سه شنبه ۰۴ آذرساعت ۰۲:۰۰Nov 2020 24
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «آبخوانداری»

ایرنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۶:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کردستان گفت: 2 میلیارد و 530 میلیون تومان از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در حوزه توسعه و غنی سازی جنگل های این استان در کامیاران و سنندج هزینه می شود.
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۰:۳۲   + ۲ سایت دیگر  
ابوالقاسم حسین پور، مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: آبخیزداری در سال 99 دو فصل کاری و دو برنامه مجزا داشت. رویکرد سازمان جنگل ها از ابتدای سال 99 تغییر کرد و آبخیزداری و آبخوانداری به راس اولویت های سازمان آمد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۲۱:۵۱   + ۶ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان از پیشرفت 35 درصدی طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در امسال با اعتباری بالغ بر 230 میلیارد ریال خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ - ۱۸:۲۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری جنوب کرمان از آغاز عملیات اجرایی طرح های آبخیزداری و آبخوانداری به صورت جامع در حوزه های آبخیز منطقه جنوب کرمان با هدف کنترل سیلاب خبر داد.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۲۵   + ۲۴ سایت دیگر  
رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در 4 ماه گذشته، عملیات آبخیزداری و آبخوانداری در 280 هزار هکتار از 11 استان سیل زده کشور انجام شده که برای آن 264 میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۱:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان همدان از اجرای پروژه آبخیزداری وآبخوانداری در 165 هزار هکتار از عرصه های ملی استان همدان خبر داد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۴:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
فرهاد عبدالشاه معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان سمنان گفت از محل اعتبارات صندوق توسعه ملی با بیان اینکه عملیات آبخیزداری و آبخوانداری استان در 23حوضه آبخیز استان با اعتباری معادل 266 میلیارد ریال انجام می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
سرپرست اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان بندرلنگه، از بازدید و نظارت ریس اداره کنترل سیلاب و آبخوانداری استان و ناظر ستادی از پروژه آبخیزداری احداث دیوار حفاظتی شهر لمزان بخش مهران خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۸/۱۲ - ۱۱:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
مدیر کل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: این سازمان 740 هزار هکتار از حوزه های آبخیز سیل خیز کشور را تحت پوشش عملیات آبخیزداری و آبخوانداری قرار داده که با ظرفیت 570 میلیون متر مکعب کنترل سیلاب در سال به افتتاح رسیده و مورد بهره برداری قرار گرفته است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۱۵:۵۴    
ساری- رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور بر لزوم افزایش اعتبارات آبخیزداری و آبخوانداری در بودجه سال آینده و برنامه هفتم توسعه تاکید کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ - ۱۲:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
برای اجرای طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در زنجان 13 میلیارد تومان اعتبار امسال تخصیص یافته است.
میلاد لارستان   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان از پروژه در حال احداث کنترل سیلاب و آبخوانداری تنگ قلات عمادشهر بازدید کرد. به گزارش میلادلارستان به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۸/۰۳ - ۰۸:۰۴   + ۳ سایت دیگر  
تعادل بخشی منابع آب زیرزمینی با آبخیزداری و آبخوانداری از تکالیف قانونی است که مجلس شورای اسلامی باید بدان نظارت بیشتر و قوی تری داشته باشد.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۸/۰۱ - ۲۳:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان فارس گفت: مساعدت های دولتی به همراهی کمک های مردمی می تواند در توسعه طرح های آبخوانداری استان فارس تحول ایجاد کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۰:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری چهارمحال و بختیاری گفت: امسال بالغ بر 217 میلیارد ریال اعتبار از محل صندوق توسعه ملی به منظور اجرای عملیات آبخیزداری و آبخوانداری در استان اختصاص یافت.
ایسکانیوز   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۳۷    
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اهمیت توسعه طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در کشور و ارتقای شاخص اجرای فعالیت از متوسط 700 هزار هکتار به یک میلیون و 300 هزار هکتار در سال ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۸ - ۱۱:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - معاون آبخیزداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری اصفهان گفت: 70 هزار هکتار طرح آبخیزداری و آبخوانداری تا پایان امسال در این استان اجرا می شود.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۰:۲۵   + ۲۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اهمیت توسعه طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در کشور و ارتقای شاخص اجرای فعالیت از متوسط هفتصد هزار هکتار به یک میلیون و سیصد هزار هکتار در سال ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
آبخیزداری و آبخوانداری از اولویت های قانونگذاری در مجلس شورای اسلامی است. در این گزارش به دیدگاه های نمایندگان مجلس در این باره می پردازیم.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۴:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر ابخیزداری و حفاظت خاک گفت: در 11 استان کشور عملیات آبخیزداری برای جلوگیری از خسارت های سیل آغاز شده و اواسط آبان ماه به پایان می رسد. با اجرای این پروژه شاهد کاهش 70 درصدی خسارت سیل خواهیم شد.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۲:۱۵    
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها گفت: اگر فقط 10 درصد منابعی که صرف خسارت های تحمیل شده ی سیل می کنیم را صرف امر پیشگیری و کاهش خطرپذیری سیل در حوضه های آبخیز داری کنیم، فواید بیشتری خواهد داشت.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۲۰ - ۱۰:۱۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون وزیر و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: کارکردهای اثربخش منابع طبیعی باید به مردم و مسئولین گفته شود تا به پذیرش و باور عمومی تبدیل شود . ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۹ - ۰۸:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
آبخیزداری و آبخوانداری از اهم مسائل کشور است. در این گزارش به دیدگاه های 10 نفر از استاد تمام های دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی کشور در این باره می پردازیم.
وزارت جهاد و کشاورزی   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
با حضور کاظم خاوازی وزیر جهاد کشاورزی و استاندار خراسان جنوبی، پروژه آبخیزداری شهرک هاشمیه در شهرستان قاین افتتاح شد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت جهاد کشاورزی به نقل روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان جنوبی ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۳:۰۸   + ۶ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - 10 سازه آبخیزداری و آبخوانداری روز دوشنبه در دومین روز سفر وزیر جهاد کشاورزی به خراسان جنوبی در شهرستان قاینات افتتاح شد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۱۲:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
ایسنا/خراسان جنوبی با حضور وزیر جهاد کشاورزی، 10 سازه آبخیزداری و آبخوانداری در شهرستان قاین به بهره برداری رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۹:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت:از محل منابع اعتباری صندوق توسعه ملی، طی دو سال اخیر 2835 رشته قنات در 613 حوزه آبخیز کشور تحت پوشش طرح های آبخوانداری قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۸:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با تاکید بر توسعه کشت گیاهان دارویی گفت: فعالیت های آبخیزداری و آبخوانداری به منظور احیای قنوات باید توسعه یابد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۴ - ۰۰:۳۹   + ۸ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور ضمن اشاره به اینکه 9100 کانون جمعیتی در ایران در معرض مخاطرات سیل قرار دارند، گفت: تنگه دروازه قرآن شیراز که در سیل سال 98 خسارت های زیادی به آن وارد شد، به طور کامل تحت پوشش عملیات آبخیزداری و آبخوان داری قرار گرفته است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۸:۳۰   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها گفت: از ابتدای سال اعتبار ویژه ای برای بحث کنترل سیل در نقاط سیل خیز و بحرانی اختصاص داده شده است.
ایانا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۳:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: در اجرای بند (ث) ماده 35 قانون برنامه ششم توسعه کشور، از محل منابع اعتباری صندوق توسعه ملی، طی دو سال اخیر 2835 رشته قنات در 613 حوزه آبخیز کشور تحت پوشش طرح های آبخیزداری و آبخوانداری قرار گرفت.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۲ - ۱۳:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور تاکید کرد: 9100 کانون جمعیتی در کشور در معرض خطر سیل قرار دارند بنابراین تدوین ضوابط و استاندارهای مدیریت سیل در سطح حوزه های آبخیز مشرف به کانون های سکونتی و توسعه اقدامات پیشگیرانه آبخیزداری و آبخوانداری در بالا دست در ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۱۱ - ۱۰:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
مرکز پژوهش های مجلس در گزارشی با اولویت دانستن آبخیزداری، بر تدوین برنامه جامع آبخیزداری و آبخوانداری برای مقابله سیل، فرسایش و غیره تاکید کرده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۰:۵۲   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان زنجان گفت: اجرای پروژه های آبخیزداری و آبخوانداری یکی از اقدامات مفید و موثر برای مدیریت آب های سطحی و کمک به تغذیه آب های زیرزمینی در دنیا است که در ایران نیز با اقبال عمومی روبه رو شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۶:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
با آغاز بهره برداری از طرح های آبخیزداری و آبخوانداری در 11 استان سیل خیز کشور، 200 میلیون مترمکعب سیل مهار می شود.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۱۵:۱۶    
مدیر کل منابع طبیعی وآبخیزداری فارس، گفت: اجرایی شدن طرح های آبخیزداری و آبخوانداری اولویت نخست منابع طبیعی در شهرستان فراشبند است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۹ - ۰۸:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مدیرعامل کانون جهادگران با تاکید بر نقش آبخیزداری در جهش تولید گفت: اجرای طرح های آبخیزداری هم آب کشاورزی را تامین می کند و هم از خسارت سیل جلوگیری می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۶:۳۱    
ایلام - ایرنا - مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رییس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری به منظور افتتاح 32 پروژه آبخیزداری، آبخوانداری و کنترل سیلاب وارد استان ایلام شد. دیدار با امام جمعه و استاندار ایلام و بازدید از نهالستان شهرستان ایوان از دیگر برنامه های سفر وی است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۵۰   + ۱۲ سایت دیگر  
ایسنا/ایلام 32 پروژه آبخیزداری، آبخوانداری و کنترل سیلاب در ایلام با حضور مسعود منصور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری ، افتتاح شد.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۱۷    
نصرآبادی گفت: در شش ماهه دوم امسال از محل اعتبارات صندق توسعه ملی 173 هزار و 193 مترمکعب عملیات آبخیزداری و آبخوانداری با 95 سازه آبخیزداری در سطح 16 هزار هکتار از عرصه های آبخیزداری استان در بالادست قنوات اجرایی خواهد شد.
بسیج   ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۲:۲۲   + ۱۳ سایت دیگر  
با حضور معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، 32 پروژه آبخیزداری، آبخوانداری و کنترل سیلاب در ایلام افتتاح و به بهره برداری رسید.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۷ - ۱۴:۴۲   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل دفتر کنترل سیلاب و آبخوانداری سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری از اجرای طرح آبخیزداری در 240 هزار هکتار از عرصه های کشور و در استان هایی که طی سال های اخیر مورد هجمه سیل بوده اند، خبر داد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۷/۰۶ - ۱۱:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان سرپرست منابع طبیعی گیلان، آبخیزداری و آبخوانداری را زمینه ساز حفاظت از خاک و جلوگیری از سیل دانست و خاطرنشان کرد: جنگل ها به صورت طبیعی عامل مقابله با سیلاب ها هستند.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۴ - ۰۸:۱۷   + ۵ سایت دیگر  
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس گفت: آبخیزداری و آبخوانداری از موضوعات دارای اولویت در کشور است و باید بودجه کافی و مناسب بدان اختصاص یابد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۷/۰۳ - ۱۰:۴۵   + ۶ سایت دیگر  
وزیر جهاد کشاورزی با تأکید بر ضرورت تاسیس مرکز بین المللی مدیریت جامع حوزه آبخیز گفت: انجام عملیات آبخیزداری و آبخوانداری باعث شده در سالهای اخیر شاهد خسارت کمتر سیل باشیم.
استانداری گلستان   ۱۳۹۹/۰۷/۰۱ - ۱۲:۳۹    
رییس کنترل سیلاب و آبخوانداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری از اتمام یک پروژه در قالب 4 سازه سنگ و ملات درحوزه آبخیز وطن خبر داد. به گزارش پایگاه اطلاع رسانی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان گلستان ...
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۰:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
سپهرغرب، گروه - شکیبا کولیوند :کم رنگ بودن طرح های آبخیزداری و آبخوانداری را در کشور و استان های غربی شاهدیم، اما این درحالی است که آبخیزداری و آبخوان داری بهترین روش مدیریت پایدار منابع آب است و این روزها، موضوع سیل و خسارت های آن را شاهد هستیم، اما به راستی در این مسیر ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۰۹:۰۸   + ۱ سایت دیگر  
طبق قانون مجلس موظف است بر حسن اجرای قوانین کشور نظارت نماید. در این گزارش به مهمترین تکالیف قانونی مرتبط با آبخیزداری و آبخوانداری اشاره شده است.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۱:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس اداره منابع طبیعی و آبخیزداری شهرستان ری از اجرای عملیات آبخیزداری و آبخوانداری در مسیر آبراهه های چندین روستای بخش حسن آباد این شهرستان خبرداد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۳:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
رئیس کنترل سیلاب و آبخوانداری اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری زنجان گفت: ایجاد مکان های گردشگری، توسعه اشتغال و معیشت روستا نشینان از نتایج سازه های آبخیزداری و آبخوان داری است.