پنجشنبه ۰۶ آبانساعت ۰۷:۴۴Oct 2021 28
جستجوی پیشرفته

جدیدترین‌های «ودیعه مسکن»

اقتصاد آنلاین / همشهری   ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۱۳:۲۴   + ۱۷ سایت دیگر  
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی اظهار داشت: هیچ ملکی از ضامن به رهن بانک گرفته نمی شود اما بانک باید مطمئن شود که اگر این وام پرداخت نشد ضامن می تواند آن را پرداخت کند و موضوع این است که ضامن باید دردسترس باشد.
اقتصاد آنلاین / آنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۰ - ۱۳:۴۸   + ۱۲ سایت دیگر  
وزارت بهداشت مبالغ و جزئیات دریافت 5 گروه از وام های دانشجویان علوم پزشکی کشور اعم از تحصیلی، ضروری، شهریه و مسکن و تولد فرزند برای سال تحصیلی 14000-1401 را اعلام کرد.
ایسنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۳ - ۰۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
ایسنا/همدان رئیس امور شعب بانک ملی استان همدان گفت: باتوجه به جمعیت استان وام ودیعه مسکن برای همدان 25 میلیون تومان است و متقاضیان با ارائه مدارک معتبر به بانک مربوطه می توانند ظرف دو تا سه روز کاری این وام را دریافت کنند.
آنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۲ - ۰۰:۱۵    
دانشجویان در مدت تحصیل خود می توانند انواع وام ها را دریافت کنند این وام ها از شهریه تا ودیعه مسکن را در برمی گیرد.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۳:۱۴    
مُسکن های بازار مسکن در طول 2 سال گذشته از جمله تعیین سقف افزایش اجاره بها و پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن، نتوانسته است زمینه سامان دهی بازار اجاره را مهیا کند اما مالیات های تنظیمی و ساخت 4 میلیون مسکن در 4 سال، زمینه سامان دهی شرایط مستاجران را فراهم می کند.
روزنامه جوان آنلاین   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۱۲:۰۵   + ۲۱ سایت دیگر  
مُسکن های بازار مسکن در طول 2 سال گذشته از جمله تعیین سقف افزایش اجاره بها و پرداخت تسهیلات ودیعه مسکن، نتوانسته است زمینه سامان دهی بازار اجاره را مهیا کند، اما مالیات های تنظیمی و ساخت 4 میلیون مسکن در 4 سال، زمینه سامان دهی شرایط مستاجران را فراهم می کند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ - ۰۸:۱۵    
رکنا: در آخرین بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی درخصوص وام ودیعه مسکن مستاجران آمده است که بانک ها و موسسات اعتباری موظفند حداکثر تا پایان بهمن 1400 وام ودیعه مسکن را پرداخت کنند. اما هنوز پس از چند ماه بسیاری از مردم موفق به اخذ وام نشدند ...
خبرگزاری تسنیم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۹ - ۱۱:۳۱    
گروه استان ها- رئیس شورای هماهنگی بانک های استان کرمانشاه با اشاره به تمدید وام ودیعه مسکن گفت: تاکنون 13 هزار خانوار کرمانشاهی تسهیلات ودیعه مسکن را دریافت کرده اند.
راه امروز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۲۲:۰۲   + ۴۶ سایت دیگر  
به منظور رفاه حال مستأجرین محترم مهلت تسهیلات حمایتی تامین مخارج مستاجرین در موسسه اعتباری ملل تمدید شد.
روابط عمومی صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۳:۴۳   + ۳ سایت دیگر  
برنامه طنز صباگونه وقایع سیاسی، فرهنگی و اجتماعی روز را با نگاهی طنز برای مخاطبان رادیو صبا بازگو می کند. به گزارش روابط عمومی رسانه ملی، برنامه صباگونه با آیتم های گفت و گوی خیلی ویژه، فلفل ریزه میزه، شما چی می گید و گزارش، با اتفاقات مهم اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جامعه شوخی می کند. ...
سلام نو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۸ - ۱۲:۳۶   + ۲ سایت دیگر  
سامانه ثمن در حال حاضر شبیه به سامانه ای است که وزارت راه در آن طرح های حمایتی مسکن را قرار داده بود و متقاضیان می توانستند درخواست وام ودیعه مسکن خود را ثبت کنند.
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۹:۲۰   + ۱ سایت دیگر  
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: از 490 هزار متقاضی تنها 62 هزار نفر موفق به دریافت تسهیلات ودیعه مسکن شده اند.
شبکه خبر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۷:۱۳    
معاون مسکن وزیر مسکن گفت: ثبت نام وام ودیعه مسکن تا پایان آذر ادامه دارد و بانک ها هم تا پایان بهمن فرصت دارند تسهیلات را پرداخت کنند.
خبرگزاری مهر   ۱۴۰۰/۰۷/۲۷ - ۱۴:۱۴   + ۳ سایت دیگر  
اصفهان- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: فرونشست،کمترین و البته خطرناک ترین پیامد خشکی رودخانه در اصفهان است که به مرور سبب مهاجرت وکاهش رونق ساخت وساز خواهد شد.
تحلیل بازار   ۱۴۰۰/۰۷/۲۶ - ۰۰:۴۵    
دنیامالی نماینده مردم انزلی در مجلس گفت: کمیسیون اقتصادی مجلس باید گزارشهای لازم را از بانک ها دریافت کند تا مشخص شود که بانک ها چقدر از منابع خودشان را برای وام خرید مسکن و ودیعه مسکن تخصیص داده اند.
رکنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۲:۲۳   + ۵ سایت دیگر  
رکنا: در آخرین بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی درخصوص وام ودیعه مسکن مستاجران آمده است که بانک ها و موسسات اعتباری موظفند حداکثر تا پایان بهمن 1400تسهیلات اجاره را پرداخت کنند. اما این در حالی است که برخی متقاضیانی که در سامانه ثبت نام کرده اند، هنوز موفق به اخذ وام نشدند. چرا؟
باشگاه خبرنگاران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۴۵   + ۳۲ سایت دیگر  
دوماه تا اتمام مهلت ثبت نام دریافت وام ودیعه مسکن باقی مانده و مشکلات سرراه مستاجران همچنان مشهود است.
کمیته امداد امام خمینی   ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۰۷:۳۴   + ۲ سایت دیگر  
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد مازندران گفت: در شش ماهه نخست امسال لوازم زندگی 3651 نیازمند مازندرانی تامین شد.
برترین ها / پانا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۸:۲۴   + ۱۶ سایت دیگر  
باشگاه خبرنگاران: نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس به بیان انتقاداتی درباره اعطای وام مسکن با سود 600 میلیونی پرداخت. اسماعیل حسین زهی نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، درباره حواشی رخ داده پیرامون وام ودیعه مسکن 480 میلیون تومانی ...
تجارت گردان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۴ - ۱۳:۲۲   + ۲۷ سایت دیگر  
بانک آینده، از ابتدای شهریورماه تاکنون، تعداد بیش از 3460 فقره تسهیلات حمایتی ودیعه مسکن به مبلغ 1598 میلیارد ریال پرداخت کرد.
تجارت نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۸   + ۵۹ سایت دیگر  
براساس مصوبه ستاد ملی کرونا مهلت ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن تا پایان آذر تمدید شد.
خبرهای فوری   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۲۰:۴۰   + ۱۲ سایت دیگر  
خبرمهم: در بخشنامه ابلاغی بانک مرکزی با توجه به تمدید مهلت ثبت نام وام اجاره، بانک ها و موسسات اعتباری موظفند حداکثر تا پایان بهمن 1400 تسهیلات یادشده را پرداخت کنند.
خبرگزاری صدا و سیما   ۱۴۰۰/۰۷/۲۳ - ۱۶:۲۰   + ۳۰ سایت دیگر  
براساس مصوبه ستاد ملی کرونا مهلت ثبت نام متقاضیان دریافت تسهیلات کمک ودیعه مسکن تا پایان آذر تمدید شد.
بانکداری الکترونیک   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۱۳:۰۱    
به گزارش پایگاه خبری بانکداری الکترونیک، تسهیلات ودیعه مسکن در بانک ها با نرخ سود 12درصد پرداخت می شود یعنی 6درصد کمتر از نرخ موصبه شورای پول و اعتبار. بررسی ها نشان می دهد، بانک ها تا نیمه مهرماه سال جاری بیش از 6400میلیارد تومان به 267هزار متقاضی تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت کرده اند. ...
در شش ماهه ابتدای سال جاری، 5 میلیارد و 450 میلیون تومان در قالب کمک هزینه اجاره بها و تسهیلات ودیعه مسکن به 4 هزار و 360 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان پرداخت شد.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۲ - ۰۸:۲۲    
ارومیه- ایرنا- مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان غربی گفت: بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا مهلت ثبت نام برای دریافت وام ودیعه مسکن مستأجران تا پایان آذرماه امسال تمدید شده و تاکنون هزار میلیارد ریال تسهیلات این بخش در استان پرداخت شده است.
بلاغ مازندران   ۱۴۰۰/۰۷/۲۱ - ۱۳:۴۵    
مشکلی که در مرحله انتخاب بانک های عامل وام ودیعه مسکن در سامانه وجود داشت برطرف شده است و متقاضیان می توانند روند ثبت نام خود را تکمیل کنند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گیلان: طی شش ماهه نخست امسال، 90 میلیارد و 800 میلیون ریال در قالب خدمات مسکن، اجاره بهاء و وام ودیعه مسکن به خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان گیلان پرداخت شد.
مشکلی که در مرحله انتخاب بانک در سامانه وام ودیعه مسکن وجود داشت، برطرف شده است و متقاضیان می توانند روند ثبت نام خود را تکمیل کنند.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۸:۲۷    
با وجود مصوبه ستادملی مبارزه با کرونا مبنی بر تسهیلات ودیعه مسکن نظام بانکی تلاش می کند از زیر این قانون شانه خالی کند.
افکار نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۵۸   + ۱ سایت دیگر  
نماینده مردم شهرکرد در مجلس شورای اسلامی گفت: قیمت تمام شده مسکن در قالب قانون جهش تولید مسکن یکی از ضروریات است.
جام جم   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۵:۰۶   + ۲ سایت دیگر  
افزایش قیمت مسکن طی سال های گذشته باعث شده وام مسکن کارایی خود را از دست بدهد و از سال گذشته دولت به منظور حمایت از اقشار کم درآمد، تسهیلات ودیعه مسکن را در نظر گرفت.
رادیو گفت و گو   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۱۱:۱۵   + ۴ سایت دیگر  
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی رادیو گفت وگو، مهندس مجتبی یوسفی، عضو هیئت رئیسه و کمیسیون عمران مجلس با برنامه صبح و گفتگو در مورد وام ودیعه مسکن مصاحبه تلفنی کرد. ...
معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی از پرداخت 113 هزار و 66 فقره وام ودیعه مسکن در خراسان رضوی خبر داد.
دبیر کانون بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی گفت: وام ودیعه مسکن که در قالب مجموعه تسهیلات کرونایی ارائه می شود به لحاظ بودجه ای دارای محدودیت است.
ایرنا   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۵۱   + ۵ سایت دیگر  
مشهد-ایرنا- معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی گفت: بانکها موظف هستند فقط یک ضامن از متقاضیان تسهیلات ودیعه مسکن درخواست کنند و با حداقل ضمانت های ممکن، وام را پرداخت کنند.
میزان   ۱۴۰۰/۰۷/۲۰ - ۰۷:۰۵   + ۴ سایت دیگر  
حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفت و گو با میزان، با اشاره به کارشکنی برخی از بانک ها در تخصیص وام ودیعه مسکن، اظهار داشت: بانک ها باید با مصوبات مجلس و قوانینی که از سوی دولت ابلاغ می شود همراهی کنند. ...
خانه ملت   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۷:۵۷   + ۵ سایت دیگر  
رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، گفت: بانک هایی که به تعهدات خودشان در زمینه پرداخت تسهیلات ساخت خانه بر اساس قانون جهش تولید و تامین مسکن عمل نکنند، جریمه می شوند.
در حالی که معاون وزیر راه و شهرسازی می گوید تا سقف اعتبار 10 هزار میلیاردتومانی وام ودیعه فاصله زیادی است اما وزارت اقتصاد می گوید معادل 8.1 هزار میلیاردتومان وام ودیعه پرداخت شده یا می شود.
ایلنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۵:۵۰   + ۲۰ سایت دیگر  
رییس کمیسیون عمران مجلس گفت: تا کمتر از 10 روز دیگر مشکل سختگیری بانک ها برای ضامن وام اجاره حل می شود و چک یا سفته 30 میلیون تومانی برای ضمانت کافی است.
بانک ملی   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۳۰   + ۶۲ سایت دیگر  
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بر اساس آمار اعلامی شادا (شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران) این بانک با پرداخت بالغ بر 91 هزار و 298 فقره وام ودیعه مسکن به ارزش بیش از 19 هزار میلیارد ریال سهم مهمی در کاهش مشکلات هموطنان داشته است. ...
خبرگزاری تابناک   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۰۹:۰۱   + ۱۴ سایت دیگر  
این پیمانه تیتر هایی همچون بدهی بین المللی چندین برابر تولید ناخالص جهان شد، نوسانات نرخ آزاد ارز و تأثیر روانی آن بر معاملات بورس، بانک ها چقدر وام ودیعه مسکن دادند؟ خبر های خوبی در زمینه قرارداد های نفتی در راه است ...
برترین ها / الف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ - ۱۳:۰۵   + ۱۲ سایت دیگر  
اعتماد آنلاین: احسان خاندوزی وزیر اقتصاد در نخستین نشست با مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی کشور بر تسریع در اعطای تسهیلات کمک ودیعه مسکن به متقاضیان تاکید کرد و از آن ها خواست در حداقل زمان ممکن در خواست های متقاضیان بررسی و پرداخت تسهیلات در اولویت قرار گیرد. ...
بولتن نیوز   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۳:۳۰    
تا نیمه اول مهرماه امسال بانک ها و موسسات اعتباری دولتی و خصوصی حدود 6.4 هزار میلیارد تومان تسهیلات ودیعه مسکن پرداخت کرده اند.
مازند اصناف   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۲۰:۰۴   + ۲۷ سایت دیگر  
در حالی که ارائه کد رهگیری در تمامی معاملات مسکن طبق قانون اجباری والزامی شده اما هستند هنوز مشاورانی که حاضر به ارائه کد رهگیری به مستاجران خود نیستند.
شبستان   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۹:۰۴   + ۱۵ سایت دیگر  
در نخستین نشست وزیر امور اقتصادی و دارایی با مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی کشور ضمن تاکید بر تسریع در اعطای تسهیلات کمک ودیعه مسکن به متقاضیان اعلام شد که تاکنون 64 هزار میلیارد ریال تسهیلات ودیعه مسکن به متقاضیان پرداخت شده است.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از اعطای تسهیلات ودیعه مسکن به 44 هزار و 474 نفر خبر داد و درخواست کرد که بانک ها مصوبه ستاد کرونا را بدون نقص اجرا کنند.
برترین ها / ایبنا   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۷:۴۹   + ۷۵ سایت دیگر  
ایسنا نوشت: وزارت امور اقتصاد و دارایی اعلام کرد تا نیمه اول مهرماه سال جاری بانک ها و موسسات اعتباری دولتی و خصوصی حدود 6400 میلیارد تومان تسهیلات ودیعه مسکن به 267 هزار و 167 نفر متقاضی پرداخت کرده اند. ...
ایرسا آنلاین   ۱۴۰۰/۰۷/۱۸ - ۱۵:۴۶   + ۱ سایت دیگر  
ایرسا_ مدیر روابط عمومی بانک ملی استان کرمانشاه با اشاره به جدیدترین ابلاغیه بانک ملی به مراکز استان ها در مورد وام ودیعه مسکن گفت: بانک ملی استان کرمانشاه سال گذشته تمام اعتبارات تسهیلات ودیعه مسکن خود را به متقاضیان پرداخت کرده و امسال تاکنون در این بخش سهمیه ای ندارد.