چهارشنبه ۰۵ آبانساعت ۱۱:۰۹Oct 2021 27
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مطالبه گری»

برترین ها / ایلنا   ۱ دقیقه پیش   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری ایلنا: به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور، نشست مشترک حجت الاسلام خان محمدی معاون اجتماعی و مطالبه گری ستاد امر به معروف و نهی از منکر و سعید ممبینی رئیس اتاق اصناف ایران با حضور برخی مدیران این دو نهاد در محل اتاق اصناف ایران برگزار شد. ...
شبستان   ۲ ساعت پیش    
حضوری گفت: با راه اندازی مجدد میز مطالبه گری در کانون فرهنگی و هنری الزهرا (س) ، فرمانده انتظامی شهرستان جهرم در این برنامه شرکت کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۷:۵۴    
گروه استان ها- دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان قزوین گفت: با آغاز ثبت تشکل های مردمی حوزه مطالبه گری در استان زوین فعالیت این تشکل ها تخصصی دنبال می شود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۶:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
گرگان- نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت: باید استاندار برنامه پنج ساله چشم انداز توسعه را تدوین و رونمایی کند که این امر سبب شفافیت، مطالبه گری و مطالبات جدید می شود.
رسا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۵:۵۰    
حجت الاسلام ذوالنور با بیان اینکه خبرگزاری رسا در مسیر صحیح مطالبه گری گام برداشته، گفت: این رسانه حوزوی در پی حفظ و تقویت آرمان ها و ارزش های انقلاب است.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۳:۲۶   + ۱۰ سایت دیگر  
استاندار اردبیل گفت: استان اردبیل در حوزه نیروی انسانی، ظرفیت بالایی دارد و آنچه مانع توسعه و پیشرفت شده، آفت واگرایی و مطالبه گری غیر منطقی است.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۲:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
جعفر قادری سه شنبه در بازدید از خبرگزاری جمهوری اسلامی استان فارس و نشستی صمیمی با خبرنگاران و دبیران خبر ایرنا در شیراز افزود: برخی مسئولان، فعال نیستند و یا در حد مسئول نیستند، برخی نمایندگان نیز به وظایف نمایندگی خود به خوبی عمل نمی کنند و اینجاست که رسانه ها باید مطالبه گری کنند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۹    
گروه استان ها- دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی گفت: بسترهای مطالبه گری اصولی و درست از مسئولان در استان مرکزی فراهم می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۱۱:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
اردبیل - ایرنا - امام جمعه نیر گفت: مطالبه گری بحق ، حق مردم است و مردم باید بطور اصولی و قانونی حق خود را در فضای مجازی مطالبه گری کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۹:۳۱    
اراک- دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر استان مرکزی: امر به معروف یعنی طلب حق و مطالبه گری و این مهم زمانی در مسیر درست حرکت خواهد کرد که در چارچوب قانون، اخلاق و ادب باشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۸:۴۳    
سمنان- روزهای اخیر استان سمنان شاهد اعتراض دامداران شاهرودی و ورزشکاران معلول دامغانی بود اعتراضی که به واسطه عدم جریان مطالبه گری در استان، به عنوان نخستین راه بیان خواسته ها انتخاب می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۴ - ۰۱:۴۱   + ۲ سایت دیگر  
اجتماع مطالبه گری در اراک با هدف مطالبه حقوق مردم برگزار شد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۲۲:۳۸   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش نصیرنیوز به نقل از ایرنا، حسن خانجانی موقر عصر دوشنبه در میزگرد بررسی عملکرد شورای شهر همدان، که به همت قرارگاه مطالبه گری و گفتمان سازی شهید همدانی برگزار شد، افزود: میانگین ارائه مجوزهای لازم و صدور پروانه ساخت و ساز در شهرداری همدان 10 ماه است که باید کوتاهتر شود. وی اضافه کرد: [...]
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۶    
نخعی با تأکید بر اهمیت مطالبه گری در سطوح مختلف، گفت: مجلس یازدهم مسیر تحقق عدالت و انحصارزدایی را با قدرت دنبال می کند.
هرمز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
حجت الاسلام انصاری راد با تاکید بر اینکه زنان جامعه اسلامی باید مطالبه گر باشند و تقویت روحیه مطالبه گری بیانگر رشد و تعالی جامعه زنان است، گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی، زنان باید با مطالبه گری در موضوعات مختلف به دنبال یافتن پاسخی برای پرسش های ایجادشده در ذهن شان باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
نماینده مردم نهبندان و سربیشه در مجلس شورای اسلامی مطالبه گری حقوق مردم استان در حوزه های مختلف را از مهم ترین فعالیت های نمایندگان ذکر وکرد و گفت: مسیر تحقق عدالت و جلوگیری از انحصار زدایی را در مجلس دنبال می کنیم.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۱۳:۴۸    
قرارگاه دانشجویی شهیدهمدانی ضمن مطالبه گری برای حل مشکلات منطقه قاسم آباد به ویژه در حوزه پوشش رودخانه، مسوولان را پای مشکلات اهالی بردند.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۲۳:۳۷   + ۵ سایت دیگر  
انسیه خزعلی روز جمعه در پایان سفر سه روزه خود به استان فارس در گفتگو با ایرنا اظهار کرد:اعتباراتی برای بازسازی مجموعه های ورزشی بانوان، بازسازی و ساخت مدارس برای دختران و تهیه تبلت برای بازماندگان از تحصیل اختصاص یافت و لازم است مسئولین با مطالبه گری هرچه سریعتر کار را به ثمر برسانند و این [...]
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۱۶:۵۵    
این تحلیل اصلاً سیاسی و یا قصد تخریب کسی را ندارد، بلکه می خواهد واقعیت ها را بگوید و از جنس مطالبه گری و حداقل اینکه مسئولین فعلی استان کهگیلویه و بویراحمد اگر بخواهند اطلاعاتشان دقیق تر باشد، از طرفی مردم و مسئولان بدانند که خبری از رشد 200 درصدی نیست و اعتبارات عمرانی استان کهگیلویه و بویراحمد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۹:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
بجنورد- مسئول مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه بجنورد از محقق نشدن ساخت المان شهدای گمنام این دانشگاه انتقاد کرد و گفت: مسئولان استانداری به وعده خود عمل نکردند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۲۲:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
این بازدید با حضور شهردار همدان، رئیس کمیسیون عمرانی شهرداری همدان و اعضای شورای شهر در منطقه قاسم آباد انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۳۱    
جلسه کارگروه فرهنگی تشکیلات خانه کارگر فارس با حضور رئیس اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری، دبیر خانه کارگر فارس، و اعضا کارگروه در شیراز برگزار شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۶:۰۲   + ۲ سایت دیگر  
معاون مطالبه گری بسیج دانشجویی دانشگاه های تهران بزرگ با اشاره به اقدامات تروریستی در افغانستان گفت: راهبرد کلان سیاست خارجی آمریکا مشغول کردن کشورهای اطراف افغانستان از جمله ایران، چین و روسیه با تهدید یک گروهک تروریستی خطرناک به اسم داعش یا شبیه آن است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۴:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
دوره مطالبه گری حقوقی شهید لاجوردی به همت اندیشکده حقوق بشر و شهروندی دانشگاه امام صادق (ع) و واحد سیاسی بسیج دانشجویی این دانشگاه در جهت افزایش دانش حقوقی کارآمد، آشنایی با مطالبه گری صحیح بر اساس سیره معصومین برگزار خواهد شد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۰۲    
ایسنا/زنجان امام جمعه سلطانیه گفت: مطالبه گری زمانی نتیجه می دهد که پشتوانه مردمی داشته باشد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۵۲    
آیت الله مبلغی، به نقش رسانه ها در توسعه استان اشاره کرد و گفت: تمرکز رسانه بر توسعه باشد و برای حرکت به سمت این مهم باید عدالت محوری و روحیه مطالبه گری را تبیین ساخت.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۱:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/لرستان نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: در فرآیند توسعه همه ورود پیدا کنند و اختلافات را کنار بگذارند و معیارها و هنجارها بیان شود.
میزان   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۰:۵۵   + ۷ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - دادخدا سالاری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمان از جشنواره رسانه و عدالت به عنوان راهبردی فرهنگی در راستای پیشگیری از وقوع جرم ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۰:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد- محمدحسین شاوردی : امید به تغییر فضای تجارت خارجی، فعالان اقتصادی را در نشست با رئیس جمهور به مطالبه گری ترغیب کرد. نشست اخیر رئیس جمهور با فعالان اقتصای و صادرکنندگان که به مناسب روز ملی صادرات برگزار شد، کانون بحث و گفت وگو بر سر مسائل صادرات بود ...
کبنا نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۲۳:۵۰    
در انتها اگر کاوه بودن برای شما در برابر این جاده های ضحاک گونه سخت است،میزریاست را با خود به خانه حمل کنید و امورات را به جوان مستعد و متخصصی از این استان تحویل دهید تا اندکی از خشم این مردم عزیز حاصل مدیریت ناصحیح فروکش کند.
افق نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۸:۰۰    
خطیب نماز جمعه تهران گفت: ما در ستاد نمازجمعه 6 هزار مسئله کشور را پیش از تشکیل دولت شناسایی کردیم و اخیراً به خدمت رئیس جمهور تقدیم شد و این سامانه مطالبه گری را حفط می کنیم.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۵:۰۷   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد- نماینده ولی فقیه در لرستان با بیان اینکه کسانی در استان به عنوان مدیر انتخاب شوند که بتوانند وعده های دولت سیزدهم را عملی کنند، بر ضرورت مطالبه گری ائمه جمعه تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: پیگیری و مطالبه گری مردم نسبت به عمران و آبادانی یک ضرورت اساسی است که موجب پیشرفت امور و توسعه منطقه می شود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
امام جمعه آبادان؛ برای رفع مشکلات آبادان مطالبه گری می کنیم.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۲۷   + ۱۰ سایت دیگر  
امام جمعه موقت تهران گفت: مسئله وحدت در بین امت اسلامی یک روش و یک تاکتیک نیست، بلکه یک راهبرد، یک مبنا و یک بنیاد در اتحاد صفوف و اندیشه هاست.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۳:۰۳   + ۱۴ سایت دیگر  
خطیب نماز جمعه تهران گفت: ما در ستاد نمازجمعه 6 هزار مسئله کشور را پیش از تشکیل دولت شناسایی کردیم و اخیراً به خدمت رئیس جمهور تقدیم شد و این سامانه مطالبه گری را حفط می کنیم.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۱۰:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، مردم پارس اباد مغان در جریان سفر رئیس جمهور به این شهرستان بدونن واسطه با آیت الله رئیسی دیدار و مطالبه گری کردند. انتهای پیام/ج دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد
دیار آفتاب   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۷:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
وزیر ورزش و جوان گفت: رئیس جمهور رئیسی در جلسه ای که با اعضای وزارتخانه داشتند تاکید کردند که جایگاه جوانان بیشتر از معاونتی در وزارتخانه باشد و در این راستا سه پیشنهاد مطرح شد که یکی از آنها احیای مجدد سازمان ملی جوانان بود ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۳۰ - ۰۰:۴۰   + ۴ سایت دیگر  
وزیر ورزش با تأکید بر اینکه جوان باور و جوان یاور هستم، افزود: قبل از رأی اعتماد در مجلس، در نشست هایی با دکتر رئیسی، موضوع جوانان مطرح شد و اعلام شد که حتماً باید جایگاه معاونت جوانان ارتقا یابد و بر احیای سازمان ملی جوانان ذیل وزارت جوانان به عنوان یکی از پیشنهادات تأکید شد که این امر قدرت ...
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۲۲:۳۶    
تا زمانی که وعده و وعده دادن، ضمانت قانونی برای تحقق و مطالبه گری عمومی نداشته باشد، پوپولیست شدن چندان کار دشواری نیست. اما در جامعه ای که ضمانت قانونی و مطالبه گری مردمی برای تحقق وعده ها وجود دارد، پوپولیست شدن هم هنر می خواهد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۷:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
فرزاد جهان بین، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد در انتقاد به اظهارنظری از علی اکبر رائفی پور در صفحه ی اینستاگرام خود نوشت: توهین کنندگان به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی صلاحیت مطالبه گری در مورد این دانشگاه را ندارند. ...
شوشان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۶:۵۲    
شوشان - سید یعقوب رضوی: اهمیت انتخاب متصدیان کارآمد استانداری، ادارات کل و شهرستانی برای استانی با ویژگی ها و اهمیت ذخایر نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته، لازمه های این انتخاب را یادآور و متذکر شده است که این موضوع را مطالبه جدی به عنوان نمایندگان افکار عمومی دانسته و آن را رصد خواهد کرد. ...
معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت در نشست دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان دکتری تخصصی دانشگاه های علوم پزشکی گفت: روحیه کنش گری، مطالبه گری و دغدغه مند شما دبیران شوراهای صنفی دستیاران و دانشجویان مقطع Phd در مسیر تحقق اهداف و رفع مشکلات و مطالبات صنفی جامعه رزیدنت ها و دانشجویان دکتری ...
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۳:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام موسوی فرد حضور پرشور شهروندان در نماز جمعه را سبب اتحاد بیشتر آنها و همچنین زمینه ساز مطالبه گری گسترده در جامعه برشمرد و گفت: لازم است اقامه نماز اول وقت به گفتمان اصلی مردم و مسئولان کشور تبدیل شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۲:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان با تاکید بر اینکه مطالبه گری باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود گفت: جامعه نباید به سمت ناهنجاری ها و ترویج فرهنگ سکوت در برابر ناهنجاری ها سوق پیدا کند که نتیجه آن گمراهی است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۳۸   + ۳ سایت دیگر  
امام جمعه همدان با اشاره به فعالیت 22 مجموعه مطالبه گر در ستاد امر به معروف استان گفت: یکی از خلاهای جدی که در عرصه مطالبه گری در کشور با آن روبرو هستیم، نبود ضوابط و قواعد فقهی تدوین شده در این زمینه است.
عصر همدان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۴    
به گزارش عصرهمدان؛ روز گذشته پس از گذشت چند ماه از آغاز بکار دولت انقلابی و مردمی آیت الله رئیسی ، گزینه مدنظر وزارت کشور برای تصدی استانداری همدان ، تایید شد و به نوعی بلاتکلیفی موجود خاتمه یافت. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۰۹:۰۱   + ۱۰ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان مسئول بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه خبرنگاران گیلانی نیز باید از فرصت قرارداد مسکن ملی برای مطالبه گری صنفی استفاده کنند، گفت: بسیاری از خبرنگاران تاکنون از هیچ یک از امکانات دولتی اعم از تسهیلات دولتی و مسکن دولتی استفاده نکرده اند.
بویر نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۱:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بانوی نویسنده و فعال فرهنگی اجتماعی و فرهنگی کهگیلویه و بویراحمدی درگذشت. به گزارش بویرنیوز ، شیرین بانو(زینب) زرین از بانوان فعال اجتماعی و سیاسی و از نویسندگان کهگیلویه و بویراحمد ساعاتی قبل از دنیا رفته است. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۹:۴۴   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/فارس سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با بیان اینکه رسانه مهم ترین لشکر انقلاب اسلامی است، تاکید کرد که نباید سانسور کنیم بلکه باید مطالبه گری کرد اما در عین حال هیچ کسی هم حق ندارد از مسیر آرمان های انقلاب خارج شود.