دوشنبه ۰۴ مردادساعت ۰۳:۰۹Jul 2021 26
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبه گری»

خبرگزاری تسنیم   ۶ ساعت پیش    
گروه استان ها - در پی سوء استفاده برخی از عناصر خارجی از خواسته های به حق مردم خوزستان و انحراف آن از مسیر مطالبه گری به جریان ضدیت با نظام، مردم ایذه با برگزاری راهپیمایی، اقدامات آشوبگرایان را محکوم کردند.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۱۲:۰۴   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، امیر حاجیلو فرمانده قرارگاه شمالغرب نزاجا گفت: استفاده از نیروهای جهادی، میدانی و انقلابی در ارتش از مطالبه گری های مقام معظم رهبری است. وی افزود: ماموریت نیروی زمینی ارتش در دفاع از این آب و خاک و حفظ امنیت، ترجمه آیات قرآن کریم است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۳ - ۰۹:۴۳    
تهران( پانا)- در نشست مطالبه گری با محور آسیب های اجتماعی عنوان شد یکی از بزرگترین منشأ آسیب های اجتماعی، کنکور است. به طوری که بزرگترین ایراد بر آن این است که دانش آموز باید 12 سال درس خواندن را به صورت فشرده در4 ساعت محک بزند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۰:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
سرهنگ مصطفی پور با بیان اینکه انتظار اصلی ما از رسانه ها مطالبه گری در حوزه دفاع مقدس است، گفت: رسانه ها می توانند جریان مطالبه گری در حوزه دفاع مقدس را افزایش دهند و آن را در جامعه نهادینه کنند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۶:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها - دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری گفت: عدم مطالبه گری صحیح و کارشناسی، خلأ جدی در استان است که موجب ناکارآمدی دستگاه های اجرایی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
زنجان-دبیر مجمع مطالبه گران استان زنجان گفت: مطالبه گری در صورتی موثر خواهد بود که مردم محور باشد و به هیچ جناحی وابسته نباشد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۲:۵۶   + ۲۲ سایت دیگر  
با توجه به تنش های آبی در خوزستان و مطالبه گری مردم نشست مشترک ستاد بحران با حضور معاون اول رئیس جمهور در خوزستان برگزار شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۵   + ۲۷ سایت دیگر  
با توجه به تنش های آبی در خوزستان و مطالبه گری مردم نشست مشترک ستاد بحران با حضور معاون رئیس جمهور در خوزستان برگزار شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون اول رئیس جمهور گفت: نباید کشت های پاییزه در خوزستان را فدای کشت های فعلی کرد و باید در این زمینه برنامه ریزی داشت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
طرح طبقه بندی در تمامی کارگاه هایی که بیش از 50 نیروی انسانی دارند باید اجرا شود، بنابراین بسیاری از کارگاه های کشور موظف به اجرای این طرح هستند اما به دلیل فقدان تشکل های کارگری یا نبود امنیت شغلی از سوی کارگران مطالبه نمی شوند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
اهواز- ایرنا- یکی از بزرگان قوم بختیاری در خوزستان گفت: مطالبه گری مردم از طریق مراجع قانونی ادامه خواهد داشت اما در این بین هرگونه اغتشاشگری محکوم است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۳:۴۰   + ۱۳ سایت دیگر  
مجری مطالبه گر تلویزیون که می گوید به سبب احوال شخصی و جسمی، در جزیره کیش زندگی می کند، گفته است که می خواهد مطالبه گری را در اینستاگرام ادامه دهد و در اولین لایو خود به دفاع از طرح توریسم درمانی "سرمایه گذاران جزیره کیش" پرداخت.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۲۰:۲۰    
حجت الاسلام محی الدینی از خبرنگاران خواستار مطالبه گری شد و گفت: مسائل و مشکلات شهرستان را باید به گوش مسئولین انتقال دهید، معضلات فرهنگی و اجتماعی بسیاری وجود دارد که خبرنگاران باید مسئولین را به چالش بکشانند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۶:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها - ائمه جمعه شهرستان های استان تهران با اشاره به غفلت و کوتاهی نسبت به مردم خوزستان، مجازات مسئولانی که به مشکلات خوزستان رسیدگی نکردند را لازم دانسته و بر برخورد آگاهانه مردم در عین مطالبه گری و دوری از آسیب و فتنه تأکید کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ولی فقیه در استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: از جوانان به صورت تشکیلاتی استفاده شود باید ابتدا تجربه کافی برای مدیریت در کشور را کسب کنند نه اینکه فردی که مثلا هیچ چیزی از بخشداری نمی داند به این کار گمارده شود.
برترین ها / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
ایرنا: نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: مطالبه گری برای حل بحران و تنش آبی بلید به صورت صحیح، عقلایی، قانونی و متمدنانه ادامه یابد تا مردم تمام حق خود را بگیرند. ...
برترین ها / رویداد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۵:۳۴   + ۶ سایت دیگر  
رویداد 24 در گزارشی از عدم توجه کافی به بحران بی آبی در خوزستان از سوی نمایندگان مجلس انتقاد کرده است. در این گزارش آمده: * یک هفته از اعتراضات مردم خوزستان می گذرد و مردم، کارشناسان و مسئولان هر یک به نحوی سهم خود در این ماجرا را دید و درباره آن صحبت کرد ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۸:۰۷    
دانشجویان در آخرین هفته تیرماه علاوه بر تهیه و توزیع بسته های حمایتی بین خانواده های نیازمند، به مطالبه گری از مسئولان مختلف پرداختند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۰۲:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
محمد دلاوری معتقد است که مستند زنده باش راوی همه تغییراتی است که در یک دوره تاریخی مهم بر زندگی مردم ایران گذشته است؛ هم مطالبه گری دارد، هم انتقاد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
نماینده ادوار مجلس و رئیس شورای ائتلاف استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: مسئولیتی در دولت آینده نخواهم داشت.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۶:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
سرمربی تیم ملی فوتبال بانوان گفت: نخستین باری است که با تیم ملی فوتبال بانوان در حد شأن و شخصیتی که دارد رفتار می شود، امکانات، رفتار اجتماعی، نگاه برابری و زمان کمک می کند مطالبه گری به نتیجه برسد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۲   + ۳۷ سایت دیگر  
رئیس جمهور با بیان اینکه حق مردم خوزستان است که اعتراض کنند، گفت: البته از آن ها می خواهم مشکل را از طریق قانونی پیگیری کنند و نگذارند دشمن سوءاستفاده کند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
مجلس یازدهمی ها چه سبک از رابطه را با دولت رئیسی دنبال خواهند کرد؛ تعامل کامل و کنار زدن نظارت پارلمانی یا مطالبه گری و نظارت کامل؟ سوالی که چند فعال سیاسی که سابقه حضور در پارلمان را داشته اند به آن پاسخ داده اند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۷:۲۲    
حوزه/ حجت الاسلام موسوی زاده، با بیان اینکه طلاب خوزستان در صف اول مطالبه گری و پیگیری مشکلات خوزستان هستند، گفت: امروز حوزه علمیه خوزستان به پشتوانه علمایش، مشکلات مردم را در سطح ملی دنبال می کند.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۰:۵۶    
ما اصحاب رسانه استان خوزستان ضمن محکومیت حوادث اخیر در برخی شهرهای استان خوزستان ضمن حمایت از مطالبه گری به حق مردم استان خوزستان ، با هرگونه اقدام بر ضد امنیت و آسایش مردم مخالف می باشیم و آن را به شدت محکوم می کنیم.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۸:۱۵    
یکی از انتقادات وارد بر حوزه مدیریت توسعه ای و اجرایی کشور، رها بودگی مدیران بدلیل ضعف نظارتی سازمان های بازرسی و نظارتی کشور و همچنین ضعف مطالبه گری عمومی مردم از مدیران دولتی است ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۸:۵۲   + ۱۲ سایت دیگر  
دبیرکل حزب ایران زمین، گفت: احزاب و جناح های سیاسی یا شخصیت های حقیقی که هرکدام به هر طریق در عرصه انتخابات مشارکت کردند و در رأی آوری نامزد پیروز تاثیرگذار بودند، حق هیچگونه سهم خواهی به این صورت که ما چنین خواسته ای داریم یا اینکه آن کسی که ما معرفی می کنیم در کابینه باشد ندارند.
گیلان صدر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
اختصاصی/ گیلان صدر ، مهتا صدری : امروزه اثر مطالبه گری و پاسخ خواهی مردم در تحقق حس وظیفه مندی و شفافیت عملکرد مدیران بر کسی پوشیده نیست. تقویت صدای مردم نیز تکلیفی بر عهده کلیه ارکان نظام است ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۵:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اعتراض در خصوص مشکلات، حق مردم است و مطالبه گری از مدیران بی عرضه خواسته بحق مردم خوزستان است. برخی از مدیران لیاقت نشستن بر صندلی های مدیریتی که حاصل خون شهداست را ندارند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۳۹    
معاون آموزش و پژوهش خبرگزاری ایسکانیوز گفت: از ابتدای امسال رسالت های جدید و تخصصی به هرکدام از رسانه های دانشگاه آزاد محول شده که مطالبه گری برعهده ایسکانیوز است.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۹    
دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان اردبیل از تشکیل 42 گروه جهادی 420 نفری با هدف مطالبه گری در اردبیل خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان با اشاره به دعوت از اعضای شورای عالی انقلاب فرهنگی و شورای عالی آموزش و پرورش برای بیان نظرات پیرامون دانشگاه فرهنگیان گفت: لطمه های فرهنگی در واپسین لحظات دولت تدبیر و امید، دغدغه مندان نظام تعلیم و تربیت را بیش از پیش نگران کرده است.
روزنامه سیاست روز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۲۲:۰۴    
زمانی که مردم یک مطالبه به حق دارند باید مسئول و مسئولین مربوطه در زمینه این مطالبهگری پاسخگو باشند و درباره آن شفاف سازی کنند..
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۸:۳۸    
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در پیام عربی خود خطاب به مردم این استان گفت: از آنجا که همه ی ما در حفظ ارزش های نظام مقدس اسلامی مسئول می باشیم لذا بایسته است که در حین مطالبه گری، مانع رسیدن دشمنان نظام و فتنه گران به اهداف شوم شان شویم.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۷:۵۱   + ۱۹ سایت دیگر  
دکتر علی عسکری در حکمی حمید شاه آبادی را به ریاست ستاد رسانه ای تولید منصوب کرد. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، در حکم رئیس رسانه ملی بر گفتمان سازی پشتیبانی، رفع موانع و رونق تولید با عنایت به رویکردهای تبیینی، آگاهی بخشی، ترویجی، مطالبه گری و حمایتی تأکید شده است. ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزش خبرگزاری ایسکانیوز تأکید کرد که مطالبه گری از مسئولان استانی و دانشگاهی باید سرلوحه کاری دانشجویان خبرنگار باشد.
عصر خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۱:۱۹   + ۱۱ سایت دیگر  
متأسفانه دولت در حال حاضر بودجه ای ندارد و بسیاری از حق و حقوقات کارمندانش به تأخیر افتاده و دولت آینده باید پاسخگوی این نیازها باشد که نیازمند کار جهادی است.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۲    
معاون امور بین الملل بعثه مقام معظم رهبری اراده حاکمان کشورهای اسلامی را بزرگ ترین مانع تحقق حج ابراهیمی دانست و گفت: همه کشورها از تعطیلی حج برای مسلمانان جهان ناراحت هستند اما به دلیل تعارف و ترس مواضع خود را مطرح نمی کنند ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۱۰   + ۴ سایت دیگر  
قرارگاه مطالبه گری و گفتمان سازی شهید همدانی خواستار شفافیت از سوی منتخبان شورای اسلامی شهر همدان شدند.
ایکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۲۶   + ۱۰۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین محسنی اژه ای با بیان اینکه اعتماد مردم مهم ترین پشتوانه برای نظام ما به عنوان یک نظام مردمی است، گفت: بدون تردید یکی از الزامات افزایش اعتماد مردم صداقت و به حساب آوردن مردم و بهره مندی از ظرفیت های آنهاست.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۹:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
نشست هم اندیشی مطالبه گری عفاف و حجاب بانوان ساوه برگزار شد.
رسا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۷:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
خوزستان - آیت الله کعبی خطاب به مردم خوزستان گفت: فرصت فتنه انگیزی را با مطالبه گری آرام و مشروع در زمینه مشکلات آب و همچنین سایر مشکلات باید از دشمن گرفت.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۱:۰۹    
سرهنگ الیاسی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نایین در نشست بررسی مسائل و مشکلات مردم با امام جمعه ،بر نقش آحاد جامعه در مطالبه گری از مسئولین و نقش آفرینی در رفع معضلات محله و شهرستان تاکید نمود.
استاندارسیستان وبلوچستان اظهار داشت: با مطالبه گری مردم و رسانه ها و پیگیری مسئولین استانی و نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی؛ 2بخش زرآباد و لاشار به شهرستان ارتقاء یافتند که تعداد شهرستانهای استان به 26شهرستان افزایش پیدا کرد.
هشدار نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۲۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
27 تیر 1400 - 16:28 "رضا رشیدپور" در کیش چه می کند؟/ زندگی، مطالبه گری اجتماعی یا سرمایه گذاری؟ مجری مطالبه گر تلویزیون که می گوید به سبب احوال شخصی و جسمی، در جزیره کیش زندگی می کند ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۵:۵۶    
جمعی از شیوخ و بزرگان طوایف و معتمدین دشت آزادگان در سپاه ناحیه دشت آزادگان دور هم جمع شدند.
راک نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۲:۱۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش راک نیوز؛ سید محمد موحد؛ نماینده شهرستان های کهگیلویه، چرام، بهمئی و لنده در مجلس شورای اسلامی ضمن بیان برخی مسائل پیرامون دولت جدید از انتظارات مردم کهگیلویه و بویراحمد از دولت رئیسی گفت.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین حاجتی : مردم ما هوشیارند و می دانند که دشمن به دنبال این است که بهانه ای پیداکرده و ایجاد اغتشاش کرده و به نظام اسلامی لطمه وارد کند؛ ازاین رو می بایست همان طور که پشتیبان ارزش های انقلاب هستند ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۱۰:۳۲    
فراخوان عضویت گروه های دانشجویی فعال در حوزه محیط زیست برای سال جدید توسط باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی اعلام شد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۴/۲۷ - ۰۹:۳۹   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر ، آیت الله محسن حیدری شنبه شب در نشست مطالبه گری علما، روحانیون و طلاب در مورد بحران آب در خوزستان در حوزه علمیه امام مهدی ( عج ) زرگان اهواز اظهار کرد ...