یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۲۳:۱۶May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبه گری»

جدایی از این کارگران خونگرم خوزستانی کار آسانی نبود. ولی چه میشد که باید رفت و هفت تپه های زیادی هنوز در راه هست که جنبش دانشحویی باید به سمت آنان نیز برود و روحیه مطالبه گری خود را حفظ کند.
تحلیل بازار   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مفتح، قائم مقام وزیر صنعت در نشست شورای راهبری بهبود محیط کسب وکار اتاق ایران، بخش خصوصی را نسبت به مطالبه گری در راستای تقویت جایگاه اقتصادی خود تشویق کرد.
رئیس بسیج اساتید دانشگاه های تهران بزرگ گفت: پرسشگری، مطالبه گری و رصد تحولات از جمله وظایف اساتید دانشگاه ها در دوران انتخابات است.
ایسنا   ۸ ساعت پیش    
ایسنا/آذربایجان غربی دبیر جمعیت حامیان اسلامی آذربایجان غربی گفت: جمعیت حامیان اسلامی در خط مقدم مطالبه گری مردم است.
ویژه برنامه انتخاباتی 1400 با هدف شناخت اولویت های دولت آینده و برگزاری انتخاباتی آگاهانه از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی؛ هدف اصلی ویژه برنامه انتخاباتی 1400 آگاه سازی مردم و مطالبه گری اجتماعی و مردمی برای برگزاری انتخاباتی با مشارکت بالا و انتخاب درست است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
بجنورد- مسئول مطالبه گری بسیج دانشجویی خراسان شمالی شفافیت را لازمه هر گونه پیشرفت دانست و گفت: نامزدهای شورای شهر باید مشخص کنند در چه مواردی و به چه شکلی بناست شفافیت داشته باشند.
ایسکانیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۱۲:۱۲   + ۲ سایت دیگر  
نائیب دبیر هسته عدالت شهری بسیج دانشجویی استان فارس گفت: مطالبه حق مردم و جنبش های دانشجویی است و مسئولان موظف اند پاسخگو باشند.
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۶ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
عضو کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس شورای اسلامی گفت: صِرف تشکیل دولت انقلابی، کفایت نمی کند بلکه مطالبه گری از دولت از بدو انتخابات از دولت آینده آغاز خواهد شد.
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۲۱:۵۰    
پایگاه خبری آوای رودکوف - مدینه صابری : در قسمت اول در باب تلاش موکد مسئولان و مردم و رسانه های لارستان بزرگ بر نهادینه شدن فرهنگ مطالبه گری به عنوان یک رکن از هزاران رکن پیشرفت این خطه تاکید شد و از آن به عنوان یک شاخص فرهنگی-اجتماعی یاد شد که نقشی بس موثر در روشنگریِ میزان تعمیق و هموارسازی اصولِ ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۴ سایت دیگر  
به اعتقاد گروهی از کارشناسان، یکی از مشکلات کم توجهی به حقوق زنان و آسیب ها و چالش های موجود، حضور مدیرانی نظیر خانم ابتکار در راس هرم مدیریتی بخش های تخصصی رسیدگی کننده به مسائل زنان است ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۷:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به اینکه یکی از رسالت های نمایندگان مطالبه گری دغدغه های مردم در مجلس است، گفت: در سال های اخیر روح مطالبه گری نمایندگان گیلان کمرنگ بوده است.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۱۵:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: بیرجند- استاندار خراسان جنوبی گفت: باتوجه به جمعیت بالای سالمند خراسان جنوبی رایزنی و مطالبه گری برای افزایش سهمیه واکسن استان ضرورت دارد.
مرآت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۵ - ۰۹:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهرها و روستاها فرصتی برای حق انتخاب دوباره را در استان سمنان فراهم کرده است فرصتی که کلیدواژه آن، انتخاب منطقی و درست محسوب می شود.
مشهد فوری   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۶:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
رسالت رسانه ها؛ مطالبه گری و شفافیت است و این امر بر هیچ کس پوشیده نیست و رسانه های مطالبه گر قابل تقدیرند چرا که این مطالبات در راستای پیگیری مطالبات رهبری در بین مسولان و شفاف سازی برای مردم است. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا- رسانه ها در شکل دهی به جریان های فکری جامعه و وسیله ای قدرتمند در فرهنگ سازی، نقش موثری در تحولات جوامع ، پدیده های سیاسی ، مطالبه گری اجتماعی و مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای و آگاهی بخشی مردم برعهده دارند.
جماران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۳:۰۳    
پایگاه خبری جماران: خواستۀ این یادداشت، رونق بازخواست مردم از حاکمان است. این که شکوفائی فرهنگ مطالبه گری در جامعه چه نقشی در حکم رانی خوب خواهد داشت، و دیدگاه امام خمینی به عنوان بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی در این باره چیست؟ بررسی سیرۀ نظری و عملی امام خمینی نشان می دهد از دیدگاه ایشان مطالبه گری ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۱:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها مسئول نهضت استادی بسیج دانشگاه های علمی و کاربردی مازندران گفت: اتاق انتخابات با هدف تبیین بصیرتی سیاسی و ارتقای سطح گفتمان پرسشگری و مطالبه گری در استان راه اندازی می شود.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۱۰:۱۸    
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع هرمزگان گفت: جنبش مطالبه گری دانشجویان هرمزگان ( بی مقدمه ) از تمامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات ششم شورای شهر بندرعباس جهت حضور در این برنامه دعوت می کند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۴ - ۰۸:۰۶    
آزادسازی هفت تپه، آغاز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، مطالبه گری دانشجویان از مجامع بین المللی برای پایان یافتن خشونت و جنایت در خاورمیانه، بخشی از اتفاقاتی بود که بر تجربیات جنبش دانشجویی در هفته گذشته افزود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۸:۲۳   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه جامع هرمزگان گفت: جنبش مطالبه گری دانشجویان هرمزگان ( بی مقدمه ) از تمامی کاندیداهای تایید صلاحیت شده انتخابات ششم شورای شهر بندرعباس جهت حضور در این برنامه دعوت می کند.
برترین ها / خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۳ - ۱۰:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
برنا: احمد سالک، نماینده اصفهان در مجلس دهم، در خصوص فضای انتخاباتی گفت: طی دو روز گذشته که نام نویسی ریاست جمهوری در وزارت کشور آغاز شده پیش بینی ما بر اساس تجربه چهل و چند ساله گذشته این است که به سمت حرکت صعودی حضور مردم و بحث ها و مطالب پیرامون انتخابات ریاست جمهوری در شوراها خواهد بود یعنی از ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۵:۵۶   + ۳ سایت دیگر  
سعید حاجی بابایی که مدت هاست به عنوان یکی از فعالان اجتماعی مطالبه گر در همدان پیگیر مشکلات مباحثی چون طرح جامع شهری و پروژه اسکای مال است با سفر رئیس قوه قضاییه به همدان این دو دغدغه را با ایشان مطرح کرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۴:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام ولایتی از برگزاری جلسات مطالبه گری و پرسش و پاسخ از کاندیدهای ارزشی و فرهنگی شورای اسلامی شهر زنجان با هدف روشنگری و معرفی کاندید اصلح در مسجد داودقلی زنجان خبر داد.
پترو تحلیل   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۳:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
پتروتحلیل-همایون دارابی*: بازار سرمایه در یکسال گذشته فراز و فرود فراوانی داشته است فرازی که با رشد بازار و افزایش بی سابقه مشارکت عمومی مردم اوج گرفت و در دوره نزول سنگین ترین دوره افت بازار را ناشی از تحمیل سیاستهای متناقض و ناصحیح در حوزه اقتصاد کلان تجربه کرد که برای بسیاری یک کابوس بزرگ بوده و ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر آذربایجان غربی گفت: ما در قبال این نظام و انقلاب وظیفه داریم.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۱۰:۰۶   + ۸ سایت دیگر  
رئیس کل دادگستری خوزستان اطلاع رسانی شفاف، امیدآفرینی و مطالبه گری را رسالت اصلی رسانه ها عنوان کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۷:۳۴   + ۵ سایت دیگر  
آستارا - ایرنا - نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، مشارکت بالا در انتخابات را مهم ترین راه برای اثرگذاری در سرنوشت کشور دانست و گفت: هرگونه مطالبه گری و تحول اجتماعی و اقتصادی از مسیر انتخابات امکان پذیر است.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۳۵    
گذشت دوران عدم مطالبه گری ها و کار را به هر کاردان و کارنابلد سپردن. وزیر جهاد کشاورزی از دیدن صف جو در پارس آباد، خجالت نمی کشد؟ بعد از این چندماه، چطور می خواهی از عملکردت دفاع کنی جناب خاوازی؟ چطور می خواهی سرت را در جمع بلند کنی؟
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۳:۲۰    
دکتر زهرا سعیدی، نماینده سابق مبارکه در مجلس شورای اسلامی، همانند سابق با سری پرشور و دلی آرام وارد میدان رقابت انتخاباتی و رسیدگی به امور مردم شده است. پیگیری حقوق مردم را با مطالبه گری از نامزد های ریاست جمهوری آغاز نموده و صحبت های جالبی را بیان داشته است ...
موج رسا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
بازرس کل استان زنجان گفت: انتظار از شهروندان این است که نسبت به موضوعات مختلف، حساس و مطالبه گر باشند چرا که مطالبه گری شهروندان، شفافیت اداری و پاسخ دهی در دستگاه ها را ارتقا می دهد.
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۰:۴۶    
سراوان- بسیج دانشجویی با تکیه بر ظرفیت های علمی دانشگاه، انگیزه ی دانشجویان بسیجی و ظرفیت های موجود به دنبال حل مسائل شهر از طریق مطالبه گری و تشکیل هسته های مسئله محور تخصصی (علمی) است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۹:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه گفت: یکی از مصادیق نقض حقوق عامه ترک فعل های برخی مسؤولان است که باید به طور جد مورد پیگیری و مطالبه گری قرار گیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۰۸:۵۱    
با بررسی بیانات مقام معظم رهبری در چندسال اخیر، متوجه دو راهبرد اساسی مطالبه گری و مسئله محوری از صحبت های ایشان می شویم که باید دید جنبش دانشجویی تا چه میزان به آن ها عمل کرده است.
تابناک آذربایجان غربی   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۲۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
نشست بررسی چالش های توسعه ی کشاورزی استان آذربایجان غربی با حضور اکبر کرامتی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان غربی در جمع عده ای از نمایندگان دانشجویان استان آذربایجان غربی در سالن جلسات دوم آذر ناحیه بسیج دانشجویی استان آذربایجان غربی برگزار شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۸:۴۸    
ایسنا/مرکزی استاندار مرکزی گفت: اجازه ندهیم شیرینی افزایش دستمزد کارگران با افزایش نرخ تورم به کامشان تلخ شود.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۷:۵۶    
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس با بیان اینکه فاصله سنی زیاد، شکافی بین مدیران مجموعه آموزش و پرورش و مخاطبان اصلی ایجاد می کند، افزود:تغییر در سیستم مدیریتی آموزش و پرورش؛ نیاز به تشکیلات، کار فکری، جبهه سازی، مطالبه گری و تولید ایده های جایگزین دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۳:۵۷    
معاونت مطالبه گری و گفتمان سازی دانشگاه فرهنگیان شهید مطهری شیراز در واکنش به حمله تروریستی مدرسه دخترانه کابل نوشت: کشتن یک عده انسان مظلوم و دانش آموز نشانه قوت و اقتدار یک گروه و جامعه نیست.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۱۰   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم آبادان در مجلس در توئیتی به صدور حکم بازگشت هفت تپه به بیت المال اشاره کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مسئول سازمان بسیج دانشجویی گیلان با اشاره به فعالیت دانشجویان بسیجی در راستای مطالبه گری از مسئولان گفت: در حوزه مشکلات کارخانجات و صنایع گیلان طرح هایی ارائه شد.
احمدعلی موهبتی شامگاه یکشنبه در نشست شورای اداری سیستان و بلوچستان اظهارداشت: منطقه آزاد سیستان و منطقه آزاد چابهار 2 بال پرواز در استانی که تجارت و ترانزیت از مهمترین مولفه های توسعه آن است. ...
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۰۲:۱۰    
اصفهان (پانا) - بسته تحولی سازمان دانش آموزی موجب ایجاد تغییر و تحولات رفتاری مطلوب در زمینه های خلاقیت، نظم پذیری، قانون مداری، مسئولیت پذیری، مشارکت جویی و هچنین روحیه پرسشگری و مطالبه گری و نقادی در دانش آموزان شده است. ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۴۶    
پایگاه خبری آوای رودکوف - مدینه صابری : سال ها پیش لارستان یک منطقه بسیار قدیمی و ساده بود و آنچه این خطه را دلپذیر کرده بود آواها و نواهای پرندگان، هوای پاک و وجود بی آلایش مردمانش بود که این ویژگی ها هم با وجود بناهای تاریخی، بناهای مذهبی و قدمت آداب و رسومش جلوه ای خاص و مثال زدنی پیدا کرده بود ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۲:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
همدان_معاون مطالبه گری ستاد احیا امر به معروف و نهی از منکر استان همدان گفت:دیدار آیت الله رئیسی با فعالین حوزه مطالبه گری استان همدان برگزار می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۹:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
قزوین- سردبیر رادیوی اینترنتی نبات گفت: تیم نبات با هدف مطالبه گری اجتماعی، اقتصادی و سیاسی و همچنین افزایش مطالعه کتاب های خوب کار تولید پادکست را در دستور کار قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۲۱:۳۰    
اعتراضات کارگری هفت تپه در سال 99 آموزش مدل صحیحی از مطالبه گری هوشمندانه، عاقلانه و قانونمند است که به نتیجه می رسد و باید سرلوحه همه اقشار و اصناف قرار گیرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
استاندار یزد در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان ضمن قدردانی از تلاش های این تشکل در حوزه اطلاع رسانی گفت: گزارش ارائه شده در جلسه امروز، نشان دهنده فعال و پویا بودن خانه مطبوعات و رسانه ها است.
روزنامه همدان پیام   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۷    
■ پاکدستی و شفافیت ملاک کاندیدای اصلح است ■ نتوانسته ایم فرهنگ پذیرش احزاب را در کشور جا بی اندازیم مطالبه گری و توجه به جانبازان وایثارگران دو مطالبه اصلی جمعیت جانبازان انقلاب اسلامی است. ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۰:۲۹    
ماجرا به یک سال و نیم پیش برمی گردد، به زمانی که کودکی دو ساله با مشکل نفخ شکم به پزشک متخصص اطفالی در شهرستان داراب مراجعه کرد و بیماری اش تشخیص داده نشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۶:۵۶    
مدیرکل حفاظت محیط زیست خراسان جنوبی از سمن های حوزه محیط زیست خواست برای حل مشکلات این بخش مطالبه گری کنند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
حوزه/ حجت الاسلام والمسلمین محمدی عراقی گفت: بنده به عنوان خدمتگزار کوچک در دفتر حضرت آقا، وظیفه خود می دانم به جهت حساسیت و پیگیری نسبت به دغدغه ها و مطالبات رهبر انقلاب از شما تشکر کنم و جای قدرشناسی دارد که همّ و غمّ خود را بر این موضوع قرار دادید.