دوشنبه ۲۰ اردیبهشتساعت ۱۲:۰۰May 2021 10
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «اطفای»

باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۳۲    
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی 11 عملیات اطفای حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
روزنامه سپهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۴۷    
سپهرغرب، گروه زیست بوم - طاهره ترابی مهوش: مدیرکل دفتر حفاظت و حمایت منابع طبیعی سازمان حفاظت از منابع طبیعی و آبخیزداری کشور با بیان اینکه از سال گذشت بحث تقویت حفاظت از منابع طبیعی در ابعاد مختلف فنی، عملیاتی، اجرایی و تجهیزاتی در دستور کار این سازمان بوده و هست ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۰۱:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
بوشهر - آتش سوزی در منطقه کوهستانی گیسکان شهرستان دشتستان همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش نشانان اهوازی 14 عملیات اطفای حریق و امداد و نجات را در 24 ساعت گذشته انجام دادند.
خودرو تک   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۱۹   + ۴ سایت دیگر  
یک کمپانی نروژی به نام Bridgehill محصولی بسیار کاربردی را معرفی کرده که در واقع یک پتوی مخصوص اطفا حریق خودرو است. به گزارش خودروتک به نقل از عصر ایران- کنترل آتش سوزی خودرو و پایان دادن به آن با توجه به وجود باک حاوی بنزین و بسیاری از مواد اشتعال زای دیگر جز خطرناک ترین عملیات های اطفا حریق ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۷:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
به دنبال آتش سوزی گسترده در شهرک صنعتی لیا، یک کارشناسان حفاظت فنی و بهداشت کار هشدار داد که در فاصله ی حدود 30 الی 40 متر کانون حریق، مخازن اتیلن اکساید وجود دارد که می تواند شدت تخریب بسیار بالایی را به جای گذارد.
پایگاه خبری قلم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۳:۳۶   + ۳۳ سایت دیگر  
قزوین -/قلم- مدیر کل مدیریت بحران استانداری قزوین گفت: انفجار مهیب در شرکت تاژ قزوین تلفات جانی به همراه نداشته و آتشنشانان در حال اطفای حریق هستند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۱:۵۶   + ۱ سایت دیگر  
سمنان- مدیرکل منابع طبیعی استان سمنان از فعالیت 14 گانه برای حراست و حفاظت بیشتر از عرصه منابع طبیعی در استان خبر داد و گفت: تجهیزات اطفای حریق در منابع طبیعی استان تأمین می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۸    
هنوز زمان زیادی از آتش سوزی کوه های گُرم جهرم نگذشته است، عرصه هایی که چند روز در آتش سوختند و هزینه های زیادی برای اطفای شان صرف شد، از فعالیت شبانه روزی نیروی انسانی گرفته تا هزینه های مادی، آتشی که تا حد زیادی دقت انسان را می طلبد که بتوان از بروز آن پیشگیری کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۰۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
امسال سیستم اطفای حریق ساختمان ها ی تهران به سامانه آتش نشانی متصل می شود.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۷:۰۹   + ۷ سایت دیگر  
یک برج 19 طبقه در لندن گرفتار حریق شد. به گزارش ایسنا، نیروهای آتش نشان در لندن در تلاش برای اطفای حریق در یک ساختمان 19 طبقه در شرق این شهر هستند و طبق تصاویر منتشر شده از محل حادثه دود در بخشهایی از طبقات هشتم تا دهم مشاهده می شود. ...
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۱۵:۰۵   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا – منابع خبری انگلیس روز جمعه گزارش دادند که یک دستگاه ساختمان 19 طبقه واقع در شرق لندن که روکش آن مشابه برج سوخته گرنفل است دچار حریق شده است. به گزارش ایرنا، تارنمای دیلی میل گزارش داد که بالغ بر 100 آتش نشان و 20 خودروی آتش نشانی به محل حادثه اعزام شده و مشغول اطفای حریق هستند. ...
تازه ترین ها   ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ - ۰۶:۵۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش مهر به نقل از روسیا الیوم ، منابع خبری از وقوع یک آتش سوزی گسترده در بازاری در مرکز بغداد پایتخت عراق خبر دادند. بر اساس این گزارش، این آتش سوزی پنج شنبه شب در بازاری در منطقه النهضه در مرکز بغداد روی داده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۱۹:۰۶   + ۳ سایت دیگر  
استاندار قم در پیامی از فداکاری آتش نشانان در اطفای حریق واحد صنعتی تولید الکل در قم قدردانی کرد.
ماین نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۵ - ۰۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گروه معادن سنگ آهن - با استفاده از تخصص مهندسان شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیستم اعلام و اطفای حریق پیشرفته در این کارخانه مورد بهره برداری قرار گرفت.
سبلان ما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۴ - ۲۰:۰۵   + ۸ سایت دیگر  
به گزارش سبلان ما ، موسی پناهی ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با دریافت گزارشی از طریق سامانه 125 مبنی بر وقوع آتش سوزی در یک واحد مرغداری در روستای نصیرآباد مشگین شهر، ماموران آتش نشانی شهرستان در کمترین زمان به محل حادثه اعزام شدند. ...
شهر بیست   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۲۱:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری قم گفت: دپوی پنبه و مواد قابل اشتعال منجر به آتش سوزی یک واحد مسکونی سه طبقه در خیابان 24 متری آیت الله کاشانی شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۴:۵۳   + ۱۰ سایت دیگر  
ایلام-استاندار ایلام گفت: با توجه به شرایط کوهستانی، ایلام نیازمند استقرار یک فروند بالگرد برای اطفای حریق است.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۰:۱۵   + ۳ سایت دیگر  
اسکای نیوز عربی : بنابر اعلام منابع رسانه ای اسرائیل آتش سوزی گسترده ای در نزدیکی فرودگاه بین المللی بن گوریون در سرزمین های اشغالی به وقوع پیوسته است. این آتش سوزی در منطقه کشاورزی نزدیک فرودگاه بن گوریون در اراضی اشغالی رخ داده است ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۷:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
آتش نشانان در آتش سوزی اتاقک موجود در پشت بام یک منزل مسکونی با اطفای به موقع حریق مانع سرایت آتش سوزی به فضای داخلی منزل شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۶:۱۳   + ۹ سایت دیگر  
تبریز- ایرنا- مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری آذربایجان شرقی اعلام کرد: مدیریت اطفای حریق احتمالی جنگل های استان بر اساس شهرستان های واقع در محدوده های جنگلی با اداره کل حفاظت محیط زیست تقسیم بندی شده است.
پایگاه خبری نما   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۵:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش نما ، پس از اعلام حریق در کارخانه صنایع شیمی مولدان شهرک شکوهیه قم در ساعت 6:2 صبح یکشنبه به آتش نشانی قم، بلافاصله نیروهای آتش نشان با 20 خودروی سنگین به محل حادثه که 12 کیلومتر با قم فاصله دارد، اعزام شدند. ...
صبحانه انلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۳:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
تصویری از ماشین آتش نشانی که در حین اطفای حریق در شهرک شکوهیه قم طعمه آتش شد
دیار جنوب   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۲:۵۹   + ۴ سایت دیگر  
اطفای حریق به صورت کامل انجام شده و همکاران آتش نشانی قم، در حال لکه گیری محل حادثه هستند. به گزارش دیارجنوب ، در ساعات اولیه صبح امروز، آتش سوزی مهیبی در یکی از کارخانجات الکل سازی شهرک شکوهیه قم اتفاق افتاد که در نتیجه آن 150 نیروی آتش نشان به محل حادثه اعزام شدند. ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۱۱:۱۳   + ۴ سایت دیگر  
ساعت 6:00 صبح یکشنبه (12 اردیبهشت) خبر آتش سوزی در کارخانه مولدان صنایع شیمیایی در شکوهیه قم اعلام شد. با وجود وسعت حریق و انفجار در مخازن شیمیایی، با تلاش آتش نشانان اجازه سرایت به مخازن الکل داده نشد، ولی وجود مواد شیمیایی منجر به انفجارهایی در محل شد. ساعاتی بعد، آتش کنترل و اطفای حریق صورت گرفت.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۵۵   + ۹ سایت دیگر  
سخنگوی آتش نشانی گفت: هم اکنون حریق در شهرک صنعتی شکوهیه قم اطفاء شده و در حال لکه گیری هستیم.
برترین ها / شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۴۳   + ۷۷ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: سخنگوی آتش نشانی از اطفای حریق در شهرک صنعتی شکوهیه قم در محل شرکت مولدان خبر داد. "حمید کریمی" از حضور بیش از صد آتش نشان برای مهار آتش سوزی در کارخانه مولدان صنایع شیمی قم خبر داد. ...
اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۲ - ۰۹:۰۸   + ۱۱ سایت دیگر  
گزارش های اولیه حاکی از آن است که چندین کارخانه همزمان در حال سوختن هستند و چند تن نیز کشته و مجروح شده اند. آتش تا کنار جاده پیش آمده و تعداد زیادی از خودروهای آتش نشانی و امدادی در محل حاضر بوده و در حال اطفای حریق و امدادرسانی هستند.
حوزه   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۵۵    
حوزه/ آتش نشانانی که برای اطفای حریق در رستوران برادران حلال در محوطه دانشگاه تگزاس در شهر آستین حاضر شدند؛ این آتش سوزی را تصادفی تلقی کردند. خوشبختانه کسی در این حادثه آسیب ندیده است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۰۸:۱۸   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - "محسن لک" آتش نشان 41 ساله غرب استان تهران حین عملیات اطفای حریق در شهرک اندیشه شهریار جان خود را از دست داد.
المیادین از وقوع آتش سوزی بزرگی در پالایشگاه های نفت حیفا خبر داد. شیر کنترل یکی از لوله های تاسیسات از کار افتاده بود که در نتیجه آن آتش سوزی رخ داده و پرسنل آتش نشانی و تاسیسات مشکل را رفع کرده و آتش سوزی مهار شده است.
دیده بان البرز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۳۸    
آتش نشان شهر اندیشه طی عملیات اطفای حریق یک واحد مسکونی دچار سوختگی شدید شد و ساعاتی پیش به شهادت رسید.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۳:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
گروه استان ها - مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهر اندیشه گفت: یکی از نیروهای زبده و فداکار این سازمان در حین انجام مأموریت و اطفای حریق به درجه پرفیض شهادت نائل آمد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۲۲:۵۴   + ۳ سایت دیگر  
محسن لک یکی از پرسنل سازمان آتش نشانی اندیشه، در جریان عملیات اطفای حریق واحد مسکونی طبق گفته های اولیه بر اثر شدت و دود ناشی از حریق به بیمارستان منتقل شد و به شهادت رسید.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۰ - ۱۶:۲۰   + ۴ سایت دیگر  
اصفهان - ایرنا - مدیر سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بهارستان اصفهان از اطفای آتش سوزی گسترده در کارخانه کاغذسازی این شهر خبر داد و گفت: این حادثه هیچ مصدومی نداشت.
باشت نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۱:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
حکمتیان مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد از تحویل بخشی از اقلام اطفای حریق در اردیبهشت ماه امسال خبر داد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۹ - ۱۰:۳۹   + ۷ سایت دیگر  
آتش بُر یعنی ایجاد شیارهایی به عرض 4 تا 6 متر با استفاده از ماشین آلات سنگین که ضمن قطع پیشروی حریق با ایجاد فاصله، برای اطفای حریق آسان تر و دسترسی سریعتر به محل آتش سوزی انجام می شود.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۳:۱۵   + ۷ سایت دیگر  
گچساران- ایرنا- مانور بزرگ اطفای حریق امروز چهارشنبه هشتم اردیبهشت با حضورامدادگران و دستگاه های اجرایی متولی در جنگل و مراتع شهرستان باشت برگزار شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۸:۵۳   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سرپرست معاونت خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه 2 تهران اعلام کرد: احداث آتش بُر و تشکیل تیم های اطفای حریق در نقاط پرخطر از جمله باغات و بوستان های این منطقه در دستور کار قرار گرفت.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۳:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
در عملیات اطفاء حریق آتش سوزی شب گذشته ساختمان کوی فردوس، دو تن از آتش نشانان مصدوم شدند.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۴   + ۱۱ سایت دیگر  
در پی اعلام وقوع آتش سوزی گسترده در بخشی از بازار خشکبار مصلی مشهد، در شامگاه سه شنبه 7 اردیبهشت 1400 بیش از 100 آتش نشان به همراه 28 خودرو سبک و سنگین و تانکر های پشتیبانی برای اطفای حریق به محل حادثه اعزام شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۲۳    
مدیرکل محیط زیست استان ایلام از فعال شدن 15 اکیپ فعال اطفای حریق در این استان خبر داد.
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۱:۱۱   + ۱۹ سایت دیگر  
شهردار مشهد در پست اینستاگرامی خود ضمن عذرخواهی از دو آتش نشان آسیب دیده در حین ماموریت، گفت: متاسفانه موارد اهانت از سوی افراد خسارت دیده به همکاران ما زیاد است، ولی این که این چنین ضرب و شتمی شکل بگیرد، بی انصافی در حق زحمات همکاران عزیزم است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۸:۴۵    
طبیعت دوستان فراشبندی 5 دستگاه دمنده اطفاء حریق به منابع طبیعی فراشبند اهداء کردند
برترین ها / پارسینه   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۰:۱۰   + ۵ سایت دیگر  
ایرنا: مدیر روابط عمومی سازمان آتش نشانی مشهد از وقوع حریق در بازار خشکبار منطقه مصلای این شهر خبر داد. آتشیار رضا حیدری سه شنبه شب افزود: این آتش سوزی که دقایقی قبل رخ داده است چندین غرفه از بازار را دربرگرفته و آتش نشانان در حال اطفای حریق هستند. ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۲۲:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
چندین غرفه در بازار خشکبار مصلی دچار حریق شده است. آتش نشانان در حال اطفای حریق هستند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۳:۱۳    
با توجه به آتش سوزی ارتفاعات کوه گُرم شهرستان خفر، فوری ترین نیاز ، ارسال بالگرد برای کمک به اطفای حریق است، حضور بالگرد هم برای انتقال نیروهای مردمی و هم تأمین آب و غذای نیروها ضروری است.
دانا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۲:۴۶   + ۳ سایت دیگر  
صبح زاگرس در راستای امیدآفرینی به جامعه هدف، تولید بسته های عکس نوشته خبر خوش را برای معرفی توسعه و خدمات جمهوری اسلامی به جامعه را در دستور کار خود قرار داده است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۱۴    
ایلام-مدیرکل محیط زیست ایلام با اشاره به شناسایی 30 کانون مستعد آتش سوزی در مناطق حفاظت شده ایلام، گفت: محیط زیست استان با فعال کردن 15 اکیپ برای اطفای حریق در حالت آماده باش است.