شنبه ۱۶ مهرساعت ۰۲:۱۳Oct 2022 8
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبه گری»

فرهیختگان   ۱ ساعت پیش    
محمد رمضانی، معاون گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان: شعار و رویکرد اصلی دولت سیزدهم مردمی سازی و مردم محوری در دولت به عنوان یک ایده محوری، حول سه شاکله سیاست اقتصاد و فرهنگ شکل گرفت ...
پایگاه خبری خاورستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۵ - ۱۴:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
جامعه ورزشی خراسان جنوبی با تبعیت از مقام معظم رهبری بر محکومیت اغتشاشات و بیان مشکلات و مطالبات از راه قانونی و بدون تخریب کشور تاکید کردند.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۸:۲۵   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: فردا مقابل گل گهر باید ثابت کنیم شکست برابر نساجی یک اتفاق بود.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۷    
شتایی با اشاره به برخی رویدادهای روزهای اخیر دربرخی دانشگاه های کشور،گفت: مخالفان، معارضان همواره به دنبال آن هستند تاهرچه که مطلوب آنان است به جامعه به ویژه جوانان القا کنند تادر نهایت بتوانند زمینه ایجاد التهاب وخسارت به جامعه ونظام را فراهم کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۱۰:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
فرحبخش گفت: باید به مطالبه گری به عنوان یک فرهنگ ارزشی نگاه کرد و سعی کنیم بستر جامعه را برای نهادینه شدن فرهنگ مطالبه گری فراهم سازیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۹:۱۷    
بسیج دانشگاه صنعتی اراک از دانشجویان خواست در مطالبه گری ها مراقب جوسازی رسانه های دشمن نکرد.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۴ - ۰۰:۱۴    
حجت الاسلام مهدوی نیا با تاکید بر ضرورت ترویج شیوه های صحیح مطالبه در جامعه، گفت: از رویکردهای ستاد امر به معروف و نهی از منکر، مطالبه گری سالم از مسئولان است.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۵:۳۳    
هنرمند تبریزی در واکنش به اتفاقات اخیر گفت: انتقاد و مطالبه گری با اغتشاش فرق دارد.
آنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۴:۱۵    
مطالبه گری در لغت به معنای درخواست حق و پافشاری بر آن است، اما باید توجه داشت که در مطالبه گری همان گونه که رهبر انقلاب بیان کردند، هم صدایی با دشمن وجود نداشته باشد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۱۰:۲۵   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: مطالبه گری محیط دانشگاهی را با برخی وقایع در کف خیابان ها متفاوت می دانیم، همچنان که برنامه هایی برای طرح صریح مباحث و نظرات در دانشگاه ها در حال اجرا است.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۳ - ۰۹:۱۴   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس کمیته آموزش و پژوهش پزشکی مجلس شورای اسلامی گفت: مسئولان باید با صبر و متانت با دانشجویان رفتار کنند و از خود دانشجویان نیز که انسان های باهوشی هستند انتظار می رود که اجازه ندهند دیگرانی بیایند و ادبیات خودشان را در فضای دانشگاه حاکم کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۸:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
بیرجند _معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: دشمن در صدد است با راه اندازی موج در جامعه، مطالبه گری را به آشوب تبدیل کند.
دیده بان البرز   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۳:۲۶    
معاون اجتماعی سپاه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، اعتراض به مشکلات را حق مردم دانست و گفت: نقش مهم و تاثیرگذار سازمان های مردم نهاد در مطالبه گری صحیح و پیشگیری از آسیب ها را نمی توان نادیده گرفت.
آنا / شادا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۶:۵۰   + ۱۷ سایت دیگر  
بر اساس مصوبه هیئت مقررات زدایی نزدیک به یک هزار شرط مبهم از مجوزهایی که صادر می شد از شرایط دریافت این مجوزها حذف شده و حدوداً 500 مجوز نیز به صورت ثبت محور صادر می شود که این به معنای این است که اگر متقاضی شرایط را بپذیرد ظرف حداکثر 3 روز مجوز موردنظر برای وی صادر خواهد شد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۳۰   + ۷ سایت دیگر  
قزوین - ایرنا - رییس کل دادگستری استان قزوین گفت: شرایط و فضای انتقاد و مطالبه گری در جامعه فراهم است و باید مطالبات اجتماعی در چارچوب قانون بیان شود.
وزارت ورزش و جوانان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۱:۰۵    
معاون اجتماعی سپاه ناحیه امام حسن مجتبی (ع) استان البرز، نقش سازمان های مردم نهاد در مطالبه گری صحیح و جلوگیری از آسیب ها را بسیار اثرگذار و مهم ارزیابی کرد.
نقدینه   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
نقدینه - رییس کل سازمان امور مالیاتی کشور، مطالبه گری مردمی را لازمه اجرای موفق قانون پایانه های فروشگاهی دانست و افزود، اجرای این قانون یک تحول واقعی در ساختار نظام مالیاتی است و منافع آن به نفع حقوق عامه مردم و تامین درآمدهای پایدار خواهد بود. ...
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
یکی از شبکه هایی که سال هاست برنامه صبحگاهی دارد، شبکه پنج و برنامه سلام تهران است که یکی از برنامه های برجسته این شبکه محسوب می شود و سال هاست هر فصل آن با تیم های مختلفی روی آنتن می رود ...
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۱۲ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
کانون محمد رسول الله(ص) از مجریان سه شنبه های مهدوی است و توانسته با ایجاد مطالبه گری در بچه های مسجد، در تبیین امام شناسی، عفاف و حجاب و ... با برگزاری جلسات پرسش و پاسخ موفق عمل کند.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۲۱:۴۹   + ۱۵ سایت دیگر  
حسین رجبی: در حال حاضر اقدامات اغتشاشگران فراتر از مطالبه گری اجتماعی در حوزه مسائل فرهنگی شده و صرفاً به تخریب و تحریق اموال عمومی و شخصی و ضرب و جرح نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی می پردازند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۷:۵۱   + ۷ سایت دیگر  
شمسی پور گفت: توصیه ما به همکاران دانشگاهی اساتید و دانشجویان گفت و گو و دیالوگ است زیرا دانشگاه در این فضا می تواند به رسالت خود عمل کند.
برترین ها / شعار سال   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
بسیج دانشجویی دانشگاه شریف در خصوص رخدادهای دیشب بیانه ای علیه وزیر علوم دولت رییسی صادر کرد.
شبکه اینترنتی آفتاب   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۶:۱۸   + ۱۳ سایت دیگر  
مالک شریعتی نیاسر با اشاره به وقایع شب گذشته در دانشگاه صنعتی شریف، بیان کرد: بنده سابقه اتفاقات و بحث های دانشگاهی را از سال 78 به خاطر دارم؛ در سال 78 دانشجو بودم و حادثه کوی دانشگاه نشان داد که برخی از جریان های خارج از دانشگاه تلاش می کنند تا در فضای مطالبه گری و آرمانگرایانه دانشجو سوار شده و ...
در نشست رئیس و دبیرکل اتاق تهران و اعضای هیات رئیسه تشکل های اقتصادی عضو این اتاق چگونگی بهبود تعامل دوجانبه و ارتقای گفتمان بخش خصوصی برای تعامل با نظام حکمرانی اقتصادی کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
دانا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۴:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: برخی امروز در صحنه اغتشاش حضور دارند و مسجد و قرآن را با اسم مطالبه گری به آتش می کشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۱ - ۱۳:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه کجای اعتراض و مطالبه گری اجازه می دهد گلوی پلیس را ببرند، گفت: ما معتقدیم این اتفاقات در ادامه نقشه شیطانی تجزیه ایران توسط برنارد لوئیز، مورخ یهودی است که صراحتا اعلام کرده باید با یکپارچگی ایران مقابله شود.
تابناک ایلام   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۱۲:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور شهری و شهرداری های استانداری ایلام بیان داشت : مشکل تامین زمین برای احداث مسکن نیروهای آتش نشانی در کمیسیون ها و کارگروه های مرتبط استان پیگیری و مطالبه گری خواهد شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۱۰ - ۰۸:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
مشاور رئیس دانشگاه علوم پزشکی یزد مطالبه گری رسانه ها را عامل پیشبرنده اهداف نظام سلامت دانست و گفت: سند جامعه سلامت در دانشگاه علوم پزشکی یزد تدوین و ارائه می شود.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۵:۳۳   + ۱۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بهزیستی کشور در همایش ملی سالمندان که صبح امروز به مناسبت روز جهانی سالمند در دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی برگزار شد؛مطالبه گری و جدیت در اجرای قوانین حوزه سالمندی را از تمامی دستگاه های مسئول این حوزه در کشور خواستار شد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۱۴:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تجربه تاریخی نشان می دهد که دشمن به دنبال نفوذ از محل نقاط ضعف بوده و مردم باید با هوشیاری در صحنه حاضر شده و مطالبات و نظرات خود را اعلام کنند.
سلام نو / پارسینه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۹ - ۰۸:۱۷   + ۲۹ سایت دیگر  
حسن صادقی رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، درباره متناسب سازی حقوق بازنشستگان و پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان توضیحاتی داد.
آنا / روزنامه سراسری سایه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۴:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس مرکز تحقیقات سالمندی دانشگاه علوم توانبخشی و سلامت اجتماعی از وجود 9 میلیون و 300 هزار سالمند در کشور خبر داد و گفت که حدود 30 درصد سالمندان همسر خود را از دست داده اند.
روند بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۷:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور باید به عنوان خط مقدم مطالبه گری بازنشستگان، بحث متناسب سازی را مورد پیگیری قرار دهد اما تاکنون نه پاسخی در این زمینه گفته و نه زمان بندی مشخصی درباره پرداخت و نحوه پرداخت آن اعلام شده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۵:۲۳   + ۶ سایت دیگر  
بجنورد- امام جمعه موقت بجنورد گفت: اعتراض و مطالبه گری حق مردم است ولی دشمن آن را به عنوان یک جنگ روانی مدیریت می کند و همیشه در پی فتنه و ناآرامی است.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۴:۳۶    
حجت الاسلام کریمی تبار با بیان اینکه نقد، انتقاد و مطالبه گری حق مردم و قانونی است اما اغتشاش، آشوب و برهم زدن نظم و امنیت در همه جای دنیا مورد برخورد قرار می گیرد، گفت: دشمنان نظام و انقلاب اسلامی بدانند که این انقلاب ریشه در دل مردم دارد.
مثلث آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور باید به عنوان خط مقدم مطالبه گری بازنشستگان، بحث متناسب سازی را مورد پیگیری قرار دهد اما تاکنون نه پاسخی در این زمینه گفته و نه زمان بندی مشخصی درباره پرداخت و نحوه پرداخت آن اعلام شده است.
حسن صادقی رییس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، درباره آخرین وضعیت متناسب سازی حقوق بازنشستگان توضیحاتی داد و گفت: معوقات افزایش حقوق بازنشستگان در سال 1401 باید پرداخت شود.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۳:۲۶   + ۱۱ سایت دیگر  
معاون دبیرکل خانه کارگر گفت: کانون عالی بازنشستگان تامین اجتماعی کشور باید به عنوان خط مقدم مطالبه گری بازنشستگان، بحث متناسب سازی را مورد پیگیری قرار دهد اما تاکنون نه پاسخی در این زمینه گفته و نه زمان بندی مشخصی درباره پرداخت و نحوه پرداخت آن اعلام شده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۳:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
نایب رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: نظارت مستمر بر فعالیت نمایندگان در عرصه های مختلف از سوی شورای ائتلاف وجود داشته و این گونه نخواهد بود که نیرویی بر خلاف قواعد شورا عمل کند و همچنان از حمایت این مجموعه برخوردار باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۲۱:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
یک فعال مطالبه گری و از معلمان نمونه هرمزگان گفت: اثرگذاری فکری بر مردم و طراحی عملیات روانی برای سنین مختلف از جمله اصلی ترین برنامه استعمارگران برای این کشورها بوده است و در مورد ملت ایران باید گفت که آمریکایی ها و جریان استکبار از همان فردای انقلاب اسلامی به دنبال تجزیه ایران بودند.
جام جم   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۸:۴۰    
عزت الله اکبری تالارپشتی نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر اتحاد و یکپارچگی مردم در برقراری نظم و امنیت در جامعه به خبرنگار جام جم آنلاین گفت ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۵:۱۳    
رئیس شورای اسلامی استان چهارمحال و بختیاری گفت: از شوراهای اسلامی شهرها و روستاها انتظار داریم که نحوه مطالبه گری صحیح و بر اساس اصول علمی و قانونی را بدانند.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۹ سایت دیگر  
ایلنا نوشت: کارنامی،عضو کمیسیون اجتماعی و رئیس فراکسیون کارگری مجلس در رابطه با وضعیت طرح ساماندهی ضمن تاکید بر اینکه کارگران نگران نباشند، کار در حال انجام است می گوید: مواضع کمیسیون تغییر نکرده، کارگران نسبت به این مساله مطمئن باشند ...
ایمنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۷ - ۰۸:۱۹    
رئیس بسیج اساتید استان اصفهان استفاده از بهانه حجاب قانونی را تنها برای تحریک جوانان و نوجوانان دانست و گفت: حمله به نیروهای انتظامی و شعارهای ساختارشکنانه هیچ کدام روش مطالبه گری و مورد قبول شرع و عرف نیست و نباید امنیت عمومی جامعه را به خطر بیندازد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۳:۱۱    
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: امروز اصناف و بازاریان در محکومیت هتک حرمت به مقدسات اعلام کردند ما همواره در کنار انقلاب و نظام هستیم و به هیچ وجه مطالبه گری را با زیاده خواهی تداخل نخواهیم داشت.
موج   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۲۲    
این رسم، دور تازه ای نیست که واقعیت های جهان بیرونی تن به سازش با خواسته و آرزوی ما نمی دهند. اما اگر ناهمخوانی رویا و واقعیت در تقلاست تا ما را به سرابِ سقوط و تنزل از آنچه هستیم بکشاند، تن دادن و سر فرود آوردن در برابر چنین قهقرایی که برای بلعیدنمان دهان گشوده هم نارواست.
تحلیل بازار   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۷:۰۵    
نایب رئیس اتاق اصناف تهران گفت: امروز اصناف و بازاریان در محکومیت هتک حرمت به مقدسات اعلام کردند ما همواره در کنار انقلاب و نظام هستیم و به هیچ وجه مطالبه گری را با زیاده خواهی تداخل نخواهیم داشت.
اقتصاد 24   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۱۰:۴۴    
نعمت احمدی، حقوقدان: وقتی اجازه مطالبه گری و اعتراض به شهروندان ندهیم، اعتراض تبدیل می شود به آن چه مسئولان اغتشاش می خوانند
برترین ها / رکنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
علی خضریان، سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی در توئیتی به حضورش در برنامه تلویزیونی جهان آرا اشاره کرد و نوشت: اغتشاشات اخیر پیچیده تر از مطالبه گری حول درگذشت مهسا امینی است و در شرایطی که جمهوری اسلامی توانسته کشور را بدون توجه به نتایج مذاکرات اداره کند و با عضویت در سازمان همکاری شانگهای ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
همان گونه که مطالبه داشتن و پیگیری صحیح از نشانه های یک جامعه قانونمند و سالم است به تبع آن پاسخ سریع و قانع کننده به این مطالبات هم از دیگر نشانه های این گونه جوامع است؛ لذا آنچه باید مورد توجه قرار گیرد ...