دوشنبه ۰۵ آبانساعت ۰۲:۱۶Oct 2020 26

جدیدترین‌های «قلع»

ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۷:۵۶    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت : در راستای حفظ کاربری اراضی زراعی و باغی ، یک بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان قلع و قمع و تخریب شد.
کارگران کرمان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۱۲:۰۴    
فعال شدن 4 معدن با ذخیره 400 هزار تن در جنوب کرمان
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۱۵   + ۶ سایت دیگر  
عیسی پور سلیمی در گفت وگو با میزان اظهار کرد: در سال گذشته، 1416 پرونده در حوزه اراضی ملی و کشاورزی تشکیل شد که 639 فقره آن مربوط به تغییر کاربری بوده است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس شورای عالی استان ها از پیگیری و اصلاح قانون ماده 100 شهرداری ها خبر داد و گفت: با اجرای طرح جامع مدیریت یکپارچه شهری و روستایی در مجلس، عملاً به ماده 100 نیز نیازی نیست.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۴    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بابل گفت:75 تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی بابل قلع و قمع شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۰۸:۲۳    
بجنورد-ایرنا- فرمانده یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: نیمه نخست امسال 33 مورد اجرای احکام قضایی شامل خلع ید، قلع و قمع و رفع تعرض زمین های حریم شهرهای استان صادر و 33 هکتار زمین آزاد شده است.
سفیر افلاک   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
270 اصله درخت در منطقه اشترانکوه شهرستان دورود قربانی عدم هماهنگی میان دستگاه ها شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
48 مورد تغییر کاربری غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان چهارمحال و بختیاری قلع و قمع شد.
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۱    
دلبریان گفت: اگر در تهاجم نظامی هشت سال دفاع مقدس جسم رزمندگان ما آسیب می دید اما امروز فکر و اعتقادات جوانان ما در فضای مجازی در حال قلع وقمع شدن است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۴:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
شهرکرد-ایرنا- فرمانده یگان حفاظت اراضی کشاورزی جهادکشاورزی چهارمحال و بختیاری گفت: در راستای اجرای قانون حفظ کاربری و جلوگیری از تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی و باغی استان، امسال 48 مورد تغییر کاربری اراضی کشاورزی قلع و قمع شد.
کیهان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت از امور اراضی کشاورزی استان البرز اعلام کرد که با حکم قضایی 172 هکتار از اراضی کشاورزی استان که به صورت غیرمجاز تغییر کاربری شده بودند طی هفته گذشته به چرخه تولید بازگشت. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۵۷   + ۱۰ سایت دیگر  
نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس ضمن تشریح جلسه امروز نوبت عصر کمیسیون متبوع خود گفت که در این جلسه لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع ورزشگاه ها و سایر تاسیسات و اماکن ورزشی تابع وزارت ورزش و جوانان اعاده شده از شورای نگهبان از سوی اعضای کمیسیون رد شد.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، از خروج کامل لایحه توقف اجرای احکام خلع ید و قلع و قمع ورزشگاه ها از دستورکار این کمیسیون خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۹ - ۱۳:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی عباس آباد از اجرای حکم قلع و قمع 6 واحد مسکونی نیمه کاره در این شهرستان خبر داد.
معدن24   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۲:۵۴    
معدن24: روند قیمتی قلع در بورس فلزات لندن به گونه ای بوده که این فلز گرانبها طی یکماهه نیمه ی سپتامبر تا نیمه ی اکتبر اصلاح را پشت سر گذرانده و در حال فاصله گیری از تراز قبلی خود است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۰۸:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان کرمان با بیان این که بخش زیادی از تغییر کاربری های انجام شده در کرمان به دلیل تفاوت فاحش قیمت اراضی کشاورزی با مسکونی و قرار گرفتن این اراضی در مناطق گردشگری، تفریحی و خوش آب و هوا بوده است، گفت: به منظور قلع و قمع مستحدثات واقع در اراضی باغی و زراعی تغییر کاربری داده شده ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۰:۱۰    
گروه استان ها - رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان شمیرانات گفت : 10 هزار متر از اراضی کشاورزی به ارزش 300 میلیارد ریال در منطقه خوش آب و هوای لواسانات که ساخت و ساز های غیر مجاز در آن بنا شده بود تخریب و آزاد سازی شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۵:۳۱    
حکم قلع و قمع حدود 20 هزار مترمربع از زمین های کشاورزی شهرستان لنجان اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
12فقره تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی شهرستان بابل قلع و قمع و 810مترمربع آزادسازی شد.
کرج رسا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۱۱:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، علیرضا بدری روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا افزود: این بناها در اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفاظت از اراضی زراعی و باغی با حکم دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس تخریب شد. ...
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ - ۰۹:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین صادق مرادی رئیس کل دادگستری استان خوزستان در گفت وگو با میزان با اعلام خبر قلع و قمع 88 قطعه باغ ویلا و دیوار کشی غیر مجاز به مساحت 105 هزار متر مربع در دزفول ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۲۲:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
بروجرد- مدیر جهاد کشاورزی بروجرد از قلع وقمع ساخت وساز غیرمجاز در روستای گردشگری گلدشت بروجرد و آزادسازی اراضی کشاورزی منطقه خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۶:۳۶   + ۸ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - سرپرست مدیریت جهادکشاورزی شهرستان هریس اعلام کرد: با قلع و قمع 18 فقره از تغییرکاربری های غیرمجاز در این شهرستان 9 هکتار زمین کشاورزی آزادسازی شد.
اخبار ملکان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۰۹:۳۴    
مدیر جهادکشاورزی ملکان از اجرای 4 فقره جکم قلع و قمع تغییر کاربری غیرمجاز با حکم قضایی در اراضی کشاورزی شهر لیلان خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۳:۲۲    
ایسنا/کرمان رییس کل دادگستری استان کرمان گفت: در دهه اول انقلاب اراضی از سوی افرادی غیرمتولی به افرادی داده شد که در پی آن 100 هزار هکتار اراضی دولتی در تصرف افراد قرار گرفته و سند مالکیت نداشته که در سال های بعد مشکل بخشی از این موارد حل شده و مابقی مانده که باید در سطح ملی برای این موضوع تصمیم ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۱۰:۰۳    
رئیس جهاد کشاورزی شهرستان مرند از قلع و قمع 15 مورد ساخت و ساز غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۲۱:۱۰    
درختان مسیر رودخانه مار بره دورود قلع و قمع شدند.
می متالز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۲:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز (دوشنبه 21 مهرماه) شاهد عرضه 60 هزار و 60 تن ورق گرم، 16 هزار و 40 تن ورق سرد، 8 هزار و 500 تن ورق گالوانیزه و یک هزار تن ورق قلع اندود است.
پولی مالی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
توئیت- تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 21 مهرماه میزبان عرضه 60 هزار و 60 تن ورق گرم، 16 هزار و 40 تن ورق سرد، 8 هزار و 500 تن ورق گالوانیزه و یک هزار تن ورق قلع اندود است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۰۰    
قطع درختان جنگل در منطقه زوات شهرستان چالوس در استان مازندران موجب گلایه شهروندخبرنگار ما شد.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۵۰   + ۱۵ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز دوشنبه 21 مهرماه میزبان عرضه 60 هزار و 60 تن ورق گرم، 16 هزار و 40 تن ورق سرد، 8 هزار و 500 تن ورق گالوانیزه و یک هزار تن ورق قلع اندود است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۰۹:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی آزادشهرگفت: 7 مورد تغییر کاربری غیرمجاز اراضی کشاورزی طی 6 ماهه نخست سال قلع و قمع شد.
بستک نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۲:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بستک از قلع و قمع سه واحد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی در بستک خبر داد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۲۰:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت امور اراضی استان چهارمحال و بختیاری گفت : 8 مورد احکام قطعی قضایی قلع و قمع در شهرستان کوهرنگ در اجرای احکام قضایی و با حضور مقامات قضایی و انتظامی و جهاد کشاورزی شهرستان قلع و قمع و 701 متر مربع زمین به چرخه کشاورزی عودت داده شد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: حوزه آبخیز قلعه گل به مساحت 11 هزار هکتار یک حوزه سیل خیز می باشد که در سال های اخیر به خصوص سال 1398 _ 99 در حاشیه رودخانه اصلی به علت زیر شویی ناشی از سیل حداقل 54 لغزش در آن حادث شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۹:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
معاون رئیس سازمان و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ویژه مرند از برخورد قاطع قضائی با عاملان تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی و تفکیک اراضی کشاورزی در حوزه شهرستان خبر داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۳۳    
گروه استان ها- تعداد کثیری از درختان کهنسال مسیر رودخانه تیره در شهرستان دورود توسط شهرداری این منطقه قلع و قمع شدند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
308 فقره ساخت و ساز غیرمجاز 6 ماهه اول امسال در زمین های کشاورزی تنکابن قلع و قمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۲:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان ویژه مرند از برخورد قاطع قضایی با عاملان تغییر کاربری اراضی زراعی و باغی و تفکیک اراضی کشاورزی در حوزه شهرستان خبر داد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
مهدیون گفت: در6 ماه نخست امسال 7/335 هکتار از اراضی ملی استان قلع و قمع و رفع تصرف شد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۲۲:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - طبق بیانیه اداره اطلاعات وزارت کشور عراق ، اعضای یک هسته تروریستی که در یک عملیات تروریستی، یک دوچرخه بمب گذاری شده و بمبی را در شهر فلوجه در استان الانبار منفجر کرده بودند، دستگیر شدند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۴:۰۶   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بروجرد گفت: در راستای اجرای تبصره 2 ماده 10، سه مورد قلع و قمع بنا شامل دو مورد بنا و یک مورد دیوارچینی، با حکم مقام قضایی، همکاری اداره راه و ترابری و حضور نیروی انتظامی در حوزه دهستان اشترینان انجام شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان کرمانشاه از تخریب 26 فقره ساخت و ساز غیرمجاز و اعاده وضع به حال سابق در اراضی کشاورزی شهرستان کرمانشاه خبرداد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۸:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بهشهر از 5 مورد قلع و قمع ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
روحانی: سالیان متمادی برای قلع و قمع تروریست ها جنگیدیم تا در کنار مرزها ما قرار نگیرند. اینکه عده ای به بهانه هایی تروریست ها را به مناطقی که نزدیک مرزهای ماست منتقل کنند، قابل قبول نیست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۰:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی عباس آباد از تخریب 26 مورد تفکیک و دیوار کشی غیرمجاز در زمین های کشاورزی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۵:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - توقیف 36 دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک در مریوان، شناسایی متخلف قطع درختان جنگلی مریوان، تخریب و قلع و قمع خانه باغ احداثی در اراضی ملی مریوان و لزوم تهیه طرح مرتعداری صاحبان پروانه های چرای دام در روستاهای سروآباد خبرهای کوتاه این 2 شهرستان مرزی در استان کردستان است.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- حسین راشدی : همه شش فلز اساسی بورس فلزات لندن در سه ماه سوم سال جاری میلادی توانستند به سطوح بالاتر قیمتی نسبت به فصل قبل برسند. این فلزات که شامل آلومینیوم، مس، روی، نیکل، قلع و سرب هستند ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۷:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - دادستان عمومی و انقلاب قزوین از قلع وقمع 91 ساخت وساز غیرمجاز در اراضی زراعی، در اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی طی شش ماهه نخست سال جاری خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۱۴    
قزوین – ایرنا - دادستان عمومی و انقلاب قزوین از قلع و قمع 91 ساخت و ساز غیرمجاز به منظور اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی زراعی در استان خبر داد.