چهارشنبه ۱۹ مردادساعت ۲۱:۲۷Aug 2022 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «قاطعیت»

پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۱۹ - ۰۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
دور برگشت مرحله سوم انتخابی لیگ قهرمانان اروپا در فصل 23-2022، سه شنبه شب با برگزاری 10 بازی پیگیری شد. طرفداری | در جریان این مسابقات مکابی حیفا با وجود شکست مقابل حریف قبرسی، به خاطر برد دیدار رفت توانست به مرحله بعدی راه پیدا کند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۳:۳۲    
قم _استاد حوزه علمیه قم گفت: قمر بنی هاشم هیچگاه نسبت به قیام سیدالشهدا تردیدی به خود راه نداد و زمانی نیز که دشمنان اهل بیت (ع) برای وی امان نامه آوردند با قاطعیت جواب رد به سینه آنان زد.
رویداد 24   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
حمید درخشان به خبرورزشی گفت: چرا دلالان و ایجنت ها علیه تیم های دیگر و رقیبان پرسپولیس نمی توانند کارشکنی کنند؟ این صحبت ها تکراری و خسته کننده شده است.
شعار سال   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۲:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
وقتی خبری در خصوص تارا در این پایگاه خبری منتشر می شد، چپ و راست بود که زنگ می زدند و در طیفی از مذاکره تا تهدید وارد می شدند. برخی حتی به ناراست خود را وکیل ایران خودرو می نامیدند و مابقی ماجرا. به صراحت و قاطعیت در خصوص موفقیت خط تولید تارا و ایفای کلیه تعهدات حرف می زدند و غیره ...
بلاغ مازندران   ۱۴۰۱/۰۵/۱۸ - ۱۱:۴۱    
استاندار مازندران با اشاره به لزوم بررسی سریع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی، نسبت به فسخ قرارداد زمینهای صنعتی راکد و بلااستفاده شهرکها و نواحی صنعتی تأکید کرد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۶ - ۰۸:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
یک کارشناس مسائل افغانستان گفت: شاهد نوعی تفاوت در ادبیات و لحن تهران در قبال طالبان هستیم به این معنا که انتظارات ایران از طالبان برآورده نشده است. انتظارات ایران البته مبتنی بر اظهارات مقامات طالبان شکل گرفت و حالا این خلف وعده موجب شده تهران با قاطعیت بیشتری مسائل مرتبط با افغانستان را دنبال کند.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۵/۱۳ - ۰۱:۴۹   + ۱ سایت دیگر  
مارکوس سنسی مدافع میانی 25 ساله و 185 سانتیمتری فاینورد، مورد توجه بورنموث قرار گرفته است. طرفداری | به گزارش فابریتزیو رومانو، سنسی هدف راحتی برای بورنموث نیست ولی آن ها تلاش خود را برای دستیابی به این مدافع انجام می دهند ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۲ - ۰۸:۵۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا - پاکستان تحولات مربوط به سفر جنجالی رئیس مجلس نمایندگان آمریکا به تایوان را نگران کننده دانست و اعلام کرد اسلام آباد با قاطعیت از حاکمیت و تمامیت ارضی چین حمایت و متعهد به "چین واحد" است.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۷:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
حجت الاسلام حیدری گفت: بیانیه گام دوم انقلاب در بخش پژوهش دانشگاهیان باید با قاطعیت بررسی و دنبال شود چرا که کارآفرینی را در بر دارد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه با بیان اینکه امروز با قاطعیت می توان ادعا کرد پلیس طلایه دار امنیت در جامعه و پناهگاهی امن برای همه مردم است، بر لزوم حمایت قاطع و همه جانبه دستگاه های مختلف خصوصا دستگاه قضائی از ماموران انتظامی تاکید کرد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۵/۱۰ - ۱۱:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
می گویم: بیرون دیگر نمی زنی؟ می گوید: سؤالت خنده داره. مگه می شه با قاطعیت گفت نمی زنم؟ چون تو آدم عادی هستی این طوری فکر می کنی. اما فکر نکنم بزنم. می دونی؟ بابام گفته این دفعه باید سه سال بمونم... .
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۹ - ۰۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
علی اکبر رائفی پور پیش از انتخابات 2020 آمریکا طی یک سخنرانی، با قاطعیت از این گفت که رئیس جمهور بعدی آمریکا (بعد از باراک اوباما) یک زن است. این در حالی ست که بعد از اوباما، دونالد ترامپ به قدرت رسید.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۱۱:۴۵   + ۵ سایت دیگر  
مشاور و نماینده رییس جهاددانشگاهی با بیان این که این نهاد با قاطعیت باید به الگوسازی های موفق خود ادامه داده تا فرهنگ خودباوری و پیشرفت دانش بنیان به مساله اول برای مردم و مدیران کشور تبدیل شود، گفت: جهاددانشگاهی با انجام فعالیت های شاخص علمی ...
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۶:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
یک وکیل دادگستری گفت: با توجه به مقررات موجود در صورت بروز جرایم محیط زیستی، نیازمند قاطعیت بدون ملاحظه و براساس قانون هستیم که می تواند بسیاری از تعرض ها به حوزه محیط زیست بصورت اعم و فضاهای سبز شهری به طور اخص را پاسخگو باشد.
روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ - ۰۰:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
علی اکبر بهبهانی با قاطعیت می توان گفت که اکثریت قریب به اتفاق جوامع جهان، از کار خیر و صواب و ایجاد انجمن های خیریه، به شرط اینکه نقش آفرین باشند، پشتیبانی کرده و در مواقع ضروری به این انجمن های خیریه، کمک خواهند کرد و حتی می توان گفت در کمک به دیگران و دستگیری از نیازمندان ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۱۴:۰۷    
همدان- ایرنا- معاون وزیر اقتصاد و رییس سازمان امور مالیاتی کشور گفت: با توجه به افزایش آمارهای مربوط به تکمیل اظهار نامه های مالیاتی که منجر به افزایش درآمد و تامین منابع مالی اجرای طرح ها و پروژه های کشور می شود به قاطعیت می توان گفت که 1401 سال شکوفایی و رونق اقتصادی کشور است.
اعتدال   ۱۴۰۱/۰۵/۰۵ - ۰۰:۱۵   + ۵۲ سایت دیگر  
رئیس مجلس حمایت از مدیران قوی، شجاع و لایق را از اصول مهم مدیریتی دانست و ادامه داد: در مجلس به دنبال برنامه ریزی دقیق در استانها هستیم و اگر تخلفی در دولت صورت گیرد با قاطعیت تذکر لازم را ارائه خواهیم داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۴ - ۰۹:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
طی یکسال گذشته حجم اخبار موفقیت های ایران در حوزه های هسته ای، موشکی و پهپادی افزایش یافته است؛ اما در حوزه پرتاب ماهواره و ماهواره برهای پیشرفته ایرانی می توان با قاطعیت گفت که ایران با شروع به کار دولت سیزدهم از یک خودتحریمی و بی خبری از این حوزه عبور کرده و هر روز اخبار موفقیت های آن گواهی بر ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۶:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
سرهنگ حسن پور گفت: نیروی انتظامی با قاطعیت تمام با برهم زنندگان نظم و امنیت در منطقه برخورد و اجازه نمی دهد هیچ نقطه ای در حوزه استحفاظی برای ناامن کنندگان ایمن باشد.
دانا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۳ - ۱۴:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
بستانی، تداوم فعالیت نصاب های دوره گرد و شرکت های غیرمجاز در حوزه نصب، تعمیر و نگهداری آسانسور را بازی با جان شهروندان دانست و گفت: قطع دست افراد فاقد تخصص و استانداردسازی آسانسورهای هرمزگان مستلزم قاطعیت دستگاه های متولی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
سرمربی تیم فوتسال فردوس قم گفت: با همه مشکلاتی که وجود دارد بازیکنان فردوس متحد و یکدل هستند و با قاطعیت می گویم تیم خوب فرش آرا در بازی فردا قطعا کار راحتی در مقابل ما نخواهد داشت.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۵/۰۲ - ۰۸:۱۲    
ایسنا/آذربایجان شرقی یک کارشناس مذهبی گفت: جریان مباهله، نشانگر حقّانیت دعوت پیامبرخدا(ص) و فضیلت همراهان او بوده و یکی از یقینیات و قاطعیت آیات الهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۶:۴۰   + ۶ سایت دیگر  
رئیس کمیته روابط خارجی پارلمان ارمنستان گفت که موضع ارمنستان در مورد نزدیک شدن ارمنستان و ترکیه تغییر نکرده و هر پیش شرطی برای ایروان غیرقابل قبول است.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۵/۰۱ - ۱۴:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری یک جاعل حرفه ای که خود را نظامی معرفی می کرد ، خبر داد و گفت: تلاش های شبانه روزی برای دستگیری همدستان وی با قاطعیت آغاز شده است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۴/۳۰ - ۰۰:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مصاحبه اختصاصی با جهانگیر کوثری در حاشیه اختتامیه جشنواره بین المللی مستند و عکس ورزشی
رکنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
حوادث رکنا: سرهنگ"نجم الدین مرادی" ازبرخورد با اراذل و اوباش در راستای ارتقاء امنیت اجتماعی در پاکدشت خبر داد و گفت: این طرح در تیر ماه به صورت هدفمند ، برنامه ریزی شده و با قاطعیت در سطح شهرستان به مرحله اجرا درآمد که تعداد 16 نفر از مخلین نظم و آسایش عمومی دستگیر شدند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۰    
می توان با قاطعیت گفت که امروزه یکی از دغدغه های خانواده ها انتخاب و خرید فرش ماشینی جدید و مدرن برای منزل شان است. شاید شنیده باشید که به مروز زمان تمامی محصولات کیفیت قبل و گذشته خود را از دست داده اند و مثل قبل نیستند، فرش هم از این قائده مستثنی نیست ...
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۹:۰۸   + ۳۴ سایت دیگر  
تسنیم نوشت : برخی گفته اند که آیت الله جنتی عامل رد صلاحیت برخی چهره های سرشناس در شورای نگهبان است؛ آیت الله حسینی در این باره گفت :اگر منظور برخی، صلابت و حساسیت همراه با قاطعیت آیت الله جنتی برای حراست از کیان انقلاب اسلامی است باید گفت که این مهم، نه ضعف بلکه قوت و نشانه تدین آیت الله جنتی است..
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۸:۱۶    
محمدحسین میثاقی ، مجری برنامه فوتبال برتر در برنامه 27 تیر 1401 در انتقاد از دراگان اسکوچیچ گفت : رفتار دراگان اسکوچیچ پر ایراد است. او قاطعیت لازم را بعضی جاها نداشت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری استان یزد با اشاره به اینکه سند تحول قوه قضائیه یکی از مترقی ترین اسناد تحول در کشور است گفت: دستگاه قضا با هرگونه فساد و زمینه های فساد در یزد با قاطعیت برخورد می کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۷ - ۱۳:۳۵   + ۱۱ سایت دیگر  
پیشکسوت فوتبال کشورمان اعتقاد دارد، دراگان اسکوچیچ به عنوان سرمربی تیم ملی باید قاطعیت بیشتری داشته باشد، اما برخورد او با افراد نباید به گونه ای باشد که تیم ملی صدمه ببیند.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۸:۰۸   + ۶۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فدراسیون فوتبال پس از ابقای اسکوچیچ بیانیه ای را صادر و تهدید کرد از این پس با هرگونه بی انضباطی، بداخلاقی و ایجاد شکاف و اختلاف در تیم ملی در هر سطحی با قاطعیت و مطابق قوانین و مقررات برخورد خواهد کرد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۴/۲۶ - ۱۴:۴۵   + ۳۳ سایت دیگر  
جوانگرایی لزوماً به معنای کنار گذاشتن و عدم استفاده از تجارب متقن و ماندگار نیست و برای جایگاه شورای نگهبان و به ویژه دبیری این نهاد، بیش از همه توان مدیریت و تجربه و قاطعیت ملاک باشد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۳:۵۰   + ۱۸ سایت دیگر  
دستگاه قضایی با قاطعیت با متصرفان بیت المال برخورد قانونی خواهد کرد
جماران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۱۲:۱۵   + ۲۶ سایت دیگر  
احمد حیدری نوشت: امام بر اصول شرعی، عقلایی و حقوقی اشراف کامل داشت لذا به صراحت و قاطعیت اقدامات مسلحانه را محکوم می کرد و بارها و بارها اعلام کرد انقلاب ما انقلابی مردمی، عاری از خشونت و مسالمت آمیز است و نهایتا حکومت پهلوی را به فتوای جهاد در مقابله با سرکوب خشن حکومت ...
سلام نو / کبنا نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۵ - ۰۹:۳۳   + ۱۳ سایت دیگر  
وزیر بهداشت با تاکید بر اینکه یارانه دارو قبلا به ماده اولیه داده می شد، گفت: وقتی مواد اولیه دارو با ارز نیمایی تامین شود از قاچاق دارو جلوگیری می شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۴/۲۴ - ۱۵:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
آبادان - ایرنا - امام جمعه خرمشهر برخورد قاطع دستگاه قضایی با مفاسد اقتصادی را ضروری دانست و گفت: باید بدون هیچ مماشاتی با قاطعیت با مفاسد اقتصادی مبارزه کرد.
شهدای ایران   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش شهدای ایران ،دکتر محمد صادق کوشکی استاد دانشگاه،فعال و پژوهشگر مسائل سیاسی و بین المللی، در کانال تلگرامی خود نوشت: امیرعبداللهیان :ابتکار جدید ایران در مذاکرات احیای برجام، به تعویق انداختن موضوع لیست سیاه درمقابل تضمین اقتصادی برجام است. ...
تابا خبر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۱۱:۳۵    
به گزارش تابا ؛ مسعود صادقی گفت: در پی برداشت غیر مجاز آب از ظرفیت کانال اصلی دشت آزادگان (AMC)، که تامین کننده آب ایستگاه پمپاژ قیصریه با هدف انتقال آب به شهرستان آبادان و خرمشهر می باشد ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۳ - ۰۴:۱۳   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد نوشت: در شرایطی که همچنان گروهی از نمایندگان مجلس و چهره های دولتی با قاطعیت از عدم اجرای طرح صیانت سخن می گویند اما تلاشی میان موافقان و مخالفان این طرح به صورت پنهان و آشکار جریان دارد. تلاش هایی که هر از گاهی، فضا را به نفع موافقان و در برهه ای دیگر به نفع مخالفان تغییر می دهد ...
598   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
سخنگوی جدید وزارت امور خارجه گفت: ایران به طور قطع به هرگونه اقدام نابخردانه رژیم صهیونیستی با جدیت، قاطعیت و به صورت پشیمان کننده پاسخ خواهد داد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۲:۵۴    
فیلم منصور نگاهی به زندگی شهید سرلشکر منصور ستاری، فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دارد. با تماشای فیلم منصور تصمیم گرفتم شخصیت ترسیم شده از این شهید ارجمند را از دیدگاه روانشناسی، بویژه از دیدگاه مهارت های زندگی، جرأتمندی، قاطعیت و حل مسأله معرفی و پیشنهاد کنم.
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی جدید وزارت امور خارجه گفت: ایران به طور قطع به هرگونه اقدام نابخردانه رژیم صهیونیستی با جدیت، قاطعیت و به صورت پشیمان کننده پاسخ خواهد داد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۷   + ۳۸ سایت دیگر  
سخنگوی جدید وزارت امور خارجه گفت: ایران به طور قطع به هرگونه اقدام نابخردانه رژیم صهیونیستی با جدیت، قاطعیت و به صورت پشیمان کننده پاسخ خواهد داد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۲۲   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان گفت که حضور آمریکا در کشورهای منطقه غیرقانونی بوده و آورنده ثبات و نظم نبوده است. این حضورها باعث رنج و اندوه ملت های منطقه شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۴/۲۲ - ۱۱:۱۵   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی جدید وزارت امور خارجه در پاسخ به فارس با بیان این که زمان و مکان مذاکرات رفع تحریم ها بزودی تعیین می شود، گفت: روابط خارجی و توسعه روابط اقتصادی و تجاری خود را معطل برجام و گفت وگوها برای رفع تحریم ها نخواهیم کرد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۱:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
نصیرنیوز، دکتر فاطمه ترکمان اسدی اظهار داشت: با توجه به افزایش موارد ابتلا(سرپایی و بستری) به ویروس کرونا در هفته گذشته، احتمال بروز موج جدید شیوع ویروس وجود دارد که البته هنوز نمی توان با قاطعیت از بروز موج جدید خبر داد ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۴/۲۱ - ۰۰:۲۵   + ۱۳ سایت دیگر  
خبرآنلاین : حسینعلی نیری، رئیس دادگاه انتظامی قضات در گفت وگو با پایگاه مرکز اسناد انقلاب اسلامی درباره اعدام های دهه 60 گفت: آن برهه شرایط ویژه ای بود. وضع مملکت بحرانی بود. یعنی اگر قاطعیت امام نبود شاید ما اصلا این امنیت را نداشتیم. شاید اصلا وضعیت طور دیگری بود. شاید اصلا نظام نمی ماند ...