحیت سازمان بازرسی است.
ایسنا   ۷ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
"بایدن در چهار دهه گذشته، در مورد تقریبا تمامی مسائل کلان دفاعی و سیاست خارجه، اشتباه کرده است. البته بایدن در زمان ارتکاب آن اشتباهات، متصدی ریاست جمهوری نبوده است."
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: فرمانده انتظامی مشهد گفت: با اعلام گزارش چند فقره سرقت از کیف دستی بانوان در ایستگاه ها و داخل اتوبوس های شرکت واحد به مرکز فوریت های پلیسی 110 ، تحقیقات در این باره آغاز شد. ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۰:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران جوان : بلینکن مدعی شد: ما تحریم هایی را علیه افراد و نهاد های ایرانی و سوری به خاطر ارتکاب نقض های فاحش حقوق بشر اعمال کردیم.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۲   + ۹ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: - فرمانده انتظامی "اسلام آبادغرب" از دستگیری یک سارق مسلح در این شهرستان با اقتدار پلیس و اعتراف وی به ارتکاب 26 فقره سرقت خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۵:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – یک دادگاه تجدیدنظر در هلند روز سه شنبه تصمیم دادگاه بدوی این کشور که بنی گانتس وزیر جنگ رژیم صهیونیستی را از اتهام ارتکاب جنایات جنگی مبرا دانسته بود، مورد تائید قرار داد.
مرور نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۲:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
وزیر دادگستری گفت: به دنبال شناسایی منافذ فساد و اعلام آن به دستگاه های ذی ربط هستیم.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۳:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
در اوایل سال جاری، اپل از ردیاب ایرتگ رونمایی کرد و این وسیله در بین کاربران بسیار محبوب شد. اما حالا مجرمان راه هایی برای استفاده از این فناوری برای ارتکاب جرم پیدا کرده اند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۵ - ۱۲:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
حماده ضمن محکومیت اقدام صهیونیست ها در به شهادت رساندن شهروند فلسطینی در قدس اشغالی گفت: صهیونیست ها ارتکاب جنایت علیه فلسطینیان را به نقطه اوج رسانده اند.
باشگاه خبرنگاران نوشت: اگر شخصی در مقام دفاع از خود مرتکب عملی شود که طبق قانون جرم انگاری شده، مجازات نمی شود اما دفاع او باید شرایطی داشته باشد. مسعود مطهری نژاد وکیل پایه یک دادگستری اظهار کرد: دفاع مشروع در قانون مجازات اسلامی تعریف نشده و بیشتر تاکید این قانون، بر ذکر مصادیق دفاع مشروع هست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۹:۱۶    
به گفته رئیس هیئت ملی جنبش انصارالله یمن، تشدید حملات سعودی ها به صنعا و ارتکاب جنایات بیشتر در نتیجه سکوت مجامع بین المللی است.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۶:۲۶    
ماده 241 قانون مجازات اسلامی: در صورت نبود ادله اثبات قانونی بر وقوع جرایم منافی عفت و انکار متهم، هر گونه تحقیق و بازجویی جهت کشف امور پنهان و مستور از انظار ممنوع است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۴:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی حماس ضمن محکومیت اقدام صهیونیستها در به شهادت رساندن شهروند فلسطینی در قدس اشغالی گفت: صهیونیست ها ارتکاب جنایت علیه فلسطینیان را به نقطه اوج رسانده اند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۱۰:۲۷    
به گزارش خلیج فارس؛ قاضی مسعود توکلی زاده درباره روز ماجرا توضیح داد: آن روز مانند روزهای معمولی در دفتر کارم مشغول به انجام امور قضایی بودم و متهم 36 ساله ای را که به جرم ارتکاب سرقت باید مورد تحقیقات قرار می گرفت ، صدا زدم و همزمان مشغول مطالعه خلاصه پرونده بودم که متهم وارد شد و به روال همیشه ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۹:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- سخنگوی انصارالله یمن ضمن انتقاد شدید از بی توجهی جامعه جهانی به مظلومیت مردم یمن در برابر تجاوزگری سعودی گفت: جامعه جهانی، ائتلاف سعودی را به ارتکاب جنایت های بیشتر در یمن تشویق می کند. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۴ - ۰۷:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- معاون قضایی دادگستری خراسان رضوی گفت: شمار قضاتی که به دلیل ارتکاب تخلف در این استان از کار تعلیق شوند بسیار اندک و انگشت شمار است، اما وجود همین تعداد اندک هم موضوعی بسیار با اهمیت و حساس است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۸:۳۳    
پس چگونه می توان دروغگو را شناخت؟ کارشناسان معتقدند که اگر شما این نشانی ها را دنبال کنید، همیشه می توانید دروغگو را در حال ارتکاب جرم، بشناسید آیا شما تا به حال این حس را داشته اید که کسی در حال دروغ گفتن به شما است ولی نمی دانید از کجا فهمیده اید؟ در چنین مواقعی ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش گروه اخبار استانهای ایرنا، امروز خبرنگاران ایرنا در استانهای مختلف سوژه های مهمی را به عنوان مطالبات مردم و در حوزه های اجتماعی، فرهنگی، بهداشتی و گردشگری پیگیری کردند که از جمله این گزارش ها می توان به “افزایش دانش حقوقی امر حیاتی برای پیشگیری از ارتکاب جرایم در جامعه” ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۱۱:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – گزارش یک نشریه آمریکایی حاکی است که نا آرامی های اجتماعی طی سال های اخیر در این کشور موجب افزایش جرائمی چون سرقت و بخصوص سرقت های گروهی شده است.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۹:۱۷    
کارشناسان اغلب برای رده بندی شهرها از لحاظ کیفیت زندگی، سیستم های حمل و نقل عمومی، نرخ ارتکاب جرم، فقر و اشتغال را مورد توجه قرار می دهند؛ تنها زندگی کردن یک فرد در لاگوس احتمال اینکه او را به یک قربانی جرائم تبدیل کند حدود 42 درصد است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۳ - ۰۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
گرگان-ایرنا- افزایش آگاهی حقوقی شهروندان در کشور به ویژه در استان گلستان موثرترین ابزار در کاهش جرم، جنایت و تشکیل پرونده ها در محاکم قضایی است که تحقق این نیاز اساسی جامعه به تاکید کارشناسان با آموزش فراگیر و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی میسر می شود.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۵    
مرد جوانی که بعد از ارتکاب قتل همسرش در شهر رشت، به تهران گریخته و در منزل یکی از بستگانش مخفی شده بود، بعد از تماس داماد خانواده بازداشت شد. به گزارش جوان، 11 آذرماه روز پنجشنبه، مرد جوانی با مراجعه به کلانتری 132 نبرد ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۲ - ۲۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
مرد جوانی که در پوشش مسافر بر، اموال چند زن جوان را بعد از خوراندن آبمیوه مسموم سرقت کرده بود، حین ارتکاب جرم بازداشت شد. به گزارش جوان، چندی قبل زن جوانی با مراجعه به اداره پلیس از مرد جوانی به خاطر سرقت پول و طلاهایش در پوشش مسافربر شکایت کرد و گفت ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
نیروهای سرویس امنیت فدرال روسیه 3 شهروند اوکراینی که در حال انجام فعالیت های خرابکارانه و جمع آوری اطلاعات محرمانه در روسیه بودند را دستگیر کردند که یکی از آنها قصد ارتکاب یک حمله تروریستی را داشت.
مرصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
مرصاد نیوز: جانشین انتظامی شهرستان کرمانشاه از دستگیری سارق داخل خودرو و اعتراف وی به ارتکاب 11فقره سرقت خبر داد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۷:۲۰    
شفقنا- عربستان با تهدید و تطمیع موفق شد جلوی ادامه کار تحقیقات در مورد جنگ یمن را بگیرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از گاردین؛ برای اولین بار در 15 سال گذشته شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد در تصویب یک قطعنامه حقوق بشری ناکام ماند و آن نیز گزارش ارتکاب جنایات جنگی در یمن بوده است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۴:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه، از دستگیری یک سارق حرفه ای در شهر کرمانشاه و اعتراف وی به ارتکاب 25 فقره موبایل قاپی خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۱۸:۱۸   + ۷ سایت دیگر  
همدان - ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان همدان، عدم آگاهی نسبت به قوانین را یکی از علل مهم ارتکاب جرم از سوی بانوان و زندانی شدن آنان عنوان کرد.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۷:۵۴   + ۲۳ سایت دیگر  
خراسان: موتورسواران نقابداری که در تاریکی خیابان های مشهد ، با ضربات قداره های ترسناک از شهروندان، زورگیری می کردند با هوشیاری نیروهای گشت کلانتری آبکوه دستگیر و به پنجه عدالت سپرده شدند ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۹ - ۰۶:۵۵    
رئیس شورای عالی سیاسی یمن تاکید کرد رویکرد خصمانه آمریکا و همچنین سکوت بین المللی را در قبال ارتکاب جرایم جنگی و جنایت علیه بشریت در یمن محکوم می کنیم.
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۶:۳۰   + ۸ سایت دیگر  
جانشین فرمانده انتظامی گرگان گفت که عامل تبرکشی و درگیری در یکی از خیابان های مرکزی این شهر کمتر از سه دقیقه بعد از ارتکاب جرم دستگیر شد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات جنایتکاران رژیم صهیونسیتی و حمایت های مستکبرانه آمریکا از این رژیم گفت: دولت آمریکا با اتخاذ سیاست های گزینشی، دست دوستان خود به ویژه رژیم صهیونیستی را به عنوان بزرگترین پادگان تروریستی جهان برای ارتکاب جنایاتی مانند تولید و توسعه سلاح های کشتار جمعی ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۹/۰۸ - ۱۱:۳۰   + ۱۷ سایت دیگر  
گروه استان ها - دادستان زرند گفت: در صورت کم کاری آتش نشانی و کمبود امکانات و تجهیزات در حادثه آتش سوزی کارگاه قالیبافی، ارتکاب جرم از باب ترک فعل مورد بررسی قرار می گیرد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۱:۰۵    
قانون موسوم به کاپیتولاسیون که به مفهوم مصونیت اتباع خارجی، در پی ارتکاب جرم در کشور محل مأموریت است، در تاریخ معاصر ایران، ردپایی قابل رصد دارد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۲۰:۳۰   + ۱۴ سایت دیگر  
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات جنایتکاران رژیم صهیونسیتی و حمایت های مستکبرانه آمریکا از این رژیم گفت: دولت آمریکا با اتخاذ سیاست های گزینشی، دست دوستان خود به ویژه رژیم صهیونیستی را به عنوان بزرگترین پادگان تروریستی جهان برای ارتکاب جنایاتی مانند تولید و توسعه سلاح های کشتار جمعی ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۱۱:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
بی شک اکثر خانواده های زندانیان هیچ نقشی در ارتکاب جرم از سوی فرد بزهکار ندارند و تاوان گناه نکرده را به دوش می کشند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۹/۰۷ - ۰۹:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
جریان آزاد ملی لبنان به ریاست جبران باسیل با صدور بیانیه ای برکناری ریاض سلامه از ریاست بانک مرکزی این کشور را به دلیل ارتکاب تخلفات متعدد خواستار شد.
برترین ها / همدان پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ - ۱۵:۰۳   + ۱۵ سایت دیگر  
خبرگزاری رکنا: سرهنگ علی اسدبیگی با بیان اینکه در پی وقوع یک فقره تیراندازی منجر به قتل در اواخر شهریور ماه امسال در شهرک فرهنگیان همدان مردی 40 ساله جان خود را از دست داد افزود: موضوع دستگیری قاتل متواری در دستور کار کارآگاهان این پلیس قرار گرفت. دستگیری قاتل فراری مرد همدانی ...
موج   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۷:۱۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: به دشمنان انقلاب و نظام اسلامی هشدار می دهیم از هرگونه ماجراجویی و ارتکاب خطای محاسباتی پرهیز کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۱۳:۳۹   + ۵۹ سایت دیگر  
رئیس ستاد کل نیرو های مسلح در پیامی به مناسبت روز نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: به دشمنان انقلاب و نظام اسلامی هشدار می دهیم از هرگونه ماجراجویی و ارتکاب خطای محاسباتی پرهیز کنند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۶ - ۰۹:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
حوادث رکنا: باند سه نفره سارقان منزل هنگام ارتکاب سرقت از سوی ماموران پلیس پایتخت دستگیر شدند.
ایسنا: وکیل مدافع حمید صفت از تایید رای صادره برای موکلش مبنی بر ارتکاب قتل غیر عمدی در دیوان عالی کشور خبر داد. حسین شاهرخی در این باره گفت: شعبه 51 (شعبه 39 سابق) دیوان عالی کشور با صدور دادنامه قطعی ضمن رد فرجام خواهی معترضین رأی فرجام خواسته مبنی بر برائت حمید صفت از قتل عمد را تأیید کرد. ...
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۶:۱۳   + ۳۹ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه: نکته مهم از منظر حقوقی این است که در این بیانیه تصریح شده است جنایت مذکور در زمان سفر رسمی سردار شهید سلیمانی به عراق با دعوت دولت این کشور و برای انتقال پیام سیاسی دولت جمهوری اسلامی ایران ارتکاب یافته است.
جهان نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۴:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
اصغر توسلی کارگردان سریال تلویزیونی روزگار جوانی تأکید دارد که ساخت سریال بد در شرایط فعلی مانند ارتکاب یک جرم است.
اقتصاد آنلاین / میزان   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۹:۴۸   + ۴ سایت دیگر  
رییس پلیس پیشگیری پلیس پایتخت از انهدام باند 3نفره سارقان منزل هنگام ارتکاب سرقت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۱۱:۱۹   + ۱۳ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به دستگیری 3 سارق منزل در کرمانشاه، از اعتراف آن ها به ارتکاب 23 فقره سرقت خبر داد.
تیک   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۷   + ۲۳ سایت دیگر  
با راهنمایی فرد مجروح، مأموران به تعقیب ضارب پرداخته و به فاصله کمی موفق به دستگیری مرد جوان شدند و در ادامه مشخص شد همسر وی نیز همدستش بوده است که زن جوان نیز دستگیر شد. ...
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۹/۰۴ - ۰۸:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: کارگاه های ضایعاتی کانون ارتکاب جرم هستند و خرید و فروش اموال مسروقه در برخی از این واحدها انجام می شود و وجود این کارها موجب افزایش سرقت ها می شود زیرا در صورت عدم وجود این مراکز، سارقان برای فروش اموال مسروقه با مشکل مواجه می شوند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۰۳ - ۲۲:۵۷   + ۱۴ سایت دیگر  
محمد جواد زارع بیدکی در این رابطه بیان داشت: در پی وصل خبری مبنی بر مفقودی پسر 12 ساله در اشکذر در آبان ماه گذشته مراتب جهت بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت. ...