چهارشنبه ۱۵ مردادساعت ۲۳:۴۰Aug 2020 5

جدیدترین‌های «توسعه»

 
خبرگزاری فارس   ۲ دقیقه پیش    
رییس جهاد دانشگاهی واحد قزوین از تدوین سند توسعه فرهنگی استان قزوین در این واحد با کمک و نظارت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین خبر داد.
خبرگزاری برنا   ۷ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
استاندار خوزستان گفت: پوشش 100 درصدی پیش دبستانی در خوزستان و توسعه کمی و کیفی این دوره زمینه ساز کاهش میزان ترک تحصیل و بازماندگی از تحصیل در خوزستان است.
ایرنا   ۹ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
بیرجند - ایرنا - استاندار خراسان جنوبی گفت: هیچ مانعی نباید سبب توقف پروژه های عمرانی و توسعه ای استان شود.
می متالز   ۱۰ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
می متالز - مدیرعامل کارگزاری بانک توسعه صادرات گفت: پیش بینی وضع بازار سرمایه در سال 99 نیازمند بررسی رفتار بازار سرمایه در دو سال گذشته دارد. آنچه پیشران افزایش شاخص ها و رشد قیمت های سهام بوده، افزایش نرخ محصولات و سودآوری شرکت ها بوده است
شما نیوز   ۱۳ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با اجرای 17 پروژه عمرانی، رفاهی و تفریحی با اعتباری بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال طرح تحول و توسعه درگهان و روستاهای حومه محقق می شود.
ایسنا   ۱۸ دقیقه پیش    
ایسنا/خوزستان مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان از امضای تفاهم نامه با خیرین برای ساخت و تکمیل هشت مدرسه استثنایی استان در سال جاری خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۹ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سرهنگ پاسدار منصور یوسفی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: حضور سپاه و بسیج در مناطق عشایری در راستای رفع محرومیت و با هدف توجه به مشکلات مردم، توسعه مفهوم سازندگی و تقویت بنیه فرهنگی و اقتصادی عشایر است. وی اضافه کرد: در این راستا گروه های پزشکی و دامپزشکی و همچنین [...]
ایسنا: حسین مدرس خیابانی، سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در جلسه کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی که با حضور فعالان اقتصادی و نمایندگان اتاق های بازرگانی و تعاون در حال برگزاری است ...
ایرنا   ۲۷ دقیقه پیش    
کاشان- ایرنا- شهردار کاشان گفت: رسانه ها با توجه به میزان اثرگذاری در جامعه، باید به عنوان بازوان قدرتمندی برای مجموعه مدیریت شهری در مسیر تحول و توسعه باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با تاکید بر حمایت از راه اندازی پیست دوچرخه سواری در کلانشهر شیراز و شهرستان های استان، پیشنهاد کرد از ظرفیت بخش خصوصی برای راه اندازی این پیست ها استفاده شود.
شعار سال   ۲۸ دقیقه پیش   + ۳ سایت دیگر  
سلطانی فر در حکمی حمید بنی تمیم را به عنوان مدیرکل دفتر توسعه ورزش همگانی منصوب کرد.
ایرنا   ۳۵ دقیقه پیش   + ۲ سایت دیگر  
مراغه - ایرنا - معاون استاندار و فرماندار ویژه مراغه صنعت و حمایت از توسعه صنعتی را از اهداف اصلی مجموعه فرمانداری عنوان کرد و گفت: رونق واحدهای تولیدی موجب اشتغالزایی و رفع بیکاری در شهرستان می شود که امروز مهمترین دغدغه کشور و شهرستان است.
هرمز   ۳۷ دقیقه پیش    
معاون برنامه ریزی و توسعه فرمانداری شهرستان بندرلنگه گفت: هدف از برگزاری جلسه؛ برنامه ریزی و سازماندهی کمکهای مومنانه و مردمی است که سامانه ای جهت ساماندهی کمک های مردمی و شناسایی نیازمندان در شهرستان راه اندازی خواهد شد
باشگاه خبرنگاران   ۵۳ دقیقه پیش    
رئیس گروه توسعه ورزش همگانی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به محدودیت های کرونایی، برای ایجاد شور و نشاط اجتماعی برنامه های ورزشی مجازی در استان برگزار می شود.
شبستان   ۵۷ دقیقه پیش   + ۱ سایت دیگر  
شهیدی نیا با بیان اینکه هدف ما ایجاد خود اشتغالی و آموزش راه اندازی کسب و کار های خرد در شهرک ها و مناطق محروم بوده است گفت: خوشبختانه 30 طرح توسعه در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تعریف شده که طی چهار سال آینده بیش از پنج هزار ظرفیت شغلی ایجاد می شود.
وزیر ورزش و جوانان با تاکید براینکه نخستین رسالت خبرنگاران ارتقای آگاهی های مردم در راستای انتخاب زندگی بهتر است ،اظهار داشت : به این ترتیب با آگاهی، مسیر را تشخیص دهند و بتوانند نقش خود را در فرآیند توسعه جامعه و کشور، ایفا کنند.
مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی کردستان گفت: نگاه توسعه گرایانه رسانه های محلی موجبات رشد و توسعه درونی استان کردستان را فراهم می کند.
روز نو   ۱ ساعت پیش   + ۱۰ سایت دیگر  
آرسن ونگر رئیس توسعه جهانی فوتبال که این مسئولیت را در فدراسیون بین المللی برعهده دارد و سالها هدایت تیم آرسنال را برعهده داشته، قرار است در سمینار آنلاین، تجربیاتش را در اختیار مربیان ایرانی قرار دهد. ...
پانا   ۱ ساعت پیش   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران(پانا) - وزیر بهداشت با اشاره به افتتاح 115 پروژه اورژانس در هفت استان کشور، از راه اندازی اولین اورژانس ریلی خبر داد و گفت امیدواریم این اورژانس با شبکه ریلی گسترده که در دولت تدبیر و امید گسترش یافت، توسعه پیدا کند. ...
می متالز   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
می متالز - پنجاه و ششمین جلسه کمیسیون صادرات انجمن ملی صنایع پلیمر ایران با حضور نماینده سازمان توسعه تجارت، کنفدراسیون صادرات ایران و نماینده شرکت بازرگانی پتروشیمی برگزار شد و طی آن اعلام شد که در سه ماهه نخست سال 99 صادرات محصولات پلیمری با کاهش روبه رو شده است و عمده دلیل این کاهش صادرات شیوع ...
روزانه نیوز   ۱ ساعت پیش    
به گزارش روزانه نیوز رئیس مرکز مطالعات و پژوهش های شورای اسلامی شهر همدان ضمن تبریک هفته خبرنگار گفت: خبرنگاران و فعالان حوزه مطبوعات به عنوان نمایندگان افکار عمومی و یکی ازرکان مهم توسعه پایدار در جامعه جایگاه با ارزش و مهمی دارند؛ زیرا کار خبرنگار ...
وزیر آموزش وپرورش با اشاره به اینکه معاونان برنامه ریزی و توسعه منابع انسان ها نقطه بهینه فعالیت های آموزش وپرورش را جهت رفع مشکلات و دستیابی به اهداف پیدا کنیم، اظهار کرد: برای افزایش بهره وری در آموزش وپرورش باید به دنبال ثبات، پایداری، تعامل سازنده ...
ندای استان   ۱ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
ندای استان:فرماندار دشتی استان بوشهر گفت: خیرین 95 میلیارد ریال برای ساخت، توسعه و تجهیز مراکز بهداشتی و درمانی این شهرستان کمک کردند.
شبستان   ۱ ساعت پیش    
رمضانپور گفت: نگاه همه اعضای شورای شهر در مسیر توسعه رشت است اما در اجرای سیاستگذاری ها با مشکلات مواجه هستیم.
ایران پزشک   ۱ ساعت پیش   + ۱۲ سایت دیگر  
وزیر بهداشت گفت: سال گذشته سه آمبولانس دریایی در خلیج فارس افتتاح کردیم و امروز شاهد افتتاح اولین آمبولانس ریلی هستیم که امیدواریم بتوانیم این مورد را هم توسعه بدهیم و شروعی برای توسعه آمبولانس های ریلی کشور باشد.
نماینده مردم کرج، فردیس و اشتهارد در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای تحقق شعار سال سعی داریم موانع سر راه تولیدکنندگان را برطرف کنیم و با اصلاح مقررات زائد به توسعه صنعت کمک کرده باشیم.
ایرنا   ۱ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی اظهار کرد: خبرنگاران فرهیختگان عرصه دانایی و اطلاع رسانی هستند که بی آنکه ادعایی داشته باشند در توسعه آگاهی عمومی در کشور ایفای نقشی موثر ایفا می کنند.
وزارت آموزش و پرورش   ۱ ساعت پیش    
معاون برنامه ریزی و توسعه منابع در گردهمایی مشترک مدیران کل آموزش و پرورش و معاونان پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان ها، گفت: مدیریت و سازماندهی منابع انسانی بزرگترین عملیات اجرایی آموزش و پرورش است. ...
میلاد لارستان   ۱ ساعت پیش    
درمانگاه تأمین اجتماعی لارستان به عنوان یک مرکز خدمات درمانی تسهیل کننده در رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر، نیازمند نگاه ویژه مسئولان در سطح استان و کشور است. به گزارش...
باشگاه خبرنگاران   ۲ ساعت پیش    
16 تفاهم نامه طرح توسعه متوازن شهرستان بندر ماهشهر به منظور زدودن فقر و اشتغالزایی امضا شد.
ایانا   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
بانک کشاورزی با هدف حمایت از برنامه احیا و توسعه مرغ بومی نژاد آرین، تسهیلاتی با نرخ ترجیحی به مرغداران پرداخت می کند.
ایرنا   ۲ ساعت پیش    
اردبیل - ایرنا- استاندار اردبیل از تصویب و اختصاص 650 میلیارد ریال برای توسعه کشاورزی و شتاب پیشرفت پروژه های سازمان جهادکشاورزی این استان خبر داد.
پارسینه   ۲ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
فراکسیون توسعه روابط کشورهای عضو اکو تشکیل و هیات رئیسه آن مشخص شد. اسامی هیات رئیسه این کمیسیون به شرح ذیل است؛ رئیس؛ ولی اسماعیلی نماینده مردم گرمی در مجلس نائب اول؛ فداحسین مالکی نماینده مردم زاهدان در مجلس دبیر اول؛ روح الله متفکرآزاد نماینده مردم تبریز، آذرشهرو اسکو در مجلس ...
معاون توسعه و پشتیبانی سازمان پزشکی قانونی کشور از اختصاص 32 میلیارد ریال اعتبار برای بخش عمرانی پزشکی قانونی استان کرمان خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۲ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اهواز- مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خوزستان گفت: خیران مدرسه امسال برای ساخت بالغ بر 300 کلاس درس جدید در خوزستان تعهد داده اند.
مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: امروز با گسترش و توسعه اینترنت و فضای مجازی، دسترسی بیشتری برای جامعه فراهم شده است. با این حال رسانه های کشورمان باید در انتشار اخبار بیشتر به اخلاق توجه کنند.
ایکنا   ۳ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
رئیس العلما و رئیس جامعه اسلامی بوسنی و هرزگوین از توسعه روابط فرهنگی و دینی با ایران حمایت کرد.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی خراسان رضوی گفت: امسال برای توسعه سامانه های نوین آبیاری در استان هزار و 720 میلیارد ریال اعتبار تخصیص یافت که از این میزان 30درصد برای آبیاری کم فشار و 70 درصد برای آبیاری تحت فشار است.
افق تهران   ۳ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
به مناسبت یازدهمین سالگرد تأسیس بانک توسعه تعاون، این بانک با تصویب طرحی، بخشش وجه التزام تأخیر تأدیه دین به میزان 6 درصد در تسهیلات اعطایی و 8 درصد در ضمانت نامه های ضبط شده را مقرر نمود.
انتخاب   ۳ ساعت پیش   + ۳۴ سایت دیگر  
ایران خودرو توانسته که با افزایش تولید و کیفیت محصولات، و با شتاب مناسب، تعهدات معوق و خودروهای کسری دار خود را نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته کاهش دهد و مجموع این حرکت ها سبب عرضه بیش تر خودرو به بازار شده است.
رئیس دفتر آستان قدس رضوی در فارس گفت: از زمانی که آیت الله رئیسی تولیت حرم رضوی را عهده دار شدند فعالیت ها به خارج از حرم و در سراسر کشور توسعه داده و تلاش شد که با نگاه محرومیت زدایی نه تنها در بعد معیشتی که سایر موارد فرهنگی، ورزشی اقدامات گسترده ای صورت گیرد.
خبرگزاری برنا   ۳ ساعت پیش    
یکی از کارساز ترین روش ها در این میان تکیه بر صنایع کوچک و متوسط به عنوان اهرم توسعه ، با قابلیت گستردگی اجتماعی و اشتغال زایی بالاست . این نوع صنایع به سرمایه ای اندک نیازمندند ، انعطاف پذیرند و می توانند بر اساس شرایط منطقه ای شکل بگیرند.
اقتصاد تهران   ۳ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادتهران: عملیات کابل برگردان با هدف توسعه شبکه کابل در مرکز مخابرات شهید بهشتی از تاریخ 19 مرداد ماه آغاز می شود. به گزارش روابط عمومی مخابرات منطقه تهران ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
کرمان - ایرنا - مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان گفت: تمام شهرستان ها باید نقش هم افزایی را در رشد و ارتقای ورزش استان کرمان ایفا کنند زیرا این هم افزایی می تواند توانمندی های تمام استان به ویژه منطقه شرق و جنوب ارا به منصه ظهور برساند.
زریان   ۳ ساعت پیش    
سرویس موکریان_ معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی سازمان سینمایی در پاسخ به پیگیریهای نماینده بوکان برای بازسازی سینمای این شهرستان اعلام کرد که سازمان سینمایی هر سال 160 میلیون تومان به بازسازی سینمای بوکان کمک می کند.
البته توضیحات معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی حاوی پاسخ شفاف به این پرسش نیست که آیا در نهایت رقمی از سوی نهادهای بالادستی مشخصاً برای جبران خسارات کرونا تخصیص یافته و اگر تخصیص یافته این رقم چه میزان است؟
ایرنا   ۳ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - معاون آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه سرمایه گذاری دولت تدبیر و امید در بین دیگر دولت ها در بخش آب کشاورزی بی سابقه است، گفت: دولت های یازدهم و دوازدهم از محل صندوق توسعه ملی 12 میلیارد دلار در بخش آب سرمایه گذاری کردند.