پنجشنبه ۲۳ مردادساعت ۱۳:۵۸Aug 2020 13

جدیدترین‌های «کلینیک سینا»

 
بصیر آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۰۹:۴۷   + ۴ سایت دیگر  
حادثه بیروت که دنیا را تکان داد، نتوانسته برخی مسئولان را برای ضرورت خروج تاسیسات نفتی از تهران تکان دهد. به گزارش بصیرآنلاین ، چند سالی است که حوادث مختلف ساختمانی نظیر پلاسکو و کلینیک سینا مهر وسیله ای شده اند، تا شاید به مسئولان تلنگری وارد شود که موضوع ایمنی را جدی بگیرند. ...
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۶ - ۰۰:۱۸    
کرونا در هفته گذشته هم همچنان در گوشه و کنار دنیا سرتیتر بسیاری از اخبار بود و گویا تمامی ندارد اما در همین گیر و دار اخبار بسیاری در حوزه اجتماعی منتشر شد با هم به مرور برخی از این اخبار خواهیم پرداخت.
سلامت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۶:۵۸   + ۳ سایت دیگر  
سلامت نیوز : در گزارش پزشکی قانون هست که جسد خانم دکتر بالای سر بیمار در حالی که آمبوبگ در کنارش و دست مریض در دستش بوده پیدا کردند. به گزارش سلامت نیوز، دکتر سوسن سلطانی محمدی به شماره نظام پزشکی 30516 در یازده فروردین سال 42 در خانواده مذهبی و متدین به دنیا آمد ...
همشهری   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۲:۱۶    
محمود مولایی خبر نگار حادثه آتش سوزی مرکز درمانی سینا مهر 10تیرماه در شرایطی اتفاق افتاد که 2انفجار در این محل صورت گرفت و علاوه بر 19جان باخته در این حادثه، نگرانی های بسیاری را هم در جامعه ایجاد کرد. مهدی داوری، مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری تهران عصر دیروز میهمان مؤسسه همشهری بود ...
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ - ۱۱:۲۰   + ۱۰ سایت دیگر  
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه خانواد های متوفیان حادثه "کلینیک سینا" می گفتند آنقدر که رسانه های بیگانه و معاند با آن ها تماس گرفته اند یک نفر از داخل کشور با آن ها تماس نداشته، جزئیات جدیدی درباره علت وقوع "حادثه کلینیک سینا" را تشریح کرد.
عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۹:۱۷   + ۳ سایت دیگر  
پعضو کمیسیون بهداشت مجلس از بررسی گزارش ابعاد حادثه کلینیک سینا در جلسه عصر امروز این کمیسیون خبر داد. سیدمسعود خاتمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با تسنیم، با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون ...
ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۷:۳۰   + ۹ سایت دیگر  
رئیس کمیته بررسی حادثه کلینیک سینا مهر در کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از بررسی این گزارش در جلسه امروز این کمیسیون خبر داد.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۱۲:۳۰   + ۱۰ سایت دیگر  
مهر : صدراعظم نوری با اشاره به اینکه اتصال برق کولر آبی در حیاط کلینیک سینا مهر عامل اولیه بروز این حادثه دلخراش بوده است، گفت: بهره برداران باید پاسخگوی خسارت های جانی و مالی باشند.
حادثه 24   ۱۳۹۹/۰۵/۱۴ - ۰۱:۰۶    
انهدام باند سارقان مامورنما در اهواز رئیس پلیس آگاهی خوزستان از دستگیری اعضای باند سارقان مسلح مامورنما در اهواز خبر داد. انفجار مخزن در کارخانه تبرک یک کشته و 13 مصدوم بر جای گذاشت سخنگوی اورژانس کشور از کشته و مصدومیت 14 نفر در کارخانه تبرک در اخلمد خبر داد. ...
بهداشت نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۴۹    
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن تشریح علت وقوع حادثه کلینیک سینا از تشکیل کمیته ای برای بازرسی و نظارت از مراکز درمانی ناایمن پایتخت خبر داد.
برترین ها / ایسنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۵:۵۲   + ۶۶ سایت دیگر  
خبرگزاری ایسنا: یک عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه ای در کمیته حادثه کلینیک سینا اطهر برای بررسی ابعاد این حادثه خبر داد. ...
خانه ملت   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۱۳:۵۰   + ۳۹ سایت دیگر  
عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس ضمن تشریح علت وقوع حادثه کلینیک سینا از تشکیل کمیته ای برای بازرسی و نظارت از مراکز درمانی ناایمن پایتخت خبر داد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۶:۰۳   + ۶ سایت دیگر  
عنایت آزغ جوانی که در ماجرای آتش سوزی کلینیک سینا به دل آتش رفت تا مردم گرفتار در ساختمان را نجات بدهد، گفت: ناراحتم که نتوانستم همه افراد کلینیک سینا را نجات بدهم.
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۱۳ - ۰۰:۲۰   + ۱۷ سایت دیگر  
دنیای اقتصاد : مدیر بیمه های مسوولیت، مهندسی و انرژی بیمه تجارت نو، با اشاره به حادثه دلخراش انفجار کلینیک سینا اطهر گفت: وقوع این گونه حوادث بیش از هر چیز ضرورت تامین پوشش های بیمه ای مناسب برای حمایت از افرادی که ناخواسته در اجرای وظایف خود مرتکب قصور شده اند را متذکر می شود.
روزنامه سپید   ۱۳۹۹/۰۵/۱۲ - ۱۰:۵۲    
نماینده رئیس مجلس در بررسی حادثه کلینیک سینا، گفت: سازمان آتش نشانی به موقوع در محل حادثه حاضر و از قبل نیز اخطارهای لازم را صادر کرده است. به گزارش سپید، اقبال شاکری نماینده رئیس مجلس در بررسی پرونده حادثه کلینیک سینا اطهر و عضو کمیسیون عمران در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۶:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- نماینده ویژه رییس مجلس با تاکید بر اینکه نظارت دستگاه های ذی ربط در حادثه آتش سوزی کلینیک سینا منجر به بازدارندگی نشد، عنوان کرد: این حادثه به دلیل عدم رعایت ایمنی و استانداردهای لازم رخ داده است.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۱۱ - ۱۴:۵۸   + ۶ سایت دیگر  
دستور کار کمیسیون بهداشت در هفته جاری به بررسی گزارش مسئولان ذی ربط درباره انفجار در کلینیک سینای اطهر تهران و ارائه گزارش وزیر کار خواهد گذشت.
خرداد نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۹:۰۹   + ۱ سایت دیگر  
خرداد: معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی گفت: دی کلینیک ها مانند کلینیک سینا مجاز به جراحی و ارائه خدمات در شب نیستند، مگر اینکه بیمار اورژانسی داشته باشند. ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۳:۳۲    
معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی گفت: دی کلینیک ها مانند کلینیک سینا مجاز به جراحی و ارائه خدمات در شب نیستند، مگر اینکه بیمار اورژانسی داشته باشند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۸ - ۱۲:۵۰   + ۷ سایت دیگر  
معاون انتظامی سازمان نظام پزشکی گفت: دی کلینیک ها مانند کلینیک سینا مجاز به جراحی و ارائه خدمات در شب نیستند، مگر اینکه بیمار اورژانسی داشته باشند.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۹:۵۳   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیته سلامت شورای شهر تهران با اشاره به اینکه عملکرد شهرداری و آتش نشانی زیر ذره بین شورای شهر قرار دارد، گفت: درصورتی که به نتیجه برسیم شهرداری در حادثه کلینیک سینامهر قصور داشته است، بدون اغماض برخورد می کنیم.
منجیل خبر   ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۰۷:۳۷   + ۱۵ سایت دیگر  
عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران از ارائه گزارش نهایی شورای شهر در مورد حادثه کلینیک سینا تا پایان مردادماه خبر داد. زهرا نژادبهرام در گفت وگو با ایسنا، گفت: پس از حادثه حریق کلینیک سینا و مرگ 19 نفر از شهروندان ...
دنیای اقتصاد   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۵:۴۹    
این روزها وقتی به آتش فکر می کنید، چه وقایعی به ذهنتان می آید؟ انفجار فاجعه بار کلینیک سینا اطهر تهران؟ پلاسکو؟ چقدر از ایمنی ناکافی ساختمان های مختلف تهران و دیگر شهرهای ایران دربرابر حریق و آتش سوزی شنیده اید؟ وقتی صحبت از بنایی مثل ساختمان پلاسکو یا ساختمان آلومینیوم می شود کارشناسان می گویند که ...
بسیج   ۱۳۹۹/۰۵/۰۵ - ۱۲:۴۹   + ۱۴ سایت دیگر  
سردار شاهوارپور ، فرمانده سپاه ولی عصر(عج) خوزستان از عنایت آزغ جوان رامهرمزی که 11 زن و یک کودک را در حادثه آتش سوزی کلینیک سینا نجات داد تقدیر کرد
روزنامه جوان آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۳:۴۱    
پس از حادثه غمناک کلینیک سینا 15 زن و چهار مرد جان باختند و 14 نفر دیگر زخمی شدند. رئیس قوه قضائیه اعلام کرد که قصور تمام دستگاه ها در تمام ادوار باید مشخص شود. موضوع این حادثه از سوی چند دستگاه همچون مجلس، شهرداری و شورای شهر تهران همچنان در دست پیگیری است ...
بهار نیوز   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۲۰:۴۹   + ۲ سایت دیگر  
گروه جامعه: شهردار منطقه یک شهرداری تهران در مورد آتش سوزی در "کلینیک سینا مهر شمیران" تهران گفت: این ساختمان "کاربری مسکونی" داشت و وزارت بهداشت مجوز تأسیس مرکز درمانی را بدون "رعایت قوانین" داده است ...
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۵:۵۰   + ۱ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- شهردار منطقه یک تهران درباره حادثه کلینیک سینا اظهار داشت که شهرداری در ارایه مجوز مسکونی به درمانی قانونی عمل کرده است.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۳:۴۶   + ۸ سایت دیگر  
عضو هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: گزارش جامع حادثه کلینیک سینامهر تا پایان مرداد توسط کمیته ویژه شورای شهر اعلام می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۲:۵۷   + ۱۳ سایت دیگر  
عضو شورای اسلامی شهر تهران در پستی اینستاگرامی نوشت: شورای شهر به عنوان نماینده خانواده های داغدار حادثه کلینیک سینا مهر در کمیته ویژه ابعاد حادثه را بررسی می کند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۵۴   + ۱ سایت دیگر  
شهرداری تهران در حالی یک بیمارستان دامپزشکی را بدون داشتن حکم قانونی پلمب کرده است که در حادثه کلینیک سینا مهر شمیران به رغم داشتن حکم ماده 100 از قرار دادن نیوجرسی در مقابل ساختمان خودداری کرده بود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۵/۰۴ - ۱۰:۳۵   + ۵۸ سایت دیگر  
شهردار منطقه یک شهرداری تهران گفت:وزارت بهداشت پروانه تاسیس مرکز درمانی کلینیک سینا را بدون رعایت قوانین مقررات ملی ساختمان صادر کرده است و ما در شهرداری برای این ساختمان کاربری مسکونی صادر کرده بودیم.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۵/۰۲ - ۰۷:۰۲   + ۶ سایت دیگر  
بنابر اخبار رسیده کلینیک سینا مسئول فنی تجهیزات پزشکی نداشته است و باشگاه خبرنگاران جوان صحت و سقم ماجرا را دنبال می کند.
پارسینه   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۶:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
ساختمان آلومینیوم در خیابان جمهوری نرسیده به پل حافظ، یکی از قدیمی ترین مراکز تجاری شهر تهران است که با 13 طبقه و حدود 600 واحد در سال 1343 به بهره برداری رسید ...
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۵:۵۲   + ۱ سایت دیگر  
به گفته شهردار تهران؛ زمانی که پرونده ناایمنی ساختمانی به قوه قضاییه می رود، از تمام نهادهای ذی نفع سوال پرسیده می شود و از وزارت بهداشت هم درباره این اتفاق سوال پرسیده شده است.
آنا   ۱۳۹۹/۰۵/۰۱ - ۱۴:۳۳   + ۱۱ سایت دیگر  
سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس با اشاره به جمع بندی صورت گرفته در این کمیسیون درباره حادثه کلینیک سینا اطهر، تأکید کرد: کم کاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران در این حادثه محرز شده است.
سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها مجلس شورای اسلامی تاکید کرد با بررسی های صورت گرفته در طی دو هفته گذشته از سوی کمیسیون در این حادثه کم کاری وزارت بهداشت و شهرداری تهران محرز است و کاربری این ساختمان غیر درمانی بوده و با مجوز شهرداری تهران کاربری آن به درمانی تبدیل شده است.
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دلیل بروز حادثه در کلینیک سینا اطهر، تغییر کاربری واحد مسکونی به کلینیک پزشکی، بدون رعایت الزامات ایمنی مهمترین ریشه این حادثه بود.
ایرنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۴:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
تهران - ایرنا- معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: دلیل بروز حادثه در کلینیک سینا اطهر، تغییر کاربری واحد مسکونی به کلینیک پزشکی، بدون رعایت الزامات ایمنی مهمترین ریشه این حادثه بود.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۴/۳۱ - ۱۳:۳۵   + ۱۴ سایت دیگر  
معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: در راستای اجرای ماده 90 قانون کار برای اولین بار در کشور 240 قلم تجهیزات ایمنی و حفاظت فردی با مشارکت مرکز تحقیقات و تعلیمات حفاظت فنی و بهداشت ، سازمان استاندارد کشور و سایر مراکز علمی و دانشگاهی کشور احصا شد.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۷:۳۲   + ۱ سایت دیگر  
کلینیک سینا 20 روز پیش در اثر انفجار آتش گرفت، اما تاکنون کارشناسان بیمه آسیا موفق به ورود به ساختمان نشدند.
میزان   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۵   + ۲۱ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان- دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار با عنایت آزغ جوان نجات دهنده 11 زن و یک کودک در آتش سوزی کلینیک سینا از وی و پدرش تقدیر کرد. تاریخ انتشار: 10:33 - 30 تیر 1399 - کد خبر: 639145
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۹:۵۴   + ۵ سایت دیگر  
رئیس شورای شهر تهران با اشاره به اینکه بررسی پرونده کلینیک سینا مهر در کمیته ویژه شورا همچنان ادامه دارد، گفت: به نکات جدیدی در این زمینه دست یافته ایم.
برترین ها   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۷:۵۴   + ۱۰ سایت دیگر  
سیدمحمود علیزاده طباطبایی؛ وکیل دادگستری در روزنامه شرق نوشت: آتش سوزی مرکز درمانی سینا در شمال تهران اگرچه اولین مورد در این گونه آتش سوزی ها نبود و آخرین هم نخواهد بود، مسائل و مشکلات و مسئولیت های کارگزاران مدیریت شهری را بیشتر در معرض قضاوت افکار عمومی قرار داده است ...
خبرگزاری تابناک   ۱۳۹۹/۰۴/۳۰ - ۰۳:۵۳   + ۳ سایت دیگر  
توقف اعدام و موافقت با اعاده دادرسی سه متهم آبان، ارزیابی کارشناسان از نوسانات شدید نرخ ارز، حضور پر تنش بقایی در روزنامه شرق ، توقف شش کشتی ایرانی در بنادر چین، فراموشی فاجعه کلینیک سینا ؟ سه محور اصلی سفر مهم ظریف به عراق، گرانی فصلی برای خودرو های بی کیفیت با چه مجوزی؟ ...
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۴/۲۹ - ۰۸:۰۱   + ۲ سایت دیگر  
موسوی درباره احداث تراموا در مسیر ولنجک به توچال و آخرین جزئیات حادثه کلینیک سینا مهر توضیحاتی داد.
خبرگزاری دفاع مقدس   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۷:۳۷    
مشاور فرمانده معظم کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیرو های مسلح از عنایت آزغ که در حادثه آتش سوزی کلینیک سینا جان 11 زن و مرد را نجات داد، تقدیر کرد.
آنا / پارسینه   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۵:۰۹   + ۸ سایت دیگر  
مشاور رهبر معظم انقلاب در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی نیروهای مسلح از عنایت آزغ که در حادثه آتش سوزی کلینیک سینا به دل آتش زد و جان 11 زن و مرد را نجات داد، تقدیر کرد.
شهر فردا   ۱۳۹۹/۰۴/۲۸ - ۱۶:۰۵   + ۲ سایت دیگر  
عضو شورای شهر تهران گفت: خدماتی که در کلینیک سینا مهر به شهروندان ارائه می شد، استاندارد نبود.