چهارشنبه ۲۶ مردادساعت ۱۱:۳۹Aug 2022 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قلع»

ایرنا   ۱ ساعت پیش    
ساوه - ایرنا - عضو شورای اسلامی شهر ساوه گفت: در حال حاضر بیش از 500 پرونده قلع ساختمانی در ساوه وجود دارد که با دیدگاه مثبت دستگاه قضایی امیدواریم مشکل این پرونده ها به سرعت مرتفع شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱ ساعت پیش    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: در راستای صیانت از اراضی کشاورزی و پیشگیری از تغییر کاربری غیر مجاز مستحدثات 13 مورد بنا های غیر مجاز تخریب شد.
ایرنا   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 25 بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان در شهرستان های قزوین، تاکستان و البرز قلع و قمع و تخریب شد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/مرکزی رییس شورای اسلامی شهر ساوه گفت: وجود 500 پرونده قلع و قمع ساختمانی در این شهر که بخش اعظمی را آپارتمان ها تشکیل می دهد، مشکل جدی را پیش روی حوزه مدیریت شهری بوجود آورده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۸:۲۰    
بهارستان- مدیر جهاد کشاورزی بهارستان از قلع و قمع 13 هکتار ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
نصر: 6 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در شهرستان مراغه قلع و قمع شد.
اتحاد خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۱:۳۶    
اتحادخبر: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: 50 مورد ساخت و ساز غیر مجاز به میزان 250 هزار مترمربع به ارزش 250 میلیارد ریال واقع در بخش مرکزی شهرستان تنگستان قلع و قمع شد ...
آرتان پرس   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۱:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران امروز سه شنبه 25 مرداد ماه شاهد عرضه 117 هزار تن خاک روی، 11 هزار تن ورق گالوانیزه، 3 هزار تن ورق رنگی و 950 تن ورق قلع اندود است.
گام خبر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۱۰:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
گام خبر: رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: 50 مورد ساخت و ساز غیر مجاز به میزان 250 هزار مترمربع به ارزش 250 میلیارد ریال واقع در بخش مرکزی شهرستان تنگستان قلع و قمع شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ - ۰۷:۵۱   + ۱۳ سایت دیگر  
بوشهر- رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: 50 مورد ساخت و ساز غیر مجاز به میزان 250 هزار مترمربع به ارزش 250 میلیارد ریال واقع در بخش مرکزی شهرستان تنگستان قلع و قمع شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۷:۰۰   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان رئیس کمیسیون محیط زیست شورای شهر اهواز با انتقاد از عملکرد سازمان پارک ها و فضای سبز اهواز گفت: در طول سالیان شاهد چالش قطع و قلع و قمع درختان شهر اهواز و خشکی بخشی از درخت ها هستیم اما این مساله به مجموعه شهرداری برمی گردد نه پیمانکاران.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۴:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی محمودآباد از قلع و قمع 18 هزار مترمربع تغییر کاربری غیرمجاز در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۱۱:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
از 201 تغییر کاربری اراضی شناسایی شده در خراسان جنوبی، 5 مورد منجر به قلع و قمع شده است.
فلزات آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۲۴ - ۰۹:۵۳    
بر اساس ارزیابی های SMM ، میانگین قیمت فلز قلع درجه یک در بازار فیزیکی از روز 28 ماه جولای، حدود 2.6 درصد نسبت به ماه گذشته کاهش پیدا کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۱۱:۳۳   + ۲۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی شیراز با تاکید بر اینکه چگونگی آبیاری مزارع جنوب کلان شهر شیراز دائما توسط این مدیریت رصد می شود، گفت: پس از تائید آلودگی به فاضلاب در قسمتی از یک مزرعه برنج با اخذ دستور قضایی این مزرعه قلع و قمع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۳ - ۰۹:۱۰    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گلوگاه از قلع و قمع یک فقره بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی عباس آباد از قلع و قمع 55 مورد تفکیک و دیوارکشی غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۲ - ۱۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
قزوین- ایرنا- مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 15 بنای غیرمجاز احداث شده در اراضی کشاورزی شهرستان های آبیک و قزوین قلع و قمع و تخریب شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۴:۱۱    
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان میامی از قلع و قمع 3 دستگاه ساخت و ساز به مساحت 390 متر مربع و خلع ید اراضی منابع ملی در 11 فقره پرونده تخلف به مساحت 117 هزار و 498 مترمربع از ابتدای سال 1401 خبر داد.
اروم نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۱۰:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: از ابتدای امسال 39 مورد حکم قلع و قمع ساخت و سازهای غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان میاندوآب اجرا شده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۲۰ - ۰۸:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون دادستان عمومی و انقلاب قزوین گفت: مهمترین عاملی که در سال های گذشته باعث عدم اجرای دادنامه ها برای قلع و قمع ساختمان های غیرمجاز شده، عدم اهتمام کامل مدیران اجرایی بوده است.
نصر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۲۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
نصر: دادستان عمومی و انقلاب مرند از تخریب 15 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت اراضی اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان از رفع تصرف اراضی ملی در سه پرونده به ارزش بیش از 120 میلیارد ریال در یک هفته اخیر خبر داد ...
چند ثانیه   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
استاندار تهران بخشی از مشکلات و خسارات سیل در تهران را ناشی از ساخت وسازهای غیرمجاز عنوان کرد و از قلع و قمع 130 ساختمان غیرمجاز در حریم بستر رودخانه خبر داد. ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۳:۲۹    
هر چند غائله ویژه خواری در روشنکوه چهاردانگه ساری با قلع و قمع 8 واحد و باز پس گیری 20 هکتار از اراضی ملی و منابع طبیعی پایان یافت اما روشنکوه ها در مازندران باقی است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۶:۳۴   + ۷ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پارس آباد گفت: در چهار ماه امسال 58 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت و ساز غیرمجاز در این شهرستان شناسایی، توقیف و قلع و قمع شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۵ - ۱۰:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/همدان با اعلام یگان حفاظت اموراراضی کشاورزی استان همدان پنجشنبه13 مرداد ماه حکم قضایی قلع و قمع تعداد 16 مورد احداث بنا ، سوله ودیوارکشی و فنس و محوطه سازی در اراضی مرغوب زراعی و باغات روستای نمازگاه بخش سامن شهرستان ملایر، اجرا شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۶:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اینکه احکام قضایی صادر شده در منطقه روشنکوه چهاردانگه هیچ ارتباطی به فرقه یا گرایشی ندارد، گفت: 8 مورد حکم قلع و قمع با هدف آزادسازی زمین های ملی در روستای جنگلی روشنکوه اجرا شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۱۰:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان البرز گفت: 8 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی شهرستان البرز قلع و قمع شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۵    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: در راستای صیانت از اراضی کشاورزی و پیشگیری از تغییر کاربری غیر مجاز مستحدثات 6 مورد بنا های غیر مجاز در اراضی کشاورزی تخریب شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۷:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
کرج - ایرنا - مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان البرز گفت: 57 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان ساوجبلاغ دیروز چهارشنبه از دست سودجویان خارج و مصادیق تغییر کاربری های غیرمجاز در این عرصه قلع و قمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۴   + ۵ سایت دیگر  
دادستان گرگان از آغاز مرحله جدید قلع و قمع بناهای غیرمجاز در روستای زیارت این شهرستان خبر داد و گفت: از ساعتی قبل تخریب 11 بنای غیرمجاز آغاز شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۴۲   + ۱۰ سایت دیگر  
اردبیل-رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت: 235 مورد تجاوز به حریم راه در 4 ماه نخست امسال در اردبیل شناسایی و قلع و قمع شد.
ایانا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۱۸:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
فرمانده یگان حفاظت از اراضی کشاورزی استان آذربایجان شرقی از قلع و قمع 350 فقره از تغییر کاربریهای غیر مجاز در این استان از ابتدای سالجاری خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۲۱:۰۵   + ۱۴ سایت دیگر  
ساری -ایرنا-رییس کل دادگستری مازندران گفت: هشت مورد حکم قلع و قمع با هدف آزادسازی زمین های ملی در روستای جنگلی روشن کوه اجرا شد.
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۸:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش کرج رسا، حسین فاضلی هریکندی در صفحه ایسنتاگرامی خود اضافه کرده است: با توجه به دادخواست مالکین و به موجب حکم قضایی، رای به خلع ید و قلع و قمع بنای ساخته شده در این اراضی صادر شده بود. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی جویبار گفت: در اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون اصلاحی قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها 7 فقره ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی مرغوب کشاورزی بخش شهری و مرکزی شهرستان جویبار قلع و قمع شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: نتیجه روند دادرسی در اجرای احکام مشخص می شود و اگر اجرا نشود همه زحمات بی نتیجه خواهد بود و به همین خاطر برای اجرای احکام قلع و قمع باید مدت زمان تعیین شود و احکام قاطعانه به اجرا درآید.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
40 تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی شهرستان بابل قلع و قمع شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۶   + ۲ سایت دیگر  
قزوین-ایرنا- مدیر امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی قزوین گفت: 18 بنای غیرمجاز در اراضی کشاورزی استان در شهرستان های قزوین،آبیک و البرز تخریب و قلع و قمع شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۱ - ۰۸:۲۴    
رئیس کل دادگستری استان قزوین گفت: دادستان ها و روسای بخش های مختلف دادگستری باید تکلیف حکم های قلع و قمع در حوزه تغییر کاربری غیرمجاز که هنوز اجرا نشده اند را ظرف یک هفته مشخص کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۲۲:۳۶   + ۹ سایت دیگر  
دادستان عمومی و انقلاب قزوین با انتقاد از تشکیل نشدن ستاد قلع وقمع ساخت وسازهای غیرمجاز گفت: در اینجا نوعی کم کاری و ضعف وجود دارد و به همین خاطر فرمانداران استان قزوین باید ظرف حداکثر 45 روز باید ستادهای قلع وقمع را تشکیل دهند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۰۳    
مدیر جهاد کشاورزی شهرستان قزوین گفت: 3 بنای غیر مجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان تخریب و قلع و قمع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۱۰:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حدود 100 متر مربع از ساخت و ساز های غیر مجاز در شهرستان هندیجان رفع تصرف شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی بابل از قلع و قمع 94 تغییر کاربری غیرمجاز در زمین های کشاورزی این شهرستان ماه گذشته خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۳:۰۵   + ۷ سایت دیگر  
7فقره دستور اجرای تبصره 2 ماده 10 و یک فقره حکم قطعی موضوع ماده 3 قانون اصلاح قانون حفظ کاربری اراضی زراعی و باغ ها در روستای کنارانجام بخش لاریجان اجرا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۹:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهاد کشاورزی میاندوآب گفت: امسال 39 مورد حکم قلع و قمع ساخت و ساز های غیرمجاز در اراضی کشاورزی این شهرستان اجرا شده است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۳:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
یوسف ضیامهر روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: قلع و قمع اراضی تغییر کاربری شده و تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی شهرستان مرند ادامه دارد. وی خطاب به افرادی که از اجرای احکام کیفری مرند در مورد حکم قطعی صادره در قلع و قمع، ابلاغیه دریافت [...]
کرج رسا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۲:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
اسماعیل صارمی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: روز گذشته حکم قلع و قمع ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی محمدشهر در اجرای تبصره 2 ماده 10 قانون حفظ کاربری اراضی کشاورزی با حکم قضایی صورت گرفت. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۵/۰۶ - ۱۱:۵۰   + ۴ سایت دیگر  
رییس دیوان عدالت اداری گفت: بیش از 250 هزار پرونده رأی قلع غیرقابل اجرا در کمیسیون ماده 100 شهرداری های کشور وجود دارد.