یکشنبه ۲۸ شهریورساعت ۲۰:۵۰Sep 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «نوری المالکی»

خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۱۳:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
نوری المالکی گفت: پس از برگزاری انتخابات پارلمانی عراق، اولویت ما ایجاد اصلاحات اقتصادی است.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
مصطفی الکاظمی و نوری المالکی با انتشار بیانیه ای درگذشت شیخ عبدالامیر قبلان، رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان، را تسلیت گفتند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۲۰:۲۸    
حوزه/ نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون درگذشت آیت الله عبد الامیر قبلان رئیس مجلس اعلای اسلامی شیعیان لبنان را تسلیت گفت.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۴ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
بغداد– ایرنا– دیدار نوری المالکی رهبر ائتلاف دولت قانون و مسعود بارزانی رهبر حزب دمکرات کردستان عراق بازتاب گسترده ای در عراق داشت و رسانه ها نوشتند که دو رهبر سیاسی شیعه و کرد بر سر برگزاری انتخابات در موعد مقرر تفاهم کردند؛ امری که ظاهرا حساسیت صدری ها را بر انگیخته است.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از سومریه نیوز، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق امروز چهارشنبه با مسعود بارزانی رئیس حزب دموکرات کردستان دیدار کرد. این دیدار در شهر اربیل انجام شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۸:۳۱   + ۹ سایت دیگر  
بغداد–ایرنا– بعد از گذشت سه سال، نوری المالکی رهبر ائتلاف دولت قانون روز چهارشنبه وارد اربیل شد تا با مسعود بارزانی رهبرحزب دمکرات کردستان عراق دیدار کند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۴:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق امروز چهارشنبه در رأس هیأتی عالیرتبه به اقلیم کردستان سفر خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۲:۱۹    
هیئت عالی ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی امروز چهارشنبه به اربیل سفر می کند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۰۰:۲۶   + ۶ سایت دیگر  
نوری المالکی گفت: درباره ابتلایم به کرونا تردید داشتم. همین تردید و دادن تست باعث شد که من مشارکت نکنم. به این سفر نرفتم و نگران بودم که وضعیت جسمانی ام بدتر شود ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۶:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا : نوری المالکی گفت:من قصد داشتم در آن مراسم شرکت کنم اما با نزدیک شدن موعد سفر احساس کردم که به کرونا مبتلا شدم بنابراین مشغول دادن آزمایش و کارهای پزشکی شدم و از ترس بد شدن وضعیت سلامتی خود از سفر منصرف شدم ، من هیچ دلیلی برای عدم مشارکت ندارم و تنها دلیلم احساس ابتلا به ویروس کرونا بود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۵:۰۹   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نوری المالکی ، نخست وزیر پیشین و از شخصیت های سیاسی مهم عراق تاکید کرد که اگر انتخابات پارلمانی این کشور به تعویق بیفتد، دیگر برگزار نخواهد شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
ائتلاف دولت قانون به ریاست نوری المالکی امروز سه شنبه از مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق خواست که در تهیه جدول خروج نیروهای آمریکایی از عراق تعجیل کند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۱۳:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق عراق تأکید کرد که تغییر سیستم سیاسی این کشور از پارلمانی به ریاستی می تواند تلاش ها در خصوص رفع مشکلات و بحران های موجود را تسریع بخشد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۲۲ - ۱۲:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق در دیدار با متئو تولر سفیر آمریکا در بغداد، اوضاع سیاسی و امنیتی در عراق را مورد بحث و تبادل نظر قرار داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از بغداد الیوم، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق سخنانی را در خصوص انتخابات پارلمانی زودهنگام در این کشور مطرح کرد. وی گفت: انتخابات یکی از ارکان دموکراسی در عراق است. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۱۹ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق ابراز امیداری کرد که پارلمان آتی، پارلمانی منسجم باشد و خواسته های مردم این کشور را برآورده سازد.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۵/۱۶ - ۱۵:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک منبع بلندپایه در ائتلاف دولت قانون عراق: نوری المالکی به مراسم تحلیف ریاست جمهوری ابراهیم رئیسی در تهران دعوت شده بود اما این دعوت را رد کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۲۲:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
نوری المالکی گفت که حملات راکتی در عراق کار طرف سومی است که در پی ایجاد فتنه بیشتر میان گروه های مسلح و طرف آمریکایی است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۱۷:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نوری المالکی از دولت عراق خواست که توضیحات بیشتری پیرامون دور چهارم گفت وگوی اخیر راهبردی بین بغداد و واشنگتن که در پایتخت آمریکا برگزار شد، بدهد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۱۳ - ۰۹:۳۴   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از سبق پرس، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق بر لزوم تأمین امنیت انتخابات پارلمانی زودهنگام این کشور تأکید کرد. وی در این خصوص گفت: لازم است پوشش امنیتی مطلوب برای انتخابات پارلمانی زودهنگام عراق تأمین گردد. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۲۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- نوری المالکی، رئیس ائتلاف دولت قانون گفت که در صورت تشکیل دولت در عراق، با سهم خواهی گروهها و احزاب مقابله خواهد کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا، به نقل از الشرقیه، نوری المالکی در یک ویدئو گفت که سیستم سهم خواهی در عراق که روند سیاسی را مختل کرده است ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۵۱    
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از بغداد الیوم، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق یک پست توئیتری درباره انتخابات پارلمانی زودهنگام در این کشور منتشر کرد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۲:۲۴   + ۲ سایت دیگر  
نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون خواستار برگزاری انتخابات در موعد مقرر آن شد و آن را خواست مرجعیت و ملت عراق دانست.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۷ - ۱۰:۳۱    
شفقنا- رئیس ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق بر لزوم مشارکت در انتخابات پارلمانی زودهنگام تاکید کرد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از الفرات، نوری المالکی در توییتر نوشت: انتخابات در موعد مقرر آن برگزار می شود و موضع نیروهایی که اعلام کرده اند در انتخابات شرکت نمی کنند ...
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۲۱:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
فراکسیون پارلمانی ائتلاف دوله القانون گفت که باید جلوی حملات مکرر به الحشد الشعبی گرفته شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۰۷ - ۱۶:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
بغداد - ایرنا - ائتلاف پارلمانی دولت قانون به ریاست نوری المالکی با محکوم کردن آمریکا در حمله به پایگاه سازمان الحشدالشعبی در مرزهای سوریه، از دولت بغداد خواست حدی برای توحش آمریکا بگذارد و مجریان این حمله را محاکمه کند .
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۱:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
دبیر کل حزب الدعوه عراق در پیام تبریکی به ابراهیم رئیسی گفت: بار دیگر ملت ایران حضور هوشیارانه در عرصه داشت و بار دیگر بر دشمنان و تبلیغات مغرضانه و طرح های خرابکارانه آنها، پیروز شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۳۰ - ۱۰:۴۵   + ۴ سایت دیگر  
بغداد-ایرنا-نوری المالکی نخست وزیر اسبق عراق و دبیر کل حزب الدعوة الاسلامیة در پیام تبریکی به مناسبت انتخاب سید ابراهیم رئیسی ابراز امیدواری کرد که روابط دو کشور و ملت ارتقا یابد و منافع برادرانه و مشترک دو طرف تامین شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۲۲:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
نوری المالکی نخست وزیر پیشین عراق نسبت به تاخیر مجدد در برگزاری انتخابات پارلمانی عراق هشدار داد و گفت اگر این بار هم انتخابات برگزار نشود دیگر هرگز برگزار نخواهد شد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۲۸ - ۰۴:۵۵   + ۱۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- نوری المالکی رییس ائتلاف دولت قانون عراق پنجشنبه شب گفت، هرگز اجازه پایان و بستن مسیر نقش آفرینی الحشدالشعبی را نخواهیم داد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۱۹ - ۱۴:۳۳   + ۳۵ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، سعید خطیب زاده سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی وزارت امور خارجه که به عراق سفر کرده است، با استقبال سعید الصحاف سخنگوی وزارت امور خارجه عراق وارد بغداد شد و با مقامات عراقی دیدار کرد. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۳/۰۹ - ۱۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
مدیر دفتر رسانه ای ائتلاف دولت قانون اعلام کرد که مصطفی الکاظمی نخست وزیر عراق به دیدار نوری المالکی رئیس ائتلاف مذکور رفته است تا با وی درباره انتخابات پارلمانی رایزنی کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۸:۴۵   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا – در ادامه مخالفت های سیاسی با ایده تاخیر یا برگزار نشدن انتخابات پارلمانی در دهم اکتبر 2021 (18 مهرماه 1400) در عراق، نخست وزیر پیشین و رهبر ائتلاف دولت قانون امروز سه شنبه با طرح تشکیل دولت فوق العاده به بهانه عدم برپایی انتخابات، به شدت مخالفت کرد.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۷:۲۱    
حوزه/ نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق نسبت به دعوت هایی که برای تعویق انتخابات مجلس نمایندگان و تشکیل دولت فوق العاده انجام می گیرد، واکنش نشان داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۳/۰۴ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
نوری المالکی امروز (سه شنبه) موضع خود را نسبت به اخباری مبنی بر تشکیل دولت فوق العاده و تاخیر در انتخابات پارلمانی اعلام کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۳/۰۲ - ۱۳:۲۳   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از الفرات نیوز، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون عراق سخنانی را در خصوص انتخابات پارلمانی زودهنگام در این کشور مطرح کرد. المالکی گفت: به تأخیر افتادن زمان انتخابات پارلمانی زودهنگام پذیرفتنی نیست. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۱:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
یک منبع عراقی اعلام کرد، تظاهرکنندگان خشمگین دوشنبه شب مقر حزب الدعوه به رهبری نوری المالکی در مرکز شهر نجف را آتش زدند.
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد ایران: محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان صبح روز سه شنبه بطور جداگانه با سید عمار حکیم رئیس ائتلاف العراقیون و حکمت ملی، عادل عبد المهدی نخست وزیر سابق و نوری المالکی نخست وزیر اسبق و رئیس ائتلاف دولت قانون بطور جداگانه دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۶:۰۳   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه ایران امروز و در ادامه رایزنی هایش با مقامات و شخصیت های عراقی با سید عمار الحکیم، عادل عبدالمهدی و نوری المالکی و همچنین سراسقف کلیسای کاتولیک کلدانیان جهان به صورت جداگانه دیدار و گفت وگو کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۵:۱۵   + ۱۷ سایت دیگر  
محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان صبح روز سه شنبه بطور جداگانه با سید عمار حکیم رئیس ائتلاف العراقیون و حکمت ملی، عادل عبد المهدی نخست وزیر سابق و نوری المالکی نخست وزیر اسبق و رئیس ائتلاف دولت قانون بطور جداگانه دیدار و گفتگو کرد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
"محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه ایران در ادامه دیدارهای خود با مقامات و شخصیت های متنفذ عراقی امروز (سه شنبه) با "نوری المالکی" رهبر ائتلاف دولت قانون و نخست وزیر اسبق عراق دیدار و گفتگو کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۴:۰۲   + ۱ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه کشورمان در ادامه دیدار با مقامات و شخصیت های سیاسی عراق با رئیس ائتلاف العراقیون و حکمت ملی، نخست وزیر سابق و رئیس ائتلاف قانون عراق دیدار و گفت وگو کرد.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۵:۵۶   + ۸ سایت دیگر  
فارس: نوری المالکی رئیس ائتلاف دوله القانون و دبیرکل حزب الدعوه الاسلامیه ، در جدیدترین اظهار نظر در خصوص مواضعش در قبال برگزاری انتخابات زودهنگام، احتمال نخست وزیری مجدد، آشتی با رهبر جریان صدر، سلاح بی ضابطه، چالش های دولت مصطفی الکاظمی، سقوط موصل و...توضیح داد. ...
پرس شیعه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۵:۳۳   + ۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون عراق در گفتگویی گفت: عراقیها بازگشت من به نخست وزیری را مشخص می کنند؛ اما اگر ملت بازگشت من به نخست وزیری را برگزید پس گام اول من گسترش امنیت و اقتدار دولت خواهد بود. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۵:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
نخست وزیر اسبق عراق نقش گردان های حزب الله را در مقابله با گروه تروریستی داعش و جلوگیری از ورود آن ها به بغداد بسیار مهم اعلام کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۰۰:۲۱    
شفقنا- کاطع الرکابی نماینده عضو ائتلاف دولت قانون در پارلمان عراق گفت که نوری المالکی قصدی برای نخست وزیری ندارد، اما اگر نفع عراق را در نخست وزیری خود ببیند، با آن مخالفت نمی کند. ...
آقای خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۳۰ - ۰۴:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
گروه بین الملل دفاع پرس : سال 2014 و پس از تسخیر موصل توسط تروریست های داعش بود که با فتوای جهاد آیت الله سیستانی با هدف کمک به نیرو های ارتش و امنیتی عراق برای مقابله با تروریست ها، حشدالشعبی تشکیل شد. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۱:۱۷   + ۷ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- رئیس ائتلاف دولت قانون عراق اعلام کرد که این آمادگی را دارد که مسئولیت نخست وزیری را بر عهده بگیرد.
پرس شیعه   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۰۸:۱۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف دولت قانون از آمادگی خود برای پذیرش پست نخست وزیری خبر داد. به گزارش شیعه پرس به نقل از اخبار العراق، نوری المالکی رئیس ائتلاف دولت قانون اعلام کرد که برای پذیرش مسئولیت نخست وزیری آماده است. ...
پایگاه خبری نما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش نما به نقل از السیاسة نیوز، نوری المالکی رئیس حزب الدعوة الاسلامیة و نخست وزیر پیشین عراق سخنانی را در خصوص احتمال ظهور یک اقلیم خودمختار در این کشور مطرح کرد. ...