یکشنبه ۲۶ اردیبهشتساعت ۰۷:۳۲May 2021 16
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ودیعه»

روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ - ۰۰:۰۵   + ۲۴ سایت دیگر  
با توجه به کاهش چشمگیر فایل های اجاره در سال جاری، بسیاری از مستأجران با مشکلات بسیار زیاد از جمله کمبود واحد های اجاره ای و همچنین افزایش نرخ های اجاره روبه رو شده اند ...
راهبرد معاصر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۱ - ۲۲:۱۱    
چند روز پیش محمود محموزاده معاون وزیر راه و شهرسازی از احتمال پرداخت وام ودیعه مسکن 1400 خبرداد. این وام سال گذشته در تهران 50 میلیون تومان بود. آیا احتمال افزایش ان در سال جدید وجود دارد؟
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۴:۱۹   + ۲ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: در مجموع وام های تحصیلی، ضروری، ودیعه مسکن، شهریه دانشجویان علوم پزشکی و وام دستیاری و دکتری تخصصی حداقل 80 درصد رشد دارند.
روزنامه راه مردم   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۴۸   + ۲۷ سایت دیگر  
وزیر بهداشت در نامه ای به معاونین آموزشی و فرهنگی دانشجویی این وزارتخانه و روسای دانشگاه های علوم پزشکی خواستار توجه به وضعیت معیشتی، و سلامت روان دستیاران و دانشجویان دکترای تخصصی شد. ...
رادیو ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۲:۰۶    
به گزارش شبکه رادیویی ایران، محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران به طرح کمک ودیعه مسکن اشاره کرد و گفت: کمک ودیعه مسکن که سال گذشته با موفقیت انجام شد امسال نیز ادامه خواهد داشت. ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۱:۰۰   + ۲۳ سایت دیگر  
بازار اجاره بها بدون توجه به مصوبات ستاد کرونا شاهد رشد نرخ هاست با این وجود در برخی محلات می توان با ودیعه 150 میلیون تومانی، فایل های اجاره نسبتا مناسب پیدا کرد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۲۰ - ۱۰:۵۶    
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: در سال جاری وام ودیعه مسکن دانشجویان علوم پزشکی به دو برابر افزایش یافته است.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۱:۲۶    
یک دستگاه واحد مسکونی 56 متری با عمر بنای 16 سال، واقع در تهرانسر، خیابان گیتی نما، با 50 میلیون تومان ودیعه و 3 میلیون تومان اجاره معامله می شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۵۹   + ۲ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 56 متری با عمر بنای 16 سال، واقع در تهرانسر، خیابان گیتی نما، با 50 میلیون تومان ودیعه و 3 میلیون تومان اجاره معامله می شود.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ - ۱۰:۰۴   + ۵۸ سایت دیگر  
وزارت راه و شهرسازی پیشنهاد پرداخت کمک ودیعه مسکن را به ستاد ملی کرونا داده که ستاد در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.
همشهری   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۸:۵۲   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص بازار اجاره نیز گفت: کمک ودیعه اجاره و تمدید اجاره ها به ستاد ملی کرونا پیشنهاد شده است و ستاد در این باره تصمیم گیری خواهد کرد.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ - ۱۵:۰۷    
مدیرعامل بانک ملت گفت این بانک به 36950 مستأجر کم درآمد وام ودیعه مسکن پرداخت کرد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۶ - ۱۶:۰۲   + ۸ سایت دیگر  
ارومیه- ایرنا- مدیر کل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: براساس آخرین اطلاعات ثبت شده در سامانه طرح اقدام ملی مسکن، 6 هزار و 675 نفر در این استان کمک ودیعه اجاره مسکن دریافت کردند.
روزنامه آسیا نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۱۵:۳۴   + ۳ سایت دیگر  
بر اساس آگهی های ثبت شده در سایت دیوار، فهرستی از قیمت فروش مسکن در 10 شهر و محله حاشیه تهران به دست آمده است. ------------------------------ بیشتر بخوانید: ضرورت خرید مسکن حتی در مناطق ضعیف مجلس برای سوداگران مسکن چه در سر دارد؟ کاهش قیمت مسکن در راه است؟ ...
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۲/۱۳ - ۰۵:۰۵   + ۹ سایت دیگر  
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: تلاش کنیم تا 15 اردیبهشت ماه همه پرونده های مردم به بانک های عامل معرفی و بانک ها تا 25 اردیبهشت ماه نسبت به تکمیل پرونده ها اقدام کنند.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۸:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
اقتصادنیوز :یک دستگاه واحد مسکونی 50 متری با عمر بنای 8 سال، واقع در فیروز آباد با 25 میلیون تومان ودیعه و 900 هزار تومان اجاره معامله می شود.
الف   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۱۱   + ۱ سایت دیگر  
به گزارش سایت بانکی، شاید سه سال قبل می شد با ودیعه اجاره مسکن در شرق تهران، آپارتمانی کوچک و نقلی در جنوب غرب تهران خرید. آپارتمانی که دیگر مالک آن بودی و نیازی نبود تا دلهره موعد تخلیه و افزایش اجاره مسکن از سوی صاحب خانه را داشته باشی. آن زمان می شد حتی یک سوم قیمت مسکن را هم وام گرفت ...
قدس آنلاین   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۳:۰۸   + ۵۳ سایت دیگر  
افزایش تسهیلات نوسازی بافت فرسوده به 120 میلیون تومان در کلانشهر و وام ودیعه اسکان موقت برای متقاضیان نوسازی واحدهای فرسوده به 40 میلیون تومان به وزارت راه ابلاغ شد.
وزارت آموزش و پرورش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۱:۵۳    
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش وپرورش استان،متن پیام اردشیر یاری معاون پژوهش،برنامه ریزی وتوسعه منابع آموزش وپرورش استان کهگیلویه وبویراحمد به مناسبت آغاز هفته بزرگداشت مقام معلم به شرح زیر است. إِنَّما بُعِثتُ مُعَلِّماً؛ ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۱۱ - ۱۰:۰۰   + ۵ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 50 متری با عمر بنای 8 سال، واقع در فیروز آباد با 25 میلیون تومان ودیعه و 900 هزار تومان اجاره معامله می شود.
صراط نیوز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۲۱:۱۱   + ۱۱ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 120 متری با عمر بنای 9 سال، واقع در پردیس تهران، فاز 2، با 100 میلیون تومان ودیعه و 3 میلیون تومان اجاره معامله می شود.
روزنامه اقتصاد برتر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۹:۵۰   + ۳ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 60 متری با عمر بنای 14 سال، واقع در پیروزی با 150 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 500 هزار تومان اجاره معامله می شود. تهران – اقتصاد برتر – 8 اردیبهشت 1400 ...
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۱۰:۲۰   + ۵ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت بهداشت گفت: وام ضروری و وام ودیعه مسکن نیمسال دوم سال تحصیلی 1399-1400 به زودی به دانشگاه های علوم پزشکی ابلاغ می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۲/۰۸ - ۰۹:۴۷   + ۸ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 60 متری با عمر بنای 14 سال، واقع در پردیس پیروزی با 150 میلیون تومان ودیعه و یک میلیون و 500 هزار تومان اجاره معامله می شود.
حامیان ولایت   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۱:۴۷   + ۵ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 120 متری با عمر بنای 9 سال، واقع در پردیس تهران، فاز 2، با 100 میلیون تومان ودیعه و 3 میلیون تومان اجاره معامله می شود.
روزنامه اصفهان امروز   ۱۴۰۰/۰۲/۰۷ - ۱۰:۰۳   + ۴ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 120 متری با عمر بنای 9 سال، واقع در پردیس تهران، فاز 2، با 100 میلیون تومان ودیعه و 3 میلیون تومان اجاره معامله می شود.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۲۱:۴۹    
یاسمی با بیان اینکه بانک ملی استان ایلام در راستای تامین اعتبار و منابع طرح های نیمه کاره در راستای تحقق شعار سال ورود خواهد کرد، گفت: همه خدمات ارائه تسهیلات بانکی ازدواج بدون مراجعه حضوری و از طریق سامانه ها و اپلیکیشن های بانک ملی بوده است.
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۲/۰۶ - ۱۲:۰۰   + ۱ سایت دیگر  
گروه استان ها- مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) چهارمحال و بختیاری از تعمیر 1746 مسکن در سال گذشته خبر داد و گفت: 35 میلیارد و 680 میلیون ریال ودیعه مسکن در اختیار 233 مددجو در استان قرار گرفت.
خبرگزاری دانشجو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۵ - ۰۹:۱۲    
بر اساس تصویب هیات امنای صندوق رفاه دانشجویان برخی از وام های دانشجویی از جمله وام ویژه دکتری و متاهلی افزایش پیدا کرد.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان: در سال 1399 بالغ بر 17 میلیارد تومان در قالب اجاره بهاء و وام ودیعه مسکن به خانوار فاقد مسکن معیشت بگیر تحت حمایت کمیته امداد استان گیلان پرداخت شد.
یزد فردا   ۱۴۰۰/۰۲/۰۳ - ۰۷:۰۰    
طی سال گذشته یک میلیارد و 300 میلیون تومان وام قرض الحسنه در زمینه های تسهیلات حمایتی، ودیعه مسکن، تعمیر مسکن و دانشجویی و اشتغال به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد بخش بهمن پرداخت شد.
فرارو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۲ - ۱۲:۲۹   + ۲ سایت دیگر  
تسهیلات ودیعه مسکن یا وام مستاجران که پارسال متولد شد و قدم به ادبیات اقتصادی و اجتماعی ایران گذاشت امسال تنوع بیشتری پیدا کرده است. این مورد در قانون بودجه 1400 به طور دقیق شرح داده شده و رقم آن بین 100 تا 200میلیون تومان است ...
دنیای خودرو   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۱۰:۵۳   + ۱ سایت دیگر  
گروه صنعتی رازی با در اختیارداشتن دو کارخانه آرتاویل تایر و یزدتایر از بازپرداخت ودیعه دریافتی از نمایندگان فروش خود خبر داد.
بانک صادرات ایران   ۱۴۰۰/۰۲/۰۱ - ۰۹:۱۵   + ۴۹ سایت دیگر  
تعداد دریافت کنندگان وام ودیعه مسکن از بانک صادرات ایران طی سال 99 از 15 هزار نفر گذشت و بیش از دو هزار و 844 میلیارد ریال توسط بانک به این افراد پرداخت شد. ...
پایگاه خبری گسترش   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۲۳:۲۶   + ۴ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 72 متری با عمر بنای 12 سال، واقع در منطقه تهرانپارس، خیابان شریفی، با 100 میلیون تومان ودیعه معامله می شود.
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۵:۱۵   + ۲ سایت دیگر  
از تیرماه سال گذشته و با اعلام رئیس جمهور، پرداخت وام ودیعه مسکن به خانوار ها تحت شرایط مشخص آغاز شد. تنها چند ماه دیگر به یک ساله شدن این طرح مانده و حالا پرسش این است که آیا در سال جاری نیز وام ودیعه مسکن پرداخت خواهد شد؟ این وام به چه گروه هایی پرداخت می شود؟
سازمان حج و زیارت   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۳:۴۰   + ۱۴ سایت دیگر  
مدیرکل برنامه ریزی پذیرش و اعزام سازمان حج و زیارت با اشاره به برنامه ریزی های صورت گرفته برای متقاضیان حج تمتع گفت: هم اکنون تمام امور مربوط به تکمیل و به روزرسانی اطلاعات ودیعه گذاران و زائران و نیز نقل و انتقال قبوض حج در بستر سامانه های اینترنتی انجام می شود.
اقتصاد نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۱۲:۳۵   + ۲ سایت دیگر  
اقتصاد نیوز: مستاجران بدون کد رهگیری برای برخوداری از وام ودیعه می توانند با پرداخت 100 هزار تومان کد رهگیری دریافت کنند.
دانا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۱ - ۰۹:۲۹   + ۱ سایت دیگر  
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: وزارت راه و شهرسازی درخواست اعطاء مجدد وام ودیعه مسکن را به ستاد ملی مقابله با کرونا ارسال کرده است و این ستاد تا دو هفته دیگر با بررسی پیشنهادات جدید، چگونگی پرداخت این وام را برای امسال اعلام می کند.
شبکه ایران کالا   ۱۴۰۰/۰۱/۳۰ - ۱۳:۵۵    
طبق اعلام مسئولان قرار است، تسهیلات ودیعه مسکن در ستاد ملی مقابله با کرونا در خرداد یا تیرماه امسال هم پرداخت می شود.
ستاد ملی مقابله با کرونا و مجلس، امسال چندین مدل وام ودیعه مسکن به خانوارهای فاقد مسکن پرداخت می شود.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۱/۲۸ - ۰۹:۱۳   + ۲۴ سایت دیگر  
برای اجاره واحد 158 متری در محدوده چیتگر مبلغ 150 میلیون تومان برای ودیعه و ماهانه 4 میلیون و 700 تومان برای اجاره نیاز است.
پارسینه   ۱۴۰۰/۰۱/۲۷ - ۱۰:۴۶   + ۷۵ سایت دیگر  
در آستانه فرارسیدن 29 فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران ، سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیام تبریکی به سرلشکر عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش ...
خبرگزاری ایسنا: معاون آموزش های حوزه علمیه کشور گفت: بزرگترین نعمتی که امروزه خداوند به بشر داده نظام مقدس اسلامی است؛ زیرا دنیا، عزت، اقتدار و... داده است که راه زندگی کردن همراه با عزت را به انسان آموزش می دهد همچنین این اندیشه توانسته است صدای مرگ کاخ های مستکبرین عالم را به گوش مردم برساند. ...
مهرصبا   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۲۰:۰۰   + ۲۶ سایت دیگر  
به گزارش حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان ، صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم اعلام کرد: وام ویژه دکتری تا پایان سال 99، مبلغ 700 هزار تومان بود که از ابتدای سال 1400 با تصویب هیئت امنای صندوق به 1 میلیون تومان در ماه افزایش یافته است. ...
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۱/۲۵ - ۱۳:۰۶    
ارومیه- حمزه لو، مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: تاکنون 6 هزار و 666 خانوار در استان توانستند وام ودیعه مسکن را دریافت کنند.