شنبه ۱۳ خردادساعت ۰۷:۱۴Jun 2023 3
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوری المالکی»

شفقنا   ۱۴۰۲/۰۲/۲۶ - ۲۰:۲۲    
شفقنا-شماری از گروه های سیاسی عراقی بر لزوم تصویب پیش نویس قانون عفو عمومی از طریق پارلمان و خارج کردن هزاران بازداشتی از زندان ها اصرار دارند؛ زندانیانی که احتمال می رود طی سال های گذشته با اعترافی که تحت شکنجه گرفته شده و یا بر اساس نظام خبرچین سری که در دولت نوری المالکی به وجود آمد ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۲/۱۳ - ۲۱:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
محمد شیاع السودانی، نخست وزیر عراق شامگاه چهارشنبه با نوری المالکی، رئیس ائتلاف دولت قانون دیدار کرد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۲/۰۱/۱۹ - ۱۶:۴۰   + ۳ سایت دیگر  
رئیس اقلیم کردستان عراق با رئیس ائتلاف دولت قانون و همچنین رئیس شورای عالی قصائی عراق دیدار و رایزنی کرد.
برترین ها / روز پلاس   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۵۶   + ۱۸ سایت دیگر  
نخست وزیر سابق عراق گفت: صدام در تکریت دفن شده بود. بعد از 2012 که داعش بر این منطقه سیطره یافت و دست به نبش قبر صدام زد، جسد وی به مکان محرمانه ای منتقل شد که هیچ کسی تاکنون نمی داند، کجاست.
سلام نو / ملیت   ۱۴۰۱/۱۲/۲۱ - ۱۱:۲۳   + ۴۶ سایت دیگر  
مصطفی الکاظمی نخست وزیر سابق عراق در مصاحبه با روزنامه الشرق الاوسط، ادعای درباره جسد صدام حسین مطرح کرد و گفت: داعش دست به نبش قبر صدام زد.
فردا نیوز   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۷:۱۶   + ۶ سایت دیگر  
امیر عبداللهیان در ادامه دیدارهای روز چهارشنبه، سوم اسفند با مقامات عراقی در بغداد، با نوری المالکی ، رئیس ائتلاف دولت قانون عراق و فالح الفیاض رئیس هیات حشدالشعبی دیدار و گفتوگو نمود.
ایران پرس   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۵:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه ایران در دیدارهای فشرده، چهارشنبه شب با فالح الفیاض رئیس سازمان حشدالشعبی و نیز نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق دیدار کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۲:۲۶   + ۱۸ سایت دیگر  
امیر عبداللهیان در ادامه دیدارهای روز چهارشنبه، سوم اسفند با مقامات عراقی در بغداد، با نوری المالکی ، رئیس ائتلاف دولت قانون عراق و فالح الفیاض رئیس هیات حشدالشعبی دیدار و گفتوگو نمود.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۲/۰۴ - ۰۲:۰۴   + ۱۶ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه دیدارهای روز چهارشنبه، سوم اسفند با مقامات عراقی در بغداد، با نوری المالکی، رئیس ائتلاف دولت قانون عراق دیدار و گفتگو کرد
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۱۲/۰۳ - ۲۱:۲۰    
حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه سفر به بغداد با نوری المالکی نخست وزیر اسبق و رئیس ائتلاف دولت قانون عراق دیدار کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۱۱/۲۷ - ۰۵:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
چندی پیش وال استریت ژورنال و فیگارو به نقل از مقام های آمریکایی و عراقی گزارش دادند که آمریکا با هدف جلوگیری از انتقال غیرقانونی دلار به برخی کشورهای تحت تحریم در خاورمیانه به ویژه ایران، محدودیت های شدیدتری را برای بانک های خصوصی عراق وضع کرده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۱/۲۴ - ۱۲:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
چارچوب هماهنگی گروه های شیعه عراق با حضور نخست وزیر این کشور در منزل نوری المالکی تشکیل جلسه داد.
رویداد ایران   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۲۰:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: منابع رسانه ای اعلام کردند که وزیر خارجه روسیه و رئیس ائتلاف "دولت قانون" عراق با انجام دیداری در بغداد درباره پرونده های مختلف از جمله مسائل سیاسی، امنیتی و اقتصادی گفت وگو کردند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۱۱/۱۷ - ۱۸:۵۸   + ۴ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه امروز دوشنبه با نخست وزیر اسبق عراق دیدار کرد و طرفین ارتقای همکاری در زمینه های مسائل نظامی و اقتصادی را بررسی کردند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۳:۵۱   + ۹ سایت دیگر  
شفقنا- نوری المالکی رهبر ائتلاف دولت قانون عراق در مصاحبه با شبکه الشرقیه، گفت که دلار در این کشور به شکل دیوانه وار در حال افزایش است و برای حل آن باید با آمریکایی ها وارد گفت و گو شد و به توافق رسید. ...
سلام نو   ۱۴۰۱/۱۱/۰۱ - ۲۲:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق با بیان اینکه سخنان السودانی درباره بقای آمریکایی ها واقع بینانه نیست، گفت که مجلس در مورد اخراج نیروهای خارجی صریح بود و تصمیم به اتفاق آرا گرفته شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۱۰/۱۸ - ۰۸:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
رئیس جمهور عراق و رئیس ائتلاف دولت قانون ضمن دیدار در بغداد، بر حمایت از برنامه های دولت محمد شیاع السودانی نخست وزیر این کشور تأکید کردند.
ستاره صبح   ۱۴۰۱/۱۰/۱۱ - ۰۰:۳۲   + ۴ سایت دیگر  
نوری المالکی در سالروز اعدام صدام: غسان شربل روزنامه نگار لبنانی، در یادداشتی در نشریه الشرق الاوسط به این مناسبت نوشت که محکوم شدن صدام حسین به اعدام چیزی عجیبی نبود اما آنچه در روند اجرای حکم اعدام وی رخ داد جنجالی سخت به پا کرد ...
فرارو   ۱۴۰۱/۱۰/۱۰ - ۱۴:۰۲   + ۱۵ سایت دیگر  
نوری المالکی نخست وزیر اسبق عراق با اشاره به اینکه به مدت کمتر از یک دقیقه کنار جسد صدام دیکتاتورِ جنایتکار این کشور پس از اعدامش ایستاده است، صحنه هایی از اتفاقات پس از اعدام او را بیان کرد. ...
وانا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۴ - ۰۱:۴۰   + ۱۸ سایت دیگر  
نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون امروز( 23 آذرماه) در دفتر خود از "محمد کاظم آل صادق" سفیر جمهوری اسلامی ایران در عراق استقبال کرد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۹/۲۳ - ۱۵:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
یکی از رهبران ائتلاف دولت قانون عراق از احتمال صدور حکم بازداشت علیه نخست وزیر سابق این کشور به اتهام دست داشتن در پرونده ترور فرماندهان خبر داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۱/۰۹/۰۱ - ۲۰:۱۷   + ۶ سایت دیگر  
نوری المالکی در دیدار با رئیس منطقه کردستان تأکید کرد که قانون اساسی عراق حضور هر گروه مسلح معارض را در خاک خود مردود می داند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۹:۵۱   + ۲ سایت دیگر  
نوری المالکی نخست وزیر اسبق عراق امروز برای اولین بار بعد از تصدی نخست وزیری توسط محمد شیاع السودانی به دیدار وی رفت.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۸:۵۹   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق در دیدار با نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون بر اهمیت حمایت از دولت برای پیشبرد برنامه های خود تاکید کرد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۸/۲۹ - ۱۸:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- محمد شیاع السودانی نخست وزیر عراق و نوری المالکی نخست وزیر اسبق این کشور ضمن دیدار با یکدیگر بر اهمیت حمایت از دولت در اجرای برنامه وزارتی آن تأکید کردند.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۱/۰۸/۲۴ - ۲۱:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
عباس المالکی عضو ائتلاف دولة القانون به رهبری نوری المالکی نخست وزیر اسبق عراق نسبت به تحرکات سفیر آمریکا در بغداد و دیدارهای وی هشدار داد.
آفتاب یزد   ۱۴۰۱/۰۸/۱۰ - ۰۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
‭ ‬استادیار‭ ‬مطالعات‭ ‬خاورمیانه‭ ‬در‭ ‬دانشگاه‭ ‬ملی‭ ‬استرالیا‭ ‬گفت‭: ‬رابطه‭ ‬ایران‭ ‬و‭ ‬عربستان‭ ‬از‭ ‬منظر‭ ‬ریاض‭ ‬کاملا‭ ‬به‭ ‬مسئله‭ ‬برجام‭ ‬و‭ ‬انتخابات هایی‭ ‬که‭ ‬در‭ ‬آمریکا‭ ‬انجام‭ ‬خواهد‭ ‬شد ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۸/۰۹ - ۱۶:۰۴    
با اتفاق پنج شنبه هفته گذشته در رای اعتماد پارلمان عراق به کابینه محمدشیاع السودانی و آغاز به کار دولت جدید پس از بن بستی یک ساله، عملا نوری المالکی (نخست وزیر اسبق و رئیس ائتلاف دولت قانون) به عنوان کارگردان و سناریونویس چینش این دولت، پروژه تمامیت خواهی خود را کلید زده است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۸/۰۶ - ۰۹:۳۸   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون در پیامی رأی اعتماد پارلمان عراق را به محمد شیاع السودانی نخست وزیر جدید این کشور و اعضای کابینه او تبریک گفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۲۳:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
یک عضو ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی تاکید کرد که هفته آتی شاهد جلسه رای گیری در پارلمان عراق برای دادن اعتماد به دولت محمد شیاع السودانی خواهیم بود.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۴:۵۳    
شفقنا- یکی از نمایندگان ائتلاف دولت قانون به رهبری نوری المالکی در پارلمان عراق در اظهاراتی برگزاری جلسه فردا(شنبه) پارلمان این کشور برای رای گیری در مورد کابینه محمد شیاع السودانی نخست وزیر مکلف را بعید دانست. ...
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۲۹ - ۱۰:۰۴    
عراق این هفته یک گام بزرگ به تشکیل دولت نزدیک شد، زیرا پارلمان عبداللطیف رشید را به عنوان رئیس جمهوری و پس از او، محمد شیاع السودانی را به عنوان نخست وزیر انتخاب کرد ...
ایسکانیوز   ۱۴۰۱/۰۷/۲۷ - ۰۸:۱۶    
علی موسوی خلخالی با بیان اینکه نوری المالکی با انگیزه شخصی، توافق پشت پرده ای با مسعود بارزانی انجام داد، اظهار می کند: فقط شخص مالکی و ائتلاف دولت قانون از انتخاب عبدالطیف رشید استقبال کردند که آن هم ناشی از توافق مخفیانه آقای مالکی با بود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۱۷:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
منابع عراقی از احتمال تعیین نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر پیشین به عنوان معاون رئیس جمهور خبر دادند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۷/۲۶ - ۰۹:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
یک نماینده مجلس عراق از تصمیم رئیس جمهور برای انتخاب دو معاون برای خود خبر داد و تأکید کرد که کابینه جدید عراق روز پنج شنبه معرفی می شود.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۱۶:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون با بیان اینکه در آستانه انتخاب دولت جدید عراق هستیم، چهار اولویت مهمی را که محمد شیاع السودانی باید در صورت اخذ رای اعتماد از پارلمان دنبال کند، تشریح کرد.
دیپلماسی ایرانی   ۱۴۰۱/۰۷/۲۳ - ۰۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در واپسین روزهای هفته گذشته با تعیین رئیس جمهور و نخست وزیر صفحه جدیدی در تحولات عراق باز شد. سرانجام پس از بن بستی یک ساله مجلس عراق در جلسه پنج شنبه گذشته خود با 162 رای عبداللطیف رشید را به ریاست جمهوری این کشور انتخاب کرد و به دنبال آن رئیس جمهور جدید عراق ...
برترین ها / عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۷/۲۱ - ۱۸:۵۳   + ۶۳ سایت دیگر  
بر اساس شمارش آرای دور دوم انتخابات ریاست جمهوری در پارلمان عراق، عبداللطیف رشید رقیب خود برهم صالح را کنار زده و بر کرسی ریاست جمهوری عراق تکیه زد.
ایسنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۵:۲۷   + ۱۷ سایت دیگر  
یکی از رهبران جریان صدر عراق اعلام کرد که رئیس ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر پیشین این کشور امروز (سه شنبه) با قرار وثیقه آزاد شد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۷/۱۹ - ۱۵:۰۱    
نخست وزیر پیشین عراق به دلیل درز فایل های صوتی منتسب به وی در دادگاه حاضر شد.
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۷/۰۶ - ۲۰:۱۰   + ۲۵ سایت دیگر  
ده ها نفر از حامیان جریان صدر عصر امروز (چهارشنبه) مقابل ساختمان استانداری بصره و ذی قار تجمع کرده و با نیرو های امنیتی درگیر شدند. به نوشته منابع عراقی، تجمع کنندگان در هر دو استان در حالی که علیه نوری المالکی شعار می دادند، توانستند درب ها را باز کرده و وارد ساختمان استانداری شوند.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۲۱:۱۱    
شفقنا- رئیس ائتلاف دولت قانون در عراق امروز (سه شنبه) از سایت هایی که به نام وی، به صحابه پیامبر اکرم (ص) اهانت می کنند، اعلام برائت کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از خبرگزاری نون، نوری المالکی در توییتر در این باره نوشت: از هر کسی که نسبت به صحابه پیامبر (ص) توهین می کند ...
انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۴:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
نوری المالکی خاطرنشان کرد: گروه های سیاسی موضع خود را در حمایت از تصمیم دستگاه قضایی و همچنین مخالفت خود را با انحلال پارلمان و پیشنهاد برگزاری انتخابات زودهنگام اعلام کردند و این بدین معناست که ازین پس دیگر دلیلی برای سخن گفتن در خصوص این موضوع که به صورت قانونی، قضایی و سیاسی تعیین تکلیف شده است ...
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۱:۲۸   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق یکشنبه شب در توییتی نوشت که با حکم دستگاه قضا درخصوص عدم انحلال پارلمان، انتخابات زودهنگامی برگزار نخواهد شد.
شفقنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۰۰:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
شفقنا- نوری المالکی ، رئیس ائتلاف دولت قانون و از سران چارچوب هماهنگی گروه های شیعی عراق اظهارر داشت دیگر لزومی برای سخن گفتن از انحلال پارلمان وجود ندارد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۷:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
نصار الربیعی دبیرکل فراکسیون صدر در پارلمان عراق امروز چهارشنبه اعلام کرد که در پی انتشار فایل های صوتی منتسب به نوری المالکی، از رئیس ائتلاف دولت قانون رسما شکایت کرده است.
سلام نو / انتخاب   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۸:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
یکی از رهبران ائتلاف سیاسی دولة القانون گفت: احتمالا پس از پایان مراسم زیارت اربعین، تکلیف کابینه جدید مشخص خواهند شد.
رسا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۷:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
هشدار نوری المالکی درباره پیامدهای درگیری و درخواست برای گفتگوی همه عراقی ها، بررسی راه های تقویت روابط میان بغداد و پاریس، بسته شدن تمام دفاتر جنبش عصائب اهل الحق به درخواست شیخ الخزعلی از جمله خبرهای مربوط به عراق است.
بولتن نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۱۸:۰۵    
دبیرکل حزب الدعوه از رهبران همه ی جناحها و قدرتهای سیاسی می خواهد که از غرور و خونریزی دست بردارند و می گوید: اگر به ناحق خونی ریخته شود موجب شکافهای عمیقی خواهد شد که اثرات زیانبار و بلند مدت در پی خواهد داشت .
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۱ - ۰۹:۳۵   + ۶ سایت دیگر  
دیدار مقامات ایران و سوریه با محوریت حملات اسرائیل، حمله تند و کوبنده بایدن به ترامپ، شبیه سازی حمله به ناو های آمریکا از سوی ارتش چین، پیام نوری المالکی به رهبران احزاب سیاسی و ملی عراق و رونمایی نیرو های یمن از موشک های جدید ...