دوشنبه ۲۹ شهریورساعت ۰۷:۱۳Sep 2021 20
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناقض»

میزان   ۱ ساعت پیش    
خبرگزاری میزان – پیمان سه جانبه آمریکا ، انگلیس و استرالیا موسوم به آکوس ، که مقام های پاریس آن را خنجری به پشت فرانسه توصیف کردند، با هدف ارائه زیردریایی های هسته ای به استرالیا، پیمان ان پی تی را به صورتی جدی به خطر می اندازد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۲:۵۰    
خبرگزاری میزان – پیمان سه جانبه آکوس میان آمریکا و انگلیس از یک سو و استرالیا از سوی دیگر با هدف به اشتراک گذاری فناوری بسیار حساس زیردریایی هسته ای، گذشته از همه جنجال ها و موضع گیری های سیاسی، اقدامی غیرمسئولانه و خطرناک است. ...
برترین ها / انتخاب   ۱۴۰۰/۰۶/۲۸ - ۱۱:۰۲   + ۲۶ سایت دیگر  
انتخاب: سخنگوی وزارت امور خارجه گفت که ایران برنامه ای برای ملاقات با مقامات آمریکایی در نیویورک ندارد. او با بیان اینکه آمریکا ناقض برجام و قطعنامه های سازمان ملل است گفت: نه بیش از برجام چیزی خواهیم داد و نه کمتر از آن چیزی دریافت خواهیم کرد. ...
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۰۵:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان – پایگاه تحلیلی ریسپانسیبل استیت کرفت در یادداشتی به همه آن چه جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا برای احیای برجام ، باید انجام دهد، پرداخته است. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۸:۲۰   + ۳ سایت دیگر  
وزارت خارجه انگلیس شامگاه چهارشنبه آزمایش موشکی کره شمالی را ناقض قطعنامه های شورای امنیت سازمان ملل خواند و آن را محکوم کرد.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۷:۰۶    
سخنگوی وزارت دفاع آمریکا، آزمایش اخیر موشکی کره شمالی را ناقض قطعنامه های شورای امنیت خواند.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۶:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
وزارت امور خارجه آمریکا چهارشنبه شب پرتاب موشکی کره شمالی را محکوم کرد و آن را ناقض قطعنامه های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد خواند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۵۱    
اقتصاد نیوز : وزارت امور خارجه آمریکا چهارشنبه شب پرتاب موشکی کره شمالی را محکوم کرد و آن را ناقض قطعنامه های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد خواند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۲۵ - ۰۰:۲۳    
تهران- ایرنا- وزارت امور خارجه آمریکا چهارشنبه شب پرتاب موشکی کره شمالی را محکوم کرد و آن را ناقض قطعنامه های متعدد شورای امنیت سازمان ملل متحد خواند.
تیتر ۱   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۸:۱۰   + ۱ سایت دیگر  
احسان شاه قاسمی گفت: رسانه یک سیاستی دارد و پیش گرفتن سیاست وی او دی ها کاملاً ناقض با سیاست است. بازدید صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۲۲ - ۰۴:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
وزارت دفاع جمهوری آذربایجان ورود غیرقانونی خودروهای کشورهای خارجی به خاک خود را ناقض توافق صلح سال گذشته با ارمنستان دانست و نسبت به آن هشدار داد.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۶/۲۰ - ۲۰:۵۲   + ۷ سایت دیگر  
هر تحریمی که روح برجام را نقض کند از سوی ایران مورد پذیرش نیست. محمد مرندی، کارشناس مسائل بین الملل در گفتگو با ایسنا با اشاره به مواضع اخیر رئیس جمهور مبنی بر اینکه مذاکرات هسته ای تحت فشار را نمی پذیریم، گفت: تحریم هایی را که بعد از برجام اعمال کردند ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۸:۰۲   + ۴ سایت دیگر  
سرهنگ رجبی می گوید: طرح حمایت از حقوق کاربران و خدمات پایه کاربردی فضای مجازی با توجه به نبود حمایت قانونی از ایرانیان در مقابل پلتفرم های ناقض حریم خصوصی نوشته شده است.
اقتصاد آنلاین / جماران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۷:۰۸   + ۱۱۸ سایت دیگر  
شارل میشل رییس شورای اروپا پس از درخواست رسمی برای گفت وگوی تلفنی با رییس جمهور کشورمان، ظهر امروز چهارشنبه با سید ابراهیم رییسی گفت وگو کرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۶/۱۷ - ۱۶:۲۰   + ۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه چین در واکنش به اظهارات دبیرکل ناتو گفت، توافقات اشتراک اتمی بین کشورهای عضو این پیمان، ناقض معاهده منع گسترش سلاح های اتمی هستند.
رسا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۶:۳۱   + ۸۲ سایت دیگر  
رئیس قوه قضاییه گفت: امروز تروریست ها و حامیان آن ها ادعای حقوق بشر دارند و با بهانه و بی بهانه جمهوری اسلامی را ناقض حقوق بشر معرفی می کنند که حقیقتا خجالت آور است.
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۴:۱۰    
کد ویدیو دانلود فیلم اصلی در همین زمینه: یورش نیرو های امنیتی فرانسه به معترضان اجباری شدن گواهی سلامت
میزان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۵ - ۱۳:۰۵    
خبرگزاری میزان - یکی از موضوعاتی که از مدت ها قبل به چالشی جدی برای فوتبال ایران و باشگاه ها تبدیل شده است قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی است، اینکه این قانون چقدر به نفع فوتبال کشور است، بحثی جداگانه است، اما اینکه در پس این قوانین چه اهدافی نهفته، موضوعی است که می توان تا حدودی به آن پرداخت ...
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۵۶   + ۴ سایت دیگر  
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با تاکید بر اینکه محدودیت های تردد همچنان پابرجا است گفت: روزانه بیش از 700 دستگاه خودرو به علت نقض محدودیت های کرونایی در این شهرستان جریمه می شود. نصیرنیوز
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۴ - ۱۴:۰۹    
همدان- ایرنا- رییس پلیس راهنمایی و رانندگی شهرستان همدان با تاکید بر اینکه محدودیت های تردد همچنان پابرجا است گفت: روزانه بیش از 700 دستگاه خودرو به علت نقض محدودیت های کرونایی در این شهرستان جریمه می شود.
کیهان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۲۲:۲۸   + ۳ سایت دیگر  
نماینده ویژه آمریکا در امور ایران که کشورش نه تنها به هیچ یک از تعهدات برجامی خود عمل نکرده بلکه با خروج از آن عملاً آن را زیر پا گذاشته در اظهاراتی مضحک مدعی شد که آمریکا تا ابد نمی تواند منتظر ایران برای بازگشت به مذاکرات بماند.
صدای ایران   ۱۴۰۰/۰۶/۱۳ - ۱۳:۴۲   + ۹ سایت دیگر  
به گزارش صدای ایران به نقل از العهد، مرکز مطالعاتی فریدم هاوس (خانه آزادی) در گزارشی اعلام کرد که عربستان سعودی برای اولین بار در صدر لیست ناقضان حقوق بشر قرار گرفت. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۲ - ۱۰:۴۰   + ۵ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - فرماندار خرم آباد گفت: 171 واحد صنفی متخلف این شهرستان طی 2 هفته گذشته به دلیل نقض محدودیت و رعایت نکردن پروتکل های مقابله با کرونا پلمب شده است.
صدا نیوز   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۶:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
دبیرکل حزب الله، وعده ارسال گازوئیل از ایران به لبنان داد و این در حالی است که این امر آشکارا ناقض تحریم های آمریکا علیه جمهوری اسلامی است. چند ساعت بعد از این اعلام، دوروتی شی، سفیر آمریکا در بیروت اعلام کرد واشینگتن به یاری لبنان در اجرای طرح انتقال گاز از مصر به منظور تولید خواهد آمد ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۱۴:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
خرم آباد - ایرنا - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری الیگودرز گفت: 9 قهوه خانه و سه گیم نت ( واحد بازی های رایانه ای) در این شهرستان به دلیل نقض محدودیت ها و رعایت نکردن پروتکل های بهداشتی کرونا پلمب شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۱۰ - ۰۸:۴۳    
سردار ملکی از اعمال قانون 20 هزار و 694 دستگاه خودروی متخلف از ابتدای شروع طرح ممنوعیت ترددهای کرونایی با جریمه یک میلیون تومانی خبر داد و گفت: 205 واحد صنفی ناقض شیوه نامه های بهداشتی در گیلان پلمب شدند.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۲۳:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
مسئول بازرسی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: با باشگاه های ورزشی ناقض محدودیت های کرونایی برخورد قانونی می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۷ - ۱۶:۲۷    
معاون عملیات فرماندهی نیروی انتظامی استان قزوین گفت: از تاریخ 30 مرداد تا 6 شهریور ماه 907 مورد از طریق دوربین و 2 هزار و 713 مورد نیز به صورت دستی در قبال لغو محدودیت تردد شبانه جریمه شدند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۶/۰۶ - ۱۳:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شجاعی نسب از اعمال قانون سه هزار و 156 خودرو ناقض محدودیت های تردد مصوب ستاد مقابله با کرونا، در سطح استان خراسان جنوبی خبر داد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۶/۰۳ - ۱۳:۴۲   + ۴ سایت دیگر  
دامغان- رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی دامغان از اعمال قانون سه هزار و 200 خودرو ناقض محدودیت های تردد مصوب ستاد مقابله با کرونا، در سطح شهرستان خبر داد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۶/۰۲ - ۰۷:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
استاندار خوزستان بر برخورد قضایی با دستگاه هایی که در ستاد تسهیل، قانونی عمل نمی کنند تأکید کرد .
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۴:۱۷   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- روزنامه انگلیسی ایندپندنت فاش کرد که انگلیس از عواید مالیات دهندگان انگلیسی برای تأمین مالی یک نهاد دولتی در بحرین استفاده می کند که به لاپوشانی شکنجه و تجاوز به فعالین زن متهم است. ...
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۶/۰۱ - ۱۲:۴۲    
چین از تحریم های اخیر آمریکا علیه پروژه نورد استریم-2 انتقاد کرد و آن را بی اساس و ناقض حقوق بین المللی خواند.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۵:۲۶   + ۱ سایت دیگر  
ایسنا/زنجان رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: پرونده حقوقی و قضایی هیئت های مذهبی که در دهه محرم علی رغم توصیه های ستاد ملی کرونا پروتکل های بهداشتی را رعایت نکردند، به جد پیگیری می شود.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۱۴:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان همدان گفت: 25 هزار دستگاه وسیله نقلیه به علت نقض محدودیت های کرونایی از ابتدای اجرای طرح ممنوعیت تردد تاکنون جریمه یک میلیون تومانی شدند.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۵/۳۱ - ۰۹:۲۱   + ۴ سایت دیگر  
معاون نظارت، بازرسی و حمایت از حقوق مصرف کنندگان سازمان صمت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه محدودیت های جدید کرونا در نبرد با پیک پنجم شیوع ویروس از سوی اصناف و کسبه در شهرستان شهرکرد 99 درصد رعایت شده است، گفت: 10 واحد صنفی ناقض بهداشت، پلمب شد.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۵/۳۰ - ۱۱:۱۳   + ۲ سایت دیگر  
سفیر روسیه در واشنگتن سنگ اندازی آمریکا در مسیر پروژه انتقال گاز طبیعی نورد استریم 2 را مغایر با اصل آزادی روابط حاکم بر بازار ارزیابی کرد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۱۲:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
فرمانده انتظامی شهرستان مهرستان از پلمب 90 واحد صنفی ناقض اقدامات پیشگیرانه کرونا در این شهرستان خبر داد.
نصیر نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری رویترز، زینه عکر وزیر دفاع لبنان پنجشنبه شب حمله هوایی منتصب به رژیم صهیونیستی که از طریق حریم هوایی لبنان صورت گرفته را ناقض قطعنامه شورای امنیت دانست ...
هرمز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۹ - ۰۹:۲۷   + ۳ سایت دیگر  
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان حاجی آباد از پلمپ شش واحد صنفی ناقض پروتکل های بهداشتی در شهرستان خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۷ - ۱۶:۰۶   + ۴ سایت دیگر  
رشت_ ایرنا _ فرمانده پلیس راه رضوانشهر گفت: در راستای مصوبات ستاد ملی کرونا، با تورهای گردشگری غیر مجاز و ناقض مصوبات ستاد ملی کرونا برخورد شد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۱۵:۲۲   + ۵ سایت دیگر  
رئیس پلیس راه استان اردبیل گفت: در 24 ساعت گذشته با اجرای ممنوعیت ورود مسافران به استان اردبیل بیش از یک هزار و 500 دستگاه خودرو اعمال قانون و جریمه شدند.
برترین ها   ۱۴۰۰/۰۵/۲۶ - ۰۷:۱۸   + ۱۰ سایت دیگر  
روزنامه اعتماد: در هشتمین روز پس از تشکیل کارزار مردمی درخواست از رییس قوه قضاییه برای محاکمه قاصرین مبارزه با کرونا، تا ظهر 25 مرداد، تعداد امضاکنندگان این کارزار به 17 هزار و 77 نفر افزایش یافت ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۳:۳۸    
کرمان- ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت(صمت) ریگان با اعلام تشکیل پرونده تخلف بهداشتی برای 10 نانوایی شهرستان و پلمب یک نانوایی گفت: سهمیه آرد نانوایان ناقض اصول بهداشتی در مقابله با بیماری کرونا کاهش می یابد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۱۱:۴۳   + ۸ سایت دیگر  
معاون وزیر کشور و دبیر قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مبارزه با کرونا، در نامه ای به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس کمیته اطلاع رسانی و مدیریت جو روانی ستاد ملی مبارزه با کرونا خواستار چاره جویی برای اصلاح رویه عادی انگاری رعایت شیوه نامه های بهداشتی از طرف قاطبه مردم، با همکاری متخصصین دانشگاهی شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۸:۲۳   + ۳ سایت دیگر  
کیش - ایرنا - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: 806 خودروی ناقض محدودیت های منع تردد شبانه در این جزیره از سوی پلیس راهور و دوربین های نظارتی جزیمه شدند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۵ - ۰۶:۲۹    
خرم آباد - ایرنا - پلمب 25 واحد صنفی ناقض محدودیت ها، اعلام نیاز برای بکارگیری پرستار، تشدید ممنوعیت های تعطیلات پیش رو و اعلام شرایط بحرانی در بیمارستان الیگودرز از جمله اخبار کوتاه لرستان در رابطه با کرونا است.
ویلکیج   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۲۰:۱۴    
بخشدار ویلکیج گفت: قهوه خانه ها و اماکن عمومی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند پلمب میشوند.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۵/۲۴ - ۱۵:۵۵   + ۲ سایت دیگر  
اگرچه بهبود خدمت رسانی در دستگاه قضا یکی از وظایف حاکمیت است لیکن مسیر آغاز شده علاوه بر جلب اعتماد عمومی و تقویت عدالت گستری از نقطه نظر خنثی سازی فضاسازی های خارجی نیز بسیار مهم و اثرگذار است ...
رجا نیوز   ۱۴۰۰/۰۵/۲۳ - ۱۹:۳۵   + ۵ سایت دیگر  
همکارم، دکتر محمد مهدی اسماعیلی سالهاست که در دانشکده حقوق و علوم سیاسی به تعامل و تسامح و خوش خلقی زبانزد است. داشتن مرزهای هویتی و گفتمانی، طبیعت استادیست که اندیشه سیاسی اسلام تدریس می کند اما مرزهای شفاف گفتمانی و عدالت خواهی، در ایشان ناقض تعامل با همگان، مهربانی و تسامح با مخالفان ...