سه شنبه ۳۰ دیساعت ۲۲:۵۴Jan 2021 19
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «فیلتر تلگرام»

ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۲۹ - ۱۴:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر ارتباطات در صفحه شخصی اش از مردم خواست به تاثیر فیلتر تلگرام بر پایین آمدن شاخص آسیب های اجتماعی رای دهند.
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۰۸:۳۰    
همانگونه که در شکل مشاهده می شود، میزان خطرات واتساپ صد ها برابر تلگرام است. سوال اینجاست که کدام اتاق فکری، دستور فیلتر تلگرام را صادر کرد؟ آیا عزیزان آن اتاق، از مخاطرات واتساپ آگاهی ندارند؟ آیا با محیط اینستاگرام مشکلی احساس نمی کنند؟ تا کی باید کشور، تاوان سو تدبیر ها را بدهد؟
شعار سال   ۱۳۹۹/۱۰/۲۰ - ۰۶:۳۷    
احسان شاه قاسمی استاد دانشگاه تهران می گوید کسی که تلگرام را فیلتر کرد حتی در حد یک صفحه نمی دانست بعد از این کار چه اتفاقی می افتد. این کار مردم آزاری، بی حاصل و مضر بود و افراد به سمت شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام رفتند.
گفتارنو   ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۶:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
به تازگی یک کانال تلگرامی، با انتشار خبری مدعی شده است که به بهانه انتشار لایو نوجوان 14ساله، به زودی لایو اینستاگرام مسدود خواهد شد. به نوشته روزنامه اصولگرای خراسان بحث فیلتر کردن اینستاگرام مربوط به امروز یا دیروز نیست، اما به تازگی یک کانال تلگرامی ...
پایگاه خبری ذاکر   ۱۳۹۹/۱۰/۱۴ - ۰۰:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حجت الاسلام حسینی پژوهشگر دینی در شصت و دومین جلسه از سلسله نشست های نقد و اندیشه فیلتر تلگرام را عاملی برای انحراف و پنهانکاری اعلام کرد و افزود: اگر اینستاگرام هم فیلتر شود در کشور فاجعه به وقوع می پیوندد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۰/۱۳ - ۰۹:۵۸   + ۱۸ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - حجت الاسلام حسینی پژوهشگر دینی در شصت و دومین جلسه از سلسله نشست های نقد و اندیشه فیلتر تلگرام را عاملی برای انحراف و پنهانکاری اعلام کرد و افزود: اگر اینستاگرام هم فیلتر شود در کشور فاجعه به وقوع می پیوندد.
فرادید   ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ - ۱۵:۱۸    
در زمان حاضر یکی از قدرتمندترین شبکه های اجتماعی در ایران اینستاگرام است. محبوبیت این شبکه اجتماعی پس از فیلتر تلگرام بیشتر هم شده و بسیاری از بازاریابان از شبکه های اجتماعی دیگر نظیر توییتر و اسنپ چت به اینستاگرام کوچ کرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۱۵:۲۲    
در سال های جاری حرکت های سلبی، جزئی و بی ثمر از سوی مسئولان وقت، هم چون فیلتر تلگرام و ... صورت گرفت؛ اما دردی را دوا نکرد؛ چرا که اساسا جنس کار تربیتی، پیوسته و مداوم است، نه ناگهانی و سلبی!
کبنا نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۲۹ - ۰۴:۳۴   + ۱۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بابیان اینکه نمی دانم چرا تلگرام در کشور هنوز فیلتر است، گفت: من آنچه باید بگویم را گفته ام. گفته ام که این فرآیند از دید من منطقی نیست. وظیفه دارم پیگیری کنم و پیگیری هم خواهم کرد. ولی وقتی سیکل تصمیم گیری جای دیگری است و به من و هر وزیر دیگر ارتباطی ندارد چه بگویم ...
ایران پرس   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۱۹:۱۹   + ۱ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با انتقاد از تداوم فیلتر تلگرام در کشور، گفت اظهارنظر من درباره رفع فیلتر تلگرام، هزینه های زیادی برای من داشته است.
اقتصاد آنلاین / ایمنا   ۱۳۹۹/۰۹/۲۷ - ۰۲:۳۸   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: نمی دانم چرا تلگرام باید هنوز در کشور فیلتر باشد؟ اظهارنظر من درباره رفع فیلتر آن از ابتدا شفاف بود و البته هزینه های زیادی برای من داشت.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۹/۲۱ - ۲۱:۰۹    
با رسیدن به روز پایانی هفته، قصد داریم تا مروری بر اخبار مهم، جنجالی و پربازدید داخلی طی هفته گذشته داشته باشیم. در هفته گذشته اخبار مربوط به سخنان وزیر ارتباطات مبنی بر عدم برنامه دستگاه قضایی برای رفع فیلتر اینستاگرام ...
شعار سال   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۹:۳۶   + ۱ سایت دیگر  
آذری جهرمی بیان می دارد که رفع فیلتر تلگرام در حدود اختیارات او نبوده و نیازمند نظر دستگاه قضاست. پیشنهاد می دهد که از دادستان کل کشور دعوت شود و از ایشان در این خصوص سوال گردد.
سخت افزار   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۷:۰۸    
وزیر ارتباطات روز گشته و در ارتباط تلفنی با یک برنامه تلویزیونی عنوان کرد که تلگرام با دستور قضایی فیلتر شده و نظر این دستگاه برای رفع فیلتر تلگرام تغییر نکرده است. ...
زومیت   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۵۴    
وزیر ارتباطات می گوید با وجود حل شدن برخی مشکلات سیاسی که منجر به مسدودسازی تلگرام در کشورمان شدند، به نظر نمی رسد نظر دستگاه قضا برای رفع فیلتر آن تغییر کرده باشد.
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۲۵   + ۲۹ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره سرنوشت فیلتر تلگرام عنوان کرد این پیان رسان با حکم دستگاه قضایی بسته شده و با همین حکم هم قابل بازگشایی است، هرچند به گفته او بعید است نظر دستگاه قضایی در رابطه با این مسئله عوض شده باشد.
آی تی رسان   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۲:۰۲    
محمد جواد آذری جهرمی ، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور ، در گفتگو با یک برنامه تلویزیونی، به سوالات متداول نسبت به موضوعات حوزه ارتباطات کشور پاسخ داد ...
رشت 20   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۱۰:۰۷    
به گزارش رشت20 و به نقل از ایرنا، محمدجواد آذری جهرمی شنبه شب در ارتباط تلفنی با برنامه تهران 20 درباره این که چرا فیلتر تلگرام هنوز برقرار است، گفت: بعید می دانم که نظر دستگاه قضایی درباره رفع فیلتر تلگرام عوض شده باشد اما پیشنهاد می کنم از دادستان کل کشور این سوال را بپرسید ...
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۹:۳۷   + ۱۴ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره سرنوشت فیلتر تلگرام گفت: نه موقع انسداد تلگرام نظر ما را خواستند و نه برای رفع فیلتر نظر ما را می خواهند. طبیعتاً این مقوله ای است که به نظر دستگاه قضایی بستگی دارد.
خبر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۶ - ۰۰:۱۴   + ۲ سایت دیگر  
مجری صداوسیما روی آنتن زنده گفت: چرا تلگرام رفع فیلتر نمیشود؟ مشکل امنیتی این مسئله که حل شده است؟ وزیر ارتباط هم پاسخ داد: این را از دادستان کل کشور بپرسید. تلگرام با حکم دادگاه فیلتر شده و برای رفع فیلتر نیاز به حکم دادگاه دارد. صداوسیما
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۲:۵۴    
وزیر ارتباطات درباره امکان رفع فیلتر تلگرام گفت: بعید می دانم نظر دستگاه قضایی درباره رفع فیلتر تلگرام عوض شده باشد. آن ها نه برای فیلتر و نه رفع فیلتر تلگرام از ما نظر نخواسته اند.
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۱۵ - ۲۲:۲۹   + ۳۲ سایت دیگر  
وزیر ارتباطات درباره امکان رفع فیلتر تلگرام گفت: بعید می دانم نظر دستگاه قضایی درباره رفع فیلتر تلگرام عوض شده باشد. آن ها نه برای فیلتر و نه رفع فیلتر تلگرام از ما نظر نخواسته اند.
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۶/۳۰ - ۱۰:۳۰    
امروز مطالبی همچون فیلتر تلگرام قبح استفاده از فیلتر شکن را شکست! / آغاز فعالیت نخستین فروشگاه آنلاین اپل در هند / وزیر ارتباطات از تکمیل زیرساخت شبکه ملی اطلاعات خبر داد ؛ در سایت نبض فناوری قرار گرفته است.
ایتنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۲:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
ایتنا - یک کارشناس سواد رسانه ای: پیش از فیلتر کردن، حداقل نظرسنجی کنید!
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۶/۲۸ - ۱۰:۳۸   + ۲۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - رییس باشگاه سواد رسانه ای گفت: بررسی ها درباره فیلتر تلگرام نشان می دهد، یکی از تبعاتی که این کار داشته، استفاده اجباری قشر سنتی از فیلترشکن و شکسته شدن قبح آن است.
کاماپرس   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۴:۴۱    
به نظر می رسد پرونده فیلتر تلگرام که سالها پیش سر و صدای بسیاری به پا کرد و کسب و کارهای خرد و وابسته به این اپلیکیشن را به ورطه ورشکستگی کشاند بار دیگر گشوده شده است ...
انتخاب   ۱۳۹۹/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۰   + ۷ سایت دیگر  
سخنگوی قوه قضا حکم دیگر متهمان پرونده طبری را اعلام کرد ه بر این اساس، بیژن قاسم زاده سنگرودی، به 10سال حبس تعزیری محکوم شد.
سلام نو   ۱۳۹۹/۰۶/۱۱ - ۱۳:۴۶    
همانطور که فیلتر تلگرام مشکلی را حل نکرد و باعث رشد سروش نشد، فیلتر اینستاگرام و واتس آپ هم مشکلی را حل نمی کند و به اینستاگرام ایرانی، که اتفاقا اخیرا بیانیه تعطیلی صادر کرده، پر و بال نمی دهد.
اقتصاد نیوز   ۱۳۹۹/۰۶/۰۹ - ۱۶:۰۱    
یادم هست چند روزی قبل از فیلتر شدن تلگرام برخی مدیران فضای مجازی طرفدار فیلتر کردن در جلسات استدلال می کردند که دلیل ضرورت فیلتر کردن تلگرام، خطر آن برای پول ملی و خطر امنیت ملی است.
ترنجی   ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۰۰:۰۱    
امروز عصر از ساعت 16 شاهد گزارش های متعددی درباره قطعی و اختلال اینترنت بودیم. عمدتا گزارش ها مبنی بر داخلی شدن اینترنت بوده است. در حقیقت فقط دسترسی به وب سایت های داخلی ممکن بوده است. برخی هم از اختلال گسترده در کل دسترسی به اینترنت خبر دادند ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۴/۰۹ - ۰۸:۴۸   + ۱۰ سایت دیگر  
نماینده مردم تهران در مجلس، تجربه فیلتر تلگرام را تجربه ای ناموفق خواند و تصریح کرد: مجلس یازدهم به دنبال اعمال فیلترینگ در فضای مجازی نیست.
برترین ها / شعار سال   ۱۳۹۹/۰۴/۰۵ - ۰۷:۲۱   + ۳۰ سایت دیگر  
عباس عبدی در روزنامه شهروند نوشت: هنوز آثار و تبعات منفی فیلترینگ تلگرام جلوی چشمان همگان رژه می رود که پرونده فیلتر سایر شبکه های اجتماعی نیز روی میز مجلس گذاشته شده است ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۸:۱۱   + ۳ سایت دیگر  
نماینده مردم ملایر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مخالف صد درصد فیلترینگ هستم، گفت: فیلتر تلگرام جز فعال شدن فیلترشکن ها نتیجه ای نداشت.
55آنلاین   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۶:۵۶    
مرکز ملی فضای مجازی خبر احتمال رفع فیلتر تلگرام را که در شبکه های مجازی منتشر شده بود، تکذیب کرد
برترین ها / ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۵:۰۳   + ۱۸ سایت دیگر  
خبرگزاری ایرنا: بحث فیلتر اینستاگرام به بهانه ساماندهی فضای مجازی در حالی در روزهای اخیر مطرح شده که بررسی ها نشان می دهد سیاست فیلترینگ در تحقق اهداف طراحانش شکست خورده، در این راستا رئیس سازمان فناوری کشور می گوید: پس از فیلتر شدن تلگرام، کانال های مذهبی 33 درصد کاهش یافتند ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۱۳:۱۲   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش جماران، امیرناظمی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: بعد از فیلتر تلگرام کانال های مذهبی 33% کاهش یافتند؛ در حالی که سهم پست های وایرال غیراخلاقی در همان سطح 0 ...
ایمنا   ۱۳۹۹/۰۴/۰۳ - ۰۷:۴۵    
"دست دولت روی دکمه فیلترینگ نخواهد رفت" این جمله بارها از سمت دولت روحانی مطرح شده اما امروز جامعه ای که در انتظار رفع فیلتر تلگرام و توئیتر بود، نگران فیلتر شبکه اجتماعی دیگری است.
پرسش   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۲۲:۵۰   + ۲ سایت دیگر  
تلگرام دهم اردیبهشت 97 در ایران فیلتر شد. به گفته عبدالصمد خرم آبادی، معاون دادستان کل و دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، فیلتر تلگرام به دنبال اعتراضات دی ماه 1396 مطرح شد و بدنه کارشناسی نهادهای مختلف موافق فیلتر آن بودند.
ندای موج   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۱۶:۱۸    
چند سالی از فیلتر تلگرام می گذرد، حال معلوم نیست که مجلس چه خیری از فیلتر دیده است که به سراغ اینستاگرام رفته است، فضایی که می گویند مسموم است اما آیا مجلس طرحی برای تولید محتوای غیرمسموم داشته است؟ تا کی باید سیاستمداران ما با چند ده سال تاخیر اهمیت یک موضوع را متوجه شوند؟ آیا برخورد گازانبری ...
ترنجی   ۱۳۹۹/۰۴/۰۲ - ۰۹:۳۳    
چهار روز پیش برای شما در ترنجی درباره رفع فیتلر تلگرام در روسیه نوشتیم. پیش از این کرنش دولت روسیه اما تلگرام خود روشی برای دور زدن فیلترینگ ش در روسیه داشت. اگر به یاد داشته باشید 5 ماه پیش درباره ماجرای دور زدن فیلترینگ تلگرام با IP روسیه صحبت کردیم ...
نسیم   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۴:۲۸   + ۲ سایت دیگر  
نسیم آنلاین ؛ محمد رستم پور: خبر رفع فیلتر تلگرام در روسیه بنا بر اعلام دادستان کل این کشور، کافی بود تا برخی کانال های تلگرامی و وب سایت های خبری با تیترهایی مانند روسیه کوتاه آمد و تلگرام پیروز شد ، با جعل و خبرسازی، اصل موضوع را از مخاطب ایرانی پنهان کنند ...
جهان نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۳۱ - ۱۱:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
تلگرام شرایط دولت روسیه را پذیرفته است و اکنون دولت روسیه به دیتای تلگرام برای کنترل و نظارت بر آن دسترسی دارد و چه بسا سرورهای تلگرام هم باید به روسیه منتقل شوند.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۰۸:۳۴    
برترین ها: مدیر تلگرام اعلام کرد: هیچ معامله ی پنهانی با دولت روسیه در کار نیست! پاول دوروف در پاسخ به توییتی پس از رفع فیلتر تلگرام در روسیه و احتمال زدوبند تلگرام با دولت روسیه برای در اختیار قرار دادن اطلاعات شخصی کاربران به سازمان های اطلاعاتی و امنیتی ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۳/۳۰ - ۰۶:۰۸   + ۲ سایت دیگر  
وکیل پایه یک دادگستری گفت: در زمان بازداشت نه فقط برخورد خشونت آمیزی را شاهد نبودم بلکه چه در زمان دستگیری و چه در جریان بازجوئی برخوردها محترمانه بود.
انصاف نیوز   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۹:۴۱   + ۴۹ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: مقامات رگولاتوری و نظارت بر ارتباطات و اینترنت در روسیه به تازگی اعلام کردند که محدودیت های اعمال شده بر استفاده از اپلیکیشن پیام رسان تلگرام را بر خواهند داشت. ...
جماران   ۱۳۹۹/۰۳/۲۹ - ۱۷:۲۷   + ۲۵ سایت دیگر  
به گزارش جماران؛ سازمان ارتباطات روسیه روز پنج شنبه اعلام کرد که تلگرام را رفع فیلتر کرده است. سایت مدوزا از قول سازمان ارتباطات روسیه اعلام کرد که رفع فیلتر تلگرام در پی توافقی با بازپرسان فدرال صورت گرفته است. ...
برترین ها / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۳/۲۵ - ۰۹:۰۲   + ۴۰ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: بیژن قاسم زاده متهم ردیف یازدهم پرونده فساد اکبر طبری و بازپرس سابق دادسرای فرهنگ و رسانه است که سال گذشته بنا به دستور بازپرس بازداشت شد. ...
نبض بازار   ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ - ۲۳:۰۵   + ۱۶ سایت دیگر  
دیروز محاکمه بیژن قاسم زاده بازپرسی که قبلا حکم فیلتر تلگرام و تتلو را صادر کرده بود؛ برگزار شد.