یکشنبه ۲۹ فروردینساعت ۱۵:۳۷Apr 2021 18
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دارا یکم»

پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۷:۲۳   + ۷ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات امروز 28 فروردین با افت بیش از 9 هزار واحدی همراه بود و ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی با کاهش 0.8 درصدی نسبت به آخرین روز معاملاتی سال گذشته حدود 70 هزار تومان کاهش یافت و به حدود 8 میلیون و 258 هزار تومان رسید. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۱۶:۰۸    
در بورس امروز 66میلیارد تومان دارا یکم و پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به 740میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 92میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۷:۱۳    
در بورس امروز 260میلیارد تومان دارا یکم و 360میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 365میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 94میلیارد تومان بود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۴ - ۱۴:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت حدود 180 هزار تومان افزایش یافت.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۷:۲۵    
در بورس امروز 265میلیارد تومان دارا یکم و 250میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 300میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 19میلیارد تومان بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۶:۵۷    
ارزش صندوق etf دارا یکم امروز دوشنبه 23 فروردین مشخص شد و آنالیز قیمت هر سهم سهام دولتی در این خبر ارائه می شود. در پایان روز ارزش هر واحد از دارایکم کاهش یافت و نسبت به روز گذشته با کاهش 4.19 درصدی معامله شد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۳ - ۱۳:۴۱   + ۴ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: دارا یکم و پالایشی یکم در بورس امروز سبز پوش شدند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۲۲ - ۱۹:۱۸    
در بورس امروز 185میلیارد تومان دارا یکم و 242میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 120میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 85میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 65میلیارد تومان دارا یکم و 50میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 66میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 173میلیارد تومان بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۷:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز ارزش صندوق پالایشی یکم - دارا دوم امروز شنبه 21 فروردین مشخص شد و آنالیزها توسط کارشناسان نشان میدهد که هر واحد از پالایش یکم کاهش یافته است و ارزش پالایشی یکم نسبت به روز گذشته حدود 3.55 درصد کاهش داشته است.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۱۷:۱۵    
ارزش صندوق etf دارا یکم امروز پنجشنبه 19 فروردین مشخص شد و آنالیز قیمت هر سهم سهام دولتی در این خبر ارائه می شود. در پایان روز ارزش هر واحد از دارایکم کاهش یافت و نسبت به روز گذشته با کاهش 3.98 درصدی معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۸:۰۵    
در بورس امروز 111میلیارد تومان دارا یکم و 107میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به 929میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 161میلیارد تومان بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۶:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
ارزش صندوق etf دارا یکم امروز چهارشنبه 18 فروردین مشخص شد و آنالیز قیمت هر سهم سهام دولتی در این خبر ارائه می شود. در پایان روز ارزش هر واحد از دارایکم کاهش یافت و نسبت به روز گذشته با کاهش 3.98 درصدی معامله شد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۳:۱۷   + ۱۶ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت با افت بیش از 95 هزارتومانی همراه بود. همچنین ارزش هر واحد از دارا یکم با افت 3.51 درصدی همراه بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۷:۳۱   + ۲ سایت دیگر  
در بورس امروز 163میلیارد تومان دارا یکم و 255میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 12میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 110میلیارد تومان بود.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۱    
بورس امروز با افت بیش از یک هزار واحدی همراه بود که باعث کاهش ارزش سهام عدالت شد. در پایان معاملات امروز ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی به حدود 8 میلیون و 510 هزار تومان رسید که نسبت به روز معاملاتی گذشته بیش از 75 هزار تومان کاهش یافت. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: ارزش سهام عدالت و دارا یکم در بازار امروز دوشنبه 17 فروردین ماه را مشاهده کنید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۱۵:۴۱    
در بورس امروز 245میلیارد تومان دارا یکم و 335میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 680میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 173میلیارد تومان بود.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۵ - ۱۶:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
ارزش صندوق etf دارا یکم امروز یکشنبه 15 فروردین مشخص شد و آنالیز قیمت هر سهم سهام دولتی در این خبر ارائه می شود. در پایان روز ارزش هر واحد از دارایکم کاهش یافت و نسبت به روز گذشته با کاهش 4 درصدی معامله شد.
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۶:۲۵   + ۳ سایت دیگر  
ارزش صندوق etf دارا یکم امروز شنبه 14 فروردین مشخص شد و آنالیز قیمت هر سهم سهام دولتی در این خبر ارائه می شود. در پایان روز ارزش هر واحد از دارایکم کاهش یافت و نسبت به روز گذشته با کاهش 3.99 درصدی معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۵:۳۵   + ۳ سایت دیگر  
در بورس امروز 84میلیارد تومان دارا یکم و 145میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به 790میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 44میلیارد تومان بود.
پیام فوری   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۴۷   + ۱۳ سایت دیگر  
در سال 99 سهامداران 17 هزار میلیارد تومان مالیات نقل و انتقال سهام دادند. به گزارش پیام فوری به نقل از فارس، براساس آمارهای رسمی سهامداران در سال 99 بالغ بر 17 هزار میلیارد تومان از محل مالیات نقل و انتقال سهام در بازار سرمایه درآمد به دولت پرداختند. ...
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۴:۳۰    
اقتصادی رکنا: ارزش دارا یکم در معاملات امروز بورس را مشاهده کنید.
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۱۲:۳۱   + ۲۷ سایت دیگر  
فارس: براساس آمارهای رسمی سهامداران در سال 99 بالغ بر 17 هزار میلیارد تومان از محل مالیات نقل و انتقال سهام در بازار سرمایه درآمد به دولت پرداختند. این رقم به تنهایی معادل 9 درصد از کل مالیات وصولی سال 1399 است. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
در بورس 160میلیارد تومان دارا یکم و 140میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 230میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 110میلیارد تومان بود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۵:۲۴   + ۷ سایت دیگر  
ارزش سهام عدالت 11 فروردین 1400 و ارزش دارا یکم 11 فروردین 1400 رو به کاهش گذاشت. سهام عدالت و دارا یکم به ترتیب 1.4 و 3.1 درصد کاهش پیدا کرد
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۶:۰۵    
در بورس امروز 155میلیارد تومان دارا یکم و 255میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به 880میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 112میلیارد تومان بود.
کاماپرس   ۱۴۰۰/۰۱/۱۰ - ۱۵:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس در معاملات امروز بازار سهام با افت 3 هزار و 799 واحدی در ارتفاع یک میلیون 303 هزار واحد قرار گرفت. به گزارش کاماپرس، بازار سهام امروز هم به رنگ سبز در نیامد تا شاخص کل بورس با ریزش همراه باشد. سه نماد فارس، فملی و تاپیکو نقش مهمی در ریزش شاخص بورس داشتند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۶:۱۲    
در بورس امروز 200میلیارد تومان دارا یکم و 120میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به 840میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 130میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۵۹    
در بورس امروز 173میلیارد تومان دارا یکم و 256میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 110میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 36میلیارد تومان بود.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۱/۰۷ - ۱۶:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: ارزش دارا یکم در معاملات امروز شنبه 7 فروردین ماه را مشاهده کنید.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
در حالی که در چند ماه اخیر حمایت های زیادی از صندوق های دولتی شد اما دارا یکم باز هم با نزولی زیاد در سال 99 به کار خود پایان داد.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۲۲:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
ارزش دارا یکم در پایان معاملات امروز با افزایش 0.15 درصدی همراه شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۷ - ۱۷:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
در بورس امروز 280میلیارد تومان دارا یکم و 500میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 144میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقیقی در این صندوق ها 125میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۶ - ۱۶:۵۴   + ۲ سایت دیگر  
در بورس امروز 500میلیارد تومان دارا یکم و 575میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 483میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 230میلیارد تومان بود.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۷:۳۲   + ۱۶ سایت دیگر  
شاخص بورس در پایان معاملات امروز 25 اسفند ماه با رشد 9 هزار واحدی همراه بود و ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی با رشد 1.4 درصدی بیش از 117 هزار تومان افزایش یافت و به حدود 8 میلیون و 457 هزار تومان رسید. ...
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۷:۰۶    
ارزش صندوق etf دارا یکم امروز دوشنبه 25 اسفند مشخص شد و آنالیز قیمت هر سهم سهام دولتی در این خبر ارائه می شود. در پایان روز ارزش هر واحد از دارایکم کاهش یافت و نسبت به روز گذشته با کاهش 2.46 درصدی معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۶:۱۵    
در بورس امروز 381میلیارد تومان دارا یکم و 513میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 173میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 187میلیارد تومان بود.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۱۱:۰۹   + ۵ سایت دیگر  
قلم | qalamna.ir : گروه اقتصادی: چند ماه از انجام پذیره نویسی اولیه صندوق های سرمایه گذاری دولتی در بورس می گذرد، اما آمار ها نشان می دهد حتی سرمایه گذاران دومین صندوق سرمایه گذاری دولتی، موسوم به پالایش یکم، بخشی از اصل سرمایه خود را هم از دست داده اند. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۳ - ۱۷:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 580میلیارد تومان دارا یکم و 870 میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 900میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 235میلیارد تومان بود.
تجارت نیوز   ۱۳۹۹/۱۲/۲۱ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
شاخص بازار، معاملات این هفته را با یک روند نوسانی اما صعودی به پایان رساند. با توجه به روند صعودی شاخص بازار صندوق های دولتی (دار یکم) در جریان معاملات این هفته روند صعودی را پشت سر گذاشت.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۷:۲۹    
در بورس امروز 471میلیارد تومان دارا یکم و 330میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به هزار و 740میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 170میلیارد تومان بود.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۲۰ - ۱۵:۰۰   + ۸ سایت دیگر  
اقتصادی رکنا: ارزش دارا یکم ، ارزش پالایشی یکم و ارزش سهام عدالت در بورس امروز چهارشنبه 20 اسفند ماه را مشاهده کنید.
رویداد 24   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۵۵   + ۱۶ سایت دیگر  
در پایان معاملات امروز بازار بورس ارزش سهام عدالت حدود 8 میلیون و 75 هزار تومان رسید.
راهبرد معاصر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
ارزش صندوق etf دارا یکم امروز سه شنبه 19 اسفند مشخص شد و آنالیز قیمت هر سهم سهام دولتی در این خبر ارائه می شود. در پایان روز ارزش هر واحد از دارایکم کاهش یافت و نسبت به روز گذشته با کاهش 3.04 درصدی معامله شد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۶:۲۲    
در بورس امروز 500میلیارد تومان دارا یکم و هزار و 170میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 750میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 53میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۸:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
در بورس امروز 572میلیارد تومان دارا یکم و 960میلیارد تومان پالایشی یکم خرید و فروش شد، معاملات صندوق های قابل معامله به دو هزار و 470میلیارد تومان رسید و مازاد سرمایه گذاری اشخاص حقوقی در این صندوق ها 123میلیارد تومان بود.
اقتصاد آنلاین / روز نو   ۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۰۲:۱۸   + ۲۰ سایت دیگر  
ارزش 60درصد قابل فروش سبد 532هزار تومانی سهام عدالت به 6 میلیون و 553هزار تومان رسیده است. ( منبع )
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۵:۲۳    
اقتصادی رکنا: ارزش روز دارا یکم در معاملات امروز بازار سهام نسبت به روز گذشته افزایش یافت.