چهارشنبه ۰۵ آذرساعت ۱۵:۰۱Nov 2020 25
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ودیعه»

کاماپرس   ۳ ساعت پیش    
داستان تاخیر در تحویل خودرو به خریداران همچنان ادامه دارد. با اینکه خودرو سازان همان زمان پیش فروش و قرعه کشی از خریداران ودیعه دریافت می کنند، اما ممکن است خودرو را یک سال بعد یا حتی بیشتر به خریدار تحویل بدهند. ...
ایرنا   ۳ ساعت پیش    
ایلام - ایرنا - مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) ایلام گفت: با توجه به افزایش نرخ اجاره ها در سال جاری، امسال 40 میلیارد ریال به عنوان تسهیلات ودیعه مسکن به مددجویان این استان پرداخت شده است.
ایلنا   ۴ ساعت پیش   + ۵ سایت دیگر  
معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: زنان سرپرست خانوار در اولویت وام ودیعه مسکن و خانه های ارزان قیمت قرار دارند.
ایرنا   ۷ ساعت پیش   + ۱ سایت دیگر  
سنندج - ایرنا - سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری راه و شهرسازی کردستان گفت: امسال 669 میلیارد ریال تسهیلات کمک ودیعه مسکن ویژه حمایت های دولت برای آسیب دیدگان از کرونا در این استان پرداخت شده است.
مناطق جنوبی تهران دارای فایل های متنوعی از واحدهای مسکونی هم به صورت ترکیبی از رهن و اجاره ماهانه و هم به صورت رهن کامل برای گروه های مختلفی از مستاجران است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۵:۵۱    
از میان انبوه پیامک های رسیده در تاریخ چهارم آذرماه ، مهمترین آن ها در قالب یک بسته ارائه شده است.
ساعت24   ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۰۶:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
ساعت 24 - ایالات متحده در حال راه اندازی یک برنامه آزمایشی برای صدور ویزای غیر مهاجرتی به ساکنان تعدادی از کشورها از جمله ایران و سوریه با پرداخت ودیعه خاصی است که پس از خروج از ایالات متحده در موعد مقرر بازگردانده می شود.
تازه ترین ها   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۲۰:۳۰   + ۵ سایت دیگر  
فارس علی عاشوری مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت در نشست خبری با تشریح عملکرد صندوق قرض الحسنه امداد ولایت افزود: در هشت ماهه سال جاری در مجموع 1926 میلیارد تومان وام قرض الحسنه در حوزه اشتغال، وام کارگشایی، ودیعه مسکن و احداث و خرید و مسکن به مددجویان و نیازمندان ارائه شد. ...
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۲۶   + ۴۱ سایت دیگر  
به دلیل ایجاد محدودیت ها و خلل در کسب درآمدها پس از شیوع کرونا شرایطی به وجود آمد تا مستاجران با دریافت مبالغی نسبت به تامین مسکن موردنیاز خود اقدام کنند.
ایلنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۴:۰۹   + ۹ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران گفت: مهلت واریز وجه آورده اولیه 40 میلیون تومانی دوباره تا پایان آذر ماه تمدید شد.
نصیر نیوز   ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۲:۳۲   + ۳ سایت دیگر  
به گزارش خبرگزاری نصیرنیوز به نقل از ایرنا، علی عاشوری روز دوشنبه در نشست خبری با بیان اینکه اعتبارات امسال برای ارائه تسهیلات به مددجویان نیازمند سه هزار میلیارد تومان است، افزود: تسهیلات پرداختی در قالب ایجاد فرصت های شغلی، وام های ضروری یا کارگشایی ...
اقتصاد آنلاین / عصر ایران   ۱۳۹۹/۰۹/۰۲ - ۱۰:۲۷   + ۳۰ سایت دیگر  
با وجود آنکه آمار نشان می دهد 78 درصد واجدان شرایط وام اجاره مدارک خود را در سامانه اقدام ملی بارگذاری کرده اند، طول کشیدن روند پرداخت این تسهیلات، بسیاری از مستاجران که مهلت قراردادشان به اتمام رسیده بود را با مشکلاتی مواجه کرد.
خبرگزاری برنا   ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ - ۱۵:۴۶    
رئیس کمیته امداد شهرستان ملارد از کمک 25 میلیون تومانی حامی طرح محسنین برای ودیعه مسکن یک خانواده چهارنفره خبر داد.
محمود محمودزاده با اعلام اینکه شرط پرداخت وام ودیعه مسکن، تکمیل اطلاعات در سامانه طرح اقدام ملی مسکن بوده است، از پرداخت وام ودیعه مسکن در شرایط کرونایی به 280 هزار متقاضی خبر داد.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۹ - ۰۸:۰۷   + ۱ سایت دیگر  
هفته ای که گذشت، خبر هایی از جنس صنفی، فرهنگی و دانشجویی در دانشگاه ها منتشر شد. برخی از این اخبار دانشجویان زیادی را در برگرفت و حائز اهمیت بود.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۸:۴۵   + ۲ سایت دیگر  
بسته صدای مردم، امروز پیگیر واریز نشدن وام ودیعه مسکن مددجویان بهزیستی شده است.
محمودزاده گفت: بیش از نیمی از 700 هزار نفر متقاضی تسهیلات ودیعه مسکن، هنوز اطلاعات خود را تکمیل نکرده اند.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۷ - ۱۱:۲۵   + ۱ سایت دیگر  
معاون دانشجویی دانشگاه فنی و حرفه ای گفت: متقاضیان خوابگاه متاهلی در دانشگاه فنی و حرفه ای از طریق پرداخت وام ودیعه مسکن مرتفع می شود.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۸:۰۷   + ۳ سایت دیگر  
فرماندار خواف گفت: در برنامه ریزی انجام شده برای مشارکت کارآفرینان و متقاضیان روستایی در ایجاد اشتغال با همکاری معین اقتصادی و شرکت های معدنی، سرمایه ی قابل توجهی از شرکت های معدنی به صورت ودیعه در بانک قرار می گیرد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۴:۳۵    
گزارش پیش رو به بررسی ودیعه و اجاره مورد نیاز برای آپارتمان های سعادت آباد تهران می پردازد.
تجارت گردان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۵۴   + ۶ سایت دیگر  
ساری – تجارت گردان – معاون زمین و مسکن اداره کل راه وشهرسازی مازندران گفت که تاکنون کمتر از یک سوم متقاضیان واجد شرایط مسکن ملی در استان ودیعه اولیه خود را وایز کرده اند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۱۲:۳۵   + ۱ سایت دیگر  
دانشجویان متقاضی دریافت وام ودیعه مسکن وشهریه از 27 تا 30 ابان می توانند از طریق پرتال امور دانشجویی برای ثبت نام اقدام کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۲۵ - ۰۹:۳۲   + ۲۸ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 40 متری واقع در منطقه آذری، خیابان قدرت پاکی به مبلغ یک میلیون و 200 هزار تومان اجاره و 35 میلیون تومان ودیعه معامله می شود.
خبرگزاری دانشجو   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۴۰   + ۱۱ سایت دیگر  
بر اساس شرایط اختصاص وام مسکن دانشجویی، این وام به دانشجویانی که آخرین نیمسال تحصیلی مجاز خود را می گذراند، تعلق نمی گیرد.
همشهری   ۱۳۹۹/۰۸/۲۴ - ۰۹:۲۱   + ۱ سایت دیگر  
خبرها و گزارش های مردمی حاکی از این است که واکسن آنفلوآنزا هنوز به دست داروخانه ها نرسیده و فرصت تزریق برای افراد نیازمندِ این واکسن رو به پایان است.
بازار نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۲:۰۶   + ۱ سایت دیگر  
گزارش پیش رو به بررسی میزان اجاره و ودیعه موردنیاز برای سکونت در آپارتمان های منطقه6 پایتخت می پردازد.
خبرگزاری فارس   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۱۱:۳۹   + ۲ سایت دیگر  
مدیرکل راه و شهرسازی چهارمحال و بختیاری از ثبت نام 9 هزار و 514 متقاضی برای دریافت وام ودیعه مسکن در این استان خبر داد.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۲۲ - ۰۸:۱۹   + ۳ سایت دیگر  
گزارش پیش رو به بررسی میزان اجاره و ودیعه موردنیاز برای سکونت در آپارتمان های منطقه6 پایتخت می پردازد.
میزان   ۱۳۹۹/۰۸/۲۱ - ۱۲:۴۵    
برگزاری میزان - سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی در پیامی در حساب توئیتری خود نوشت: شهید طهرانی مقدم در دنیای انسان های جا مانده در خوشی، بی نام بود، ولی با غیرتش مقدمه مشق مردانگی می کرد. ...
بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۲۰ - ۲۳:۵۰   + ۲۳ سایت دیگر  
یک دستگاه واحد مسکونی 115 متری واقع در منطقه قلهک، خیابان یخچال به مبلغ 9 میلیون تومان اجاره و 130 میلیون تومان ودیعه معامله می شود.
پایگاه خبری گسترش   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۱۲:۰۳   + ۵ سایت دیگر  
مدیرعامل اتحادیه تعاونی های عمرانی شهر تهران در رادیو اقتصاد تاکید کرد: مسئولان مراقب تبعات منفی طرح ها بر بازارهای مختلف باشند.
روزنامه سپهر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۹ - ۰۹:۲۶    
سپهرغرب، گروه خبر- طاهره ترابی مهوش:معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار همدان از پرداخت 32 میلیارد تومان ودیعه مسکن در استان خبر داد و گفت: این مبلغ به دو هزار و 170 نفر پرداخت شده است. ...
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۸:۴۵    
وفامهر با اشاره به کمک های مومنانه اعضای کانون فجر در حمایت از محرومان، گفت: توزیع بسته های معیشتی در چند مرحله، تهیه جهیزیه برای جوانان در آستان ازدواج و پرداخت ودیعه منزل نیازمندان بخشی از این کمک ها است.
شبستان   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۷:۲۵   + ۴ سایت دیگر  
تصاویر صفحه نخست روزنامه های اقتصادی کشور که صبح امروز 18 آبان در پیشخوان مطبوعات عرضه می شود را مشاهده می کنید.
اقتصاد آنلاین / آقای خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۱۱:۰۸   + ۹ سایت دیگر  
معاون امور دانشجویان صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: طبق مقررات، وام های دانشجویی این صندوق به دانشجویان غیر شاغل اختصاص پیدا می کند و دانشجوهای شاغل حائز شرایط دریافت وام از صندوق وزارت علوم نیستند.
اقتصاد آنلاین   ۱۳۹۹/۰۸/۱۸ - ۰۱:۱۴    
تاکنون تسهیلات 78 هزار متقاضی دریافت وام ودیعه مسکن پرداخت شده است. ( منبع )
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۲۱   + ۲ سایت دیگر  
تکذیب نرخ های ارزی منتسب به بانک مرکزی،ثبت نام ودیعه مسکن دانشجویی و عرضه مرغ با نرخ بالاتر از مصوب از اخبار اقتصادی امروز است.
باشگاه خبرنگاران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۲۲:۱۶   + ۲ سایت دیگر  
رئیس کمیته امداد گهواره گفت : از ابتدای سالجاری تاکنون 195 میلیون تومان وام قرض الحسنه ودیعه مسکن به 39 خانوار نیازمند گهواره ای اعطا شده است.
شهر بیست   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۹:۴۱   + ۶ سایت دیگر  
شهر بیست/ مدیرکل راه و شهرسازی قم گفت: تاکنون به یک هزار و 822 نفر از متقاضیان دریافت کمک ودیعه مسکن تسهیلات پرداخت شده است.
بلاغ مازندران   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۷:۰۴   + ۹ سایت دیگر  
محدودیت مقطع تحصیلی برای دریافت وام ودیعه مسکن دانشجویی حذف شد و در نیم سال جاری این وام به دانشجویان متاهل در همه مقاطع تحصیلی پرداخت می شود. مبلغ وام در شهر تهران و کلان شهرها بیشتر از سایر شهرها است.
اقتصاد آنلاین / بولتن نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۶ - ۱۳:۲۳   + ۶۶ سایت دیگر  
ثبت نام ودیعه مسکن دانشجویی از فردا آغاز می شود. مبلغ وام بسته به شهر مورد تقاضا از 15میلیون تومان تا 25میلیون تومان متفاوت است.
تحلیل بازار   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۶:۰۱   + ۱ سایت دیگر  
ضمیری، رئیس اداره کل اعتبارات بانک صادرات گفت: فرد متقاضی می تواند با یک فقره چک یا سفته از وام های 15 میلیون تومانی ودیعه مسکن استفاده کند.
شبکه خبر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۰۵    
رئیس اداره کل اعتبارات بانک صادرات: فرد متقاضی با یک فقره چک یا سفته می تواند از وام 15 میلیون تومانی ودیعه مسکن استفاده کند.
شما نیوز   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۵:۰۱   + ۴ سایت دیگر  
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: ثبت نام ودیعه مسکن دانشجویی از امروز آغاز می شود، مبلغ وام بسته به شهر مورد تقاضا از 15 میلیون تومان تا 25 میلیون تومان متفاوت است.
598   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۵۳   + ۲۷ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: پرداخت وام ودیعه در حال انجام است. آخرین مهلت ثبت نام، پایان مهر ماه به اتمام رسید و در مرحله دوم نزدیک به 200 هزار برای دریافت وام ودیعه ثبت نام کردند.
اقتصاد آنلاین / ارانیکو   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۴۷   + ۲۶ سایت دیگر  
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی گفت: تاکنون تسهیلات 78 هزار متقاضی دریافت وام ودیعه مسکن پرداخت شده است.
تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۸/۱۷ - ۱۴:۳۴   + ۴۵ سایت دیگر  
بانک صادرات ایران در 70 روز گذشته به بیش از چهار هزار مستأجر 812 میلیارد ریال وام ودیعه مسکن پرداخت کرد.
اقتصاد آنلاین / تیتر برتر   ۱۳۹۹/۰۷/۲۱ - ۱۰:۴۰   + ۷۴ سایت دیگر  
مدیرعامل بانک سپه اعلام کرد: این بانک برای حمایت اقشار کم درآمد جامعه 410 هزار فقره تسهیلات در قالب تسهیلات اشتغال زایی خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی، بهسازی و نوسازی مسکن روستایی ...