چهارشنبه ۱۲ آذرساعت ۰۰:۳۴Dec 2020 2
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دفن بهداشتی»

دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۰:۳۲    
دنیای اقتصاد : پسماندهای بیمارستانی و زباله های مطب های پزشکان خطری چند برابری نسبت به پسماندها و زباله های عادی دارند. بنابر آمارهای جهانی بین 10 تا 52درصد زباله های بیمارستانی عفونی هستند و حتی در صورت بازیافت نیز ممکن است باعث انتقال بیماری های واگیردار شوند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۶:۲۴   + ۴ سایت دیگر  
همدان-معاون فنی و عمرانی شهردار همدان از ایجاد سایت دفن بهداشتی و مهندسی زباله یا سلول های دفن لندفیل در همدان خبر داد و گفت: زباله های عفونی و پسماندهای کرونایی تعیین تکلیف می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۳:۱۲    
گنبدکاووس - ایرنا - کارخانه بازیافت زباله آزادشهر اگرچه برای دفن بهداشتی و بازیافت طلای کثیف هفت شهر شرق گلستان مورد نیاز است اما کم توجهی به مشکلاتی مانند انتشار بوی بد و نفوذ شیرابه زباله به سفره آب زیرزمینی، سلامت مجاوران این سایت بازیافت را با خطر مواجه خواهد کرد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۰:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا- تبریز- فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای بازدید از آخرین وضعیت پروژه های مشارکتی با شهرداری تبریز، به تبریز سفر کرد. سعید محمد در این سفر از پروژه هایی همچون پارک بزرگ و مرکز دفن بهداشتی پسماند بازدید کرد. ...
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۰۵   + ۱۰ سایت دیگر  
فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) برای بازدید از آخرین وضعیت پروژه های مشارکتی با شهرداری تبریز، به تبریز سفر کرد. سعید محمد در این سفر از پروژه هایی همچون پارک بزرگ ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۱:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
تبریز- شهردار تبریز از پیشرفت 25 درصدی پروژه مرکز دفن بهداشتی پسماند در تبریز خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۱۷    
بزرگترین سایت دفن بهداشتی پسماند های غیرقابل بازیافت در شهرستان حاجی آباد به بهره برداری رسید.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۱۶:۰۷    
فرماندار حاجی آباد بزرگ ترین سلول دفن بهداشتی پسماند هرمزگان افتتاح کرد.
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران آخرین وضعیت پروژه های اجرایی در آرادکوه را تشریح کرد.
شانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۰:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
مدیرعامل پتروشیمی بندر امام حوضچه دفن بهداشتی مواد زاید صنعتی این شرکت را بزرگ ترین مرکز دفن بهداشتی کشور دانست و گفت: حفاظت و صیانت از محیط زیست همواره در دستور کار پتروشیمی بندرامام است.
رهیاب   ۱۳۹۹/۰۸/۰۵ - ۲۲:۵۵    
سید کریم حسینی گفت: شهرداری اهواز نیز باید سلامت شهروندان را به عنوان اولویت در کارهای خود لحاظ کند و بر اساس روش های علمی نسبت به دفن بهداشتی زباله های شهری اقدام کند.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۹:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
بوشهر - فرماندار شهرستان بوشهر گفت: سیستم بی خطرسازی و دفن بهداشتی پسماندهای عفونی در بوشهر راه اندازی شود.
کازرون نما   ۱۳۹۹/۰۷/۱۸ - ۱۲:۲۴   + ۱ سایت دیگر  
با همکاری مهندس محمد امین مهرورز، شهردار کازرون و دکتر سجاد شرافت، ریاست بیمارستان ولی عصر برای دفن بهداشتی نمونه های عفونی بخش پاتولوژی بیمارستان؛ قراردادی سه ساله بسته شد.
ایرسا آنلاین   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۲۰:۳۰   + ۴ سایت دیگر  
ایرسا_رییس دامپزشکی هرسین گفت: تاکنون دفن بهداشتی لاشه 488 راس دام سبک، یک قلاده سگ و 100 قطعه بوقلمون تلف شده بر اثر سیل اخیر انجام شده است.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۵:۱۵    
با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های فاصله گذاری اجتماعی در کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کووید-19 بازرسان بهداشت محیط بر نحوه دفن بهداشتی اجساد افراد مشکوک و یا مبتلا به کرونا نظارت کامل دارند.
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۶/۱۴ - ۰۰:۳۶    
صبح امروز پنجشنبه مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز از خط پردازش پسماند سایت صفیره بازدید کرد. عکس از: بهار رنگرزان
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۶/۱۰ - ۱۸:۰۱    
پسماند های عفونی مراکز بستری بیماران کرونا در شیراز به صورت بهداشتی و بی خطر دفن می شود.
تهران نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۸    
سرپرست شبکه بهداشت و درمان فیروزکوه گفت: با توجه به اهمیت رعایت پروتکل های فاصله گذاری اجتماعی در کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کووید-19 بازرسان بهداشت محیط بر نحوه دفن بهداشتی اجساد افراد مشکوک و یا مبتلا به کرونا نظارت کامل دارند.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۳۰ - ۰۰:۰۷   + ۴ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- تبریز: مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با بیان اینکه بزرگ ترین مرکز دفن بهداشتی پسماند شمال غرب در تبریز درحال ساخت است، گفت: هدف از این اجرای این طرح کاهش مخاطرات زیست محیطی دفن پسماندهای شهری و پزشکی است ...
تابا خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۰۸:۳۱   + ۱۲ سایت دیگر  
اداره کل دامپزشکی خوزستان در واکنش به انتشار کلیپی از دام های تلف شده و رها شده در طبیعت از نظارت دامپزشکی بر دفن بهداشتی دام ها خبر داد. به گزارش تابا ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۶:۰۶    
لاشه دام های سنگین در شهرستان بهبهان دفن بهداشتی شدند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۳:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
تبریز - ایرنا - مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی با بیان اینکه بزرگترین مرکز دفن بهداشتی پسماند شمالغرب در تبریز در حال ساخت است، گفت: هدف از این اجرای این پروژه کاهش مخاطرات زیست محیطی دفن پسماندهای شهری و پزشکی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۶:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/آذربایجان شرقی با حضور فرماندار تبریز، مدیرکل حفاظت محیط زیست آذربایجان شرقی و شهردار تبریز بازدیدی از پروژه مرکز دفن بهداشتی پسماند ویژه تبریز انجام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۱۰:۳۳   + ۲ سایت دیگر  
مدیر پروژه های شهرداری موسسه عاشورا گفت: انفجارهای پروژه مرکز دفن بهداشتی پسماند تبریز به عنوان عملیات خاکبرداری سلول شماره چهار این مرکز، بدون هیچ آسیب و خطری با موفقیت به اتمام رسید.
عصر تبریز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۲۱:۰۳   + ۸ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از اتمام و بهره برداری مرکز دفن پسماند تبریز به عنوان بزرگترین پروژه زیست محیطی کشور طی مدت یک سال خبر داد.
تابناک خوزستان   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۴:۱۹   + ۵ سایت دیگر  
معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست کشور گفت: بزرگترین چالش در سه تا چهار ماه اخیر اهواز، آتش سوزی در سایت پسماند این کلانشهر در نزدیکی روستای صفیره بود که آلودگی زیادی را ایجاد کرد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۷:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: این سازمان روزانه 19 تا 21 تن پسماند بیمارستانی را از 32 بیمارستان این شهر جمع آوری و دفن بهداشتی می کند.
شهروند البرز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۷:۵۹    
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اشاره به نارضایتی مردمی از دفع زباله در کرج بر لزوم دفن بهداشتی زباله ها تاکید کرد.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۴:۵۰   + ۱۹ سایت دیگر  
کرج - دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز با اشاره به نارضایتی مردمی از دفع زباله در کرج بر لزوم دفن بهداشتی زباله ها تاکید کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۰۹:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
دبیر شورای شهر تبریز: راه اندازی مرکز دفن بهداشتی زباله های بیمارستانی و پرخطر، نقطه قوت و متمایز مدیریت پسماند تبریز نسبت به شهرهای دیگر خواهد بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۱۴    
بجنورد- ایرنا - اجرای دفنگاه زباله در بجنورد پس از کش و قوس های زیاد برای جانمایی زمین، سرانجام به مرحله عملیاتی رسید و اکنون مقدمات دفن بهداشتی زباله ها در حال آماده سازی است تا گامی برای مدیریت پسماند در مرکز خراسان شمالی برداشته شود.
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۸:۱۷    
شهردار لاهیجان گفت: در زمینه تصفیه شیرابه زباله های لاهیجان و دفن بهداشتی زباله با استفاده از مشاوره اساتید دانشگاه گیلان راهکار علمی انتخاب و پس از عقد قرارداد با پیمانکار، مراحل اجرایی دفن بهداشتی زباله آغاز شده است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۱۴:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اهواز از آغاز احداث سلول جدید محل دفن سایت صفیره برای پیشگیری از آتش سوزی های احتمالی خبر داد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۵ - ۰۶:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون امور دهیاری های سازمان شهرداری ها ودهیاری ها گفت: سال گذشته ساماندهی سیستم جمع آوری و حمل زباله در هزار روستای کشور انجام شد و در مجموع تا کنون 30 هزار روستا تحت پوشش خدمات جمع آوری پسماند(شامل مراحل جمع آوری، حمل و دفن بهداشتی پسماند) قرار گرفته است.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۱۲ - ۲۲:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
اهواز-ایرنا- روزانه یک هزار تن زباله شهر اهواز به سایت پسماند اهواز منتقل می شود. در مدفن زباله های اهواز، قرار بود دفن بهداشتی پسماند به روش نیمه هوازی (فوکوئوکا) اجرا شود و پسماندها به روش خاصی در محلی موسوم به سلول دفن شوند و روی آنها چند لایه خاکریزی شود اما به دلیل رعایت نشدن اصول دفن ...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۳/۲۸ - ۱۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گچساران گفت: پسماندهای بیماران کرونایی که در منزل دوران نقاهت را می گذرانند اهمیت دارد و باید در محل خاصی دفن بهداشتی شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۳/۲۶ - ۰۷:۱۶    
گروه استان ها- دفن بهداشتی زباله باید طبق ابعاد استاندارد نسبت به ایجاد ترانشه اقدام شود و به صورت روزانه بر روی آن باید خاک پوشانی و پرس صورت گیرد که متاسفانه هیچکدام از این موارد در شهرستان اردستان رعایت نمی شود و جان همشهریان را به خطر می اندازد.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۳/۲۲ - ۱۵:۱۷    
برای مشاهده تصاویر بصورت اسلایدر، روی یکی از تصاویر کلیک کرده و دکمه Space یا فاصله را از روی کیبرد بفشارید. استاندار گلستان با بیان اهمیت مدیریت پسماند اظهار کرد :مدیریت پسماند و تفکیک و دفن بهداشتی زباله های تَر در روستاهای استان می تواند منجر به حفظ و توسعه محیط زیست می شود. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۱ - ۱۰:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اداره دفن بهداشتی سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: عملیات احداث ترانشه ویژه پسماند های عفونی و بیمارستانی با ظرفیت 60 هزار متر مکعب پایان یافت.
گلستان ما   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۱۰:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار مراوه تپه گفت: با تلاش مسئولین استانی و شهرستانی ده میلیارد ریال برای نصب دستگاه دفن بهداشتی زباله در مراوه تپه تخصیص یافت.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۳/۱۷ - ۱۱:۵۴    
صالحیان با اشاره به اقدامات در زمینه جمع آوری و دفن بهداشتی زباله های خانگی گفت: روزانه 300 تن زباله خانگی در شهر یزد تولید می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
شهردار بندرماهشهر گفت: عملیات اجرایی احداث جایگاه دفن بهداشتی پسماند های شهری در کیلومتر12 جاده امیدیه آغاز شد.
حوزه   ۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۲۱:۰۸    
حوزه/ حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد، از محل بازیافت و دفن بهداشتی پسماندهای اهواز بازدید و در جریان کم و کیفت فعالیت این مجموعه قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۲/۲۲ - ۱۳:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
مدیر کل دامپزشکی استان کرمان گفت: انجام عملیات های واکسیناسیون، سم پاشی، دفن بهداشتی لاشه دام های تلف شده و ضدعفونی مناطق درگیر تلفات دامی اقدامات دامپزشکی در مناطق سیل زده بوده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۰۲/۲۱ - ۱۳:۵۸   + ۷ سایت دیگر  
قزوین- مدیر کل دامپزشکی استان قزوین گفت: تلفات رها سازی شده طیور در تاکستان دفن بهداشتی و ضد عفونی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۴ - ۱۳:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری رشت بر لزوم اتخاذ راهکارهای علمی و قابل دفاع در جهت دفن بهداشتی زباله سراوان و کاهش مشکلات مردم منطقه تاکید کرد.
پانا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۰    
قزوین (پانا)- رییس کمیسیون خدمات شهری پارلمان محلی قزوین اعلام کرد مدیریت مرکز دفن بهداشتی پسماند محمدآباد بدون مصوبه و نظر شورای اسلامی شهر قزوین واگذار شده است. ...
پانا   ۱۳۹۹/۰۲/۱۱ - ۰۹:۵۷    
قزوین (پانا)- رییس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای اسلامی شهر قزوین اعلام کرد باید جلوی ایجاد بحران ناشی از شیرابه های زباله مرکز دفن بهداشتی پسماند محمدآباد گرفته شود و به شرکت مربوطه تذکرات لازم داده شود. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۲/۰۳ - ۰۹:۰۲   + ۱۹ سایت دیگر  
ایسنا/کرمانشاه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه گفت: خاکسپاری متوفیان کرونایی در کرمانشاه طبق موازین بهداشتی و شرعی انجام می گیرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۱/۳۱ - ۱۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان پیشوا از آغاز انتقال زباله شهرستان پیشوا به سایت تفکیک پسماند و دفن بهداشتی زباله چرمشهر خبر داد. به گزارش مهر، امامعلی یگان زاده با اعلام این خبر ...