دوشنبه ۱۱ اسفندساعت ۱۹:۵۷Mar 2021 1
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبه گری»

ایسنا : دادستان تهران گفت: نسبت به افزایش حساسیت در نیروی انسانی زیر مجموعه ها برای حفظ نظم و امنیت و ایجاد جدیت و روحیه مطالبه گری در پیگیری پرونده ها اقدام کنند.
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خوزستان با شیوع ویروس کرونا و اعلام رسمی آن از اسفند ماه سال گذشته در کشور، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی اولین مراکزی بودند که به تعطیلی کشانده شدند و به تبع آن فعالیت های آموزشی، اجتماعی و فرهنگی به کما رفتند ...
ایرنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
زنجان - ایرنا - رییس سازمان بسیج رسانه سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان گفت: امید آفرینی، مطالبه گری و انتشار اخبار امید بخش از سوی رسانه های استان باید تقویت شود.
دانا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
موحدی گفت: با برنامه ریزی که انجام شده است پایان سال تحصیلی 102 دانش آموز طراز انقلاب اسلامی با شاخصه های فعالیت علمی، آموزشی، ورزشی، پرورشی، مطالبه گری و ایفا نقش مسئولیت اجتماعی در مدرسه و جامعه شناسایی و معرفی خواهد شد.
منتقدان درباره مجموعه تلویزیونی "دادِستان" نظرات مختلف و متنوعی داشتند اما عمدتاً به گفتمان سازی، مطالبه گری و عدالتخواهی این سریال اشاره کردند.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۳:۱۴    
نشست هم اندیشی رییس دادگاه عمومی ،بخشدار، فرماندهی حوزه مقاومت بسیج امام سجاد(ع) سپاه و رییس شورای اسلامی شهر جویم با مدیران فضای مجازی در راستای مطالبه گری قانونی...
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۲۰:۲۲    
حجت الاسلام مجتبی محمدی به عنوان معاون مطالبه گری ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر چهارمحال و بختیاری معرفی شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۶:۳۰    
ایسنا/کردستان دکتری محیط زیست و مشاور باشگاه دانشجویان حامی محیط زیست و منابع طبیعی گفت: مطالبه گری دانشجویان باید براساس رویکردهای جایگزین محور باشد به این معنی که زمانی که از سازمانی مطالبه گری میکنند در کنار آن باید به راه حل های موجود نیز بپردازند.
مشهد فوری   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۵:۵۱    
هم افزایی و مطالبه گری شرکت های دانش بنیان و فناور ICT مشهد برای حل چالش استقرار در کمیسیون ICT انجمن دانش بنیان شروع شد. هم افزایی و مطالبه گری شرکت های دانش بنیان و فناور ICT مشهد برای حل چالش استقرار در کمیسیون ICT انجمن دانش بنیان شروع شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
ویژه برنامه 9 سالگی برنامه ثریا امشب از شبکه یک سیما روی آنتن می رود. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، نادر طالب زاده، کارشناس رسانه و برنامه ساز، محمدرضا امامقلی، مستندساز عدالتخواه هفت سنگان، حجت الاسلام محمدرضا فراهانی ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
معاون گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان همدان پردیس شهید باهنر گفت: پنج ماه است به طور مستمر پیگیر توسعه کمی پردیس شهید باهنر هستیم؛ اما شاهد اقدام خاصی از سوی مسئولان نبودیم.
وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۲۰:۵۹    
نشست رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسلامشهر با اصحاب خبر و رسانه شهرستان در سالن جلسات این اداره برگزار گردید.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۴:۲۱    
مسئول قرارگاه مهنا بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنگیان استان فارس گفت: قرارگاه مهنا به منظور بررسی مسائل و چالش های آموزش و پرورش در این دانشگاه راه اندازی شده است.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۳:۴۹   + ۳ سایت دیگر  
رشت- مدیر دفتر پژوهشی ستاد امر به معروف و نهی از منکر گیلان گفت: نخستین نشست تبیین مسائل و مجاری مطالبه گری تخصصی در گیلان برگزار می شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر- ایرنا- رئیس اداره آموزش و پژوهش حفاظت از محیط زیست استان بوشهر گفت: شناخت شاخص های اساسی زیست محیطی و آشنایی با قوانین و مقررات جاری کشور در موفقیت مطالبه گری های زیست محیطی مردم تاثیر اساسی دارد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۲:۱۹    
بیش از یک سال از شیوع کرونا در کشور گذشته و وعده های حمایتی زیادی برای اقشار مختلف از جمله هنرمندان داده شده است، اما به نظر نمی رسد شرایط به درستی پیش رفته باشد و حرف از یک اتحاد جمعی برای مطالبه گری در میان است.
هرمز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۳:۴۸    
امام جمعه پارسیان با اشاره به ابهام در تعطیلی دفتر منطقه ویژه در تهران، گفت: مسئولان منطقه ویژه گزارشی از روند تعطیلی دفتر تهران ارائه دهند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیر گفتمان سازی و مطالبه گری بسیج دانشجویی فارس گفت: طرح توانمندسازی دانشجویان بسیجی فارس در عرصه بین الملل با محوریت چهار منطقه عراق، فلسطین، آفریقا و شبه قاره هند به مدت چهار ماه برگزار می شود.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۰۹:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/فارس دبیر مرکز مطالبه گری و آرمانخواهی بسیج دانشجویی استان فارس، تاکید کرد که بی توجهی به حقوق و منافع مردم در این منطقه، منجر به تکرار داستانی نظیر هفت تپه، خواهد شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۹:۲۶   + ۷ سایت دیگر  
شیراز-ایرنا-دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: نماینده کارآفرینان جامعه باید مطالبه گری کنند و اگر مجموعه اعضای اتاق بازرگانی کشور به موقع و صریح مطالبه گری نکنند مشکلات زیادی در حوزه اقتصادی ایجاد خواهد شد.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: معاون وزیر جهاد کشاورزی، با بیان اینکه قاچاقچیان از شیوه متداول به سمت حمل چوب آلات قاچاق با خودروی سواری و حتی آمبولانس رفته اند، گفت: برخی از سودجویان از چوب آلات مجاز برای پوشاندن چوب آلات جنگلی قاچاق استفاده می کنند. ...
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۲۰:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
مطالبه گری جوانان بهمئی فی نفسه امری مهم،لازم، اثرگذار و حق مردم جامعه است.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۸:۵۰    
هرمزگان-دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان هرمزگان در جلسه کمیته اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر شرکت گاز گفت: جهت شفافیت سازی بهتر، باید مطالبه گری عمومی را در جامعه رواج دهیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۷:۴۷   + ۶ سایت دیگر  
امام جمعه موقت ورامین گفت: روحانیون وام دار دولت نیستند و علمای دین آن ها را از وابستگی به دولت ها نهی کردند و اگر وابسته باشیم نمی توانیم زبان مردم بوده و در زمان های مختلف از حق مردم مطالبه گری کنیم.
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۲:۱۲   + ۴ سایت دیگر  
حسین زاده از وجود ظرفیت های گسترده در منطقه و فرامنطقه برای پیگیری ترور شهدای مقاومت گفت و بیان کرد: ایران می تواند از این ظرفیت ها برای مطالبه گری حقوق پایمال شده شهدای عزیز کشور استفاده کند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۱:۰۲    
حضور سه نامزد ریاست فدراسیون فوتبال در تلویزیون آنچنان که باید همراه با چالش و مطالبه گری نبود و کلیت برنامه های هر سه نفر به نوعی تکرار همه خواسته های فوتبال ایران در دو دهه اخیر بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۸:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
فتح الله بیات معتقد است، تشکیل شورای اسلامی کار نه تنها به ضرر کارفرما نیست بلکه از ضررهای هنگفت آینده نیز جلوگیری می کند.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۰۱:۳۳    
دکتر ولی اله نصر مدیر کل بهزیستی استان در پی تجمع و مطالبه گری بحق مدیران مهدهای کودک استان؛ از استودیو خبر شبکه اصفهان در خصوص واگذاری مهدهای کودک از سازمان بهزیستی به وزارت آموزش و پرورش پیرو مصوبه شورای عالی فرهنگی، روشنگری کرد.
آوای رودکوف   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۱:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بدانید و آگاه باشد که مردم فریب این همه ریاکاری شما ها را نخواهند خورد که در واقع اصولگرایی و اصلاح طلبی هر دو روی یک سکه اند....
میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره خانه مطبوعات هرمزگان با علی صالحی، رئیس کل دادگستری استان دیدار و گفتگو کردند. رئیس کل دادگستری استان هرمزگان در جریان این نشست صمیمی با اشاره به نقش رسانه ها در رشد فکری و فرهنگی جامعه اظهار داشت ...
شوشان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۶:۳۴    
شوشان - محمدرضا چمن نژادیان : آقای احمدی نژاد روشنگری ملی، جسارت شجاعانه برای مطالبه گری ملت آری ولی تکرار شالارتانیسم ترامپی ممنوع با وجود اینکه جناب احمدی نژاد در خلاء احزاب فراگیر و بی تحرکی مدعیان سیاسی اصلاحی و اصولی در جهت سازماندهی و سامانبخشی مدنی پایگاههای اجتماعی موثر ترین عنصر فعال ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۴:۲۴   + ۵ سایت دیگر  
استاندار همدان با بیان اینکه مشکلات قشر کارگر باید با مذاکره، گفت وگو و پیگیری رفع می شود، گفت: کارگران بدانند اولویت مسئولان فراهم کردن زمینه رفاه و آسایش آن ها است.
استانداری ایلام   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
مطالبه گری صریح سرپرست استانداری ایلام از وزیر نیرو: ⭕️ اگر طرح سامانه گرمسیری بیش از این طول بکشد شاهد فرسودگی شبکه آبرسانی خواهیم بود/پیشنهاد می شود از طریق صندوق توسعه ملی تا دیر نشده نسبت به تکمیل این پروژه مهم اقدام شود ...
شبستان   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۳:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
نماینده آستان قدس رضوی با اشاره به اینکه زلزله سی سخت با چادر اسکان جمع نمی شود و نیاز است کانکس وارد منطقه شود گفت: گروه های جهادی برای نیاز های مردم و قولهای مسئولان مطالبه گری کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش گروه عکس خبرگزاری صدا و سیما ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در همایش بین المللی مطالبات حقوقی- بین المللی دفاع مقدس افزود: امروز مطالبه گری ملت ایران در بحث هشت سال جنگ تحمیلی یک کار کاملا عقلانی، شرعی و قانونی است ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۳۸   + ۲ سایت دیگر  
منصورعلی زارعی با بیان اینکه امکانات استان مازندران ظرفیت پاسخگویی به مراجعات بیماران کرونایی مازاد و مسافر را ندارد و باید حتما محدودیت در مازندران اجرایی شود ...
مشرق نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۲۲   + ۳۴ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: امروز مطالبه گری نسبت به حقوق ایران در خصوص دفاع مقدس عقلانی، شرعی، قانونی و حقوقی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۰:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس قوه قضائیه گفت: امروز مطالبه گری نسبت به حقوق ایران در خصوص دفاع مقدس عقلانی، شرعی، قانونی و حقوقی است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۹:۵۸    
رئیس مجمع نمایندگان مازندران با بیان اینکه امکانات استان مازندران ظرفیت پاسخگویی به مراجعات بیماران کرونایی مازاد و مسافر را ندارد و باید حتما محدودیت در مازندران اجرایی شود ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۵:۵۶    
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: رویکرد مطالبه گری از دستگاه ها و اجرای قوانین و مقررات در حوزه های پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری در طرح تعیین سازوکار و نحوه مشارکت موثر قوای سه گانه در پیشگیری از فساد اقتصادی و اداری مورد تأکید قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۴۹   + ۶ سایت دیگر  
گروه استان ها- جمعیت جوانان انقلابی مشهد با هدف جریان سازی، مطالبه گری و عدالت خواهی فعالیت خود را آغاز کرد.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۴   + ۶ سایت دیگر  
سیتنا نوشت: در بخشی از کتاب ابعاد و کارکردهای شفافیت اطلاعات اقتصادی پیرامون سرفصل بررسی نقش شفافیت اطلاعات در اقتصاد کشور آمده است: بررسی اقتصاد بسیاری از کشورهای توسعه یافته نشان می دهد که شفافیت عامل اصلی ریشه کنی فساد است ...
دانا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۴:۲۰    
جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه تبریز یکی از آن تشکل هاست که در روزهایی که کرکره دانشگاه ها پایین است، آستین بالازده و در پی حل مشکلات شهری و استانی هستند.
استانداری تهران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۳:۱۸   + ۴ سایت دیگر  
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران گفت: رفع نگرانی و دغدغه مردم برای ما حائز اهمیت بسیار است و ما نیز این موضوع را از محیط زیست مطالبه گری خواهیم کرد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۲:۴۷   + ۱ سایت دیگر  
بعد از مطالبه گری های فراوان، مشکل بدهی های هپکو حل شد.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۱:۰۲    
به منظور بررسی عملکرد و پاسداشت حقوق شهروندی و مطالبه گری اجتماعی، کارشناسان فرمانداری از تمامی بخش های اداری بهزیستی شهرستان بهارستان بازدید کردند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۸:۱۱    
محور های مطالبه گری و عدالت خواهی در اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان و همچنین جزئیات مستند سرخ کمرنگ با حضور زارعی، دبیر سیاسی و ربانی، عضو کمیسیون سیاسی اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در خبرگزاری دانشجو تشریح شد.
پایگاه اطلاع رسانی محسن رضایی   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۲۲:۴۴    
دکتر رضایی در جمع طلاب حوزه علمیه اصفهان گفت: انقلاب زمانی دچار آسیب می شود که روحیه مطالبه گری از بین برود و بی تفاوتی در جامعه رواج یابد.
دکتر رضایی در دانشگاه اصفهان گفت: تغییر اقلیم و محیط زیست را باید به حرکتی مستقل از دولت ها برای حفظ آینده بشریت در بیاوریم و مطالبه گری برای تاسیس صندوق جهانی مقابله با تغییر اقلیم را آغاز کنیم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
روزنامه فرهیختگان: ممنوع الخروجی مربی تیم اسکی بانوان کشور که به خواست همسر او رخ داد حواشی زیادی را هم به دنبال داشت. طبق معمول و همیشه هم دوگانگی های عجیب و غریب به وجود آمد و هرکسی به حد وسع و احتیاجات شخصی و جریانی اش از این آب گل آلود شده ماهی اش را گرفت. ...