شنبه ۲۰ خردادساعت ۰۶:۵۱Jun 2023 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مخزن»

آسیانیوز / یزد ؛ استاندار یزد به اتفاق مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد و جمعی از مسئولان استانی از روند اجرایی و نحوه پیشرفت ابر پروژه رینگ آب شهری یزد و دو پروژه ذخیره مخزن آب فدک و صفائیه بازدید کردند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۶:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
مسئول حقوقی شرکت توسعه منابع آب نیروی ایران توضیحاتی درخصوص به زیر آب رفتن اراضی حاشیه سد گتوند ارائه کرد.
روزنامه سپید   ۱۴۰۲/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
به گزارش سپیدآنلاین، محمدرضا شیرزادی در گفت وگو با ایسنا، تب خونریزی دهنده کریمه کنگو را مهم ترین و گسترده ترین بیماری ویروسی منتقل شونده از طریق کنه معرفی کرد و گفت: این بیماری در بیش از 30 کشور دنیا وجود دارد ...
راک نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۲۲:۱۶    
معاون هماهنگی امور عمرانی فرماندار به همراه رئیس اداره آب و فاضلاب شهرستان کهگیلویه و جمعی از کارشناسان این اداره از پروژه اصلاح خط انتقال آب حد فاصل مخزن تپه نورالشهدا تا چهارراه هلال احمر شهر دهدشت بازدید و آخرین وضعیت این پروژه را بررسی نمودند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۶:۱۷   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی شهرداری تهران پروژه هایی که در پنجاه و هفتمین رویداد امید و افتخار به بهره برداری می رسد را تشریح کرد.
میلاد لارستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۵۹    
11 مخزن آب 5 هزار لیتری توسط سپاه به 8 روستای محروم لارستان اهدا شد. به گزارش میلاد لارستان به نقل از روابط عمومی سپاه ناحیه لارستان، با حضور...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۱۰:۱۰    
اقیانوس ها به عنوان ریه های سیاره زمین نقش حیاتی در تنظیم اقلیم جهانی ایفا می کنند. از این رو لازم است همه جوامع ترغیب شوند تا از راه نوآوری و علم به حفاظت و پایداری این مخزن بزرگ آبی متعهد شوند.
براساس ویدیوهایی که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شوند، انفجاری مهیب در سد نیروگاه برق آبی کاخوفکا در منطقه خرسون واقع در جنوب اوکراین رخ داده و در حال حاضر آب سد در حال سرازیر شدن به مناطق اطراف است.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۹:۵۲   + ۶ سایت دیگر  
رئیس پژوهشگاه هواشناسی و علوم جو کشور با بیان اینکه بیش از 70 درصد از سطح کره زمین را پهنه های آبی و اقیانوس ها تشکیل می دهند، اظهار کرد: اقیانوس ها به عنوان مخزن کربن در سطح کره زمین و یک حائل مهم برای کاهش اثرات ناشی از انتشار گازهای گلخانه ای متاثر از فعالیت های انسانی هستند.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۸ - ۰۷:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی رئیس اداره امور منابع آب طبس گفت: در حال حاضر تنها 13 درصد از حجم آب مفید مخزن سد نهرین باقی مانده است.
کرمان نو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
استاندار کرمان با بیان اینکه مخزن جهت تأمین آب شرب شهر تأمین می شود، خاطرنشان کرد: در مسئله آب، باید مدیریت جدی صورت گیرد، چرا که شاهد هستیم از آب شرب برای مصارف کشاورزی و باغبانی استفاده می شود لذا باید با قاطعیت این مسئله ساماندهی انجام گیرد.
روزنامه نوآوران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۶ سایت دیگر  
شهردار منطقه6 گفت: با بهره مندی از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد و مشارکت شهروندی 6000 مخزن پسماند پایتخت را تامین کردیم و فرایند توزیع این مخازن در دو روز با همکاری سازمان پسماند به اتمام خواهد رسید.
صفحه روز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۱۱ سایت دیگر  
این سد در واقع از نوع بتنی غلتکی به طول37 متر و در حوضه آبریزی به مساحت 628 کیلومتر مربع با حجم مخزن 18.5 میلیون مترمکعب است.
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۵:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
درویش گفت: ترکیه چند پروژه همزمان را اجرا می کند؛ اخیرا یک سد را روی رودخانه یوسفعلی زد و این بلا را سر گرجستان آورد. این پروژه داپ نیز شامل 120 سد روی ارس است. ترکیه این توان را دارد که 11 برابر آورد ارس مخزن بزند و می تواند اجازه ندهد که یک لیتر آب وارد ایران و آذربایجان نشود ...
اعتدال   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۵۸    
برای این که به مخزن آب زیر پله 500 لیتری مخزن مخزن با کیفیت اقدام کنید بهتر است که خصوصیت های مهم در رابطه با این کالا را بررسی کنید تا بهترین نوع مخازن پلی اتیلنی مورد نیاز خود را با نوع کیفی درجه یک سفارش دهید و در صنعت های مختلف به کار برید.
سینا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۴:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
نتایج یک مطالعه جدید بر اهمیت وجود قارچ ها در تصفیه هوا تاکید کرده و نشان می دهد یک مخزن اصلی کربن در شبکه های رشته ای قارچ های میکوریزا که در زیر قارچ های مختلف یافت می شود، وجود دارد. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۳:۵۹    
هم اکنون، تنها 13 درصد حجم مفید مخزن سد نهرین، آب دارد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
استاندار مازندران، گفت: مخزن 2 هزار متر مکعبی برای تامین آب آشامیدنی پایدار مردم شهرستان جویبار حداکثر تا هفته دولت امسال ساخته می شود.
پاون   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۲:۰۵   + ۲۲ سایت دیگر  
تا پایان امسال شش مخزن ذخیره آب در محدوده تهران بزرگ وارد مدار بهره برداری شده و 150 هزار مترمکعب به مجموع حجم مخازن آب شهر تهران افزوده خواهد شد.
خانه ملت   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۱۱:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
عضو مجمع نمایندگان استان خوزستان با تاکید به اینکه آورد آب مهمترین اصل برای نجات هورالهویزه است، گفت: در حال حاضر بخش عراقی با به کارگیری ظرفیت تمام کشورها اقدام به حفاری چاه های عمیق برای استخراج نفت از مخزن مشترک کرده است با تمام این تفاسیر نمی توان دست روی دست گذاشت ...
تابناک ایلام   ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۰۹:۵۲   + ۲ سایت دیگر  
مخزن 2 هزار مترمکعبی آب شهرستان چوار با حضور استاندار ایلام افتتاح شد.
ایسنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۹:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام امروز با حضور استاندار و نماینده ایلام در مجلس شورای اسلامی سکوی تماشاچی ورزشگاه شهدای چوار کلنگ زنی و مخزن 2000متر مکعبی چوار افتتاح شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۸:۲۳   + ۱۳ سایت دیگر  
مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمی امروز در واکنش به انفجار سد برق آبی کاخوفکا گفت: این امر منجر به کاهش قابل توجه سطح مخزن آب مورد نیاز برای خنک کردن نیروگاه اتمی زاپروژیا شده است.
میزان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۶:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - تخریب بخشی از سد کاخوفکا در منطقه kخرسونl بر اثر حملات خمپاره ای، واکنش های جهانی را در پی داشته است. دیمیتری پسکوف ، سخنگوی کرملین درباره این حادثه، گفت: کی یف سد کاخوفکا را تخریب کرد تا شبه جزیره کریمه را از آب محروم کند. ...
عصر ایران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۵:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
کارکنان آژانس بین المللی انرژی اتمی در سایت مطلع شده اند که آسیب به سد "نوا کاخوفکا" در حال حاضر منجر به کاهش حدود 5 سانتی متری در ارتفاع مخزن شده است. این تیم همچنان به نظارت بر این میزان و سایر موارد موجود در سایت ادامه می دهد.
شهر سخت افزار   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۴:۱۱    
حسین جلالی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در واکنش به تحریم شرکت ابر آروان و دو مدیر ارشد آن توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده اعلام کرد که این رویداد نشان دهنده نیاز کشور به اینترنت ملی و ایجاد یک مخزن جمع آوری اطلاعات و داده با قابلیت گزینش ورودی و خروجی است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۱۱:۲۹   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران گفت: عملیات اجرایی تکمیل تعمیرات اساسی مخزن یک میلیون بشکه ای پایانه نفتی خارگ باهدف افزایش ظرفیت ذخیره سازی نفت خام آغاز شد.
برترین ها / زندگی آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۶ - ۰۸:۱۶   + ۲۱ سایت دیگر  
تا پایان سال 1401 جمع تزایدی موارد ثبت شده جذام در کشور به 11 هزار و 906 مورد رسید که از آن میان 8986 مورد بهبود یافته و 2503 مورد فوت شده اند.
تیتر برتر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۲۰:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
مصر قلب رآکتور را که اولین تجهیزات هسته ای بلندمدت پروژه الضبعه را که مسئول حفاظت از رآکتور در برابر هرگونه ذوب یا نشت سوخت هسته ای است، در تاریخ 21 مارس دریافت کرد. ...
شفا آنلاین   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۷:۵۳   + ۲ سایت دیگر  
تب کریمه کنگو یک بیماری ویروسی است که نوعی کنه سخت، هم مخزن و هم ناقل آن است. این ویروس می تواند بسیاری از حیوانات اهلی و وحشی و انسان ها را مبتلا کند.
همشهری   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۶:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
امحاء 179 قلیان در یاسوج در شرایطی برگزار شد که داخل مخزن آب زیرقلیانی ها گل گذاشته شده بود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۵:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار یزد از ساخت ایستگاه پمپاژ و مخزن ذخیره آب اکرم آباد- حسن آباد به حجم 15 هزار متر مکعب خبر داد.
نیروگاهیان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۵ - ۱۴:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری نیروگاهیان به نقل از روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق شهید مفتح ، مانور تست اسپری کولینگ مخازن سوخت مازوت نیروگاه شهید مفتح با موفقیت برگزار شد. ...
انتخاب   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۲۱:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
میرترابی، کارشناس حوزه انرژی: استفاده بهینه از عمر مخزن ها نیاز به پول و تکنولوژی دارد؛ میزان بازیافت ما 24 درصد است در حالیکه بازیافت عربستان 50 درصد است
تازه ترین ها   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۴:۰۰    
نگهداری از مخزن آب به شکل ویژه ای می تواند به افزایش دوام فنی و استحکام آن بیفزاید. به هرحال وجود مداوم جریان آب و عمدتاً ساکن در مخازن پلی اتیلن و فلزی، به مرور می تواند سبب بروز آسیب های فیزیکی به آن ها شود. نگهداری از تانکر آب بسته به نوع متریال آن به اشکال مختلفی انجام می شود. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۲/۰۳/۱۴ - ۱۱:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
دستور تخلیه برای ساکنان و مشاغل اطراف آتش سوزی مخزن نفت ناشی از رعد و برق که روز شنبه موجب انتشار ستونی از دود بر فراز دریاچه چارلز، لوئیزیانا شد، همچنان پابرجاست.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
خدری گفت: در پی بارندگی های سال آبی جاری 545 میلیون و 36 هزار متر مکعب آب وارد سد کوثر شده و ظرفیت این سد پر شده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۲۰:۱۴   + ۹ سایت دیگر  
در پی بارندگی های سال آبی جاری 545 میلیون و 36 هزار متر مکعب آب وارد سد کوثر شده و ظرفیت این سد پر شده است.
بهار نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۳۱    
گروه کسب و کار: مخزن جی آر پی بدلیل تفاوتهایی که با مخازن پلی اتیلن دارد امروزه مورد توجه اثر دست اندرکاران اجرای پروژه های نگهداری، انتقال آب، کشاورزان و همچنین بیمارستانها قرار گرفته است. در ادامه با ما همراه باشید تا تمامی آنچه برای خرید مخزن فایبرگلاس نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم.
عصر شرق   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۳:۱۳    
مدیر امور بهره برداری آبفای شهر دماوند از کاهش 31 لیتری دبی منابع تأمین آب شرب در این شهر خبر داد و گفت: از سال گذشته تاکنون، 800 فقره انشعاب در شهر دماوند بازسازی و اصلاح شد.
معدن نیوز   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۱۱:۳۷    
پایگاه خبری معدن نیوز -مدیرعامل منطقه اقتصادی صنایع انرژی بر پارسیان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: منطقه ویژه اقتصادی پارسیان به دلیل قرارگیری در 40 کیلومتری عسلویه و 17 کیلومتری فرودگاه عسلویه، نزدیکی به مخزن گازی پارس جنوبی ...
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۲/۰۳/۱۳ - ۰۹:۰۱   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان گفت: امسال در مجموع 19 میلیون متر مکعب آب به مخزن سدهای استان وارد شده که نسبت با میانگین بلند مدت هفت درصد کاهش یافته است.
بسیج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۹:۱۸    
همدان-کلنگ زنی مخزن زمینی بتنی روستای رسول آباد سفلی با حضور مسئولین شهرستان بهار انجام شد.
ایلنا   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۴:۳۵   + ۱۷ سایت دیگر  
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تهران اقدامات این سازمان برای برگزاری مراسم سی وچهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) را تشریح کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۲/۰۳/۱۲ - ۱۲:۲۲   + ۴ سایت دیگر  
عملیات اجرایی طرح مخزن جدید هزارمتر مکعبی آب آشامیدنی شهر باغبهادران آغاز شد.
تابناک خوزستان   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۳۳   + ۴ سایت دیگر  
جلسه ارائه فرصت های سرمایه گذاری به منظور توسعه میادیت مستقل گازی(خامی) و تامین کمبود خوراک مجتمع های پتروشیمی برگزار شد.
آناج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۷:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
سرپرست مدیریت شیلات و امور آبزیان استان آذربایجان شرقی از صدور نخستین مجوز استفاده و بهره برداری از سطح آبی مخزن سد ملاجیق شهرستان هشترود برای قایقرانی خبر داد.
فرارو   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۵:۲۰   + ۱۹ سایت دیگر  
بیماری سالک به دلیل شیوع فراوان و پراکندگی آن در نقاط مختلف کشور دارای اهمیت زیادی است که خوشبختانه میزان بروز آن در سال 1401 به کمتر 15 مورد در 100 هزار نفر رسیده است. ...
موج   ۱۴۰۲/۰۳/۱۱ - ۱۴:۱۶    
رئیس پلیس امنیت اقتصادی استان قزوین از کشف هزار لیتر گازوئیل قاچاق در مخزن جاساز خودرو خاور خبر داد.