شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۱:۵۹Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «انحلال»

کیهان   ۴ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
تازه ترین گزارش مرکز ملی آمار انگلیس نشان می دهد، آمار ورشکستگی شرکت ها در این کشور به بالاترین حد خود در 13 سال گذشته رسیده است. تارنمای مرکز ملی آمار انگلیس در گزارش خود در همین زمینه نوشته ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۱:۳۵    
با انحلال هیات مدیره باشگاه الاتحاد کلبای امارات که حامی جدی فرهاد مجیدی بودند، ادامه مربیگری سرمربی فصل پیش استقلال در این باشگاه در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
برترین ها / پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۲۰:۱۴   + ۳۴ سایت دیگر  
با تصمیم ولیعهد و حاکم شارجه، هیئت مدیره باشگاه اتحاد کلباء امارات منحل شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
تبریز-ایرنا- تیم فوتبال ماشین سازی تبریز به عنوان قدیمی ترین تیم خطه آذربایجان به دلیل بی توجهی های چندین ساله در آستانه انحلال قرار گرفته است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۴:۴۴   + ۴ سایت دیگر  
ابراهیم ترائوره رهبر کودتاچی جدید بورکینافاسو با استعفای مشروط پل هانری دمیبا که جمعه شب با صدور بیانیه ای از انحلال دولت نظامی تحت رهبری وی خبر داده بود، موافقت کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۰۳:۵۲   + ۵ سایت دیگر  
رهبر کودتاچی جدید بورکینافاسو که جمعه شب با صدور بیانیه ای از انحلال دولت نظامی این کشور و عزل پل هانری دمیبا ، رهبر این دولت خبر داد، با استعفای مشروط دمیبا موافقت کرده است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۳:۰۹   + ۳ سایت دیگر  
دست کم 86 نفر از معترضان عراقی که در سومین سالروزِ اعتراضات اکتبر 2019 در میدان التحریر و منطقه سبز بغداد تجمع کرده بودند، زخمی شدند. معترضان در تجمعات دیروز شعارهایی در رد تشکیل دولت، حمایت از انحلال پارلمان و مجازات عاملان قتل معترضان اکتبر 2019 سر دادند ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۱:۳۶    
با توجه به صدور بیانیه دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی در ششم مردادماه 1398 مبنی بر تشکیل اتحادیه واحد کشوری مؤسسات و تشکل های قرآن و عترت و ضرورت انحلال اتحادیه های قبلی کشوری، فرایند تصفیه و پایان فعالیت یکی از این اتحادیه ها به پایان رسیده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۲۰   + ۲ سایت دیگر  
صدها هزار شهروند انگلیسی با امضای طوماری برگزاری انتخابات سراسری در این کشور را خواستار شدند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۱:۳۶    
ت شفقنا- تظاهرات گسترده در میدان التحریر در مرکز بغداد، صبح امروز(شنبه) به مناسبت سومین سالگرد تظاهرات اکتبر/ مهر2019 با حضور هواداران جریان صدر آغاز شد. ...
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۰:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
نائب رئیس هیئت مدیره اتحادیه تشکل های قرآنی با اشاره به روند انحلال سه اتحادیه تشکل ها، مؤسسات و همچنین اتحادیه مدغم به منظور ایجاد یک اتحادیه واحد در کشور، از سازمان تبلیغات اسلامی خواست تا کار انحلال اتحادیه خود را هرچه سریع تر پیگیری کند.
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
پیرو آگهی انحلال منتشره در صفحه 97 روزنامه رسمی به شماره 21350 مورخ 11/04/1397 و در اجرای ماده 215 اصلاحیه قانون تجارت از کلیه بستانکاران اعم از حقیقی یا حقوقی که از شرکت مذکور مطالبات و یا ادعایی دارند ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
در اجرای ماده 225 اصلاحیه قانون تجارت از بستانکاران شرکت سرمایه گذاری آرنیکا سپهر قشم در حال تصفیه (سهامی خاص) به شماره ثبت 4681 و شناسه ملی 14004565106 که آگهی انحلال آن در روزنامه رسمی کشور به شماره 22474 مورخ ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۲۳:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
منابع خبری از برکناری رئیس شورای نظامی بورکینافاسو و بسته شدن مرزهای این کشور خبر دادند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۰۷:۵۲    
رییس اسبق سازمان میراث فرهنگی معتقد است: مرکز آموزش عالی میراث فرهنگی به دلیل مواجهه سیاسی با سازمان میراث فرهنگی منحل شد؛ به واقع افرادی بر مسند کار آمدند که حساسیت این مرکز را درک نمی کردند.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
هم میهن نوشت: نوعی اتفاق نظر وجود دارد که عموم فساد ها به نحوی مرتبط با نظام بانکداری است؛ بنابراین بهترین راه انحلال همه بانک هاست تا از شرّ این عوارض خلاص شویم. روشن است که پیشنهاد احمقانه ای است، ولی بستن فضای مجازی نیز به همین اندازه بلکه بیشتر نابخردانه است.
آنا / رسا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۷:۰۰   + ۳۸ سایت دیگر  
نیرو های اطلاعات سپاه استان قم فعالان یک شبکه 50 نفره سازمان یافته که محرک اغتشاشات بودند و تراکت های تبلیغاتی در فضای حقیقی پخش می کردند را شناسایی و دستگیر کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۴:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
به گفته الیویه دوسو، وزیر کار فرانسه، امانوئل ماکرون، رئیس جمهور در صورت عدم تصویب اصلاحات بحث برانگیز بازنشستگی، مجلس ملی را منحل خواهد کرد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
شفقنا- رای دهندگان کویتی فردا(پنج شنبه) برای انتخاب اعضای جدید مجلس امت این کشور پای صندوق های رای می روند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از العین ...
همشهری   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۱:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
هفتم مهر1400، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی محمد خزاعی را به سمت رئیس سازمان سینمایی منصوب کرد. در این گزارش مروری شده است بر عملکرد یک ساله سازمان سینمایی.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس دادگاه فدرال عراق در خصوص درخواست انحلال پارلمان این کشور بار دیگر تاکید کرد که این امر در حوزه اختیارات این نهاد قضایی نیست و قانون اساسی مسیر انحلال آن را روشن کرده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۳:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
چارچوب هماهنگی عراق آمادگی خود را برای ورود به پروسه برگزاری انتخابات پیش از موعد بعد از فراهم شدن زمینه های آن اعلام کرد.
جماران   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۰۹:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
سردار حسین علایی فرمانده پیشین نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: قبل از پاسخ به تهاجم نظامی دشمن، مهم ترین مسئله ای که باید مورد توجه قرار می گرفت آن بود که نسبت به خبرهایی که در باره آماده شدن ارتش عراق برای حمله نظامی به ایران می رسید باید بسیار حساس تر رفتار می شد ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۶:۴۶   + ۲۲ سایت دیگر  
منابع رسانه ای از ایتالیا خبر دادند، صندوق های آرا در سراسر ایتالیا برای اخذ رای مردم این کشور در انتخابات پیش از موعد سراسری بازگشایی شدند تا تکلیف قانونگذاران این کشور و منصب نخست وزیری مشخص شود.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- فردا 3 مهر، مصادف با سالگرد انحلال حزب رستاخیز است. این حزب که به دستور شاه و با اجبار کردن عده بسیاری به عضویت در آن تشکیل شد، در عمل نتوانست مقاصد محمدرضا پهلوی را تامین کند و در نهایت منحل شد. گزارش زیر نگاهی مختصر به چند و چون تشکیل و انحلال این حزب دارد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب توضیحاتی را در خصوص وضعیت مدیریتی باشگاه نفت مسجدسلیمان ارائه کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۱۳:۴۱   + ۵ سایت دیگر  
لیگ برتر بسکتبال ایران در 10 فصل اخیر، با دو جین تیم منحل شده دست و پنجه نرم کرده است.
آفتاب نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۹:۴۴   + ۳۲ سایت دیگر  
عباس عبدی نوشت: کافی است که حکومت عقلانیت به خرج دهد و با تقاضای تجمع اعتراضی موافقت کند تا معلوم شود که مردم خواهان کدام راه حل هستند؟ تشدید این وضع، یا براندازی آن، یا اصلاح متعارف آن؟ زیدآبادی هم نوشت: در شرایط فعلی گام نخست برای نشان دادن همسویی با مطالبات عمومی اعلام انحلال گشت ارشاد است ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۰۸:۴۹   + ۲۶ سایت دیگر  
در شرایط فعلی گام نخست برای نشان دادن همسویی با مطالبات عمومی اعلام انحلال گشت ارشاد است. شاید برخی مشاوران آقای رییسی انحلال گشت ارشاد در این موقعیت زمانی را به معنای عقب نشینی حکومت از موضع معمول آن تعبیر کنند و مانع تصمیم گیری قاطع در این زمینه شوند. اصطلاح عقب نشینی رهزن هر نوع تحول و اصلاح است.
حزب تدبیر و توسعه   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
محمدجواد حجتی کرمانی در نامه ای به رهبر جمهوری اسلامی گشت ارشاد را یک منکر خواند و خواستار حکم حکومتی برای انحلال آن شد.
روزنامه نصف جهان   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۴:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
قرعه کشی پانزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال زنان امروز (سه شنبه) با حضور نماینده 12 باشگاه حاضر در این رقابت ها برگزار و مقرر شد مسابقات از 22 مهر ماه و به صورت رفت و برگشت آغاز شود. در این دوره تیم های بادرود تهران و فرا ایستاتیس کراس فارس به لیگ برتر صعود کرده اند و در جدول مسابقات حضور دارند ...
روزنامه صبح ساحل   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
به علت عدم حضور اعضا در جلسه 26/06/1401 جلسه ای تشکیل نشد لذا از اعضایی که وجوه پرداختی خود را دریافت ننموده اند، تقاضا می شود در جلسه ای که در ساعت 10:30 روز یکشنبه 17/07/1401 در مسجد کوثر اداره کل آموزش و پرورش تشکیل می گردد ،حضور بهم رسانند. دستور جلسه: ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۲:۲۲   + ۲ سایت دیگر  
سیروس سنگچولی، سرمربی امید وحدت مشهد که با امتیاز شهر خودرو وارد لیگ آزادگان شده، تهدید کرده فردا تیمش را به زمین نمی فرستد. به گزارش طرفداری، فردا در چارچوب رقابتهای هفته پنجم لیگ آزادگان امید وحدت یا همان شهر خودرو مشهد ...
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۵:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
لیگ برتر فوتبال زنان با مشکلات جدی مالی روبرو است و همین موضوع خطر انحلال تیم های باتجربه را نیز بالا برده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۲:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
مدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی با رد انحلال کتابخانه های این نهاد فرهنگی و هنری گفت: 12 مرکز فرهنگی و هنری با 12 کتابخانه سیار و یک کتابخانه پستی در استان فعال است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۰۹:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- معاون آموزشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری گفت: با اجرای طرح آمایش آموزش عالی، قصد تغییر یا انحلال برخی زیزنظام ها را نداریم ولی موازی کاری ها باید حذف شود و رشته ها و دانشگاه ها با ماموریت منطقه ای و رفع نیازهای جامعه هماهنگ باشند.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۲۳:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
با وجود برخی انتقادات به رأی دادگاه فدرال در خصوص انحلال پارلمان، این رأی مانع قانونی برای از سرگیری جلسات پارلمان را از سر راه چارچوب هماهنگی شیعیان عراق برداشت.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
با نزدیک شدن به ماه مهر و زمان بازگشایی مدارس، طی چند روز گذشته انتشار خبر تعطیلی مدارس استثنایی در فضای مجازی موجی از نگرانی را در میان خانواده ها و دانش آموزان دارای معلولیت ایجاد کرد ...
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۸:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در صورت انحلال غیر ارادی شخص حقوقی حسب مورد قرار موقوفی تعقیب یا موقوفی اجراء صادر می شود. مقررات مربوط به قرار موقوفی تابع مقررات آیین دادرسی کیفری است. در مورد دیه و خسارت ناشی از جرم وفق مقررات مربوط اقدام می شود.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۰۰:۳۳    
سرکوب و انحلال حزب توده برای دومین بار در ماه می سال 1983 در پی پخش مصاحبه تلویزیونی تنی چند از سران ارشد حزب توده ایران (مارکسیست لنینیست) و اخراج 18 تن از دیپلماتهای سفارت شوروی از ایران، آن حزب که در جریان انقلاب فعالانه شرکت داشت و تا این زمان به فعالیت ادامه می داد سرکوب و منحل شد ...
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۰۰:۰۹   + ۴۰ سایت دیگر  
محمد مؤمن زاده، وکیل پایه دادگستری و عضو کانون وکلای دادگستری به ارائه نکاتی در خصوص تعویض شناسنامه پس از طلاق می پردازد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۴ - ۱۵:۱۳    
ایسنا/گلستان مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گلستان، پیشنهاد واگذاری کتابخانه های کانون پرورش فکری به نهاد کتابخانه ها را از اساس غیرکارشناسی دانست و گفت: این طرح مساوی با نابودی و انحلال کانون پرورش فکری است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۲۲:۵۵    
شهروند خبرنگار ما از منحل شدن دانشگاه علمی کاربردی فرش ایران سپهر در شهر اصفهان خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۴۰   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/گلستان معاون امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با اشاره به اینکه با انحلال سازمان پنبه و دانه های روغنی، گلستان از استان ملقب به طلای سفید به واردکننده تبدیل شد، گفت: متأسفانه در آن زمان با برچیدن این سازمان از گلستان هیچ یک از سیاسیون، مذهبیون و فرهیختگان استان واکنشی نشان ندادند.
ورزش 3   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۱۵:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
بعد از انحلال تیم فوتبال زنان ذوب آهن، حالا سپاهان به عنوان تنها نماینده فوتبال زنان در اصفهان، سعی دارد تا در فصل آتی در قامت یک مدعی ظاهر شود.
ایران آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
گزارش جنجالی روزنامه اماراتی الرؤیه درباره افزایش سرسام آور قیمت سوخت در این کشور که تنها پس از چند روز بیش از 40 تن از کارکنان این رسانه را مجبور به استعفا و اخراج کرد و دست آخر نیز به انحلال کلی آن انجامید ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۰:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در واکنش به نگرانی ها در پی پیشنهاد این وزارتخانه برای واگذاری مدیریت کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اخباری با مضمون تعطیلی و انحلال این کتابخانه ها را جوسازی و دروغ دانست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۴۴   + ۱۱ سایت دیگر  
مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت ارشاد در واکنش به نگرانی ها در پی پیشنهاد این وزارتخانه برای واگذاری مدیریت کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، اخباری با مضمون تعطیلی و انحلال این کتابخانه ها را "جوسازی و دروغ" دانست.
سینما پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۳:۲۵   + ۵۲ سایت دیگر  
سینماپرس: وزارت فرهنگ درباره شائبه واگذاری مدیریت کتابخانه های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان توضیحاتی ارائه داد.
فرادید   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۰۶:۵۵   + ۱ سایت دیگر  
سوال اینجاست وقتی این افراد ارزشمند، کودکی و نوجوانی خود را در کانون گذرانده اند و در آن پرورش یافته اند چرا باید درباره چنین نهادی بدون هیچ مطالعه ای تصمیم گرفت... در نتیجه مسوولان باید در این زمینه کمی عاقلانه تر و منطقی تر رفتار کنند.