چهارشنبه ۱۳ مردادساعت ۰۵:۲۶Aug 2021 4
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اوراق»

موسسه مطالعاتی تحریریه   ۵ ساعت پیش    
حذف شرکت های چینی سودآور و با رشد سریع ممکن است بازدهی بسیاری از خانوارهای طبقه متوسط آمریکایی را که در صندوق های بازنشستگی سرمایه گذاری کرده اند، کاهش دهد و بورس های اوراق بهادار ایالات متحده سود تجاری خود را از دست دهند.
اقتصاد نیوز   ۵ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اقتصادنیوز : در هفته هایی که در سال 1400 حراج اوراق دولتی برگزار شده این هفته کمترین میزان خرید بانکها ثبت شد. این عمل می تواند نتیجه کاهش نرخ سود در این بازار باشد.
اقتصاد آنلاین   ۵ ساعت پیش    
میزان اوراق بدهی فروخته شده در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش 86 درصدی را نشان می دهد. ( منبع )
ارانیکو   ۷ ساعت پیش    
بانک مرکزی در اطلاعیه ای ضمن اعلام نتیجه دهمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال 1400 (مورخ 12 مرداد ماه)، , تاریخ حراج جدید اوراق یاد شده را 19 مرداد سال جاری اعلام کرد.
دهمین مرحله از فروش اوراق بدهی با فروش تنها 238 میلیارد تومان از این اوراق به پایان رسید که از این میزان 93 میلیارد توسط بانک ها و 145 میلیارد تومان در بازار سرمایه خریداری شد.
شفقنا   ۹ ساعت پیش   + ۳۶ سایت دیگر  
شفقنا- بانک مرکزی در اطلاعیه ای ضمن اعلام نتیجه دهمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال 1400 (مورخ 12 مرداد ماه)، , تاریخ حراج جدید اوراق یاد شده را 19 مرداد سال جاری اعلام کرد. ...
تازه ترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش تازه ترین ها به نقل از مهر به نقل از بانک مرکزی، متن اطلاعیه به این شرح است: همه نهادهای مالی متقاضی شرکت در این حراج می توانند سفارش های خود را در هر نماد به طور جداگانه ارسال کنند. حداقل حجم سفارش در هر یک از نمادهای مزبور 500 هزار ورقه است. ...
روند بازار   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
اگرچه کمیسیون بورس آمریکا گفته هنوز برنامه ای برای قانون گذاری رمزارزها ندارد اما رئیس کمیسیون بورس عقیده دارد رمزارزها باید قانونی شوند! به گزارش روند بازار به نقل از تجارت نیوز ، رئیس کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا عقیده دارد که باید برای بازار رمزارزها مقررات مشخص وضع شود. ...
بانک مرکزی ضمن اعلام نتیجه دهمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال 1400 از برگزاری حراج جدید اوراق در تاریخ 19 مرداد خبر داد.
بانک مرکزی در اطلاعیه ای ضمن اعلام نتیجه دهمین مرحله از حراج اوراق مالی اسلامی دولتی در سال 1400 (مورخ 12 مرداد ماه)، , تاریخ حراج جدید اوراق یاد شده را 19 مرداد سال جاری اعلام کرد.
بانک مرکزی با اعلام دلایل اصلی رشد 6.6 درصدی نقدینگی و پایه پولی در سه ماه اول از فروش تنها 2.6 هزار میلیارد تومان اوراق مالی از 25 هزار میلیارد تومان عرضه شده خبر داد . ...
وبینار تخصصی بررسی چشم انداز صنعت برق، فرصت ها و تهدیدها، با نگاهی به ظرفیت های بازار سرمایه با همت بورس انرژی ایران و مرکز مالی ایران، برگزار شد.
بورس نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۷:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
در جلسه معاملاتی روزگذشته در بازار سایر اوراق بهادار قابل معامله بورس انرژی ایران و در تابلوی اوراق گواهی ظرفیت، 10 هزار و 500 ورقه گواهی ظرفیت نقدی با ارزش 221 میلیارد و 67 میلیون ریال معامله شد.
رویداد ایران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
اطلاعات دقیق از آخرین ارزش اوراق مسکن در روند معاملات امروز بازار سرمایه به شرح زیر است: - امتیاز تسهیلات مسکن مرداد 98 (نماد تسه 98051)، روز گذشته 592 هزار و 530 ریال، امروز 591 هزار و 81 ریال و قیمت عرضه آن 600 هزار ریال است. ...
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۵۹    
ارزش اوراق مسکن در روند معاملات امروز بازار سرمایه، تغییراتی را تجربه کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۵:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم نهاوند در مجلس شورای اسلامی گفت: 100 میلیارد تومان اعتبار مازاد از محل انتشار اوراق خزانه اسلامی برای تسریع در تکمیل محورهای مواصلاتی نهاوند به این شهرستان اختصاص داده شد.
بازار سرمایه طی سال گذشته، 680 هزار میلیارد تومان تامین مالی برای اقتصاد کشور رقم زده است. این مبلغ از سه حوزه تامین منابع مالی سرمایه ای، تامین مالی بدهی و تامین مالی از طریق صندوق های سرمایه گذاری بوده است ...
الف   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۴۸   + ۱ سایت دیگر  
در معاملات امروز سه شنبه بیش از 6 میلیارد و 966 میلیون سهم، حق تقدم و اوراق بهادار به ارزش 47 هزار و 296 میلیارد ریال داد و ستد شد. همچنین شاخص کل (هم وزن) با 230 واحد کاهش به 400 هزار و 690 واحد و شاخص قیمت (هم وزن) با 145 واحد افت به 253 هزار و 218 واحد رسید ...
انتخاب   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۴:۱۰   + ۳ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار تهران امروز دوشنبه 12 مرداد 1400 با رشد 17 هزارو 716 واحدی به عدد یک میلیون و 375 هزار واحد رسید.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۴۱    
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 17716 واحدی معادل 1.30 درصد به یک میلیون و 375 هزار و 612 واحد رسید.
ایبنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با افزایش 17716 واحدی معادل 1.30 درصد به یک میلیون و 375 هزار و 612 واحد رسید. همچنین در فرابورس شاخص کل با رشد 43 واحدی به 19 هزار و 913 واحد رسید.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۳:۲۰    
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات امروز 1.3درصد رشد داشت، شاخص هم وزن نیز 0.6درصد نزول پیدا کرد.
کارنامه بورس انرژی در تامین مالی صنعت برق شامل معامله بیش از یک میلیون و چهارصد هزار ورقه گواهی ظرفیت به ارزش 15,695 میلیارد ریال، 23 350 میلیارد ریال از طریق انتشار اوراق سلف موازی استاندارد برق و 1000 میلیارد ریالی از طریق پذیره نویسی صندوق سرمایه گذاری پروژه است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۵   + ۳ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار تهران امروز دوشنبه 12 مرداد 1400 با رشد 17 هزارو 716 واحدی به عدد یک میلیون و 375 هزار واحد رسید.
تجارت امروز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۵۱   + ۱۰ سایت دیگر  
عملیات بازار باز و فروش اوراق بهادار، راهکاری برای کنترل تورم است که با اجرای آن می توان منابع مالی را با هزینه های کمتر تامین کرد؛ هر چند که به دلیل تشدید تحریم ها و ضربه های اقتصادی شیوع کرونا، دستیابی به اهداف کنترل تورم به طور کامل محقق نشد.
نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۳۴   + ۳۵ سایت دیگر  
نقدینه - بانک رفاه کارگران از آغاز طرح "میزکار کارگزاری" و پرداخت تسهیلات به شرکت های کارگزاری فعال در بازار بورس اوراق بهادار خبر داد. به گزارش پایگاه خبری نقدینه ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۲:۲۰   + ۲۷ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون سهامداران نباید هیجان زده وارد بورس شوند، چرا قیمت جهانی طلا پایین رفت؟ افت خفیف دلار در معاملات جهانی، برآورد جدید از ارزش بازار جهانی ارز های دیجیتالی، امسال چند میلیارد تومان مشوق صادراتی پرداخت خواهد شد؟ و مالیات خانه های لوکس معطل تدوین آیین نامه را در بر دارد.
ایمنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
شهردار اصفهان با بیان این که در این دوره مدیریت شهری توانستیم روشی جدید در کشور برای شهرداری ها جهت تأمین منابع مالی ایجاد کنیم، گفت: در گذشته اوراق مشارکت تنها به مترو اختصاص می یافت، از این رو با مراجعه به مجلس و دولت دو سال پیش موفق به استفاده از این اعتبارات برای نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شدیم.
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۱:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران در پایان نیمه اول معاملات 0.8درصد رشد داشت اما شاخص هم وزن 0.1درصد نزول کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۶   + ۷ سایت دیگر  
مدیرعامل بیمه اتکایی امین با اعلام خبر ارتقاء نماد شرکت بیمه اتکایی امین از بازار فرابورس به بازار اصلی بورس اوراق بهادار تهران، گفت: سهم شرکتهای غیر دولتی از بازار بیمه اتکایی تنها 7 درصد است.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۲    
یک شرکت کارگزاری در تهران آگهی استخدام کارشناس پذیرش اوراق منتشر کرد.
اقتصاد آنلاین / نقدینه   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۱۰   + ۲۳ سایت دیگر  
ارزش دلار مقابل برخی ارزها کاهش یافت.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۱۰:۳۷   + ۱ سایت دیگر  
دولت تدبیر و امید با حواشی فراوان به دوران ریاست هشت ساله اش پایان داد و قرار است پنجشنبه سیزدهم مرداد مراسم تحلیف ریاست جمهوری سید ابراهیم رییسی به عنوان رییس دولت سیزدهم برگزار شود ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران تا ساعت 9 و 30دقیقه، 0.1 درصد رشد داشت و شاخص کل هم وزن با کاهش 0.01درصدی مواجه شد.
صدای بورس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۹:۳۷    
یک شرکت کارگزاری در تهران آگهی استخدام کارشناس پذیرش اوراق بهادار-آقا منتشر کرد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۸:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
کارشناس بازار سرمایه گفت: اوراق بهادار صکوک، منابع مالی را با پشتوانه ترازنامه و دارایی های فیزیکی شرکت های خاص جذب می کند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۶:۵۷   + ۱۱ سایت دیگر  
پرداخت سود سپرده از محل خلق و جذب سپرده جدید، تبدیل تسهیلات معوق به اسناد دریافتنی، افزایش ذخیر ه گیری بابت مطالبات معوق و خرید اوراق بدهی دولت از جمله دلایل کاهش نسبت سپرده به تسهیلات بانکی است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
هومن عمیدی کارشناس بازار سرمایه دستورالعمل های معاملاتی تهیه شده توسط سازمان بورس اوراق بهادار در سنوات گذشته تا به امروز، همگی تقریبا از یکسری مشکلات ساختاری رنج می برد که در دیگر بازارهای مالی دنیا چنین موارد و نقاط ضعفی کمتر مشاهده می شود.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۹    
الهه ظفری کارشناس بازار سرمایه در بورس اوراق بهادار و فرابورس، نماد معاملاتی شرکت های پذیرفته شده همیشه برای معامله مجاز نیستند و بنا به دلایل متفاوتی ممکن است وضعیت معاملاتی آنها تغییر کند و درحالت غیرقابل معامله به طور کلی یا به صورت خاص قرار گیرند ...
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۵/۱۲ - ۰۰:۰۹    
طی سال های 1827 تا 1855 اوراق و نامه هایی توسط برادران چارلز و ادوارد برجیس، پسران هنری برجیس، بانکدار، اقتصاددان و مولف انگلیسی نوشته شده است. این نامه ها که خانم توماس فولجامب برجیس، اهل نیویورک آنها را به کتابخانه این شهر اهدا کرده است ...
اتاق نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۲۰:۲۱   + ۳ سایت دیگر  
برخی دارایی ها سپر تورم محسوب می شوند. به این معنی که متناسب با تورم ارزش آنها بالا می رود. دارایی هایی مانند سهام، ساختمان، زمین، طلا و... در این دسته دارایی ها قرار می گیرند؛ اما برخی دیگر از دارایی ها مانند اوراق مشارکت، سپرده های بانکی و... متناسب با تورم افزایش پیدا نمی کنند ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۸:۵۳    
رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: فقط در دولت کنونی شاخص بدهی خارجی ما افزایش پیدا نکرده است که دلیل آن عدم امکان ایجاد بدهی بوده است.دولت روحانی با انتشار اوراق، بدهی زیادی را برجای گذاشته است، دولت سال گذشته 174 همت اوراق فروخته است.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۹   + ۱ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز : نرخ های سود در بازار بدهی روند نزولی را در پیش گرفته اند که نشان از افزایش نقدینگی در بازار دارد.
انصاف نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۳۲    
دیجیاتو نوشت: مالزی جدیدترین کشوری است که به جنگ بایننس می رود، چرا که مقامات رگولاتوری این کشور این صرافی را به فعالیت غیرقانونی در مالزی متهم کرده و خواستار توقف کلیه فعالیت های آن شده اند. ...
تازه ترین آمارهای منتشر شده از سوی شرکت سپرده گذاری مرکزی اوراق بهادار و تسویه وجوه نشان می دهد که در تیر ماه سال جاری 112 هزار و 263 احراز هویت در سامانه سجام صورت گرفته است.
شما نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۷:۰۴   + ۳۱ سایت دیگر  
مدیر امور طرح و برنامه بانک مسکن گفت: زوجین برای دریافت تسهیلات 200 میلیون تومانی مسکن، باید 400 برگه اوراق خریداری کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
شاخص کل بورس اوراق بهادار با کاهش 2347 واحدی معادل 0.17 درصد به یک میلیون و 357 هزار و 899 واحد رسید.
ایران اکونومیست   ۱۴۰۰/۰۵/۱۱ - ۱۶:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
بورس اوراق بهادار تهران امروز گرچه در ساعات اولیه با رشد خوبی روبه رو شد، اما از میانه بازار رو به کاهش گذاشته و در نهایت با عقب نشینی 2277 واحد به رقم یک میلیون و 357 هزار و 969 واحد رسید. همچنین شاخص کل با معیار هموزن امروز با کاهش 1126 واحد به رقم 400 هزار و 920 واحد رسید. ...