چهارشنبه ۰۱ بهمنساعت ۱۷:۵۲Jan 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «افزایش بودجه»

شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۲۰:۰۸    
شفقنا- پارلمان عراق بر ضرورت حمایت از دستگاه های امنیتی و افزایش بودجه آن برای مبارزه با تروریسم تاکید کرد. انتهای پیام شفقنا در شبکه های اجتماعی: توییتر | اینستاگرام | تلگرام
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۰۸:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه کمیسیون انرژی مجلس با اشاره به بازدید اعضای این کمیسیون از نیروگاه اتمی بوشهر گفت: قرار است امروز (سه شنبه) با حضور وزیر نیرو و رئیس سازمان برنامه و بودجه، افزایش اعتبار فازهای 2 و 3 این نیروگاه بررسی شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۰:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: از سیاست های برنامه ششم این است که سهم بودجه عمرانی باید افزایش پیدا کند و سهم بودجه جاری رشد قابل ملاحظه ای نداشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۳:۳۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر با بیان اینکه سال گذشته میزان افزایش حقوق کارکنان و اساتید پرداخت نشده است، گفت: افزایش 40 درصدی بودجه سال آینده دانشگاه، جوابگوی نیاز فعالیت های علمی و دستمزد نیست.
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۸:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
تهران (پانا) - معاون وزیر نیرو گفت سازمان انرژی های تجدیدپذیر تا سال گذشته مجموعا 1100 میلیارد تومان اعتبار داشته که این رقم برای سال 1400 به 2040 میلیارد تومان می رسد. ...
بانکداری ایرانی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۷:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
بانکداری ایرانی - رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری برق ایران گفت: بودجه بخش انرژی های تجدیدپذیر با کمک دولت و مجلس شورای اسلامی به دو هزار و 40 میلیارد تومان رسیده است. ...
وزارت نیرو   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۱   + ۳۱ سایت دیگر  
معاون وزیر نیرو و رئیس سازمان انرژی های تجدیدپذیر(ساتبا) گفت: ایران پتانسیل ایجاد 120 هزار مگاوات ظرفیت جدید در زمینه انرژی های تجدیدپذیر را دارد که اکنون 850 مگاوات آن محقق شده است.
عیار آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۲۲   + ۱۱ سایت دیگر  
در بودجه 1400 رقم پیشنهادی دولت برای پروژه های عمرانی، 104 هزار میلیارد تومان تعیین شده که نسبت به سال 1399 رشد 17 درصدی داشته است. باتوجه به تعداد بسیار زیاد پروژه های عمرانی نیمه تمام در کشور، افزایش بودجه عمرانی کشور محدود و ناکافی است.
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
در نشست جمعی از نمایندگان مجس با اعضای خانه تئاتر پس از اعتراض در سکوت تاکید شد که مجلس تمامی تلاش خود را برای افزایش بودجه هنرمندان انجام خواهد داد هر چند که تاکنون درخواست و پیگیری از طرف وزارت فرهنگ برای مطالبات هنرمندان به مجلس ارائه نشده است.
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۱:۲۲    
چند روز بعد از برپایی تجمع اعضای خانه تئاتر که در اعتراض به مسائل صنفی و وضعیت معیشتی هنرمندان این رشته در مقابل مجلس شورای اسلامی برگزار شد، نمایندگان کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و تلفیق مجلس و نمایندگان تجمع اعتراض در سکوت ، دیدار و گفتگو کردند.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۰۸:۳۱    
شفقنا- نایب رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با اشاره به افزایش 60 درصدی بودجه حوزه سلامت کشور، اظهار کرد: بودجه وزارت بهداشت درمان از 88 هزار میلیارد تومان به بالای 130 هزار میلیارد تومان افزایش داشته است؛ زیرا مباحث تجهیز و آماده سازی درمان بیماران کرونایی هم مطرح است. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۹:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم چابهار در مجلس اصلاح نظام بودجه ریزی را تنها راهکار کاهش محرومیت در استان های محروم دانست و گفت: بودجه نهادهای حمایتی باید متناسب با شرایط تورمی باشد و دولت و مجلس باید به افزایش بودجه کمیته امداد در لایحه بودجه 1400 توجه ویژه ای داشته باشند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۸:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 1400 افزایش بودجه اجرای طرح هادی روستایی در سال 1400 خبر داد.
میزان   ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۱:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - سیدرضا صالحی امیری درخصوص وضعیت استخدام قهرمانان ورزشی اظهارداشت: سیاستی دنبال می کنیم 10 تا 15 نفر از قهرمانان به استخدام کمیته ملی المپیک با استراتژی جانشین پروری در بیایند. این کار در سال 1400 صورت می گیرد و آن ها امید های آینده خواهند بود ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: از افزایش بودجه دانشگاه ها استقبال می کنیم اما باید در این زمینه شفاف سازی صورت گیرد تا ببینیم چرا بودجه دانشگاه علوم پزشکی 152 درصد رشد و دانشگاه های وابسته به وزارت علوم در کل حدود 43 درصد افزایش داشته اند.
روزنامه بازار کار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۶:۴۲    
رئیس سازمان بهزیستی کشور افزایش بودجه بهزیستی از سوی مجلس شورای اسلامی را خواستار شد به گزارش خبرنگار بازارکار، دکتر وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه تعداد معلولان و بیماران مزمن روانی که در مراکز شبانه روی نگهداری می شوند از 38 هزار نفر در سال 1397 به 47 هزار نفر در سال ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۱۵:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور با درخواست از نمایندگان مجلس برای افزایش بودجه سازمان بهزیستی در سال 1400 گفت: یارانه مراکز شبانه روزی و توانبخشی روزانه براساس مصوبه جدید هیات دولت پرداخت شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۹ - ۰۹:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
مدیرعامل متروی تهران از رایزنی با اعضای کمیسیون عمران مجلس برای افزایش بودجه سنواتی مترو خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۴:۵۲   + ۱۴ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- استاندار آذربایجان شرقی با تاکید بر توجه نمایندگان مجلس به بهره مندی بیشتر استان از بودجه 1400، گفت: تقویت سهم بودجه ای استان، نقش مهمی در پیشبرد پروژه های عمرانی و سایر اقدامات زیر ساختی و مورد نیاز استان خواهد داشت.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۸ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه خبر: فرمانده سپاه بیت المقدس ضمن تشریح فعالیت های مقابله ای و پیشگیرانه سپاه و بسیج از زمان شیوع ویروس کرونا تاکنون، گفت: طرح شهید سلیمانی موجب کاهش 55 درصدی فوتی های کرونا در کردستان شده است ...
فرهنگ امروز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۴۲    
فرهنگ امروز/ بیتا یاری در ذیل بند برنامه حمایت و صیانت از موسیقی ملی جدول برنامه وبودجه وعده 80 میلیارد و 500 میلیون تومان برای هزینه کرد در موسیقی توسط دولت اختصاص داده شده است.این مبلغ نشان دهنده 44درصد رشد نسبت به سال گذشته در بودجه بخش موسیقی وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی است ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۳:۰۵    
افزایش بودجه فرهنگی چشمگیر نیست، صنعت نفت و گاز بیشترین فشارها را در دوره تحریم متحمل شد، آغاز تمرین بزرگ رزم پهپادی ارتش، تمامیت خواهی آمریکا بزرگترین مشکل آنها با ایران و جهان است برخی از اخبار سیاسی امروز شبستان است.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۰:۵۹    
نانیب رییس کمیسیون فرهنگی با بیان اینکه رقم بودجه فرهنگی در لایحه بودجه 1400 مناسب نیست، گفت: ما از الان باید به فکر رشد بودجه فرهنگ در برنامه هفتم توسعه باشیم.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۰۷:۱۳   + ۱۱ سایت دیگر  
عضو هیئت امنای سازمان تامین اجتماعی، با عنوان این مطلب که خبری از افزایش بودجه سازمان نیست، گفت: براساس لایحه بودجه فقط 11 هزار میلیارد تومان بابت بدهی دولت به تامین اجتماعی پرداخت خواهد شد.
دانا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۴۸    
فرمانده کل و برخی مسئولان ارتش برای افزایش بودجه در سال 99 به دیدار قالیباف رفتند.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۱:۱۴   + ۳۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی آورده است: با مقایسه اعتبارات وزارت امور خارجه در بودجه 1400 با قانون بودجه سال 99 مشاهده می شود که، بودجه وزارت امور خارجه حدود 76 درصد رشد داشته است.
مردم نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۱۰:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
مردم نیوز : ابراهیم رضایی با تاکید بر ضرورت تقویت بودجه دفاعی کشور، گفت: پیگیری برای افزایش بودجه دفاعی باید یکی از اولویت های مجلس شورای اسلامی باشد چرا که با وجود قرار گرفتن در یک منطقه پر آشوب، ما از حیث بودجه دفاعی در سطح پایینی نسبت به کشورهای منطقه قرار داریم. ...
رادیو گفت و گو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۵ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
دریافت فایل احمدحسین فلاحی در مصاحبه با برنامه صبح وگفتگو در خصوص کاهش جمعیت و همچنین افت سرانه آموزشی و بهداشتی، اظهار کرد: مجلس برای جوانی جمعیت طرحی در دست دارد و روزهای پایانی تصویب را طی می کند که ان شاالله مشکلات طی چند سال اخیر را جبران کند. ...
روزان   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۸:۰۹   + ۱۱ سایت دیگر  
1- اجرای انتقام سخت با اخراج آمریکا از منطقه و اقدامات متقابل در جهت ن تضعیف آمریکا، 2- مقابله با اقدامات رژیم غاصب صهیونیستی و پیگیری اهداف آن شهید بزرگوار در عرصه مبارزات ایشان. 3- مقابله با تروریسم اقتصادی آمریکا علیه ملت ایران و 4- پیگیری سیاست خارجی عزتمدانه پیشنهاد می گردد. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۲۴    
به گزارش نبض بازار ،در همه دولت ها پس از پیروزی انقلاب، وقتی درآمد، به ویژه درآمد نفت کاهش یافت، همراه با آن، بودجه توسعه بسیار ناچیز و ضعیف شد. با این وجود دولت های یازدهم و دوازدهم علی رغم مشکلات و فشارهای تحریم ها، سابقه قابل قبولی در افزایش بودجه توسعه نشان داده اند.
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۱۵:۰۷   + ۴۸ سایت دیگر  
گروه سیاسی: طرح اقدام متقابل ایران در برابر ترور شهید شهید قاسم سلیمانی با 16 ماده در مجلس اعلام وصول شد؛ طرحی که در راستای مقابله با تروریسم اقتصادی آمریکا، پیگیری سیاست خارجی عزتمندانه و اجرای اقدام سخت با اخراج آمریکا تهیه شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: در بحث بودجه مجلس تلاش خود را برای کمک به افزایش بودجه هلال احمر خواهد کرد.
خبر خودرو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۲ - ۱۱:۲۸    
به گزارش خبرخودرو، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها ضمن اشاره به زیان های وارده بر حمل ونقل برون شهری و دورن شهری ناشی از شیوع کرونا و قصور دولت در این حوزه، بر افزایش بودجه اتوبوسرانی کلانشرها به ویژه تهران تاکید کرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ - ۱۶:۰۴    
ایسنا/البرز نماینده مردم ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان در مجلس شورای اسلامی گفت: با در نظر گرفتن این که البرز بیش از 3 میلیون و 500 هزار نفر جمعیت دارد و با توجه به شاخصه ها و مولفه های جمعیتی و تراکمی استان، لازم است که تلاش بیشتری در جذب اعتبار صورت بگیرد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: بی شک دولت آینده در مقابل مجلس حرف برای گفتن خواهد داشت و قوه مقننه را به چالش خواهد کشید که این چه لایحه بودجه ای است که تصویب کرده اید! لذا بهتر بود این تغییرات را خود دولت انجام می داد نه اینکه توپ را در زمین مجلس بیندازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
در میزگرد بررسی بودجه آموزش و پرورش مطرح شد که بودجه 1400 آموزش و پرورش زیاد تر از سال گذشته شده است و شاید آموزش و پرورش دلش خوش باشد که بودجه اش رشد خوبی داشته است اما این رشد فقط در بند و یعنی پرسنلی است.
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۲:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مجید ناصری نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از افزایش بودجه وزارت نیرو در لایحه بودجه، گفت: یکی از معضلات جدی کشور آب رسانی و بالا بردن کیفیت آب شرب مناطق مختلف کشور است به همین دلیل بیشتر مطالبات نمایندگان حول محور آب و برق می چرخد و رئیس مجلس در سفر خود به خوزستان اذعان کرد ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۰:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
دستان خالی مدارس دولتی در بودجه 1400، کاهش هزینه های بیمه ناباروری و اجرای الگوی طرح کشت از داغ ترین مطالبات مردم در فارس من است که روی میز برنامه پایش قرار گرفت.
روزنامه نصف جهان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۹ - ۱۷:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
نصف جهان: معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: بودجه دانشگاه های علوم پزشکی در لایحه بودجه 1400 رشد قابل توجهی داشته و نسبت به سال گذشته حدود 2.5 برابر شد در حالی که به عنوان مثال رشد بودجه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در سال 99 نسبت به 98 حدود 23 درصد بود ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۶:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس هشدار داد که در صورت تصویب افزایش بودجه بنیاد ملی بازی های رایانه ای برای سال 1400 این سازمان به سمت دولتی سازی بازی ها حرکت نکند.
الف   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
در لایحه بودجه سال آینده، در ظاهر با افزایش بودجه های نظام سلامت مواجه هستیم، اما بسیاری از صاحبنظران حوزه سلامت انتقاد دارند که محل تامین این بودجه ها غیرواقعی است و در مقام عمل، نظام سلامت در سال آینده نیز با کمبود منابع پایدار، دست و پنجه نرم خواهد کرد
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۸:۴۴    
گرگان- سنگدوینی، نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: در کمیسیون تلفیق تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بودجه عمرانی گلستان در سال آینده افزایش یابد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۸:۳۵   + ۴ سایت دیگر  
بررسی لوایح بودجه سال های 1399 و 1400 نشان می دهد بودجه ی برخی از نهادهای تحقیقاتی تا چندین برابر افزایش یافته البته با این وجود همچنان بودجه بخش پژوهش با تحقق یک درصد از تولید ناخالص ملی فاصله دارد. ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۲۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
یک کارشناس اقتصادی معتقد است لایحه بودجه تقدیمی دولت، رکود بیشتری به اقتصاد تحمیل می کند و با وجود افزایش بودجه های جاری، با کاهش بودجه های عمرانی مواجه است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۰/۰۷ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - قانون جامع حمایت از حقوق معلولان حدود سه سال پیش از سوی مجلس شورای اسلامی به تصویب رسید اما به نظر می رسد اجرای آن نیازمند افزایش نظارت و اعتبارات مورد نیاز است.
نواندیش   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۶:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس فراکسیون محرومیت زدایی با اشاره به تضعیف بودجه نهادهای حمایتی، گفت: خیلی عجیب است که سطح بودجه افزایش قابل توجهی در اعداد و ارقام داشته ولی نسبت به آن ...
ربیع   ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ - ۱۴:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری ربیع ، سید ابوالفضل میریک امامی با اشاره به جلسه اعضای کمیسیون برنامه وبودجه شورای اسلامی شهر در سازمان توسعه و عمران شهرداری قم، اظهار داشت: در این جلسه به چند موضوع ازجمله مصوبات تفریغ بودجه 1398 رسیدگی شد. ...
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه لایحه بودجه دولت با سیاست های کلان کشور سازگار نیست، گفت: تلاش کرده ایم ردیف های تبصره را به نفع حمل و نقل عمومی اصلاح کنیم ولی برای ناوگان مترو و اتوبوسرانی چشم اندازی چندان قوی نمی بینیم.