یکشنبه ۰۹ مهرساعت ۱۵:۰۰Oct 2023 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اتهام»

خبرگزاری فارس   ۱۲ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
دستیار رئیس جمهور جمهوری آذربایجان در امور دیپلماتیک اتهامات مربوط به پاکسازی قومی در قره باغ را رد کرد.
عرشه آنلاین   ۴۰ دقیقه پیش    
دادستان های ایالات متحده اتهام دیگری به ترامپ وارد کرده اند؛ نقض قوانین فدرال سلاح.
همشهری   ۵۱ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
فرد کین سوم بعد از گذشت 40 سال به اتهام آدم ربایی، تجاوز و قتل یک کودک 6 ساله دستگیر شد.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- رسانه پاکستانی اکسپرس تریبیون در گزارشی با اشاره به انفجار تروریستی در ایالت بلوچستان این کشور و با استناد به سخنان سرفراز بوگتی وزیر کشور پاکستان، دستگاه اطلاعات هند را عامل طراحی این ناآرامی و اتباع افغانستان را هم مجری این طرح تروریستی دانسته است.
ایران آنلاین   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی گفت: امیدوارم توزیع فیلم های قاچاق از طرف دست اندرکاران فیلم و صاحبان آثار نباشد و یک بی احتیاطی باشد. اگر این گونه باشد، قطعا می تواند با مجازات سختی مواجه شود. چون حیثیت سینمایی را به خطر انداختن اقدام مناسبی نیست. ...
آنا   ۲ ساعت پیش    
وزارت خارجه چین به اتهام دولت واشینگتن مبنی بر اینکه پکن با دستکاری اطلاعات به دنبال کنترل رسانه های جهانی است، پاسخ داد.
خبر دستگیری یک عضو شورای شهر نوشهر به اتهام دریافت رشوه و استیضاح دوباره شهردار از شب گذشته نقل محفل فضای مجازی شد و منابع رسمی با تایید این اخبار فضای مدیریت شهری نوشهر را آماده تغییرات می دادند.
چند ثانیه   ۲ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
یک کانال تلگرامی اصولگرا به نام نود قضایی نوشت: چند فعال رسانه ای نزدیک به نهادهای خاص در توییتی با محتوای تقریبا مشابه، از بازداشت فرزند یکی از مقامات عالی رتبه به اتهام فساد اقتصادی خبر دادند . اشاره ی آنها به شایعه ی بازداشت فرزند معاون اول قوه قضاییه است. ...
مازنی نیوز   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
این عضو شورای نوشهر به گفته یک مقام مطلع در این شهرستان حوالی ظهر امروز -شنبه- به اتهام دریافت رشوه دستگیر بازداشت شده است. رستم زوردی فرماندار نوشهر با تایید دستگیری این عضو شورای شهر گفت: درباره جزییات این موضوع اطلاعی دقیقی در دست نیست و نیاز است تا اطلاعات جمع آوری شود.
با افزایش تلفات حمله انتحاری روز جمعه به یک مسجد استان بلوچستان پاکستان، وزیر کشور پاکستان سازمان اطلاعاتی هند را به دست داشتن در این اقدام تروریستی متهم کرد. ...
خبر آنلاین   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
طی روزهای گذشته، دستگاه های امنیتی رژیم اسرائیل مدعی شدند که اعضای هسته ای پنج نفره را بازداشت کرده اند که از فردی ایرانی در اردن برای انجام ترور در داخل اسرائیل دستور گرفته بودند ...
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۲۰:۲۹    
حوادث رکنا: با شکسته شدن حکم قصاص زن جوان که متهم است با همدستی همسرسوم پیرمرد صاحبخانه، وی را کشته بود وی برای دومین بار پای میز محاکمه ایستاد و خودش را بی گناه خواند و انگشت اتهام را به سمت همسر سوم قربانی نشانه رفت.
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۷:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی سابق بارسلونا به دفاع از این تیم در برابر اتهام رشوه به داوران پرداخت و آن را رد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
نشریه نزدیک به ارتش پاکستان در مطلبی کابل و دهلی را به مسئول بودن در حملات تروریستی روز گذشته در پاکستان متهم کرد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۴۸   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل تعزیرات حکومتی استان خراسان رضوی از رسیدگی به پرونده کلینیک جراحی زیبایی به اتهام دریافت وجه اضافه بر تعرفه های مصوب در شعبه سوم بدوی تعزیرات حکومتی مشهد خبر داد.
ایکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
شهروند سوئدی 27 ساله که سه سال پیش به هتک حرمت ساحت مقدس قرآن کریم و پیامبر اکرم(ص) اقدام کرده بود پس از سه سال به اتهام نفرت پراکنی به دادگاه احضار شد.
شیعه نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
محاکمه دسته جمعی زندانیان در بحرین به اتهام تحصن در زندانبه گزارش ایکنا به نقل از عربی 21، دادگاهی در بحرین در یک محاکمه دسته جمعی 13 زندانی را به اتهام تحصن در داخل زندان به یک تا سه سال حبس محکوم کرد.
ایران آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش ایران آنلاین، تارنمای پولیتیکو به روایت گسترش فساد در چندین ایالت آمریکا از جمله نیوجرسی پرداخت و عواملی متعددی همچون فرهنگ های سیاسی مختلف، کاهش میزان مشارکت رای دهندگان، دخالت دولت های ایالتی در اقتصاد و رفتارهای قوم گرایانه را در ایجاد فساد مقصر دانست. ...
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که رئیس جمهور سابق آمریکا درگیر چهار پرونده مهم قضایی شده، قرار است این هفته به اتهام یک پرونده قضایی دیگر در دادستانی نیویورک محاکمه شود.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۴:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ارشدترین نهاد اداری فرانسه یک جلسه دادرسی چشمگیر را برای رسیدگی به شکایتی از نیروهای پلیس این کشور به اتهام اعمال تبعیض نژادی نظام مند در حین بررسی اوراق هویتی برگزار کرد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
فرارو- دادگاه جنایی زقازیق در مصر در حکمی عجیب یک زن را که اقدام به قتل پسرش و سپس پختن و خوردن قسمت هایی از بدن او کرده بود را تبرئه کرد. به گزارش فرارو، همچنین دادگاه حکم به بستری شدن این زن در بیمارستان سلامت روان و اعصاب عباسیه داد تا تحت مراقبت های لازم قرار گیرد. ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۸    
یک منبع آگاه گفت: بهمن محمودی عضو شورای اسلامی شهر مراغه که چندی قبل در جلسه علنی شورا اتهام رشوه خواهی از وی را به برخی دیگر از اعضای شورای ششم نسبت داده بود، به اتهام نشر اکاذیب بازداشت شد.
بر اساس قانون، ما در فضای مجازی نیز در قبال تایید یا لایک و امضای خود زیر مطالب مجرمانه و بازنشر آن مسئولیت مستقیم داریم.
روز نو   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۳:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
این مرد که پیش از این محاکمه و از اتهام آزار و اذیت تبرئه شده بود با نقض حکم برائت در دیوان عالی کشور یک بار دیگر پای میز محاکمه رفت.
پایگاه خبری گسترش نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۵۵   + ۴ سایت دیگر  
در حالی که رئیس جمهور سابق آمریکا درگیر چهار پرونده مهم قضایی شده، قرار است این هفته به اتهام یک پرونده قضایی دیگر در دادستانی نیویورک محاکمه شود.
میزان   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان _ محمد مهدی رحیمی دادستان شهرستان ری عنوان کرد: طی چند روز گذشته مجموعه مدیریت و حراست سازمان جهاد کشاورزی استان تهران گزارشی مبنی بر احتمال فساد یکی از کارکنانش را به دستگاه اطلاعاتی منعکس و به موجب آن موضوع در دستور بررسی اداره کل اطلاعات جنوب استان تهران قرار گرفت. ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری معتقد هستند که اریک تن هاخ و مدیران منچستریونایتد بین جیدون سانچو و آنتونی تبعیض قائل شده اند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۳ سایت دیگر  
اسکات هال یکی از 19 متهم در پرونده دخالت در انتخابات 2020 آمریکا در ایالت جورجیا، به عنوان بخشی از معامله با دادستان شهر فولتون، به پنج اتهام کیفری اعتراف کرده است.
رکنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۸:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
رکنا: زن جوان که در یک مغازه جواهر فروشی کار می کرد به اتهام سرقت دستگیر شد.
فردا نیوز   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۷:۴۵   + ۲۰ سایت دیگر  
یکی از کسانی که به همراه رئیس جمهور سابق آمریکا در پرونده تلاش برای لغو نتیجه انتخابات ریاست جمهوری 2020 در ایالت جورجیا تحت پیگرد قرار گرفته بود، در دادگاه اتهام خود را پذیرفت.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۸ - ۰۰:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
مرد افغان که به اتهام قتل دخترش در بازداشت به سر می برد، موفق شد قبل از برقراری جلسه دادگاه رضایت همسرش را جلب کند. متهم، دختر 19 ساله اش را به خاطر ارتباط با یک مرد به قتل رسانده که از جنبه عمومی جرم محاکمه خواهد شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۲۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
انگلیس از اعمال تحریم های جدید علیه روسیه به اتهام "انتخابات ساختگی" در مناطق اشغال شده اوکراین خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۹:۵۴    
انگلیس از اعمال تحریم های جدید علیه روسیه به اتهام "انتخابات ساختگی" در مناطق اشغال شده اوکراین خبر داد.
خبرگزاری تاس گزارش داد که ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه قانونی را امضا کرده که به سبب آن روز 30 سپتامبر (هشتم مهر) به طور رسمی به عنوان روز اتحاد دوباره چهار منطقه جدا شده از اوکراین با روسیه شناخته شود.
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۸:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
ستاره برزیلی به اتهام خشونت خانگی تحت بازجویی قرار دارد و باشگاه منچستریونایتد در مورد وینگر 85 میلیون پوندی اش بیانیه جدیدی صادر کرد.
حیات   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۵:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
دادستان کل لیبی در ادامه تحقیقات خود درباره پرونده شکستن سدها و جاری شدن سیل ویرانگر در این کشور، حکم بازداشت 4 مسئول دیگر از شهر درنه را صادر کرد. به گزارش گروه بین الملل حیات ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۴:۳۲    
یک آژانس حقوقی آمریکایی از خودروسازی تسلا به دلیل آزار و اذیت کارگران سیاه پوست در یکی از کارخانه های این شرکت شکایت کرده است.
همت خبر   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۵۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مرتضی امینی گفت : پرونده عرضه خارج ازشبکه 2 هزار کیلوگرم مرغ گرم در شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی رشت رسیدگی شد. مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گیلان افزود ...
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۳:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
طرفداری | شکست تحقیرآمیز رمِ ژوزه مورینیو برابر جنوا و بازرسی از بارسلونا به اتهام پرداخت رشوه تیتر امروز روزنامه های ورزشی اروپا (جمعه 29 سپتامبر 2023) بود.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۵۳    
یاد و نامی از فرمانده هور، سردار شهید علی هاشمی را در قالب این ویدئو مشاهده می کنید.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۱:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
آمریکا وزیر خارجه سابق سودان و دو شرکت سودانی و روسی را به اتهام تشدید بی ثباتی در سودان تحریم کرد.
خبرورزشی   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۱۰:۳۰    
بارسلونا به اتهام پرداخت رشوه به ارزش بیش از 7 میلیون یورو به شرکت های مرتبط با نگریرا محکوم شده تا باشگاه کاتالانی وارد یک دردسر تازه شود.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
دیه گو سیمئونه از نظر جنجالی خیل مارین، مدیرعامل اتلتیکومادرید، علیه رئال مادرید حمایت کرد.
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۲:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
بارسلونا نگران اتهام سنگین رشوه به داوران نیست و با آرامش به این قضیه واکنش نشان داده است.
کاماپرس   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۱:۲۴    
خواننده محبوب، شکیرا، به اتهام فرار مالیاتی هنگفت، تحت تعقیب قضایی قرار گرفت. برای دسترسی سریع تر به اخبار داغ، تلگرام و توییتر کاماپرس را دنبال کنید. ...
ورزش 3   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
ساموئل اتوئو، اسطوره بارسلونا و اینترمیلان، با اتهام شرط بندی و تبانی، آن هم به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال کامرون، قرار گرفته است.
پارس فوتبال   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
فشارها روی ساموئل اتوئو افزایش یافته و در کامرون معتقد هستند او باید از شغلش کناره گیری کند. طرفداری | به گزارش گاردین؛ پلیس کامرون تحقیقات خود پیرامون پرونده تبانی ساموئل اتوئو را آغاز کرده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۳ سایت دیگر  
پرونده عامل به شهادت رساندن سرباز کلانتری و همچنین مردی که با اسیدپاشی به دختری جوان وی را به کام مرگ کشانده بود سحرگاه دیروز با چوبه دار بسته شد. به گزارش ایران، صبح چهارشنبه نخستین زندانی که حکمش اجرا شد عامل قتل سرباز وظیفه عبدالجبار مختوم نژاد بود ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۲/۰۷/۰۷ - ۰۰:۰۲   + ۷ سایت دیگر  
به پیشنهاد یکی از دوستانم که چند روز قبل با هم آشنا شده بودیم برای گوشی قاپی به بولوار توس رفتیم و گوشی زن بارداری را درون کوچه ای خلوت ربودیم که به من فقط یک پرس غذا رسید... . ...