یکشنبه ۲۸ دیساعت ۰۳:۴۹Jan 2021 17
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «بازنشستگان»

نفت آنلاین   ۳ ساعت پیش    
مهمترین اخبار کوتاه صنعت نفت ، گاز و پتروشیمی نفت آنلاین را در این بخش می توانید مشاهده کنید.
معاون فرهنگی اجتماعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سمنان گفت: 62هزار و 589 از ثبت نام کنندگان طرح اقدام ملی مسکن در کشور را زنان سرپرست خانوار تشکیل می دهند.
پیام شما شهروندان عزیز در مورد واگذاری سهام شستا به بازنشستگان توسط خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان پیگیری شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
مدیرعامل شرکت بازرگانی تعاونی های کشاورزی در واکنش به بخشنامه اخیر سازمان تعاون روستایی در منع بکارگیری بازنشستگان در اتحادیه های کشاورزی گفت: دخالت دولت در امور تشکل های بخش کشاورزی و انتخاب هیئت مدیره، نقض اصول رای گیری و حقوق مالکانه است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۴:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
بازنشستگان خواستار اختصاص ردیف بودجه در قانون بودجه سال آینده برای پرداخت پاداش پایان خدمت هستند.
پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
هرمزگان- مدیران، کارمندان (رسمی، قراردادی مدت معین و موقت) و بازنشستگان نمونه صنعت نفت در سال 1398 انتخاب شدند.
قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
با در نظر گرفتن تعطیلی بانک ها و شروع تعطیلات عید و انجام برخی حسابرسی ها تا 20 اسفند ماه عیدی ها به حساب های کارگران مشمول قانون کار و بازنشستگان تأمین اجتماعی واریز می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت هر سال منابعی را به صندوق های بازنشستگی تزریق می کند تا بتوانند ادامه فعالیت دهند. حال اگر بخواهیم با کاهش زمان بازنشستگی، بار مالی بیشتری را به دولت یا صندوق ها تحمیل کنیم، دود آن، درنهایت به چشم ذی نفعان این صندوق ها و حتی خود بازنشستگان خواهد رفت.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۳    
اعتراضات گسترده کارگران و بازنشستگان جامعه ناشی از ناگواری معیشتی است بدون انجام هیچ محاسبه ای مشخص است که سال 99 چه بلایی بر سر سفره کارگران آورده و سبد معیشت تا چه اندازه گران شده است؛ این واقعیت را هرکسی که در این کشور زندگی می کند و خرید می رود ...
شهرآٰرا نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۱۰:۴۱   + ۱ سایت دیگر  
بیشتر مراجعان برای تعویض یا تمدید دفترچه بیمه آمده اند. در این میان پیرمرد و پیرزن هایی هم هستند که به دنبال دریافت خدمات دیگر مانند فیش حقوقی آمده اند، اما مشکل 99 درصد مراجعان تمدید یا تعویض دفترچه تأمین اجتماعی است ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۵۱    
وام فرزندان بازنشستگان امروز واریز می شود.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۲۳    
با راه اندازی سامانه تسهیلات بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی ، این سامانه آماده ثبت نام از اقشار بازنشسته و مستمری بگیر این سازمان و پرداخت وام قرض الحسنه بازنشستگان به صورت غیر حضوری است. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۱۱    
ایسنا/قم رئیس کمیته اصلاح ساختار بودجه مجلس عنوان کرد: حکمران اصلی کشور رئیس سازمان برنامه و بودجه است و دولت ها هم حاضر نیستند این اهرم قدرت را از دست بدهند.اگر همین روند ادامه پیدا کند، در سال های آینده باید نصف بودجه کشور را به بازنشستگان بدهیم.
تامین اجتماعی   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۹:۰۴    
رئیس کانون بازنشستگان بجنورد گفت: ارائه کارت منزلت برای ویزیت بدون نوبت بازنشستگان توسط پزشکان در مراکز تامین اجتماعی خراسان شمالی، اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۵۳   + ۷ سایت دیگر  
از 2 تا 3 ماه پیش گروهی از فعالان حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی، از سازمان تامین اجتماعی به دیوان عدالت اداری شکایت کردند و خواهان حذف محاسبه مبلغ متناسب سازی بر اساس فرمول 4 سی ام شده اند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۱۷   + ۲ سایت دیگر  
رئیس هیات مدیره کانون کارگران بازنشسته و مستمری بگیران تامین اجتماعی اصفهان گفت: در نامه ای به وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی خواهان جبران کم و کاستی ها و بی مهری های مداوم به کارگران بازنشسته و مستمری بگیر تامین اجتماعی شدیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۰۱   + ۳۷ سایت دیگر  
دهقان کیا گفت: واگذاری 2 درصد از سهام شستا به بازنشستگان تامین اجتماعی با مخالفت مواجه شده است و این اقدام منتفی شد.
پارسینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۵:۰۶   + ۵ سایت دیگر  
سیدناصر موسوی لارگانی عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به مردم اصفهان توضیحاتی درباره تحقیق و تفحص از شرکت فولاد مبارکه و علل آن ارائه کرد. متن نامه عضو هیأت رییسه مجلس به شرح زیر است: کارکنان، کارگران، متخصصین و بازنشستگان شریف و محترم مجتمع صنعتی فولاد مبارکه ...
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۴:۴۵    
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی خطاب به بازنشستگان بنیاد گفت: شما پیشکسوتان ریشه های بنیاد هستید و اگر بنیاد به موفقیتی دست یافته از کوشش شما عزیزان است.
نقدینه   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۳:۴۳   + ۱۶ سایت دیگر  
نقدینه - مراسم اولین دوره قرعه کشی طرح" امید رفاه" بانک رفاه کارگران با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران ارشد این بانک برگزار و اسامی نفرات برتر اعلام شد. ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۴۵    
مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به درخواست های بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان برای بهره برداری از سامانه ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه،گفت: سازمان تامین اجتماعی در راستای گسترش خدمات الکترونیکی و در جهت سهولت و افزایش رضایتمندی ...
پانا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۲:۳۹   + ۴۰ سایت دیگر  
تهران (پانا) - مدیر کل امور مالی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت تسهیلات طرح حمپاد برای 5 هزار و 409 نفر از واجدین شرایط در روز شنبه 27 دی ماه 1399 خبر داد. ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۱۱:۳۸   + ۴۵ سایت دیگر  
مدیرکل فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی با اشاره به درخواست های بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان برای بهره برداری از سامانه ثبت نام تسهیلات قرض الحسنه،گفت: سازمان تامین اجتماعی در راستای گسترش خدمات الکترونیکی و در جهت سهولت و افزایش رضایتمندی ...
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۹:۰۴    
اجتماعی رکنا: سال های سال است که مسئولان از بیکاری جوانان به عنوان یکی از معضل های کشور یاد می کنند.بیکاری اما این روزها نه جوان می شناسد، نه تحصیلکرده، نه پیر، نه بی سواد و نه فرد باسابقه، سراغ همه می آید.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
بازنشستگان تامین اجتماعی خواستار پرداخت عیدی کارگری در ماه های پایانی سال هستند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۶ - ۰۸:۰۰   + ۶ سایت دیگر  
برخی بازنشستگان مشاغل سخت و زیان آور تامین اجتماعی، از ابهام در واریز مبلغ متناسب سازی دی ماه خبر می دهند.
ایثار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۵۱    
نشست هم اندیشی مدیر کل بنیاد شهید و امورایثارگران استان با خادمین پیشکسوت شهدا وایثارگران برگزار شد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۵:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
گروه استان ها-رئیس کانون بازنشستگان استان مرکزی در اعتراض به تفاوت فاحش بین حقوق بازنشستگان کشوری و تامین اجتماعی گفت: به حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی تنها حدود 600 هزار تومان اما به حقوق بازنشستگان کشوری میانگین 3 و نیم میلیون تومان افزوده شده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
علی بابایی کارنامی نماینده مردم ساری و میاندورود و نصرالله دریابیگی رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی مازندران منظور ارائه مشکلات بیمه ای و درمانی کارگران و بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی با مدیر عامل سازمان تأمین اجتماعی در تهران دیدار کردند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۴۸   + ۳ سایت دیگر  
دبیر خانه کارگر لرستان تاکید دارد: در شرایطی که بازنشستگان تامین اجتماعی به سبب ریزش مستمرِ ارزش مستمری خود، هر ماه به طور متوسط 10 درصد از قدرت خرید خود را از دست می دهند، ترمیم قدرت خرید آن ها باید در بودجه 1400 مورد توجه کمیسیون تلفیق قرار گیرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۸:۳۰    
به دنبال سفر سردار حشمتی پور، مدیرعامل محترم سازمان اتکا و دکتر اعلمی مدیر عامل شرکت فروشگاه های زنجبره ای تصمیم گرفتم یادداشتی بر این سفر که خواسته به حق کارکنان خدوم و بازنشستگان معزز نیروهای مسلح است بنویسم.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۶:۴۳   + ۱ سایت دیگر  
آخرین مهلت ثبت نام مسکن کارگران و بازنشستگان اعلام شد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۶:۰۳   + ۱۱ سایت دیگر  
علی رضایی گفت: همسان سازی حقوق شاغلین و بازنشستگان صندوق تامین اجتماعی سال آینده اجرا خواهد شد.
طبق اعلام معاون فرهنگی اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، زمان ثبت نام در سامانه طرح اقدام ملی مسکن در شهرهای جدید در فاز جدید برای 19استان که از هجدهم دی ماه آغاز شده بود تا ساعت 24امروز پنجشنبه (25دی ماه)، ادامه دارد.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۱۶   + ۱۵ سایت دیگر  
رکنا: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در تشریح نشست خود با مسئولان وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات برای حل مشکل کارگزاران روستایی و بازنشستگان این شرکت گفت: با همراهی مجلس بخش عمده مشکلات کارگزاران روستایی و بازنشستگان شرکت مخابرات حل می شود.
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۰:۰۵    
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با انتقاد از عملکرد رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: تخلفات وزیر صمت از جمله تخلف در بکار گیری بازنشستگان در وزارتخانه و زیر مجموع ها، باید در مجلس مورد بررسی قرار گیرد و وی بابد به مجلس پاسخگو باشد.
پایگاه خبری استناد   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۰:۴۳   + ۹ سایت دیگر  
آیت نیافر، مصائب دستمزد در ایران را در حوزه های مختلف تشریح کرده و می گوید: کارگران و بازنشستگان قدرت چانه زنی بر سر مساله دستمزد را ندارند.
جام جم   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۳۱   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: 25 دی ماه؛ پایان مهلت ثبت نام مسکن اقدام ملی در کشور است و این مهلت تمدید نمی شود.
همشهری   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۵    
مدیرکل فرهنگی اجتماعی سازمان بازنشستگی کشوری درخصوص طرح خدمات آزمایشگاهی و تشخیصی بازنشستگان در منزل توضیح داد و گفت: این طرح جدای از بیمه تکمیلی آنهاست.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۹:۰۱   + ۸ سایت دیگر  
سمنان- وزیر راه و شهرسازی گفت: تا به امروز 436 هزار نفر واجد شرایط طرح مسکن اقدام ملی در سراسر کشور شناخته شده اند که همه داوطلبان که از اقشار مختلفی مانند کارگران، بازنشستگان و مستمری بگیرن هستند، پوشش های خوبی داده می شود.
شفا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۴۹   + ۹ سایت دیگر  
لزوم تخصیص اعتبار به طرح هادی در سطح روستاها و پرداخت بدهی دهیاری ها بابت هزینه طرح هادی و لزوم تخصیص اعتبار لازم برای عمران و آبادانی روستاها.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۸:۱۰    
مدیر کل فرهنگی اجتماعی سازمان بازنشستگی کشوری از ارائه خدمات آزمایشگاهی و تشخیصی در منزل برای بازنشستگان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۷:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون: بسته های متعدد ویژه ای برای دهک های کم درآمد جامعه مانند کارگران، بازنشستگان و زنان سرپرست خانوار دیده شده که شامل تسهیلات مختلف است.
عصر کاسپین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
تشکل های کارگری استان گیلان (خانه کارگر، کانون بازنشستگان، کانون شوراهای اسلامی کار و مجمع تعاونی های مصرف استان و اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری استان گیلان) با ارسال نامه ای به نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی به ویژه اعضای کمسیون تلفیق تاکید کردند ...
پول پرس   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۱۱   + ۱۲ سایت دیگر  
قدردانی از بازنشستگان و نمایندگان برتر شرکت بیمه دانا شعبه خرم آباد، در سال 1398 و نه ماهه اول سال 1399 با حضور سرپرست منطقه هفت روز 22 دی ماه جاری برگزارشد.
عصر خبر   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۳   + ۳ سایت دیگر  
ایزدخواه تصریح کرد: طی سال های گذشته، شاهد هستیم سازمان تأمین اجتماعی برای تأمین منابع خود، چاره ای جز نیافته، فروش اموال و دارایی بیمه شدگان که بین النسلی است، تا کفاف حقوق بازنشستگان فعلی را بدهد. به عبارتی دیگر، این سازمان برای انجام تعهدات خود، آینده فروشی کرده است.
کارگر نیوز   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۶:۰۱   + ۱۲ سایت دیگر  
معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: ساخت 200 هزار خانه برای گروه هدف بازنشستگان، مستمری بگیران و کارگران در دستور کار و سازوکارهای اجرای این طرح در دست بررسی است.
شورا آنلاین   ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۱۵:۵۰    
مدیرعامل سازمان بازنشستگی شهرداری تهران اعلام کرد: به منظورحمایت از بازنشستگان و موظفین دارای شرایط خاص بسته حمایتی بهداشتی و لبنیاتی برای این عزیزان تهیه و طی روز های آتی توزیع خواهد شد. ...