شنبه ۳۰ تیرساعت ۰۰:۱۹Jul 2024 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «مؤمنانه»

سبلان ما   ۱۴۰۳/۰۴/۲۵ - ۱۳:۰۷    
مدیر موسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی آرزو از توزیع 150 بسته معیشتی در شهرستان پارس آباد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سبلان ما ، به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی مؤسسه خیریه حمایت از بیماران سرطانی آرزو شهرستان پارس آباد به تعداد 150 بسته معیشتی در قابل کمک مؤمنانه در بین بیماران ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۲۲:۴۴   + ۳ سایت دیگر  
حوزه/ مدیر پژوهشکده زن و خانواده گفت: اجتماعات مؤمنانه جریان مقاومت فرهنگی را تقویت می کند و اگر این اجتماع ایمانی بزرگ و قدرت مند شوند در عرصه های مختلف می توانند مطالبه گری کنند.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۲۳ - ۱۵:۱۷   + ۸ سایت دیگر  
مدرس حوزه علمیه قم در مراسم سوگواری و عزاداری ایرانیان مقیم مالزی گفت: در طول عصرهای مختلف هیچ حادثه ای به اثرگذاری، فرامذهبی، فرا نسلی و فراتاریخی بودن عاشورا نیست؛ حادثه عاشورا محصول گفتار نیک، عمل صالح و مجاهدت مؤمنانه جمعی از اصحاب پاک خدا با محوریت امام حسین(ع) و خاندان ایشان است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۴:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار محمدحسن سلامی در گردهمایی سراسری معاونین آموزشی دانشگاه ها و اساتید درس علوم و معارف دفاع مقدس و مقاومت، گفت: انتقال معارف دفاع مقدس به نسل جوان، مصداقی از جهاد تبیین است و یک تلاش مؤمنانه و مجاهدانه به شمار می آید.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۱۱ - ۱۰:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا عابدینی از عموم مردم برای خواندن حدیث شریف کساء در جلسات قرآن، خانه ها، مساجد و جمع های مؤمنانه و بر توسل به حضرت زهرا(س) برای بهترین تقدیر دعوت کرد.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۸ - ۰۹:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
یک استاد دانشگاه و پژوهشگر تاریخ با بیان اینکه شهید رئیسی به دلیل فضایل اخلاقی خود بعد از شهادت به روح مؤمنانه مردم تبدیل شد، گفت: ایشان با مظلومیت، معصومیت و تلاش جهادی به جایگاه ریاست جمهوری آبرو بخشید.
جهت پرس   ۱۴۰۳/۰۴/۰۷ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
آیت الله میرباقری گفت: از نخبگان جوان و انقلابی تمنّا دارم که با تکیه بر الگوی سیاست ورزیِ مؤمنانه و رویکرد انقلابی و اخلاقیِ شهید رئیسی، در پی تبیین و گفتمان سازی مولّفه های دولت انقلابی باشند. ...
استانداری اصفهان   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۳:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
استاندار اصفهان ضمن تقدیر از تلاش های اصناف در توزیع ثروت و ایجاد توازن در جامعه، گفت: اصناف در بحران های مختلف و روزهای سخت نیز کنار مردم ایستادند که در همین دوره اخیر، با فراگیری کرونا با وجود اینکه شرایط درآمدی برای آنان در سختی و مشقت بود باز هم مردم را تنها نگذاشتند.
ایمنا   ۱۴۰۳/۰۴/۰۵ - ۱۲:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
استاندار اصفهان ضمن تقدیر از تلاش های اصناف در توزیع ثروت و ایجاد توازن در جامعه، گفت: اصناف در بحران های مختلف و روزهای سخت نیز کنار مردم ایستادند که در همین دوره اخیر، با فراگیری کرونا با وجود اینکه شرایط درآمدی برای آنان در سختی و مشقت بود باز هم مردم را تنها نگذاشتند.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۲۳:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
حوزه/ آیت الله سعیدی با اشاره به بدرقه بسیار گسترده، مؤمنانه و مجاهدانه مردم در خداحافظی با شهدای خدمت و تعریف و تمجیدی که مقام معظم رهبری از رئیس جمهور شهید داشتند، گفت: درعین حال برخی صحبت از مقابله با روند سه ساله شهید رئیسی می کنند با زیر سؤال بردن خدمات ایشان خط آمریکا ...
قم پرس   ۱۴۰۳/۰۳/۳۱ - ۱۵:۴۶    
امام جمعه قم با اشاره به بدرقه بسیار گسترده، مؤمنانه و مجاهدانه مردم در خداحافظی با شهدای خدمت و تعریف و تمجیدی که مقام معظم رهبری از رئیس جمهور شهید داشتند، گفت: درعین حال برخی صحبت از مقابله با روند سه ساله آیت الله رئیسی می کنند با زیر سؤال بردن خدمات ایشان خط آمریکا ...
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۵:۱۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون فرهنگی حرم مطهر بانوی کرامت گفت: بیش از 1551 مورد اقدامات اجتماعی مانند کمک های مؤمنانه و اختصاص سبدهای معیشتی به محرومان، بسترسازی برای ازدواج آسان و ... از اقداماتی بوده که به برکت حضور سفیران کریمه اهل بیت(س) در استان ها رقم خورده است.
خوزنیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۹ - ۱۱:۵۸   + ۲ سایت دیگر  
مسئول بسیج اساتید خوزستان گفت: راهبرد بسیج اساتید در انتخابات پیش رو دعوت به مشارکت بالا و ارائه شاخص های نامزد اصلح و انقلابی است که بتواند مسیر شهید رئیسی را ادامه دهد. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۳/۰۳/۲۷ - ۱۰:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
هم زمان با فرارسیدن نهم ذی الحجه و روز مبارک عرفه، صحن ها و رواق های حرم مطهر رضوی یکپارچه شور و عشق بندگی شد و هم زمان با سراسر کشور، زائران و مجاوران بارگاه قدسی امام رئوف (ع) نیز در این روز عزیز، فراز های روح انگیز دعای پرفیض عرفه را جمع خوانی کردند.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۳/۰۳/۲۱ - ۲۲:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین نواب گفت: ابراهیم خلیل الله (ع) جامعه مؤمنانه و جامعه اسلامی را به صورت امامت و امت بنا نهادند.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۲۰ - ۱۲:۳۹   + ۳ سایت دیگر  
تهران-ایرنا-امام مقاومت (رحمه الله) مستمرا از پابرهنگان و زاغه نشینان به عنوان ولی نعمت یاد می کردند که امروز در نظام اسلامی لازم است با توجه به استقبال جهانی از آن به عنوان یک راهبرد طلایی و زیر پایه اقتصاد مؤمنانه تلقی گردد.
روز نو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۹ - ۰۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
مینا محمدزاده:دو هفته پس از سانحه سقوط بالگرد مرحوم رئیسی و همراهانش و درحالی که هنوز تصاویر سوگواری جگرسوز اعضای دولت در اذهان تازه بود؛ زمان ثبت نام در انتخابات ریاست جمهوری فرارسید و در کمال تعجب مردم ...
فرارو   ۱۴۰۳/۰۳/۱۸ - ۲۰:۵۰   + ۹ سایت دیگر  
حسام الدین آشنا، مشاور رئیس جمهور در دولت روحانی در واکنش به نامه برخی دولتمردان به شورای نگهبان برای تایید صلاحیت وزیر ارشاد، نوشت: با این شهادت مؤمنانه و محرمانه الآن تکلیف دیگر اعضای کابینه که داوطلب ریاست جمهوری شده اند، چه می شود؟
شبستان   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۱۹:۴۴   + ۷ سایت دیگر  
استاندار اصفهان گفت: باید سلوک مؤمنانه شهید جمهور را در انجام وظایف خود بالأخص در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری مد نظر قرار دهیم و سایرین را به این راه پر از نیکی دعوت کنیم.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۹ - ۰۹:۲۹   + ۶ سایت دیگر  
اصفهان- ایرنا- به تازگی و برای نخستین بار مکالمه تلفنی مرحوم آیت الله محمدعلی ناصری با شهید جمهور آیت الله سید ابراهیم رییسی که احیاگر خدمت مؤمنانه و خالصانه بود، منتشر شده که این فیلم روایتگر آن است.
سازمان بهزیستی کشور   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۲۰:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بهزیستی هرمزگان ؛ سی و هفتمین رزمایش مواسات و همدلی به نیابت رئیس جمهور شهید در هرمزگان و با حضور سردار سرتیپ سید ضیاء الدین حزنی معاون هماهنگ کننده قرارگاه جهاد سازندگی و محرومیت زدایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، سردار اباذر سالاری فرمانده سپاه امام سجاد هرمزگان ...
حوزه   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۸:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
حوزه/ سی و هفتمین رزمایش مواسات و همدلی به نیابت رئیس جمهور شهید در هرمزگان برگزار شد.
آنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۸ - ۱۷:۳۶    
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم، زیست مؤمنانه را از ویژگی های شهدای خدمت برشمرد و گفت: شهادت آیت الله رئیسی موجب ارتقای عیار انقلاب اسلامی شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۲۲:۰۳   + ۲۱ سایت دیگر  
آیت الله میرباقری گفت: از نخبگان جوان و انقلابی تمنّا دارم که با تکیه بر الگوی سیاست ورزیِ مؤمنانه و رویکرد انقلابی و اخلاقیِ شهید رئیسی، در پی تبیین و گفتمان سازی مولّفه های دولت انقلابی باشند.
رسا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۶:۵۶   + ۶ سایت دیگر  
معاونت مرکز تخصصی تمدن نوین اسلامی گفت: مملکت ما مملکت امام زمان (عج) است و امروز پرچم به دست رهبر معظم انقلاب است؛ آنچه مسلم است این است که باید مؤمنانه به مسائل و ابتلائات نگاه کنیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۱۵:۵۷   + ۳ سایت دیگر  
سارا فلاحی، نماینده مردم استان ایلام در مجلس شورای اسلامی در یادداشتی کوتاه به اخلاق و مشی نیکوی وزیر امور خارجه، شهید امیرعبداللهیان پرداخت.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۵ - ۰۹:۵۰    
پژوهشگر ادبیات پایداری فرزند رنج بودن، نهراسیدن از سرزنش و تمسخر، تکاپو و شتاب به سوی هدف، بذل معروف و زیست و صفات مؤمنانه را از مهم ترین ویژگی های شهیدان خدمت به ویژه شهید آیت الله رئیسی دانست.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۴ - ۰۶:۴۰    
دبیر جامعه قرآنی عصر چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه فعالان قرآنی باید تداوم بخش اندیشه جهادی و مؤمنانه شهید آیت الله رئیسی باشند، گفت: ما همسنگران اگر بخواهیم این مسیر جهادی را که مورد تأکید و تأیید مقام معظم رهبری است، در حوزه فعالیت های قرآنی طی کنیم نباید ایستایی داشته باشیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۳/۰۱ - ۱۵:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
حج همراه با رنج و سختی هایی است که فرد آنها را برای رسیدن به یک مقصد متعالی یعنی توحید داوطلبانه انتخاب می کند و ریاضت در افعال، اقوال و اخلاق موجب دستیابی به این مقصد است.
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۳۱ - ۱۰:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
آیت الله رشاد در پیام تسلیت بمناسبت شهادت رییس جمهور خدوم و خلیق و همراهان او گفت: رفتار مدیریتی آقای رئیسی الگوی کاملی از مدیریت مسؤولانه و متعهدانه و مؤمنانه را پیش روی مدیران کشور قرار داد.
پایگاه خبری ایراسین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۱۵:۱۸   + ۱ سایت دیگر  
پتروشیمی مرواریددر راستای مسئولیت های اجتماعی و در قالب کمک های مؤمنانه جهت ارتقای شبکۀ زیرساخت آب شرب شهر شیرینو مقداری لوله پلی اتیلن به این بندر اهدا کرد.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۲۹ - ۰۸:۲۷    
حسین اکبری امروز -چهارشنبه نوزدهم اردیبهشت- در رزمایش مواسات و کمک مؤمنانه اظهار کرد: بر اساس دستورالعمل های جدید، اعتبار ریالی بسته های معیشتی به حساب پایگاه های محلات واریز می شود تا لوازم مورد نیاز از کسبه ی همان محل تهیه شود. ...
شبستان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۵:۴۲    
دهه اول ذیقعده به یمن میلاد با برکت امام رضاعلیه السلام و خواهر گرانقدر ایشان حضرت معصومه سلام الله عیلها یکی از دهه های شاد و پرنشاطی است که در جای جای ایران اسلامی و حتی آن سوی مرزها، برنامه هایی در سایه سار این نام های مبارک اجرا می شود که منتشر کننده شادی و سرور است.
فرمانداری شهرستان گلپایگان   ۱۴۰۳/۰۲/۲۶ - ۱۴:۱۶    
بسیج سازندگی معبری برای ساختن ایران اسلامی قسمت دوم /کمک مؤمنانه توزیع 5100 بسته معیشتی در سطح شهرستان با همراهی خیرین به ارزش سی و پنج میلیارد ریال در گلپایگان در سال 1402 #بسیج_خدمت #همه_با_هم #بسیج_سازندگی
قدس آنلاین   ۱۴۰۳/۰۲/۲۵ - ۱۸:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
دبیر ستاد مناسبت های آستان قدس رضوی، گفت: آستان قدس رضوی بیش از 380 برنامه را در بخش های مختلف حرم مطهر حضرت رضا(ع) برای زائران و میهمانان مشهد مقدس برنامه ریزی کرده است.
ایرنا   ۱۴۰۳/۰۲/۲۴ - ۰۹:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - شور و شوق بانوان شیعه پاکستانی در دیدار با همراهان رئیس جمهور در سفر به لاهور، پایتخت فرهنگی پاکستان اشک شوق را از چشمان هر دلباخته ایران و اسلام و تشیع جاری می ساخت.
بسیج   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۲۲:۵۶    
به گزارش خبرگزاری بسیج،جانشین فرمانده سپاه حضرت جوادالائمه(ع) گفت: برنامه ریزی های لازم برای تحویل ده هزار بسته معیشتی و پنج هزار بسته لباس بین نیازمندان خراسان شمالی انجام شده که به زودی توزیع می شود. ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۴:۰۲    
100 سری جهیزیه در خراسان شمالی میان نوعروسان نیازمند استان در قالب رزمایش کمک های مؤمنانه توزیع شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۱۲:۲۵    
رزمایش مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه به مناسبت هفته بسیج سازندگی در دهکده لاله بجنورد برگزار شد.
حوزه   ۱۴۰۳/۰۲/۱۹ - ۰۸:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
حوزه/ رئیس سازمان علمی و فرهنگی آستان قدس رضوی گفت: در قالب اجرای 380 برنامه در دهه کرامت به دنبال تبیین و ترویج شادی مؤمنانه در جامعه هستیم.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ - ۰۸:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
صفر نصراله زاده گفت: تمسک به قرآن کریم مهم ترین و بهترین راه برای مؤمنانه کردن زیست بوم جامعه و قرار گرفتن در مسیرکمال است، چراکه سراسر این معجزه بزرگ پیامبر گرامی اسلام(ص) مملو از درس انسانیت، اخلاق و کمال است.
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۶ - ۰۶:۴۲    
دبیر جامعه قرآنی عصر چهارمحال وبختیاری با تأکید بر اینکه در حوزه فعالیت های قرآنی نیازمند کارهای جهادی و مؤمنانه هستیم، گفت: باید نیروهای فعال در این عرصه فارغ از حمایت یا عدم حمایت دولتی شبانه روز کار کنند و پیوسته دغدغه قرآن را داشته باشند و مبنای چشم انداز کارهایشان این باشد که چکار کنند تا انس ...
ایکنا   ۱۴۰۳/۰۲/۱۳ - ۲۰:۱۲    
پژوهشگر حوزه خانواده و تربیت گفت: قرآن به زن می گوید حضور با شخصیت مؤمنانه در جامعه داشته باش نه اینکه حضور نداشته باش. پوشش نامناسب بهانه مناسبی برای آزار زن و به خطر انداختن امنیت اوست و آمارها نیز این مسئله را نشان داده است؛ تاکید قرآن بر عدم تبرج و نداشتن خضوع در قول است.
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۲/۰۸ - ۰۱:۵۲    
✍ رحمت اله بیگدلی در کانال خود نوشت: ▪️بالاخره تکلیف انتقال مؤمنانه 4200 مترمربع زمین به مؤسسه کاظم صدیقی، پسرش، عروسش و جواد عزیزی برادر محمد عزیزی نماینده محکوم به فساد چه شد؟ 1. آیا امضای کاظم صدیقی جعل شده بود که ادعای اول صدیقی بعد از افشاگری بود؟ ...
حوزه هنری   ۱۴۰۳/۰۲/۰۱ - ۱۴:۳۳    
ناهید منصوری- خبرنگار، موسیقی بعد از انقلاب اسلامی با ممنوعیت چند ساله روزگار سختی را طی کرد که هدف از آن تعیین و کاربرد ارزش های اسلامی بود و مؤمنانه ترین احساسات اعتراضی در تقابل با موسیقی های کافه وکاباره ای و فیلم فارسی و پاپ را بر می تاباند ...
انصاف نیوز   ۱۴۰۳/۰۱/۲۸ - ۰۱:۱۱   + ۵ سایت دیگر  
عبدالجواد موسوی در خبرآنلاین نوشت: خب، پناهیان به تلویزیون تشریف آورد و از بعضی ها عذرخواهی کرد. همین که حکم تکفیرش صادر نشد و به او فرصت داده شد درباره اتفاقات این یکی دو روزه توضیحاتی بدهد جای شکرش باقی است. شوخی نمی کنم ...
تقریب   ۱۴۰۳/۰۱/۲۳ - ۰۵:۲۷    
با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری کردستان و جمعی از مسئولان، رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه با محوریت تهیه و توزیع بسته های معیشتی بهداشتی و لوازم خانگی در سنندج برگزار شد.
سازمان لیگ فوتبال ایران   ۱۴۰۳/۰۱/۲۲ - ۱۲:۰۲    
ماه رمضان، ماه نزول قرآن و ماه میهمانی خداوند منان به پایان رسید و باری دیگر طلیعه ی ماه شوال با دعای معنوی و زیبای اللهم اهل الکبریاء و العظمه گوش جانمان را می نوازد. فطر، تجلی شکوه فطرت و ابراز بندگی است که برگزیدگان حریمِ دوست را به پاداشِ حضور مؤمنانه در ضیافت الله فرامی خواند ...