یکشنبه ۱۷ اسفندساعت ۱۵:۵۴Mar 2021 7
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ناقض»

میزان   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۱۶:۳۵    
خبرگزاری میزان - فارین پالیسی ، در چارچوب پوشش مستمر اقدام های 100 روز نخست ریاست جمهوری جو بایدن ، رییس جمهور جدید آمریکا در گفت و گویی که اما اشفورد ، از اعضای ارشد ابتکار عمل جدید آمریکایی در مرکز استراتژی و امنیت شورای آتلانتیک با متیو کرونیگ ...
ستاره صبح   ۱۳۹۹/۱۲/۱۶ - ۰۰:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
اشاره: پس از پایان کار دونالد ترامپ به عنوان ناقض برجام در کاخ سفید، ایران و آمریکا هرکدام منتظرند که طرف مقابل قدم اول را برای بازگشت به تعهدات برجامی و احیای توافق هسته ای بردارد ...
تدبیر   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۲:۰۷   + ۴۹ سایت دیگر  
شاخص دلار پس از حدود دو هفته ار دیگر ا 91 واحد گذشت. ایسنا به نقل از رویترز نوشت: روابط انگلیس و اتحادیه اروپا یک بار دیگر بر سر مفاد توافق برگزیت متشنج شده و پس از آن که انگلیس اعلام کرد به کنترل ورود و خروج مواد غذایی به ایرلند شمالی ادامه خواهد داد ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۱۰:۴۶   + ۲ سایت دیگر  
دو کارشناس سازمان ملل تحریم های مبتنی بر اعلامیه های اضطراری آمریکا را ناقض حقوق بشر اتباع دیگر کشور ها توصیف کردند.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۱۲/۱۵ - ۰۹:۱۳   + ۱ سایت دیگر  
روابط انگلیس و اتحادیه اروپا یک بار دیگر بر سر مفاد توافق برگزیت متشنج شده و پس از آن که انگلیس اعلام کرد به کنترل ورود و خروج مواد غذایی به ایرلند شمالی ادامه خواهد داد، اتحادیه اروپا این اقدام را محکوم کرد و ناقض توافق برگزیت دانست ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۱۴ - ۰۰:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه تشکیلات خودگردان فلسطین گفت رژیم صهیونیستی مرتکب انواع جنایت ها علیه ملت فلسطین شده است و جامعه جهانی از اقدامات فاشیستی آن چشم گوشی می کند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۲۳:۳۱   + ۵ سایت دیگر  
لندن – ایرنا – نماینده جمهوری اسلامی در نشست شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد تصریح کرد که آمریکا با اعمال تحریم های یکجانبه، غیرقانونی و ظالمانه، ناقض حقوق ملت ایران است و حق ندارد نسبت به وضعیت حقوق بشر کشور ادعای نگرانی کند.
شبکه العربیه با انتشار بخش هایی از پیش نویس قطعنامه سه کشور اروپایی علیه ایران در شورای حکام، نوشت آنها از ایران خواستند که با آژانس اتمی شفاف باشد و اقدامات ناقض برجام را به عقب برگرداند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۱۳ - ۰۹:۱۱   + ۲ سایت دیگر  
رئیس مرکز بهداشت دزفول گفت: شهروندان، افراد کرونا مثبت ناقض خود قرنطینگی را به مرکز بهداشت این شهرستان گزارش دهند.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۸:۳۱   + ۱۶ سایت دیگر  
تهران-ایرنا- سخنگوی نجباء دولت آمریکا را ناقض هنجارهای بین المللی که فقط از منطق زور پیروی می کند توصیف کرد و گفت: اگر جدول زمان بندی خروج نیروهای آمریکایی مشخص بود، امکان دستیابی به تفاهماتی در این راستا وجود داشت؛ ولی هرگز نمی توانیم بپذیریم که آن ها به مدت نامشخص در عراق حضور داشته باشند.
رکنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۴۴   + ۲ سایت دیگر  
رکنا : جلسه قریب الوقوع شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی قرار است با محوریت ایران برگزار شود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۰۱:۳۲   + ۴۴ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد، دولت فعلی آمریکا را همچنان ناقض قطعنامه 2231 و برجام دانست و گفت راه آسان آمریکا برای بازگشت به برجام، اجرای کامل تعهدات آن در این توافق است.
گیتی آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۱۵:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
جو بایدن رئیس جمهور آمریکا 25 فوریه (7 اسفند) به ارتش ایالات متحده دستور داد که حمله هوایی علیه تأسیسات شبه نظامیان طرفدار ایران در سوریه را به اجرا در آورد. بر اساس تازه ترین آمار به دلیل این حمله هوایی تاکنون 22 نفر کشته شده اند ...
برترین ها / خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۵:۵۳   + ۲۲ سایت دیگر  
خبرآنلاین: با وجود لغو نماز جمعه در برخی از شهرهای کشور، امروز نماز جمعه ها با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شد و ائمه جمعه در برخی شهرها در جمع نمازگزاران خطبه های خود را ایراد کردند. ...
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۸ - ۱۱:۵۸   + ۱۶ سایت دیگر  
توئیتر در حال افزودن یک حالت ایمنی جدید به این شبکه اجتماعی است تا حساب ها و توئیت های ناقض قوانین آن به طور خودکار شناسایی و بلوکه شوند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۲:۲۸   + ۱۴ سایت دیگر  
دولت آمریکا در واکنش به ایستادگی ایران بر سر مواضع اصولی خود و بیان اینکه فقط با اقدامات عملی طرف های ناقض و خاطی برجام حاضر به بازگشت به تعهدات قبلی است، به تهدید متمسک شد.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۱   + ۷ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - اسماعیل بقایی هامانه سفیر و نماینده دایم جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل متحد در ژنو در پاسخ به اظهارات غیرمنطقی مقامات غربی تاکید کرد که ایران صرفا در قبال گام های عملی آمریکا به عنوان طرف خاطی و ناقض برجام و اتخاذ اقدامات تصحیحی، به تعهدات برجامی بازمی گردد.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۷ - ۰۹:۰۳   + ۲۴ سایت دیگر  
نماینده دائم ایران در سازمان ملل متحد گفت: درخواست از ایرانِ متعهد به برجام برای بازگشت به پایبندی کامل، مضحک و زورمدارانه است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۵:۵۲   + ۸ سایت دیگر  
وزیر امور خارجه روسیه، استقرار موشک های اتمی آمریکا در کشورهای اروپایی را ناقض معاهده منع گسترش سلاح های اتمی دانست.
خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۲/۰۶ - ۱۳:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
وزیر خارجه روسیه می گوید نگهداری از تسلیحات اتمی آمریکا در خاک دیگر کشورها و همچنین مأموریت های هسته ای مشترک ناتو، ناقض ان پی تی است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۲۰:۰۶   + ۹ سایت دیگر  
وزرای امور خارجه سه کشور اروپایی عضو برجام طی بیانیه ای از اقدام ایرن مبنی بر توقف اجرای پروتکل الحاقی ابراز نگرانی کرده و این اقدام را خطرناک و ناقض برجام خواندند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۱۵:۱۳   + ۵ سایت دیگر  
وزیر خارجه سوریه در دیدار با فرستاده سازمان ملل، اشغالگری ترکیه و آمریکا را نقض حاکمیت دمشق و برخلاف قوانین بین المللی و قطعنامه های شورای امنیت خواند.
روزنامه ابتکار   ۱۳۹۹/۱۲/۰۵ - ۰۰:۴۹   + ۴ سایت دیگر  
مجلس رئیس جمهوری و کلیه ناقضین و مستنکفین از اجرای قانون اقدام راهبردی برای لغو تحریم ها را به قوه قضائیه معرفی کرد. این تصمیم 234 نماینده از جمع 239 نماینده حاضر در جلسه اعتراضی دوشنبه 4 اسفند 99 مجلس یازدهم بود ...
موج   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۱۰:۳۸   + ۴ سایت دیگر  
بررسی بیانیه مشترک معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی هسته ای با مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی در دستور کار جلسه علنی امروز مجلس قرار گرفت.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۰۹:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
رانندگان 7 هزار و 600 دستگاه خودروی غیربومی که از 8 بهمن تاکنون قصد ورود به مازندران را داشته اند جریمه شده اند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۱۰:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
ایسنا/مازندران عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لفاظی های اخیر رئیس جمهور آمریکا و مقامات اروپایی تاثیری بر اراده جمهوری اسلامی ایران در پایبندی به تعهدات معاهده برجام ندارد.
روزنامه مردم سالاری   ۱۳۹۹/۱۲/۰۳ - ۰۱:۴۹    
صدور حکم زندان برای پابلو هاسل ، رپر اسپانیایی به بحث های زیادی در مورد آزادی بیان در اسپانیا دامن زده و اعتراض های خیابانی را در پی داشته است. این طوفان سیاسی اکنون با درگیری و خشونت پلیس در برابر معترضان به اوج رسیده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۶:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
تهران – ایرنا – بازرسان سازمان ملل در گزارشی محرمانه دریافتند که اریک پرینس همپیمان و حامی مالی دونالد ترامپ رئیس جمهوری سابق آمریکا تحریم تسلیحاتی این سازمان علیه لیبی را نقض کرده است.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۵:۳۰   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون اروپا گفت روسیه با سرکشی هرچه بیشتر و بیشتر همچنان به نقض قوانین بین المللی در داخل روسیه و خارج از این کشور ادامه می دهد.
برترین ها / قدس آنلاین   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۰۸   + ۲۵ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا از اقدام آمریکا در صرف نظر کردن از فعال نمودن مکانیسم ماشه استقبال کرد. به نقل از سرویس خدمات خارجی اتحادیه اروپا، پیتر استانو سخنگوی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۶:۲۶   + ۳ سایت دیگر  
بغداد – ایرنا- رییس اتحادیه علمای مسلمان استان دیاله در شرق عراق با افزایش نظامیان ناتو در این کشور مخالفت کرد و آن را ناقض حاکمیت و اشغالگری جدیدی در پوششی بین المللی دانست.
آنا   ۱۳۹۹/۱۲/۰۱ - ۱۳:۱۹   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت خارجه انگلیس با ادعای اینکه ایران طرفی است که توافق هسته ای را نقض می کند، از ایران خواست هرچه سریع تر به پایبندی کامل به تعهدات برجامی بازگردد.
برترین ها / تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۹:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
خبرگزاری فارس: جرالدین گریفیت سخنگوی منطقه ای وزارت خارجه آمریکا، عصر امروز (چهارشنبه)، در گفت وگو با شبکه سعودی العربیه به موضوع هسته ای ایران پرداخت. بر اساس این گزارش، واشنگتن مجددا اعلام کرد که پیش از منصرف شدن ایران از آنچه اقدامات ناقض خوانده شده، به توافق باز نخواهد گشت. ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۷:۱۷   + ۴ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نیروی انتظامی اعلام کرد: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، روز گذشته(سه شنبه) 30 هزار و 263 پیامک به رانندگانی بی توجه به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا ارسال شده است.
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۱۲:۵۹   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- جبار الدراجی، فرمانده عملیات سامرا ، امروز(چهارشنبه)، تعداد زائران حاضر در مراسم شهادت امام هادی (ع) را اعلام و اشاره کرد که هیچ اقدام ناقض امنیت ثبت نشده است. ...
برترین ها   ۱۳۹۹/۱۱/۲۹ - ۰۷:۵۵   + ۶ سایت دیگر  
شرق: بر اساس آنچه سخنگویان وزارت خارجه آمریکا و کاخ سفید اعلام کرده اند، به نظر می رسد دولت جو بایدن عجله ای برای احیای برجام ندارد. در چند هفته اخیر، دولت آمریکا مرتب بر این اصل اصرار ورزیده که ابتدا ایران باید به تعهدات برجامی خود بازگردد ...
کیهان   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۲۱:۱۲   + ۵ سایت دیگر  
بر اساس نظرسنجی تخصصی یک مرکز مطالعات در زمینه اندازه گیری مشارکت سیاسی و رعایت حقوق بشر، رژیم آل سعود رده آخر کشورهای حوزه خلیج فارس را به خود اختصاص داد و در صدر کشورهای ناقض حقوق بشر قرار گرفت. ...
خبرگزاری اقتصادی ایران   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۹:۳۱    
اقتصاد ایران: عصر خودرو- نیروی انتظامی اعلام کرد: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، روز گذشته دوشنبه 34 هزار و 122 پیامک به رانندگانی که به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توجه نداشته اند ارسال گردید.
ایرنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۷:۴۱   + ۱۲ سایت دیگر  
تهران - ایرنا - نیروی انتظامی اعلام کرد: در راستای اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا، روز گذشته دوشنبه 34 هزار و 122 پیامک به رانندگانی که به مصوبات ستاد مبارزه با کرونا توجه نداشته اند ارسال گردید.
فکر شهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۱۰:۵۰   + ۱۴ سایت دیگر  
فکرشهر: محمدجواد ظریف روز یکشنبه 26 بهمن در گفت وگو با خبرگزاری ژاپنی کیودو، تاکید کرد ایران از دولت ژاپن انتظار دارد که به ویژه در زمینه اجرای قوانین بین المللی، مانند یک دوست رفتار کند. ...
یزد آوا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۷ - ۰۹:۲۷   + ۲ سایت دیگر  
مصطفی فاطمی گفت: با تشدید نظارتی که هست به مجموعه های گردشگری یزد که پروتکل های بهداشتی را رعایت نکنند اخطار داده می شود و در صورت عدم توجه، پلمپ می شوند.
ایسنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۱۱:۴۳   + ۴ سایت دیگر  
ایسنا/یزد معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان یزد از برخورد با تورهای غیرمجاز گردشگری و اخراج آنها از یزد خبر داد.
ایبنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۶ - ۰۸:۵۱   + ۱ سایت دیگر  
مدیر فروشگاه نشر ققنوس در توضیح پیگیری انتشار غیرقانونی کتاب ها در فضای مجازی، از مکاتبه با مدیرعامل تلگرام برای مسدود کردن برخی کانال ها خبر داد؛ اقدامی که البته به دلیل تحریم ها به نتیجه ای نرسیده است.
برترین ها / پایگاه خبری قلم   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۲:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید از شناسایی پارکورکار ناقض حریم تخت جمشید و پیگیری قضائی موضوع خبر داد. حمید فدایی در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی که جوان پارکورکاری را در حال جست و خیر روی سازه های تخت جمشید نشان می دهد توضیح داد که این ویدئو متعلق به تابستان است و مشخص نیست ...
همشهری   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۴:۰۶   + ۱۲ سایت دیگر  
مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید از شناسایی پارکورکار ناقض حریم تخت جمشید و پیگیری قضایی موضوع خبر داد.
برترین ها / خبرگزاری مهر   ۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۳:۱۹   + ۱۹ سایت دیگر  
خبرگزاری مهر: مدیر پایگاه میراث جهانی تخت جمشید از شناسایی پارکورکار ناقض حریم تخت جمشید و پیگیری قضائی موضوع خبر داد. حمید فدایی در پی انتشار ویدئویی در فضای مجازی که جوان پارکورکاری را در حال جست و خیر روی سازه های تخت جمشید نشان می دهد توضیح داد که این ویدئو متعلق به تابستان است و مشخص نیست ...
شفقنا   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۱۸:۱۹    
شفقنا- معاون وزیر امور خارجه یونان گفت: ترکیه کشوری است که قوانین بین المللی را زیر پا می گذارد. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از اسکای نیوز، دیمیتریس مرداس اظهار کرد: سربازان ترکیه ضامن صلح در قبرس نیستند. دمراس افزود: گفتگو تنها راه عادی سازی روابط بین آتن و آنکارا است. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۱۱/۲۴ - ۰۲:۵۰   + ۲۲ سایت دیگر  
چین اعلام کرد سرویس جهانی بی بی سی به دلیل پخش محتوای ناقض قانون، دیگر نمی تواند در چین فعالیت کند.