پنجشنبه ۰۷ مهرساعت ۱۵:۲۲Sep 2022 29
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناقض»

افق تازه   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۱۳:۴۰   + ۲ سایت دیگر  
آمریکا روز دوشنبه یک فروند هواپیمای ایرانی دیگر را به دلیل ارائه خدمات باری به روسیه به فهرست تحریم های مربوط به هواپیماهای ناقض قوانین کنترل صادرات ایالات متحده قرار داد.
آقای خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۵ - ۰۴:۱۳   + ۱۴ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد چهارمین هواپیمای باری ایران را به دلیل ارائه خدمات به روسیه در فهرست سیاه مربوط به هواپیماهای ناقض قوانین کنترل صادارات ایالات متحده قرار داده است . ...
ایران خبر   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۳۳   + ۳ سایت دیگر  
ایران آنلاین-واشنگتن یک هواپیمای ایرانی دیگر را تحریم کرد : : آمریکا روز دوشنبه یک فروند هواپیمای ایرانی دیگر را به بهانه ارائه خدمات باری به روسیه به فهرست تحریم های مربوط به هواپیماهای ناقض قوانین کنترل صادرات ایالات متحده قرار داد.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۱:۰۳   + ۱۲ سایت دیگر  
ایرنا نوشت: آمریکا روز دوشنبه یک فروند هواپیمای ایرانی دیگر را به بهانه ارائه خدمات باری به روسیه به فهرست تحریم های مربوط به هواپیماهای ناقض قوانین کنترل صادرات ایالات متحده قرار داد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۲۰:۰۳    
وزارت بازرگانی آمریکا چهارمین هواپیمای باری ایران را در فهرست سیاه این وزارتخانه قرار داده است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۷/۰۴ - ۱۹:۵۴   + ۲۸ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – آمریکا روز دوشنبه یک فروند هواپیمای ایرانی دیگر را به بهانه ارائه خدمات باری به روسیه به فهرست تحریم های مربوط به هواپیماهای ناقض قوانین کنترل صادرات ایالات متحده قرار داد.
سلام نو / دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۷/۰۲ - ۲۱:۳۳   + ۱۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه در واکنش به اقدام آمریکا درباره لغو برخی تحریم های حوزه ارتباطات در راستای تدارک پوشش اینترنت ماهواره ای در آسمان ایران تاکید کرد: تلاش ها برای نقض حاکمیت ایران بی پاسخ نخواهد ماند.
آنا / قم پرس   ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۰:۱۷   + ۲۳ سایت دیگر  
رئیس مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از تفاهم این وزارتخانه با صدا و سیما (ساترا، سازمان تنظیم مقررات رسانه های صوت و تصویر فراگیر در فضای مجازی) خبر داد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۱ - ۰۳:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- سخنگوی وزارت خارجه آمریکا چهارشنبه شب در گفت وگو با شبکه الجزیره بار دیگر بدون اشاره به اینکه آمریکا ناقض برجام بوده است ادعا کرد که ما همچنان معتقدیم بازگشت به توافق هسته ای با ایران امکان پذیر است.
سلام نو / ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۳۰ - ۲۰:۴۴   + ۲۷ سایت دیگر  
رئیس مجلس مشورتی - انتصابی عربستان سعودی در سخنانی ایران را به دخالت در امور داخلی کشورهای منطقه متهم کرد.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۹   + ۲۱ سایت دیگر  
دولت آمریکا با تداوم سیاست شکست خورده فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی، بزرگترین ناقض حقوق ملت ایران است و نمی تواند با طرح ادعاهای اثبات نشده و اتخاذ مواضع فریبکارانه، خود را غمخوار و حامی مردم ایران نشان دهد.
ایلنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۲۳:۳۰   + ۶۰ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: دولت آمریکا با تداوم سیاست شکست خورده فشار حداکثری و تروریسم اقتصادی، بزرگترین ناقض حقوق ملت ایران است و نمی تواند با طرح ادعاهای اثبات نشده و اتخاذ مواضع فریبکارانه، خود را غمخوار و حامی مردم ایران نشان دهد.
شارا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۹ - ۱۱:۲۶   + ۵ سایت دیگر  
پیش نویس قانون جدید اتحادیه اروپا، اصل محرمانه بودن منابع خبری رسانه ها را تقویت و استفاده از ابزارهای جاسوسی علیه خبرنگاران و اعضای خانواده آن ها به شدت ممنوع می کند. با این حال، امنیت ملی در موارد هرچند محدود می تواند ناقض این اصل باشد.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۲۲   + ۱۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – آمریکا روز دوشنبه سه فروند بوئینگ 747 خطوط هوایی ایران را به بهانه ارائه خدمات باری به روسیه، در فهرست تحریم های مربوط به هواپیماهای ناقض قوانین کنترل صادارات ایالات متحده قرار داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۱:۰۴   + ۴۵ سایت دیگر  
آمریکا امروز دوشنبه اعلام کرد سه فروند هواپیمای بوئینگ 747 متعلق به شرکت های هواپیمایی ایران که به روسیه خدمات ترابری ارائه می کنند را در فهرست سیاه مربوط به هواپیماهای ناقض قوانین کنترل صادارات ایالات متحده قرار داده است.
عصر ایران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۲۱   + ۱۷ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی آمریکا امروز دوشنبه اعلام کرد سه فروند هواپیمای بوئینگ 747 متعلق به شرکت های هواپیمایی ایران که به روسیه خدمات باری ارائه می کنند را در فهرست سیاه مربوط به هواپیماهای ناقض قوانین کنترل صادارات ایالات متحده قرار داده است.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۲۰:۰۱   + ۹ سایت دیگر  
وزارت بازرگانی آمریکا از قرار گرفتن نام سه فروند هواپیمای تحت کنترل خطوط هوایی ایران در فهرست سیاه این وزارتخانه خبر داد.
افکار نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۴۳   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا درباره تایوان را ناقض سیاست های واشنگتن دانست.
مشرق نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۸ - ۱۴:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه چین اظهارات اخیر رئیس جمهور آمریکا درباره تایوان را ناقض سیاست های واشنگتن دانست.
تجارت نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۷ - ۱۴:۲۷   + ۱ سایت دیگر  
یک اقتصاددان با انتقاد از طرح قانون بانکداری این طرح را بی توجه به موضوع تورم، تحقیرکننده رئیس کل بانک مرکزی و ناقض استقلال این نهاد دانست.
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۴۰۱/۰۶/۲۵ - ۲۳:۱۷   + ۴۴ سایت دیگر  
وندی شرمن، معاون وزیر خارجه آمریکا که کشورش ناقض توافق هسته ای برجام به شمار می رود مدعی شده که مذاکرات رفع تحریم های وین به بن بست برخورده است.
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۲۳ - ۰۹:۱۴   + ۲۵ سایت دیگر  
موثقا شنیده ام که مسئولیت آن به آقای رییسی تفویض شده است و این ناقض استدلال بنده نیست، مگر اینکه رخ دادن چنین تفویض اختیاری را قبول نداشته باشید، که گمان نمی کنم. پس مسئولیت برجام بنا بر تفویض اختیار با آقای رییسی است، چه امضا کند و چه امضا نکنند. حالا فرض کنید با ایشان نیست، پس بفرمایید با کیست؟
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۲۲ - ۱۲:۴۴   + ۲۱ سایت دیگر  
معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه گفت: ساماندهی بیش از 9 میلیون موتورسیکلت فاقد بیمه نامه، پلاک، کلاه ایمنی و ناقض قانون که در کشور در حال تردد هستند، بسیار ضروری است.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۹:۴۶   + ۹ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- اتحادیه فوتبال اروپا(یوفا) با اشاره به دیدار دوستانه تیم های ملی روسیه و بوسنی و هرزگوین که قرار است در سن پترزبوگ برگزار شود، اعلام کرد که این بازی ناقض تحریم های جاری علیه روسیه نیست.
خبر آنلاین   ۱۴۰۱/۰۶/۲۱ - ۱۰:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
اقدامات نهادهایی مانند شورای عالی فضای مجازی یا هر نهاد دیگری از جمله وزرات ارتباطات یا وزارتخانه های دیگر در مسیر محدودسازی حقوق و آزادی های فطری، طبیعی، مشروع و قانونی مردم مغایر با روح قانون اساسی و آرمان های انقلاب اسلامی است ...
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ - ۱۱:۰۶   + ۲۶ سایت دیگر  
مهاجرت از مسیر قانونی و بدون استفاده از رانت یک حق است که تمام شهروندان دارای شرایط، اعم از اینکه وابسته مقامات هستند یا خیر باید بتوانند در صورت تمایل از آن بهره مند شوند. بعد از انتشار خبر مهاجرت تحصیلی فرزند یکی از وزرا این جمله از قول رئیس جمهوری نقل شد که اگر فرزند رفت، پدر هم باید برود ...
جهت پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۴:۳۲    
پس از واکنش منفی کاربران به توییت شاخه آفریقایی بی بی سی که روابط ملکه و آفریقا را دیرینه توصیف کرده بود، اکانت این رسانه برای ساعاتی کامنت های توییت را بست ...
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۱۹ - ۱۱:۳۷   + ۱۱ سایت دیگر  
ایلان ماسک در نامه ای مدعی شده که پرداخت چند میلیون دلار به پیتر زاتکو به عنوان مزایای پایان خدمت ناقض توافق آن ها بوده است.
تدبیر و امید   ۱۴۰۱/۰۶/۱۷ - ۱۶:۳۱   + ۴ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین در کنفرانس خبری خود گفت: سفر هیات آمریکایی به تایوان ناقض اصل چین واحد و مفاد سه بیانیه مشترک آمریکا و چین و همچنین تعهدات واشنگتن برای حفظ "فقط روابط غیر رسمی" با تایوان است. چین نارضایتی و اعتراض شدیداللحن خود را ابراز می کند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۶:۰۰   + ۳ سایت دیگر  
عربستان سعودی و کشور های حاشیه خلیج فارس از نتفلیکس خواستند تا محتوای ناقض شئونات و ارزش های اجتماعی-اسلامی را در این کشورها پخش نکند.
شبستان   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۱۳:۴۷   + ۲ سایت دیگر  
احتمال ممنوعیت نتفلیکس در عربستان به دلیل دسترسی کودکان به آن مطرح شده است.
ایستنا   ۱۴۰۱/۰۶/۱۶ - ۰۸:۴۳   + ۱۲ سایت دیگر  
بنابر گزارش رسانه های عربستان، دولت این کشور از نتفلیکس، غول پخش آنلاین فیلم و سرگرمی، خواسته آن بخش از محتواهایی که از نظر این کشور ناقض شئونات و ارزش های اجتماعی-اسلامی خوانده شده را در داخل مرزهای این کشور پخش نکند. ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۷:۲۹   + ۳ سایت دیگر  
امین حطیط تحلیلگر مسائل نظامی می گوید بند جدیدی که سازمان ملل در رابطه با ماموریت یونیفل در لبنان اضافه کرده به معنای دور زدن همه قطعنامه های قبلی و ناقض حاکمیت ملی لبنان است.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۱/۰۶/۱۵ - ۱۵:۰۳   + ۲۸ سایت دیگر  
شورای رقابت ورود وزارت آموزش و پرورش و وزارت صمت را به بازار مانتوی مدارس ناقض مقررات فصل نهم قانون اجرای سیاست های کلی اصل 44 قانون اساسی تشخیص داد و حکم بر توقف رویه مذکور صادر کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۱/۰۶/۱۴ - ۱۲:۴۴   + ۹ سایت دیگر  
ناظران و فعالان حقوق بشر در نشست بررسی وضعیت حقوق بشر آمریکا توسط کمیته ناظر بر کنوانسیون رفع تمامی اشکال تبعیض نژادی، از نقض گسترده حقوق سیاهپوستان از سوی دولت آمریکا انتقاد کردند.
فرارو   ۱۴۰۱/۰۶/۱۳ - ۱۰:۴۸    
شرایط عمومی درج آگهی در وبسایت فرارو آگهی هایی که ناقض قوانین داخل کشور هستند منتشر نمی شوند. تبلیغات حوزه پزشکی و کالاهای بهداشتی نیازمند مجوز تبلیغ از نظام پزشکی می باشد. بنرهایی که به صورت چشمک زن طراحی شده اند یا حجم بالایی دارند پذیرفته نخواهد شد ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۱/۰۶/۱۲ - ۱۵:۰۹   + ۲ سایت دیگر  
بانک مرکزی در بخشنامه اخیر خود بر آخرین اخطار و تذکر به بانک ها و موسسات اعتباری ناقض نرخ های سود اشاره داشته است؛ بنابراین انتظار می رود که این بانک گزارشی شفاف از برخورد با بانک های متخلف ارائه کند تا مشخص شود نهاد ناظر اقدام موثری داشته است.
ایکنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۲۰:۵۷   + ۱ سایت دیگر  
مدیر بخش بازریابی تولیدات آموزشی گوگل در اعتراض به قراردادی که ناقض حقوق فلسطینیان است از سمت خود استعفا کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۳:۳۴   + ۴ سایت دیگر  
معاون امور بین الملل قوه قضائیه گفت: آمریکا به عنوان بزرگترین ناقض حقوق بشر، به هیچ وجه صلاحیت پرچمداری در حقوق بشر را ندارد.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۱/۰۶/۰۹ - ۱۱:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون بین الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر: آمریکا به بیش از 30 کشور تحریم تحمیل کرده است که جمهوری اسلامی ایران در راس آن قرار دارد.
تیتر20   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۱:۰۴   + ۲ سایت دیگر  
ساختار طرح قانون بانکداری که اکنون در صحن علنی مجلس در حال پیگیری است، ناقض بسیاری از اصول بانکداری است. در واقع این طرح به جای آنکه گامی در جهت حل معضلات نظام بانکی باشد، خود گره های جدیدی در نظام پولی ایران ایجاد خواهد کرد
یکتا پرس   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۸:۴۳   + ۲۵ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در حالیکه کشورش ناقض برجام بوده، بدون اشاره به خروج یکجانبه واشنگتن زیاده خواهی هایش مدعی شد اگر ایران آماده انجام تعهدات خود باشد، ما نیز آماده ایم.
برترین ها / همشهری   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۱۰:۲۳   + ۱۲ سایت دیگر  
کارین ژان پی یر سخنگوی کاخ سفید عصر دوشنبه به وقت محلی در نشستی خبری با ادعای اینکه واشنگتن از ابتدای مذاکرات وین، رویکرد اصولی داشته است، ادعا کرد اگر ایران آماده انجام تعهدات خود ذیل توافق هسته ای 2015 باشد ما نیز این کار را انجام خواهیم داد.
برترین ها   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۲:۳۲   + ۱۹ سایت دیگر  
سخنگوی کاخ سفید در حالیکه کشورش ناقض برجام بوده، بدون اشاره به خروج یکجانبه واشنگتن زیاده خواهی هایش مدعی شد اگر ایران آماده انجام تعهدات خود باشد، ما نیز آماده ایم.
ایرنا   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۲:۱۸   + ۱۷ سایت دیگر  
نیویورک - ایرنا- سخنگوی کاخ سفید در حالیکه کشورش ناقض برجام بوده، بدون اشاره به خروج یکجانبه واشنگتن زیاده خواهی هایش مدعی شد اگر ایران آماده انجام تعهدات خود باشد، ما نیز آماده ایم.
دنیای اقتصاد   ۱۴۰۱/۰۶/۰۸ - ۰۰:۰۵    
ساختار طرح قانون بانکداری که اکنون در صحن علنی مجلس در حال پیگیری است، ناقض بسیاری از اصول بانکداری است. در واقع این طرح به جای آنکه گامی در جهت حل معضلات نظام بانکی باشد ...
صدا نیوز   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۲۱:۳۶   + ۵ سایت دیگر  
آمریکا، انگلیس و سایر کشورهای اروپایی همه اقدامات فوق را که ناقض بیطرفی آنها است در جنگ روسیه و اوکراین انجام داده اند. لذا از نظر حقوق بین الملل بخصوص حقوق لاهه و عرف بین المللی طرف مخاصمه محسوب می شوند ...
جماران   ۱۴۰۱/۰۶/۰۷ - ۱۸:۲۸   + ۴ سایت دیگر  
انجمن پاسداران حق حیات در بیانیه ای در اعتراض به اقدام رژیم صهیونیستی علیه 7 نهاد حقوق بشری فلسطین تاکید کرد: ما پاسداران حق حیات به عنوان یک سازمان مردم نهاد مدافع حقوق بشر ...
الف   ۱۴۰۱/۰۶/۰۶ - ۱۳:۰۹    
کارشناس صهیونیست:اجازه نمی دهیم نظام تندروی ایران به سلاح هسته ای دست پیدا کند.... کارشناس مسیحی: حتی اگر بپذیریم ایران تهدیدی برای منطقه است نباید فراموش کنیم تهدید اصلی برای منطقه آمریکا و اسرائیل هستند/ایران آن طرفی نیست که مرتکب عملیات های خرابکارانه و ناقض قوانین بین المللی می شود....