یکشنبه ۰۳ مردادساعت ۱۰:۳۰Jul 2021 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «دانشجو»

پانا   ۱ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران (پانا) - طرح کمند(کار، مهارت و نوآوری دختران دانشجو) یکی از طرح های اولویت دار دولت است و به گفته معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری این طرح تاکنون در 19 استان اجرا شده است. ...
باشگاه خبرنگاران   ۷ ساعت پیش    
رییس دانشگاه شیراز گفت: دختران دانشجو از استعدادها، مهارت ها و نوآوری های بسیاری برخوردار هستند که باید به آن ها کمک کنیم و این پتانسیل های بالقوه را بالفعل کنیم.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
دکتر معصومه ابتکار معاون امور زنان و خانواده رئیس جمهور،روز شنبه در آیین اختتامیه رویداد کمند، اظهار کرد: رویداد کمند حرکتی امیدآفرین و گشایش افق های تازه ای برای دختران دانشجو بود که امیدواریم که همه دانشگاه های کشور بتوانند این رویداد را اجرا کنند ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۷:۰۷   + ۲ سایت دیگر  
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی یاسوج در 13 رشته در مقاطع کاردانی و کارشناسی برای مهرماه 1400 دانشجو می پذیرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۵:۴۷    
کمیته تخصصی آموزش پزشکی انجمن علمی دانشجویی دانشگاه قزوین (اسکوم) کارگاه نیازهای مقدماتی یک دانشجو برای پژوهش را برگزار می کند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۳:۲۲   + ۱ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند از پذیرش دانشجو در چند رشته جدید در مجتمع آموزش عالی سلامت نهبندان در مهر امسال خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۱:۵۹    
رئیس اداره پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد عنوان کرد که 20 هزار دانشجو و دانش آموز در استان اصفهان در قالب 14 واحد دانشگاهی و 21 مدرسه در ترمی تحصیلی گذشته از خدمات آموزش مجازی این دانشگاه بهره مند شدند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۱۰:۲۴   + ۸ سایت دیگر  
براساس اعلام معاونت آموزشی وزارت علوم ساماندهی پذیرش دانشجو توسط دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی نظامی- انتظامی الزامی است.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر تا 8 مرداد ماه سال جاری ادامه دارد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۹:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
بنا بر اعلام معاونت دانشجویی دانشگاه الزهرا، این دانشگاه تا اطلاع ثانوی در خوابگاه های خود پذیرش دانشجو ندارد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۴۶   + ۶ سایت دیگر  
دوره کارشناسی ارشد اخلاق پزشکی مجازی/ترکیبی در دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری دانشگاه علوم پزشکی مجازی برگزار می شود.
ایثار   ۱۴۰۰/۰۵/۰۲ - ۰۸:۳۷    
سرپرست بنیاد شهید نهاوند در دیدار از خانواده های معظم شهدای دانشجو گفت: خانواده های معظم شهدا مایه آبرو و سربلندی کشور و انقلاب هستند و ما هر چه داریم از برکت خون شهدا و فداکاری ایثارگران است.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۸:۵۶   + ۲ سایت دیگر  
رکنا: پلیس هند از دستگیری دو مرد به جرم تجاوز جنسی به یک زن برای بار دوم خبر داد.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۴:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
براساس آخرین به روزرسانی مؤسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور، تمدید مجوز 19 مؤسسه اعزام دانشجو به خارج از کشور در دست بررسی قرار گرفت.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۳:۲۷   + ۸ سایت دیگر  
گروه استان ها - رئیس مجمع نمایندگان استان یزد در بازدید میدانی از پروژه زیرگذر رازی در بلوار دانشجو با تاکید بر ضرورت تامین سیمان مورد نیاز پروژه، از قول پیمانکار برای اجرای زیرگذر تا پایان دیماه امسال خبر داد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۵/۰۱ - ۱۱:۰۵    
دانشگاه آزاد اسلامی واحد آشتیان سال 1368 با گزینش 50 دانشجو در رشته علوم اجتماعی فعالیت خود را آغاز کرد.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۲۳:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
رکنا: پسر جوانی که با پوشش زنانه برای زنان در اماکن شلوغ ایجاد مزاحمت می کرد، دستگیر شد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۸:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
بسیاری از دروس دانشگاهی آموزش محور و حافظه محورند، و به ارتقاء توانایی و بینش علمی دانشجو نمی انجامد. دروس دانشگاهی باید به نحوی دانشجو را درگیر کند که توانایی تأثیرگذاری اجتماعی را در رشته خودش داشته باشد و به حل مسائل جامعه پرداخته و زمینه را برای یک اشتغال پویا و کارآفرینانه مهیا کند.
رییس مرکز سنجش آموزش پزشکی وزارت بهداشت از غیبت بیش از 40 درصد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد رشته های علوم پزشکی در اولین روز آزمون خبر داد و گفت: تعداد 16 هزار و 58 داوطلب در اولین روز آزمون ثبت نام کردند که 40 درصد آنها در جلسه آزمون غایب بودند.
شعار سال   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۱۰:۰۰   + ۲ سایت دیگر  
رییس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: نتیجه بررسی اعتراض ها در خصوص سختی و خارج از کتاب بودن تعدادی از سوال های کنکور 1400 در کارنامه اولیه نتایج آزمون سراسری اعمال خواهد شد، البته سوال های کنکور باید تفاوتی با سایر آزمون ها داشته باشد؛ چرا که سازمان سنجش آموزش کشور با برگزاری کنکور ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/گیلان رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی رشت، از آغاز پذیرش دانشجو در مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی رشت برای مهر 1400 خبر داد و گفت: مرکز علمی و کاربردی جهاد دانشگاهی رشت امسال برای نخستین بار در مرکز استان در مقطع کاردانی در رشته خبرنگاری دانشجو می پذیرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
خبرنامه دانشجویان ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۱ - ۰۴:۰۹    
در مسئولیت های سازمان سنجش تضاد منافع زیادی مشاهده می شود. به عنوان مثال رئیس این سازمان، دوست دیرینه خود را به عنوان مدیر توزیع دانشجو به دانشگاه ها منصوب کرده، در حالی که ایشان دارای یک موسسه غیرانتفاعی است همچنین به مدیر دیگری که صاحب بزرگترین دانشگاه غیرانتفاعی با بیش از 5 هزار دانشجو است ...
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدشهر عنوان کرد: ارتباط مستقیم و چهره به چهره با مردم تأثیر زیادی در جذب دانشجو خواهد داشت.
دانشگاه صنعتی ارومیه از بین دانشجویان واجد شرایط مقطع کارشناسی ارشد بدون آزمون و مازاد بر سهمیه پذیرش در مقطع دکتری دانشجو پذیرش کند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۳:۱۰   + ۶ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه فرهنگیان، شیوه نامه مهارت آموزی ورزشی دانشجو معلمان به استان ها را ابلاغ کرد.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۲:۰۴   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم از پذیرش دانشجو در این دانشگاه برای سال تحصیلی جدید به صورت رایگان خبر داد. به گزارش شفقنا، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد نقیب ضمن اعلام این خبر افزود ...
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۲    
طرح ملی دانشجو معلم قرآن کریم ویژه دانشجویان با هدف تربیت مربی آموزش قرآن کریم همزمان با سراسر کشور در کرمان برگزار می شود .
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
دانشکده علوم قرآنی ملایر در مقطع کارشناسی رشته علوم قرآن و حدیث از طریق سوابق تحصیلی به صورت رایگان دانشجو می پذیرد.
آنا   ۱۴۰۰/۰۴/۳۰ - ۰۰:۰۱    
دانشگاه های کشور در حال ورود به نسل سوم هستند به نظر می رسد که برای رسیدن به این نسل جدید، مأموریت گرایی ضرورتی اجتناب ناپذیر باشد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۸:۳۱   + ۱ سایت دیگر  
تنی چند از خبرنگاران خبرگزاری دانشجو مناسک روز عرفه خود را با خدمت به سیل زدگان سال 1398 در شهر سیرک واقع در هرمزگان به جای آوردند که در ادامه توضیحات یکی از این خبرنگاران آمده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۷:۴۸   + ۲ سایت دیگر  
معاون آموزشی دانشکده پیراپزشکی دانشگاه علوم پزشکی مشهد از دایر شدن رشته مددکاری اجتماعی از ابتدای سال تحصیلی آینده و برای اولین بار در کشور در این دانشکده خبر داد.
میرملاس نیوز   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۳۸   + ۱ سایت دیگر  
حجت الاسلام و المسلمین دکتر حبیب حاتمی کن کبود، امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعداد زوج های دانشجو در مقطع کارشناسی نسبت به سایر مقاطع، بیشتر است. وی با اشاره به آمار ثبت نام کنندگان در بیست و چهارمین دوره طرح ملی ازدواج دانشجویی با عنوان همسفر تا بهشت ، ادامه داد: در حال حاضر، بیش از 100 [...]
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۴:۰۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرستان های نهبندان و سربیشه در مجلس از میسر شدن پذیرش دانشجو در مجتمع آموزش عالی سلامت نهبندان در سال تحصیلی جدید خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۱۱    
خرم آباد- ایرنا- فرماندار سلسله گفت: یکهزار و 970 دانشجو در چهار دانشگاه پیام نور، مرکز آموزش عالی، آزاد و علمی و کاربردی شهرستان به تحصیل اشتغال دارند.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۳:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی ارومیه از پذیرش دانشجو بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ارومیه خبر داد.
جهاد دانشگاهی کشور   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
دانشگاه علمی-کاربردی جهاد دانشگاهی بابل، بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی، دانشجو می پذیرد.
عصر ایران   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۱۱:۲۵   + ۵ سایت دیگر  
یکی از اساتید مؤسسه آزمون وکلا که نمی خواهد نامش فاش شود، در این باره می گوید: شب قبل از آزمون یکی از دانشجویان مؤسسه با من و چند استاد دیگر تماس گرفت و سؤالاتی را پرسید. این سؤالات از دروسی بود که بالاترین ضریب را در آزمون داشت ...
اقتصاد آنلاین   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۹:۳۵    
موسسه اعزام دانشجوی دانش کسری با مجوز رسمی از وزارت علوم با بیش از 15 سال سابقه فعالیت در زمینه اعزام دانشجو به کشورهای انگلیسی زبان جهت تکمیل کادر خود در استان تهران از افراد واجد شرایط زیر دعوت به همکاری می نماید.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۳۲   + ۶ سایت دیگر  
ثبت نام دوره جدید طرح ملی دانشجو معلم قرآن از سوی سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور آغاز شده و به مدت دو هفته ادامه دارد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۸:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
اثرات و تبعات مصوبه اخیر شورای سنجش و پذیرش دانشجو کشور در خصوص ممنوعیت تغییر رشته از کارشناسی به کارشناسی ارشد در گفتگو با سه تن از اعضای شورای مرکزی اتحادیه های دانشجویی مورد بررسی قرار گرفت.
میزان   ۱۴۰۰/۰۴/۲۹ - ۰۷:۰۵   + ۵ سایت دیگر  
بتول مشکین فام در گفت وگو با میزان، با اشاره به مشکل اشتعال فارغ التحصیلان دانشگاهی دختر و برنامه های دانشگاه الزهرا (س) برای رفع این معضل، گفت: در سال گذشته اجلاسی برای توانمندی بانوان برگزار کردیم که حدود 80 تا سخنران داخلی و خارجی در خصوص موانع موجود بر سر راه زنان برای ورود به بازار کار و ایجاد ...
آوای رودکوف   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری آوای رودکوف به نقل از روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی واحد علی آباد کتول، ثبت نام و انتخاب رشته پذیرش دانشجو صرفاً براساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته نیمسال اول سال 1400 از امروز (شنبه 26 تیرماه) آغاز و تا روز جمعه (8 مرداد ماه) ادامه خواهد داشت. ...
سازمان سنجش   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۵:۱۴   + ۲۸ سایت دیگر  
سازمان سنجش آموزش کشور با بیش از 53 سال سابقه ، مسئولیت سنجش و پذیرش دانشجو در دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی کشور را به عهده دارد و در طی این فعالیت و عملکرد تلاش کرده است با استقرار نظام کارآمد و روشهای علمی سنجش و اندازه گیری و ارزیابی دانش داوطلبان ورود به آموزش عالی کشور در سطوح مختلف آموزشی ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۴:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
مدیر رفاه و سلامت دانشجویان دانشگاه فردوسی گفت: به دلیل وضعیت قرمز کرونایی مشهد در حال حاضر پذیرش دانشجوی جدید حتی تحصیلات تکمیلی نداریم.
ایسنا: سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از تصویب طرحی خبر داد که به موجب آن دانشگاه ها می توانند در مقطع ارشد بدون برگزاری ازمون و بر اساس شرط معدل دانشجو جذب کنند. ...
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۱۰:۳۲    
جلسه هماهنگی برگزاری کنگره شهدای دانشجو معلم استان آذربایجان شرقی با حضور سردار عباسقلی زاده مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان برگزار شد.
آقای خبر   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۸:۵۳   + ۱۱ سایت دیگر  
به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان بهزیستی کشور، وحید قبادی دانا با بیان اینکه محوریت بهزیستی پیشگیری از معلولیت ها و توانمندسازی در حوزه مسکن و اشتغال است ...
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ - ۰۲:۵۱   + ۳ سایت دیگر  
گفت: برخی از مدعیان اصلاحات و اعتدال که طی 8 سال گذشته انبوهی از مشکلات را روی سر ملت آوار کرده اند، حالا برای دولت رئیسی نسخه هم می پیچند!