پنجشنبه ۱۸ آذرساعت ۰۸:۴۷Dec 2021 9
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوراق»

اقتصاد آنلاین / قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
در برنامه هفتم توسعه درباره خوراک پتروشیمی ها، قیمت خوراک و حمایت هایی که لازم است از سرمایه گذاران پتروشیمی ها، پترو پالایشی ها و صنایع پایین دستی به عمل آید، طرح های خوبی وجود دارد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۹:۲۸    
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری افتخار سهام عنوان کرد: بحث فشاری که در خصوص کسری بودجه و سهم بازار وجود دارد، باز می گردد به این موضوع که چه مقدار اوراق منتشر خواهد شد و نرخ آن چقدر است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۸:۴۲   + ۳ سایت دیگر  
رییس هیات تحقیق و تفحص از سازمان بورس و اوراق بهادار، از آغاز جلسات این هیات از روز یکشنبه هفته آینده خبر داد و گفت: که مجلس در زمینه حمایت از سهامداران بورسی، به دولت کمک خواهد کرد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۴۸    
اقتصادنیوز: بیست و دومین مرحله از خرید اوراق بدهی دولتی توسط بانک ها و نهادهای سرمایه ای سپری شده و طی آن نهادهای مالی برای دومین هفته متوالی هیچ خریدی را در این بازار ثبت نکردند.
اقتصاد آنلاین / ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۵۲   + ۱۱ سایت دیگر  
مدیر روابط عمومی سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: با توجه به پیگیری های روزانه ریاست سازمان بوس و اوراق بهادار، نخستین گام از اصلاح قیمت ها برداشته شد و این فرایند به جز صنعت خودرو در سایر صنایع هم ادامه خواهد داشت.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا اعلام کرد که تحقیقاتی را درباره تخلف شرکت تسلا در تولید پنل های خورشیدی بر اساس یک سوت زنی به جریان انداخته است.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۵:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش ایرنا، در معاملات امروز بیش از چهار میلیارد و 800 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 33 هزار و 462 میلیارد ریال داد و ستد شد. همچنین شاخص کل (هم وزن) با 2 هزار و 444 واحد افزایش به 363 هزار و 586 واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با یک هزار و 538 واحد رشد به 228 هزار و 783 واحد رسید. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
اهواز - ایرنا - لایحه انتشار 2 هزار میلیارد ریال اوراق مشارکت به منظور خرید 50 دستگاه اتوبوس روز چهارشنبه در صحن علنی شورای اسلامی شهر اهواز به تصویب رسید.
شادا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
مدیرکل امور مالیاتی استان سمنان ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی را گامی مؤثر در جهت تحکیم حقوق شهروندی و تسهیل امور مؤدیان مالیاتی برشمرد.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۵    
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 11349 واحدی معادل 0.85 درصدی به یک میلیون و 349 هزار و 364 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 73 واحدی به 19 هزار و 176 واحد رسید.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 11349 واحدی معادل 0.85 درصدی به یک میلیون و 349 هزار و 364 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 73 واحدی به 19 هزار و 176 واحد رسید.
چند ثانیه   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۴:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
-دولت 11 میلیارد دلار در 8 ماه نخست سال 1400 پرداخت کرده و بابت آن 46 هزار میلیارد تومان معادل ریال دریافت کرده است که اگر با نرخ نیما به بازار عرضه می کرد بابت آن 250 هزار میلیارد تومان دریافت می کرد و مشکل کسری بودجه هم حل می شد و نیازی به فروش اوراق نبود که بر بورس اثر منفی گذاشته و سهامداران را ...
اقتصاد آنلاین / شعار سال   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۷:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
بیست و دومین مرحله حراج اوراق بدهی امروز با عرضه 5هزار و 840میلیارد تومان از این اوراق برگزار شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۸    
در سال 99، دولت نزدیک به 183 هزار میلیارد تومان از طریق اوراق مرابحه عام با سهم 59 درصد، اسناد خزانه با سهم 20 درصد و الباقی از طریق اوراق منفعت و سلف موازی تأمین مالی کرده است.
تازه نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات امروز 17 آذر 1400 با رشد بیش از 11 هزار واحدی به سطح یک میلیون و 349 هزار واحدی رسید.
جماران   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
گروه اقتصاد و درآمد جی پلاس: امروز (17 آذر 1400)، ارزش سهام عدالت 490 هزارتومانی با افزایش 99 هزار تومانی نسبت به روز گذشته به 9 میلیون و 239 هزار تومان رسید. ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۳:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز 0.85درصد، شاخص هم وزن نیز 0.7درصد رشد کردند.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۷:۲۱   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: شاخص کل بورس امروز با افزایش 11 هزار و 349 واحد به رقم یک میلیون و 349 هزار و 365 واحد رسید و همچنین شاخص کل با معیار هم وزن امروز با افزایش 2 هزار و 444 واحد به رقم 363 هزار و 586 واحد رسید. ارزش بازار در بورس تهران به بیش از 5 میلیون و 393 هزار میلیارد تومان رسید. ...
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
در حالی که برخی از رسانه ها از احتمال افزایش 10 تا 18 درصدی قیمت خودرو در جلسه امروز ستاد تنظیم بازار خبر داده بودند، ایران خودرو و سایپا قیمت های جدید محصولات خود را برای آذر به سازمان بورس اعلام کرده اند. ...
پایگاه خبری تحلیلی گرو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۳۹   + ۴ سایت دیگر  
معاون اقتصادی ایران خودرو در نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش قیمت خودروهای این شرکت خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
مسئولان ایران خودرو و سایپا در نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار ، افزایش 18 درصدی قیمت محصولات خود را اعلام کردند.
خلیج فارس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۱۹    
به گزارش خلیج فارس؛ شهاب الدین شمس، معاون اقتصادی ایران خودرو در نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش قیمت خودروهای این شرکت خبر داد.
اسب بخار پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۲:۰۴   + ۱۳ سایت دیگر  
گروه صنعتی ایران خودرو قیمت پایه و کارخانه ای محصولات خود را برای آذر 1400 به سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرده است. به این ترتیب قیمت جدید خودروهای این خودروساز افزایش چند درصدی را تجربه نموده است. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۵۷   + ۱۵ سایت دیگر  
در حالی که سوددهی اوراق قرضه دولت آمریکا و ارزش دلار اندکی کاهش یافته است و توجه سرمایه گذاران معطوف آمارهای تورمی شده که قرار است این هفته منتشر شود و می تواند بر تصمیم فدرال رزرو در مورد زمان انقباضی شدن سیاست پولی اثر بگذارد، قیمت طلا امروز شاهد افزایش بود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۷    
معاون اقتصادی ایران خودرو در نامه ای به مدیر نظارت بر ناشران سازمان بورس و اوراق بهادار از افزایش قیمت خودروهای این شرکت خبر داد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۶   + ۲۴ سایت دیگر  
قیمت طلا در معاملات روز چهارشنبه بازار جهانی تحت تاثیر افت بازده اوراق خزانه و دلار آمریکا افزایش یافت.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۲۴    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان نیمه اول معاملات 0.3درصد رشد داشت، شاخص هم وزن نیز 0.3درصد صعود کرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان نیمه اول معاملات 0.3درصد رشد داشت، شاخص هم وزن نیز 0.3درصد صعود کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۳۷   + ۳ سایت دیگر  
ایسنا/کرمان مدیر کل امور مالیاتی استان کرمان از اجرای طرح ابلاغ الکترونیکی اوراق مالیاتی در استان خبر داد.
راه اندازی بورس بین الملل بعد از حدود سه سال از سوی مسئولان مطرح شده و به نظر می رسد این موضوع در شورای عالی مناطق آزاد و هیات مدیره سازمان بورس در حال بررسی است.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت 9 و 30دقیقه، 0.04د رصد و شاخص هم وزن 0.08درصد رشد کردند.
نبض بورس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
با توجه به پذیرش شرکت ذوب آهن اصفهان ذوب در شرکت بورس اوراق بهادار تهران، متوقف می شود.
اقتصاد آنلاین / ایلنا   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۱۱:۳۲   + ۴۸ سایت دیگر  
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: طبق مذاکرات انجام شده قرار است بورس کالای مشترک ایران و سوریه با همکاری مراجع ذیربط در دو کشور تاسیس و راه اندازی شود.
اقتصاد 24   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۹:۱۵   + ۱ سایت دیگر  
دولت با فروش اوراق نه تن ها به نفع اقتصاد نمی تواند کاری بکند و نمی تواند رشد کمی نقدینگی را کنترل کند بلکه درحال ضربه زدن به اقتصاد با آینده فروشی است.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۷    
سهامداران عزیز، باردیگر بر اساس تحلیل های تکنیکالی باید عنوان کنیم که اگر دولت از ضدیت با بورس دست بردارد، طبق پیش گشایش های گذشته باید عنوان کنیم که اواخر آذرماه یا نیمه نخست بهمن ماه انتهای این ابر سیاه بر شاخص کل خواهد بود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۳۷   + ۲ سایت دیگر  
به استناد بند 7 ماده 13 مکرر 2 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات اوراق بهادار در فرابورس ایران به اطلاع می رساند؛ با توجه به نیاز به بررسی وضعیت شفافیت اطلاعاتی ناشر، نماد معاملاتی حداکثر تا تاریخ 1400/09/30 تعلیق می شود.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۸:۲۲    
با توجه به عدم رفع ابهام وضعیت اطلاعاتی شرکت صنایع کشاورزی و کود زنجان، تعلیق نماد معاملاتی "زنجان" بنا به تشخیص سازمان بورس و اوراق بهادار حداکثر تا تاریخ 1400/09/30 ادامه می یابد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۷ - ۰۰:۰۹   + ۳۹ سایت دیگر  
بانک مرکزی : ضمن اعلام نتیجه بیست و دومین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال 1400 مورخ 16 آذر ماه، به اطلاع می رساند حراج بیست و سوم اوراق یاد شده در تاریخ 23 آذر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.
قم پرس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۱    
امیر تقی خان تجریشی امروز (دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به عملکرد رییس سابق سازمان بورس اظهار داشت: قالیباف اصل، رییس سابق سازمان بورس یکی از شناخته شده ترین افراد بازار سرمایه است که علاوه بر سکانداری شرکت بورس اوراق بهادار تهران به مدت 10 سال از سابقه عضویت در هیأت مدیره ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۳۸    
دو ماه از انتخاب عشقی به عنوان سکاندار سازمان بورس و اوراق بهادار می گذرد و عملکرد او در این مدت کوتاه با حواشی زیادی همراه بوده است.
رییس سازمان بورس و اوراق بهادار با اشاره به این که سودآوری شرکت های بورسی تا پایان سال ادامه دارد، از پیگیری این سازمان برای استفاده از منابع صندوق توسعه ملی در صندوق تثبیت بازار سرمایه خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۲:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز: در هفته بیست و دوم حراج اوراق بدهی در سال 1400 برای دومین هفته متوالی بانک ها مشارکتی نداشته و سهم آنها صفر بود. این در حالی است که نرخ سود فروش اوراق تا مرز 21.9 درصد بالارفته بود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۴۰    
اقتصاد نیوز : امروز حجم معاملات خرد اوراق بدهی دولتی در بازار ثانویه نسبت به آخرین روز معاملاتی با 24 درصد کاهش به 385 میلیارد تومان رسید. این معاملات روی 33 نماد اخزا و 7 نماد اراد انجام شد.
روز پلاس   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۲۲   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی ضمن اعلام نتیجه بیست و دومین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال 1400 از برگزاری حراج جدید در تاریخ 23 آذر ماه خبر داد.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۱:۱۶    
اقتصادنیوز: امروز 16 آذر 1400 روند معاملات اوراق بدهی دولت نزولی بود و به کانال 300 میلیاردی سقوط کرد.
روند بازار   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۰:۵۱   + ۴ سایت دیگر  
در پی کاهش قیمت اونس جهانی، قیمت طلا و سکه در بازار داخلی اعلام شد که بر این اساس قیمت طلا 18 عیار با اندکی کاهش همراه شد. به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ...
مدیر نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: آنچه که در حال حاضر برای تامین مالی از طریق اوراق بدهی انجام می شود بیشتر برای دولت و شرکت های مرتبط با دولت است و حدود 12 درصد آن به تامین مالی شرکتها اختصاص دارد.
ارانیکو   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۹:۲۳   + ۱۰ سایت دیگر  
بانک مرکزی اعلام کرد که در بیست و دومین حراج اوراق بدهی دولتی 6 هزار میلیارد اوراق فروخته شد.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۱۹:۱۶   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : هزینه هر برگ از اوراق تسهیلات بانک مسکن به اختصار تسه در تاریخ 15 آذر ماه سال جاری به 85 هزار و 510 تومان رسیده که بالاترین میزان این متغیر در بازه یک سال گذشته بوده است.