چهارشنبه ۲۲ اردیبهشتساعت ۱۸:۴۹May 2021 12
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «صلح»

خلیج فارس   ۵۵ دقیقه پیش   + ۵ سایت دیگر  
خلیج فارس:وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: اهمیت انتخابات آینده در سوریه موضوع مشترک ایران و سوریه است که ما اعتقاد داریم این انتخابات برای صلح و امنیت و ثبات و پیشرفت در سوریه اهمیت بسیار زیادی دارد.
خارگ نیوز   ۱ ساعت پیش    
خارگ نیوز: وزیر خارجه سابق آمریکا با حمایت از تجاوزات اخیر رژیم صهیونیستی علیه فلسطینیان، مدعی شد عدم حمایت دولت بایدن از تل آویو موجب جسورتر شدن گروه های مقاومت فلسطینی شده است.
وزیر امور خارجه در گزارشی توئیتری از دیدارهایش با مقامات سوریه در دمشق از جمله دستورکارهای اصلی این سفر را جنایات صهیونیست ها، گفت وگوهای صلح سوریه و انتخابات پیش رو برشمرد.
اقتصاد ایران: وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ارتباط هایی با عربستان سعودی داشته ایم و امیدواریم این تماس ها از طریق همکاری های بعد میان ایران و عربستان نتیجه بخش باشند؛ برای صلح و امنیت منطقه و به ویژه یمن که از فاجعه انسانی عظیمی رنج می برد.
مشرق نیوز   ۱ ساعت پیش    
تماس هایی با عربستان داشته ایم و امیدواریم این تماس ها به همکاری بیشتر بین دوطرف برای صلح و ثبات در منطقه و به خصوص یمن بیانجامد.
قلم | qalamna.ir : گروه بین الملل: رئیس جمهوری سابق آمریکا در بیانیه ای که از طریق کمیته اقدام سیاسی خود منتشر کرد، از سیاست های خارجی جو بایدن، در قبال درگیری ها در فلسطین انتقاد کرد. ...
تازه ترین ها   ۱ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
به گزارش مهر ، امیلیو لوزادا گارسیا مدیر امور بین الملل وزارت خارجه کوبا، در پیام خود در توئیتر می نویسد: از شروع ارتباط ها بین جمهوری اسلامی ایران و پادشاهی عربستان سعودی استقبال می کنیم، اطمینان داریم که این امر به صلح و ثبات بیشتر در خاورمیانه که امری ضروری است کمک خواهد کرد.
آفتاب نیوز   ۲ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ارتباط هایی با عربستان سعودی داشته ایم و امیدواریم این تماس ها از طریق همکاری های بعد میان ایران و عربستان نتیجه بخش باشند؛ برای صلح و امنیت منطقه و به ویژه یمن که از فاجعه انسانی عظیمی رنج می برد.
مشرق نیوز   ۲ ساعت پیش    
به گزارش مشرق یک کاربر در توئیتی نوشت: تشکیلات خودگردان همه جوره با اسرائیل راه آمده. همه کار کرده برای رسیدن به صلح. نتیجه اش را این چند روزه دیدیم حماس دست به ماشه است و آتش بازی راه انداخته. نتیجه اش توقف خشونت های اسرائیلی ظرف روزهای آینده خواهد بود. اسلحه صلح آور است. ...
ایسنا   ۲ ساعت پیش   + ۳۱ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ارتباط هایی با عربستان سعودی داشته ایم و امیدواریم این تماس ها از طریق همکاری های بعد میان ایران و عربستان نتیجه بخش باشند؛ برای صلح و امنیت منطقه و به ویژه یمن که از فاجعه انسانی عظیمی رنج می برد.
ایسنا   ۳ ساعت پیش   + ۴۳ سایت دیگر  
وزیر خارجه کشورمان تاکید کرد: ارتباط هایی با عربستان سعودی داشته ایم و امیدواریم این تماس ها از طریق همکاری های بعد میان ایران و عربستان نتیجه بخش باشند؛ برای صلح و امنیت منطقه و به ویژه یمن که از فاجعه انسانی عظیمی رنج می برد.
میزان   ۴ ساعت پیش   + ۷۳ سایت دیگر  
خبرگزاری میزان - بنا به اعلام سپاه نیوز، در پی انتفاضه رمضان و تشدید جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم فلسطین و به شهادت رسیدن ده ها مرد، زن و کودک فلسطینی در یورش وحشیانه دژخیمان صهیونیست به مسجدالاقصی و دیگر نقاط سرزمین های اشغالی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیانیه ای صادر کرد. ...
جهانی پرس   ۴ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
جهانی خبر: افغانستان در فرقه گرایی ماموران سرویس های اطلاعاتی خارجی محاصر شده است. همان هایی که صلح را از زیر پَرِ شال انتحاری شان نشان می دهند و با تفرقه افکنی میان گروه های مذهبی و مردم می کوشند تا دیگری را متهم به درنده خویی کنند ...
ایسنا   ۵ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
سفیر انگلیس در کابل گفته است، نشانه های کمی وجود دارد که طالبان تمایل دارد تا در مذاکرات صلح افغانستان شرکت کند.
شفقنا   ۶ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا-فردریک کمپه در شورای آتلانتیک به چند نشانه از تغییر در خاورمیانه که فرصتی تاریخی را فراهم می آورد و پیشنهاداتی برای بهره برداری از این فرصت توسط دولت بایدن پرداخته است. ...
ایکنا   ۶ ساعت پیش    
خانه طراحان انقلاب اسلامی به بهانه حمله تروریستی در مقابل مدرسه دخترانه در کابل افغانستان، طرح مکتب رامنتشر کرده است.
وزیر خارجه سابق آمریکا با دفاع از مواضع ضدایرانی ترامپ مدعی شد که بازگشت بایدن به برجام، به تضعیف صلح منجر خواهد شد.
ایسنا   ۶ ساعت پیش   + ۳ سایت دیگر  
در پی اعلام آتش بس سه روزه از سوی گروه طالبان،آمریکا، دفتر نمایندگی سازمان ملل در افغانستان (یوناما)، کمیسیون مستقل حقوق بشر و دولت افغانستان در اعلامیه های جداگانه خواستار ادامه این آتش بس و قطع خشونت ها شدند ...
یک منبع فلسطینی امروز (چهارشنبه) گفت که تور وینسلند نماینده ویژه سازمان ملل در امور صلح در غرب آسیا، به رژیم صهیونیستی و جنبش حماس پیشنهاد آتش بس را داده اما تل آویو آن را نپذیرفته است.
55آنلاین   ۶ ساعت پیش    
غرضی نوشته است، افغانستان همیشه قربانی صلح های مصنوعی است. واکنش غرضی به حادثه تروریستی هزاره افغانستان به تازگی منتشر شده است. غرضی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی 55 آنلاین در توئیتی نسبت به حادثه تروریستی هزاره افغانستان که منجر به کشته و مجروح شدن تعدادی از دانش آموزان دختر افغان شد ...
شفقنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
شفقنا- رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به روند مذاکرات ایران و عربستان، اظهار کرد: اگر روند مذاکرات وین، به نفع جمهوری اسلامی ایران رقم بخورد، عربستان تاب آوری در خودش نمی بیند که در مقابل جمهوری اسلامی ایران قرار بگیرد؛ لذا در توافق با ایران همراه تر خواهد شد. ...
ادیان نیوز   ۷ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش ردنا ( ادیان نیوز )، پاپ فرانسیس، رهبر مسیحیان کاتولیک جهان طی سخنانی ضمن ابراز نگرانی از درگیری های جاری میان نظامیان رژیم صهیونیستی و فلسطینیان در بیت المقدس شرقی، خواستار توقف درگیری ها میان طرفین شد. ...
خبرگزاری تسنیم   ۹ ساعت پیش    
معاون وزیر خارجه روسیه در نشستی با سفیر اسرائیل در مسکو، بر لزوم کاهش خشونت ها و خودداری از اقدامات تحریک آمیز و همچنین رعایت توافقات صلح مربوط به وضعیت مقدس بودن مسجد الاقصی و قطعنامه های سازمان ملل تأکید کرد.
تازه ترین ها   ۹ ساعت پیش   + ۲ سایت دیگر  
مهر ؛ گرده جامعه: از سیل و زلزله گرفته تا دارو و درمان و حتی در حوزه کمک به نیازمندان، ردپای جمعیت هلال احمر به چشم می خورد. جمعیتی که پایه و بنیان اصلی آن کمک های بشر دوستانه، اقدامات امدادی، ایجاد صلح و... است و در بسیاری از مسائل ملل و جهان دخیل است. ...
شعار سال   ۹ ساعت پیش   + ۱۱ سایت دیگر  
رئیس ائتلاف الفتح عراق گفت: از دولت و مراجع مربوط می خواهیم برای گسترش امنیت و ثبات و بازخواست مجرمان و مجازات آن ها سریعاً اقدام کنند و مانع تلاش ها برای دامن زدن به هر گونه تنش و تبدیل آن به یک فتنه خطرناک شوند ...
ایرنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- وزیر خارجه چین در واکنش به خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان گفت: نیروهای خارجی مستقر در افغانستان باید به گونه ای منظم و مسئولانه از این کشور خارج شوند تا از تاثیرات منفی و وارد شدن آسیب جدی بر روند صلح و آشتی داخلی افغانستان ناشی از اقدامات شتابزده جلوگیری شود.
ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۴ سایت دیگر  
رئیس سابق ستاد امور افغانستان وزارت خارجه با تاکید بر این که دستیابی به صلح بین دولت افغانستان و طالبان در مقطع فعلی ضرورت دارد، گفت: کشورهای منطقه ایران، روسیه و چین تلاش کنند تا قدرت دفاعی افغانستان افزایش یابد.
برترین ها / ایسنا   ۱۰ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا: سخنگوی وزارت امورخارجه چین گفت که پکن از گفت وگو میان ایران و عربستان سعودی استقبال می کند، چراکه این امر به نفع صلح و ثبات منطقه است. هوآ چون یینگ سخنگوی وزارت امورخارجه چین در نشست خبری در پاسخ به سوالی درباره اینکه ایران گفت وگو با عربستان را تائید کرده است ...
پرسش   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۴:۰۵   + ۳ سایت دیگر  
پل پوگبا ستاره مسلمان منچستر یونایتد یکی از بازیکنانی است که این اقدام وحشیانه رژیم صهیونیستی را محکوم و از مردم فلسطین حمایت کرد. ملی پوش فرانسوی در استوری خود، نوشت: دنیا نیاز به صلح و محبت دارد. در آستانه عید فطر قرار داریم. شما را دعوت می کنم که یکدیگر را دوست داشته باشید. برای فلسطین دعا کنید.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۴:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
سال 1913م / 1292ش است. دنیا در آستانه انفجار قرار دارد. دوران صلح مسلح که در اروپا از سال 1871م / 1250ش و در پی شکست سنگین فرانسه از امپراتوری آلمان آغاز شده بود، به انتهای خودش نزدیک می شود ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۱:۴۴   + ۱ سایت دیگر  
نیویورک- ایرنا- هماهنگ کننده سازمان ملل متحد در فرایند صلح خاورمیانه نسبت به وقوع یک جنگ تمام عیار در سرزمین های اشغالی هشدار داد و خواستار توقف فوری تنش و خشونت شد.
یکتا پرس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۵    
سخنگوی وزارت خارجه چین در زمینه گفت وگوهای اخیر تهران و ریاض گفت، پکن از مذاکرات کشورها برای بهبود روابط و صلح و ثبات منطقه ای استقبال می کند.
پایگاه خبری ذاکر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۳   + ۲ سایت دیگر  
تهران- ایرنا- تحلیلگران عرب معتقدند پس از شکست آمریکا در افغانستان اکنون تصمیم غیرمسوولانه این کشور برای خروج نیروهای خود از افغانستان در سایه پایبند نبودن طالبان به توافق صلح با آمریکا و حضور نیروهای داعش در این کشور می تواند پیامد هایی برای امنیت افغانستان و کشور های همسایه به دنبال داشته باشد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۴   + ۸ سایت دیگر  
یک دیپلمات ارشد کوبایی شروع مذاکرات بین ایران و عربستان را ستود و آن را در پیشبرد صلح و ثبات بسیار ضروری برشمرد.
خبرگزاری فارس   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۳:۳۰   + ۱۸ سایت دیگر  
سخنگوی وزارت خارجه چین در زمینه گفت وگوهای اخیر تهران و ریاض گفت، پکن از مذاکرات کشورها برای بهبود روابط و صلح و ثبات منطقه ای استقبال می کند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
کرمانشاه - ایرنا - رییس کل دادگستری استان کرمانشاه گفت: در سال جاری حبس زدایی و برقراری صلح بین طرفین دعوا را جدی تر از سال گذشته در دستور کار قرار داده ایم و برای اجرای مناسب آن تلاش می کنیم.
روزنامه ابتکار   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۲۵   + ۱۱ سایت دیگر  
نخست وزیر عراق با بیان اینکه تلاش می کند که کشورش به مکان دیدار رقیبان تبدیل شود تاکید کرد که ایرانی ها ثابت کرده اند که واقع گرا هستند و تلاش می کنند که از دولت عراق حمایت کنند. ...
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۳۵   + ۹ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در نشست مجازی بنیاد رهبران برای صلح تاکید کرد : نظم چند جانبه نوین راه حل مقابله با چالش های کنونی جهان است.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۱:۰۴   + ۵ سایت دیگر  
فرستاده ویژه ایالات متحده برای صلح افغانستان یک بار دیگر تأکید کرد که آمریکا در کنار افغان ها ایستاد است، ولی با ابن هم افغان ها نیاز به یک توافق سیاسی و آتش بس دائمی دارند.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۳۰   + ۳ سایت دیگر  
مشهد- ایرنا- استاندار خراسان رضوی با صدور پیامی به مناسبت هفته هلال احمر نوشت: این هفته هنگام ارج نهادن به تلاش انسان های پاک نهاد و شریفی است که بی منت و صادقانه خود را وقف خدمت به بشریت می کنند تا واژگان زیبای صلح و دوستی و مهرورزی در جهان نهادینه شود و رسم انسانیت و آزادگی در جهان زنده بماند.
پانا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۹:۲۶   + ۱۳ سایت دیگر  
تهران (پانا)- رییس شورای راهبردی روابط خارجی تبعیض در توزیع واکسن کووید19 در جهان را نگران کننده خواند و گفت جنگ واکسن موجب رسوایی قدرت هایی شده که دم از حقوق انسانی می زنند. ...
بسیج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۲۰   + ۲۱ سایت دیگر  
رئیس کمیته عالی انقلاب یمن در سخنانی کنایه آمیز خطاب به آمریکایی ها تأکید کرد: شما از کشتار یمنی ها توسط سعودی و قتل عام فلسطینیان توسط اسرائیل حمایت می کنید و مدعی ارائه طرح صلح هم هستید!
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۸:۱۲   + ۱۰ سایت دیگر  
رئیس شورای راهبردی روابط خارجی در سخنرانی در چهارمین اجلاس مجازی بنیاد رهبران برای صلح با اشاره نحوه توزیع واکسن کرونا اظهار کرد: جنگ واکسن ها که به قاچاق، دزدی و مصادره واکسن و یا لوازم پزشکی منجر شده، موجب رسوایی قدرت هایی شده است که دم از حقوق انسانی می زنند.
دولت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۲   + ۱۶ سایت دیگر  
این روزها جامعه بشری که مدت هاست با چالش های جدی برآمده از همه گیر شدن ویروس کووید 19 (کرونا) مواجه است، در پی به وقوع پیوستن دو رخداد هولناک در دشت برچی کابل و نسبت به مسجدالاقصی انسان های اخلاق مدار، صلح دوست و عدالت خواه را در بهت و اندوه بسیار فرو برده است. ...
روزنامه سراج   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۷:۵۰   + ۶ سایت دیگر  
به نام خدا روز جهانی قدس که یادگار ارزشمند امام راحل و عظیم الشان انقلاب اسلامی می باشد، همواره یادآور اراده استوار و حمایت های همدلانه مسلمانان جهان از مردم مظلوم فلسطین و مخالفت با رژیم صهیونیستی اسرائیل و استکبار جهانی می باشد. ...
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۶:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
کابل - ایرنا - محمد ابراهیم طاهریان نماینده ویژه جمهوری اسلامی ایران در امور افغانستان روز سه شنبه با محمد اشرف غنی رئیس جمهوری افغانستان در باره تحولات صلح افغانستان دیدار و گفت وگو کرد.
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۴۵   + ۱ سایت دیگر  
فراکسیون زنان مجلس در پیامی به کمیسیون حقوق بشر، زنان و جامعه مدنی ولسی جرگه افغانستان شهادت مظلومانه و مجروحیت جمع کثیری از دانش آموزان مدرسه دخترانه حضرت سید الشهداء (ع) کابل را تسلیت گفت.
شفقنا   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۱۵:۱۰    
شفقنا-عفو بین الملل رفتار اسراییل با مردم فلسطین در بیت المقدس را خشونت غیرقانونی خواند. به گزارش سرویس ترجمه شفقنا به نقل از فرانس24؛ گروه حقوق بشری عفو بین الملل در واکنش به وقایع اخیر در سرزمین های اشغالی ...