پنجشنبه ۰۸ آبانساعت ۱۹:۴۴Oct 2020 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بدره»

شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۲:۰۶    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام : مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از میزان توزیع کود اوره در شهرستان بدره استان ایلام خبر داد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام-بدره یکی از مناطق مستعد برای توسعه پرورش شترمرغ در استان ایلام محسوب می شود، در همین حال دو واحد پرورش شترمرغ در شهرستان فعال شده است.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۹:۲۰    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دره شهر گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون 160 نفر از شهروندان دره شهر، آبدانان و بدره بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا در بیمارستان ولیعصر دره شهر بستری شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۴۳    
سرهنگ امیر بازیار از کشف 50 راس دام فاقد مجوز حمل در این شهرستان خبر داد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۸:۲۱    
سرهنگ امیر بازیار از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف یک هزار و 216 عدد قرص روانگردان در این شهرستان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
ایلام- سرپرست شبکه بهداشت و درمان دره شهر گفت: از ابتدای مهرماه تاکنون 160 نفر از شهروندان دره شهر، آبدانان و بدره بر اثر ابتلاء به ویروس کرونا در بیمارستان ولیعصر دره شهر بستری شده است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۱۷:۰۶    
خسروانی، گفت: پیش از آنکه ساکنان فعلی محل در این منطقه ساکن شوند، بقعه ای سنگ چین در محل اسکان ترکان شاهسوند وجود داشته که مورد احترام آنان بوده آنها از این محل کوچ می کنند و بدره ای ها جای آنان را می گیرند .
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۰۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
ایلام- وعده های مسئولان استان ایلام برای آبی کردن اراضی دیم کشاورزی شهرستان بدره از طریق رودخانه سیمره بعد از سال ها هنوز محقق نشده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۷    
امام جمعه شهرستان بدره داشتن امنیت را مرهون تلاش های شبانه روزی و زحمات پرسنل انتظامی شهرستان دانست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۷    
شهرستان بدره در 85 کیلومتری مرکز ایلام یکی از مهمترین مناطق توریستی استان به شمار می رود که سد سیمره بر زیبایی های این شهرستان افزوده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۶:۰۷    
سرپرست مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان بدره از آغازبرداشت برنج از مزارع این شهرستان خبر داد.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۴:۳۱    
فرماندرا بدره گفت: شهرستان بدره همچون سایر نقاط کشور و استان، شرکت مردم در مراسمات تشییع و حضور در آرامستان ها از مهمترین چالش های مدیریت بیماری در سطح شهرستان است که در این زمینه تلاش گردیده با فرهنگ سازی این موضوع مدیریت شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۳:۳۰    
فرمانده انتظامی شهرستان بدره از کشف 43 راس دام زنده فاقد مجوز های لازم حمل در این شهرستان خبر داد.
کرد پرس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۰:۵۶    
به گزارش خبرگزاری کردپرس، آنها اما حداقل از یک چیز مطمئن بودند، اینکه مسافرهایشان را به دست یک کشتی بان کارآزموده، پرتجربه و از هر نظر مطمئن سپرده اند. این موضوع نگرانی ها و دلتنگی هایشان را کمتر می کرد. ...
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۳:۰۱    
طی حکمی از سوی رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام، حسین کاظمی به عنوان مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان بدره منصوب شد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام، طی حکمی از سوی رضا زینی وند مقدم مدیرکل آموزش و پرورش استان ایلام ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
چهارمین مرحله رزمایش کمک به نیازمندان و آسیب دیدگان ازکرونا توسط سپاه ناحیه بدره اجرا شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۲۵ - ۱۹:۰۴   + ۴ سایت دیگر  
این روزها کار برداشت محصول برنج از شالیزارهای شهرستان بدره آغاز شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از میزان توزیع کود اوره در شهرستان بدره استان ایلام خبر داد. آیت جمالی گفت : از ابتدای مهر تا 21 همین ماه مقدار 50 تن کود اوره بین کشاورزان شهرستان بدره توزیع شد .
دانا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۳ - ۱۰:۱۵   + ۵ سایت دیگر  
در میان جاذبه های طبیعی زیبای ایلام تنگه ای به نام تنگ کافری قرار دارد. این تنگه در 15 کیلومتری شهرستان بدره واقع شده است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۵:۵۹   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام- استاندار ایلام از موافقت وزارت نیرو با احداث سد تنظیمی سیمره در استان ایلام خبر داد و گفت: این سد در شهرستان بدره ساخته می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۳:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی شهرستان بدره از توقیف یک دستگاه کامیون و کشف 5 تن ذرت قاچاق در این شهرستان خبر داد.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۰۴    
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان باموضوع پاتوق های فرهنگی ، مهارتی و ورزشی جوانان در شهرستان بدره برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۲۳:۲۰    
شهر تاریخی و باشکوه سیروان در غرب ایران و در استان ایلام قرار دارد. این شهر از شرق با استان لرستان و در غرب با شهرستان ایلام همسایه است و شهر چرداول در شمال آن و شهر بدره در جنوب آن قرار دارد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۱۱:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بازتاب ایلام-رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایلام گفت: شهرستان های ایلام، آبدانان، ایوان و دره شهر به لحاظ شیوع بیماری کرونا در وضعیت قرمز قرار دارند. "محمد کریمیان " اظهار داشت: بر اساس جدیدترین آمارها و بررسی های انجام شده،شهرستانهای ایلام، آبدانان ...
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۱۲:۰۴    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از میزان توزیع کود اوره در شهرستان بدره استان ایلام خبر داد. آیت جمالی با اعلام این خبر گفت : از ابتدای سالجاری تا 14مهرماه مقدار 75 تن کود اوره بین کشاورزان شهرستان بدره توزیع شد .
شرکت خدمات حمايتی کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۶ - ۰۹:۱۲    
به گزارش روابط عمومی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی استان ایلام: مدیر شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایلام از میزان توزیع کود اوره در شهرستان بدره استان ایلام خبر داد. آیت جمالی با اعلام این خبر گفت : از ابتدای مهرماه تا14 همین ماه مقدار 50 تن کود اوره بین کشاورزان شهرستان بدره توزیع شد . ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۸:۲۱    
نماینده مردم درمجلس شورای اسلامی اشاره به ظرفیت های شهرستان بدره گفت: گردشگری، شیلات، کشاورزی، نیروی انسانی شایسته و کارآمد از ظرفیت های این شهرستان است که با استفاده درست از آن ها شاهد توسعه این منطقه خواهیم بود.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۳۲    
نماینده مردم دهلران، آبدانان، دره شهر و بدره در مجلس شورای اسلامی از تلاش برای تامین اعتبار ساخت نیروگاه 1000مگاواتی در شهرستان بدره خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام فرماندار بدره گفت: شهرگرایی نظام برنامه ریزی کشور، روستانشین ایرانی را به این نتیجه رسانده است که راه برخورداری از رفاه مهاجرت از روستا و سکونت در شهرها یا اصرار بر تبدیل سکونتگاه روستایی به شهر است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۱۱:۵۱    
در آستانه اربعین حسینی و با حضور تنی چند از مسئولان فرهنگی و اجرایی استان ایلام، آیین آغاز بافت فرش اهدایی کانون های فرهنگی هنری این استان به عتبه عباسی(ع)، در شهرستان بدره برگزار شد.
بازتاب ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۱۵ - ۰۹:۲۱   + ۵ سایت دیگر  
بازتاب ایلام- فرماندار شهرستان بدره گفت: این شهرستان جوان اما بسیار مستعد برای توسعه می باشد و با برنامه ریزی درست و جذب اعتبارات استانی و ملی این شهرستان می تواند مسیر توسعه را خیلی زودتر از شهرستان های با سابقه استان طی کند. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۳   + ۲۱ سایت دیگر  
طی ملاقات مرزی اضطراری فرمانده مرزبانی ناجا و کلانتر مرزی بدره عراق، مرزبانان دو کشور بر ممنوعیت کامل ترددهای مرزی در ایام اربعین تاکید کردند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۲:۵۴   + ۴ سایت دیگر  
فرمانده مرزبانی ناجا از تشکیل کمیته های کنترل حرکت زائران از مبدا توسط نیروی انتظامی خبر داد و گفت: در جلساتی که با مرزبانان بدره کشور عراق داشتیم، از تعامل و همکاری آنان در این زمینه قدردانی و بر اجرای گشت های مشترک در نوار مرزی برای تأمین امنیت مرزهای مشترک تأکید شد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بانوان مسجدی در روستای گچ کوبان شهرستان بدره از توابع استان ایلام و با محوریت کانون فرهنگی هنری سیدالشهدا(ع) این روستا در مدت 6 ماه، یک تخته فرش نفیس برای حرم حضرت عباس(ع) در کربلای معلی می بافند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۹:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروهی از پزشکان بسیج جامعه پزشکی استان با حضور در دهستان زرانگوش در شهرستان بدره به مردم این منطقه خدمات رایگان ارائه کردند.
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۹:۵۱    
رئیس پلیس راه استان ایلام گفت: در پی تصادف یک دستگاه خودرو نیسان در محور بدره یک عابر پیاده کشته شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۸:۳۱    
این روز ها عده ای از بانوان بدره ای با ایجاد کارگاه چرم دوزی به بازار کسب وکار واشتغال دراین شهرستان رونقی دوباره بخشیده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۸:۰۱    
هم اکنون سطح زیر کشت باغات پسته در شهرستان بدره 15 هکتار است که پیش بینی می شود این مبزان به دو برابر افزایش یابد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۲۳    
زیبا ناصرزاده دبیر ادبیات فارسی در جشنواره الگوهای تدریس برتر مرحله کشوری رتبه ی دوم را به خود اختصاص داد. به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ...
تابناک ایلام   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
نماینده حوزه انتخابیه دهلران در مجلس شورای اسلامی گفت : لزوم احداث نیروگاه تلمبه ذخیره ای 1000مگاواتی بدره و سد تنظیمی سیمره دره شهراز از مطالبات به حق مردم این دوشهرستان است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۳:۴۳    
حجت الاسلام موسوی از عملکرد مطلوب نیروی انتظامی در برخورد با اراذل و اوباش تقدیر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۳:۰۱    
سرهنگ بازیار از دستگیری 4 سوداگر مرگ در بدره خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۲:۴۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلام-فرمانده انتظامی شهرستان بدره از مرگ یک نفر از شهروندان در ارتفاعات روستای آبهر بر اثر شلیک سهوی با اسلحه شکاری خبر داد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۳۹۹/۰۷/۰۵ - ۱۱:۲۳    
اهداء 1000 پک بهداشتی شامل ماسک و ماده ضدعفونی کننده بر پایه الکل از سوی خیرین استان به مدارس مناطق محروم استان به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
ایلام-نماینده مردم دهلران، دره شهر، آبدانان و بدره در مجلس شورای اسلامی بر لزوم استقرار دفتر نفت و گاز غرب کشور در ایلام تاکید کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۰۲ - ۰۹:۳۶   + ۳ سایت دیگر  
مدیر جهادکشاورزی شهرستان بدره، گفت: 6 هکتار از اراضی کشاورزی شهرستان بدره به کشت زعفران اختصاص یافته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
سیاهی از آغاز کشت زعفران در سطح 6 هکتار از اراضی کشاورزی بدره خبر داد و گفت: پیش بینی می شود امسال 12 کیلوگرم زعفران در شهرستان بدره برداشت شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۰۹:۳۲    
مدیر کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان ایلام از ساخت مستند معرفی ظرفیت های گردشگری شهرستان بدره خبر داد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۸:۴۱   + ۴۰ سایت دیگر  
سخنگوی ستاد انتخابات کشور، از ابلاغ مراتب تأیید صحت انتخابات در کل حوزه های مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی به استانداری ها خبر داد. به گزارش ایسنا، سیداسماعیل موسوی گفت: مراتب تأیید انتخابات مرحله دوم یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در مرکز حوزه های انتخابیه لنجان ، سمیرم ، کرج ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۶:۲۵    
امسال بالغ بر 6 هکتاراز زمین های کشاورزی شهرستان بدره به کشت زعفران اختصاص یافته است.